Lista startowa

VI Bieg Nadziei o puchar Burmistrza Miasta Środy Wlkp.
wspierający budowę Hospicjum w Środzie Wlkp.

II Mistrzostwa Wielkopolski Prawników na 10 km

Środa Wlkp., 17.06.2018 (niedziela), start: 10:00
Dystans: 10 km lub 3,6 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 359


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejczak Aneta 1983 Borek 10km
2. Andrzejewski Marcin 1989 OIRP Poznań 10km
3. Antkowiak Krystian 1985 Dachowa 10km
4. Banaszak Julia 1985 Środa Wielkopolska 10km
5. Barałkeiwicz - Sokal Karolina 1975 OIRP Poznań 10km
6. Barański Piotr 1968 NIGHT RUNNERS 10km
7. Bartosik Anna 1984 STARt Dietetyka i modelowanie sylwetki Anna Bartosik 10km
8. Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU 10km
9. Bartosik Filip 1995 DRUŻYNA SZPIKU 10km
10. Bąk Michał 1989 Środa Wielkopolska 10km
11. Bestrzyńska Joanna 1971 Robakowo 10km
12. Białkowska Ewa 1971 Środa Wlkp. 3,6km
13. Białkowski Bartosz 1986 KB Aktywni Środa Wielkopolska 10km
14. Błaszczyk Dariusz 1980 Brak 10km
15. Błaszyk Marcin 1982 OIRP Poznań 10km
16. Błoch Krystian 1994 Kibole w biegu 10km
17. Bojar Joanna 1981 Polonia Środa 3,6km
18. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team 10km
19. Brennert Bernd 1964 Hennigsdorf 10km
20. Brennert Norman 1987 Hennigsdorf 10km
21. Broniarz Waldemar 1980 WOJAKI TEAM 10km
22. Brukwicki Michał 1989 Night Runners 10km
23. Bucko Karolina 1973 Tarnowo Podgórne Biega 10km
24. Budzyński Maciej 1979 Biegnę dla Hani 10km
25. Ciach Konrad 1982 OIRP Poznań 10km
26. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa 10km
27. Cierpka Dominika 1988 Środa Wlkp 10km
28. Cieślak Włodzimierz 1959 Biegamy dla Medali 3,6km
29. Copija Jarosław 1967 TKKF MPK POZNAŃ 10km
30. Czwojdrak Grzegorz 1973 Polonia Środa 10km
31. Dominiak Danuta 1971 STAR DOM TEAM 10km
32. Dominiak Jarosław 1985 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL 10km
33. Dominiak Tomasz 1968 STAR DOM TEAM 10km
34. Dopierala Roman 1981 1981 10km
35. Dopierała Adam 1980 Śrem 10km
36. Dorobiała Bartosz 1985 Kuźnia Triathlonu 10km
37. Drygas Mariola 1981 Poznań 10km
38. Dudek Honorata 1980 Polonia Środa 10km
39. Dudek Wojciech 1991 Środa Wielkopolska 10km
40. Dudek-Dydymska Kinga 1982 Środa Wielkopolska 3,6km
41. Durczak Sławomir 1977 Drużyna Szpiku 10km
42. Duszyński Dariusz 1985 Krzykosy 10km
43. Dutkiewicz Grzegorz 1964 Sroda Wlkp 10km
44. Dydymski Jarosław 1981 LaLiga 10km
45. Dzięcielewska Dominika 1988 Środa Wielkopolska 10km
46. Dziuba Adam 1982 Środa Wlkp. 10km
47. Dzudzewicz Maciej 1980 IT Advisor 10km
48. Dzwoniarkiewicz Katarzyna 1981 Polonia Środa 10km
49. Dzwoniarkiewicz Krzysztof 1981 Polonia Środa 10km
50. Eger Johann 2002 Hennigsdorf 3,6km
51. Eger Marta 2002 Hennigsdorf 3,6km
52. Eger Reinhard 1963 Hennigsdorf 3,6km
53. Falgier Klaudia 1988 Drużyna Szpiku 10km
54. Fibner Krzysztof 1991 Triathlon Metzink 10km
55. Filipiak Zbigniew 1969 Środa Wlkp 10km
56. Fludra Aleksandra 1999 Środa Wlkp 10km
57. Fludra Monika 1972 Środa Wlkp 10km
58. Foltyński Marcin 1977 KLAS SZPOT SWARZĘDZ 10km
59. Fornalik Julia Jadwiga 1987 Grupa mocnego uderzenia 10km
60. Furmanek Magdalena 1980 SZNEKA RUNNERS TEAM 10km
61. Gawrońska Monika 1974 Środa Wlkp. 3,6km
62. Głowacka Daria 1984 Runforfun 3,6km
63. Głowacki Jacek 1981 Runforfun 10km
64. Głowacki Paweł 1966 Poznan 10km
65. Głożyńska Sabina 1928 Team Babcia 10km
66. Głożyński Maciej 1982 Team Babcia 10km
67. Głuszak Bartek 1999 UKS Szybki Lopes Nekla 3,6km
68. Godziewska Ewa 1974 ŚRODA WLKP. 10km
69. Gohling Joanna 1984 Dąbrowa 10km
70. Grzempowski Jakub 1981 Igorek Team 10km
71. Gucze Agnieszka 1979 Środa Wielkopolska 3,6km
72. Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wlkp. 10km
73. Gumienny Paweł 1992 KP PSP Środa Wlkp. 10km
74. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa 10km
75. Hańczyk Joanna 1995 Polonia Środa 10km
76. Hańczyk Witold 1969 Polonia Środa 10km
77. Hruświcki Waldemar 1965 Wolsztyn 10km
78. Hubka Elżbieta 1966 Środa Wlkp 10km
79. Iwańczuk Ernest 1968 Stefanowicz Team 10km
80. Jacoszek Szymon 1991 Żerków 10km
81. Janeczko Justyna 1973 Środa Wlkp 10km
82. Jankowiak Anna 1982 Środa Wlkp 10km
83. Jankowiak Piotr 1984 WKURW_TEAM 10km
84. Jankowiak Wiktoria 2000 Środa Wlkp 10km
85. Janusz Marcin 1985 Nowe Kramsko 3,6km
86. Jarysz Piotr 1984 Wataha 10km
87. Jerzyńska Anna 1971 POLONIA ŚRODA 10km
88. Jerzyński Damian 1973 POLONIA ŚRODA 10km
89. Jerzyński Patryk 1997 POLONIA ŚRODA 10km
90. Jeżak Zuzanna 1986 5 minut dystansu 10km
91. Jędraszczyk Mikołaj 1977 nie dotyczy 10km
92. Jędrzejko Dominik 1984 Wielkopolska Izba Adwokacka 10km
93. Kaczmarek Agnieszka 1974 Sroda Wlkp. 3,6km
94. Kaczmarek Ewa 1989 Poznań 10km
95. Kaczmarek Paweł 1977 Echo Ziemi Kostrzyńskiej 10km
96. Kaczor Błażej 1987 POLONIA ŚRODA 10km
97. Kamiński Łukasz 1985 Słupia Wielka 10km
98. Kapustka Mirosław 1983 KapusTRI 10km
99. Karasiński Maciej 1979 Środa Wielkopolska 10km
100. Karkut Krzysztof 1974 Luboń 10km
101. Karolczak Kornelia 1994 Środa Wielkopolska 3,6km
102. Karpińska Magdalena 1982 Środa Wielkopolska 10km
103. Karwatka Tomasz 1973 TKKF MPK POZNAŃ 10km
104. Kasperski Artur 1979 Polonia Środa/Goggle PAE Team 10km
105. Kasprowicz Marysia 1965 Marysia & Kasia & Maciek & Janek 10km
106. Kaźmierowski Piotr 1964 Środa Wielkopolska 10km
107. Kędzia Karolina 1982 Dąbrówka 10km
108. Kędzia Michał 1981 OIRP Poznań 10km
109. Kielan Paweł 1979 Kibole w biegu! 10km
110. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 10km
111. Klimczak Jacek 1990 FIZJOTERAPIA ŻERKÓW " Dla Ciebie i Rodziny" 10km
112. Klupsch Paweł 1992 AUTOBUS ARABÓW 10km
113. Kłosowski Roman 1983 Night Runners Września/ZDT Sławomir Begier 10km
114. Kokociński Michał 1974 1974 10km
115. Kołcz Daria 1990 Wola Książęca 3,6km
116. Komorowicz Maciej 1982 Poznań 10km
117. Komuński Marcin 1984 Środa Wlkp. 10km
118. Konieczny Waldemar 1960 polonia środa 10km
119. KopczyŃski Robert 1974 ŚRODA WLKP 10km
120. Kornaszewski Grzegorz 1981 Środa Wielkopolska 10km
121. Kosiński Mariusz 1982 Decora Running Team 10km
122. Kowalczewski Michal 1981 Poznan 10km
123. Kowalczyk Bogusia 1963 Nekla 10km
124. Kowalczyk Józef Grzegorz 1962 Starczanowo 10km
125. Kowalczyk Maciej 1965 Marysia & Kasia & Maciek & Janek 10km
126. Kowalczyk Maciej 1967 Marysia & Kasia & Maciek & Janek 10km
127. Kowalska Katarzyna 1987 Chocicza 10km
128. Kowalski Jerzy 1952 schiessl 10km
129. Kowalski Robert 1987 Chocicza 10km
130. Krauze Dawid 1984 Pobiedziska 10km
131. Krawczyk Robert 1969 lub wybierz z listy 10km
132. Król Darek 1967 Hernik Team 10km
133. Król Maciej 1969 Biegamy i Pomagamy 10km
134. Krych Jakub 1976 Dirty Sparrows / ORA Poznań 10km
135. Krychowska Kamila 1989 Poznań 10km
136. Krzymiński Maciej 1976 Poznan 10km
137. Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica 3,6km
138. Kubiak Bartosz 1988 BROWAR FORTUNA 10km
139. Kujawa Katarzyna 1988 Kórnik 10km
140. Kurek Michał 1992 Środa Wielkopolska 10km
141. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza 10km
142. Kusik Dawid 1993 Nadziejewo 10km
143. Kusz Aleksander 1996 Poznań 10km
144. Kwaśna Marzena 1971 SPP Team 10km
145. Kwiatkowska Sonia 1990 OIRP Poznań 10km
146. Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa 10km
147. Lech Natalia 2001 Środa Wlkp. 3,6km
148. Lederer Lyra 2002 Hennigsdorf 3,6km
149. Lederer Mike 1977 Hennigsdorf 10km
150. Lederer Sandra 1977 Hennigsdorf 3,6km
151. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska 10km
152. Lewandowska Magdalena 1994 KS Polonia Środa 10km
153. Lewiński Krzysztof 1986 Garzyn 10km
154. Lipiecki Leszek 1978 Środa Wielkopolska 10km
155. Lisiecka Ewa 2001 Środa Wlkp. 3,6km
156. Ławniczak Rafał 1978 Poznań 10km
157. Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań 10km
158. Łoda Anna 1983 Środa Wielkopolska 10km
159. Łoda Dariusz 1978 WOJAKI TEAM 10km
160. Łuc Jan 1954 Mercedes -Benz STS 10km
161. Łuczak Norbert 1999 Gorzyce 10km
162. Łukasiewicz Michał 1989 OIRP Poznań 10km
163. Maćkowiak Adrian 1988 Średzki Klub Bokserski 10km
164. Magaj Natalia 1975 Polonia Środa 10km
165. Magdziak Łukasz 1987 Środa Wielkopolska 10km
166. Majchrzak Michał 1986 KW-04 / TKKF MPK Poznan 10km
167. Majchrzycki Sławomir 1983 KB Aktywni Środa Wielkopolska 10km
168. Makowski Janusz 1953 Night Runners 10km
169. Mamys Robert 1975 Poznań 3,6km
170. Manicka Izabela 1970 Środa Wlkp 10km
171. Manicka Monika 1994 Środa Wlkp 10km
172. Manicki Mateusz 1992 PREMIO MANIX 10km
173. Marchwicki Arkadiusz 1981 Alliance Technology Fehlau Run Team 10km
174. Marciniak Agnieszka 1985 Biegamy dla medali 3,6km
175. Marciniak Przemysław 1985 Biegamy dla medali 10km
176. Marcinkowski Wiktor 1992 Szopy pracze 3,6km
177. Marzantowicz Karol 1991 Swarzędz 10km
178. Matczak Paweł 1968 Poznań 10km
179. Matuszak Piotr 1988 Środa Wielkopolska 10km
180. Matuszczak Krystian 2000 Środa Wielkopolska 10km
181. Matuszewski Jacek 1962 Polonia Środa 10km
182. Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu 10km
183. Matysiak Iwona 1955 5 Minut Dystansu 3,6km
184. Matysiak Sebastian 1982 Byle doczłapać do mety 10km
185. Mazur-Łuczak Joanna 1978 Poznań 10km
186. Mądry Tymoteusz 1992 SMM Legal 10km
187. Mądry Tymoteusz 1992 SMM Legal 10km
188. Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wlkp. 10km
189. Mędrek Beata 1973 Środa Wielkopolska 10km
190. Mędrek Roman 1973 Środa Wielkopolska 10km
191. Michalczyk Marcin 1999 KB MARATOŃCZYK JAROCIN 10km
192. Mikołajczak Magdalena 1982 Środa Wlkp 3,6km
193. Miller Małgorzata 1982 OIRP Poznań 10km
194. Mizgier MaŁgorzata 1969 Sulęcinek 3,6km
195. Mokrackki Mateusz 1991 Flora Run Team 10km
196. Moskal Izabella 1973 Pacemaker 10km
197. MroziŃski Patryk 1993 KB MARATOŃCZYK JAROCIN 10km
198. Muchowicz Michał 1984 Poznań 10km
199. Muminova Justyna 1991 Swarzędz 10km
200. Muszyński Maciej 1991 KS FIGHT TEAM ŚRODA WIELKOPOLSKA 3,6km
201. Mydlarz Artur 1975 Śródka 10km
202. Mydlarz Magdalena 1976 Śródka 10km
203. Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo 10km
204. Nasher Natalia 1983 Środa Wlkp. 10km
205. Nieznalski Krzysztof 1989 OIRP Poznań 10km
206. Nitschke Agnieszka 1979 Jerzykowo 3,6km
207. Nowaczyk Piotr 1977 Polonia Sroda 10km
208. Nowak Jarosław 1970 IT Advisor 10km
209. Nowak Jerzy 1950 nizrzeszony 10km
210. Nowak Katarzyna 1974 Poznań 10km
211. Nowak-Lewandowska Barbara 1957 KB Kosynier Września 10km
212. Olek Paweł 1984 Parkrun Kalisz 10km
213. Organa Maurycy 1977 Poznan 3,6km
214. Orzałkiewicz Daniel 1974 Jerzykowo 3,6km
215. Ozdoba Agnieszka 1979 Poznań 3,6km
216. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa 10km
217. Pańczak Grzegorz 1977 KP PSP ŚRODA WLKP. 10km
218. Paryś Wojciech 1987 Poznań 10km
219. Pastow Finola 2002 Hennigsdorf 3,6km
220. Pastow Nicole 1977 Hennigsdorf 10km
221. Pater Marcin 1987 Altom Gniezno/Izba Komornicza w Poznaniu 10km
222. Pawlak Michał 1991 Środa Wielkopolska 10km
223. Pawlak Sylwester 1982 KS Polonia 10km
224. Pawlicki Paweł 1982 Zapylam jak Pszczółka 10km
225. Pawłowska Magdalena 1984 Chwalibogowo 3,6km
226. PawŁowski Krystian 1980 Chwalibogowo 3,6km
227. Piasecka Karolina 1990 Poznań 10km
228. Piaskowski Dominik 1981 Biegająca Egzekucja/Beze Zeze 10km
229. Piaskowski PaweŁ 1972 amator 10km
230. Pieścik Andrzej 1966 ROYAL INDEPENDENCE RUNNIG CLUB 10km
231. Pietrzak Jacek 1965 Poznań 10km
232. PiĘtka Daniel 1977 ZGRUPKA TEAM 10km
233. Piętka Daria 1987 "Piotr i Paweł" Marka Formy 10km
234. Piotrowski Jarosław 1972 Gułtowy Biegają 10km
235. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team 10km
236. Południak Grzegorz 1972 Siedmiomilowe Buty 10km
237. Prus Radosław 1983 Night Runners Września-Strzałkowo 10km
238. Przepióra Mikołaj 1997 Polonia Środa 10km
239. Przybylski Zbyszko 1986 Kórnik 10km
240. PrzybyŁ WŁadysŁaw 1962 KB Aktywni Środa Wlkp. 10km
241. Przybysz Bartosz 1990 KLAS szpot Swarzędz 10km
242. Przymusiński Bartłomiej 1976 Iustitia Judges 10km
243. Pyrzyk Marcin 1992 Środa Wielkopolska 10km
244. Radwan Marcin 1961 niezrzeszony 10km
245. Rakowicz Artur 1988 Murowana Goślina 10km
246. Raszewski Adam 1998 Środa Wielkopolska 10km
247. Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz 10km
248. Robert Hanna 1984 Środa Wlkp. 10km
249. Robert Kamil 1982 Środa Wlkp. 10km
250. Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają 10km
251. Rosiak SŁawomir 1970 POLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU 10km
252. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem 10km
253. Ruszkiewicz Piotr 1983 ORA Poznań 10km
254. Rybacki Maksymilian 2002 RybaTeam 3,6km
255. Rybszleger Paweł 1975 Dirty Sparrows 10km
256. Rycharska Sylwia 1988 Drużyna Szpiku 10km
257. Rzepka Krzysztof 1983 środa wlkp 10km
258. Salamon Adrian 2002 Środa Wielkopolska 3,6km
259. Salamon Patryk 1997 Środa Wielkopolska 3,6km
260. Samson Joanna 1983 KS Polonia Środa Wlkp. 10km
261. Schmidt Eule 1985 Hennigsdorf 10km
262. Sczaniecki Jakub 1983 Śrem 3,6km
263. Siciarz Natalia 1984 Night Runners 10km
264. Skibiński Dawid 1998 MKS Środa Wlkp. 10km
265. Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna 10km
266. Skrzypczak Kaja 1996 Środa Wlkp. 10km
267. Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team 10km
268. Słomczyński Marcin 1992 Pięczkowo 10km
269. Słuchocka Kasia 1967 Marysia & Kasia & Maciek & Janek 10km
270. Słuchocki Janek 1992 Marysia & Kasia & Maciek & Janek 10km
271. Smoczyk Grzegorz 1988 Poznań 10km
272. Sobierajski Krzysztof 1983 Środa Wielkopolska 10km
273. Sobkowiak Marek 1973 Poznań 10km
274. Soszka Katarzyna 1987 Murowana Goślina 10km
275. Stachorska Iwona 1983 WRZEŚNIA 10km
276. Stachowiak Łukasz 1985 Tarnowo Podgórne 3,6km
277. Stalec Wojciech 1982 Polonia Środa 10km
278. Stanisławiak Damian 1982 Komorniki 10km
279. Stańczyk Joanna 1977 Team plutek 3,6km
280. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek 10km
281. Stefanowicz Bogumiła 1977 Stefanowicz Team 10km
282. Stefanowicz Piotr 1977 Stefanowicz Team 10km
283. Stempień Agnieszka 1986 Poznań 3,6km
284. Stempień Dominik 1986 Poznań 10km
285. Stenzel Henry 2002 Hennigsdorf 3,6km
286. Stenzel Sandra 1978 Hennigsdorf 10km
287. Stodolny Maciej 1991 Janikowo 3,6km
288. Stroiwąs Natalia 1990 kobiety biegają 3,6km
289. Suchora Paweł 1973 ForCOM 10km
290. Suwiczak Łukasz 1984 Środa Wlkp 10km
291. Szarzyński Łukasz 1982 Polonia Środa 10km
292. Szczepaniak Katarzyna 1984 Słupia Wielka 10km
293. Szczygielski Arkaadiusz 1974 Miłosław Biega 10km
294. Szpak Marek 1992 OIRP Wrocław 10km
295. Szukała Marta 1992 Zalasewo 3,6km
296. Szwierz Joanna 1991 Rabowice 10km
297. Szwierz Piotr 1967 KLAS Szpot Swarzędz 10km
298. Szybiak Krzysztof 1987 Night Runners Września 10km
299. Szymanowska Alina 1971 1970 3,6km
300. Szymanowski Roman 1970 Polonia Środa 10km
301. SzymaŃski Damian 1964 STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO 10km
302. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp. 10km
303. Szymorek Agnieszka 1975 Sulęcinek 3,6km
304. Szynwelska Żaneta 1976 For Run Team 10km
305. Szynwelski Tomasz 1973 For Run Team 10km
306. Ślebioda Agnieszka 1985 Środa Wielkopolska 10km
307. Ślebioda Albert 1991 Środa Wielkopolska 10km
308. Śliwiński Jakub 1992 Środa Wlkp 10km
309. Śrama Łukasz 1978 Poznań 3,6km
310. Tarnowska MaŁgorzata 1984 Swarzędz 10km
311. Tatarek Adam 1997 Środa Wielkopolska 10km
312. Telega Beata 1970 Środa Wlkp. 3,6km
313. Tylicki Robert 1972 TylickiTeam 10km
314. Urbaniak Dominika 1991 Ostrów Wielkopolski 10km
315. Urbaniak Laura 1966 Ostrów Wielkopolski 10km
316. Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team 10km
317. Wach Anna 1977 Jarocin 10km
318. Wachowiak Irena 1968 OIRP Poznań 10km
319. Wachowiak Kinga 1982 NewLook Team 10km
320. Walczak Michał 1988 Zielniki 10km
321. Walkowiak Bartosz 1980 Www.studio-motiv.pl Posnania triathlon 10km
322. Walkowiak Bartosz 1995 MB Motors Team 10km
323. Walkowiak Michał 1982 OIRP Poznań 10km
324. Waraczewski Andrzej 1962 Harpagan Gniezno 10km
325. Waraczewski Paweł 1990 HARPAGAN GNIEZNO 10km
326. Waraczewski Tomasz 1990 Harpagan Gniezno 10km
327. Wasielak Joanna 1984 Swarzędz 10km
328. Wasielewska Natalia 1984 Drużyna Szpiku 10km
329. Wawroski Łukasz 1982 Środa Wielkopolska 10km
330. WesoŁek Damian 1979 Flintensive Running 10km
331. Węgłowski Maciej 1971 Środa wielkopolska 10km
332. Widera Grzegorz 1977 Polonia Środa 10km
333. Wieliński Bartosz 1986 Środa Wielkopolska 3,6km
334. Wierzbicka Anna 1975 Polonia Środa 10km
335. Wierzbicki Leszek 1975 Polonia Środa 10km
336. Wilczyński Jarosław 1978 IKS SMOK ORNETA 10km
337. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team 10km
338. Witczak Agnieszka 1976 Łękno 10km
339. Witczak Joanna 1982 Środa Wielkopolska 10km
340. Witczak Maciej 1977 WOJAKI TEAM 10km
341. Witkowski Mariusz 1981 Mawi Gniezno 10km
342. WoŹniak MirosŁaw 1960 TKKF MPK Poznań 10km
343. Woźny Paula 1996 Poznań 10km
344. Zandrowicz Lubomiła 1959 Środa Wielkopolska 10km
345. Zaremba Sylwia 1990 Środa Wlkp 10km
346. Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem 10km
347. Zbyszewska Lilianka 1975 Biegne dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem 10km
348. Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela 10km
349. Ziembinski Grzegorz 1981 REHAU BSC 10km
350. Ziembinski Jacek 1973 optymista 10km
351. Zięty Tomasz 1993 Środa Wielkopolska 10km
352. Żabierek Danuta 1978 SITATUNGA TEAM 10km
353. Żakowski Adrian 1995 Kalenji by Decathlon Team 10km
354. Żelazna Jolanta 1980 Kórnik 10km
355. Żelazny Filip 1980 Brylant Kórnik 10km
356. Żychska Anna 1989 IT Advisor 10km
357. Żyliński Michał 1974 Poznań 10km
358. Żywicka Agnieszka 1980 Siekierki Wielkie 3,6km
359. Żywicki Seweryn 1976 Siekierki Wielkie 10km