Lista startowa

10 Bieg im. o. Józefa Jońca SP
Bieg główny - OPEN

Poznań, 03.04.2020
Dystans: 3000 m


Liczba zgłoszonych zawodników: 111


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamcewicz Dawid 1978 Poznań
2. Adamcewicz Mirka 1976 Poznań
3. Bagiński Piotr 1988 Agresywne Lamparty 2014
4. Bajer Beata 1978 Szkoła Pijarów - Nauczyciele
5. Bartosiewicz Radoslaw 1968 poznań
6. Bednarski Wojciech 2007 Rokietnica
7. Biernat Izydora 1976 Poznań
8. Bociek Marcin 1981 Poznań
9. Bolewski Andrzej 1982 Poznań
10. Cienciała Przemysław 1980 Poznań
11. Cybal Katarzyna 1988 Poznań
12. Czyżyk Stanisław 2009 Poznań
13. Dudek Janusz 1982 ZSP Katowice
14. Erbert Marcin 1991 K.S.Sobieski
15. F. Beata 1971 Poznań
16. Fabiański Andrzej 1996 ZSS w Szamotułach im. Jana Brzechwy
17. Figlerowicz Edyta 1974 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
18. Figlerowicz Mateusz 2007 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
19. Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
20. Frąszczak Mateusz 2001 Poznań
21. Guzik Bartosz 1978 Poznań
22. Hanaczewski Tomasz 1984 Poznań
23. Hejne Michał 1980 Poznań
24. Hejne Szymon 2006 Poznań
25. Hintz Konstancja 2003 Suchy Las
26. Hintz Maciej 1976 Suchy Las
27. Jabłoński Maciej 1984 Poznań
28. Jagodzińska Małgorzata 1983 Poznań
29. Janas Krzysztof 2007 Biegacze Juniora - Runners Team
30. Janas Maria 1975 Biegacze Juniora - Runners Team
31. Jędra Adam 2009 Złotniki
32. Jędra Andrzej 1973 Poznan
33. Jędra Ewa 1976 Poznan
34. Józefek Wojciech 1998 Kraków
35. Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica
36. Kaczmarek Mikołaj 2007 Poznań
37. Kandulski Jan Kanty 2004 Koziegłowy
38. Kandulski Marek 2006 Koziegłowy
39. Kandulski Piotr 2002 Koziegłowy
40. Kasprzak Adam 2005 ZSS w Szamotułach im. Jana Brzechwy
41. Kasprzyk Lilianna 1960 UKS Dąb Suchy Las
42. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team
43. Kndulski Michał 1973 Koziegłowy
44. Korzekwa Michał 2007 ZSP Katowice
45. KostrzyŃska Jolanta 1969 Poznań
46. Kowalski Krzysztof 1978 Osiedle Pod Lipami w Kleszczewie
47. Król Konrad 1974 Asseco Active Team
48. Kryściak Edward 1968 Drużyna Biegu Jońca
49. Krzyżaniak Antoni 2003 ŻMKS
50. Kudłak Robert 1980 Poznań
51. Laskowski Olaf 2007 KKS SPORTY WALKI POZNAN
52. Lasoń Przemysław 1990 Poznań
53. Łochyński Maciej 1980 Poznań
54. Łuckiewicz-Laskowska Edyta 1971 Poznan-Kiekrz
55. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega
56. Michalak Andrzej 1975 Poznań
57. Michniacka-Matecka Anna 1989 Jarocin
58. Miedziarek Mikołaj 2005 Liceum Zakonu Pijarów Poznań
59. Misiorna-Skalec Małgorzata 1979 Poznań
60. Misiorny Radosław 1973 Poznań
61. Mruk Ryszard 1965 POZNAŃ
62. Neugebauer Piotr 1982 Poznań
63. Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
64. Nowińska Katarzyna 1997 Drużyna Biegu Jońca
65. Nowiński Mirosław 1961 Drużyna Biegu Jońca
66. P Mikołaj 1978 Poznań
67. Pasternak Maria 1975 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
68. Pasternak Szymon 2001 VIII LO
69. Piasecka Sylwia 1978 Suchy Las
70. Piasecki Bartosz 1981 Poznań
71. Piasny Jakub 2002 ZSZP Poznań
72. Piasny Jan 2003 ZSZP Poznań
73. Pietrzak Mateusz 2000 ZSS w Szamotułach im. Jana Brzechwy
74. Postaremczak Weronika 1999 Poznań
75. Przysuszyńska Anna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań
76. Przysuszyńska Marta 2004 LO Zakonu Pijarów w Poznaniu
77. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM
78. Rosa Miłosz 2006 Poznań
79. Rowiński Wojciech 1975 Poznań
80. Rzepa Michał 2001 Poznań
81. Rzepa Nikodem 2007 Poznań
82. S Alicja 1982 Poznań
83. Sierpińska Anna Maria 1982 Poznań
84. Skrętkowski Konrad 1997 ZSS w Szamotułach im. Jana Brzechwy
85. Sokołowski Andrzej 1977 Czerwonak
86. Sołtysiak Magdalena 1979 Zakątek
87. Stanikowski Szymon 2007 ZSZP
88. Stawna Zofia 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
89. Stawny Franciszek 2006 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
90. Stęclik Przemysław 1979 Pakieciarze Team
91. Strzyżewska Oliwia 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań
92. Swornowska Natalia 1986 Poznan
93. Szczucinska Anna 1979 poznań
94. Szuba Laura 2006 Poznań
95. Szymanski Dariusz 1976 Poznań
96. Szymański Paweł 1984 ZSS w Szamotułach im. Jana Brzechwy
97. Szymański Piotr 2008 Poznań
98. Śron Eryk 2002 ZSS w Szamotułach im. Jana Brzechwy
99. Tupko Łukasz 1973 Złotoryjsko
100. Weber Agnieszka 1988 SP Kicin
101. Włodarczyk Patryk 2003 Lakers Powidz
102. Włodarczyk Tomasz 1977 Lakers Powidz
103. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
104. Wojtkowiak Grażyna 1960 Szybkie Ślimaki
105. Wojtkowiak Robert 1983 Szybkie Ślimaki
106. Wojtyla Łukasz 1982 Poznań
107. Wydra Benedykt 1974 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
108. Wydra Klaudia 1977 WSPR Poznań
109. Zduniewicz Marcin 1978 Poznań
110. Zieliński Piotr 1983 Szkoła Podstawowa nr 35
111. Zięba Aleksandra 1982 Poznań