Lista startowa

Bieg Liry

Krzywiń 01.09.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 172


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Kucharski Sebastian 1972 KOŚCIAN TEAM Bonikowo
2. Marchwicka Dorota 1992 Borek Wielkopolski
3. Siek Michał 1963 Brzeg
4. Pajkert Jolanta 1997 ChampionMan Team Czempin
5. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team Czempiń
6. Kaptur Wojciech 1963 Champion Man Team Czempiń
7. Kulak Dominika 1986 Runner's Power Czempiń
8. Nowak Łukasz 1988 Ci od Dutka czempiń
9. Ślęczkowski Krzysztof 1985 Ci od Dutka Czempiń
10. Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś
11. MusiaŁ Tomasz 1974 SzymanowskiTeam PSP Dabcze
12. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
13. Mikołajczak Piotr 1996 Szymanowski Team / JW1517 Darnowo
14. Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
15. Nowicki Benedykt 1969 1969 DRZECZKOWO
16. Gembalski Marcin 1981 NetboxBiega Gostyń
17. Jakubowski Rafał 1978 Active Lifestyle Gostyń
18. Kozaczek Adrian 1988 BBKTS Gostyń
19. Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
20. Marzec Sławomir 1986 Gostyń
21. Przybylak SŁawek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA SPORTY WALKI GOSTYŃ Gostyń
22. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) Gostyń
23. Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - Łączy nas bieganie Gostyń
24. Stachowiak Marcin 1987 MS-FIT STUDIO GOSTYŃ Gostyń
25. Urbaniak Marian 1962 Netbox biega Gostyń
26. Walkowiak Mateusz 1999 Walkowiak Team Gostyń Gostyń
27. Wyzuj Patryk 1990 MS-FIT Gostyń Gostyń Wlkp
28. Błaszczyk Tomasz 1979 brak Góra
29. Fedorowicz Dariusz 1985 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA Góra
30. Macyna Tomasz 1992 Góra
31. Mielcarek Tomasz 1978 www.masaze-tomek.pl Góra
32. Sadowski Marek 1968 MUKS SZOK Bojanowo Góra
33. Zakaszewska Alicja 1971 Góra
34. Drzymała Roman 1976 Grodzisk Wielkopolski
35. Majorek Amelia 1989 Jerka
36. Praiss Paulina 1984 Jerka
37. Szczerbal Bartosz 1982 Jerka
38. Wester Mikael 1958 Johanneshof
39. Grzelczak Aleksandra 1998 1998 Jutrosin
40. Piasecka Lucyna 1978 Kaszczor biega Kaszczor
41. Piasecki Daniel 1978 Kaszczor biega Kaszczor
42. Przybylska-Kicinska Iwona 1980 Active Life Kłoda
43. Szwarczyńska Małgorzata 1982 Kłoda
44. Donaj Sebastian 1978 TEAM KIEŁCZEWO Koscian
45. Landzwojczak Hubert 1998 Koscian
46. Landzwojczak Hubert 1998 Koscian
47. Szczepaniak Łukasz 1978 Koscian
48. Biernacki RafaŁ 1975 Kościan
49. Donaj Łukasz 1981 Kościan Team Kościan
50. Fechner Przemysław 1982 Kościan Team Kościan
51. Kaczmarek MirosŁaw 1970 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
52. Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team Kościan
53. Kosowicz Patrycja 1994 Kościan
54. KoŚciaŃski Robert 1985 Kościan Kościan
55. Krylle Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM Kościan
56. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan
57. Roszak Albert 1978 Kościan
58. Spychała Michał 1982 Kościan
59. Wachowiak Rafał 1973 Kościan Team Kościan
60. Wojciechowski Mariusz 1974 Kościan
61. Siepa Kamil 1989 Kusoćinski Biega Kotowo
62. Berek Julian 1980 Krobia
63. Rejek Wiesław 1955 Krobia
64. Tacka-Berek Julita 1981 Krobia
65. Giera Marcin 1989 Krzemieniewo
66. Kasprzak Maciej 1981 brak Krzemieniewo
67. Borowiak Tomasz 1984 SzymanowskiTeam KRZYWIŃ
68. Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA Krzywiń
69. Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE Krzywiń
70. Kobus Bartosz 1987 Gmina Krzywiń Krzywiń
71. Krupka Honorata 1972 Urząd Miasta i Gminy Krzywiń Krzywiń
72. Marciniak Adam 1994 Lira Krzywiń
73. Michałowicz Mateusz 1991 krzywiń krzywiń
74. Nowak Jacek 1976 Gmina Krzywiń Krzywiń
75. Sobczak Błażej 1982 Szymanowski TEAM Krzywiń
76. Sztul Michał 1957 1957 Krzywiń
77. Wiatrowski Rafał 1975 Kross Euro-Rower Krzywiń
78. Prorok Amelia 1977 LIRA RUNNING TEAM KURASZKÓW
79. Tomaszewski Adam 1989 Sportowy ŻUBR Kurza Góra
80. Chwastyniak Małgorzata 1982 Mykam po Zatorze Leszno
81. Dudziak Adam 1977 Dobiconnect Leszno
82. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki Leszno
83. Gembalski Łukasz 1998 Leszczyńska Akademia Biegawa / Lucy Luki Leszno
84. Glapiak Piotr 1989 Glapiak biega LESZNO
85. Grajnert Paulina 1981 Leszno
86. Grobelny Alex 2002 Leszno
87. Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE LESZNO
88. Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE Leszno
89. Krause Dawid 1976 Leszczyńscy Patrioci Leszno
90. Miaskowski Dawid 1980 Miasek team Leszno
91. Musielak Maciej 1976 Leszno
92. Nadolny Leszek 1957 1957 Leszno
93. Niemców Krzysztof 1967 Leszno
94. Nogała Jerzy 1973 METABO TORA BIKE Leszno
95. Pacholska Małgorzata 1981 Aikido Leszno Leszno
96. Rabiega Monika 1980 Lucky Luki Leszno
97. Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki Leszno
98. Schabel Robert 1976 Ciesiółka Team Leszno
99. Stasiński Krzysztof 1983 Ciesiółka Auto Group Leszno
100. Szumna Beata 1975 Leszno
101. Tyczyński Sławomir 1977 Filgrosoil Leszno
102. Tyliński Arkadiusz 1966 Amator Leszno
103. Wałkiewicz Paweł 1982 1982 Leszno
104. Wasiołka Szymon 1988 ORZEŁ LIPNO Leszno
105. Wilczak Daniel 1978 Leszno
106. Wróblewski Marcin 1979 Leszno
107. Zamelek Katarzyna 1987 1987 Leszno
108. ZieliŃska Martyna 1988 Panda Gym / KRAWCZYK TEAM Leszno
109. Fengler Daniel 1978 KROSS EURO-ROWER.PL Lubiń
110. Motała Piotr 1987 Kierowca Lira :P Lubiń
111. Dominiczak Dawid 1980 Miechlin
112. Majkut Tomasz 1980 Lira Team Running Międzyrzecz
113. Laska Krzysia 1977 Runner's Power Niesłabin
114. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
115. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Nowy Tomyśl
116. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Nowy Tomyśl
117. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA OPALENICA
118. Konieczny PaweŁ 1977 KROSS EURO-ROWER.PL OSIECZNA
119. Matuszewski Przemysław 1987 Rozwiń z nami skrzydła Osieczna
120. Wawrzyniak Szymon 1995 Osieczna
121. Willak Hanna 1972 biegam bo lubię piaski
122. Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team Poznań
123. Dembski Szymon 1983 Poznań
124. Herwart Maria 1964 Poznań
125. Kotecki Paweł 1984 Ci od Dutka / Helios czempiń Poznań
126. Michalska Agnieszka 1980 POZNAŃ Poznań
127. Piechowiak Marek 1982 Poznań
128. Stańczak Janusz 1960 KB Kosynier Września Poznań
129. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team / AdRunaLine Poznań
130. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team Poznań
131. Wolna Aleksandra 1956 Poznań
132. Dydymski Jacek 1974 Wiocha Biega PSARSKIE
133. Gościański Mateusz 1991 goggle pae team/ JW 4430 Pudliszki
134. Kowalczyk Kornel 1994 Racot
135. Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl Racot
136. Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice
137. Kycia Piotr 1971 MUKS SZOK Bojanowo Rawicz
138. Razik Tadeusz 1952 - Rawicz
139. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
140. Bojek Beata 1976 Active lifestyle /r-team Rydzyna
141. Bojek Łukasz 1987 Active Lifestyle / R-Team Rydzyna
142. Chudy Roman 1958 Rydzyna
143. Janowicz Wojciech 1976 SzymanowskiTeam R-Team Rydzyna
144. Marcinkowska Alicja 1975 Rydzyna
145. Marcinkowski Michał 1977 Rydzyna
146. Klapczyński Michał 1982 For Run Team Siekierki Wielkie
147. Dudziak Bartosz 1981 Kościan TEAM Stare Oborzyska
148. Leśniak Jakub 1988 Szkaradowo
149. Grochała Tomasz 1982 Groszek TEAM Ślubów
150. Witomski Sebastian 1989 ŚMIGIEL
151. Dopierała Adam 1980 1980 Śrem
152. Jakubczak Tomasz 1979 Śrem
153. Kasprzak Dawid 1978 Śrem
154. Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
155. Matyja Andrzej 1974 Runner's Power Śrem
156. Matyja Wioleta 1976 Runner's Power Śrem
157. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem ŚREM
158. Słowiński Łukasz 1983 Best Team Śrem Śrem
159. Smolich Katarzyna 1980 Śrem
160. Smolich Paweł 1976 Śrem
161. Wawrzyniak Patryk 1988 Śrem
162. Król Darek 1967 Hernik Team Świątniki
163. Przewoźny Grzegorz 1977 DOBI-CONNECT Święciechowa
164. Piasecka Róża Agnieszka 1986 - Świniec
165. Nawrocka Bernadeta 1985 Turew
166. Jaz Ernest 1983 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
167. Lorenc Joanna 1982 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
168. Naskręt Filip 1979 nodon.pl Widziszewo
169. Malkiewicz Jacek 1969 Kościan Team WIELICHOWO
170. Wolniczak Paweł 1979 Wilkowice Wilkowice
171. Podgórski Bogusz 1986 EMITT RACE TEAM Zalasewo
172. Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team Zimin