Lista startowa

Bieg Liry

Krzywiń 01.09.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 172


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Berek Julian 1980 Krobia
2. Biernacki RafaŁ 1975 Kościan
3. Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
4. Chudy Roman 1958 Rydzyna
5. Dembski Szymon 1983 Poznań
6. Dominiczak Dawid 1980 Miechlin
7. Drzymała Roman 1976 Grodzisk Wielkopolski
8. Giera Marcin 1989 Krzemieniewo
9. Grajnert Paulina 1981 Leszno
10. Grobelny Alex 2002 Leszno
11. Herwart Maria 1964 Poznań
12. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
13. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
14. Jakubczak Tomasz 1979 Śrem
15. Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice
16. Kasprzak Dawid 1978 Śrem
17. Kosowicz Patrycja 1994 Kościan
18. Kowalczyk Kornel 1994 Racot
19. Landzwojczak Hubert 1998 Koscian
20. Landzwojczak Hubert 1998 Koscian
21. Leśniak Jakub 1988 Szkaradowo
22. Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
23. Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
24. Macyna Tomasz 1992 Góra
25. Majorek Amelia 1989 Jerka
26. Marchwicka Dorota 1992 Borek Wielkopolski
27. Marcinkowska Alicja 1975 Rydzyna
28. Marcinkowski Michał 1977 Rydzyna
29. Marzec Sławomir 1986 Gostyń
30. Musielak Maciej 1976 Leszno
31. Nawrocka Bernadeta 1985 Turew
32. Niemców Krzysztof 1967 Leszno
33. Piechowiak Marek 1982 Poznań
34. Praiss Paulina 1984 Jerka
35. Rejek Wiesław 1955 Krobia
36. Roszak Albert 1978 Kościan
37. Siek Michał 1963 Brzeg
38. Smolich Katarzyna 1980 Śrem
39. Smolich Paweł 1976 Śrem
40. Spychała Michał 1982 Kościan
41. Szczepaniak Łukasz 1978 Koscian
42. Szczerbal Bartosz 1982 Jerka
43. Szumna Beata 1975 Leszno
44. Szwarczyńska Małgorzata 1982 Kłoda
45. Tacka-Berek Julita 1981 Krobia
46. Wawrzyniak Patryk 1988 Śrem
47. Wawrzyniak Szymon 1995 Osieczna
48. Wester Mikael 1958 Johanneshof
49. Wilczak Daniel 1978 Leszno
50. Witomski Sebastian 1989 ŚMIGIEL
51. Wojciechowski Mariusz 1974 Kościan
52. Wolna Aleksandra 1956 Poznań
53. Wróblewski Marcin 1979 Leszno
54. Zakaszewska Alicja 1971 Góra
55. Piasecka Róża Agnieszka 1986 - Świniec
56. Razik Tadeusz 1952 - Rawicz
57. Nadolny Leszek 1957 1957 Leszno
58. Sztul Michał 1957 1957 Krzywiń
59. Nowicki Benedykt 1969 1969 DRZECZKOWO
60. Dopierała Adam 1980 1980 Śrem
61. Wałkiewicz Paweł 1982 1982 Leszno
62. Zamelek Katarzyna 1987 1987 Leszno
63. Grzelczak Aleksandra 1998 1998 Jutrosin
64. Przybylska-Kicinska Iwona 1980 Active Life Kłoda
65. Jakubowski Rafał 1978 Active Lifestyle Gostyń
66. Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE LESZNO
67. Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE Leszno
68. Bojek Łukasz 1987 Active Lifestyle / R-Team Rydzyna
69. Bojek Beata 1976 Active lifestyle /r-team Rydzyna
70. Pacholska Małgorzata 1981 Aikido Leszno Leszno
71. Tyliński Arkadiusz 1966 Amator Leszno
72. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) Gostyń
73. Kozaczek Adrian 1988 BBKTS Gostyń
74. Słowiński Łukasz 1983 Best Team Śrem Śrem
75. Fedorowicz Dariusz 1985 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA Góra
76. Willak Hanna 1972 biegam bo lubię piaski
77. Błaszczyk Tomasz 1979 brak Góra
78. Kasprzak Maciej 1981 brak Krzemieniewo
79. Kaptur Wojciech 1963 Champion Man Team Czempiń
80. Pajkert Jolanta 1997 ChampionMan Team Czempin
81. Nowak Łukasz 1988 Ci od Dutka czempiń
82. Ślęczkowski Krzysztof 1985 Ci od Dutka Czempiń
83. Kotecki Paweł 1984 Ci od Dutka / Helios czempiń Poznań
84. Stasiński Krzysztof 1983 Ciesiółka Auto Group Leszno
85. Schabel Robert 1976 Ciesiółka Team Leszno
86. Przewoźny Grzegorz 1977 DOBI-CONNECT Święciechowa
87. Dudziak Adam 1977 Dobiconnect Leszno
88. Podgórski Bogusz 1986 EMITT RACE TEAM Zalasewo
89. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
90. Lorenc Joanna 1982 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
91. Tyczyński Sławomir 1977 Filgrosoil Leszno
92. Klapczyński Michał 1982 For Run Team Siekierki Wielkie
93. Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team Zimin
94. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team / AdRunaLine Poznań
95. Glapiak Piotr 1989 Glapiak biega LESZNO
96. Kobus Bartosz 1987 Gmina Krzywiń Krzywiń
97. Nowak Jacek 1976 Gmina Krzywiń Krzywiń
98. Gościański Mateusz 1991 goggle pae team/ JW 4430 Pudliszki
99. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team Czempiń
100. Grochała Tomasz 1982 Groszek TEAM Ślubów
101. Król Darek 1967 Hernik Team Świątniki
102. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team Poznań
103. Piasecka Lucyna 1978 Kaszczor biega Kaszczor
104. Piasecki Daniel 1978 Kaszczor biega Kaszczor
105. Stańczak Janusz 1960 KB Kosynier Września Poznań
106. Motała Piotr 1987 Kierowca Lira :P Lubiń
107. KoŚciaŃski Robert 1985 Kościan Kościan
108. Donaj Łukasz 1981 Kościan Team Kościan
109. Dudziak Bartosz 1981 Kościan TEAM Stare Oborzyska
110. Fechner Przemysław 1982 Kościan Team Kościan
111. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
112. Kaczmarek MirosŁaw 1970 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
113. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
114. Krylle Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM Kościan
115. Kucharski Sebastian 1972 KOŚCIAN TEAM Bonikowo
116. Malkiewicz Jacek 1969 Kościan Team WIELICHOWO
117. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
118. Wachowiak Rafał 1973 Kościan Team Kościan
119. Wiatrowski Rafał 1975 Kross Euro-Rower Krzywiń
120. Fengler Daniel 1978 KROSS EURO-ROWER.PL Lubiń
121. Konieczny PaweŁ 1977 KROSS EURO-ROWER.PL OSIECZNA
122. Michałowicz Mateusz 1991 krzywiń krzywiń
123. Siepa Kamil 1989 Kusoćinski Biega Kotowo
124. Krause Dawid 1976 Leszczyńscy Patrioci Leszno
125. Gembalski Łukasz 1998 Leszczyńska Akademia Biegawa / Lucy Luki Leszno
126. Marciniak Adam 1994 Lira Krzywiń
127. Prorok Amelia 1977 LIRA RUNNING TEAM KURASZKÓW
128. Majkut Tomasz 1980 Lira Team Running Międzyrzecz
129. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki Leszno
130. Rabiega Monika 1980 Lucky Luki Leszno
131. Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki Leszno
132. Nogała Jerzy 1973 METABO TORA BIKE Leszno
133. Miaskowski Dawid 1980 Miasek team Leszno
134. Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś
135. Wyzuj Patryk 1990 MS-FIT Gostyń Gostyń Wlkp
136. Stachowiak Marcin 1987 MS-FIT STUDIO GOSTYŃ Gostyń
137. Kycia Piotr 1971 MUKS SZOK Bojanowo Rawicz
138. Sadowski Marek 1968 MUKS SZOK Bojanowo Góra
139. Chwastyniak Małgorzata 1982 Mykam po Zatorze Leszno
140. Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA Krzywiń
141. Urbaniak Marian 1962 Netbox biega Gostyń
142. Gembalski Marcin 1981 NetboxBiega Gostyń
143. Naskręt Filip 1979 nodon.pl Widziszewo
144. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
145. Wasiołka Szymon 1988 ORZEŁ LIPNO Leszno
146. ZieliŃska Martyna 1988 Panda Gym / KRAWCZYK TEAM Leszno
147. Michalska Agnieszka 1980 POZNAŃ Poznań
148. Matuszewski Przemysław 1987 Rozwiń z nami skrzydła Osieczna
149. Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE Krzywiń
150. Kulak Dominika 1986 Runner's Power Czempiń
151. Laska Krzysia 1977 Runner's Power Niesłabin
152. Matyja Andrzej 1974 Runner's Power Śrem
153. Matyja Wioleta 1976 Runner's Power Śrem
154. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem ŚREM
155. Tomaszewski Adam 1989 Sportowy ŻUBR Kurza Góra
156. Sobczak Błażej 1982 Szymanowski TEAM Krzywiń
157. Mikołajczak Piotr 1996 Szymanowski Team / JW1517 Darnowo
158. Borowiak Tomasz 1984 SzymanowskiTeam KRZYWIŃ
159. MusiaŁ Tomasz 1974 SzymanowskiTeam PSP Dabcze
160. Janowicz Wojciech 1976 SzymanowskiTeam R-Team Rydzyna
161. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Nowy Tomyśl
162. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Nowy Tomyśl
163. Donaj Sebastian 1978 TEAM KIEŁCZEWO Koscian
164. Przybylak SŁawek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
165. Krupka Honorata 1972 Urząd Miasta i Gminy Krzywiń Krzywiń
166. Walkowiak Mateusz 1999 Walkowiak Team Gostyń Gostyń
167. Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - Łączy nas bieganie Gostyń
168. Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team Poznań
169. Wolniczak Paweł 1979 Wilkowice Wilkowice
170. Dydymski Jacek 1974 Wiocha Biega PSARSKIE
171. Mielcarek Tomasz 1978 www.masaze-tomek.pl Góra
172. Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl Racot