Lista startowa

Bieg Gzuba


Poznań (Stary Browar), 30.08.2020


Liczba zgłoszonych zawodników: 127


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Gabriela 2009 PSChJK
2. Adamczyk Stanisław 2009 PSChJK
3. Andrzejewski Dawid 2015 Poznań
4. Andrzejewski Igor 2013 Poznań
5. Batura Aleksandra 2012 SP nr 10 im. Arkadego Fiedlera
6. Batura Hanna 2013 SP nr 10 im. Arkadego Fiedlera
7. Białas Zofia 2013 Przedszkole nr 43
8. Białas Zuzanna 2015 Przedszkole nr 43
9. Błąkała Adam 2013 Śrem
10. Błąkała Magdalena 2017 Śrem
11. Bogumił Aleksander 2016 Przedszkole nr 13
12. Broniszewska Dominika 2014 Czerwonak Biega
13. Broniszewski Sebastian 2012 Czerwonak Biega
14. Burek Karol 2015 FAC Rail
15. Burek Krzysztof 2012 FAC Rail
16. Cejza Urszula 2017 Stary Lubosz
17. Chwirot Filip 2014 Lucky LUZers
18. Chwirot Piotr 2009 Lucky LUZers
19. Dembska Alicja 2012 Sp 51
20. Dobosz Tadeusz 2016 Wspólne gniazdko
21. Dobrzykowska Marcjanna 2012 Sp 51
22. Dudek Wojciech 2016 Przedszkole Akademos
23. Dutkowski Paweł 2017 Podstolice
24. Dutkowski Stefan 2011 Podstolice
25. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko
26. Dziubal Franciszek 2016 Biedrusko
27. Dziurleja Wiktoria 2010 Lucky LUZers
28. Florysiak Iga 2016 Poznań
29. Florysiak Tobiasz 2018 Poznań
30. Frąckowiak Filip 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 Kórnik
31. Fulczyk Filip 2011 Koziegłowy
32. Gąsiorowska Klara 2012 Sp18
33. Gąsiorowski Hubert 2009 Sp18
34. Gbór Kacper 2014 Koziegłowy
35. Giera Ania 2017 Żłobek Ptyś Poznań
36. Giera Kuba 2016 VICTORIUS
37. Grzechowiak Antoni 2008 IUKS Jedynka Poznań
38. Grzechowiak Jakub 2011 IUKS Jedynka Poznań
39. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127
40. Grzechowiak Maksymilian 2006 KS Posnania
41. Guźniczak Iga 2012 Poznań
42. Handke Halszka 2013 PRZEDSZKOLE
43. Handke Stefan 2015 PRZEDSZKOLE
44. Handke Wanda 2013 PRZEDSZKOLE
45. Hildebrański Mikołaj 2010 Poznań
46. Idzikowska Dominika 2009 Luboń
47. Jahnz Filip 2012 Zabiegani Wągrowiec
48. Jańczuk Maja 2012 Sp nr 7 w Poznaniu
49. Jańczuk Maksymilian 2010 Sp nr 7 w Poznaniu
50. Jańczuk Michał 2017 Poznań
51. Jaroniec Jakub 2007 IronWay
52. Jasińska Helena 2015 Poznań
53. Jasiński Ignacy 2017 Poznań
54. Jendrzejewska Emilia 2009 Powstańców Wlkp w Tulcach
55. Jernaś Jędrek 2007 Poznań
56. Jernaś Ola 2014 Poznań
57. Jóźwiak Julia 2017 Przedszkole Niepubliczne Czarodziejski Zamek w Skórzewie
58. Juszczak Gabrysia 2013 Poznań
59. Kaczmarek Kacper 2009 Lucky LUZers
60. Kaczmarek Natalia 2012 Lucky LUZers
61. Kasperczyk Lena 2011 PSS
62. Kasperczyk Marta 2012 PSS
63. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl
64. Kołacka Michalina 2009 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
65. Konieczny Oliwier 2014 Koziegłowy
66. Kotlińska Łucja 2008 Poznań
67. Kotlińska Zofia 2013 Przedszkole Baśniowy Dom
68. Kowalski Lena 2012 SP1 Luboń
69. Kowalski Olivia 2009 SP1 Luboń
70. Kozlowski Natan 2018 #koziołki_team
71. Kozłowska Alicja 2014 Koziołki
72. Kozłowska Wiktoria 2007 #koziołki_team
73. Kozłowska Karolina Mama Justyna 2005 #koziołki_team
74. Królikowski Leon 2012 Rokietnica
75. Lamperski Kazimierz 2013 Przedszkole nr 43
76. Lamperski Tadeusz 2016 Przedszkole nr 43
77. Michalska Sandra 2012 Poznań
78. Michalski Szymon 2014 Poznań, ul. Grochowska 51/19
79. Michałowicz Amelia 2009 Poznań
80. Michałowicz Jakub 2014 Poznań
81. Miechowian Lena 2016 Przedszkole nr 100 w Poznaniu
82. Mielcarek Maja 2015 KIDS RUN ACADEMY
83. Napierała Leon 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
84. Napierała Rozalia 2010 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek
85. Nowicka Ewa 2018 Poznań
86. Nowicki Oliwier 2013 Poznań
87. Nycz Maja 2014 Przedszkole leśnych ludków Suchy Las
88. Olkowska Marcelina 2009 SP 89
89. Olkowski Maksym 2012 SP 89
90. Orlicki Tomasz 2012 Ramirent
91. Patan Radosław 2011 Spark Academy
92. Pluta Agata 2011 SP 12 Leszno
93. Pluta Karol 2009 SP 12 Leszno
94. Przybylak Szymon 2011 SP 67
95. Reimus Leon 2012 Społeczna 4 w Poznaniu
96. Reimus Lila 2015 Poznań
97. Reszela Borys 2016 Przedszkole 103 Pan kleks
98. Reszela MiŁosz 2014 Przedszkole 103 Pan kleks
99. Ruta Nikodem 2014 Poznań
100. Serafin Norbert 2007 SP 20 Poznań /Akademia Urbasia
101. Siebert Ewa 2013 Sz Pod nr 1 w Luboniu
102. Siebert Zosia 2016 Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
103. Skiba Adaś 2013 Pomaganie Przez Bieganie
104. Skiba Blanka 2011 SP10 Głogów
105. Skiba Liliana 2015 Tęczowe Nutki
106. Skiba Maja 2010 Pomaganie Przez Bieganie
107. Skubich Milena 2011 Szkoła podstawowa 5
108. Stanek Ignacy 2012 SP11 Poznań
109. Starczewski Kacper 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu
110. Strzelczak Julia 2016 Przedszkole Familijne Skrzaty
111. Szafran Emilia 2012 SP1 Luboń
112. Szarzała Filip 2013 Drużyna Szpiku
113. Szymańska Ulka 2015 Przedszkole 42 Kwiaty Polskie
114. Szymańska Weronika 2008 SP 25
115. Tobolska Larisa 2016 Poznań
116. Topolewski Adam 2013 Przeszkole Bambini
117. Torba Michalina 2008 Duszniki Szkoła Podstawowa
118. Torba Szymon 2011 Duszniki Szkoła Podstawowa
119. Wachowiak Wiktoria 2012 Społeczna Czwórka
120. Warchocki Wojtek 2015 Poznań
121. Wojtarowicz Wojtek 2011 SP 66
122. Wojtkowiak Tymon 2012 Miękowo
123. Wolna Kinga 2011 Poznan
124. Zandecka Konstancja 2014 Poznań
125. Zandecki Aleksander 2014 Poznań
126. Zapert Mateusz 2015 Poznań
127. Ziojła Bianka 2015 Przedszkole Kaczka Dziwaczka