Lista startowa

XXVII Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Kobylin 15.08.2018
Dystans: 15 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 200

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 157


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Bartkowiak Dariusz 1965 KS MARATON OSTRÓW WLKP. tak
2. Bielawny Paweł 1990 Koźmin Biega tak
3. Biernat Ewa 1980 Krotoszyn tak
4. Biernat Łukasz 1978 Krotoszyn tak
5. Bilski PrzemysŁaw 1985 KS Maraton Ostrów Wlkp. tak
6. Chudzicki Adam 1987 Ronin Running tak
7. Cieślak Andrzej 1956 1956 tak
8. Czarnojańczyk Rafał 1975 Ostrów Wielkopolski tak
9. Czerniak Elżbieta 1954 KB Kosynier Września tak
10. Czerniak Henryk 1948 KB Kosynier Września tak
11. CzerwiŃska Agnieszka 1982 NIGHT RUNNERS tak
12. DĄbrowski Jerzy 1953 Polkowice tak
13. Dechnik Bartosz 1990 Pudliszki tak
14. DeresiŃski Tomasz 1977 TOPOLA-OSIEDLE tak
15. Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły tak
16. Drabik Marcin 1971 WKB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIE tak
17. Dryjańska Monika 1998 Krotoszyn tak
18. Drzymała Jakub 1993 Gostyń tak
19. Dudek Andrzej 1961 niezrzeszony tak
20. Dziedzic Piotr 1968 Milicz tak
21. Dzikowski Paweł 1970 KROTOSZYN tak
22. Fleischer Leszek 1975 Ostrów Wielkopolski tak
23. Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin tak
24. Gizinski Stefan 1948 wolow biega tak
25. GŁowacki Waldemar 1974 Odolanów tak
26. Goliński Krystian 1992 Zacharzew tak
27. Goliński Ryszard 1964 Zacharzew tak
28. Grobelny Piotr 1986 Ks Krotosz tak
29. Grzempowski Piotr 1988 Ks Krotosz Krotoszyn tak
30. Hałas Maciej 1980 LOK Pakosław tak
31. Hebel Marcin 1982 Niechlów tak
32. Helicki Andrzej 1964 Niezrzeszony tak
33. Jackowski Maciej 1981 LOK Pakosław tak
34. Jakubowski MirosŁaw 1959 KB LEW 2000 LEGNICA tak
35. Jamroszczyk Przemysław 1981 Team Pleszew tak
36. Janiszewski Wiktor 1975 Athletics Team Prusice tak
37. Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE tak
38. Jarecki Damian 1993 Athletics Team Prusice tak
39. Jarecki Ireneusz 1970 Athletics Team Prusice tak
40. Jarosik Dariusz 1973 Ostrów Wielkopolski tak
41. Jarosz SŁawomir 1968 Koźmin Biega tak
42. Jaruzel Jan 1971 Tomnice tak
43. Jeż Jolanta 1976 Gostyń tak
44. Kabat Szymon 1973 TeamRomans tak
45. Kaczmarek Wiesław 1983 Krotoszyn tak
46. Kamiński Mateusz 1985 KB Szamotuły tak
47. Kaniowski Lesław 1953 LZS Trzebnica tak
48. Kapała Paweł 1980 Jutrosin tak
49. Karbowiak Szymon 1983 KrotoWarriors tak
50. Karolczak Arkadiusz 1991 Krotoszyn tak
51. Karolewski Maciej 1983 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
52. Kąkol Jonasz 2001 Kobylin tak
53. Knapik Tomasz 1984 Krotoszyn tak
54. Koczorowska Monika 1985 LAB.krotoszyn tak
55. Konieczny Cyprian 1990 Leszno tak
56. Kosek Dariusz 1966 1966 tak
57. Kowalczuk Tomasz 1978 Bbl Żagań tak
58. Kowanski Marcin 1973 koźmin biega tak
59. Kozal Zbigniew 1971 KROTOSZYN tak
60. Król Lech 1981 KS Krotosz Krotoszyn tak
61. Kubicka Małgorzata 1992 Ostrów Wielkopolski tak
62. Kulas Sławomir 1971 BS Truchtacz Dobrzyca tak
63. Kurzawski Wojciech 1962 OSM Ostrów tak
64. Lisiak Wieslaw 1963 kobylin tak
65. Lorenc Joanna 1982 ENDORFINY WĄSOSZ tak
66. Ławniczak Justyna 1978 Jutrosin tak
67. Machowski Edward 1948 wolow tak
68. Maciejewski Krzysztof 1982 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
69. Maćkowiak Agnieszka 1977 www.logopedazduny.wex.pl tak
70. Maćkowiak Bartosz 1976 www.logopedazduny.wex.pl tak
71. MaĆkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
72. Majewski Zbyszek 1985 Biegaj z Krobia tak
73. Malik Jakub 1993 Bractwo Malików tak
74. Malik Karol 1981 Bractwo Malików / KGB Mosina tak
75. Małek Krzysztof 1968 Wołów Biega tak
76. Marciniak JarosŁaw 1976 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
77. Matczak Maciej 1985 Odolanów tak
78. Matysiak Aleksandra 1995 grodzisk wlkp tak
79. Mądrecki Dariusz 1968 Krotoszyn tak
80. Michalak Jakub 1986 MKS Siechnice tak
81. Młynarczyk Zbigniew 1992 Kobylin/Poznań tak
82. MoŁodecki PaweŁ 1978 OSTRÓW WIELKOPOLSKI tak
83. Musielak Wioleta 1974 Running Team Milicz tak
84. Napieraj Przemysław 1987 ALBANNERS tak
85. Napieraj Sonia 1992 ALBANNERS tak
86. Obal Marcin 1982 KS Krotosz Krotoszyn tak
87. Olejniczak Joanna 1972 Krotoszyn tak
88. Olejniczak Justyna 1992 KS KROTOSZ Krotoszyn tak
89. Olejniczak Karol 1970 KS Krotosz Krotoszyn tak
90. Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO tak
91. Olejnik Agata 1990 Kobylin tak
92. Olejnik Agnieszka 1984 Endorfiny Wąsosz tak
93. Orpel Martyna 1992 Ks Krotosz Krotoszyn tak
94. Owczarek Tomasz 1981 KS Krotosz Krotoszyn tak
95. Panek Roman 1959 Miłośnicy Piłki Nożnej tak
96. Pawlak Mariusz 1965 Pudliszki tak
97. Pawlak Martyna 1992 Wrocław tak
98. Pazoła Aneta 1995 Kobylin tak
99. Piekarniak RafaŁ 1973 Oleśnica tak
100. Pinkowski Edmund 1966 KS MARATON OSTRÓW WLKP. tak
101. Piskorowska Danuta 1980 TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW tak
102. Pluta Adam 1988 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
103. Płochocki Ryszard 1961 supermaraton tak
104. Płócieniczak Jerzy 1954 MPEC LESZNO tak
105. Poczta Dariusz 1973 KS Krotosz Krotoszyn tak
106. Poczta Marian 1965 KS Krotosz Krotoszyn tak
107. Pokora Rafał 1982 SUPERMARATON KALISZ tak
108. Pośpiech Michał 1979 Supermaraton Kalisz tak
109. Prawucka-Glina Paulina 1987 Rawicz tak
110. Przeorek Irmina 1989 KGB tak
111. Przybylski Łukasz 1979 Ks Idmar tak
112. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław tak
113. Przywarty Marek 1964 krotoszyn` tak
114. Raszka Krzysztof 1975 Running Team Milicz tak
115. Ratajski Jacek 1967 ks krotosz krotoszyn tak
116. Razik Tadeusz 1952 brak tak
117. Rejek WiesŁaw 1955 Krobia tak
118. Rychlik Dominik 2000 Chwaliszew tak
119. Sadowczyk Żaneta 1974 Rawicz tak
120. Sadowski Marek 1968 MUKS SZOK Bojanowo tak
121. Siemaszko Jerzy 1962 ECO Runners tak
122. Sienkiewicz CzesŁaw 1958 Krotoszyn tak
123. Smereka Tomasz 1977 RUNNING TEAM MILICZ tak
124. Sobkowiak Maciej 1989 KS Krotosz Krotoszyn tak
125. Sobkowiak Monika 1986 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
126. Sojka Rafal 1974 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
127. SÓjka Sergiusz 2000 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
128. Stawczyk Patryk 1992 Nuca Soldier tak
129. Szkudlarek Grzegorz 1981 Ostrów wielkopolski tak
130. Szyrner Szymon 1974 - tak
131. Ślęczkowski Mateusz 1989 Milicz tak
132. Świątek Bronisław 1960 Tup tup razem tak
133. Świderska Anna 1985 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
134. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
135. Tanaś BogumiŁa 1983 Ks Krotosz Krotoszyn tak
136. Tomczak Mariusz 1972 MOSINA tak
137. Tyczyński Amadeusz 1990 Kobierno tak
138. TyczyŃski Kamil 2000 MASŁOWO BIEGA tak
139. TyczyŃski Marek 1971 MASŁOWO BIEGA tak
140. TyczyŃski Piotr 1965 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
141. Urbaniak Jan 1953 Topola Osiedle tak
142. Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega tak
143. Warczewski Sebastian 1978 Rawicz tak
144. Wasielewski Kamil 1985 HQ MNCNE tak
145. Wicherek Radosław 1992 TOAST tak
146. Wiliński Hubert 2002 Kobylin tak
147. Wiliński Ryszard 1975 Kobylin tak
148. WŁodarczyk MichaŁ 1996 Koźmin Biega tak
149. Wodiczko Weronika 1983 Supermaraton Kalisz tak
150. Wojcieszak Iwona 1968 Tup tup razem tak
151. Wróbel Małgorzata 1985 Oborygeni tak
152. Zdanowski Marian 1956 Poznań tak
153. Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU tak
154. Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela tak
155. Zielonka Marian 1955 ks.Maraton Ostrow Wlkp. tak
156. Zymny Daniel 1989 BS Truchtacz Dobrzyca tak
157. Żarnecki Roman 1968 Kalisz tak