Lista startowa

V Bieg Nadziei wspierający budowę Hospicjum w Środzie Wlkp.

Środa Wlkp., 04.06.2017 (niedziela), start: 10:00
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 454


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
388 Andruch Michał 1982 BOBRÓWKO CITY
168 Andrzejewska Anna 1979 Mamy-Biegamy
112 Andrzejewski Marcin 1989 OIRP Poznań
348 Anioła Adrian 1995 Plewiska
261 Antczak Krzysztof 1994 Biegacze Jarocin
155 Antkowiak Krystian 1985 Dachowa
108 Arent Jacek 1977 Rakoniewice
324 Bachorski Remigiusz 1984 Zabiegani Sława
220 Bałwas Bartłomiej 1981 środa wlkp
46 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 OIRP Poznań
78 Barczak Krzysztof 1986 Środa wielkopolska
212 Bartosik Kamil 1993 Poznań
209 Bąk Michał 1989 Środa Wielkopolska
274 Bąkowski Michał 1990 Środa Wielkopolska
294 Bernaciak Michał 1979 GNIEZNO
272 Bernacik Jacek 1973 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
235 Białkowski Bartosz 1986 KB Aktywni Środa Wielkopolska
229 Białobłocki Tomasz 1969 Kiekrz
113 Bielecka Daria 1987 Środa Wielkopolska
451 Binek Katarzyna 1989 OIRP Poznań/Night Runners
199 Biniarz Wiesław 1978 POLONIA ŚRODA
49 Blumski Aleksander 1977 OIRP Poznań
248 Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo
358 Błaszczyk Alfred 1972 Kostrzyn
359 Błaszczyk Jonasz 1999 Swarzędz
308 Błaszyk Marcin 1982 OIRP Poznań
355 Bogaczyk Damian 1980 Polonia Środa
205 Braun Agnieszka 1978 Mamy-bigamy
243 Broniarz Waldemar 1980 Zaniemyśl
39 Broniewski Marek 1982 Brylant Kórnik
52 Brukwicki Michał 1989 OIRP Poanań
126 Bryl-Radziemska Maria 1982 Poznań
453 Brzeziński Tomasz 1972 POLONIA ŚRODA
81 Buch Artur 1979 -
91 Buchowski Radosław 1982 OIRP Poznań
428 Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań
264 Budzyński Maciej 1979 Czarne Piątkowo
416 Celiński Grzegorz 1978 Środa Wielkopolska
465 Chinczewski Krzysztof 1987 Środa Wlkp
260 Chmielarz Karolina 1983 Jarocin
106 Cholewczyński Jędrzej 1971 Kórnickie Bractwo Rowerowe
198 Chyrowska Małgorzata 1974 Kibolski KS
279 Cichocki Marcin 1988 Poznań
278 Cierpka Dominika 1988 Środa Wielkopolska
240 Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza
25 Czarnowska Katarzyna 1982 Night Runners
407 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
174 Czeluśniak Filip 1989 OIRP Poznań
421 Czerniak Zuzanna 1996 Środa Wlkp
296 Czwojdrak Grzegorz 1973 Polonia Środa
38 Czwojdrak Michal 1973 Środa Wlkp
376 Ćwikliński Ziemowit 1987 Polowa Drużyna Sokoła Leszno
147 Dawidowska Agnieszka 1979 Plewiska
31 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
41 Dąbrowski Patryk 1981 Poznań
136 Deka Najgebauer Anna 1984 Poznań
266 Domań Joanna 1976 Kiekrz
267 Domań Leszek 1975 Kiekrz
290 Dombek -Dzionek Anna 1986 Czesław Biega Gniezno
30 Dominiak Jarosław 1985 KLASzpot Swarzędz
255 Dominiak Tomasz 1968 STAR DOM TEAM
221 Drygas Mariola 1981 Biegamy dla Hospicjum :-)
444 Dryjanska Krystyna 1966 Kotlin
424 Dryjański Szymon 1990 Kalisz
79 Dutkiewicz Grzegorz 1964 Sroda Wlkp
250 Dymczyk Maciej 1998 Przeźmierowo
289 Dzionek Tomasz 1985 Czesław Biega Gniezno
347 Dzwoniarkiewicz Krzysztof 1981 Polonia Środa
288 Falgier Klaudia 1988 DRUŻYNA SZPIKU
329 Fedorowicz Grzegorz 1967 Września
368 Fiksa Katarzyna 1979 ADRENALINA FITNESS TEAM
254 Filipiak Zbigniew 1969 Środa Wlkp
143 Flaszewski Adam 1985 Poznań
332 Fludra Aleksandra 1999 Środa Wlkp
331 Fludra Monika 1972 Środa Wlkp
84 Fras Ewa 1964 Poznań
408 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina
153 Furmanek Magdalena 1980 SZNEKA RUNNERS TEAM
447 Garzeł Paulina 1992 Dominowo
242 Gawron Paweł 1961 Posada
325 Głodowicz Jacek 1980 Zabiegani Sława
330 Głowacki Paweł 1966 Poznan
259 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
457 Godziewska Ewa 1974 ŚRODA WLKP.
316 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań/ KU AZS UE Poznań
397 Gotowski Mariusz 1978 SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
48 Górska Iwona 1988 Konin
72 Grabarek Arkadiusz 1991 Polonia Środa
207 Grabia Jacek 1971 Poznań
222 Gratkowska Joanna 1977 Gratki Team
223 Gratkowski Michał 1977 Gratki Team
59 Grzesiecka Ada 1985 Środa Wlkp
373 Grzesiecki Wojciech 1988 Wrestler24
139 Grzeszczyk Patrycja 1988 Dąbrówka
363 Grześkowiak Aleksandra 1995 Polwica
141 Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wielkopolska
135 Gudańska Anna 1978 Poznań
351 Haj Dobromiła 1975 Buk
352 Haj Tomasz 1974 Buk
258 Haupt Krzysztof 1978 Suchy Las
417 Hodór Paulina 2000 Środa Wlkp.
456 Hofmański Rafał 1988 Kotlin
437 Hruświcki Waldemar 1965 Wolsztyn
201 Humieja Krystian 1980 Klub Piwowarów Kaliskich
45 Ignerska Rozalia 1982 OIRP Poznań
54 Iwańska Beata 1976 Poznań
124 Iwiński Łukasz 1982 Koło
104 Jacoszek Szymon 1991 Żerków
14 Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin
171 Janaszak Ewa 1960 Mamy-Biegamy
390 Janeczko Justyna 1973 niezrzeszona
122 Janiak Marcin 1983 Konin
458 Jankowiak Piotr 1984 Solec
293 Jankowiak-Bernaciak Aleksandra 1981 GNIEZNO
302 Jankowska Anna 1986 Poznań
369 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
257 Jaskulski Arkadiusz 1975 Runner`s Power
190 Jaśkowiak Jarek 1974 Środa Wielkopolska
145 Jelonek Anna 1989 Night Runners
29 Jeremicz Kamil 1998 Polonia Środa
383 Jerzyński Damian 1973 POLONIA ŚRODA
438 Jeżak Zuzanna 1986 5 minut dystansu
204 Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice
333 Jędrzejko Dominik 1984 Wielkopolska Izba Adwokacka
411 Kaczmarek Damian 1980 Poznanski Bieg Niepodleglosci pl TEAM
365 Kaczmarek Ewa 1989 Poznań
366 Kaczmarek Joanna 1988 Vege Runners
178 Kaczor Błazej 1987 Polonia Środa
371 Kalisz Łuczak Dominika 1989 Kórnik
246 Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega
344 Kałka Marcin 1984 Rawicz
181 Kaminik Maciej 1989 Runner's Power
214 Kanafa Konrad 1983 Jarocin
468 Kapustka Katarzyna 1986 KapusTRI
130 Kapustka Mirosław 1983 Run for IT
175 Karolczak Małgorzata 1976 Mamy-biegamy
423 Karpisiewicz Bartosz 1982 Speedy Wheels
327 Karwatka Tomasz 1973 TKKF MPK POZNAŃ
430 Kasprzak Maciej 1989 Polonia Środa
166 Kasprzyk Monika 1973 Mamy-biegamy
466 Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
160 Kaźmierowski Piotr 1964 Środa Wielkopolska
292 Kęczkowski Jarosław 1962 Gniezno
156 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
385 Klimek Krzysztof 1983 Klub Piwowarów Kaliskich
176 Klisowski Grzegorz 1980 Polonia Środa
40 Klonowski Michał 1973 Brylant Kórnik
129 Klupczyńska Karolina 1995 Zaniemyśl
188 Klupsch Paweł 1992 cham records
140 Kłosowski Roman 1983 Night Runners Września/ZDT Sławomir Begier
89 Knapek Patrycja 1993 Zwola
338 Koebsch Tomasz 1978 Maratończyk Poznań
284 Kolanko Zbigniew 1962 Gniezno
462 Kołodziejczyk Dariusz 1964 Poznań
433 Komorowicz Jarosław 1975 Zaniemyśl
100 Komorowicz Maciej 1982 Poznań
312 Komuński Marcin 1984 Polonia Środa
196 Konieczna Joanna 1984 Mamy-Biegamy
238 Konieczny Adam 1992 Polonia Środa
210 Konieczny Waldemar 1960 Polonia Środa
167 Konikowska Magdalena 1979 Mamy-Biegamy
24 Koralewski Jakub 1986 Poznań
432 Korcz Rafał 1972 Środa Wielkopolska
144 Korczyk Przemysław 1992 M&P EXPEDITION
43 Kornaszewski Grzegorz 1981 Środa Wlkp.
44 Kosiorek Darek 1967 amator
435 Kotecki Szymon 1983 Polonia Środa
334 Kowalczewski Michal 1981 Poznan
381 Kowalska Kasia 1987 Chocicza
443 Kowalski Jerzy 1952 Środa wlkp.
382 Kowalski Robert 1987 Chocicza
90 Kozierska Natalia 1986 Poznań
364 Kozłowska Monika 1974 Środa Wielkopolska
301 Krężelewski Wojtek 1975 Fehlau / Polonia
10 Król Maciej 1969 Biegnę dla Hospicjum
387 Krych Jakub 1976 Dirty Sparrows/ORA Poznań
415 Krymarys Owidiusz 1980 Klub Piwowarów Kaliskich
192 Krysztofiak Slawomir 1965 bydgoszcz
68 Krzemiński Andrzej 1977 Środa Wlkp.
307 Krzymińska Jagoda 1998 Poznań
297 Krzymiński Maciej 1976 Poznań
379 Kubel Łukasz 1985 Granowo
208 Kubiak Bartosz 1988 Browar Fortuna
149 Kuderski Dariusz 1970 Śrem
146 Kuks Alicja 1991 Poznań
446 Kukuła Waldemar 1980 Czerlejnko
119 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 OIRP Poznań
454 Kwiatkowski Arkadiusz 1978 Suchy Las
28 Kwiatkowski Tomasz 1986 Eko&Fit Środa Wielkopolska
85 Kwietniewski Mariusz 1975 Środa Wielkopolska
295 Lehmann Józef 1962 Środa Wielkopolska
47 Lemańska Monika 1986 Swarzędz
360 Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska
449 Leporowski Paweł 1971 Środa Wlkp
378 Lewandowska Magdalena 1994 KS POLONIA ŚRODA
239 Lewandowski Andrzej 1974 Luboński Klub Biegacza
269 Lewiński Krzysztof 1986 Garzyn
157 Leyk Łukasz 1981 Poznań
51 Leżała Krystian 1981 Środa Wielkopolska
234 Lipiecki Leszek 1978 Środa Wielkopolska
184 Lis Krzysztof 1977 Słynni Kenijczycy
183 Lis Marta 1977 Słynni Kenijczycy
137 Lisiecka Renata 1991 Poznań
436 Litwiniuk Dominika 1991 przetruchtane
317 Łabędzka-Bugaj Alicja 1965 KB Dębiec
65 Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań
61 Łoda Anna 1983 Środa Wielkopolska
213 Łuc Jan 1954 Mercedes -Benz-STS
372 Łuczak Marcin 1989 Kórnik
412 Łuczak Olga 1976 Środa Wlkp
299 Łuka Krzysztof 1981 Poznań
63 Łukasiewicz Michał 1989 OIRP Poznań
244 Łukowiak Zbigniew 1979 Środa Wlkp
249 Machajewska-Stefaniak Aneta 1976 Środa Wlkp
134 Maciejewska-Domańska Maria 1983 Suchy Las
96 Macioszek Marcin 1982 WIA Poznań
461 Madaj Paweł 1977 Biegam Bo Nie Lubię
226 Majchrzak Michał 1986 KW-04 / TKKF MPK POZNAŃ
92 Majchrzycki Sławomir 1983 KB AKTYWNI Środa Wlkp.
319 Manicka Izaabela 1970 Środa Wlkp
202 Manicki Mateusz 1992 Premio Manix
115 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
283 Marciniak Agnieszka 1985 Biegamy dla medali
218 Marciniak Ilona 1983 Środa Wielkopolska
186 Marciniak Janusz 1952 NKB \\\\\\\"Chyży\\\\\\\"
450 Marciniak Przemysław 1985 Biegamy Dla Medali
380 Marek Daniel 1974 Cybina Team
121 Markowicz Ewa 1978 Sąd G. i J. Poznań
231 Masztalerz Mateusz 1987 Jaraczewo Biega
318 Matczak Paweł 1968 poznań
123 Matecki Jacek 1977 KJM Konin
386 Matuszak Piotr 1988 Sroda Wielkopolska
400 Matuszewski Jacek 1962 Polonia Środa
467 Matysiak Adam 1988 5 minut dystansu
439 Mazur Milena 1992 przetruchtane
346 Meller Łukasz 1978 Dwuosobowy Klub Sportowy
345 Meller Roman 1950 Dwuosobowy Klub Sportowy
197 Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wlkp.
414 Mędrek Roman 1973 niezrzeszony
256 Michalak Łukasz 1982 Śrem
230 Michalak Natalia 1982 Mamy-Biegamy
361 Michalska Anna 1977 Środa Wlkp
311 Miczke Anna 1970 kw poznań
310 Mieczke Marcin 1970 kw poznań
189 Mielczarek Stanisław 1957 niezrzeszony
275 Mieszkowska Magdalena 1974 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
276 Mieszkowski Andrzej 1972 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
309 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem
170 Miller Małgorzata 1982 OIRP Poznań
228 Młodzieniak Robert 1979 KKM KONIN
350 Młynarczyk Magdalena 1985 Vege Runners
58 Mokracki Mateusz 1991 Flora Run Team
15 Moskal Izabella 1973 PACEMAKER
164 Moździoch Monika 1987 Night Runners
195 Mroczyk Katarzyna 1989 Środa Wlkp
271 Nalewaja Kinga 1980 Środa Wlkp
193 Narloch Andrzej 1969 Charty z Chartowa
463 Niemczal Damian 1993 Środa Wielkopolska
469 Nieznalski Krzysztof 1989 OIRP Poznań
217 Nitschke Agnieszka 1979 Daniel Orzałkiewicz
128 Nowa Mikolaj Filip 1984 Środa Wlkp
194 Nowaczyk Hubert 1992 cham records
35 Nowaczyk Piotr 1977 Polonia Środa
233 Nowak Arnold 1970 Skórzewo
159 Nowak Jerzy 1950 niezrzeszony
77 Nowak Józef 1955 BBC SKÓRZEWO
303 Nowak Natalia Teresa 1984 Biegacze Jarocin / Drużyna Szpiku
82 Nowak Sebastian 1987 Biegajaca Egzekucja
354 Nowak-Lewandowska Barbara 1957 KB Kosynier Września
62 Nowakowski Damian 1989 Września
127 Nowakowski Filip 1990 Poznań
427 Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM
426 Ohla Justyna 1979 BIEGAM BO NIE LUBIĘ...
291 Okninski Michał 1993 Pierzchno
219 Olek Paweł 1984 Klub Rugby Husaria Kalisz
37 Oleszak Jacek 1981 Polline
36 Oleszak Paulina 1981 Polline
150 Oporowski Sebastian 1973 Środa Wlkp.
405 Orpel Mariola 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
404 Orpel Paweł 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
216 Orzałkiewicz Daniel 1974 Daniel Orzałkiewicz
440 Ostrowski Sławomir 1983 Rokietnica
154 Owczarzak Florian 1981 run Forest run
99 Owsianny Robert 1995 Burger za free
394 Palacz Anna 1981 Active Nekla
393 Palacz Dawid 1981 Active Nekla
56 Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa
418 Pankowski Waldemar 1983 Witkowo
236 Pańczak Grzegorz 1977 KP PSP Środa Wlkp.
152 Parus Arkadiusz 1979 NIght Runners Września
109 Parzonka Bartosz 1985 Polonia Środa
420 Pater Marcin 1987 Altom Gniezno
341 Paterska Jolanta 1975 Komorniki
342 Paterski Marcin 1975 Komorniki
11 Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy
370 Pawlak Sylwester 1982 Środa Wielkopolska
349 Pawlak Tomasz 1988 OIRP Poznań
314 Pawlikowski Łukasz 1998 KB DęBIEC
305 Pawlikowski Marek 1996 KB DęBIEC
395 Pawłowski Krzysztof 1966 Polonia Środa
313 Pela Jakub 1987 Środa Wlkp.
460 Perczak Adam 1989 Środa Wielkopolska
80 Piaskowska Monika 1981 -
69 Piaskowski Dominik 1981 Biegająca Egzekucja
402 Piaskowski Paweł 1972 amator
173 Pieścik Andrzej 1966 ROYAL INDEPEDENT CAPSLING CLUB
285 Pietrzak Artur 1973 CYBINA TAEM
321 Piętka Daniel 1977 ZGRUPKA TEAM
87 Pikuła Michał 1977 Biedrusko
67 Pilch Patrycja 1992 Poznań
13 Pluciński Radosław 1989 Swarzędz
377 Płócieniczak Łukasz 1988 RuffRunners
215 Popławski Tomasz 1982 Nightruners
409 Prask Dariusz 1968 Poznań
410 Prask Marta 1979 Poznań
97 Prażanowski Mariusz 1981 środa wlkp
287 Przybylak Dorota 1993 1993
425 Przybylski Zbigniew 1986 Kórnik
374 Przybył Władysław 1962 KB Aktywni Środa Wielkopolska
132 Przybyła Marta 1986 Poznań
455 Przybysz Bartosz 1990 SALON URODY MONIKA
107 Przymusiński Bartłomiej 1976 Jarocin
60 Purski Konrad 1979 Poznań
241 Pyrzyk Marcin 1992 Środa Wielkopolska
64 Radwan Marcin 1961 -
161 Rakowicz Artur 1988 Murowana Goślina
337 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz
247 Rogowski Paweł 1994 Poznań
105 Rogowski Rafał 1976 Daszewice
93 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
306 Rosiak Arkadiusz 1994 Środa Wielkopolska
396 Rosiak Sławomir 1970 POLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU
353 Rosół Anna 1969 ADRENALINA FITNESS TEAM
187 Roszak Henryk 1968 klub Biegacza
391 Roszak Zuzanna 1992 Biegacze Jarocin
1 Rozwora Piotr 1973 Środa Wlkp.
343 Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners
406 Ruszkiewicz Joanna 1985 Jarocin
83 Ruszkiewicz Piotr 1983 Środa Wielkopolska
53 Ruszkowski Piotr 1986 Środa Wlkp.
384 Rybszleger Paweł 1975 Dirty Sparrows
403 Rychtanek Janusz 1973 Sroda Wlkp.
182 Sarbinowski Krzysztof 1983 Turew
304 Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC
94 Sękowski Dominik 1976 Baranowo
95 Siciarz Natalia 1984 Night Runners / OIRP Poznań
86 Skrzypek Beata 1978 dam radę
172 Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team
335 Słomczyński Marcin 1992 Witowo
179 Smolarz Emil 1976 Szydłowo
281 Sobecka Ewelina 1978 przyjacieledługosza
280 Sobecki Sebastian 1976 przyjacieledługosza
336 Sobik Paulina 1983 ŚRODA WIELKOPOLSKA
270 Sokołowska Klaudia 1996 Golęczewo
328 Sosińska-Kot Katarzyna 1975 Środa Wielkopolska
74 Spelak Katarzyna 1978 60-185
73 Spelak Krzysztof 1979 Poznań
111 Spychała Artur 1982 Sulęcin
232 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
422 Sroczyński Tomasz 1991 Środa Wielkopolska
32 Stanisławiak Damian 1982 Środa Wielkopolska
138 Stankiewicz Paweł 1975 Czerwonak Biega
367 Stankowski Filip 1977 Hicron Runners
431 Staszewska Katarzyna 1967 Browar Gzub Katarzyna Staszewska
131 Stefanowicz Piotr 1977 Brodowo
323 Straszewski Wojciech 1963 KB/Kostro
21 Stroiwąs Natalia 1990 kobiety biegają
252 Strykowska Dorota 1995 Drużyna Jezusa
253 Strykowski Krzysztof 1964 Drużyna Jezusa
191 Strzoda Tomasz 1971 JaraczewoBiega
399 Studziński Jacek 1979 Drużyna Szpiku
441 Szał Łukasz 1991 Walka Kostrzyn
442 Szał Monika 1969 Walka Kostrzyn
320 Szałachowski Ernest 1977 ZPC Team
322 Szarzyński Łukasz 1982 Polonia Środa
177 Szewczyk Bartosz 1988 Śnieciska
429 Szik Jakub 1990 Solec
263 Szulc Anna 1978 2008
262 Szulc Szymon 1972 Kamionki
163 Szulczewski Tomek 1984 krus kruszewnia
268 Szwierz Joanna 1991 HospicjumPK
326 Szwierz Piotr 1967 KLASzpot Swarzędz
413 Szymanowska Alina 1971 Szymanowski Team
282 Szymanowski Krzysztof 1993 SZYMANOWSKI TEAM /JW1517
23 Szymanowski Roman 1970 Polonia Środa
206 Szymański Jacek 1987 Poznań
286 Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp.
398 Szymurski Arkadiusz 1972 Phytopharm MTB Team
203 Ślebioda Agnieszka 1985 1985
26 Śliwiński Jakub 1992 Hernik Team
375 Świątkowska Beata 1983 Night Runners
151 Taranczewska Agata 1994 Środa Wielkopolska
265 Tatarek Adam 1997 Środa Wielkopolska
42 Tomas Damian 1990 D&W
227 Tomaszewski Dawid 1976 Dawid Tomaszewski
251 Tomaszyk Milena 1991 JW1517 / Szymanowski Team
273 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
225 Trampnau Thomas 1967 Poznań
110 Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
75 Urbaniak Dominika 1991 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
76 Urbaniak Laura 1966 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
445 Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team & AdRunaLine
165 Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team
298 Van Gielle Ruppe Joanna 1985 1985
448 Wachacz Marcin 1992 Dominowo
401 Walczak Michał 1988 Zielniki
339 Walenczak Magda 1984 Maratończyk Poznań
98 Walkiewicz Marek 1985 Team Iga
22 Walkowiak Bartosz 1980 Www.studio-motiv.pl
50 Walkowiak Maciej 1985 Środa Wlkp
102 Waraczewski Andrzej 1962 Harpagan Gniezno
101 Waraczewski Paweł 1990 Harpagan Gniezno
103 Waraczewski Tomasz 1990 Harpagan Gniezno
340 Wesołek Damian 1979 Flintensive running
158 Węgłowski Maciej 1971 Środa Wielkopolska
125 Widera Grzegorz 1977 Polonia Środa
362 Widera Karolina 1978 -
452 Wieczorkowski Władysław 1956 1957
57 Wieliński Bartosz 1986 Środa Wielkopolska
277 Wiencek Łukasz 1979 Biegacze JAROCIN
434 Wierzbicka Anna 1975 Polonia Środa
27 Wierzbicki Leszek 1975 Polonia Środa
180 Wietrzyńska Donata 1970 Gniezno
148 Więckowicz Czesław 1956 Poznań
162 Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
33 Wilczyńska Agnieszka 1979 nesthorn
34 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
133 Wilk-Formanowicz Rita 1986 Poznań
224 Wiśniewski Arkadiusz 1970 Poznań
464 Witczak Agnieszka 1976 £ękno
142 Witczak Grzegorz 1985 KOŹMIN BIEGA
88 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
211 Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
120 Włodarczak Joanna 1978 Środa Wielkopolska
55 Włoszyński Marek 1972 LUBOŃ
66 Wojciechowska Agnieszka 1978 Adrenalina Fitness Team
114 Wojciechowska Marta 1988 Mosina
357 Wojtyniak Leszek 1982 Blokersi
12 Zandecka Monika 1977 Luboń
169 Zandrowicz Lubomiła 1959 Środa Wielkopolska
419 Zandrowicz Michał 1986 Środa Wielkopolska
245 Zawada Adam 1972 Gruszczyn
356 Zaworska Agnieszka 1974 Biegacze Jarocin
116 Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli
118 Zbyszewska Lily 2000 Biegnę dla Oli
117 Zbyszewski Krzysztof 1974 Biegnę dla Oli
315 Zenker Szymon 1983 Biegacze Jarocin
392 Zieliński Jacek 1986 www.pomagamaktywnie.pl
200 Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela
237 Zieliński Tomasz 1970 Polonia Środa
300 Zielonka Bogusław 1972 Night Runners Września
185 Ziembinski Jacek 1973 wesoły biegacz
389 Zięty Tomasz 1993 Środa Wielkopolska
459 Żyliński Michał 1974 Poznań