Lista startowa

III Bieg Gzuba

Poznań (Stary Browar), 27.06.2021

Dystans: około 500 m


Liczba zgłoszonych zawodników: 124


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Białas Zofia 2013 SP nr 79 im. Arkadego Fiedlera
2. Białas Zuzanna 2015 Przedszkole nr 43 im. Krasnala Hałabały
3. Białczak Zuzanna 2015 Publiczne Przedszkole Jarzębinka w Swarzędzu
4. Błąkała Adam 2013 Śrem
5. Błąkała Magdalena 2017 Śrem
6. Bogumił Aleksander 2016 Przedszkole 13
7. Bogusz Oliver 2014 Ryczywół
8. Bouabdelli Amelia 2015 Przedszkole NR 8"Jarzębinka Planty" Swarzędz
9. Bręczewska Pola 2013 Poznań
10. Brzozowska Anita 2012 Śrem
11. Brzozowska Magdalena 2011 Śrem
12. Brzozowski Leon 2009 Śrem
13. Chąpinska Iga 2015 Przedszkole Nr 1 "Jacek I Agatka" w Kostrzynie
14. Danielewicz Stanisław 2015 Poznań
15. Dembska Alicja 2012 Sp51
16. Dobosz Tadeusz 2016 Poznan
17. Dutkowski Paweł 2017 Zespół Szkół w Zasutowie
18. Dutkowski Stefan 2011 Zespół Szkół w Zasutowie
19. Galus Juliusz 2005 Tulce
20. Galus Natalia 2010 Tulce
21. Gałkowska Emilia 2019 Poznań
22. Gerwazik Julia 2007 SP46 w Poznaniu
23. Godniak Józef 2016 Poznań
24. Gorwa Filip 2012 Szkoła Podstawowa nr. 79, Poznań
25. Gorwa Karolina 2008 Szkoła Podstawowa nr. 79, Poznań
26. Gorzelanny Mikołaj 2013 Zabiegany Sulechów
27. Grzechowiak Antoni 2008 SSP 29
28. Grzechowiak Jakub 2011 SSP 29
29. Grzechowiak Leon 2013 SSP 29
30. Grzechowiak Maksymilian 2006 SSP 29
31. Handke Halszka 2013 KLUSKA
32. Handke Stefan 2015 KLUSKA
33. Handke Wanda 2013 KLUSKA
34. Idzikowska Dominika 2009 Luboń
35. Jahnz Filip 2012 Wągrowiec
36. Jańczuk Maja 2012 Poznań
37. Jańczuk Maksymilian 2010 Poznań
38. Jańczuk Michał 2017 Poznań
39. Jasińska Helena 2015 Poznań
40. Jóźwiak Julia 2017 Niepubliczne Przedszkole Czarodziejski Zamek w Skórzewie
41. Kaczmarek Emilia 2015 Poznań
42. Kamiński Mikołaj 2016 Poznań
43. Kasperczyk Marta 2012 Pss
44. Katsarelis Vasileios (billy) 2016 Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo
45. Kawka Kacper 2015 Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
46. Konarzewska Zofia 2011 Poznań
47. Konarzewski Adam 2015 Poznań
48. Kosiór Barbara 2015 Zabiegani Wagrowiec
49. Kosiór Liwia 2017 Zabiegani PTTK Wągrowiec
50. Kowalski Lena 2012 SPK6
51. Kowalski Olivia 2009 SP1 Luboń
52. Kozłowska Alicja 2014 Mamy biegamy
53. Kozłowska Justyna 2005 UKS Diament Godów
54. Kozłowska Wiktoria 2007 UKS Diament Godów
55. Kozłowski Natan 2018 Poznań
56. Krajewska Kinga 2019 Poznań
57. Kurek Antoni 2012 Ks Posnania
58. Kurek Franciszek 2012 Ks Posnania
59. Kwiatek Franek 2012 Zespół Kwiatków
60. Lamperski Kazik 2013 Siewca.pl
61. Lamperski Tadeusz 2015 Przedszkole biedroneczka
62. Leki Zuzanna 2015 Śrem
63. Lepczyńska Gabriela Anna 2018 Centrum Językowe Oskar Coruna
64. Lepczyńska Magdalena Maria 2016 Centrum Językowe Oskar Coruna
65. Lóssa Piotr 2015 F84 team
66. Lóssa Wojciech 2017 F84 team
67. Łuczak Leon 2017 Małe Talenty
68. Majchrzak Konrad 2013 RKS Kusy Rokietnica
69. Malinowska Gabrysia 2013 Czmoń
70. Malinowska Olga 2016 Przedszkole nr 36
71. Malinowski Igor 2013 SP nr 58 w Poznaniu / Victoria Wysogotowo
72. Malinowski Jaś 2017 Czmoń
73. Malinowski Maksiu 2019 Czmoń
74. Małkowska Zuznna 2014 ul. Moniuszki 3, 62-052 Szreni
75. Małkowski Franciszek 2015 ul. Moniuszki 3, 62-052 Szreni
76. Mantaj Maria 2016 Nowak RUN
77. Mejer Lilianna 2013 SP46 w Poznaniu
78. Miechowian Lena 2016 Przedszkole nr 100 "Mali Poznaniacy"
79. Mielcarek Maja 2015 Kids Run Academy
80. Nowak Leon 2017 Poznan
81. Nowak Oliwia 2014 Poznan
82. Olkowski Maksym 2012 SP89
83. Orlicki Tomasz 2012 SP11
84. Patan Radosław 2009 IKS 2017 Poznań
85. Pawłowska Maja 2011 Stargard
86. Piechowiak Aleksander 2014 Przedszkole Kwiaty Polskie Bławatki
87. Przybylak Szymon 2011 SP 67
88. Ratajczak Alicja 2017 Poznań
89. Sala Jakub 2013 Kostrzyn
90. Serafin Norbert 2007 Luks Orkan Września
91. Skiba Adam 2013 Pomaganie Przez Bieganie
92. Skiba Blanka 2011 Sp 10 Głogów
93. Skiba Liliana 2015 Skibobasy
94. Skiba Maja 2010 Pomaganie Przez Bieganie
95. Skowroński Aleks 2012 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
96. Stęsik Maksymilian 2016 AP WILKI DĄBRÓWKA
97. Stęsik Mikołaj 2011 AP WILKI DĄBRÓWKA
98. Stolarz Jan 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
99. Szafran Emilia 2012 SP1 Luboń
100. Szafran Mikołaj 2018 Przedszkole Bajkowe Luboń
101. Szarzała Filip 2013 Drużyna Szpiku
102. Szaulis Tymoteusz 2015 Poznań
103. Szymańska Ula 2015 Przedszkole Kwiaty Polskie Poznań
104. Utrack8 Kajetan 2012 SP3 Sulechów
105. Wachowiak Wiktoria 2012 Społeczna Czwórka
106. Walczak Amelia 2015 Przedszkole Pyza Wędrowniczka
107. Walter Tymon 2012 Poznań
108. Warchocki Wojtek 2015 Poznań
109. Włodarczyk Oliwia 2015 F84 team
110. Wojciechowska Oliwia 2019 Żłobek krecik
111. Wojtarowicz Elżbieta 2016 Poznań
112. Wypijewski Antoni 2017 Poznań
113. Wypijewski Franciszek 2015 Poznań
114. Zając Jan 2018 POZNAŃ
115. Zandecka Bianka 2012 EXTRA SIOSTRY
116. Zandecka Konstancja 2014 Poznań
117. Zandecka Nadia 2013 EXTRA SIOSTRY
118. Zandecki Aleksander 2014 Poznań
119. Zarra Gabriela 2011 Poznań
120. Zawadzka Weronika 2009 Poznań
121. Zawadzka Zofia 2012 Poznań
122. Żbik Róża 2017 Plewiska
123. Żukowska Aleksandra 2010 Szkoła Podstawowa im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Kamionkach
124. Żukowski Wojciech 2005 X Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu