Lista startowa

XXVII Ma造 Bieg im. Marsza趾a J霩efa Pi連udskiego

Kobylin 15.08.2018



Liczba zg這szonych zawodnik闚: 86


lp. nazwisko -> imi rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bazak Filip 2015 Przedszkole w D帳rowie 150m
2. Bazak ㄆkasz 2011 Szko豉 Podstawowa w Rozdra瞠wie 150m
3. Bazak Zuzanna 2006 Szko豉 Podstawowa Kobylin 600m
4. Bielecka Karolina 2003 Micha這wo 800m
5. Bielecka Karolina 2003 UKS JEDYNKA GOSTY 800m
6. Bielecka Patrycja 2003 UKS JEDYNKA GOSTY 800m
7. Biernat Magdalena 2006 SP nr 8z Oddzia豉mi Dwujezycznymi w Krotoszynie 600m
8. Biernat Zofia 2005 SP nr 8z Oddzia豉mi Dwujezycznymi w Krotoszynie 600m
9. Broda Adrian 2008 Podstawowa w Kobylinie 400m
10. Broda Maksymilian 2007 Kobylin 600m
11. Chuda Magdalena 2013 KOBYLIN 150m
12. Chudy Micha 2010 KOBYLIN 400m
13. Chudy Wojciech 2007 KOBYLIN 600m
14. Czebatura Aleksander 2006 Smolice 600m
15. Czebatura Antoni 2008 Smolice 400m
16. Frala Mateusz 2007 Szko豉 Podstawowa w Kuklinowie 600m
17. Golinski Krzysztof 2012 KO映IN WLKP 150m
18. Goli帩ka Gabriela 2007 SP 3 Ko幟in Wlkp 600m
19. Grobelna Mateusz 2015 Przeczkole Biedronka 150m
20. Grobelna Weronika 2010 Szko豉 nr7 ul. Jagie陶y 400m
21. Grzymis豉wski Fabian 2007 Szko豉 Podstawowa w P瘼owie 600m
22. Grzymis豉wski Jakub 2011 Szko豉 Podstawowa w P瘼owie 150m
23. Jackowska Olga 2011 Pakos豉w 150m
24. Jackowska Zofia 2010 Szko豉 Podstawowa w Kobylinie 400m
25. Jagodzi雟ki Szymon 2007 Kobylin 600m
26. Jarka Agata 2004 Gimnazjum Kobylin 800m
27. Jarka Daria 2012 Przedszkole w W御oszu 150m
28. Jarka Kamil 2013 Przedszkole Zalesie Wielkie 150m
29. Jarka Mieszko 2010 Szko豉 Podstawowa 400m
30. Kaczmarek Jakub 2002 Gimnazjum Kobylin 1200m
31. Kaczmarek Micha 2004 Podstawowa Kobylin 1200m
32. Kalak Stanis豉w 2012 Przedszkole nr 6 w Krotoszynie 150m
33. Kalak Zofia 2010 Szko豉 podstawowa nr. 5 w Krotoszynie 400m
34. K彗ol Bruno 2012 Kobylin 150m
35. K璠zia Eryk 2007 Wilkonice 600m
36. Klejewska Malwina 2014 przedszkole Kobylin 150m
37. Klejewska Nikola 2012 Przedszkole Kobylin 150m
38. Klejewski Maksymilian 2006 Szko豉 podstawowa Kobylin 600m
39. Kowalski Sylwester 2010 Szko豉 Podstawowa Kobylin 400m
40. Kr鏊 Robert 2010 Szko豉 Podstawowa nr 8 400m
41. Lisiak Bart這miej 2014 Przedszkole Kobylin 150m
42. Lisiak Grzegorz 2005 SP Juliana Tuwima Kobylin 600m
43. Lisiak S豉womir 2007 SP Juliana Tuwima Kobylin 600m
44. υpuszy雟ki Aleksander 2007 Esds runners 600m
45. ㄆczak Joanna 2010 SP Kobylin 400m
46. ㄆczak Patryk 2013 KOBYLIN 150m
47. ㄆczak Piotr 2011 KOBYLIN 150m
48. Ma熥owiak Ksawery 2013 Przedszkole Smolice 150m
49. Matuszak Agata 2012 Przedszkole Ko幟in Wlkp. 150m
50. Matuszak Filip 2014 Przedszkole Ko幟in Wlkp. 150m
51. Niedba豉 Ksawery 2005 podstawowa 600m
52. Nowacka Dagmara 2007 Szko豉 Podstawowa Kobylin 600m
53. Nowak Nikodem 2008 Kobylin 400m
54. Olejnik Patrycja 2011 Biadki 150m
55. Ostoj Samanta 2011 Ko幟in Biega 150m
56. Patryas Kornelia 2014 Przedszkole w Kobylinie 150m
57. Patryas Olimpia 2009 Szko豉 Podstawowa w Kobylinie 400m
58. Pawe Brylewski 2004 SP KUKLIN紟 1200m
59. Piotrowska Blanka 2009 Muks szok Bojanowo 400m
60. Piotrowska Klaudia 2008 Muks szok Bojanowo 400m
61. Piotrowska Klaudia 2008 Muks szok Bojanowo 400m
62. Piskorowska Dagmara 2006 sp 45 wroc豉w 600m
63. Piskorowska Daria 2006 sp 45 wroc豉w 600m
64. P這szajczak Julia 2013 Przedszkole smolice 150m
65. P這szajczak Michal 2010 podstawowa Smolice 400m
66. Polowczyk Jagna 2010 Szko豉 Podstaowa Nr 4 w Rawiczu 400m
67. Sikora Wojciech 2011 G鏎ka 8 150m
68. Snela Kinga 2007 MUKS SZOK BOJANOWO 600m
69. Stempniak Paulina 2004 SP 3 Ko幟in Wlkp. 800m
70. Stempniak Zosia 2006 SP 3 Ko幟in Wlkp. 600m
71. Szulc Stanis豉w 2014 Przedszkole Kobylin 150m
72. Talaga Aleksandra 2012 Esds runners 150m
73. Wachowiak Marta 2006 Kobylin 600m
74. Wachowiak Mateusz 2013 Kobylin 150m
75. Warczewska Melania 2008 podstawowa 400m
76. Warczewski Szymon 2010 podstawowa 400m
77. Wojtkowiak Helena 2014 Przedszkole Parkowe Skrzaty w Ko幟inie 150m
78. Wojtkowiak Piotr 2007 Ko幟in Biega 600m
79. Wojtyczka Weronika 2003 Gimnazjum Kobylin 800m
80. Wojtyczka Wiktoria 2011 Przedszkole Kobylin 150m
81. Wolniewicz Antek 2007 Szko豉 Podstawowa Kobylin 600m
82. Wolniewicz Michalina 2011 Szko豉 Podstawowa Kobylin 150m
83. Wo幡iak Emilia 2005 SP Kuklin闚 600m
84. Wo幡iak Kacper 2005 Kuklin闚 600m
85. Zuzanna Bobowska 2013 przedszkole KROTOSZYN 150m
86. 畝rnecki Odyseusz 2007 podstawowa nr 7 Kalisz 600m