Lista startowa

VI Bieg Niepodległości

Czerwonak 11.11.2017


Liczba zgłoszonych zawodników: 280


Bieg główny

lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> dystans ->
1. Andrzejewska Anna 1979 Mamy Biegamy OPEN_5km
2. Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań OPEN_10km
3. Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz OPEN_10km
4. Banach Radosław 2002 mamy biegamy OPEN_5km
5. Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ OPEN_10km
6. Baron Monika 1982 Poznań OPEN_5km
7. Bartosewicz Jacek 1977 Czerwonak OPEN_10km
8. Budniak Jagoda 1966 Parkrun Poznań OPEN_10km
9. Bylewska Ania 1983 Kobiety Biegają OPEN_10km
10. Cichy Mateusz 1996 Kiełki OPEN_10km
11. Ciężka Violetta 1974 BOLECHOWO OPEN_10km
12. Czajka Waldemar 1972 Poznań OPEN_5km
13. Czapczyńska Justyna 1983 Koziegłowy OPEN_5km
14. Czapczyński Łukasz 1982 Koziegłowy OPEN_5km
15. Czerwińska Agnieszka 1982 Night Runners OPEN_5km
16. Czerwińska Arleta 1959 Czerwonak OPEN_5km
17. Czerwiński Jarosław 1959 Czerwonak OPEN_5km
18. Dariusz Janas 1975 Biegacze Juniora - Runners Team OPEN_5km
19. Dawidowski Robert 1975 Czerwonak Biega OPEN_10km
20. Domańska Anna 1984 Mamy-Biegamy OPEN_5km
21. Domański Patryk 1991 Naramowice Biegają OPEN_10km
22. Eleganczyk Bartosz 1982 Ryanair Flying Team OPEN_10km
23. Filipowski Zenon 1973 SCIM OPEN_10km
24. Flisikowska-Wojciechowska Magdalena 1974 Biegacze Juniora - Runners Team OPEN_5km
25. Gądzik Zbigniew 1977 Nagradowice OPEN_5km
26. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają OPEN_10km
27. Gil Magdalena 1979 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA OPEN_5km
28. Gil Mirosław 1977 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA OPEN_10km
29. Goździewski Michał 1981 STR PROJEKT RACING TEAM OPEN_5km
30. Góralczyk Andrzej 1960 Parkrun Poznan OPEN_10km
31. Góralczyk Wojciech 1983 Poznan OPEN_10km
32. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega OPEN_10km
33. Grajek Przemysław 1983 Poznañ OPEN_10km
34. Grajek-Kaczmarek Monika 1974 Czerwonak Biega OPEN_5km
35. Gruchała Dawid 1977 Siedleczko OPEN_10km
36. Gurajdowski Michał 1981 Drużyna JEZUSA OPEN_5km
37. Habelska Lucyna 1976 Czerwonak OPEN_10km
38. Handl Marcin 1990 Wolny Wybieg OPEN_10km
39. Hanysz Magdalena 1978 Koziegłowy OPEN_10km
40. Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają OPEN_10km
41. Harkiewicz Wiola 1987 Naramowice Biegają OPEN_10km
42. Hoffmann Paweł 1981 Koziegłowy OPEN_10km
43. Homa Marek 1965 Samodzielna jednostka biegająca OPEN_10km
44. Jabłońska Izabela 1981 BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM OPEN_5km
45. Janas Maria 1975 Biegacze Juniora Runners - Team OPEN_5km
46. Janaszak Ewa 1960 Mamy-Biegamy OPEN_5km
47. Jarczyk Jacek 1969 MSICS OPEN_10km
48. Jarczyk Karolina 1993 Potasze OPEN_10km
49. Jaśkowiak Katarzyna 1982 Koziegłowy OPEN_5km
50. Kaczmarek Krzysztof 1984 Koziegłowy OPEN_5km
51. Kapler-Tegowska Karina 1976 Czerwińsk biega OPEN_10km
52. Kasprzak Izabela 1974 Koziegłowy OPEN_5km
53. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy OPEN_5km
54. Klak Joanna 1983 Poznań OPEN_5km
55. Kniat Joanna 1987 blogobieganiu.com OPEN_5km
56. Koczorowski Mieczysław 1965 Night Runners Września OPEN_10km
57. Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run OPEN_10km
58. Konefał Lidia 1979 Czerwonak OPEN_5km
59. Konefał Tomasz 1979 Czerwonak OPEN_5km
60. Korbik Marcin 1987 Koziegłowy OPEN_10km
61. Korbik Mikołaj 1992 Drużyna Szpiku/ Czerwonak Biega OPEN_10km
62. Korzeniowska Marta 1986 Czerwonak Biega OPEN_5km
63. Kościelak Michał 1977 PrimaFlora Team OPEN_5km
64. Kotecki Marek 1986 KB Katorżnik Murowana Goślina OPEN_10km
65. Kozajda Andrzej 1962 Koziegłowy OPEN_10km
66. Kozajda Damian 1985 Owińska OPEN_5km
67. Kuberka Malwina 1991 Czerwonak OPEN_10km
68. Kubiak Jacek 1989 Poznań OPEN_10km
69. Kubiak Kinga 1993 Mamy-Biegamy OPEN_5km
70. Kubiak Marta 1990 Biedrusko OPEN_5km
71. Kurek Piotr 1981 Posnania/BUDMIX OPEN_5km
72. Kwarta Dobrochna 1997 CZERWONAK OPEN_10km
73. Kwarta Ilona 1972 CZERWONAK BIEGA OPEN_10km
74. Lange Agata 1987 Koziegłowy OPEN_5km
75. Laszczkowska Dagmara 1988 dwujezyczni.pl OPEN_10km
76. Latusek Krystian 1981 KOZIEGLOWY OPEN_10km
77. Łakomy Michał 1997 Czerwonak OPEN_10km
78. Łakomy Piotr 1982 Murowana Goślina Biega OPEN_10km
79. Łukaszewicz Ilona 1976 Czerwonak Biega OPEN_10km
80. Łukaszewicz Mariusz 1977 Czerwonak Biega OPEN_10km
81. Malik Juliusz 1978 Koziegłowy OPEN_5km
82. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega OPEN_10km
83. Marciniak Arkadiusz 1975 Koziegłowy OPEN_5km
84. Marciniak Monika 1976 Czerwonak OPEN_5km
85. Marciniak Roman 1976 Czerwonak OPEN_10km
86. Marglarczyk Joanna 1985 Miękowo OPEN_10km
87. Marszałkiewicz Błażej 1997 Maratończyk Poznań OPEN_5km
88. Matecka Barbara 1977 Czerwonak biega OPEN_10km
89. Matuszewska Anula 1982 Poznań OPEN_10km
90. Matuszewski Szymon 1974 Matuszewscy Team OPEN_5km
91. Meyer Patryk 1998 Czerwonak OPEN_10km
92. Mężyńska Marta 1981 Koziegłowy OPEN_5km
93. Miedziarek Artur 1975 NARAMOWICE BIEGAJĄ OPEN_5km
94. Nowak Łukasz 1983 Virtual Runner Club OPEN_10km
95. Nowak Marta 1981 Naramowice Biegają OPEN_5km
96. Nowak Michał 1983 Drużyna Szpiku OPEN_10km
97. Nowicki Mariusz 1978 Koziegłowy OPEN_10km
98. Pawelczyk-Miedziarek Monika 1978 Naramowice Biegają OPEN_5km
99. Pikuła Marcin 1988 Antoniewo OPEN_5km
100. Pludra Monika 1979 Potasze OPEN_5km
101. Pludra Robert 1979 Potasze OPEN_5km
102. Pluta Krzysztof 1982 Biegoludki / KS Górnik Zabrze OPEN_10km
103. Polewski Rashid 1978 Naramowice Biegają OPEN_5km
104. Półtorak Marek 1994 Potasze OPEN_10km
105. Półtorak Monika 1994 Potasze OPEN_5km
106. Przybyła Wioleta 1979 Czerwonak Biega OPEN_10km
107. Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run OPEN_5km
108. Ratajczak Beata 1977 niezrzeszony OPEN_10km
109. Remisz Izabella 1990 Wolny Wybieg OPEN_10km
110. Rogaliński Marcin 1978 Owińska Team OPEN_10km
111. Rojtek Waldemar 1970 Biegający Wągrowiec OPEN_10km
112. Romanów Damian 1991 blogobieganiu.com OPEN_5km
113. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run OPEN_5km
114. Roszyk Przemek 1974 parkrun Poznań OPEN_5km
115. Roszyk Sylwia 1978 parkrun Poznań OPEN_5km
116. Roztajewska Patrycja 1988 Żychlin OPEN_10km
117. Rudziński Krzysztof 1988 dwujezyczni.pl OPEN_10km
118. Rudzki Jan 1977 Koziegłowy OPEN_10km
119. Siuda Marek 1968 Luboński Klub Biegacza OPEN_5km
120. Skrzekut Wojciech 1985 Krwiodawcy Czerwonak OPEN_5km
121. Skubel Karolina 1984 Plewiska OPEN_5km
122. Smarsz Matysiak Anna 1986 Gruszczyn OPEN_5km
123. Smukalski Wojciech 1977 Czerwonak OPEN_10km
124. Sobkowiak Iwona 1986 Koziegłowy OPEN_5km
125. Sobkowiak Małgorzata 1985 Koziegłowy OPEN_5km
126. Sommerfeld Jacek 1974 Koziegłowy OPEN_5km
127. Stempak Marek 1979 KP Koziegłowy OPEN_10km
128. Stengert Anna 1993 1993 OPEN_5km
129. Stęsik Magdalena 1984 1984 OPEN_5km
130. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają OPEN_10km
131. Sydoruk Michał 1977 Parkrun Poznań OPEN_5km
132. Szczepankiewicz Jędrzej 1994 Murowana Goślina OPEN_5km
133. Szczepankiewicz Krzysztof 1981 Rakownia OPEN_5km
134. Szober Agnieszka 1977 Czerwonak Biega OPEN_5km
135. Szober Rafał 1976 Czerwonak Biega OPEN_5km
136. Szober-Czajka Anita 1974 Poznań OPEN_5km
137. Szwedek Mateusz 1993 Naramowice Biegają OPEN_10km
138. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają OPEN_10km
139. Świątek Remik 1976 Owińska OPEN_10km
140. Świtała Krzysztof 1969 Biegacze Juniora - Runners Team OPEN_5km
141. Świtała Natalia 2001 Biegacze Juniora - Runners Team OPEN_5km
142. Świtała Renata 2003 Biegacze Juniora - Runners Team OPEN_5km
143. Tomowiak Rafał 1984 #SZYMANOWSKITeam OPEN_5km
144. Trudzińska Justyna 1971 Czerwonak OPEN_5km
145. Trudziński Marcin 1998 Czerwonak OPEN_5km
146. Tyczyńska Joanna 1980 Mamy-biegamy OPEN_5km
147. Tyczyński Krzysztof 1980 Czerwonak Biega OPEN_5km
148. Tyran Maciej 1970 MSiCS Poznań OPEN_10km
149. Wachowiak Sebastian 1984 Sąsiad Team OPEN_10km
150. Walkowiak Marcin 1972 Tulce OPEN_5km
151. Walkowiak Marcin 1995 Czerwonak Biega OPEN_10km
152. Walkowiak Michał 1982 Swarzędz OPEN_5km
153. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań OPEN_5km
154. Wawrzyniak Robert 1979 parkrun Poznań OPEN_5km
155. Weyna Anna 1974 Biały Domek Kicin OPEN_10km
156. Weyna Rafał 1973 Biały Domek Kicin OPEN_10km
157. Wisniewska Kalina 1984 Mamy biegamy OPEN_10km
158. Witkowska Joanna 1989 Rogoziński Klub Biegacza OPEN_10km
159. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań OPEN_10km
160. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora - Runners Team OPEN_5km
161. Wojtalik Jarosław 1980 Koziegłowy OPEN_5km
162. Wydymus Szymon 1986 Swarzędz OPEN_10km
163. Zawidzki Dariusz 1984 Czerwonak Biega OPEN_10km
164. Zielińska Justyna 1976 Luboński Klub Biegacza OPEN_10km
165. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy OPEN_5km
166. Zieliński Robert 1978 Luboński Klub Biegacza OPEN_10km
167. Zimny Bartek 1988 Posnania/BUDMIX OPEN_10km


Biegi Dzieci

lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> dystans ->
1. Andrzejewska Magdalena 2014 Kozieglowy 200m
2. Andrzejewska Maria 2014 Swarzędz 200m
3. Baron Adam 2016 Poznań 200m
4. Baron Łukasz 2013 Poznań 200m
5. Bylewska Lena 2011 Czerwonak 200m
6. Bylewski Dawid 2012 Czerwonak 200m
7. Bzdak Szymon 2010 Robakowo 400m
8. Czajka Oliwia 2004 sp 69 Poznań 1200m
9. Czapczyńska Jaśmina 2010 Koziegłowy 400m
10. Czarnecki Marcel 2013 Koziegłowy 200m
11. Czarnecki Mateusz 2010 Koziegłowy 400m
12. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy 200m
13. Domańska Zuzanna 2009 Mamy-Biegamy 400m
14. Gil Maurycy 2009 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA 400m
15. Gil Tymoteusz 2007 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA 800m
16. Goździewska Hanna 2013 P47 Poznań 200m
17. Goździewska Maja 2008 SP74 Poznań 400m
18. Górny Fryderyk 2007 Czerwonak 800m
19. Górny Ignacy 2008 Czerwonak 400m
20. Górny Tadeusz 2010 Czerwonak 400m
21. Gurajdowska Maria 2014 gRUNwald Team Poznań 200m
22. Gurajdowski Mateusz 2010 gRUNwald Team Poznań 400m
23. Izdebski Maksymilian 2011 Koziegłowy 200m
24. Jabłońska Zosia 2010 BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM 400m
25. Jakubowska Lenka 2007 Koziegłowy 800m
26. Janas Krzysztof 2007 Biegacze Juniora Runners - Team 800m
27. Karbowa Laura 2014 Koziegłowy 200m
28. Karbowy Oliwier 2010 Koziegłowy 400m
29. Kędziora Iga 2013 Koziegłowy 200m
30. Kędziora Wiktor 2010 Koziegłowy 400m
31. Kimel Jan 2008 CZERWONAK 400m
32. Konefał Filip 2009 Czerwonak 400m
33. Konefał Kamil 2005 Czerwonak 800m
34. Korneluk Antonina 2012 Owińska 200m
35. Kościelak Apolonia 2008 KP Koziegłowy, AP Błękitni Owińska 400m
36. Kościelak Matylda 2006 KP Koziegłowy, AP Błękitni Owińska 800m
37. Kowalski Bartosz 2006 Kozieglowy 800m
38. Krakówka Iwo 2013 Mamy-Biegamy 200m
39. Krakówka Milo 2015 Mamy-Biegamy 200m
40. Kubiak Jakub 2013 Poznań 200m
41. Kurek Antoni 2010 UKS 1 400m
42. Kurek Franciszek 2012 Batman/Kicin 200m
43. Małecki Bartosz 2014 Przedszkole Bańka Mydlana 200m
44. Małecki Patryk 2010 Miękowo 400m
45. Mandziak Jacek 2007 Koziegłowy 800m
46. Marciniak Hubert 2006 Czerwonak 800m
47. Marciniak Hugo 2004 Czerwonak 1200m
48. Marciniak Kamil 2006 Koziegłowy 800m
49. Marciniak Kornelia 2011 Koziegłowy 200m
50. Marglarczyk Zofia 2014 Miękowo 200m
51. Matias Julia 2005 KOZIEGŁOWY 800m
52. Matias Marta 2008 KOZIEGŁOWY 400m
53. Matuszewska Maja 2007 Matuszewscy Team 800m
54. Matuszewski Jan 2002 Matuszewscy Team 1200m
55. Matysiak Basia 2013 Gruszczyn 200m
56. Matysiak Franek 2015 Gruszczyn 200m
57. Mężyńska Amelia 2011 Koziegłowy 200m
58. Miedziarek Dominik 2008 Naramowice Biegają 400m
59. Miedziarek Mikołaj 2005 Naramowice Biegają 800m
60. Namysł Nikodem 2011 Koziegłowy 200m
61. Nowak Michał 2009 SP 29 400m
62. Obst Norbert 2005 Koziegłowy 800m
63. Paprzycka Lena 2009 MKS Dąbrówka 400m
64. Paprzycki Igor 2011 Błękitni Owińska 200m
65. Parysek Mateusz 2012 Kicin 200m
66. Parysek Michał 2011 Kicin 200m
67. Pludra Jan 2009 Potasze 400m
68. Pludra Olgierd 2007 Potasze 800m
69. Pluta Nikodem 2012 Koziegłowy 200m
70. Pluta Wiktoria 2010 Koziegłowy 400m
71. Przymusińska Pola 2010 Kicin 400m
72. Rogacki Maks 2006 Poznań 800m
73. Roszyk Jagoda 2006 parkrun Poznań 800m
74. Sobiech Lena 2013 Żabki Team 200m
75. Sommerfeld Jasio 2008 Koziegłowy 400m
76. Sommerfeld Paweł 2010 Koziegłowy 400m
77. Stempak Maja 2012 Skrzat 200m
78. Stempak Marta 2007 UKS GROT 800m
79. Stęsik Mikołaj 2011 arcymalce 200m
80. Surdyk Alan 2005 Czerwonak 800m
81. Surdyk Lena 2012 Czerwonak 200m
82. Sydoruk Zofia 2011 Koziegłowy 200m
83. Sydoruk Zuzanna 2007 Koziegłowy 800m
84. Szober Alex 2007 Czerwonak Biega 800m
85. Szober Oskar 2014 Czerwonak Biega 200m
86. Sztul Aleksander 2010 Poznan 400m
87. Tomicki Krzysztof 2002 Koziegłowy 1200m
88. Tomowiak Nikodem 2012 #SZYMANOWSKITeam 200m
89. Trudziński Przemysław 2010 Czerwonak 400m
90. Tyczyńska Natalia 2007 Czerwonak 800m
91. Tyczyńska Weronika 2009 Czerwonak 400m
92. Tyran Kajetan 2003 Bolechówko 1200m
93. Tyran Łucja 2007 Bolechówko 800m
94. Vissers Olaf 2011 Kicin 200m
95. Vissers Zoya 2013 Kicin 200m
96. Wachowiak Daria 2012 Żabki Team 200m
97. Walaszczyk Sebastian 2012 Koziegłowy 200m
98. Walczak Franciszek 2008 Poznań 400m
99. Walczak Jan 2009 Poznań 400m
100. Walczak Stanisław 2009 Poznań 400m
101. Wawrzyniak Julia 2007 Poznań 800m
102. Weyna Antonina 2012 Biały Domek Kicin 200m
103. Wilga Alex 2007 Czerwonak 800m
104. Wilga Eryk 2004 Czerwonak 1200m
105. Wisniewski Krzysztof 2011 Owinska 200m
106. Wisniewski Mikolaj 2014 Owinska 200m
107. Wiśniewska Lilianna 2010 Czerwonak 400m
108. Wiśniewski Ksawery 2015 Czerwonak 200m
109. Wiśniewski Nikodem 2013 Czerwonak 200m
110. Wodniakowska Agata 2011 Koziegłowy 200m
111. Wojciechowski Kajetan 2008 Biegacze Juniora - Runners Team 400m
112. Wolynski Igor 2011 Bolechowko 200m
113. Zielińska Wiktoria 2005 Koziegłowy 800m