Lista startowa

Bieg Liry

Krzywiń 01.09.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 172


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
2. Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś
3. Berek Julian 1980 Krobia
4. Biernacki RafaŁ 1975 Kościan
5. Błaszczyk Tomasz 1979 brak Góra
6. Bojek Beata 1976 Active lifestyle /r-team Rydzyna
7. Bojek Łukasz 1987 Active Lifestyle / R-Team Rydzyna
8. Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team Poznań
9. Borowiak Tomasz 1984 SzymanowskiTeam KRZYWIŃ
10. Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
11. Chudy Roman 1958 Rydzyna
12. Chwastyniak Małgorzata 1982 Mykam po Zatorze Leszno
13. Dembski Szymon 1983 Poznań
14. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team Czempiń
15. Dominiczak Dawid 1980 Miechlin
16. Donaj Łukasz 1981 Kościan Team Kościan
17. Donaj Sebastian 1978 TEAM KIEŁCZEWO Koscian
18. Dopierała Adam 1980 1980 Śrem
19. Drzymała Roman 1976 Grodzisk Wielkopolski
20. Dudziak Adam 1977 Dobiconnect Leszno
21. Dudziak Bartosz 1981 Kościan TEAM Stare Oborzyska
22. Dydymski Jacek 1974 Wiocha Biega PSARSKIE
23. Fechner Przemysław 1982 Kościan Team Kościan
24. Fedorowicz Dariusz 1985 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA Góra
25. Fengler Daniel 1978 KROSS EURO-ROWER.PL Lubiń
26. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki Leszno
27. Gembalski Łukasz 1998 Leszczyńska Akademia Biegawa / Lucy Luki Leszno
28. Gembalski Marcin 1981 NetboxBiega Gostyń
29. Giera Marcin 1989 Krzemieniewo
30. Glapiak Piotr 1989 Glapiak biega LESZNO
31. Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA Krzywiń
32. Gościański Mateusz 1991 goggle pae team/ JW 4430 Pudliszki
33. Grajnert Paulina 1981 Leszno
34. Grobelny Alex 2002 Leszno
35. Grochała Tomasz 1982 Groszek TEAM Ślubów
36. Grzelczak Aleksandra 1998 1998 Jutrosin
37. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
38. Herwart Maria 1964 Poznań
39. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
40. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
41. Jakubczak Tomasz 1979 Śrem
42. Jakubowski Rafał 1978 Active Lifestyle Gostyń
43. Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE Krzywiń
44. Janowicz Wojciech 1976 SzymanowskiTeam R-Team Rydzyna
45. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
46. Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice
47. Kaczmarek MirosŁaw 1970 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
48. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
49. Kaptur Wojciech 1963 Champion Man Team Czempiń
50. Kasprzak Dawid 1978 Śrem
51. Kasprzak Maciej 1981 brak Krzemieniewo
52. Klapczyński Michał 1982 For Run Team Siekierki Wielkie
53. Kobus Bartosz 1987 Gmina Krzywiń Krzywiń
54. Konieczny PaweŁ 1977 KROSS EURO-ROWER.PL OSIECZNA
55. Kosowicz Patrycja 1994 Kościan
56. Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE LESZNO
57. KoŚciaŃski Robert 1985 Kościan Kościan
58. Kotecki Paweł 1984 Ci od Dutka / Helios czempiń Poznań
59. Kowalczyk Kornel 1994 Racot
60. Kozaczek Adrian 1988 BBKTS Gostyń
61. Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE Leszno
62. Krause Dawid 1976 Leszczyńscy Patrioci Leszno
63. Król Darek 1967 Hernik Team Świątniki
64. Krupka Honorata 1972 Urząd Miasta i Gminy Krzywiń Krzywiń
65. Krylle Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM Kościan
66. Kucharski Sebastian 1972 KOŚCIAN TEAM Bonikowo
67. Kulak Dominika 1986 Runner's Power Czempiń
68. Kycia Piotr 1971 MUKS SZOK Bojanowo Rawicz
69. Landzwojczak Hubert 1998 Koscian
70. Landzwojczak Hubert 1998 Koscian
71. Laska Krzysia 1977 Runner's Power Niesłabin
72. Leśniak Jakub 1988 Szkaradowo
73. Lorenc Joanna 1982 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
74. Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
75. Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
76. Macyna Tomasz 1992 Góra
77. Majkut Tomasz 1980 Lira Team Running Międzyrzecz
78. Majorek Amelia 1989 Jerka
79. Malkiewicz Jacek 1969 Kościan Team WIELICHOWO
80. Marchwicka Dorota 1992 Borek Wielkopolski
81. Marciniak Adam 1994 Lira Krzywiń
82. Marcinkowska Alicja 1975 Rydzyna
83. Marcinkowski Michał 1977 Rydzyna
84. Marzec Sławomir 1986 Gostyń
85. Matuszewski Przemysław 1987 Rozwiń z nami skrzydła Osieczna
86. Matyja Andrzej 1974 Runner's Power Śrem
87. Matyja Wioleta 1976 Runner's Power Śrem
88. Miaskowski Dawid 1980 Miasek team Leszno
89. Michalska Agnieszka 1980 POZNAŃ Poznań
90. Michałowicz Mateusz 1991 krzywiń krzywiń
91. Mielcarek Tomasz 1978 www.masaze-tomek.pl Góra
92. Mikołajczak Piotr 1996 Szymanowski Team / JW1517 Darnowo
93. Motała Piotr 1987 Kierowca Lira :P Lubiń
94. MusiaŁ Tomasz 1974 SzymanowskiTeam PSP Dabcze
95. Musielak Maciej 1976 Leszno
96. Nadolny Leszek 1957 1957 Leszno
97. Naskręt Filip 1979 nodon.pl Widziszewo
98. Nawrocka Bernadeta 1985 Turew
99. Niemców Krzysztof 1967 Leszno
100. Nogała Jerzy 1973 METABO TORA BIKE Leszno
101. Nowak Jacek 1976 Gmina Krzywiń Krzywiń
102. Nowak Łukasz 1988 Ci od Dutka czempiń
103. Nowicki Benedykt 1969 1969 DRZECZKOWO
104. Pacholska Małgorzata 1981 Aikido Leszno Leszno
105. Pajkert Jolanta 1997 ChampionMan Team Czempin
106. Piasecka Lucyna 1978 Kaszczor biega Kaszczor
107. Piasecka Róża Agnieszka 1986 - Świniec
108. Piasecki Daniel 1978 Kaszczor biega Kaszczor
109. Piechowiak Marek 1982 Poznań
110. Podgórski Bogusz 1986 EMITT RACE TEAM Zalasewo
111. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
112. Praiss Paulina 1984 Jerka
113. Prorok Amelia 1977 LIRA RUNNING TEAM KURASZKÓW
114. Przewoźny Grzegorz 1977 DOBI-CONNECT Święciechowa
115. Przybylak SŁawek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
116. Przybylska-Kicinska Iwona 1980 Active Life Kłoda
117. Rabiega Monika 1980 Lucky Luki Leszno
118. Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki Leszno
119. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) Gostyń
120. Razik Tadeusz 1952 - Rawicz
121. Rejek Wiesław 1955 Krobia
122. Roszak Albert 1978 Kościan
123. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem ŚREM
124. Sadowski Marek 1968 MUKS SZOK Bojanowo Góra
125. Schabel Robert 1976 Ciesiółka Team Leszno
126. Siek Michał 1963 Brzeg
127. Siepa Kamil 1989 Kusoćinski Biega Kotowo
128. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Nowy Tomyśl
129. Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - Łączy nas bieganie Gostyń
130. Słowiński Łukasz 1983 Best Team Śrem Śrem
131. Smolich Katarzyna 1980 Śrem
132. Smolich Paweł 1976 Śrem
133. Sobczak Błażej 1982 Szymanowski TEAM Krzywiń
134. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Nowy Tomyśl
135. Spychała Michał 1982 Kościan
136. Stachowiak Marcin 1987 MS-FIT STUDIO GOSTYŃ Gostyń
137. Stańczak Janusz 1960 KB Kosynier Września Poznań
138. Stasiński Krzysztof 1983 Ciesiółka Auto Group Leszno
139. Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl Racot
140. Szczepaniak Łukasz 1978 Koscian
141. Szczerbal Bartosz 1982 Jerka
142. Sztul Michał 1957 1957 Krzywiń
143. Szumna Beata 1975 Leszno
144. Szwarczyńska Małgorzata 1982 Kłoda
145. Ślęczkowski Krzysztof 1985 Ci od Dutka Czempiń
146. Tacka-Berek Julita 1981 Krobia
147. Tomaszewski Adam 1989 Sportowy ŻUBR Kurza Góra
148. Tyczyński Sławomir 1977 Filgrosoil Leszno
149. Tyliński Arkadiusz 1966 Amator Leszno
150. Urbaniak Marian 1962 Netbox biega Gostyń
151. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team / AdRunaLine Poznań
152. Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team Zimin
153. Wachowiak Rafał 1973 Kościan Team Kościan
154. Walkowiak Mateusz 1999 Walkowiak Team Gostyń Gostyń
155. Wałkiewicz Paweł 1982 1982 Leszno
156. Wasiołka Szymon 1988 ORZEŁ LIPNO Leszno
157. Wawrzyniak Patryk 1988 Śrem
158. Wawrzyniak Szymon 1995 Osieczna
159. Wester Mikael 1958 Johanneshof
160. Wiatrowski Rafał 1975 Kross Euro-Rower Krzywiń
161. Wilczak Daniel 1978 Leszno
162. Willak Hanna 1972 biegam bo lubię piaski
163. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team Poznań
164. Witomski Sebastian 1989 ŚMIGIEL
165. Wojciechowski Mariusz 1974 Kościan
166. Wolna Aleksandra 1956 Poznań
167. Wolniczak Paweł 1979 Wilkowice Wilkowice
168. Wróblewski Marcin 1979 Leszno
169. Wyzuj Patryk 1990 MS-FIT Gostyń Gostyń Wlkp
170. Zakaszewska Alicja 1971 Góra
171. Zamelek Katarzyna 1987 1987 Leszno
172. ZieliŃska Martyna 1988 Panda Gym / KRAWCZYK TEAM Leszno