Lista startowa

XXX Ma造 Bieg im. Marsza趾a J霩efa Pi連udskiego

Kobylin, 15.08.2023



Liczba zg這szonych zawodnik闚: 152


lp. nazwisko -> imi rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Babierczuk Miko豉j 2016 Podstawowa w Kobylinie Kategoria 2 - 400 m
2. Babierczuk Tymoteusz 2014 Podstawowa w Kobylinie Kategoria 2 - 400 m
3. Bade Emilia 2017 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
4. Bartczak Aleksy 2016 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
5. Bazak Filip 2015 D帳rowa Kategoria 2 - 400 m
6. Bazak Jakub 2021 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
7. Bazak Kacper 2018 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
8. Bazak ㄆkasz 2011 D帳rowa Kategoria 3 - 600 m
9. Brylewski Antoni 2019 Weso豉 Gromadka Krotoszyn Kategoria 1 - 150 m
10. Brylewski Ignacy 2017 Weso豉 Gromadka Krotoszyn Kategoria 1 - 150 m
11. Buzuk Jakub 2011 Szko豉 podstawowa w Rozdrazewie Kategoria 3 - 600 m
12. Buzuk Kacper 2014 Szko豉 podstawowa w Rozdra瞠wie Kategoria 2 - 400 m
13. Chlebowski Adam 2018 przedszkole kobylin Kategoria 1 - 150 m
14. Chlebowski Antoni 2018 przedszkole kobylin Kategoria 1 - 150 m
15. Chuda Magdalena 2013 Szko豉 im. Juliana Tuwima w Kobylinie Kategoria 3 - 600 m
16. Chudy Micha 2010 Szko豉 im. Juliana Tuwima w Kobylinie Kategoria 5 - 1200 m
17. Chytrowska Oliwia 2008 WITKOWSKI RUNNING TEAM Kategoria 4 - 800 m
18. Dembska Gabriela 2016 Podstawowa Kobylin Kategoria 2 - 400 m
19. Doli雟ki Kacper 2018 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
20. Doli雟ki Wiktor 2017 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
21. Dyba Laura 2016 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
22. Dyba Nadia 2019 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
23. Fabiszak Zuzanna 2018 Przedszkole Bajka w Krotoszynie Kategoria 1 - 150 m
24. Flak Antoni 2017 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
25. Flak Marek 2017 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
26. Galant Bruno 2016 Jutrosin Kategoria 2 - 400 m
27. Galant Nicola 2017 Jutrosin Kategoria 1 - 150 m
28. Gol Eliza 2014 Podstawowa Kategoria 2 - 400 m
29. Gol Nikola 2018 Przedszkole w Kobylinie Kategoria 1 - 150 m
30. Grzeszczyk Oskar 2013 SP4 Ostr闚 Wielkopolski Kategoria 3 - 600 m
31. Jackowska Zofia 2010 SP Kobylin Kategoria 4 - 800 m
32. Jakubek Filip 2012 SP Kategoria 3 - 600 m
33. Jakubek Natalia 2016 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
34. Jakubek Nikodem 2015 SP Kategoria 2 - 400 m
35. Janiak Antoni 2019 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
36. Janiszewski B豉瞠j 2013 SP 2 Milicz Kategoria 3 - 600 m
37. Janura Marcelina 2014 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
38. Ja鎍zak Zofia 2014 Szko豉 Podstawowa Kobylin Kategoria 2 - 400 m
39. Jarka Daria 2012 W御osz Kategoria 3 - 600 m
40. Jarka Kamil 2013 Szko豉 Podstawowa Zalesie Ma貫 5 Kategoria 3 - 600 m
41. Jarka Mieszko 2010 W御osz Kategoria 5 - 1200 m
42. Juszkiewicz Hania 2013 Akademia sportu m這de orly Kategoria 3 - 600 m
43. Kaczmarek Miko豉j 2012 Akademia talent闚 Kategoria 3 - 600 m
44. Kalak Olga 2010 Szko豉 Podstawowa nr 5 w Krotoszynie Kategoria 4 - 800 m
45. Kalak Stanis豉w 2012 Szko豉 Podstawowa nr 5 w Krotoszynie Kategoria 3 - 600 m
46. Kalak Zofia 2010 Szko豉 Podstawowa nr 5 w Krotoszynie Kategoria 4 - 800 m
47. Karbowiak Mateusz 2015 KROTOWARRIORS Kategoria 2 - 400 m
48. Karbowiak Michalina 2013 KROTOWARRIOR Kategoria 3 - 600 m
49. Kargulewicz Ma貪orzata 2014 Pozna Kategoria 2 - 400 m
50. Kargulewicz Micha 2016 Pozna Kategoria 2 - 400 m
51. Kazimierczak Igor 2019 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
52. Kierzek Bartosz 2014 Szko豉 podstawowa im.A. Zalewskiego w 安inkowie Kategoria 2 - 400 m
53. Kierzek Karina 2013 Akademia Talent闚 Kategoria 3 - 600 m
54. Kierzek Magdalena 2011 Szko豉 podstawowa im.A. Zalewskiego w 安inkowie Kategoria 3 - 600 m
55. Klejewska Malwina 2014 Szko豉 podstawowa w Kobylinie Kategoria 2 - 400 m
56. Klejewska Nikola 2012 Kobylin Kategoria 3 - 600 m
57. Kmiecik Franciszek 2018 Przedszkole Smolice Kategoria 1 - 150 m
58. Komolka Wojtek 2016 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
59. Komolka Wojtek 2016 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
60. Komolka Wojtek 2016 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
61. Kostka Julian 2015 Akademia Talent闚 Krotoszyn Kategoria 2 - 400 m
62. Kostka Olga 2011 Akademia Talent闚 Krotoszyn Kategoria 3 - 600 m
63. Kowalska Gabriel 2012 Im.kornela Makuszy雟kiego Kategoria 3 - 600 m
64. Kowalska Zofia 2016 Podstawowa w Kobylinie Kategoria 2 - 400 m
65. Kowalski Julian 2011 Podstawowa w Kobylinie Kategoria 3 - 600 m
66. Krajka Igor 2014 Szko豉 podstawowa kobylin Kategoria 2 - 400 m
67. Krajka Konrad 2018 Przedszkole w kobylinie Kategoria 1 - 150 m
68. Krawczyk Zuzanna 2014 SP Kobylin Kategoria 2 - 400 m
69. Krys Adam 2016 Running Academy Kategoria 2 - 400 m
70. Kuczynski Mateusz 2011 runway tem pepowo Kategoria 3 - 600 m
71. Kulas Maja 2015 Akademia Running Team Krotoszyn Kategoria 2 - 400 m
72. Ku鈣a Franciszek 2014 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
73. Ku鈣a Gracjan 2020 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
74. Kwiatkiewicz Kajetan 2019 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
75. Lisiak Bart這miej 2014 Podstawowa Kobylin Kategoria 2 - 400 m
76. L鏀sa Piotr 2015 Plewiska team Kategoria 2 - 400 m
77. L鏀sa Wojciech 2017 Plewiska team Kategoria 1 - 150 m
78. ζcina Nikola 2009 Witkowski Running Team Kategoria 4 - 800 m
79. ㄆczak Joanna 2010 SP kobylin Kategoria 4 - 800 m
80. ㄆczak Patryk 2013 SP Kobylin Kategoria 3 - 600 m
81. Ma熥owiak Ksawery 2013 Smolice Kategoria 3 - 600 m
82. Ma熥owiak Marcel 2009 Borz璚ice Kategoria 5 - 1200 m
83. Ma熥owiak Oliwier 2012 Szko豉 podstawowa Borz璚ice Kategoria 3 - 600 m
84. Majchrzak Olaf 2016 Akademia running team Krotoszyn Kategoria 2 - 400 m
85. Malcherek Nikodem 2018 Przedszkole Kategoria 1 - 150 m
86. Ma貫cka Julia 2020 Wroc豉w Kategoria 1 - 150 m
87. Ma貫cka Lena 2016 Wroc豉w Kategoria 2 - 400 m
88. Molska Lena 2013 Szko豉 Podstawowa w Kobylinie im J. Tuwima Kategoria 3 - 600 m
89. Molski Sebastian 2019 Przedszkole w Kobylinie Kategoria 1 - 150 m
90. Nowakowska Dobrochna 2018 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
91. Nowakowski Ziemowit 2014 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
92. Olejniczak Zuzanna 2007 Walterscy Team Toru
93. Ostoj Samanta 2011 SP 3 Ko幟in Wlkp. Kategoria 3 - 600 m
94. Patryas Kornelia 2014 Szko豉 Podstawowa w Kobylinie Kategoria 2 - 400 m
95. Pawlik Bartosz 2010 Akademia Talent闚 Krotoszyn Kategoria 5 - 1200 m
96. Pazo豉 Wojciech 2017 Krotoszyn Kategoria 1 - 150 m
97. Pietras Borys 2017 Zalasewo Kategoria 1 - 150 m
98. Pietras Jerzy 2019 Zalasewo Kategoria 1 - 150 m
99. Piotrowiak Oliwia 2012 Podstawowa Kategoria 3 - 600 m
100. Piotrowiak Wojciech 2016 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
101. P這szajczak Julia 2013 Smolice Kategoria 3 - 600 m
102. P這szajczak Micha 2010 Smolice Kategoria 5 - 1200 m
103. P這szajczak Robert 2016 Smolice Kategoria 2 - 400 m
104. Pogoda Katarzyna 2011 Podstawowa Kobylin Kategoria 3 - 600 m
105. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Kategoria 2 - 400 m
106. Pospiech Aleksander 2014 SP Kobylin Kategoria 2 - 400 m
107. Pospiech Laura 2017 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
108. P鏊toraczyk Bartosz 2016 Running Academy Kategoria 2 - 400 m
109. Przewo幡a Borys 2018 Zesp馧 szk馧 i przedszkole w Kobylinie Kategoria 1 - 150 m
110. Przewo幡y Igor 2016 zesp馧 szk馧 i przedszkole w Kobylinie Kategoria 2 - 400 m
111. Przyjemska Agnieszka 2011 Szymanowo Kategoria 3 - 600 m
112. Przyjemska Agnieszka 2011 Szymanowo Kategoria 3 - 600 m
113. Przyjemski Adam 2019 Szymanowo Kategoria 1 - 150 m
114. Puziak Igor 2014 Jutrosin Kategoria 2 - 400 m
115. Puziak Natan 2018 Jutrosin Kategoria 1 - 150 m
116. Rapczy雟ka Julia 2013 Akademia Talent闚 Kategoria 3 - 600 m
117. Rapczy雟ki Jakub 2011 Akademia Talent闚 Kategoria 3 - 600 m
118. R帷zka Maria 2016 Benice Kategoria 2 - 400 m
119. Sikora Amelia 2015 Szko豉 Podstawowa Zalesie Ma貫 Kategoria 2 - 400 m
120. Sikora Anna 2016 Szko豉 Podstawowa Zalesie Ma貫 Kategoria 2 - 400 m
121. Sikora Wojciech 2011 Szko豉 Podstawowa Zalesie Ma貫 Kategoria 3 - 600 m
122. Smudzi雟ki Ignacy 2016 Pozna Kategoria 2 - 400 m
123. Smudzi雟ki Jeremi 2018 Pozna Kategoria 1 - 150 m
124. Sobkowiak Jan 2011 Szko豉 Podstawowa nr 3 w Krotoszynie Kategoria 3 - 600 m
125. Stanisζwska Magdalena 2010 SZKOx PODSTAWOWA NR3 KO映IN WLKP Kategoria 4 - 800 m
126. Stanis豉wski Filip 2018 Fija堯w 17, 63-740 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
127. Stanis豉wski Franciszek 2021 Fija堯w 17, 63-740 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
128. Szcze郾iewska Zosia 2020 D帳cze Kategoria 1 - 150 m
129. Szcze郾iewski Janek 2016 D帳cze Kategoria 2 - 400 m
130. Szcze郾iewski Kuba 2018 D帳cze Kategoria 1 - 150 m
131. Szyma雟ki Maciej 2016 Wroc豉w Kategoria 2 - 400 m
132. Szyma雟ki Micha 2015 Wroc豉w Kategoria 2 - 400 m
133. Szymkowiak Igor 2018 Przedszkole w Zalesiu Wielkim Kategoria 1 - 150 m
134. Szymkowiak Krystian 2008 Zawodowa Jutrosin Kategoria 5 - 1200 m
135. Szymkowiak Nadia 2015 Szko豉 podstawowa w Zalesiu Ma造m Kategoria 2 - 400 m
136. 奸iwa Alicja 2015 Plewiska TEAM Kategoria 2 - 400 m
137. Wachowiak Aleksander 2012 Podstawowa Kategoria 3 - 600 m
138. Wachowiak Klara 2014 Kobylin Kategoria 2 - 400 m
139. Wachowiak Leonard 2014 SP kobylin Kategoria 2 - 400 m
140. Walterska Hania 2019 Walterscy Team Toru Kategoria 1 - 150 m
141. Warczewski Szymon 2010 Kobylin Kategoria 5 - 1200 m
142. Wawrocki Wojciech 2016 SP NR 8 W KROTOSZYNIE Kategoria 2 - 400 m
143. Witkowska Nadia 2018 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
144. Wojciechowska Karina 2011 Kobylin Kategoria 3 - 600 m
145. Wojciechowski Adam 2017 Kobylin Kategoria 1 - 150 m
146. Wojciechowski Olaf 2018 Przedszkole Kobylin Kategoria 1 - 150 m
147. Wr鏏el Hubert 2012 KS Stal "LA" Szko豉 w Wysocku Wielkim Kategoria 3 - 600 m
148. Wr鏏el Maksymilian 2010 KS Stal "LA" Szko豉 w Wysocku Wielkim Kategoria 5 - 1200 m
149. Zaj︷ Aleksandra 2015 KS KROTOSZ KROTOSZYN Kategoria 2 - 400 m
150. Zaj︷ Jakub 2018 KS KROTOSZ KROTOSZYN Kategoria 1 - 150 m
151. Zarwa雟ki Robert 2017 Zarwan-Team Kategoria 1 - 150 m
152. Zi皻ek Joanna 2015 Szko豉 podstawowa Kobylin Kategoria 2 - 400 m