Lista startowa

VIII Bieg Nadziei o puchar Burmistrza Miasta Środy Wlkp.
wspierający budowę Hospicjum w Środzie Wlkp.

IV Mistrzostwa Wielkopolski Prawników na 10 km

Środa Wlkp., 07.06.2020 (niedziela), start: 10:00
Dystans: 10 km lub 3,6 km oraz Nordic Walking 3,6 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 38


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Banaszak Julia 1985 Polonia Środa 10km
2. Cichowlas Marcin 1978 POLONIA ŚRODA 10km
3. Cierluk Klaudia 1994 SIEKIERKI WIELKIE NW3,6km
4. Filipiak Zbigniew 1969 Środa Wielkopolska 10km
5. Gawrońska Monika 1974 Środa Wlkp. 10km
6. Glowacki Paweł 1966 Poznan 10km
7. Grabowski Adam 1998 Środa Wielkopolska 10km
8. Grzelak Rafał 1982 Dominowo 10km
9. Iwańczuk Ernest 1968 KS Polonia Środa 10km
10. Iwańćzuk Katarzyna 1984 Polonia Środa 10km
11. Jaskólska Joanna 1977 Jaskoły 10km
12. Kaczmarek Agnieszka 1974 Środa Wielkopolska 3,6km
13. Karpińska Magdalena 1982 Mamy Biegamy 10km
14. Kiełb Robert 1978 21.Baza Lotnictwa Taktycznego Świdwin 10km
15. Konopka Gerard 1976 Klub Biegacza Sobótka / Prokuratura Okręgowa w Poznaniu 10km
16. Kubiak Zuzanna 1998 Środa Wielkopolska 10km
17. Kurek Michał 1992 Środa Wielkopolska 10km
18. Manicki Mateusz 1992 Premio Manix 10km
19. Matczak Paweł 1968 Wataha łączy nas bieganie 10km
20. Mikołajczak Łukasz 1994 Środa Wielkopolska 10km
21. Miller Małgorzata 1982 OIRP POZNAN 10km
22. Moskal Izabella 1973 Pacemaker 10km
23. Nieznalski Krzysztof 1989 OIRP Poznań 10km
24. Olejniczak Robert 1977 Metzink Tri 10km
25. Pieścik Andrzej 1966 ROYAL INDEPENDENCE TRUCHTING AND RUNNING CLUB 10km
26. Ruszkiewicz Piotr 1983 ROYAL INDEPENDENCE TRUCHTING AND RUNNING CLUB 10km
27. Skotarczak Krystian 2000 OSP Śrem 10km
28. Sowisz Adrianna 1995 OIRP POZNAŃ 10km
29. Stanisławiak Damian 1982 Śrem 10km
30. Szczepaniak Klaudia 1987 Gostyń 10km
31. Szymanowski Roman 1970 Polonia Środa 10km
32. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp 10km
33. Walkowiak Maciej 1985 Środa Wlkp 10km
34. Warszczyńska Romana 1972 Sierosław 10km
35. Warszczyński Rafał 1995 Sierosław 10km
36. Winiarz-Cierluk Marzena 1971 SIEKIERKI WIELKIE NW3,6km
37. Witkowski Jarosław 1978 Run Investment Life 10km
38. Zaremba Sylwia 1990 Środa Wlkp. 10km