Lista startowa

7 Bieg im. o. Józefa Jońca SP
Biegi dzieci i młodzieży

Poznań 07.04.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 1162


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abai Elżbieta 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
2. Abramczyk Michalina 2008 SP Kicin II - 500 m
3. Adamcewicz Alicja Antonina 2011 Przedszkole Misia Uszatka nr 74 I - 250 m
4. Adamcewicz Anna Antonina 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
5. Adamczak Dagny 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 1000 m
6. Adamczak Kacper 2003 Gimnazjum w Wierzbnie V - 1500 m
7. Adamiak Antoni 2000 UKS Dąb Suchy Las VI - 2000 m
8. Adamiak Franek 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
9. Adamiak Szymon 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
10. Adamski Kamil 2004 SP 62 Poznań IV - 1000 m
11. Albrecht Grzegorz 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
12. Albrecht Maciej 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
13. Aleksandrowicz Marcelina 2005 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA IV - 1000 m
14. Andrzejewska Sandra 2004 Gimnazjum Michorzewo IV - 1000 m
15. Andrzejewski Jakub 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
16. Antczak Franciszek 2010 SP 15 Poznań I - 250 m
17. Antczak Jan 2007 SP 15 Poznań III - 500 m
18. Antoniewicz Oliwier 2006 SP Kicin III - 500 m
19. Appelt Paweł 2008 SP Kicin II - 500 m
20. Araszkiewicz Antoni 2004 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
21. Araszkiewicz Krzysztof 2007 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
22. Aszkenazy Szymon 2005 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
23. Babiracka Lena 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
24. Balcerek Dawid 2007 SP 45 Poznań III - 500 m
25. Balcerowiak Radosław 2004 UPKS -SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
26. Balczewski Tomasz 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
27. Balewski Piotr 2003 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1500 m
28. Balicka Kornelia 2003 UKS DĄB SUCHY LAS V - 1000 m
29. Banasiak Jakub 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
30. Banaszak Anna 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
31. Banaszak Dorian 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
32. Banaszkiewicz Wiktoria 2005 SP 68 Poznań IV - 1000 m
33. Baranowski Filip 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
34. Barański Piotr 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
35. Barański Wojciech 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
36. Bartkowiak Agnieszka 2002 UMKS Iskra Wolsztyn V - 1000 m
37. Bartkowiak Robert 2001 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań VI - 2000 m
38. Bartnik Helena 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
39. Bartosik Oliwia 2005 SP 55 Poznań IV - 1000 m
40. Baszczuk Michalina 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
41. Baszyński Antoni 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
42. Batura Franciszek 2002 Gimnazjum Michorzewo V - 1500 m
43. Bąk Tomasz 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
44. Becker Daria 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
45. Bednarczuk Maciej 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu III - 500 m
46. Bednarek Franek 2009 SP 74/Night Runners Kids II - 500 m
47. Bednarek Kalina 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
48. Bednarska Katarzyna 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
49. Bednarski Cezary 2001 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu VI - 2000 m
50. Bednarski Wojciech 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
51. Bekas Adam 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
52. Benenowska Wirginia 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach III - 500 m
53. Berbeka Ksawery 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
54. Bernat Oskar 2004 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
55. Bestyński Benon 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
56. Bestyński Leon 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
57. Białkowski Szymon 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach IV - 1000 m
58. Bielawa Maksymilian 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
59. Bielawa Maurycy 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
60. Bielecka Hiacynta 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
61. Bielecka Weronika 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
62. Bielecki Ignacy 2007 SP 15 Poznań III - 500 m
63. Bielerzewska Jessica 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
64. Biniak Filip 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
65. Biskupski Dominik 2007 SP 55 Poznań III - 500 m
66. Blacha Ignacy 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
67. Blandzi Dawid 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
68. Blok Joanna 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1000 m
69. Blumczyńska Łucja 2009 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
70. Blumczyński Mateusz 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
71. Błajet Maria 2006 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań III - 500 m
72. Bociek Adam 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
73. Bociek Aniela 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
74. Bociek Michał 2014 Żłobek Krecik I - 250 m
75. Boć Natasza 2004 SP 1 Poznań IV - 1000 m
76. Bogdanowicz Paweł 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
77. Bohaczyk Małgorzata 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
78. Bohaczyk Michał 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
79. Bonowicz Antoni 2006 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
80. Borgieł Milena 2005 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
81. Borowczak Katarzyna 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
82. Borucki Karol 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
83. Borucki Krzysztof 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
84. Borys Agnieszka 2003 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach V - 1000 m
85. Brochocki Filip 2002 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
86. Brommer Aleksander 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
87. Brukwicka Zosia 2008 SP 74 Poznań II - 500 m
88. Brukwicki Jan 2011 SP 74 Poznań I - 250 m
89. Bryła Jan 2000 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 2000 m
90. Brzezińska Karolina 2008 SP Kicin II - 500 m
91. Brzeziński Artur 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
92. Brzeziński Bartek 2006 SP Kicin III - 500 m
93. Brzeżniak Aleksander 2006 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
94. Buczko Igor 2007 SP Kicin III - 500 m
95. Buczkowska Barbara 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
96. Buczkowski Piotr 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
97. Budaj Malina 2010 Przedszkole 191 os. Jana III Sobieskiego 105 Poznan I - 250 m
98. Budna Magdalena 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
99. Budzyński Krzysztof 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
100. Budzyński Szymon 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
101. Bukowiecki Jeremi 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
102. Bukowiecki Nikodem 1998 VIII LO Poznań VII - 3000 m
103. Bukowska Dobrawa 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
104. Bukowski Igor 2008 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA II - 500 m
105. Bukowski Paweł 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
106. Burchardt Barbara 2009 SP 65 Poznań II - 500 m
107. Burchardt Nina 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
108. Celka Mikołaj 2001 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu VI - 2000 m
109. Cenkiel Maria 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
110. Cenkiel Zofia 2011 Przedszkole Gumisie I - 250 m
111. Chełmicki Adrian 2007 SP nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu III - 500 m
112. Chlewicki Maksymilian 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
113. Chmielewska-Karlowska Maja 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
114. Chodyńska Gabriela 2006 SP 65 Poznań III - 500 m
115. Chudobiecka Natalia 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
116. Chudzińska Alicja 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
117. Chustak Julia 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
118. Chustak Mikołaj 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
119. Cichoń Ludwik 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
120. Cieciora Bartłomiej 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
121. Cieszyńska Tatiana 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
122. Ciuraj Jagoda 2003 Gimnazjum w Wierzbnie V - 1000 m
123. Cyfert Agnieszka 2006 SP 1 Luboń III - 500 m
124. Cyfert Joanna 2006 SP 1 Luboń III - 500 m
125. Czajka Mateusz 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
126. Czajka Stanisław 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
127. Czajka Zofia 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
128. Czarnecka Zuzanna 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
129. Czarnecki Miłosz 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
130. Czarnecki Tymoteusz 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
131. Czebreszuk Stanisław 1999 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 3000 m
132. Czepułkowski Łukasz 2004 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu IV - 1000 m
133. Czerwińska Maja 2005 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu IV - 1000 m
134. Czerwińska Małgorzata 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
135. Czerwiński Wojciech 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
136. Czubiński Amadeusz 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
137. Czubiński Mieszko 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
138. Czyżyk Nikola 2008 Poznań II - 500 m
139. Dałkowska Aleksandra 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
140. Dancewicz Maciej 2006 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań III - 500 m
141. Dankowski Szymon 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
142. Dąbkiewicz Ignacy 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
143. Dąbkiewicz Klara 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
144. Dąbrowski Mateusz 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
145. Degórski Tomasz 2000 LO KSW Poznań VI - 2000 m
146. Dembczyński Ryszard 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
147. Denis John Paul 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
148. Dębowska Gabriela 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
149. Dmytruszyńska Monika 2005 UPKS -SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
150. Dobek Emilia 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
151. Dobek Olgierd 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
152. Dolata Julia 2005 SP 15 Poznań IV - 1000 m
153. Dolata Julia 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
154. Dolata Olga 2008 SP 15 Poznań II - 500 m
155. Dolata Zuzia 2005 SP Tarchały Wielkie IV - 1000 m
156. Dolezich Martyna 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
157. Domagała Martyna 2008 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu II - 500 m
158. Domań Jakub 2004 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
159. Domańska Ewa 1999 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 2000 m
160. Domańska Łucja 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
161. Domaradzki Franciszek 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
162. Dominiak Julia 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
163. Dopierała Wiktoria 2007 SP 55 Poznań III - 500 m
164. Dowhan Emilia 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
165. Dragon Bartek 2007 SP Kicin III - 500 m
166. Dragon Szymon 2007 SP Kicin III - 500 m
167. Drajer Jan 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
168. Dratwiński Bartosz 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
169. Drążkowiak Kacper 2006 SP Michorzewo III - 500 m
170. Drela Wiktor 2006 SP 74 Poznań III - 500 m
171. Drewniak Jagoda 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
172. Drobczyński Kamil 2009 SP 55 Poznań II - 500 m
173. Drobnik Emilia 2008 SP Michorzewo II - 500 m
174. Drobnik Julia 2008 SP Michorzewo II - 500 m
175. Drobnik Zuzanna 2007 SP Michorzewo III - 500 m
176. Dropek Aleksandra 2006 SP 1 Poznań III - 500 m
177. Drozd Kamil 2009 SP 15 Poznań II - 500 m
178. Drozd Szymon 2007 SP 15 Poznań III - 500 m
179. Drozdowska Lilianna 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
180. Drozdowski Szymon 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
181. Drzewiecka Emilia 2009 SP 55 Poznań II - 500 m
182. Dudko Antoni 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
183. Dudzik Maria 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
184. Dukat Mateusz 2006 SP Obrzycko III - 500 m
185. Dura Izabela 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
186. Duszkiewicz Filip 2002 Piątkowskie Gimnazjum Społeczne V - 1500 m
187. Dwernicki Stanisław 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
188. Dworaczyk Antoni 2005 SP Kicin IV - 1000 m
189. Dybiona Szymon 2008 SP Michorzewo II - 500 m
190. Dybionka Roksana 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
191. Dyoniziak Lija 2009 SP Kicin II - 500 m
192. Dyżlą Agnieszka 2008 UPKS -SP2 OBORNIKI II - 500 m
193. Dziadek Jakub 2004 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu IV - 1000 m
194. Dziamski Emil 2007 SP Michorzewo III - 500 m
195. Dzianach Paweł 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
196. Dziudziel Karina 2005 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
197. Dziurka Jakub 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
198. Erhenfeld Łukasz 2003 Gimnazjum 52 o.o. Pijarów Kraków V - 1500 m
199. Fecek Jan 2002 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1500 m
200. Fecek Rozalia 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
201. Federowicz Ignacy 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
202. Feliczak Olaf 2006 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań III - 500 m
203. Femiak Julian 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
204. Ferchmin Aleksandra 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
205. Ferchmin Franciszek 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
206. Ferchmin Jan Paweł 2014 Poznań I - 250 m
207. Ferchmin Łucja 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
208. Ferchmin Stanisław 2003 Gimnazjum Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu V - 1500 m
209. Ferchmin Teresa 2011 Poznań I - 250 m
210. Fertyk Maurycy 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
211. Filipińska Julita 2007 SP Kicin III - 500 m
212. Florczyk Adam 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
213. Foralewska Barbara 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
214. Fornalik Albert 2008 SP Michorzewo II - 500 m
215. Foryś Adrianna 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
216. Frąckowiak Kacper 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
217. Frąszczak Agata 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
218. Friebe Natasza 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań V - 1000 m
219. Frycz Jakub 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
220. Furmańczyk Laura 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
221. Gabruk Helena 2008 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu II - 500 m
222. Gabryel Szczepan 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
223. Gaczyńska Bogna 2006 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
224. Gajda Emilia 2007 Poznań III - 500 m
225. Gajewski Mateusz 1999 VII LO Poznań VII - 3000 m
226. Gałdyński Franciszek 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
227. Gałęcka Celina 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
228. Gałęcka Pola 2008 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
229. Gaszkowiak Judyta 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
230. Gawrysiak Krzysztof 2006 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
231. Gawrysiak Mikołaj 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
232. Gendera Karol 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
233. Getler Franciszek 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
234. Gidaszewska Miriam 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
235. Gidaszewski Maksymilian 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
236. Gidaszewski Maksymilian 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
237. Gielniak Oliwia 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
238. Gierczak Martyna 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
239. Gierczak Paulina 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
240. Gierka Jan 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
241. Gierka Stanisław 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
242. Gil Krzysztof 2007 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
243. Gleba Jan 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
244. Gleba Judyta 2003 SP Horyzonty Poznań V - 1000 m
245. Glema Martyna 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
246. Gładysiak Oliwier 2001 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu VI - 2000 m
247. Gogulski Antoni 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
248. Gogulski Ignacy 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
249. Gogulski Marcin 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
250. Gorski Wojtek 2013 Akuku I - 250 m
251. Gorzan Jadwiga 2011 Przedszkole 182 Poznań I - 250 m
252. Gośliński Igor 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
253. Góralska Katarzyna 2006 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań III - 500 m
254. Górecki Gustaw 2004 SP 62 Poznań IV - 1000 m
255. Górna Lidia 2007 SP 34 Poznań III - 500 m
256. Górna Martyna 2006 SP 1 Poznań III - 500 m
257. Górny Ignacy 2008 SP Kicin II - 500 m
258. Górny O L I W E R 2005 SP 34 Poznań IV - 1000 m
259. Górski Dawid 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
260. Górzeńska Joanna 2010 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
261. Graczyk Marta 1999 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 2000 m
262. Grad Aleksander 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
263. Grad Tymoteusz 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
264. Grala Lena 2010 SP 55 Poznań I - 250 m
265. Gralińska Antonina 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
266. Gralińska Barbara 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
267. Gralińska Michalina 2012 Przedszkole Gumisie I - 250 m
268. Gramsz Anna 2001 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu VI - 1000 m
269. Gramsz Marta 2001 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu VI - 1000 m
270. Gras Nela 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
271. Grobelna Michalina 2007 SP Kicin III - 500 m
272. Grochowski Dominik 2007 SP Michorzewo III - 500 m
273. Grochowski Ryszard 2007 SP Kicin III - 500 m
274. Grygiel Julia 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
275. Grzelak Radosław 2002 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1500 m
276. Grzesiak Karol 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
277. Grzesiek Michał 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
278. Grzeszkowiak Maja 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
279. Grześkowiak Daniel 2001 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań VI - 2000 m
280. Grześkowiak Michalina 2002 Gimnazjum Michorzewo V - 1000 m
281. Grzybowska Iwona 2002 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1000 m
282. Gugnacki Juliusz 2001 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu VI - 2000 m
283. Gulczyński Marek 1999 UKS Dąb Suchy Las VII - 3000 m
284. Guzik Karol 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
285. Haładuda Mikołaj 2004 SP Michorzewo IV - 1000 m
286. Haładuda Patryk 2004 SP Michorzewo IV - 1000 m
287. Hanć Dobrochna 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
288. Handschke Anna-Maria 2004 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
289. Handschke Franciszek 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
290. Hapke Jan 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
291. Hedzielska Weronika 1998 II LO Poznań VII - 2000 m
292. Henclewski Franciszek 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
293. Herbst Zofia 2004 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu IV - 1000 m
294. Hintz Bernadeta 2010 Przedszkole Leśnych Ludków I - 250 m
295. Hintz Konstancja 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
296. Hintz Łucja 2005 SP Suchy Las IV - 1000 m
297. Hofman Maria 1999 XXV LO Poznań VII - 2000 m
298. Hofman Marta 1999 XXV LO Poznań VII - 2000 m
299. Horbacz Karolina 2000 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
300. Horemska Oliwia 2003 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach V - 1000 m
301. Horowska Nikola 2001 UMKS Iskra Wolsztyn VI - 1000 m
302. Hruszka Stanisław 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
303. Hudziak Gabriela 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
304. Hyjek Zofia 2005 tak IV - 1000 m
305. Idkowska Aleksandra 2001 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu VI - 1000 m
306. Iglińska Maja 2004 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań IV - 1000 m
307. Iglińska Nina 2006 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań III - 500 m
308. Irla Emilia 2008 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
309. Isańska Ania 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
310. Isańska Jadwiga 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
311. Isańska Marianna 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
312. Iwanowska Roksana 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
313. Iwańska Róża 2000 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
314. Jabłoński Jan 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
315. Jabłoński Maksymilian 2012 Poznań I - 250 m
316. Jachimowska Vanessa 2011 Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Świętego Dominika im. Błogosławionej Julii Rodzińskiej I - 250 m
317. Jachimowski Dawid 2004 SP 62 Poznań IV - 1000 m
318. Jakubczyk Dominik 1998 LO KSW Poznań VII - 3000 m
319. Jakubowski Karol 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu III - 500 m
320. Janas Gabriela 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
321. Janas Krzysztof 2007 SP Kicin III - 500 m
322. Janczak Aleksy 2007 SP 55 Poznań III - 500 m
323. Janiaczyk Aleksandra 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
324. Janiaczyk Maria 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
325. Janik Anna 2007 SP 55 Poznań III - 500 m
326. Jankowiak Mikołaj 2006 SP 55 Poznań III - 500 m
327. Janny Jakub 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
328. Janowska Jagoda 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
329. Januszewski Kacper 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
330. Janyska Piotr 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
331. Jarysz Bogumiła 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
332. Jarysz Liliana 2010 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
333. Jarysz Malwina 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
334. Jarysz Mateusz 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
335. Jarysz Paweł 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
336. Jasiewicz Filip 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
337. Jasińska Marta 2003 Gimnazjum w Wierzbnie V - 1000 m
338. Jasiński Arkadiusz 2007 SP Michorzewo III - 500 m
339. Jaskóła Jakub 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
340. Jaskóła Jan 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
341. Jaskóła Maria 2012 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
342. Jaskóła Michał 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
343. Jaskuła Daniel 2007 SP 45 Poznań III - 500 m
344. Jaślarz Krzysztof 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
345. Jazdon Agnieszka 2006 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
346. Jendrzejczak Damian 1998 XXV LO Poznań VII - 3000 m
347. Jędra Adam 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
348. Jędra Wojciech 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
349. Jędrzejczak Mikołaj 2002 Gimnazjum Michorzewo V - 1500 m
350. Jędrzejczak Paweł 2010 Przedszkole 155 Polanie I - 250 m
351. Jędrzejczak Rozalia 2005 POSM 2 IV - 1000 m
352. Jóźwiak Wiktoria 2007 SP 23 Poznań III - 500 m
353. Jurek Małgorzata 2007 SP Odolanów III - 500 m
354. Jurewicz Jakub 2006 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
355. Juskowiak Matylda 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
356. Juszkat Tomasz 2004 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
357. Kacała Oliwia 2006 SP 34 Poznań III - 500 m
358. Kacper Brożek 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
359. Kacprzak Tomasz 2003 Gimnazjum im. Noblistów w Rokietnicy V - 1500 m
360. Kaczmarczyk Maria 2002 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1000 m
361. Kaczmarek Aleksandra 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
362. Kaczmarek Amelia 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
363. Kaczmarek Jakub 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
364. Kaczmarek Karolina 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
365. Kaczmarek Karolina 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1000 m
366. Kaczmarek Maksymilian 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
367. Kaczmarek Maria 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
368. Kaczmarek Maria 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
369. Kaczmarek Mikołaj 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
370. Kaczmarek Paweł 2002 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
371. Kaczmarek Wojciech 2008 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA II - 500 m
372. Kalinowska Oliwia 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
373. Kalupa Aleksandra 2007 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
374. Kałdoński Stanisław 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
375. Kałek Gustaw 2003 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie V - 1500 m
376. Kałek Karolina 2006 SP Michorzewo III - 500 m
377. Kałek Miłosz 2008 SP Michorzewo II - 500 m
378. Kałek Olga 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 1000 m
379. Kałużyński Ignacy 2007 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
380. Kamieniecka Gabrysia 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
381. Kaminiak Maksymilian 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
382. Kandulski Kazimierz 2008 POSM I st. nr 2 w Poznaniu II - 500 m
383. Kandulski Marek 2006 POSM I st. nr 2 w Poznaniu III - 500 m
384. Kaput Maciej 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
385. Karasiński Daniel 2004 SP 1 Poznań IV - 1000 m
386. Karbowska Emilia 2011 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
387. Karbowska Emilia 2011 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
388. Karbowski Wojciech 2008 SP 35 Poznań II - 500 m
389. Karolak Krzysztof 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
390. Karolak Zofia 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
391. Karolczyk Kaja 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
392. Kasprzak Mikołaj 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
393. Kasprzyk Aniela 2004 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
394. Kastelnik Fryderyk 2005 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
395. Kasztelan Natalia 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
396. Kawala Dominika 2008 SP Michorzewo II - 500 m
397. Kawecka Julia 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
398. Kawicka Weronika 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
399. Kawicki Maksym 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
400. Kazimierczak Oliwia 2003 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu V - 1000 m
401. Kaźmierczak Maciej 2007 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
402. Kaźmierski Jan 2002 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu V - 1500 m
403. Kaźmierski Konrad 2004 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu IV - 1000 m
404. Kempiński Aleksander 2007 SP 45 Poznań III - 500 m
405. Kędziora Alicja 2007 SP 23 Poznań III - 500 m
406. Kędziora Marcin 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
407. Kielak Julia 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
408. Kiernicki Franciszek 2005 SP Kicin IV - 1000 m
409. Kiszka Nikola 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
410. Klasa Anna Maria 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
411. Klasa Paweł 1999 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 3000 m
412. Klaszyński Daniel 2005 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań IV - 1000 m
413. Klechammer Adrian 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
414. Klein Nikodem 2007 SP Michorzewo III - 500 m
415. Kliks Łucja 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
416. Klimas Tobiasz 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
417. Kluza Radosław 2007 SP 55 Poznań III - 500 m
418. Kłoda Monika 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
419. Kłyszewska Aleksandra Gabriela 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
420. Knotowski Michał 2007 SP 45 Poznań III - 500 m
421. Kobus Natalia 2005 UPKS -SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
422. Kochanek Jakub 1999 LO KSW Poznań VII - 3000 m
423. Kochanowski Bartomiej 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
424. Kochanowski Jakub 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu III - 500 m
425. Kociniewska Ewa 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
426. Kolanowska Maria 2007 SP 15 Poznań III - 500 m
427. Kolanowski Jan 2005 SP 15 Poznań IV - 1000 m
428. Kolasiński Michał 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
429. Kolecka Anna 2002 Publiczne Gimnazjum Salezjańskie Poznań V - 1000 m
430. Komar Igor 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
431. Konarczak Jakub 2005 SP 1 Poznań IV - 1000 m
432. Konieczny Aleksander 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
433. Konieczny Jakub 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
434. Konieczny Joanna 2010 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
435. Konieczny Julia 2006 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
436. Konys Igor 2006 SP 1 Poznań III - 500 m
437. Kopacz Natalia 2007 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
438. Kopeć Paulina 2007 SP Kicin III - 500 m
439. Kopka Oliwia 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
440. Koput Antoni 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
441. Koralewska Agata 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
442. Koralewski Adrian 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
443. Koralewski Jacek 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
444. Korbacz Piotr 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
445. Koronka Michał 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
446. Kortus Mikołaj 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
447. Kortus Norbert 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
448. Kosakowska Iga 2005 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
449. Kosakowski Szymon 2003 Piątkowskie Gimnazjum Społeczne V - 1500 m
450. Kosmala Zuzanna 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
451. Kosobucki Antoni 2007 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań III - 500 m
452. Kosowska Zuzanna 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
453. Kostrzewa Gabriela 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
454. Kostrzewa Nikodem 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
455. Kostrzewa Nikodem 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
456. Kostysiak Piotr 1999 XXV LO Poznań VII - 3000 m
457. Koszla Maciej 2006 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
458. Kościelna Magdalena 2014 :) I - 250 m
459. Kośmicki Nikodem 2009 SP 55 Poznań II - 500 m
460. Kotlarski Mateusz 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
461. Kowal Karol 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
462. Kowalczyk Diego 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
463. Kowalczyk Sergio 2014 Żłobek Krecik I - 250 m
464. Kowalik Klaudiusz 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
465. Kowalska Amelia 2007 SP 23 Poznań III - 500 m
466. Kowalska Helena 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
467. Kowalska Kamila 1999 XXV LO Poznań VII - 2000 m
468. Kowalski Andrzej 2004 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
469. Kowalski Bartek 2002 Gimnazjum 52 o.o. Pijarów Kraków V - 1500 m
470. Kozińska Maria 2005 Maria Kozińska IV - 1000 m
471. Kozłowska Alicja 2004 SP 62 Poznań IV - 1000 m
472. Kozłowska Olga 2001 Gimnazjum nr 52 o.o. Pijarów Kraków VI - 1000 m
473. Kozłowska Wiktoria 1999 Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów Kraków VII - 2000 m
474. Kozłowski Krzysztof 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
475. Kozłowski Piotr 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
476. Kramski Kacper 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
477. Krawczak Maciej 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
478. Krawczyk Dominik 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
479. Krawczyk Igor 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
480. Krenig Oliwia 2005 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań IV - 1000 m
481. Król Natalia 2006 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
482. Kruger Filip Jędrzej 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
483. Krupa Kacper 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
484. Kruszona Wojciech 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
485. Krygier Weronika 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
486. Krzemiński Franciszek 2009 SP 17 Poznań II - 500 m
487. Krzemiński Jan 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
488. Krzeszowiec Zuzanna 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
489. Krzos Oliwia 2000 LO KSW Poznań VI - 1000 m
490. Krzyszka Agata 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
491. Krzywda Maksymilian 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
492. Krzywda Zosia 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
493. Krzywda Zuzanna 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
494. Krzyżan Mikołaj 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu II - 500 m
495. Krzyżaniak Antoni 2003 SP Skrzydła Poznań V - 1500 m
496. Krzyżaniak Stanisław 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
497. Kuberski Jakub 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
498. Kubiak Borys 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
499. Kubiak Igor 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
500. Kubiak Maciej 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
501. Kubiak Matylda 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
502. Kubicki Jan 2007 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
503. Kubisz Matylda 2006 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
504. Kubzdela Jakub 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
505. Kucharska Agata 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
506. Kucharska Karolina 2005 SP Tarchały Wielkie IV - 1000 m
507. Kucharski Damian 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
508. Kuchta Janek 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
509. Kucz Marta 2003 Gimnazjum Michorzewo V - 1000 m
510. Kucz Mateusz 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 2000 m
511. Kuczma Katarzyna 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
512. Kuczma Marta 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
513. Kuczma Piotr 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
514. Kuczma Zuzanna 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
515. Kuć Amelia 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
516. Kuć Hanna 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
517. Kudłak Michalina 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
518. Kujałowicz Franciszek 2006 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
519. Kujałowicz Zuzanna 2008 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
520. Kukiełka Kornelia 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
521. Kuklińska Dominika 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu II - 500 m
522. Kukliński Dominik 2006 SP 62 Poznań IV - 1000 m
523. Kulikowska Monika 2003 UKS Dąb Suchy Las V - 1000 m
524. Kulpa Julia 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
525. Kulus Albert 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
526. Kulus Matylda 2002 UMKS Iskra Wolsztyn V - 1000 m
527. Kulus Wojciech 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
528. Kupka Antonina 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
529. Kupś Gabriela 2005 SP Michorzewo IV - 1000 m
530. Kurp Nicole 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
531. Kurzawski Michał 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
532. Kutkowski Szymon 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
533. Kwiczor Jan 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
534. Kwiczor Piotr 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
535. Lasecki Paweł 2004 SP 62 Poznań IV - 1000 m
536. Laskowska Anna 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
537. Laskowska Małgorzata 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
538. Latecka Kamila 1999 XXV LO Poznań VII - 2000 m
539. Lauer Anna 2007 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
540. Lehmann Łukasz 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
541. Lehmann Wojciech 2009 SP Michorzewo II - 500 m
542. Lejszys Wanda 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
543. Lejszys Witold 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
544. Lejszys Wojciech 2012 Przedszkole nr 163 Bajkowy Zamek w Poznaniu I - 250 m
545. Leopold Maks 2002 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
546. Leśniak Magdalena 2002 Piątkowskie Gimnazjum Społeczne V - 1000 m
547. Leśny Aleksander 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
548. Lewandowska Maria 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
549. Lewandowska Nadia 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
550. Lewandowski Alan 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
551. Lewandowski Aleksander 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
552. Lewandowski Antoni 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach III - 500 m
553. Lewandowski Brajan 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
554. Lewkowicz Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu III - 500 m
555. Lisiak Kinga 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
556. Lisiecka Anna 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
557. Lisiecka Julianna 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
558. Lisiecka Zofia 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
559. Lizińska Barbara 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
560. Liziński Adam 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
561. Lotko Filip 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
562. Lubczyński Stanisław 2007 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
563. Lus Bartosz 2008 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu II - 500 m
564. Łabuzińska Amelia 2005 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA IV - 1000 m
565. Łagoda Michał 2001 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu VI - 2000 m
566. Ławecki Dawid 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
567. Ławicki Wojciech 2006 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
568. Ławniczak Bruno 2012 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
569. Ławniczak Leon 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
570. Łączkowska Dobrochna 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
571. Łączkowska Natalia 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
572. Łączna Daria 1998 VIII LO Poznań VII - 2000 m
573. Łęszczak Igor 2008 SP Kicin II - 500 m
574. Łęszczak Marta 2006 SP Kicin III - 500 m
575. Łowigus Ryszard 2000 Zespół szkół komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu VI - 2000 m
576. Łucki Jacek 2006 SP Kicin III - 500 m
577. Łuczak Emilia 2003 Gimnazjum 11 Poznań V - 1000 m
578. Machel Marta 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
579. Machel Wojciech 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
580. Macho Julia 1999 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 2000 m
581. Machura Julia 2006 SP 1 Poznań III - 500 m
582. Maciejewska Matylda 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
583. Macka Amelia 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
584. Maćkowiak Wiktor 1999 VI LO Poznań VII - 3000 m
585. Maćkowska Emilia 2006 SP Obrzycko III - 500 m
586. Makara Arkadiusz 2009 SP Michorzewo II - 500 m
587. Maksymiuk Amadeusz 2003 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1500 m
588. Maksymowicz Michalina 2006 UPKS -SP2 OBORNIKI III - 500 m
589. Malejka Maciej 2003 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach V - 1500 m
590. Malinowski Mateusz 2007 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań III - 500 m
591. Małecki Patryk 2010 Poznań I - 250 m
592. Mały Maciej 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
593. Manicki Kazimierz 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
594. Mańczak Katarzyna 2007 SP Kicin III - 500 m
595. Mańczak Natalia 2010 SP Kicin I - 250 m
596. Marciniak Maja 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
597. Marciniak Mateusz 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
598. Marcinowski Antoni 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
599. Marcinowski Franciszek 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
600. Marcolla Gabriela 2009 SP 55 Poznań II - 500 m
601. Marszał Filip 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
602. Masiak Aleksander 2000 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 2000 m
603. Masłowski Andrzej 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
604. Matuszek Joanna 1999 VII LO Poznań VII - 2000 m
605. Matuszewski Dawid 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
606. Matysik Tomasz 2009 SP Michorzewo II - 500 m
607. Mazur Dominik 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
608. Mazur Justyna 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
609. Mazur Maksymilian 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
610. Mazurkiewicz Agata 2004 SP 1 Poznań IV - 1000 m
611. Mądrawska Julia 2005 SP Michorzewo IV - 1000 m
612. Mądrzak Mikołaj 2009 SP Kicin II - 500 m
613. Meinel Laura 2005 SP 55 Poznań IV - 1000 m
614. Melewska Maria 2010 SP 55 Poznań I - 250 m
615. Mendelewska Patrycja 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
616. Michalak Aleksander 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
617. Michalak Jan 2006 SP Kicin III - 500 m
618. Michalak Jonasz 2007 SP 1 Poznań III - 500 m
619. Michalak Małgorzata 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
620. Michalska Anna 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
621. Michalska Klara 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
622. Michalska Małgorzata 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
623. Michalski Jonasz 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
624. Michałowicz Aleksander 2007 SP Kicin III - 500 m
625. Michniewicz Katia 2005 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
626. Micker Mateusz 2007 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
627. Micnas Barbara 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
628. Miedziarek Kamil 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
629. Mielcarek Julian 2008 SP Kicin II - 500 m
630. Mielczarek Julia 2005 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
631. Mielnik Emilia 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
632. Mietlińska Barbara 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
633. Mikołajczak Dominika 2004 SP 55 Poznań IV - 1000 m
634. Mikołajczak Paweł 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
635. Mikołajczak Pola 2008 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu II - 500 m
636. Mikołajewski Szymon 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
637. Mikosz Filip 2006 SP Kicin III - 500 m
638. Mikulicz Antonina 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
639. Mikulicz Helena 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
640. Mikuła Maria 2006 SP 74 Poznań III - 500 m
641. Milanowski Jan 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
642. Miłostan Maja 2009 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
643. Mirkowski Antoni 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
644. Mirkowski Wojciech 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
645. Miśko Kacper 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
646. Młodożeniec Agata 2007 OSB III - 500 m
647. Młodożeniec Filip 2004 SP 13 Poznań KKS LECH IV - 1000 m
648. Modzelewska Agata 2005 SP Michorzewo IV - 1000 m
649. Molenda Emilia Diana 2007 Poznań III - 500 m
650. Molewska Maja 2006 SP 65 Poznań III - 500 m
651. Morawska Laura 2003 Gimnazjum 52 o.o. Pijarów Kraków V - 1000 m
652. Morawska Martyna 2006 SP 23 Poznań III - 500 m
653. Mrozik Ewa 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
654. Multaniak Jakub 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
655. Multaniak Katarzyna 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
656. Musielak Krzysztof 2004 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
657. Muszyński Maciej 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
658. Muszyński Michał 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
659. Muszyński Mikołaj 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
660. Mycka Gabriel 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
661. Nadstaga Piotr 2006 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
662. Najbar Anna 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
663. Najbar Jakub 2002 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach V - 1500 m
664. Najderek Igor 2010 SP 5 Swarzędz I - 250 m
665. Najderek Kamil 2000 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
666. Najderek Nadia 2004 Gimnazjum w Zalasewie IV - 1000 m
667. Napieraj Konstancja 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
668. Napieraj Mikołaj 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
669. Napierała Aleksandra 2004 SP 1 Poznań IV - 1000 m
670. Napierała Gabriela 2006 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
671. Napierała Jakub 2005 SP 65 Poznań IV - 1000 m
672. Napierała Leon 2008 Szkoła im. Króla Dawida II - 500 m
673. Napierała Malwina 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
674. Napierała Wiktoria 2008 SP Kicin II - 500 m
675. Narożna Natalia 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
676. Nawrot Kacper 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
677. Nawrot Martyna 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
678. Nazar Aleksandra 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1000 m
679. Niechwiadowicz Oliwia 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
680. Niedzielski Szymon 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
681. Niestrój Julianna 2009 SP 55 Poznań II - 500 m
682. Niewiadomski Tymoteusz 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
683. Nowacka Barbara 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
684. Nowacka Oliwia 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
685. Nowacka Zofia 2009 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
686. Nowacki Krzysztof 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
687. Nowaczyk Jan 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
688. Nowaczyk Martyna 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
689. Nowak Bartosz 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
690. Nowak Filip 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
691. Nowak Julia 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
692. Nowak Julita 2007 Poznań III - 500 m
693. Nowak Łucja 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
694. Nowak Marcel 2005 SP 1 Poznań IV - 1000 m
695. Nowak Marianna 2011 Przedszkole nr 44 Poznań I - 250 m
696. Nowak Martyna 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
697. Nowak Michał 2007 SP 23 Poznań III - 500 m
698. Nowak Oliwia 2002 Gimnazjum Michorzewo V - 1000 m
699. Nowak Teresa 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
700. Nowak Weronika 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 1000 m
701. Nowicki Alan 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
702. Nowicki Mateusz 2006 SP 65 Poznań III - 500 m
703. Nowicki Oskar 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
704. Nowik Julia 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
705. Nowik Olga 2006 SP 15 Poznań III - 500 m
706. Nyga Dominika 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
707. Nykiel Maria 2007 SP Michorzewo III - 500 m
708. Obst Maksymilian 2007 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
709. Obuszko Magda 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
710. Oczkowski Tomasz 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
711. Ogiba Stanisław 2000 LO KSW Poznań VI - 2000 m
712. Ogrodowczyk Inga 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
713. Olszewska Martyna 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
714. Opala Krzysztof 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 2000 m
715. Orwat Natalia 2002 Gimnazjum 65 Poznań V - 1000 m
716. Orzech Jakub 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu IV - 1000 m
717. Osicka Zuzanna 2006 SP 65 Poznań III - 500 m
718. Osiecka Agnieszka 2009 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
719. Osiecka Julia 2009 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
720. Osik Mateusz 2005 SP 74 Poznań IV - 1000 m
721. Ostańska Maria 2001 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie VI - 1000 m
722. Owczarek Tomasz 2007 SP Kicin III - 500 m
723. Owczarzak Patryk 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
724. Owczarzak Tomasz 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
725. Owczarzak Urszula 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
726. Ożarowska Alicja 2007 SP Kicin III - 500 m
727. Paetz Artur 2001 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań VI - 2000 m
728. Pajchrowska Zuzanna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
729. Pajchrowski Jakub 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
730. Palm Michał 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
731. Paluch Jakub 2006 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań III - 500 m
732. Paplaczyk Weronika 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1000 m
733. Paprzycki Piotr 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
734. Pasik Nadia 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
735. Paszkiewicz Jacek 2001 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań VI - 2000 m
736. Patalon Julia 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
737. Pawelczak Gabriela 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
738. Pawelczak Ignacy 2012 Przedszkole 181 Poznań I - 250 m
739. Pawelczyk Krzysztof 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
740. Pawlak Franciszek 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
741. Pawlak Małgorzata 2006 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
742. Pawlikowska Agnieszka 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
743. Pawlikowski Aleksander 2000 II LO Poznań VI - 2000 m
744. Pawlikowski Karol 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
745. Pazikowska Nicole 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
746. Pecyna Benedykt 2003 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1000 m
747. Pecyna Miriam 2002 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1000 m
748. Pempera Julia 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
749. Pers Agnieszka 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
750. Perz Bartłomiej 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
751. Perz Krzyś 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
752. Perz Marianna 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
753. Perz Wojciech 1999 ZSE w Poznaniu VII - 3000 m
754. Perz Zosia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
755. Pestka Leon 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
756. Petruczynik Hanna 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
757. Petruczynik Jacek 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
758. Petrykowska Aleksandra 2001 Gimnazjum 65 Poznań VI - 1000 m
759. Petrykowska Anna 2001 Gimnazjum 65 Poznań VI - 1000 m
760. Pędzierska Zuzanna 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
761. Piasny Jan 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
762. Piechocka Julia 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
763. Piechota Jan 1999 Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące VII - 3000 m
764. Piechowiak Kacper 2004 UPKS -SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
765. Piechowiak Wiktor 2008 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA II - 500 m
766. Pieknik Paweł 2005 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
767. Piekuta Małgorzata 2004 SP 68 Poznań IV - 1000 m
768. Pierzanowska Julia 2006 SP 34 Poznań III - 500 m
769. Pierzanowska Natalia 2010 Przedszkole 163 Poznań I - 250 m
770. Pietruszka Wojciech 2007 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
771. Pietryga Maciej 2003 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań V - 1500 m
772. Pietrzak Paweł 2001 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań VI - 2000 m
773. Pięt Michał 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
774. Pigla Kacper 2008 SP Michorzewo II - 500 m
775. Pilarska Maria 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
776. Pilarski Jakub 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
777. Piotrowski Filip 2007 SP 55 Poznań III - 500 m
778. Piórkowski Hubert 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu III - 500 m
779. Pirogowski Stanisław 2008 SP Kicin II - 500 m
780. Plucińska Zofia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
781. Płaczek Adrian 2004 SP Huta IV - 1000 m
782. Płowenc Nicole 2005 sp62 IV - 1000 m
783. Płóciniczak Julia 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
784. Płóciniczak Mikołaj 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
785. Płytnik Witold 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
786. Pokora Antoni 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
787. Polarczyk Wiktoria 2006 UPKS -SP2 OBORNIKI III - 500 m
788. Polaszek Aleksandra 2010 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
789. Polaszek Franciszek 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
790. Polechoński Jan 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
791. Popenda Jakub 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
792. Popenda Wojciech 2011 Przedszkole 13 Poznań I - 250 m
793. Popowski Piotr 1998 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 3000 m
794. Porzuczek Tristan 2001 Publiczne Gimnazjum Salezjańskie Poznań VI - 2000 m
795. Postaremczak Anna 2008 Poznań II - 500 m
796. Potasińska Oliwia 2008 Poznań II - 500 m
797. Potok Oliwier 2007 SP Kicin III - 500 m
798. Powiertowska Maja 2006 SP Kicin III - 500 m
799. Powiertowski Karol 2007 SP Kicin III - 500 m
800. Pozarzycka Ida 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1000 m
801. Półrolniczak Jacek 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
802. Półtorak Miłosz 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
803. Prządka Wanessa 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
804. Przedborska Saskia 2008 SP 15 Poznań II - 500 m
805. Przedwojski Bartosz 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
806. Przybylak Nadia 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
807. Przybylska Martyna 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
808. Przybylski Teodor 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
809. Przybyła Amelka 2007 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
810. Przybyła Mateusz 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
811. Przybyła Oliwia 2007 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
812. Przybyłek Bartosz 2007 SP 34 Poznań III - 500 m
813. Przybyszewska Jan 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
814. Przybyszewski Józef 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
815. Przyskasuszyńska Marta 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
816. Przysuszyńska Anna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
817. Przysuszyński Piotr 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
818. Ptak Filip 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
819. Ptak Nel 2009 Piątkowska Szkoła Społeczna II - 500 m
820. Pupek Piotr 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
821. Pustkowiak Błażej 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 2000 m
822. Pustkowiak Julian 2003 Gimnazjum Michorzewo V - 1500 m
823. Pustkowiak Mikołaj 2002 Gimnazjum Michorzewo V - 1500 m
824. Putz Nikodem 2006 SP 55 Poznań III - 500 m
825. Pyszny Kacper 2006 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań III - 500 m
826. Rachwalska Melania 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
827. Radecki Dominik 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
828. Radecki Kamil 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
829. Radosz Joanna 2000 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
830. Radzewski Jędrzej 2007 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu III - 500 m
831. Radziwiłko Kornelia 2008 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu II - 500 m
832. Rakowski Kacper 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 2000 m
833. Rapacz Daniel 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
834. Rasch Katarzyna 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
835. Ratajczak Jan 2007 SP 1 Poznań III - 500 m
836. Redmer Michał 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
837. Robaczyk Wojciech 2001 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań VI - 2000 m
838. Rodziak Łukasz 1998 XXV LO Poznań VII - 3000 m
839. Rogal Marcin 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach IV - 1000 m
840. Rogowicz Ryszard 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
841. Rogoziński Michał 2002 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
842. Rojna Zuzanna 2003 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie V - 1000 m
843. Rokicka Helena 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
844. Rolnik Hubert 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
845. Rosa Miłosz 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
846. Roszkiewicz Nadia 2006 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
847. Roth Antoni 2007 Night Runners/SP15 III - 500 m
848. Roth Kajetan 2011 Night Runners/Przedszkole nr 182 I - 250 m
849. Roth Wiktoria Zofia 2008 SP 65 Poznań II - 500 m
850. Różańska Jagoda 2004 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
851. Różański Filip 2003 Gimnazjum nr 1 w Śremie V - 1500 m
852. Rudner Sebastian 2001 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań VI - 2000 m
853. Rugała Dominika 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
854. Rumatowska Helena 2008 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
855. Rumatowski Franciszek 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
856. Rumatowski Józef 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
857. Ruta Jan 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
858. Rutkowska Barbara 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
859. Rutkowski Jakub 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
860. Rutkowski Jan 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
861. Rybacka Zuzanna 2006 SP 65 Poznań III - 500 m
862. Rybacki Filip 2009 SP 65 Poznań II - 500 m
863. Rychlik Dawid 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
864. Rychlik Mateusz 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
865. Rysman Julia 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
866. Rysman Kacper 2002 UMKS Iskra Wolsztyn V - 1500 m
867. Rząsa Natalia 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
868. Rzepa Michał 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
869. Rzepa Nikodem 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
870. Sadowska Maria 2007 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
871. Sakson Wiktor 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
872. Saleta Marcin 2006 SP 65 Poznań III - 500 m
873. Sarbaczewski Jan 2007 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
874. Sasal Tymoteusz 2011 Warszawa I - 250 m
875. Sekuła Aleksandra 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
876. Sekuła Zuzanna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
877. Semmler Norbert 2005 SP Michorzewo IV - 1000 m
878. Senftleben Joanna 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
879. Sereda Jan 2004 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu IV - 1000 m
880. Seremet Konrad 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
881. Sidor Michał 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
882. Sidorowicz Szymon 2006 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań III - 500 m
883. Sierpiński Bruno 2012 Przedszkole sióstr Dominikanek Poznań I - 250 m
884. Sierpiński Ignacy 2010 zerówka I - 250 m
885. Sierpowska Alicja 2010 SP 15 Poznań I - 250 m
886. Sierpowska Martyna 2007 SP 15 Poznań III - 500 m
887. Sierpowski Mateusz 2010 SP 15 Poznań I - 250 m
888. Sierszchulski Borys 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
889. Sierżant Natalia 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
890. Sikora Bartosz 2006 SP Huta III - 500 m
891. Silska Malwina 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
892. Skoczylas Marianna 2004 SP 55 Poznań IV - 1000 m
893. Skonieczna Dalia 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
894. Skorupa Weronika 2003 Gimnazjum 52 o.o. Pijarów Kraków V - 1000 m
895. Skorupińska Martyna 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
896. Skorwider Maciej 2006 UPKS -SP2 OBORNIKI III - 500 m
897. Skowronek Karolina 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
898. Skowronek Magdalena 2000 LO Poznań VI - 1000 m
899. Skowronek Wojciech 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
900. Skowroński Antoni 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
901. Skrivanek Jagoda 2007 SP Kicin III - 500 m
902. Skrzypczak Kacper 2008 Szkoła Podstawowa nr 4 im.Jana Brzechwy w Swarzędzu II - 500 m
903. Skrzypczak Maks 2001 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu VI - 2000 m
904. Skrzypczak Marcin 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu II - 500 m
905. Skupniewicz Milena 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
906. Słomian Stefan 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
907. Smagorowicz Beniamin 2003 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach V - 1500 m
908. Smektalski Tymoteusz 2005 SP 45 Poznań IV - 1000 m
909. Smoczyk Wiktor 2013 Poznań I - 250 m
910. Smoliński Maurycy 2002 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
911. Smolski Antoni 2002 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
912. Smuszkiewicz Oliwia 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
913. Sobańska Hanna 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
914. Sobczak Michał 2002 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu V - 1500 m
915. Sobek Miłosz 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
916. Sobota Szymon 2006 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
917. Socha Tymoteusz 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
918. Sokołowska Zuzanna 1999 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 2000 m
919. Sołtysiak Maciej 2008 SP 15 Poznań II - 500 m
920. Sołtysiak Michał 2011 Przedszkole 174 Poznań I - 250 m
921. Sosiński Franciszek 2006 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań III - 500 m
922. Sójka Bartłomiej 2006 SP Huta III - 500 m
923. Springer Krzysztof 2008 SP Kicin II - 500 m
924. Spychała Julia 2007 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
925. Sroka Karol 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
926. Stachowiak Anna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
927. Stachowiak Kacper 2004 SP Kicin IV - 1000 m
928. Stachowiak Zofia 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
929. Stachowski Antoni 2008 SP Kicin II - 500 m
930. Stajkowski Wiktor 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
931. Staluszka Eryk 2007 SP 15 Poznań III - 500 m
932. Staluszka Norbert 2010 Przedszklole 191 I - 250 m
933. Staniewski Antoni 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
934. Staniewski Jędrzej 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
935. Stanikowski Szymon 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
936. Stanisławska Iga 1999 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 2000 m
937. Staniszewski Wiktor 2007 SP 55 Poznań III - 500 m
938. Stańczyk Filip 2007 Szoła pdstawowa im. Kornela Makuszyńskiego nr28 III - 500 m
939. Stańczyk Michał 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
940. Stańczyk Paweł 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
941. Stańczyk Tymoteusz 2007 Szoła pdstawowa im. Kornela Makuszyńskiego nr28 III - 500 m
942. Stawik Tymon 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
943. Stawna Zofia 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
944. Stawny Franciszek 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
945. Stefaniak Zofia 2009 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
946. Stefańska Zofia 2004 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu IV - 1000 m
947. Stefko Teofil 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
948. Steinke Maria 2008 SP Kicin II - 500 m
949. Stępień Nadia 2009 SP Kicin II - 500 m
950. Stępniak Wiktoria 2006 SP Obrzycko III - 500 m
951. Stępniewski Szczepan 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
952. Stęsik Mikolaj 2011 arcymalce I - 250 m
953. Stężycka Wiktoria 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
954. Strawa Jakub 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu IV - 1000 m
955. Stróżyński Mikołaj 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
956. Strugarek Kinga 2007 SP Kicin III - 500 m
957. Stryczyńska Maria 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
958. Strzeszewska Anna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
959. Strzeszewska Małgorzata 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
960. Strzymiński Kacper 2003 Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Poznaniu V - 1500 m
961. Strzyżewska Antonina 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
962. Strzyżewska Oliwia 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
963. Sucharska Maria 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
964. Sujak Weronika 2000 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
965. Surmacki Stanisław 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
966. Swędrowski Grzegorz 2004 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
967. Swoboda Jakub 2006 NIEPUBLICZNA POLSKO- ANGIELSKA SZKOŁA IM. JOHNA DEWEYA III - 500 m
968. Syta Tomasz 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
969. Szablan Julia 2004 SP 55 Poznań IV - 1000 m
970. Szafarczyk Jakub 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach IV - 1000 m
971. Szafran Marcelina 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
972. Szaj Natalia 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
973. Szajek Hubert 2006 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach III - 500 m
974. Szajek Karolina 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 1000 m
975. Szajek Zuzanna 2004 SP Michorzewo IV - 1000 m
976. Szajstek Igor 2005 UPKS -SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
977. Szałańska Amelia 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
978. Szargan Daria 2009 SP Tarchały Wielkie II - 500 m
979. Szatkowska Wiktoria 2007 SP Kicin III - 500 m
980. Szczepaniak Eliza 2003 Gimnazjum w Wierzbnie V - 1000 m
981. Szczepanowski Franciszek 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
982. Szczepanowski Wojciech 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
983. Szczepański Kacper 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
984. Szcześniak Weronika 2006 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań III - 500 m
985. Szczurek Aleksandra 1999 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 2000 m
986. Szeffler Zuzanna 2008 SP 15 Poznań II - 500 m
987. Szewczuk Jakub 2006 SP 34 Poznań III - 500 m
988. Szewczyk Maks 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
989. Szewczyk Nina 2008 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
990. Szklarska Zofia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
991. Szłapka Mateusz 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
992. Szmyt Alan 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
993. Szostak Igor 2006 Szkoła Futbolu Marcina Drajera III - 500 m
994. Szram Jakub 1998 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 3000 m
995. Szrama Adam 2007 UPKS -SP2 OBORNIKI III - 500 m
996. Sztylka Natalia 2000 LO KSW Poznań VI - 1000 m
997. Szuba Aleksandra 2005 SP 55 Poznań IV - 1000 m
998. Szuba Laura 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
999. Szukała Adam 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
1000. Szwejkowski Filip 2002 Gimnazjum 52 o.o. Pijarów Kraków V - 1500 m
1001. Szygenda Kacper 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
1002. Szymandera Nadia 2009 SP 36 Poznań II - 500 m
1003. Szymańska Amelia 2004 UPKS -SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
1004. Szymańska Jadwiga 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1005. Szymańska Joanna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1006. Szymańska Klara 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1007. Szymańska Maria 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1008. Szymański Piotr 2008 Piątkowska Szkoła Społeczna II - 500 m
1009. Szymkowiak Malwina 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
1010. Szymkowicz Julia 1998 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 2000 m
1011. Ścisłowska Carmen 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
1012. Śliwicki Maurycy 2009 SP Kicin II - 500 m
1013. Świątek Michał 2008 SP Kicin II - 500 m
1014. Świątek Miłosz 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
1015. Świercz Mateusz 2000 LO Św. Marii Magdaleny Poznań VI - 2000 m
1016. Tarka Dominika 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
1017. Taylor Benjamin 2001 Chrześcijańskie Gimnazjum im. Króla Dawida Poznań VI - 2000 m
1018. Tecław Filip 2005 SP Kicin IV - 1000 m
1019. Tecław Piotr 2007 SP Kicin III - 500 m
1020. Terek Marcin 2004 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań IV - 1000 m
1021. Tietz Paweł 2002 Gimnazjum nr 12 Poznań V - 1500 m
1022. Tietz Weronika 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1023. Tomaszewska Julia 2000 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
1024. Tomaszewska Teresa 2006 SP Obrzycko III - 500 m
1025. Tomaszewski Ignacy 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
1026. Tomaszewski Ryszard 2007 Kicin III - 500 m
1027. Tomczak Aleksandra 2010 SP 65 Poznań I - 250 m
1028. Tomczak Jakub 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
1029. Tomczak Karolina 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1030. Tomczak Łukasz 2013 Przedszkole 135 Poznań I - 250 m
1031. Tomczak Małgorzata 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1032. Tomiak Jakub 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
1033. Tomys Jakub 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
1034. Tomys Maksymilian 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
1035. Toruński Antoni 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
1036. Trepińska Jagna 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
1037. Trepiński Antoni 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
1038. Troszczyńska Zuzanna 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 1000 m
1039. Troszczyński Sebastian 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 2000 m
1040. Trzciński Łukasz 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1041. Trzciński Mateusz 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1042. Tuchołka Tomasz 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
1043. Tumiel Zuzanna 2008 SP 55 Poznań II - 500 m
1044. Tupko Antonina 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1045. Tupko Jan 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1046. Tupko Magdalena 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
1047. Turek Gracjan 1999 III LO Poznań VII - 3000 m
1048. Tylkowska Helena 2002 Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Poznań V - 1000 m
1049. Tylkowski Jan 2006 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
1050. Tylkowski Zachariasz 2004 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
1051. Uciński Mateusz 2007 ZSP Objezierze III - 500 m
1052. Urban Michał 2000 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach VI - 2000 m
1053. Urban Wojciech 2002 Zespół Szkół Pijarskich w Katowicach V - 1500 m
1054. Urbaniak Jagoda 2002 Juvenia Puszczykowo V - 1000 m
1055. Urbaniak Kalina 2004 UKS Dąb Suchy Las IV - 1000 m
1056. Urbaniak Oliwia 2008 UKS Dąb Suchy Las II - 500 m
1057. Urbaniak Tobiasz 2004 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
1058. Urbańczyk Olga 2003 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1000 m
1059. Urbański Ignacy 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1060. Urbański Jan 1999 III LO Poznań VII - 3000 m
1061. Urbański Wojtek 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
1062. Urbńska Basia 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1063. Uthke Jan 1999 Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów Kraków VII - 3000 m
1064. Utrata Ottylia 2005 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
1065. Wachowiak Barbara 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
1066. Wachowiak Klaudia 2005 SP Obrzycko IV - 1000 m
1067. Wachowiak Zofia 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
1068. Walaszczyk Klaudiusz 2001 Gimnazjum Michorzewo VI - 2000 m
1069. Walaszczyk Weronika 1999 XXV LO Poznań VII - 2000 m
1070. Walczak Marcin 1999 XXV LO Poznań VII - 3000 m
1071. Walczak Urszula 2006 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
1072. Waloszczyk Maciej 2005 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
1073. Wałęsa Katarzyna 2006 Koźmin Biega III - 500 m
1074. Warkocka Gabriela 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1075. Wasielewski Aleks 2004 SP Obrzycko IV - 1000 m
1076. Wasilewicz Bartosz 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
1077. Waśkiewicz Ignacy 2003 Gimnazjum Katedralne w Poznaniu V - 1500 m
1078. Waśkiewicz Jagoda 2005 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
1079. Waśkiewicz Teresa 2007 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
1080. Wawrzyniak Daniel 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1081. Wawrzyniak Julianna 2005 SP 23 Poznań IV - 1000 m
1082. Wawrzyniak Maja 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1083. Wawrzyniak Miriam 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
1084. Wawrzyniak Rafał 2008 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
1085. Wawrzyniak Tomasz 2008 SP Kicin II - 500 m
1086. Wawrzyniak Urszula 2006 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
1087. Wąsik Julia 2010 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
1088. Weber Oliwier 2009 SP Kicin II - 500 m
1089. Wechman Izabela 2007 SP Huta III - 500 m
1090. Weiss Aleksandra 2007 SP 34 Poznań III - 500 m
1091. Weiss Marcin 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
1092. Weres Jan 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1093. Weres Stanisław 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1094. Wewior Wiktor 2004 SP Huta IV - 1000 m
1095. Węgorek Alicja 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
1096. Węgrzynowska Maria 2004 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
1097. Wiatrowska Sylwia 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1098. Wichłacz Aleksander 2011 Przedszkole niepubliczne Gumisie I - 250 m
1099. Wieczorek Natalia 2009 SP Kicin II - 500 m
1100. Wielebska Barbara 2008 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
1101. Wielebski Stanisław 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
1102. Wielich Jan 2004 SP Kicin IV - 1000 m
1103. Wieszczak Kamil 2008 SP Tarchały Wielkie II - 500 m
1104. Winter Małgorzta 2005 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
1105. Wiśniewska Dobrochna 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
1106. Wiśniewska Urszula 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1107. Witkowska Martyna 2006 SP 45 Poznań III - 500 m
1108. Włoch Szymon 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
1109. Włodarczyk Alan 2006 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
1110. Włodarczyk Gabriela 2001 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
1111. Włodarczyk Piotr 2005 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu IV - 1000 m
1112. Włodarczyk Piotr 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
1113. Wojciechowska Agata 2000 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
1114. Wojciechowska Martyna 2005 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach IV - 1000 m
1115. Wojciechowski Dominik 2004 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1116. Wojda Dominika 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1117. Wojtkowiak Antoni 2006 SP Michorzewo III - 500 m
1118. Wojtkowiak Antonina 2009 SP Michorzewo II - 500 m
1119. Wojtkowiak Jagoda 2005 SP Michorzewo IV - 1000 m
1120. Wojtkowiak Zofia 2002 Gimnazjum Michorzewo V - 1000 m
1121. Wojtyla Zofia 2007 SP 34 Poznań III - 500 m
1122. Wojtyniak Julia 2000 XVII LO Poznań VI - 1000 m
1123. Wolański Szymon 2009 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
1124. Woźniak Agata 2004 SP 23 Poznań IV - 1000 m
1125. Woźniak Aleksandra 2002 Publiczne Gimnazjum Katolickie Poznań V - 1000 m
1126. Woźny-Doroziński Mateusz 2000 UKS Dąb Suchy Las VI - 2000 m
1127. Wrembel Max 2004 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu IV - 1000 m
1128. Wroński Nikodem 2006 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
1129. Wrzesiński Mateusz 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu IV - 1000 m
1130. Wyrwińska Maria 2003 Publiczne Gimnazjum Salezjańskie Poznań V - 1000 m
1131. Wysocka Natasza 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1132. Wziątek Aleksandra 2008 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO w Poznaniu II - 500 m
1133. Zabłocka Gabriela 2008 SP Kicin II - 500 m
1134. Zapart Igor 2008 SP Odolanów II - 500 m
1135. Zarębska Julianna 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
1136. Zawal Gabriela 2002 Piątkowskie Gimnazjum Społeczne V - 1000 m
1137. Zawal Teresa 2004 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
1138. Zawisza Karol 1999 Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów Kraków VII - 3000 m
1139. Zbąszyniak Jakub 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa II - 500 m
1140. Zdrojewski Michał 2007 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
1141. Zdrojewski Piotr 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
1142. Zdziński Kacper 2001 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
1143. Zgoła Barbara 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
1144. Zgoła Katarzyna 2005 SP 62 Poznań IV - 1000 m
1145. Zgoła Krzysztof 2006 SP 62 Poznań III - 500 m
1146. Zgoła Łukasz 2009 SP 62 Poznań II - 500 m
1147. Zgoła Paweł 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
1148. Zielke Wiktor 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1149. Zięba Jakub 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1150. Zięba Mikołaj 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1151. Zimniewicz Michał 2005 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
1152. Zmyślińska Agata 2003 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
1153. Zubko Gabriela 2006 SP 34 Poznań III - 500 m
1154. Zysnarski Marcin 2000 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
1155. Zysnarski Wojciech 2002 Gimnazjum Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
1156. Żak Helena 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1157. Żak Marianna 2004 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1158. Żak Stanisław 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1159. Żukowska Natalia 1999 Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów Kraków VII - 2000 m
1160. Żurawska Zofia 2004 Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Poznań IV - 1000 m
1161. Żurawski Franciszek 2007 Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida Poznań III - 500 m
1162. Żywot Agata 2001 Gimnazjum 65 Poznań VI - 1000 m