Lista startowa

10 Bieg im. o. Józefa Jońca SP
Biegi dzieci i młodzieży

Poznań, 25.09.2020



Liczba zgłoszonych zawodników: 1090


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abai Jan 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
2. Adamcewicz Alicja 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
3. Adamcewicz Anna 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
4. Adamczewska Bianka 2008 sp20 IV - 1000 m
5. Adamowicz Antoni 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
6. Adamowicz Tymon 2014 Przedszkole 174 Poznań I - 250 m
7. Adamska Zuzanna 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
8. Aksamit Mikołaj 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
9. Albrecht Grzegorz 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
10. Ambrosius Bartek 2012 Szkola Muzyczna Ul. SOLNA II - 500 m
11. Andrzejewski Adam 2004 PSLO VI - 2000 m
12. Angielczyk Tomasz 2012 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
13. Antczak Franciszek 2010 SP 15 Poznań III - 500 m
14. Antczak Jan 2007 SP 15 Poznań IV - 1000 m
15. Antkowiak Aleksander 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
16. Arcichowska Maria 2011 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań SP II - 500 m
17. Aszkenazy Szymon 2005 Piątkowska Szkoła Społeczna V - 1500 m
18. Bajer Bernard 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
19. Bajerlein Zuzanna 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
20. Bajon Natasza 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
21. Balant Aleksander 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
22. Banasiak Jakub 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
23. Banaszak Gabriela 2004 LO Św. Marii Magdaleny Poznań VI - 1000 m
24. Bańka Wiktoria 2009 SP 3 Swarzędz III - 500 m
25. Baranowska Barbara 2010 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu/Akademia Urbasia III - 500 m
26. Baranowski Adam 2005 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu V - 1000 m
27. Barańska Julia 2004 PSLO VI - 1000 m
28. Barłożyk Laura 2005 PSLO V - 1000 m
29. Bartkowiak Andrzej 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
30. Bartkowiak Dżesika 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Bielawach III - 500 m
31. Bartkowiak Nikola 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
32. Bartosiewicz Ewa 2010 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
33. Bartosik Kamil 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
34. Bartoszek Piotr 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
35. Batko Stanisław 2009 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu III - 500 m
36. Baumann Zuzanna 2009 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
37. Bączkowska Marta 2007 SP 1 Poznań IV - 1000 m
38. Bączkowski Bartosz 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
39. BĄk Adrianna 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
40. BĄk Aleksander 2012 SP 62 Poznań II - 500 m
41. Bednarczuk Maciej 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu V - 1500 m
42. Bednarczuk Wiktoria 2007 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu IV - 1000 m
43. Bednarska Katarzyna 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
44. Bernat Olga 2009 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
45. Białas Natalia 2010 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu III - 500 m
46. Białkowski Wojciech 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Bielawach III - 500 m
47. Bielecka Anna 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
48. Bielecki Miłosz 2009 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu III - 500 m
49. Bielerzewska Jessica 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
50. Biernay Maja 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
51. Bittner Stanisław 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
52. Blandzi Dawid 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
53. Bleschke Liliana 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
54. Blumczyńska Łucja 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
55. Blumczyński Łukasz 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
56. Blumczyński Mateusz 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
57. Błaszczyk Łucja 2002 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 2000 m
58. Bociek Adam 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
59. Bociek Aniela 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
60. Bociek Michał 2014 Przedszkole 35 Poznań I - 250 m
61. Bodzek Julian 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
62. Bodzek Nina 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
63. Bogdanowicz Maksymilian 2007 SP 45 Poznań IV - 1000 m
64. Boińska Karolina 2005 PSLO V - 1000 m
65. Bołtrukiewicz Justyna 2006 PSP Nr 1 KSW Poznań V - 1000 m
66. Borowczak Katarzyna 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
67. Borucki Dawid 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
68. Borysov Pavlo 2012 UMKS Iskra Wolsztyn II - 500 m
69. Bryl Sonia 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
70. Brzeziński Artur 2004 UMKS Iskra Wolsztyn VI - 2000 m
71. Brzostowski Michał 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
72. Buczkowska Barbara 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
73. Budaj Malina 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
74. Budna Magdalena 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
75. Budzyńska Dorota 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
76. Budzyńska Urszula 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
77. Bukowiecki Jeremi 2003 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
78. Bukowska Julia 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
79. Bukowski Wit 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
80. Burcharadt Barbara 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
81. Burchardt Aleksandra 2013 SP 65 Poznań I - 250 m
82. Burchardt Kacper 2009 Sp 89 Poznań /GKS Tarnovia III - 500 m
83. Burdajewicz Igor 2012 SP Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu II - 500 m
84. Burdajewicz Wiktor 2003 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
85. Buszkiewicz Franciszek 2012 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
86. Ceglarek Bartosz 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
87. Cenkiel Antonina 2008 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
88. Cenkiel Zofia 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
89. Chadyniak Oliwia 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
90. Chałupka Antonina 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
91. Chlebny Miłosz 2003 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 2000 m
92. Chmielewski Stanisław 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
93. Chodyńska Gabriela 2006 SP 65 Poznań V - 1000 m
94. Chudzik Kacper 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
95. Chudzińska Alicja 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
96. Chylak Matylda 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
97. Cichocki Daniel 2008 PSP Nr 1 KSW Poznań IV - 1000 m
98. Cienciała Alicja 2014 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
99. Cienciała Lena 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
100. Cierpka Szymon 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
101. Ciesiółka Hanna 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
102. Ciesiółka Mateusz 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
103. Ciesiółka Rozalia 2014 Przedszkole 174 Poznań I - 250 m
104. Cieślińska Katarzyna 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
105. Cieśliński Fryderyk 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
106. Czajka Jan 2012 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
107. Czajka Stanisław 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
108. Czarnowska Anna 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
109. Czekalski Bartosz 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
110. Czekalski Radosław 2011 SP 65 Poznań II - 500 m
111. Czerwińska Maja 2005 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu V - 1000 m
112. Czubiński Amadeusz 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
113. Czubiński Mieszko 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
114. Czyżewska Natalia 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
115. Czyżyk Adam 2014 Przedszkole 175 I - 250 m
116. Czyżyk Franciszek 2013 Przedszkole 175 I - 250 m
117. Czyżyk Stanisław 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
118. Dabrowska Anna 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
119. Daniel Grzegorz 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
120. Dąbkiewicz Ignacy 2006 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa V - 1500 m
121. Dąbkiewicz Klara 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
122. Dąbrowski Piotr 2007 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
123. Dekowska Gabriela 2008 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
124. Dekowska Katarzyna 2010 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
125. Dembczyńska Małgorzata 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
126. Dembczyński Ryszard 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
127. Derda Marcelina 2006 SP 62 Poznań V - 1000 m
128. Dębowski Mateusz 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
129. Dojs Igor 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
130. Dolińska Aleksandra 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
131. DoŁbniak Wiktor 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
132. Domań Zuzanna 2010 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
133. Domańska Antonina 2014 Przedszkole nr 191w Poznaniu I - 250 m
134. Domańska Laura 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
135. Domańska Łucja 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
136. Domańska Zofia 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
137. Domaradzki Franciszek 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
138. Dowhan Emilia 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
139. Drewniak Jagoda 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
140. Drobnik Honorata 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
141. Drobnik Marianna 2003 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 1000 m
142. Drozd Kamil 2009 SP 15 Poznań III - 500 m
143. Drzymala Borys 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
144. Dudko Gabriela 2010 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
145. Dudko Jadwiga 2013 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
146. Dudziak Amelia 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
147. Dunikowski Bartosz 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
148. DyŻlĄ Agnieszka 2008 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
149. Dzianach Kacper 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
150. Dzianach Paweł 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
151. Dzik Weronika 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
152. Dzilne Wiktor 2010 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
153. Dziubak Franciszek 2016 Przedszkole Biedrusko I - 250 m
154. Dziubak Zuzanna 2014 Przedszkole Biedrusko I - 250 m
155. Dziurka Jakub 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
156. Eksterowicz Lena 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
157. Feierabend Mateusz 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
158. Ferchmin Jan 2014 Przedszkole 174 Poznań I - 250 m
159. Ferchmin Teresa 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
160. Figas Rozalia 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
161. Filipiak Stanisław 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
162. Flieger Filip 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
163. Flieger Matylda 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
164. Franke Michal 2013 przedszkole Sloneczko szamotuły I - 250 m
165. Freśko Stanisław 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
166. Fręśko Filip 2007 SP 34 Poznań IV - 1000 m
167. Fryś Julia 2007 SP Mrowino IV - 1000 m
168. Fryś Weronika 2009 UKS Dąb Suchy las III - 500 m
169. Furman Patrycja 2007 SP 2 Oborniki IV - 1000 m
170. Fus Bartosz 2010 SP Kicin III - 500 m
171. Gała Arkadiusz 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
172. Gałęcka Celina 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
173. Gałęcka Pola 2008 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
174. Gapys Karol 2004 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 2000 m
175. Gapys Wiktoria 2004 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
176. Garstka Antoni 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
177. Garstka Wiktoria 2008 PSP Nr 1 KSW Poznań IV - 1000 m
178. Garstka Wojciech 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
179. Gaszkowiak Judyta 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
180. Gaweł Krystian 2011 SP 1 Poznań II - 500 m
181. Gawrych Kinga 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
182. Gąbka Mateusz 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
183. Gbór Kacper 2014 Akademia odkrywców w Koziegłowach I - 250 m
184. Gdowska Anna 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
185. Gerwazik Julia 2007 SP 46 w Poznaniu IV - 1000 m
186. Gidaszewska Miriam 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
187. Gidaszewska Teresa 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
188. Gidaszewski Maksymilian 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
189. Gielniak Oliwia 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
190. Giera Ania 2017 Poznań I - 250 m
191. Giera Kuba 2016 VICTORIUS I - 250 m
192. Gierka Jan 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
193. Głogowska Julka 2007 SP 15 Poznań IV - 1000 m
194. Głogowski Piotruś 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
195. Głowacka Amelia 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
196. Gniatczyk Natalia 2013 Przedszkole nr 35 I - 250 m
197. Gniatkowska Paulina 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
198. Godlewski Leon 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
199. Godzińska Paulina 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu V - 1000 m
200. Goetz Esther 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
201. Gonsior Gustaw 2013 SP 45 Poznań I - 250 m
202. Gorzan Jadwiga 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
203. Góral Hubert 2012 SP 62 Poznań II - 500 m
204. Góral Wojciech 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
205. Górka Celina 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
206. Górowska Barbara 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
207. Górzeński Michał 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
208. Grabowska Oliwia 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
209. Grabowski Michał 2012 SP 46 Poznań II - 500 m
210. Grabowski Paweł 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
211. Grad Aleksander 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
212. Grad Tymoteusz 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
213. Grajzer Amelia 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
214. Grala Hubert 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
215. Gralińska Antonina 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
216. Gralińska Barbara 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
217. Gralińska Michalina 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
218. Graumueller Mateusz 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
219. Grocholewski Jakub 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
220. Grochowina Nikodem 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
221. Grodzka Olga 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
222. Grudzińska Aleksandra 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
223. Grudzińska Oliwia 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
224. Grudziński Szymon 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
225. Grycza Agata 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
226. Grzelak Natalia 2011 Piątkowska Szkoła Społeczna II - 500 m
227. Grzesiak Antoni 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
228. Grzesiak Karol 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
229. Grześkowiak Baltazar 2007 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 IV - 1000 m
230. Grześkowiak Oliwia 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
231. Guszczak Jan 2012 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
232. Guzik Karol 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
233. Guzik Mikołaj 2014 Przedszkole Zaczarowany Ołówek I - 250 m
234. Guzik Wiktor 2014 Przedszkole nr 69 Poznań I - 250 m
235. Habowska Julia 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
236. Habowski Tymon 2012 SP 62 Poznań II - 500 m
237. Haczek Aleksander 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Bielawach III - 500 m
238. Hajkowicz Jędrzej 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
239. Hampel Kacper 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
240. Hanaczewska Ada 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
241. Hanaczewska Nina 2014 Przedszkole 163 I - 250 m
242. Hanaczewski Bruno 2014 Przedszkole 163 I - 250 m
243. Hanć Dobrochna 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
244. Handzewniak Daria 2011 SP 3 Wolsztyn II - 500 m
245. Handzewniak Mikołaj 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
246. Hauke Laura 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
247. Hegenbarth Oskar 2007 SP 65 Poznań IV - 1000 m
248. Hejne Jan 2005 LO Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
249. Hejne Zofia 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
250. Henc Adam 2012 Szkoła Podsrawowa nr 46 im Marii Dąbrowskiej Poznań II - 500 m
251. Henclewski Franciszek 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
252. Henclewski Kazimierz 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
253. Henkel Laura 2008 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
254. Henzel Emilia 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
255. Hintz Ida 2014 Przedszkole Leśnych Ludków w Suchym Lesie I - 250 m
256. Hoffman Zuzanna 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
257. Hoffmann Maja 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
258. Horowska Iga 2008 UMKS Iskra Wolsztyn IV - 1000 m
259. Hudziak Antonina 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
260. Hudziak Barbara 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
261. Hudziak Klara 2013 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
262. Hyjek Zofia 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
263. Hytry Franciszek 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
264. Idziak Karolina 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
265. Idziak Tymoteusz 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
266. Ignaczak Paulina 2004 PSLO VI - 1000 m
267. Iracka Wiktoria 2008 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
268. Irla Emilia 2008 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
269. Iwańska Maja 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
270. Jabłoński Jan 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
271. Jabłoński Karol 2016 Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Dominika w Poznaniu I - 250 m
272. Jabłoński Ludomir 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
273. Jabłoński Maksymilian 2012 Zespół Szkół Urszulańskich w Poznaniu II - 500 m
274. Jabłoński Teodor 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
275. Jacuńska Łucja 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
276. Jagodzińska Oliwia 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
277. Jakubowski Karol 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu V - 1500 m
278. Janas Gabriela 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
279. Janek Dorian 2013 Przedszkole nr 193 I - 250 m
280. Jankowiak Daria 2008 SP 15 Poznań IV - 1000 m
281. Jankowiak Paulina 2012 Piątkowska Szkoła Społeczna II - 500 m
282. Jankowiak Tymon 2007 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
283. Jankowiak Wojciech 2009 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu III - 500 m
284. Janny Jakub 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
285. Januszewski Kacper 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
286. Janyska Piotr 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
287. Jaraczewska Olga 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
288. Jarmuszkiewicz Bartosz 2010 SP Kicin III - 500 m
289. Jarota Mikołaj 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
290. Jarysz Liliana 2010 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
291. Jarysz Paweł 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
292. Jarysz Stefan 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
293. Jasiewicz Filip 2005 SP 45 Poznań V - 1500 m
294. Jaskólski Tymoteusz 2003 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
295. Jaskóła Jan 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
296. Jaskóła Maria 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
297. Jaśkowska Urszula 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
298. Jaśkowski Krzysztof 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
299. Jaśkowski Stanisław 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
300. Jaślarz Helena 2015 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
301. Jaślarz Krzysztof 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
302. Jąder Wiktor 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
303. Jerzmanowska Małgorzata 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
304. Jerzmanowska Zofia 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
305. Jewczynko Teresa 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
306. Jędrzejczak Paweł 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
307. Jędrzejczak Rozalia 2005 LO Św. Marii Magdaleny Poznań V - 1000 m
308. Jokś Nadia 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
309. Jóźwiak Piotr 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
310. JÓŻwiak Marta 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
311. Jurago Daniel 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
312. Jurga-Stopa Feliks 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
313. Jurga-Stopa Maksymilian 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
314. Juskowiak Matylda 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
315. Kaczmarek Gustaw 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
316. Kaczmarek Jakub 2004 PSLO VI - 2000 m
317. Kaczmarek Paweł 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
318. Kaczmarek Przemyslaw 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
319. Kaczmarek Zuzanna 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
320. Kaczyńska Antonina 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
321. Kadela Julia 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
322. Kałek Mateusz 2007 SP 62 Poznań IV - 1000 m
323. Kandulski Kazimierz 2008 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2 IV - 1000 m
324. Kanik Ewa 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
325. Kapsa Jacek 2014 Przedszkole 75 Poznań I - 250 m
326. Kapsa Urszula 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
327. Kaput Maciej 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
328. Karolak Krzysztof 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
329. Karpiewska Julia 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
330. Karwat Antoni 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
331. Kasprzak Marta 2004 LO KSW Poznań VI - 1000 m
332. Kasprzak Mikołaj 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
333. Kaszkowiak Jędrzej 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
334. Kąkolewski Bartosz 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
335. Kędziora Maksymilian 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
336. Kępiński Leon 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
337. Kiełpińska Amelia 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
338. Kitkowska Izabela 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
339. Klasa Anna Maria 2007 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Poznaniu IV - 1000 m
340. Kliczbor Kamil 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
341. Kliks Łucja 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
342. Kliks Szymon 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
343. Klimas Judyta 2013 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
344. Klimas Łucja 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
345. Klimas Tobiasz 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
346. Klimkiewicz Przemysław 2005 SP 45 Poznań V - 1500 m
347. Kłos Marta 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
348. Kniola Natalia 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
349. Knyba Adam 2012 Szkoła Podstawowa Nr 46 im.Marii Dąbrowskiej w Poznaniu II - 500 m
350. Knyba Antonina 2008 Szkoła Podstawowa Nr 46 im.Marii Dąbrowskiej w Poznaniu IV - 1000 m
351. Kobus Mikołaj 2006 SP Obrzycko V - 1500 m
352. Koc Franciszek 2012 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
353. Kociucka Weronika 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
354. Koczewski Jan 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
355. Kolasińska Marta 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
356. Kolasińska Teresa 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
357. Kolasiński Michał 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
358. Kolasiński Tymoteusz 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
359. Kolendo Kajetan 2007 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 IV - 1000 m
360. Kolendo Tymon 2009 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
361. Kołodziej Maksymilian 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
362. Konarzewski Aleksander 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
363. Konieczny Mikołaj 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
364. Konopińska Nadia 2009 SP 55 Poznań III - 500 m
365. Kopacz Natalia 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
366. Kopacz Paulina 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
367. Koput Antoni 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
368. Korbacz Paweł 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
369. Korcz Maria 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
370. Koronka Natalia 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
371. Korpik Zuzanna 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
372. Kosicki Jakub 2015 Xxx I - 250 m
373. Kosmowska Wiktoria 2003 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
374. Kostrzewa Nikodem 2005 SP 45 Poznań V - 1500 m
375. Kotlarski Bartosz 2010 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu III - 500 m
376. Kotlarski Mateusz 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1500 m
377. Kowalczyk Joanna 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
378. Kowalczyk Julianna 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
379. Kowalczyk Sergio 2014 Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I I - 250 m
380. Kowalewska Pola 2007 Społeczna SP NR 2 IV - 1000 m
381. Kowalewski Jakub 2011 Społeczna SP NR 2 II - 500 m
382. Kowalik Klaudiusz 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
383. Kowalik Patryk 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
384. Kowalonek Grzegorz 2012 SP Sióstr Urszulanek UR w Poznaniu II - 500 m
385. Kowalonek Paweł 2015 Poznań I - 250 m
386. Kowalonek Zuzanna 2002 Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu VII - 2000 m
387. Kowalska Alicja 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
388. Kowalska Franciszka 2006 SP Horyzonty Poznań V - 1000 m
389. Kowalska Helena 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
390. Kowalski Bogusław 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
391. Kozajda Bartosz 2012 Szkoła Podstawowa nr 46 im Marii Dąbrowskiej Poznań II - 500 m
392. Kozajda Jan 2011 Szkoła Podstawowa nr 46 im Marii Dąbrowskiej Poznań II - 500 m
393. Kozłowska Alicja 2014 Alademia Odkrywców w Koziegłowach I - 250 m
394. Kozłowska Pola 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
395. Kozłowska Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 9 IV - 1000 m
396. Kozłowski Piotr 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1500 m
397. Krakowski Alan 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
398. Kramarczyk Mateusz 2007 SP 45 Poznań IV - 1000 m
399. Kramer Antoni 2009 Szkoła Podstawowa Nr 62 w Poznaniu III - 500 m
400. Kramer Joachim 2007 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 IV - 1000 m
401. Kramer Malwina 2009 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
402. Krawczyk Dominik 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
403. Krawczyk Helena 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
404. Krawczyk Lena 2009 UMKS Iskra Wolsztyn III - 500 m
405. Kropaczewska Jagoda 2014 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
406. Kropaczewska Kalina 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
407. Król Iga 2014 Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren I - 250 m
408. Król Mateusz 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
409. Kruczek Dawid 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
410. Kruszelnicki Jędrzej 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
411. Kruszniewicz Paweł 2014 Przedszkole Logicus Rokietnica I - 250 m
412. Krysiak Agnieszka 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
413. Krysiak Kinga 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
414. Krysztofiak Zofia 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
415. Krzemiński Jan 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
416. Krzyszka Agata 2005 SP 45 Poznań V - 1000 m
417. Krzywda Zofia 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
418. Krzywda Zuzanna 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
419. Krzyzaniak Pola 2013 SP 62 Poznań I - 250 m
420. Krzyżaniak Iga 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
421. Kubacki Wiktor 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
422. Kuberska Julia 2008 SP 45 Poznań IV - 1000 m
423. Kubiak Alicja 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
424. Kubiak Bartosz 2009 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
425. Kubiak Borys 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
426. Kubiak Igor 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
427. Kubiak Maciej 2007 SP 65 Poznań IV - 1000 m
428. Kubiak Matylda 2004 PSLO VI - 1000 m
429. Kuchta Jan 2004 Zespół Szkół Handlowych VI - 2000 m
430. Kuczma Katarzyna 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
431. Kuczma Marta 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
432. Kuczma Nadia 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
433. Kuczma Piotr 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
434. Kuczma Zuzanna 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
435. Kuć Amelia 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
436. Kuć Hanna 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
437. Kudłak Michalina 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
438. Kujałowicz Ignacy 2012 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
439. Kujałowicz Nikodem 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
440. Kujawa Vanessa 2008 SP 65 Poznań IV - 1000 m
441. Kujawiak Hubert 2009 SP 55 Poznań III - 500 m
442. Kulągowski Filip 2008 SP 93 Umultowo IV - 1000 m
443. Kulągowski Michał 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
444. Kulczyński Damian 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
445. Kulon Konstanty 2012 SP 62 Poznań II - 500 m
446. Kulus Daria 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
447. Kunikowska Karolina 2003 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
448. Kupis Piotr 2014 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
449. Kupis Tomasz 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
450. Kurańda Aniela 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
451. Kurańda Antoni 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
452. Kurczewski Jędrzej 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
453. Kurp Nicole 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
454. Kurpisz Maksymilian 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
455. Kurpisz Natalia 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
456. Kurzawska Maria 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
457. Kurzawski Jan 2014 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
458. Kurzawski Michał 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
459. Kusowski Maciej 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
460. Kuśnierczak Michał 2008 SP 65 Poznań IV - 1000 m
461. Kwiatkowska Oliwia 2006 SP Obrzycko V - 1000 m
462. Kwiczor Jan 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
463. Kwiczor Piotr 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
464. Lanzafame Alexander 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
465. Lanzafame Maximilian 2012 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
466. Larek-Malinowska Oliwia 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
467. Laskowska Barbara 2015 Przedszkole nr 93 w Poznaniu I - 250 m
468. Laskowska Małgorzata 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
469. Lechowski Juliusz 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
470. Lehmann Tomasz 2012 Sp 46 II - 500 m
471. Lejszys Helena 2016 Przedszkole 163 Baśniowy Zamek w Poznaniu I - 250 m
472. Lejszys Wanda 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
473. Lejszys Witek 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
474. Lelujko Marcin 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu V - 1500 m
475. Lemiesz Gracja 2005 PSP Nr 1 KSW Poznań V - 1000 m
476. Lendzion Maria 2009 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu III - 500 m
477. Lepczyński Maciej 2006 SP Obrzycko V - 1500 m
478. Lepczyński Piotr 2010 SP Obrzycko III - 500 m
479. Lesnik Agata 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
480. Leśniewska Anna 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
481. Lewandowski Aleksander 2005 SP 62 Poznań V - 1500 m
482. Lewandowski Dawid 2008 SP 65 Poznań IV - 1000 m
483. Lewandowski Ignacy 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
484. Lewandowski Mikołaj 2008 SP 65 Poznań IV - 1000 m
485. Lima Klapczyńska Karolina 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
486. Lima Klapczyński Henryk 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
487. Linka Jacek 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
488. Lipert Maksymilian 2008 PSP Nr 1 KSW Poznań IV - 1000 m
489. Lipińska Małgorzata 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
490. Lipiński Marcel 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
491. Lis Alicja 2004 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
492. Lisiak Kinga 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
493. Lisieca Zofia 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
494. Lisiecka Anna 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
495. Lisiecki Stanisław 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
496. Liszkowska Maria 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
497. Lonowski Franciszek 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
498. Lorenz Nikola 2009 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
499. Lus Bartosz 2008 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu IV - 1000 m
500. Łakomy Jan 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
501. Łapaj Lucyna 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
502. Łapiński Alan 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
503. Łaś Marta 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
504. Ławniczak Bruno 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
505. Ławniczak Leon 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
506. Łochyńska Hanna 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
507. Łochyńska Zofia 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
508. Łowiński Adam 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
509. Łozowski Dawid 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
510. Łuczak Zofia 2013 SP 46 I - 250 m
511. Łysoń Emilia 2012 Szkoła Podstawowa nr 46 im Marii Dąbrowskiej Poznań II - 500 m
512. Machaj Martyna 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
513. Machel Anna 2015 Przedszkole nr 148 Poznań I - 250 m
514. Machel Joanna 2011 SP 67 Poznań II - 500 m
515. Machel Marta 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
516. Machel Olga 2013 Przedszkole nr 148 Poznań I - 250 m
517. Machel Wojciech 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
518. Maczkowiak Maja 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
519. Makarewicz Antonia 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
520. Malczewska Martyna 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
521. Malęgowski Szymon 2011 SP 65 Poznań II - 500 m
522. Malicki Bartosz 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
523. Mamet Dawid 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
524. Manicki Jan 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
525. Manicki Kazimierz 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
526. Manicki Władysław 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
527. Mańczak Katarzyna 2007 SP Kicin IV - 1000 m
528. Mańczak Natalia 2010 SP Kicin III - 500 m
529. Mańka Emilka 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
530. Marciniak Maja 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
531. Marciniak Zofia 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
532. Marcinkowski Franciszek 2009 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
533. Marcinowski Franciszek 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
534. Marcinowski Stanisław 2012 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
535. Marcolla Gabriela 2009 SP 55 Poznań III - 500 m
536. Markiewicz Mikołaj 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
537. Markiewicz Nikodem 2012 Szkoła Podstawowa nr 46 im Marii Dąbrowskiej II - 500 m
538. Marszał Filip 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
539. Maslovska Daria 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
540. Matecka Patrycja 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
541. Matecki Wiktor 2007 PSP Nr 1 KSW Poznań IV - 1000 m
542. Matusz Oliwia 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
543. Matuszewski Dawid 2008 SP 55 Poznań ul.Szpaków1 IV - 1000 m
544. Matyjasik Jagoda 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
545. Mąka Nataniel 2010 SP Kicin III - 500 m
546. Mejer Lilianna 2013 SP 46 w Poznaniu I - 250 m
547. Michalak Aleksander 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
548. Michalak Antoni 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
549. Michalak Antonina 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
550. Michalak Wojciech 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
551. Michalewicz Adam 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
552. Michalewicz Maria 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
553. Michalska Małgorzata 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
554. Michalska Zuzanna 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
555. Michalski Jonasz 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
556. Michalski Stanisław 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
557. Michniacka Kamila 2010 Sp 4 Jarocin III - 500 m
558. Mielcarek Maja 2015 Kids Run Academy I - 250 m
559. Mielcarek Zuzanna 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
560. Mielniczuk Lena 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
561. Mielniczuk Łucja 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
562. Mielnik Emilia 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
563. Mikołajewski Szymon 2005 SP 45 Poznań V - 1500 m
564. Mikulicz Antonina 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
565. Mikulicz Helena 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
566. Mikulicz Piotr 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
567. Miłostan Filip 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
568. Miłostan Maja 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
569. Mitura Anna 2012 SP 62 Poznań II - 500 m
570. Mitura Eliza 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
571. Mizerka Julia 2006 SP 34 Poznań V - 1000 m
572. Molik Klara 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
573. Mrozek Tomasz 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
574. Mrozik Emil 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
575. Mrozik Ewa 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
576. Mrozik Marta 2015 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
577. Mrugalska Amelia 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
578. Mruk Maciej 2015 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
579. Mruk Paweł 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
580. Mulawa Adam 2012 SP 13 Leszno II - 500 m
581. Multaniak Jakub 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
582. Multaniak Katarzyna 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
583. Muszyński Emil 2015 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
584. Muszyński Kosma 2012 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
585. Muszyński Maciej 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
586. Muślewska Zuzanna 2007 SP 45 Poznań IV - 1000 m
587. Mycka Gabriel 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
588. Mycka Milena 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
589. Nader Pola 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
590. Najderek Mikołaj 2006 PSP Nr 1 KSW Poznań V - 1500 m
591. Najderek Tadeusz 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
592. Napieraj Mikołaj 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
593. Napieraj Róża 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
594. Napierała Gabriela 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
595. Napierała Malwina 2006 SP 45 Poznań V - 1000 m
596. Napierała Wiktor 2004 Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące VI - 2000 m
597. Napierała Zuzanna 2011 UKS DĄB SUCHY LAS II - 500 m
598. Narożna Natalia 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
599. Nawrot Martyna 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
600. Nawrot Mateusz 2009 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
601. Neugebauer Aleksandra 2010 SP 15 Poznań III - 500 m
602. Neugebauer Maria 2008 SP 23 Poznań IV - 1000 m
603. Neugebauer Stanisław 2010 SP 23 Poznań III - 500 m
604. Nędza Filip 2009 SP Kicin III - 500 m
605. Nędza Paweł 2011 SP Kicin II - 500 m
606. Niedzielski Szymon 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
607. Niestrój Julianna 2009 SP 55 Poznań III - 500 m
608. Niestrój Maksymilian 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
609. Niewczyk Jan 2009 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
610. Niewiadomski Tymoteusz 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
611. Nitecka Wiktoria 2012 Szkoła Podstawowa 46 im Marii Dąbrowskiej II - 500 m
612. Nowacka Oliwia 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
613. Nowacka Zofia 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
614. Nowacki Krzysztof 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
615. Nowaczyk Jan 2005 SP 45 Poznań V - 1500 m
616. Nowaczyk Martyna 2005 SP 45 Poznań V - 1000 m
617. Nowak Antonina 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
618. Nowak Emil 2008 SP Obrzycko IV - 1000 m
619. Nowak Filip 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
620. Nowak Franciszek 2012 Szkoła Podstawowa Nr 46 im Marii Dąbrowskiej w Poznaniu II - 500 m
621. Nowak Julia 2009 SP 55 Poznań III - 500 m
622. Nowak Julia 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
623. Nowak Julia 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
624. Nowak Klaudia 2011 SP 35 Poznań II - 500 m
625. Nowak Łucja 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
626. Nowak Maja 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
627. Nowak Maria 2003 PSLO VI - 1000 m
628. Nowak Marianna 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
629. Nowak Natalia 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
630. Nowak Nikodem 2003 PSLO VI - 1000 m
631. Nowak Nina 2011 SP 35 Poznań II - 500 m
632. Nowak Norbert 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
633. Nowak Patryk 2014 Przedszkole nr 148 „Mali Europejczycy” I - 250 m
634. Nowak Remigiusz 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
635. Nowak Sandra 2009 SP 55 Poznań III - 500 m
636. Nowak Stanisław 2016 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
637. Nowak Teresa 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
638. Nowak Wojciech 2009 SP 35 Poznań III - 500 m
639. Nowak Zofia 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
640. Nowak-Łażewska Dorota 2007 Energetyk Poznań IV - 1000 m
641. Nowakowski Mateusz 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
642. Nowicka Maja 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Bielawach III - 500 m
643. Obała Dawid 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
644. Obała Natan 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
645. Obiegała Antoni 2013 Przedszkole 174 Poznań I - 250 m
646. Obiegała Helena 2015 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
647. Ogrodowski Michał 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
648. Okleja Weronika 2004 PSLO VI - 1000 m
649. Olszewska Martyna 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
650. Olszewski Aleksander 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
651. Onderski Jakub 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
652. Orzech Jakub 2004 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu VI - 2000 m
653. Orzechowska Julianna 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
654. Orzechowska Wiktoria 2014 Poznań I - 250 m
655. Oses Piotr 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
656. Osicka Amelia 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
657. Osicka Zuzanna 2006 Szkoła Gortata MG13 Poznań V - 1000 m
658. Osiecka Agnieszka 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
659. Osiecka Julia 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
660. Ostapowicz Szymon 2013 SP 62 Poznań I - 250 m
661. Owczarzak Franciszek 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
662. Owczarzak Tomasz 2010 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek w Poznaniu III - 500 m
663. Owsianowski Jakub 2008 SP 23 Poznań IV - 1000 m
664. Pacześny Aleksander 2011 SP 35 Poznań II - 500 m
665. Pakulska Marta 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
666. Palm Michał 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1500 m
667. Paluszkiewicz Julia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
668. Pankowski Mikołaj 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
669. Pańczyszyn Filip 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
670. Pasternak Maciej 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
671. Pawelczak Gabriela 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
672. Pawelczak Ignacy 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
673. Pawelczyk Krzysztof 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
674. Pawelczyk Stanisław 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
675. Pawlak Franciszek 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
676. Pawlak Małgorzata 2006 SP Horyzonty Poznań V - 1000 m
677. Pawołek Lila 2011 SP 65 Poznań II - 500 m
678. Pers Jędrzej 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
679. Perz Bartłomiej 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1500 m
680. Perz Zosia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
681. Petruczynik Franciszek 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
682. Petruczynik Hanna 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
683. Petruczynik Jacek 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
684. Petruczynik Zofia 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
685. Pędzierska Zuzanna 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
686. Pędzisz Julia 2007 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu IV - 1000 m
687. Piasecka Barbara 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
688. Piasecki Mikołaj 2004 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
689. Piasecki Mikołaj 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
690. Piec Julia 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
691. Pielka Michalina 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
692. Piertaszkiewicz Adam 2004 LO KSW Poznań VI - 2000 m
693. Pietrzak Maciej 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
694. Pietrzak StanisŁaw 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
695. Pilarska Michalina 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
696. Pilichowski Bartosz 2011 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu II - 500 m
697. Pilichowski Szymon 2007 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu IV - 1000 m
698. Piłat Natalia 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
699. Piorkowski Hubert 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu V - 1500 m
700. Piosik Nikodem 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Bielawach III - 500 m
701. Piotrowicz Jagoda 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
702. Piróg Magdalena 2006 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu V - 1000 m
703. Plebańska Julianna 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
704. Plucińska Agata 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
705. Plucińska Julia 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
706. Plucińska Zofia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
707. Pluciński Kamil 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
708. Płachecka Magdalena 2012 SP46 Poznań II - 500 m
709. Płachta Alan 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
710. Płaczek Dobrosława 2003 LO KSW Poznań VI - 1000 m
711. Płonka Beniamin 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
712. Płóciniczak Julia 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
713. Płóciniczak Mikołaj 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
714. Poklewski - Koziełl Miłosz 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
715. Pomianowski Ryszard 2012 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
716. Postaremczak Anna 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
717. Postaremczak Piotr 2014 Przedszkole 68 I - 250 m
718. Potrykus Lena 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
719. Półrolniczak Jacek 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
720. Półrolniczak Klara 2014 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
721. Półtorak Miłosz 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
722. Proszyk Laura 2008 Szkoła podstawowa nr65 IV - 1000 m
723. Pryka Zofia 2008 SP 45 Poznań IV - 1000 m
724. Prządka Wanessa 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
725. Przewłoka Konrad 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
726. Przewłoka Wiktor 2003 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
727. Przybecka Zofia 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
728. Przybylska Alicja 2013 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej Poznań I - 250 m
729. Przybyłek Bartosz 2007 SP 34 Poznań IV - 1000 m
730. Przybysz Ula 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
731. Przybyszewski Jan 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
732. Przybyszewski Józef 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
733. Przysuszyński Piotr 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
734. Psiuk Zofia 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
735. Pułkowska Julia 2001 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 2000 m
736. Radajewska Nadia 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
737. Radecki Cezary 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
738. Radowska Monika 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
739. Radziej Zofia 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
740. Raffaeli Francesco 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
741. Raffaeli Matylda 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
742. Rassak Martyna 2009 SP 55 Poznań III - 500 m
743. Ratajczak Helena 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
744. Ratajczak Lidia 2003 PSLO VI - 1000 m
745. Ratajski Mateusz 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
746. Relewicz Daniel 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
747. Remblewska Maja 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
748. Remiszewski Michał 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
749. Rogal Jachim 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
750. Rogala Joachim 2010 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
751. Rojek Stanisław 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
752. Rosińska Amelia 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
753. Rosiński Nikolas 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
754. Roszak Wiktor 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
755. Roszyk Julia 2010 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
756. Roth Wiktoria 2008 SP 65 Poznań IV - 1000 m
757. Rowiński Jan 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
758. Rozynek Anna 2014 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
759. Rozynek Izabela 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
760. Rozynek Nela 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
761. Rudiger Wiktoria 2010 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
762. Rumatowska Helena 2008 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
763. Ruta Jan 2005 SP Obrzycko V - 1500 m
764. Rutkowska Barbara 2005 SP Horyzonty Poznań V - 1000 m
765. Rutkowski Jan 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
766. Rybacka Zuzanna 2006 SP 65 Poznań V - 1000 m
767. Rybacki Filip 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
768. Rybak Klaudia 2007 SP 65 Poznań IV - 1000 m
769. Rybak Natasza 2010 SP 65 Poznań III - 500 m
770. Ryczak Michał 2014 Poznań I - 250 m
771. Rydzewski Mikołaj 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
772. Rzepczyńska Julia 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
773. Rzepczyński Mikołaj 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
774. Rzesoś Gabriela 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
775. Rzesoś Magdalena 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
776. Rzesoś Wojciech 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
777. Sacha Natalia 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
778. Sadowska Lena 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
779. Sajnaj Maria 2010 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO III - 500 m
780. Sawicki Szymon 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
781. Scherner Nikola 2012 SP46 Poznan II - 500 m
782. Senftleben Joanna 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
783. Senkowski Marcin 2003 XX LO VI - 2000 m
784. Siejak Szymon 2009 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
785. Sierpiński Albert 2015 Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Dominika w Poznaniu I - 250 m
786. Sierpiński Bernard 2017 Poznań I - 250 m
787. Sierpiński Bruno 2012 Zespół Szkół Urszulańskich w Poznaniu SP II - 500 m
788. Sierpiński Ignacy 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
789. Sierpowska Alicja 2010 SP 15 Poznań III - 500 m
790. Sierpowski Mateusz 2010 SP 15 Poznań III - 500 m
791. Sierżant Natalia 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
792. Sikora Julia 2008 SP 35 Poznań IV - 1000 m
793. Sikorski Aleksander 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
794. Skalec Franciszek 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
795. Skalec Ignacy 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
796. Skorupińska Julia 2009 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
797. Skorupińska Martyna 2005 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
798. Skowronek Karolina 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
799. Skowrońska Aleksandra 2006 SP Obrzycko V - 1000 m
800. Skrocka Monika 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
801. Skubiszyńska Laura 2011 SP 35 Poznań II - 500 m
802. Skupniewicz Milena 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
803. Slewczuk Cecylia 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
804. Slewczuk Jan 2015 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
805. Slewczuk Józef 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
806. Słomian Bogumiła 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
807. Słomian Hanna 2009 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
808. Smektalski Tymoyteusz 2005 SP 45 Poznań V - 1500 m
809. Smoczyk Wiktor 2013 SP 15 Poznań I - 250 m
810. Smolińska Wiktoria 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
811. Smug Agata 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
812. Smug Aleksandra 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
813. Smug Amelia 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
814. Smyczyński Filip 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
815. Smyczyński Jakub 2007 SP 65 Poznań IV - 1000 m
816. Sobczak Lena 2012 Szkoła podstawowa nr.46 Poznań II - 500 m
817. Sobczak Martyna 2013 SP 46 Poznań I - 250 m
818. Sobień Zuzanna 2008 SP 65 Poznań IV - 1000 m
819. Sokołowska Natalia 2010 SP Kicin III - 500 m
820. Solarek Maja 2010 SP Kicin III - 500 m
821. Sołtysiak Maciej 2008 SP 15 Poznań IV - 1000 m
822. Sołtysiak Michał 2011 SP 15 Poznań II - 500 m
823. Sosnowska Dominika 2005 PSP Nr 1 KSW Poznań V - 1000 m
824. Sosnowski Wojciech 2007 PSP Nr 1 KSW Poznań IV - 1000 m
825. Sowińska Kinga 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
826. Sowisz Barbara 2010 SP Sióstr Urszulanek Poznań III - 500 m
827. Sowisz Hanna 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
828. Sowisz Maria 2014 Przedszkole Włóczykija Poznań I - 250 m
829. Sowisz Teresa 2012 SP Sióstr Urszulanek Poznań II - 500 m
830. Sójka Jacek 2012 SP 46 w Poznańiu II - 500 m
831. Splitt Lena 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
832. Sroczyńska Justyna 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
833. Sroczyński Kacper 2007 SP 45 Poznań IV - 1000 m
834. Sroka Anna 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
835. Sroka Emilia 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
836. Sroka Jakub 2010 SP 65 Poznań III - 500 m
837. Sroka Maria 2004 PSLO VI - 1000 m
838. Staluszka Adrian 2012 SP 15 Poznań II - 500 m
839. Staluszka Norbert 2010 SP 15 Poznań III - 500 m
840. Stanecka Agata 2003 LO KSW Poznań VI - 1000 m
841. Stanek Marianna 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
842. Stanek Wiktoria 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
843. Staniewska Salomea 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
844. Stanikowski Tymoteusz 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
845. Stanisławska Małgorzata 2006 PSP Nr 1 KSW Poznań V - 1000 m
846. Stankiewicz Feliks 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
847. Stańczyk Anna 2012 Społeczna Czwórka II - 500 m
848. Stańczyk Bartosz 2008 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 IV - 1000 m
849. Stańczyk Filip 2007 SP 18 Poznań IV - 1000 m
850. Stańczyk Tymoteusz 2007 SP 28 Poznań IV - 1000 m
851. Stańczyk Zuzanna 2016 Stańczyk Team I - 250 m
852. Stasiak Natalia 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
853. Staszczuk Alicja 2010 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
854. Stefaniak Marcin 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
855. Stefko Antoni 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
856. Stefko Teofil 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
857. Stępień Andrzej 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
858. Stępień Nadia 2009 SP Kicin III - 500 m
859. Stępkowski Tomasz 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
860. Stępniewska Urszula 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
861. Stojecki Maurycy 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
862. Stolińska Kasia 2008 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
863. Stójczyk Gabrysia 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
864. Strabel Wojciech 2011 SP 65 Poznań II - 500 m
865. Stranz Karina 2009 SP 65 Poznań III - 500 m
866. Straszewska Iga 2007 SP 35 Poznań IV - 1000 m
867. Stróżyńska Lena 2012 SP 46 II - 500 m
868. Strugińska Agata 2004 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 1000 m
869. Strzyżewska Antonina 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
870. Studzińska Alicja 2013 Piątkowska Szkoła Społeczna I - 250 m
871. Studziński Adam 2010 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
872. Suchanek Antonina 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
873. Sucharska Celina 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
874. Sut Filip 2004 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VI - 2000 m
875. Swornowska Zosia 2012 SP 55 Poznań II - 500 m
876. Sydow Alicja 2010 SP Horyzonty Poznań III - 500 m
877. Sydow Emilia 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
878. Syta Tomasz 2006 SP 45 Poznań V - 1500 m
879. Szajek Adam 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
880. Szajnkienig Krystian 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
881. Szajstek Nadia 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
882. Szałapieta Maja 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
883. Szanecka Łucja 2012 Piątkowska Szkoła Społeczna II - 500 m
884. Szanecka Matylda 2008 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
885. Szanecki Feliks 2010 Piątkowska Szkoła Społeczna III - 500 m
886. Szczepanowski Bartłomiej 2017 Poznań I - 250 m
887. Szczepanowski Franciszek 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
888. Szczepanowski Wojciech 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
889. Szczepańska Aleksandra 2005 SP Obrzycko V - 1000 m
890. Szczepańska Zuzanna 2006 SP Obrzycko V - 1000 m
891. Szczęsny Adam 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
892. Szczurek Paweł 2001 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu VII - 3000 m
893. Szeląg Aleksandra 2010 SP 65 Poznań III - 500 m
894. Szewczuk Jakub 2006 SP 34 Poznań V - 1500 m
895. Szewczyk Nina 2008 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
896. Szklarska Zofia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
897. Szklarski Adam 2014 Przedszkole Caritas Promyki Poznań I - 250 m
898. Szklarz Julia 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
899. Szmajter Ulszula 2009 Promnice III - 500 m
900. Szopińska Anna 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
901. Szrama Michał 2007 UPKS ŚW. JÓZEF SP2 OBORNIKI IV - 1000 m
902. Szreder Ksawery 2010 SP Kicin III - 500 m
903. Szuba Amelia 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
904. Szubińska Dominika 2012 Szkoła Podstawowa nr 46 im Marii Dąbrowskiej Poznań II - 500 m
905. Szulc Aleksander 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
906. Szulc Emilia 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
907. Szulc Emilia 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
908. Szulc Jan 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
909. Szumicka Helena 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
910. Szumicki Franciszek 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
911. Szumicki Karol 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
912. Szwed Dominik 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
913. Szwed Krystyna 2007 SP 62 Poznań IV - 1000 m
914. Szwyngel Wiktoria 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
915. Szymańska Joanna 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
916. Szymański Franciszek 2011 Piątkowska Szkoła Społeczna II - 500 m
917. Szymański Franciszek 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
918. Szymański Szymon 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
919. Szymczak Stanisław 2010 SP 89 Poznań III - 500 m
920. Szymkowiak Malwina 2005 SP Obrzycko V - 1000 m
921. Szyniszewska Alicja 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
922. Szynkowski Vel Sęk Jan 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
923. Szypczyńska Kornelia 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
924. Śliwa Aleksandra 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
925. Śliwa Anna 2012 SP 45 Poznań II - 500 m
926. Śmiałek Artur 2010 UMKS Iskra Wolsztyn III - 500 m
927. Śmigielski Wojciech 2008 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
928. Śpiewak Malwina 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
929. Świątek Antonina 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
930. Świątnicka Mia 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
931. Świder Mikołaj 2010 SP Obrzycko III - 500 m
932. Świercz Krzysztof 2002 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 3000 m
933. Świtała Dominika 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
934. Tabaczyńska Magdalena 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
935. Taciak Bianka 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
936. Tadeusz Adrianna 2009 SP 62 Poznań III - 500 m
937. Teschner Matylda 2009 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
938. Tkaczyk Filip 2007 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa IV - 1000 m
939. Tkaczyk Maciej 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
940. Tkaczyk Szymon 2004 PSLO VI - 2000 m
941. Tomaszewska Teresa 2006 SP Obrzycko V - 1000 m
942. Tomaszewski Jan 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
943. Tomaszewski Stefan 2010 SP Obrzycko III - 500 m
944. Tomczak Aleksandra 2010 SP 65 Poznań III - 500 m
945. Tomczak Barbara 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
946. Tomczak Karolina 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
947. Tomczak Krzysztof 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
948. Tomczak Łukasz 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
949. Tomczak Maja 2013 SP 65 Poznań I - 250 m
950. Tomczak Małgorzata 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
951. Tomowiak Nikodem 2011 SP 7 Leszno II - 500 m
952. Tomys Maja 2008 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
953. Tomys Zuzanna 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1000 m
954. Tonak Łukasz 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
955. Toruński Antoni 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
956. Trepińska Jagna 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
957. Trepiński Franciszek 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
958. Trzaskawka Paweł 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
959. Tuczyński Mateusz 2007 SP 60 Poznań IV - 1000 m
960. Tumiel Zuzanna 2008 SP 55 Poznań IV - 1000 m
961. Tupko Antonina 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
962. Tupko Jan 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
963. Tylkowski Franciszek 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
964. Tylkowski Jan 2006 SP Skrzydła Poznań V - 1500 m
965. Tylkowski Szymon 2013 SP Skrzydła Poznań I - 250 m
966. Tymek Alicja 2014 Poznań I - 250 m
967. Uciński Mateusz 2007 ZSP Objezierze IV - 1000 m
968. Urban Wiktoria 2010 SP Kicin III - 500 m
969. Urbaniak Julianna 2008 SP 65 Poznań IV - 1000 m
970. Urbaniak Michał 2009 SP 45 Poznań III - 500 m
971. Urbańska Barbara 2005 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
972. Urbańska Julia 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
973. Urbański Ignacy 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
974. Urbański Jan 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
975. Wachowiak Barbara 2005 LO Św. Marii Magdaleny Poznań V - 1000 m
976. Wachowiak Joanna 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
977. Wachowiak Stanisław 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
978. Wachowiak Zofia 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
979. Wajs Maja 2009 SP 3 Wolsztyn III - 500 m
980. Walczak Jan 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
981. Walczak Urszula 2006 SP Horyzonty Poznań V - 1000 m
982. Walczak Wojciech 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
983. Walków Antoni 2010 Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.nr 1 III - 500 m
984. Warkocka Gabriela 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
985. Wasielewska Maja 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
986. Wasik Franciszek 2010 SP Obrzycko III - 500 m
987. Wasilewska Lena 2010 SP 62 Poznań III - 500 m
988. Waśkiewicz Teresa 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
989. Wawrzyniak Elżbieta 2013 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
990. Wawrzyniak Justyna 2008 SP 1 Poznań IV - 1000 m
991. Wawrzyniak Maja 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1000 m
992. Wawrzyniak Michał 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
993. Wawrzyniak Rafał 2008 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
994. Wawrzyniak Urszula 2006 SP Horyzonty Poznań V - 1000 m
995. Wąsik Jakub 2011 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
996. Wąsik Marta 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
997. Weiss Aleksandra 2007 SP 34 Poznań IV - 1000 m
998. Weiss Marcin 2006 SP 3 Wolsztyn V - 1500 m
999. Weres Jan 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1000. Weres Stanisław 2004 VI LO Poznań VI - 2000 m
1001. Weres Wojciech 2006 SP Zakonu Pijarów Poznań V - 1500 m
1002. Weyna Antonina 2012 SP Kicin II - 500 m
1003. WĘgliŃski Antoni 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1004. Wiechecki Witold 2010 SP Kicin III - 500 m
1005. Wierzbicka-Bodus Konstancja 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
1006. Wiese Jan 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
1007. Wika Bianka 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
1008. Wilczak Jan 2011 SP Skrzydła Poznań II - 500 m
1009. Wilczak Zofia 2007 SP Horyzonty Poznań IV - 1000 m
1010. Winkiel Krzysztof 2004 Liceum Ogólnokształcące KSW VI - 2000 m
1011. Winter Zofia 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
1012. Wiśniewska Dobrosława 2003 PSLO VI - 1000 m
1013. Wiśniewska Maria 2007 SP 34 Poznań IV - 1000 m
1014. Wiśniewski Bartosz 2010 SP 45 Poznań III - 500 m
1015. Wiśniewski Mirosław 2012 Piątkowska Szkoła Społeczna II - 500 m
1016. Wiśniewski Wiktor 2010 SP 34 Poznań III - 500 m
1017. Witkowska Martyna 2006 SP 45 Poznań V - 1000 m
1018. Wleklak Maria 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
1019. Włoch Szymon 2009 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
1020. Włodarczyk Karolina 2010 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu III - 500 m
1021. Włodarczyk Maria 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
1022. Włodarczyk Piotr 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
1023. Wohlgetan Martyna 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
1024. Wohlgetan Zuzanna 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
1025. Wojciechowska Małgorzata 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
1026. Wojciechowska Milena 2011 UMKS Iskra Wolsztyn II - 500 m
1027. Wojda Zuzanna 2007 SP 62 Poznań IV - 1000 m
1028. Wojkiewicz Agata 2011 LO KSW Poznań II - 500 m
1029. Wojtaszyk Agata 2007 SP 62 Poznań IV - 1000 m
1030. Wojtaszyk Kinga 2011 SP 62 Poznań II - 500 m
1031. Wojtkowiak Gosia 2015 Przedszkole 182 Poznań I - 250 m
1032. Wojtyla Franciszek 2013 Przedszkole 8 Poznań I - 250 m
1033. Wojtyla Zofia 2007 SP 67 Poznań IV - 1000 m
1034. Wolańska Zuzanna 2012 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
1035. Wolański Szymon 2009 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
1036. Wolińska Wiktoria 2001 LO Zakonu Pijarów Poznań VII - 2000 m
1037. Wolska Maria 2010 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu III - 500 m
1038. Wolski Antoni 2007 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu IV - 1000 m
1039. Wośkowiak Emilia 2010 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1040. Wośkowiak Michał 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1041. Woźna Zofia 2006 SP Obrzycko V - 1000 m
1042. Woźniak Aleksandra 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
1043. Woźniak Nadia 2007 SP Obrzycko IV - 1000 m
1044. Woźniczak Andrzej 2010 SP Skrzydła Poznań III - 500 m
1045. Woźniczak Helena 2013 SP Horyzonty Poznań I - 250 m
1046. Wójcik Julian 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1047. Wrzesiński Mikołaj 2009 Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu III - 500 m
1048. Wygaś Maksymilian 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1049. Wyrzykowska Agata 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1050. Wyrzykowski Filip 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1051. Wysocka Nataszka 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1052. Wysocka Patrycja 2015 Rogoźno wlkp. I - 250 m
1053. Zabawa Lilianna 2011 SP 65 Poznań II - 500 m
1054. Zabłocka Gabriela 2008 SP Kicin IV - 1000 m
1055. Zabłocki Maurycy 2010 SP Kicin III - 500 m
1056. Zagórska Emilia 2012 SP 7 Poznań II - 500 m
1057. Zając Filip 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1058. Zając Remigiusz 2006 SP Obrzycko V - 1500 m
1059. Zalewski Marcel 2010 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa III - 500 m
1060. Zapaśnik Tomasz 2010 SP 35 Poznań III - 500 m
1061. Zarychta Oliwia 2009 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Janusza Korczaka w Bielawach III - 500 m
1062. Zborowski Wiktor 2011 SP 45 Poznań II - 500 m
1063. Zdrojewska Anna 2011 SP Horyzonty Poznań II - 500 m
1064. Zdrojewski Michal 2007 SP Skrzydła Poznań IV - 1000 m
1065. Zduniewicz Maja 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1066. Zembrzycki Hubert 2012 Szkoła podstawowa nr 46 im Marii Dąbrowskiej Poznań II - 500 m
1067. Zerbst Wojciech 2012 SP 65 Poznań II - 500 m
1068. Zgoła Barbara 2005 ZSO im. K. Wielkiego Poznań V - 1000 m
1069. Zgoła Karolina 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1070. Zgoła Katarzyna 2005 ZSO im. K. Wielkiego Poznań V - 1000 m
1071. Zgoła Krzysztof 2006 SP 62 Poznań V - 1500 m
1072. Zgoła Łukasz 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1073. Zgoła Paweł 2003 LO Zakonu Pijarów Poznań VI - 2000 m
1074. Zgoła Weronika 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1075. Zięba Jakub 2008 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1076. Zięba Mikołaj 2009 SP Zakonu Pijarów Poznań III - 500 m
1077. Ziółkowska Klaudyna 2006 PSP Nr 1 KSW Poznań V - 1000 m
1078. Zwierzycka Nawojka 2012 PSP Nr 1 KSW Poznań II - 500 m
1079. Zwierzycka Rozalia 2014 PSP Nr 1 KSW Poznań I - 250 m
1080. Zwierzycki Jeremi 2010 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
1081. Zwierzycki Mieszko 2009 PSP Nr 1 KSW Poznań III - 500 m
1082. Żak Antoni 2012 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1083. Żak Helena 2007 SP Zakonu Pijarów Poznań IV - 1000 m
1084. Żak Stanisław 2014 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1085. Żmijewski Nikodem 2013 Przedszkole Leśnych Ludków PUCHATKI Suchy Las I - 250 m
1086. Żok Maksymilian 2007 SP 3 Wolsztyn IV - 1000 m
1087. Żukowska Matylda 2011 SP Zakonu Pijarów Poznań II - 500 m
1088. Żukowska Róża 2013 SP Zakonu Pijarów Poznań I - 250 m
1089. Żyto Urszula 2007 Piątkowska Szkoła Społeczna IV - 1000 m
1090. Żywicka Antonina 2010 UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu III - 500 m