Lista startowa

Bieg Niepodległości

Oborniki 11.11.2017
Dystans: 5 km | 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 1202


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1083 Abram Agata 1991 Biegający Wągrowiec 5 km
1176 Adamczak Adrian 1988 Oborniki 10 km
214 Adamczak Henryk 1986 Rokietnica 10 km
1181 Adamczak Paulina 1994 Górka 5 km
315 Adamczak Zbigniew 1984 KB SZAMOTUŁY 10 km
249 Adamczewski Michał 1997 Gałowo 10 km
969 Adamczyk Maciej 1981 TRIATHLON OBORNIKI 10 km
787 Adamski Krystian 1984 Oborniki 10 km
131 Adamski Maciej 1959 Atomic Bombs 10 km
288 Adamski Marcin 1990 ADAMSKI 10 km
977 Adamski Tomasz 1986 KIBOLE W BIEGU 10 km
1055 Alaba Mariusz 1976 Pobiedziska 5 km
374 Andryszak Marcin 1996 Rabczyn 5 km
375 Andryszak Radek 1974 Rabczyn 10 km
731 Andrzejak Bogumiła 1969 RUUKKI 5 km
823 Andrzejczak Ania 1978 Gniezno 10 km
824 Andrzejczak Sebastian 1975 Gniezno 10 km
922 Andrzejewska Agnieszka 1975 1975 10 km
510 Andrzejewski Mateusz 1985 Oborniki 10 km
136 Andrzejewski Paweł 1987 Murowana Goślina 10 km
751 Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań 10 km
668 Aniołek Damian 1997 M&W SPEDITION 10 km
947 Antczak Daniel 2001 murowana goślina 5 km
945 Antczak Marzena 1983 murowana goślina 5 km
1184 Antczak Szymon 1986 KAC RUDA 5 km
728 Antkowiak Katarzyna 1979 TSL Antkowiak Katarzyna 5 km
509 Antkowiak Maciej 1979 OSP UŚCIKOWO 10 km
729 Antkowiak Marta 1989 TSL Antkowiak Katarzyna Team 5 km
1039 Antoniak Sławomir 1962 TICON 10 km
521 Antos Katarzyna 1983 Trzcianka 10 km
527 Antosiak Krzysztof 1975 Chodzież 10 km
1119 Appold Wiktoria 1996 Drużyna integracyjna 5 km
233 Arcimowicz Monika 1977 Rokietnica Team 5 km
196 Babiak Marta 1985 Sim team 10 km
218 Bacik Grzegorz 1983 Bogdanowo 10 km
221 Bacik Monika 1983 Bogdanowo 5 km
1170 Badziąg Przemysław 1978 Dżej Dżej 10 km
981 Balbus Maciej 1978 Wągrowiec 10 km
26 Balcerak Robert 1979 weterynaria biega 10 km
426 Balcerzak Piotr 1984 trzebaw 5 km
1159 Banaszek Izabela 1994 Oboniki 5 km
36 Baran Marek 1975 KB Szamotuły 10 km
914 Baraniak Przemysław 1975 Bolechowo-Osiedle 10 km
276 Baraniecki Arkadiusz 1970 Oj tam, Oj tam! 10 km
277 Baraniecki Łukasz 1999 SAN ESCOBAR 10 km
784 Barcki Tomasz 1982 DĄBRÓWKA 10 km
1109 Barnaś Karol 1987 Drużyna integracyjna 5 km
566 Baron Przemo 1982 Constravia 10 km
266 Bartecka Ewelina 1982 Kuna Kowanówko 10 km
290 Bartkowiak Anna 1980 Ostroróg 10 km
662 Bartkowiak Tomasz 1986 Biegający Wągrowiec 10 km
693 Bartosiak Adrianna 1994 Rafałkowo 10 km
282 Bartosiak Rafał 1995 Poznań 10 km
1106 Baryczkowska Katarzyna 1978 KB Gmina Czarnków 10 km
150 Basińska Marta 1995 Kęsy Team 5 km
117 Basiński Marcin 1974 KĘSY TEAM 10 km
248 Bednarczyk Tomasz 1984 Trzcianka 10 km
898 Bednarek Adam 2001 Oborniki 5 km
896 Bednarek Kinga 1977 Oborniki 5 km
849 Bednarek Maciej 1976 Maratończyk Poznań 10 km
538 Bednarz Sławomir 1985 Chodzież 10 km
408 Bejma Tomasz 1973 Oborniki 5 km
780 Bentkowska Agnieszka 1978 Pobiedziska 5 km
184 Bernacik Jacek 1973 KLAS Szpot Swarzędz 10 km
1016 Białek Mirosław 1984 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
608 Bider Adrian 1989 Poznań 10 km
609 Bider Małgorzata 1990 For Run Team 10 km
794 Biedna Dorota 1978 kiszewo 10 km
384 Bielejewski Łukasz 1978 Ofix.pl Team 10 km
720 Bielerzewski Krzysztof 1991 GB Wielkopolscy Biegacze 10 km
721 Bielerzewski Zbigniew 1996 GB Wielkopolscy Biegacze 10 km
71 Bloch Wojciech 1980 Karate Team Oborniki 10 km
587 Bluge Angelika 2000 Posnania 5 km
292 Blumski Aleksander 1977 www.blumski.pl 10 km
500 Błaszak Joanna 1995 Kęsy Team 5 km
888 Błaszak Michał 1998 Kęsy Team 5 km
627 Błaszczyk Agnieszka 1994 Zapolice 10 km
528 Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
87 Bober Beata 1989 SOŁTYSÓWKA 10 km
511 Boch Jarosław 1980 OBORNIKI 10 km
1164 Bocheński Maciej 1980 endoholics 10 km
961 Bogacz Luiza 1979 Ryczywół 10 km
863 Bombelczyk Artur 1974 KB Gmina Czarnków 10 km
786 Bonowicz Joanna 1981 Oborniki 10 km
174 Boroński Paweł 1990 CEDC Oborniki 10 km
109 Borowczyk Katarzyna 1983 Hart Skoki 10 km
1112 Borowiak Jagoda 1993 Drużyna integracyjna 5 km
602 Boruszak Ewa 1991 oborniki 5 km
603 Boruszak Paweł 1989 oborniki 10 km
279 Borys Andrzej 1952 Kamińsko 5 km
278 Borys Elżbieta 1952 Kamińsko 5 km
976 Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team 5 km
926 Bórkowski Mikołaj 1983 można na rowerze? 10 km
549 Bromberek Łukasz 1983 Obornicki Klub Biegacza 10 km
1043 Bronisz-Alaba Anna 1977 Pobiedziska Running Team 5 km
660 Brudnicki Marek 1983 Oborniki 10 km
879 Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega 10 km
965 Buczkowski Przemysław 1975 PCH RUN 10 km
482 Buczyński Tomasz 1984 Poznań 10 km
74 Bukowska Monika 1978 CEDC Oborniki 5 km
392 Bukowski Arkadiusz 1976 Triathlon Oborniki\KPP Oborniki 10 km
716 Bukowski Szymon 1989 M&W Spedition 10 km
843 Bulak Mateusz 1991 Parkowo 10 km
401 Burda Michał 1984 JRG Oborniki 10 km
202 Buszkiewicz Maciej 1994 Poznań 10 km
653 Buśko Maciej 1972 PMI Runners 10 km
557 Byczkowski Adam 1989 Constravia 10 km
889 Ceglarek Wojtek 1991 Kibole w biegu 10 km
451 Cerajewska Hanna 1991 Poznań 10 km
814 Ceranek Piotr 1994 Poznań 10 km
424 Chaliński Witold 1974 CEDC Oborniki 5 km
856 Chmiel Dawid 1990 Rabowice 10 km
857 Chmiel Ewelina 1990 Rabowice 5 km
62 Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team 10 km
304 Chodziak Krzysztof 1988 ZHP Oborniki 10 km
159 Chojnacki Maciej 1986 Chodzież 10 km
1173 Chorążyczewska Natalia 1986 PROMETPLAST Oborniki 5 km
1174 Chorążyczewski Michał 1981 PROMETPLAST Oborniki 5 km
1096 Chożalska Natalia 1995 Wronki 5 km
90 Chruścicki Jarosław 1969 Murowana Goślina 10 km
336 Chruścińska Ewa 1985 CROSSCREW 10 km
171 Chudzicka Anna 1975 CEDC Oborniki 5 km
389 Cichacki Paweł 1978 OBORNIKI 5 km
1001 Cichosz Honorata 1979 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
1000 Cichosz Ryszard 1980 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
795 Ciesielski Adam 1988 Połajewo 10 km
238 Ciesielski Jarosław 1968 Imperial Tobacco 10 km
433 Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER 5 km
790 Ciesielski Mateusz 1988 Połajewo 10 km
829 Cieśla Grzegorz 1971 Oborniki 10 km
442 Cieślak Andrzej 1956 Ścieżki Biegowe Olimpia 10 km
1201 Cieślik Mateusz 1999 BandaCieślikowskichPsów 10 km
1053 Cisek Witold 1999 Oborniki 10 km
918 Colombo Marek 1978 Oborniki 10 km
243 Cwigon Krystian 1999 Kiszewko 10 km
380 Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza 10 km
1117 Cyranek Kevin 2002 Drużyna integracyjna 5 km
285 Czarnecka Danuta 1967 Pch_Run 10 km
114 Czarnecka Marzena 1980 KB Gepard Murowana Goślina 5 km
289 Czarnota Rafał 1989 Kowanówko 5 km
410 Czekalska Daria 1985 Chodzież 10 km
346 Czekalski Piotr 1981 Chodzież 10 km
727 Czepczor Beata 1983 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
311 Czerwińska Edyta 1988 CrossCrew 10 km
669 Czubała Wojciech 1991 M&W SPEDITION 10 km
761 Dabkiewicz Mateusz 1991 OSP Szamotuły 5 km
692 Dachtera Tomasz 1997 M&W SPEDITION 5 km
1004 Daszkiewicz Magdalena 1983 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
1005 Daszkiewicz Mateusz 1983 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
1012 Dąbek Patrycja 1986 Oborniki 5 km
1095 Dąbrowska Magdalena 1975 KB Szamotuły 10 km
31 Demel-Wieczorek Magdalena 1979 For Run Team 10 km
565 Dębowska Agnieszka 1987 Kaźmierz 5 km
564 Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz 10 km
67 Disterheft Łukasz 1985 DELTA OBORNIKI 10 km
70 Disterheft Natalia 1986 Salon Fryzjerski Natalia Oborniki 5 km
551 Dobierska Aneta 1993 Wroniecki klub biegacza 10 km
811 Dobrychłop Adrianna 2000 Szamotuły 5 km
622 Dobrychłop Natasza 1995 Szamotuły 5 km
1108 Dolata Marcin 1994 Drużyna integracyjna 5 km
920 Dołgoruki Karolina 1984 Bogdanowo 10 km
536 Domański Adam 1973 Walker Gniezno 5 km
754 Domasik Andrzej 1968 Oborniki 5 km
368 Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo 10 km
952 Dubiel Damian 1975 "Nasz Fyrtel" 5 km
954 Dubiel Marcelina 2000 "Nasz Fyrtel" 5 km
295 Dudkowiak Łukasz 1977 FWK TEAM ROGOŹNO 10 km
1137 Dukat Monika 1976 WIOCHA BIEGA 10 km
493 Dura Jarosław 1972 DT4YOU 10 km
642 Durka Alicja 1998 Baduk Team 5 km
661 Dutkowiak Aleksandra 1981 Poznań 10 km
601 Dybała Arnold 1979 Chludowo 10 km
572 Dymek Paulina 2001 Biegacze Józefa Noji 5 km
571 Dymek Urszula 1980 Biegacze Józefa Noji 10 km
252 Działo Michalina 1996 M&M 5 km
153 Działowski Karol 1990 Oborniki 5 km
84 Dziarski Krzysztof 1993 Pobiedziska Running Team 5 km
1178 Dzioch Maciej 1986 Wałcz 10 km
962 Dziubałka Agata 1979 oregano project 5 km
1154 Eliński Kamil 1991 wągrowiec 10 km
299 Fajok Małgorzata 1971 TEAM KĘSY 10 km
300 Fajok Mariusz 1969 TEAM KĘSY 10 km
339 Faron Jakub 1982 Just4Fun 10 km
178 Fąferek Łukasz 1994 Szamotuły Boxing Team 5 km
163 Fąka Łukasz 1975 KB Gmina Czarnków 10 km
935 Fąka Monika 1976 KB Gmina Czarnków 5 km
272 Feliksiak Agata 1988 Kostrzyn 5 km
712 Figaj Jakub 1994 ZHP Hufiec Poznań-Wilda 10 km
44 Figura Piotr 1989 CEDC Oborniki 5 km
51 Filiks Sebastian 1984 POZNAŃ 10 km
886 Filipczak Łukasz 1980 Pasjonaci Słupca 10 km
666 Filoda Urszula 1986 M&W SPEDITION 10 km
580 Fiołek Sylwia 1975 Obornicka Orkiestra Dęta 5 km
273 Flajszer Monika 1990 Oborniki 10 km
107 Fliegner Tomasz 1996 Bukowski Klub Biegacza 10 km
1161 Fornalik Przemysław 1975 Lwówek Wielkopolski 10 km
975 Fórman Daniel 1974 DEZERTERZY 10 km
804 Frackowiak Jarosław 1972 Międzychód 10 km
496 Framska Justyna 1976 Biegacze PMI 10 km
316 Frankowski Piotr 1989 OSP Ocieszyn 10 km
1192 Frąckowiak Maciej 1991 Monar Rożnowice 34 10 km
881 Frąckowiak Włodzimierz 1966 wroniecki klub biegacza 10 km
167 Futro Małgorzata 1981 WĄGROWIEC 5 km
168 Futro Tomasz 1979 WĄGROWIEC 5 km
598 Gaczyński Sebastian 1975 Oborniki 5 km
1021 Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK 10 km
506 Gajc Artur 1976 Zacharzyn 10 km
505 Gajc Kacper 2000 Zacharzyn 10 km
504 Gajc Magdalena 1978 Zacharzyn 10 km
1077 Gajewski Mateusz 1999 United Athletics 5 km
301 Gajewski Tomasz 1987 JANUSZE 10 km
657 Gajewy Szymon 1993 1993 5 km
123 Galasiński Andrzej 1963 GRUPA SIGMEO 10 km
758 Gałat Dariusz 1996 Oborniki 5 km
98 Gapska Ewa 1971 BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10 km
1150 Gapska Rozalia 1998 Biegacze Józefa Noji 10 km
101 Gapski Bogdan 1965 BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10 km
104 Garczyk Marta 1994 Oborniki 5 km
663 Garstka Karolina 1975 CEDC Oborniki 5 km
298 Garstka Paweł 1988 KB Gmina Czarnków 10 km
719 Gatniejewski Piotr 1976 KPP Oborniki 10 km
347 Gawlik Agnieszka 1980 Oborniki 5 km
1196 Gaworek Marek 1974 Monar Rożnowice 34 10 km
713 Gazda Karolina 1978 Bogdanowo 10 km
567 Gehrke Robert 1987 PCH_RUN 10 km
970 Geisler Marcin 1975 Budzyń 5 km
971 Geisler Sylwia 1976 Budzyñ 5 km
700 Gędek Beata 1979 OBORNIKI 5 km
985 Gęsikiewicz Justyna 1977 Oborniki 5 km
894 Gierczyński Sebastian 1988 Wronki 10 km
1188 Gierusz Maciej 1982 Oborniki 10 km
625 Gil Łukasz 1984 Daszewice 10 km
1064 Gilewska Ilona 1983 Popówko 5 km
1063 Gilewska Magdalena 2000 Popówko 5 km
14 Gilewski Dariusz 1974 Górka 10 km
113 Gilwatowski Bartosz 1976 Pobiedziska Running Team 10 km
614 Glapiak Maja 1984 poznań 5 km
895 Glazer Anna 1969 klub biegacza gmina Czarnków 10 km
326 Gładecka Anna 1981 Oborniki 10 km
397 Gładecka Joanna 1985 Uchorowo 10 km
394 Gładecka Nina 1953 Oborniki 5 km
325 Gładecki Sebastian 1979 Oborniki 10 km
47 Gładysz Tomasz 1978 Yolo 10 km
532 Gładysz Wojciech 1982 Craftware Running Team 10 km
748 Głów Katarzyna 1994 Skrzetusz 5 km
284 Głuchy Marek 1982 Zeelandia Team 10 km
432 Gokiert Michał 1988 Ryczywół 10 km
1185 Golcz Jacek 1970 Pniewy 5 km
149 Golda- Wojtkowiak Kasia 1982 KĘSY TEAM 10 km
1148 Gołembecka Bogumiła 1979 PCH_RUN 10 km
1090 Gołembecki Jakub 1973 PCH_RUN 10 km
1089 Gołębiewski Łukasz 1992 DW TEAM 5 km
955 Gomolec Wojciech 1986 Poznań 10 km
555 Gorczyńska Kinga 1982 Oborniki 5 km
641 Gorgiel Natalia 1986 Międzychód 10 km
138 Gos Piotr 1976 SAN ESCOBAR RUNNING TEAM 10 km
1015 Górecka Aldona 1987 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
852 Górka Olek 2000 Poznań 10 km
783 Góźdź Aleksandra 1995 Kęsy Team 5 km
208 Grabarczyk Ernest 1994 Oborniki 5 km
473 Grabarczyk Monika 1981 Markowi Biegacze 10 km
209 Grabarczyk Oskar 2001 Oborniki 5 km
86 Grabicki Michał 1986 Tradycyjna Wędzarnia Ryb w Przyłękach 10 km
670 Graczyk Ariel 1989 M&W SPEDITION 10 km
1195 Graczyk Michał 1985 Monar Rożnowice 34 10 km
1087 Grams Marek 1975 PCH_RUN 10 km
399 Grobelna Kinga 1977 Ofix.pl Bike Team 5 km
763 Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo 10 km
367 Gronowski Piotr 1960 TEAM CURIE SKRZETUSZ 10 km
701 Grotowska Anna 1998 Oborniki 10 km
1068 Grotowski Marcin 1994 Oborniki 10 km
699 Grotowski Tomasz 1969 Oborniki 10 km
845 Gruszka Ilona 1978 Murowana Goślina 5 km
143 Grypczyński Robert 1969 Honey Stinger Runners 10 km
187 Gryska Natalia 1988 Skoki 10 km
127 Grzegorzek Maciej 1972 OTC Oborniki 10 km
4 Grzegorzek Marcin 1978 KB Gepard Murowana Goślina 10 km
522 Grzegorzewski Marcin 1977 Obrzycko 10 km
1018 Grzelewski Karol 1977 STADO 10 km
782 Grzesiak Artur 1974 Swarzędz 10 km
703 Grzymkowski Kamil 1992 PRO366 5 km
212 Grzywaczyk Artur 1964 Suchy Las 5 km
49 Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań 5 km
182 Gusztab Katarzyna 1981 Oborniki 5 km
702 Gzella Monika 1992 PRO366 10 km
650 Gzyl Jakub 1985 WRONIECKI KLUB BIEGACZA 10 km
1153 Gzyl Krzysztof 1981 KB Szamotuły 5 km
173 Hajduk-Nowicka Agnieszka 1983 Pobiedziska Running Team 10 km
760 Hałas Katarzyna 1981 KB Gepard Murowana Goslina 10 km
260 Hałas Michał 1981 KB GEPARD Murowana Goślina 5 km
615 Hejwosz Grazyna 1981 Kęsy team 5 km
428 Henschel Klaudiusz 1975 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 10 km
770 Henszke Waldemar 1983 Szamocin 5 km
997 Hess Maciej 1974 Złotniki 10 km
365 Hildebrandt Gracjan 1994 Parkowo 5 km
363 Hildebrandt Oskar 1992 Parkowo 5 km
358 Hildebrandt Waldemar 1970 Parkowo 5 km
946 Hildebrańska Paulina 1979 MUROWANA GOSLINA 5 km
120 Hlożek Joanna 1979 HART SKOKI 10 km
305 Hojan Tomasz 1989 Sekcja Moto-Wronki 10 km
801 Holka Michał 1986 Oborniki 5 km
455 Hołderna Ewa 1967 CEDC Oborniki 5 km
69 Hołyńska Marika 1990 CEDC Oborniki 5 km
56 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście 5 km
55 Iwaniak Wioletta 1970 Ujście 5 km
162 Iwanowska Marta 1989 Pobiedziska Running Team 10 km
989 Izydorczyk Jakub 1999 RCF 10 km
111 Izydorczyk Mateusz 1990 CEDC Oborniki 5 km
385 Jabłońska Anna 1981 My TRI Team 10 km
383 Jabłoński Jakub 1981 My TRI Team 10 km
48 Jakubiak Marlena 1978 Pobiedziska 5 km
793 Jakubowska Aleksandra 1999 BANDA CIEŚLIKOWSKICH PSÓW 5 km
458 Jakubowska Kamila 1985 KB Gepard 5 km
1051 Jakubowski Krzysztof 1993 Wronki 5 km
739 Jałowica Tomasz 1978 Kalisz 10 km
808 Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team 10 km
994 Janas Romuald 1976 PMI 10 km
1054 Janasek Anna 1994 Obrzycko 5 km
887 Janasek Jarosław 1972 FOTO JANASEK Jarosław Janasek 5 km
116 Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły 10 km
118 Janasiak Magdalena 1975 Szamotuły 10 km
169 Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power 10 km
280 Janicki Jarosław 1963 BLusowo Lusowo 10 km
317 Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki 10 km
563 Jankowiak Daniel 1978 MIEDZYCHOD 10 km
561 Jankowiak Marysia 2001 MIĘDZYCHÓD 10 km
884 Jankowska Iwona 1969 Kruszewo 10 km
1075 Jankowska Małgorzata 1982 Bogdanowo 5 km
239 Jankowski Piotr 1978 Gontyniec Chodziez 10 km
589 Janowska Żaneta 1983 Rogoźno Wlkp. :) 10 km
671 Janus Tomasz 1990 M&W SPEDITION 10 km
330 Januszak Bartek 1998 TEAM JANO 10 km
327 Januszak Gabrysia 2001 TEAM JANO 5 km
328 Januszak Gosia 1969 TEAM JANO 10 km
1162 Januszak Magdalena 1987 OBORNIKI 5 km
333 Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO 10 km
370 Jarosz Anna 1992 Siła jest kobietą 5 km
201 Jaroszko Małgorzata 1972 Oborniki 10 km
600 Jarysz Justyna 1979 Oborniki 5 km
737 Jarysz Piotr 1976 RUUKKI 5 km
35 Jarzębowski Andrzej 1978 Oborniki 5 km
617 Jarzyna Damian 1983 ocieszyn 10 km
711 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki 10 km
492 Jasgar Iwona 1977 OBORNIKI 5 km
1007 Jasiewicz Daniel 1999 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
275 Jasiński Damian 1991 Pobiedziska 10 km
409 Jasiński Mirosław 1965 HART SKOKI 5 km
80 Jasiński Paweł 1993 KB Szamotuły 10 km
378 Jaskulski Dominik 1983 SAINT-GOBAIN SQUAD 10 km
906 Jastrząbek Julia 1992 Oborniki 5 km
901 Jaworska Wiktoria 2000 Oborniki 5 km
166 Jaworski Marcin 1979 Poznań 10 km
185 Jaworski Piotr 1981 Poznań 10 km
1301 Jądrzyk Karol 1996 Szamotuły 5 km
1079 Jerzy Karolina 1992 POLDAR S.J 10 km
1132 Jesiolowski Kamil 1975 40 letnie ciacha chodzieskie 10 km
261 Jessa Andrzej 1971 BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10 km
1047 Jeziorna Milena 1996 Wronki 10 km
1194 Jędras Arkadiusz 1985 Monar Rożnowice 34 10 km
181 Jędrzejczak Rafał 1976 Oborniki 10 km
1036 Jęziołowska Monika 1993 Chodzież 5 km
684 Job Tomasz 1992 M&W SPEDITION 5 km
1158 Jokiel Katarzyna 1983 Szamotuły 5 km
597 Jopp-Brembor Kasia 1987 kęsy team 10 km
1072 Józefczyk Joanna 1990 Oborniki 5 km
324 Józefiak Jan 1985 JANEK CHLUDOWO 5 km
269 Judkowiak Rafał 1973 Gałowo 10 km
229 Juraszek Ewa 1985 FizjoAnna 10 km
230 Juraszek Jakub 1985 FizjoAnna 10 km
416 Jurewicz Maciej 1976 Oborniki 10 km
579 Jurkiewicz Daniel 1978 1978 10 km
495 Justyna Mazana 1978 BIEGACZE PMI 10 km
1126 Kachel Mieszko 2012 Drużyna integracyjna 5 km
798 Kaczmarek Agnieszka 1979 Konarzew 5 km
467 Kaczmarek Anna 1990 Oborniki 5 km
696 Kaczmarek Beata 1994 Rożnowo 5 km
1134 Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ 10 km
1040 Kaczmarek Grzegorz 1973 TICON 10 km
1189 Kaczmarek Jagoda 1994 Wronki 10 km
679 Kaczmarek Justyna 1974 M&W SPEDITION 5 km
680 Kaczmarek Martyna 1996 M&W SPEDITION 5 km
1091 Kaczmarek Paweł 1977 Na szlaku Kostrzyn 10 km
996 Kaczmarek-Gokiert Anna 1989 Ryczywół 10 km
936 Kaczyńska-Winkel Alicja 1972 1972 5 km
246 Kaletka Damian 1985 Trzcianka 10 km
460 Kaletka Dariusz 1960 KALETKA Team 10 km
198 Kalotka Małgorzata 2001 Popówko 5 km
197 Kalotka Zofia 2001 Popówko 5 km
932 Kałużyńska Natalia 1975 Oborniki 10 km
152 Kaminski Jerzy 1970 Magdalena 10 km
106 Kapcia Michał 1983 CSWLąd 10 km
816 Kapczyński Artur 1977 Bogdanowo 5 km
531 Kaproń Sebastian 1974 rakownia 10 km
859 Karczmitowicz Piotr 1969 Wronki 10 km
868 Karkut Krzysztof 1974 Luboń 10 km
456 Karpicka Beata 1972 CEDC Oborniki 5 km
730 Kasperek Kamila 1983 RUUKKI 10 km
34 Kasperska Magdalena 1991 eoborniki.pl 5 km
562 Kasprzak Sławomir 1982 WRONKI 10 km
982 Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN 10 km
964 Kaszkowiak Bogumil 1978 WRONKI 10 km
449 Kawczyński Jarosław 1996 Młodzi Wilcy 5 km
616 Kaźmierczak Aleksandra 1985 Poznań 5 km
836 Kaźmierczak Mariusz 1986 Roszkowo 10 km
78 Kaźmierczak Mateusz 1986 Lubasz 10 km
744 Kaźmierczak Przemek 1991 Rożnovia Rożnowo 10 km
1145 Kaźmierczak Witold 1986 Krav Maga Oborniki 10 km
539 Kaźmierski Maciej 1989 Poznań 10 km
685 Kaźmierski Michał 1990 M&W SPEDITION 5 km
644 Kąkol Kamia 1983 Oborniki 10 km
172 Kędziora Tomasz 1978 Pobiedziska Running Team 10 km
160 Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM 5 km
161 Kęsy Monika 1995 KĘSY TEAM 5 km
537 Kiejnih Filip 1993 Szamotuły Boxing Team 10 km
430 Kierzek Magdalena 1993 Poznań 10 km
45 Kijak Agnieszka 1987 Parkrun Poznań 5 km
624 Kizior-Pietrzak Lidia 1976 Kęsy Team 5 km
1187 Klause Marta 1991 Chludowo 5 km
158 Kledzik Natalia 1988 chodzież 10 km
226 Klewenhagen Ania 1988 Oborniki 5 km
225 Klewenhagen Miłosz 1987 cswl Poznań 10 km
332 Klich Sylwia 1985 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
224 Klimczak Joanna 1995 Oborniki 5 km
253 Klingsport Mateusz 1988 M&M 5 km
139 Kluczyński Andrzej 1990 Pobiedziska Running Team 10 km
133 Kłosowicz Izabela 1972 Kęsy Team 5 km
764 Knop Aleksandra 1993 Skoczki 5 km
872 Kobus Piotr 1970 Poznań 10 km
924 Koczorowski Zbigniew 1981 połajewo 5 km
595 Kodym Łukasz 1983 Kiboli KS 10 km
461 Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run 10 km
752 Kolasiński Maciej 1983 Oborniki 10 km
740 Kolebuk Marek 1961 NorthStar 10 km
1034 Kołaczkowska Katarzyna 1975 Sklep Biegacza 10 km
438 Kołaczyk Marcin 1978 Warszawa 5 km
524 Kołda Halina 1962 PCH_RUN 10 km
742 Kołecka Patrycja 1977 Blue Sky Travel / Piątkowo na Biegowo 10 km
695 Kołodziej Łukasz 1993 Biegożercy 5 km
1129 Kołodziejczak Michał 2010 Drużyna integracyjna 5 km
618 Konieczny Michał 1979 Trzcianka 10 km
151 Konitz Wojciech 1963 sp3 oboriki 10 km
1131 Konopko Kamil 1979 Suwalski Klub Sportowy 5 km
514 Kopaniarz Damian 1989 Oborniki 10 km
99 Kopeć Agnieszka 1993 Kowanówko 5 km
232 Koplin Marek 1982 Team Herbalife 10 km
963 Koplin Martyna 1994 Ryczywół 5 km
1045 Koput Magdalena 1989 OBORNIKI 5 km
623 Kopydłowska Daria 1984 brak 5 km
988 Koralewska Daria 1989 Oborniki 10 km
632 Koralewska Klaudia 1994 carpe Diem 5 km
987 Koralewski Dariusz 1985 Oborniki 10 km
630 Koralewski Tomasz 1971 carpe Diem 10 km
75 Korbal Damian 1990 CEDC Oborniki 10 km
905 Korwin Krukowski Jacek 1965 Aplaga 10 km
419 Korwin-Krukowska Bernadetta 1981 Kowanówko 10 km
956 Kostrzynski Piotr 1985 Szamotuły 10 km
957 Kostrzynski Zdzisław 1959 Szamotuły 10 km
584 Kościelna Julia 1994 PCH_RUN 5 km
773 Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega 10 km
1009 Kośla Nicole 1998 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
903 Kośmicki Kubuś 2000 Kuna Kowanówko 10 km
902 Kośmicki Przemo 1970 Kuna Kowanówko 10 km
1056 Kotecka Aleksandra 1990 Oborniki 5 km
309 Kowalczuk Adam 1975 TKKF LECH OBORNIKI 10 km
960 Kowalczyk Maciej 1981 KąkolewoRUNNN 10 km
373 Kowalewski Kamil 1980 JOT OSP Ryczywół 5 km
788 Kowalski Krystian 1979 Wronki 10 km
85 Kowalski Piotr 1986 Oborniki 10 km
677 Kozak Michał 1988 M&W SPEDITION 10 km
1060 Kozica Miłosz 1993 Moto-Car Team 10 km
322 Kozielski Błażej 1982 Oborniki 10 km
939 Kozłowska Weronika 2000 Oborniki 5 km
990 Krakowiak Dawid 2001 Ludomy 5 km
991 Krakowiak Jarosław 1971 Ludomy 5 km
628 Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku 10 km
376 Kramm Aleksander Leszek 2001 AWAG.KRAMM 5 km
377 Kramm Wojciech 1981 AWAG>KRAMM 10 km
508 Kranc Tadeusz 1969 Zacharzyn 10 km
771 Krasnosielski Rafał 1987 Zgorzelec 10 km
835 Kroll Krzysztof 1979 zabieganinocą :) 5 km
907 Krotecki Damian 1990 Ludomy 5 km
205 Krotecki Maciej 1985 Oborniki 5 km
130 Krotecki Paweł 1983 CEDC Oborniki 10 km
183 Krotecki Waldemar 1988 Oborniki 5 km
444 Królczyk Marek 1975 Rożnowo/Oborniki 10 km
379 Królczyk-Gaczyńska Marta 1977 Oborniki 10 km
479 Królik Krzysztof 1981 Dopiewo 5 km
478 Królik Violetta 1982 Dopiewo 5 km
723 Kruk Łukasz 1982 FWK TEAM ROGOŹNO 10 km
18 Krupa Sławomir 1983 PCH-RUN 10 km
119 Krupka Kamil 1988 CEDC Oborniki 5 km
656 Krusicki Mateusz 1991 Wargowo 5 km
912 Kruszwicki Tomasz 1977 PCH_RUN 10 km
867 Krychowska Kamila 1989 Poznań 10 km
1067 Krychowski Aleksander 1958 Poznań 10 km
882 Krysztofiak Tomasz 1980 Obrzycko 10 km
1177 Krzemiński Krzysztof 1973 Lusówko 10 km
1125 Krzymieniewska Aleksandra 1999 Drużyna integracyjna 5 km
838 Krzyżaniak Daria 1992 Szamotuły 10 km
1088 Krzyżaniak Marek 1977 NOVOFERM 10 km
382 Krzyżaniak Rafał 1983 Murowana Goślina 10 km
448 Kubaś Justyna 1990 DRUŻYNA SZPIKU 10 km
593 Kuberski Michał 1997 Nowołoskoniec 5 km
592 Kuberski Tomasz 1999 Nowołoskoniec 10 km
885 Kubiak Katarzyna 1985 Wronki 10 km
247 Kubiak Martyna 1998 Ludomy 10 km
344 Kucharska Dorota 1985 SIS TEAM 5 km
343 Kucharska Malwina 1990 SIS TEAM 5 km
345 Kucharska-Siedlecka Małgorzata 1987 SIS TEAM 5 km
697 Kucharski Adam 1965 BUDZYŃ 10 km
1052 Kucik Sebastian 1993 Wroniecki Klub Biegacza / 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana 10 km
1115 Kucińska Renata 1963 Drużyna integracyjna 5 km
503 Kuciński Wojciech 1961 Oborniki 10 km
362 Kujawa Iza 1983 Jaja Juncewo 10 km
1103 Kujawa Jarosław 1988 Murowana Goślina 10 km
361 Kujawa Krzysztof 1984 Jaja Juncewo 10 km
488 Kujawa Łukasz 1989 Ludomy 5 km
837 Kujawa Magdalena 1981 Piersko 10 km
972 Kujawa Tomasz 1969 Oborniki 10 km
501 Kuklewska Daria 1989 Oborniki 5 km
502 Kuklewski Mateusz 1989 Oborniki 5 km
706 Kukuła Milena 1989 Oborniki 5 km
735 Kula Błażej 1985 RUUKKI 5 km
213 Kulesza Adam 1983 cswl Poznan 10 km
100 Kulus Krzysztof 1975 Hart Skoki 10 km
821 Kupczyński Dawid 1984 Opalenica 10 km
259 Kurach Marek 1982 CEDC Oborniki 5 km
29 Kurek Jacek 1955 KURA TEAM 10 km
19 Kurek Jarosław 1988 KURA TEAM 10 km
846 Kurek Szymon 1994 #SzczytujzQuechua 10 km
827 Kurek Tomasz 1977 Opalenica 10 km
21 Kurek Wojciech 1992 KURA TEAM 10 km
489 Kurzawa Milena 1990 Koźmin Wlkp. 5 km
864 Kuzak Bożena 1983 Poznań 10 km
92 Kuźniak Gracjan 1998 Oborniki 5 km
486 Kwiatkowska Julia 1991 Wronki 10 km
1097 Kwiatkowski Adam 1999 Rożnowo 10 km
518 Kwiatkowski Adrian 1986 Wronki 10 km
1099 Kwinta Marcin 1980 KB Szamotuły 10 km
582 Laskowski Łukasz 1993 CEDC Oborniki 5 km
995 Lebkuchen Janusz 1961 Henry Team 10 km
462 Lech Łukasz 1990 OSP Białężyn 5 km
1116 Leszczys-Sumiński Michał 1983 Drużyna integracyjna 5 km
105 Leśna Natalia 1986 Paciaciaki TEAM 5 km
1078 Leśnicka Wioletta 1975 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
439 Leśniewski Przemysław 1976 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
1076 Leśnik Jacek 1971 United Athletics 5 km
206 Leśnik Remigiusz 2001 Kiszewo 10 km
1017 Lewandowska Daria 1979 Oborniki 5 km
560 Lewandowski Adam 1990 Obrzycko 5 km
515 Lewicka Magdalena 1983 Oborniki 10 km
913 Lewkowicz Krzysztof 1968 henry team 10 km
767 Liczak Agnieszka 1975 Oborniki 5 km
831 Ligenza-Kowalczuk Agata 1981 AKART SERVICE ADAM KOWALCZUK 5 km
204 Lisiecka Anna 1995 Hart Skoki 5 km
33 Lisiecka Izabela 1977 Słonawy 5 km
37 Lisiecka Michalina 2001 Słonawy 5 km
431 Lisiecka-Brodzińska Anna 1992 SP3 OBORNIKI 5 km
43 Lisiecki Andrzej 1974 Słonawy 5 km
869 Litwiniuk Mariusz 1976 Poznań 10 km
933 Lochyński Adam 2000 Czerwony Smok Wągrowiec 5 km
228 Lorenc Daria 1994 CEDC Oborniki 5 km
227 Lorenc Dominik 1989 Oborniki 5 km
983 Lorenc Patryk 1990 Oborniki 10 km
499 Ludwiczak Jarosław 1976 Napachanie 10 km
498 Ludwiczak Małgorzata 1981 Napachanie 10 km
916 Ludzkowska Edyta 1968 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
917 Ludzkowska Klaudia 1999 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
132 Ludzkowski Andrzej 1969 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
406 Ludzkowski Krzysztof 1991 KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
612 Lupa Rafał 1974 ROŻNOWO 5 km
613 Lupa Wiktoria 2001 ROZNOWO 5 km
476 Lutomska Dorota 1982 Oborniki 10 km
741 Łabuzińska Tomasz 1979 oborniki 10 km
137 Łączyński Henryk 1951 AMATOR 10 km
855 Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań 10 km
959 Łech Damian 1979 NyrolRuN 10 km
102 Łuczak Marcin 1982 run4energy 10 km
832 Łukaszyk Tymoteusz 1987 Murowana Goślina 5 km
331 Łukomski Dariusz 1967 Oborniki 10 km
93 Maciaszczyk Magdalena 1998 FWK TEAM ROGOŹNO 5 km
95 Maciaszczyk Marek 1965 FWK TEAM ROGOŹNO 10 km
1166 Maciaszczyk Mikołaj 1994 Nie lubię biegać 10 km
1135 Maciejewski Bartłomiej 1982 Rogozinski Klub Biegacza 10 km
480 Maciejewski Maciej 1976 Rogoźno 10 km
427 Maciejewski Maciej 1978 Pobiedziska Running Team 5 km
1149 Maciołek Violetta 1980 Lipnica 10 km
665 Maćkowiak Agnieszka 1982 1982 5 km
819 Madaj Rafał 1980 Kowanówko 10 km
818 Madajczak Jarosław 1973 time 10 km
749 Madoń Krzysztof 1975 Oborniki 10 km
1006 Magdziak Zbigniew 1969 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
59 Magdziarz Basia 1977 Kęsy Team 10 km
1143 Majchrzak Agnieszka 1977 KPP OBORNIKI 5 km
1179 Majchrzak Filip 1995 ZHP Hufiec Poznań-Wilda 10 km
847 Majchrzak Piotr 1972 MANGO 10 km
1023 Majewska Beata 1976 MSICS Poznań 10 km
236 Majewski Maciej 1966 łazarz poznań 10 km
25 Majewski Radosław 1979 Night Runners 10 km
1157 Majewski Sebastian 1985 KB Szamotuły 10 km
256 Majorek Krzysztof 1981 Międzychód 10 km
1133 Malachowska Joanna 1979 Delfinek Chodzież 10 km
568 Malicki Mateusz 1981 Night Runners 10 km
147 Maliński Artur 1992 PRO366 5 km
1186 Małecka Angelika 1990 Obrzycko 5 km
468 Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
1120 Mamrot Alex 2012 Drużyna integracyjna 5 km
348 Mantaj Janusz 1977 Cedc Oborniki 5 km
732 Mantyk Katarzyna 1982 RUUKKI 10 km
672 Mantyk Mikołaj 1997 M&W SPEDITION 10 km
690 Mańka Piotr 1971 M&W SPEDITION 5 km
223 Mańkowska Adriana 1987 Rossbiegani 5 km
220 Mańkowski Romuald 1966 Rossbiegani 10 km
286 Marchlewski Tomasz 1973 KB Gmina Czarnków 10 km
1138 Marciniak Mikołaj 1995 Połajewo 10 km
611 Marciniak Patryk 1984 Chodzież 10 km
594 Marcinkowska Beata 1983 RAJBUD OBORNIKI 5 km
241 Marcinkowska Sylwia 1978 Oborniki 10 km
281 Marcinkowski Marcin 1979 DT4YOU MTB TEAM 10 km
418 Marcińczak Zbigniew 1963 Zajączki biegną 10 km
134 Markiewicz Karolina 1988 Murowana Goślina 10 km
654 Markiewicz Paweł 1966 Oborniki 5 km
146 Markwitz Anna 1978 CEDC Oborniki 5 km
745 Markwitz Roman 1976 RUUKKI 5 km
1100 Martyńska Martyna 1996 Pałuckie Antylopy 10 km
1182 Masternak Agata 1979 Pobiedziska Running Team 10 km
815 Matecka Barbara 1977 Czerwonak biega 10 km
354 Matelska Ewelina 1992 CEDC Oborniki 5 km
20 Matuszczak Marcin 1979 Pobiedziska Running Team 10 km
530 May Małgorzata 1978 rakownia 5 km
529 May-Adamek Katarzyna 1975 kobieta 10 km
558 Mendlewski Mariusz 1988 MuroGu 10 km
619 Micek Przemysław 1973 Wełna 10 km
559 Michalak Monika 1982 KB Szamotuły 10 km
1198 Michalak Monika 1982 Czerwonak 5 km
1042 Michalska Eliza 1982 Pobiedziska Running Team 5 km
891 Michalska Sylwia 1974 Murowana Goślina 5 km
491 Michaluk Marta 1992 Szybcy i wściekli 5 km
915 Michałowska Agnieszka 1974 Dąbrówka 5 km
103 Michałowski Dominik 1988 Paciaciaki TEAM 10 km
658 Mielczarek Piotr 1957 CEDC INTERNATIONAL 5 km
1101 Mielczarek Piotr 1979 Pogromcy singletraków 10 km
540 Miękus Jan 1965 NOVOFERM 10 km
423 Miklejewski Tomasz 1979 Kibole w biegu 10 km
420 Mikowski Łukasz 1987 gRUNwald team Poznań 10 km
121 Miska Mateusz 1993 Poznań 10 km
1123 Mitręga Kamil 2001 Drużyna integracyjna 5 km
264 Mituta Jacek 1978 KB Gmina Czarnków 10 km
1049 Mizgalski Mikołaj 1993 Szamotuły 10 km
1031 Mleczak Dorota 1971 Międzychód 5 km
1030 Mleczak Grzegorz 1967 Międzychód 5 km
1032 Mleczak Mateusz 1993 niepełnosprawny 5 km
904 Młodożyński Tomek 1970 Kuna Kowanówko 5 km
303 Młynarczyk Mateusz 1989 Wronki 10 km
108 Modrzejewski Tomasz 1979 KB Gepard Murowana Goślina 5 km
774 Molińska Karolina 1995 Oborniki 5 km
265 Molski Hubert 1990 CEDC OBORNIKI 5 km
211 Morka Anita 1979 Oborniki 5 km
1073 Mściwujewska Adrianna 1996 Białystok 5 km
606 Mucha Edyta 1975 TRI MUSZKI TEAM 10 km
643 Mucha Jagoda 1992 Kowanówko 5 km
607 Mucha Leszek 1973 TRI MUSZKI TEAM 10 km
437 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd 10 km
235 Mujta Żaneta 1984 Oborniki 5 km
255 Müller Edyta 1979 Zbąszyń 10 km
254 Müller Patryk 1979 DT4YOU MTB TEAM 10 km
17 Mułek Jakub 1997 Duszpasterstwo Młodzieży Św. Józef 5 km
402 Mułkowski Daniel 1984 1984 10 km
834 Murawicz Grzegorz 1961 Podlesie 10 km
687 Muszyński Jakub 2003 M&W SPEDITION 5 km
688 Muszyński Maciej 1992 M&W SPEDITION 5 km
513 Myrda Damian 1983 Ekyypa 5 km
1163 Nadolska Barbara 1985 Triathlon Oborniki 10 km
250 Nadstaga Anna 1980 Kęsy Team 10 km
923 Najewski Przemysław 1972 Murowana Goślina 10 km
135 Nakoneczna Alicja 1987 KęsyTeam 5 km
454 Naparty Hubert 1994 Oborniki 10 km
534 Naparty Norbert 1994 Husaria Bogdanowo 10 km
54 Napartyu Zbigniew 1966 Husaria Bogdanowo 10 km
648 Narożna Justyna 1990 CrossCrew 10 km
810 Nawrocka Beata 1976 KB Gepard Murowana Goślina 5 km
791 Ndoloka Mbezi Alex 1992 Poznań 5 km
1026 Nie Rafał 1974 Oborniki 5 km
750 Niechciałkowski Dawid 2001 Szamotuły 10 km
1156 Niedzielski Paweł 1983 Oborniki 10 km
154 Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 Ciastki.pz 10 km
689 Nikodem Kamil 1995 M&W SPEDITION 5 km
465 Nochowicz Adam 1958 Urząd Gminy Chodzież 10 km
464 Nochowicz Bartosz 1988 PCH_RUN / Drużyna Szpiku 10 km
1128 Nogalski Fabian 2008 Drużyna integracyjna 5 km
1082 Nowacka Gosia 1986 Drużyna Szpiku 5 km
1 Nowacki Krzysztof 1978 KettlebellOborniki 10 km
704 Nowacki Krzysztof 1982 Oborniki 10 km
1084 Nowacki Maciej 1986 Drużyna Szpiku 5 km
705 Nowacki Paweł 1993 Poznań 5 km
792 Nowaczkowska Milena 1992 Kowanówko 5 km
507 Nowaczyk Adam 1993 chodzież 10 km
892 Nowaczyk Bartosz 1977 Straż Ochrony Lotniska P-ń Ławica 10 km
487 Nowaczyńska Agnieszka 1978 OBORNIKI 5 km
50 Nowak Adrian 1976 Pobiedziska Running Team 10 km
369 Nowak Agnieszka 1982 CrossCrew 10 km
472 Nowak Alicja 1985 Poznań 10 km
274 Nowak Irmina 1989 Murowana Goślina 5 km
471 Nowak Iwona 1983 Rogoźno 5 km
474 Nowak Marcin 1985 Poznań 10 km
686 Nowak Mateusz 1997 M&W SPEDITION 5 km
128 Nowak Michał 1988 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
1183 Nowak Waldemar 1974 Poznań 10 km
350 Nowakowski Marcin 1977 NOVOFERM 10 km
441 Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki 5 km
851 Nowicka Justyna 1983 Bogdanowo 5 km
941 Nowicki Kuba 1989 power full 5 km
1074 Nowicki Sebastian 1994 Asics Frontrunner / Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10 km
1014 Nowicki Zbigniew 1972 Oborniki 5 km
655 Noworacki Mariusz 1973 Parkowo 5 km
3 Nożewnik Mikołaj 1984 Połajewo 10 km
651 Nożewnik Patryk 1983 TOBI 10 km
772 Obidowski Michał 1989 JRG Oborniki 10 km
1107 Obroszko Sebastian 1980 Drużyna integracyjna 5 km
725 Och Joanna 1982 Och co za team 5 km
724 Och Michał 1982 Och co za team 10 km
1151 Ogórowicz Agata 1986 Oborniki 5 km
738 Ogrodowczyk Maciej 1978 RUUKKI 5 km
543 Ohnsorge-Szaban Ewelina 1988 Oborniki 10 km
40 Okpisz Andrzej 1961 Oborniki 10 km
756 Okupniarek Patryk 1985 Oborniki 5 km
66 Olęderek Maciej 1969 Poznań 10 km
637 Olszewska Ewelina 1996 Siła jest kobietą 5 km
494 Olszewska Izabela 1982 Mamy biegamy 5 km
640 Olszewski Mateusz 2000 Połajewo 5 km
526 Ordyniec Alicja 1976 Kęsy Team 10 km
46 Orlik Magdalena 1988 Oborniki 5 km
42 Orlik Piotr 1990 Oborniki 5 km
1172 Orwat Krzysztof 1982 zaSAPA:ni 10 km
91 Osak Hubert 1987 Pobiedziska Running Team 10 km
1035 Oses Marcin 1993 Byle Dobiec 10 km
222 Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko 10 km
82 Ostrowicki Piotr 1971 KĘSY TEAM 10 km
1130 Ostrowski Martynian 1988 OTC Oborniki 5 km
893 Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznań 10 km
144 Otuszewska Agata 1983 Pobiedziska Running Team 10 km
338 Pachla Jacek 1971 KB Szamotuły 10 km
24 Pacholska Marcelina 1989 Ocieszyn 5 km
633 Pacholski Błażej 1982 Ocieszyn 10 km
599 Pacholski Krystian 1987 Oborniki 10 km
27 Pacholski Remigiusz 1980 Ocieszyn 10 km
57 Paczkowska Sylwia 1988 Szamotuły 5 km
63 Paczkowski Jakub 1987 Poznań 5 km
83 Paczyńska Monika 1979 KĘSY TEAM 10 km
992 Paluch Mirosław 1964 budchem 10 km
621 Pankowski Filip 1993 Ryczywół 10 km
858 Paroń Norbert 1981 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
1059 Paszkiewicz Łukasz 1989 Oborniki 10 km
271 Paterka Przemysław 1980 Oborniki 5 km
556 Paul Przemysław 1967 Poznań 10 km
548 Paulus Monika 1984 Oborniki 5 km
547 Paulus Rafał 1981 Oborniki 5 km
195 Paweł Kielan Kenji 1979 Kibole w biegu! 10 km
262 Pawlak Krzysztof 1975 DT4YOU MTB TEAM 10 km
477 Pawlak Marcin 1992 OSP Białężyn 5 km
830 Pawlicki Krzysztof 1992 Szamotuły 10 km
372 Pawlik Arkadiusz 1982 JANUSZE MOTORYZACJI 10 km
319 Pawlik Dawid 1994 Oborniki 10 km
861 Pawlik Joanna 1985 KS Pretorium Poznań 5 km
371 Pawlik Katarzyna 1984 JANUSZE MOTORYZACJI 10 km
974 Pawłowski Karol 1972 Chodzież 10 km
210 Paziewska Zosia 2001 Kuna Kowanówko 5 km
207 Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko 10 km
457 Pec Anna 1972 CEDC Oborniki 5 km
769 Peda Krzysztof 1972 Złotkowo 10 km
1086 Perlicjan Jakub 1987 OTC Oborniki 5 km
586 Perlicjan Waldemar 1978 Rożnowo 10 km
512 Pertek Mariusz 1990 Śpiocha 5 km
404 Perz Emilia 1990 Wronki 10 km
405 Perz Kamil 1987 Wronki 10 km
949 Perz-Skrzypkowiak Ewa 1972 Szamotuły 5 km
450 Peterek Anna 1990 LOCOPRINT TEAM 10 km
1110 Phartun Przemysław 1979 Drużyna integracyjna 5 km
862 Piasecki Karol 1970 Kęsy Team 10 km
353 Piasecki Sebastian 1988 Oborniki 10 km
1003 Pidek Marcin 1978 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 10 km
58 Piechalak Jacek 1969 Rokietnica Biega 10 km
61 Piechalak Krzysztof 2000 ROKIETNICA 10 km
446 Piechocka Anna 1992 Cedc International Oborniki 5 km
1139 Piechocki Adam 1973 40 letnie Ciacha Chodzieskie 5 km
452 Piechocki Leszek 1989 niezrzeszony 10 km
533 Piechocki Przemysław 1979 Pobiedziska Running Team 10 km
928 Piechota Robert 1978 Nasz Fyrtel 10 km
469 Pieczul Tomasz 1980 KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
308 Pieczyńska Paulina 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
306 Pieczyński Jacek 1980 KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
993 Piesik Mariusz 1959 Maniek Biegalski Indyviduell 5 km
398 Pietek Robert 1972 Ofix.pl Bike Team 10 km
1025 Pietrzak Ryszard 1966 KB Szamotuły 10 km
124 Pietz Kamila 1994 eoborniki 5 km
177 Pietz Karolina 1975 Suchy Las 10 km
179 Pietz Mikołaj 1975 Suchy Las 10 km
425 Pietz Piotr 1956 CEDC Oborniki 5 km
953 Pikula Kamil 1997 Salon Fryzjerski "Styl" Drezdenko 5 km
1013 Pilarczyk Magdalena 1982 Oborniki 5 km
400 Pilarski Michał 1979 KP PSP Oborniki 10 km
908 Piotrowska Ewa 1982 PCH_RUN 5 km
519 Piotrowski Dominik 1980 PCH_RUN 10 km
23 Plesińska Joanna 1978 Kęsy Team 5 km
822 Płotka Tomasz 1989 KB Szamotuły 5 km
155 Pocentek Krzysztof 1990 M&W Spedition 10 km
388 Podgórna Agnieszka 1983 Poznań 10 km
364 Podlecki Wojciech 1983 ROKIETNICA 10 km
604 Polaczek Robert 1973 parkrun Poznań 10 km
141 Polcyn Lidia 1969 SP3 Oborniki 10 km
302 Polehojko Krzysztof 1985 Oborniki 10 km
1080 Polkowska Monika 1978 Velocity 10 km
569 Polody Anna 1996 Oborniki 5 km
283 Polus Marcin 1987 MROWINO 10 km
1190 Pomierski Kacper 1992 Oborniki 10 km
483 Ponicka Izabela 1974 Olimp 5 km
998 Ponicka Marta 1991 Ujście 5 km
484 Ponicki Tomasz 1971 Olimp 5 km
610 Popiołek Adrian 1984 Chodzież 10 km
68 Posłuszna Małgorzata 1978 Duszpasterstwo Młodzieży Miłosierni 10 km
973 Posłuszny Przemysław 1970 Walkers Team Oborniki 5 km
828 Pospieszny Karol 1992 Senators Team 10 km
176 Powiertowska Aleksandra 1977 Biegacze Juniora Runners Team 10 km
175 Powiertowski Adam 1976 Biegacze Juniora Runners Team 10 km
717 Powolny Jakub 1997 Oborniki 10 km
1094 Proszyk Danuta 1971 KB Szamotuły 10 km
909 Przespolewski Rafał 1975 Wrzosowa 10 km
517 Przybylak Mariusz 1986 Poznań 10 km
516 Przybylak Weronika 1986 Poznań 5 km
966 Przybylska Agnieszka 1981 Drużyna Szpiku 5 km
652 Przybylska-Buśko Helena 1970 PMI Runners 10 km
820 Przybyła Dariusz 1991 Połajewo 10 km
1168 Przybyłek Augustyn 1989 Rożnowo 10 km
943 Przybysz Bartosz 1984 murowana goślina 5 km
865 Przybysz Ewelina 1991 PCH_RUN 10 km
570 Przybysz Grzegorz 1982 Biegający Wągrowiec 10 km
944 Przybysz Małgorzata 1984 murowana goślina 5 km
463 Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run 10 km
681 Przybyszewska Sonia 1989 M&W SPEDITION 5 km
673 Przybyszewski Arkadiusz 1990 M&W SPEDITION 10 km
591 Przymusinski Damian 1986 PSP Oborniki 10 km
874 Pucek Grzegorz 1995 Szamotuly 10 km
1175 Pudliszak Jeremi 1973 Murowana Goślina 10 km
860 Pufal Michał 1991 OFICJALNI CHULIGANI JEZUSA CHRYSTUSA 5 km
682 Pytel Marta 1994 M&W SPEDITION 5 km
870 Radniecki Leszek 1977 Poznan 10 km
73 Rapacz Dorota 1988 Oborniki 5 km
1019 Rapke Andrzej 1966 Trzcianka Bike Team 5 km
826 Raś Ryszard,marek 1950 Eko-Wod-Kan 10 km
1171 Ratajczak Ernest 1982 Grodzisk Wlkp. 10 km
314 Ratajczak Jan 1993 Ludomy 5 km
1118 Ratajczak Jan 2001 Drużyna integracyjna 5 km
270 Ratajczak Paweł 1985 Urbanie 10 km
1102 Ratajczak Przemysław 1977 Poznań 5 km
554 Ratajczyk Artur 1982 Piła 10 km
553 Ratajczyk Robert 1989 Piła 10 km
550 Ratajewski Daniel 1993 Oborniki 10 km
636 Ratajska Magdalena 1974 CEDC Oborniki 5 km
638 Ratajski Bartosz 2000 CEDC Oborniki 5 km
639 Ratajski Rafał 1974 CEDC Oborniki 5 km
323 Reich Anna 1981 Dąbrówka Leśna 10 km
329 Reich Piotr 1978 Dąbrówka Leśna 10 km
1081 Reinholz Patryk 1992 Poznań 10 km
736 Remisz Marcin 1984 RUUKKI 10 km
1114 Resterny Zuzanna 2005 Drużyna integracyjna 5 km
878 Rewers Irek 1975 PCH_RUN 10 km
359 Rogalska-Ból Natalia 1990 Rożnowo 5 km
156 Rojtek Waldemar 1970 Biegający Wągrowiec 10 km
942 Romanowski Jacek 1963 Kicin 10 km
779 Romańczyk Piotr 1973 PCH_RUN 10 km
778 Romańczyk Sylwia 1974 PCH_RUN 10 km
217 Rosada Krzysztof 1986 Poznań 5 km
192 Rosin Anna 1977 Black Fox Survival 5 km
466 Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run 10 km
417 Roszak Adrian 1986 KB Szamotuły 10 km
967 Roszak Małgorzata 1974 Drużyna Szpiku 5 km
805 Roszkiewicz Magdalena 1976 Magdalena Roszkiewicz 5 km
919 Roszyk Przemek 1974 parkrun Poznań 10 km
925 Roszyk Sylwia 1978 parkrun Poznań 5 km
440 Rothe Patryk 1991 Poznan 10 km
1111 Różewski Marcin 1999 Drużyna integracyjna 5 km
142 Różycki Jarosław 1973 Przyczajony tygrys / ukryty smok 10 km
757 Ruks Szymon 1984 OTC Oborniki 10 km
76 Runowska Dajana 1996 CEDC Oborniki 5 km
984 Runowski Jakub 1986 Podrzewie 10 km
940 Rusinek Zbigniew 1980 Wronki 10 km
391 Ruta Jolanta 1972 Plewiska 10 km
535 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina 10 km
806 Rychczyńska Anna 1991 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
800 Rychłowski Michał 1973 U Leniwej Danuty 10 km
390 Rzepka Bartosz 1982 Kuna Kowanówko 10 km
334 Sadowski Kacper 1993 Carpe Diem 10 km
588 Sadowski Michał 1983 RATAJSCY FANATYCY 10 km
781 Sady Elwira 1984 Pobiedziska 10 km
1169 Sahan Fabian 1998 Gang Świeżakòw 10 km
968 Salski Jarosław 1986 Wronki 10 km
1041 Samoląg Agnieszka 1984 szamotuły 10 km
646 Sarbaczewski Sebastian 1981 Oborniki 5 km
575 Sarnowski Łukasz 1991 PC-net aktywni Trzcianka 5 km
645 Saukens Mariusz 1976 Pobiedziska Running Team 5 km
659 Saverin Iaroslav 1977 Oborniki 10 km
664 Sawicki Bartłomiej 1975 CEDC Oborniki 10 km
753 Schoener Łukasz 1980 Pogromcy Singletreków 10 km
215 Schramm Dorota 1989 Poznań 5 km
216 Schramm Ewa 1989 Poznań 5 km
934 Seidler Bartosz 1977 Hatr Skoki 10 km
647 Serba Michał 1992 KB SZAMOTUŁY 10 km
1027 Serwata Dawid 1992 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
1028 Serwata Patrycja 1988 KB Szamotuły 10 km
157 Siejak Karolina 1990 Golęczewo 5 km
927 Siekierski Michał 1985 Kibolski KS 5 km
708 Sieradzon Damian 1982 MotoVulcany 10 km
937 Sierszchuła Daniel 1994 1994 10 km
938 Sierszchuła Dominik 1992 Skoki 10 km
785 Sikora Dawid 1976 Sikoreczki 10 km
796 Siodła Karol 1988 Gębice 10 km
447 Siwicki Miłosz 1996 Młodzi Wilcy 5 km
1160 Skawińska Beata 1977 Oborniki 5 km
1124 Skawiński Jeremiasz 1999 Drużyna integracyjna 5 km
490 Skibińska Aldona 1972 KB Gmina Czarnków 10 km
765 Skokowski Robert 1985 Skoczki 5 km
986 Skowronek Przemysław 1980 Borek Wlkp 10 km
1085 Skórnicki Mariusz 1969 Szamotuły 10 km
1071 Skrzypczak Aleksandra 1989 ADVERT 5 km
313 Skrzypczak Andrzej 1977 Łanie i Byki :) 10 km
743 Skrzypczak Justyna 1977 Łanie i Byki :) 10 km
1070 Skrzypczak Michał 1987 ADVERT 10 km
755 Skrzypczak Miłosz 1998 Rogoziński Klub Biegacza 10 km
950 Skrzypkowiak Marek 1971 Szamotuły 5 km
900 Skrzypkowiak Wiktoria 2000 Oborniki 5 km
714 Słodzinka Marcin 1981 Wronki 10 km
291 Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg 10 km
219 Smarsz Łukasz 1993 lukasz.smarsz@wp.pl 10 km
318 Smela Dawid 1999 LucaSerwis 10 km
1180 Smela Patryk 1979 Oborniki 10 km
802 Smogulski Bartosz 1996 Ostroróg 5 km
1121 Smorawski Antoni 2008 Drużyna integracyjna 5 km
415 Sniegocki Paweł 1978 Pomorski Team Biegowy/WUEF Club Decathlon Swadzim 10 km
110 Sobańska Angelika 1984 Soban Team 10 km
112 Sobański Leszek 1981 Soban Team 10 km
1008 Sobański Marcin 1978 KS EXTREME TEAM OBORNIKI TRIATHLON 5 km
22 Sobczak Barbara 1971 Oborniki 10 km
542 Sobczak Dorota 1977 Mamy Biegamy 10 km
541 Sobczak Tomasz 1974 Reborn Team Gniezno 10 km
718 Sobkowiak Bartosz 1988 MST 10 km
443 Sobota Danuta 1965 Cedc International Oborniki 5 km
387 Sobota Krzysztof 2000 Triathlon Oborniki 5 km
1065 Soch Anna 1993 Chodzież 5 km
525 Sokołowska Klaudia 1996 Golęczewo 10 km
552 Soloch Maciej 1991 WRONIECKI KLUB BIEGACZA 10 km
237 Sołtys Milena 1991 Oborniki 5 km
1127 Sówka Kinga 2008 Drużyna integracyjna 5 km
1142 Spadło Paulina 1984 Bogdanowo 5 km
203 Springer Karolina 1980 Hart Skoki 10 km
899 Springer Krzysztof 1987 Kibole w biegu 5 km
475 Spychała Hubert 1990 CEDC Oborniki 10 km
1022 Stachowiak Damian 1985 MMA Devil Międzychód 10 km
6 Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki 10 km
395 Stachowiak Robert 1986 Uchorowo 10 km
170 Stachowiak Tytus 1994 Oborniki 10 km
412 Stanisławiak Natalia 1988 1988 10 km
649 Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM 10 km
1104 Stankowska Marta 1998 Złotniki 10 km
81 Stańko Krystian 1991 SOŁTYSÓWKA 10 km
573 Stawicka Ewa 1993 CEDC Oborniki 5 km
39 Stawicki Adam 1966 Oborniki 10 km
240 Stawujak Rafał 1981 Ocieszyn 10 km
1037 Stec Dorota 1974 - 5 km
1141 Stec Jolanya 1981 Ostroróg 10 km
715 Stefaniak Paweł 1980 PCH_RUN 10 km
1140 Stefański Arkadiusz 1998 OTC Oborniki 5 km
190 Steinke Dariusz 1988 FARMA ZDROWIA 5 km
189 Steinke Kamil 1999 FARMA ZDROWIA 10 km
77 Stępka Aleksandra 1979 Pobiedziska Running Team 10 km
79 Stępka Paweł 1978 Pobiedziska Running Team 10 km
605 Stęplowski Maciej 1997 parkrun Poznań 10 km
349 Stoińska-Winkowska Anna 1975 Cedc Oborniki 5 km
351 Stoiński Jacek 1980 Cedc Oborniki 5 km
352 Stoiński Wojciech 1983 Cedc Oborniki 5 km
585 Stroińska Katarzyna 2001 KS EXTREME TEAM OBORNIKI PŁYWANIE 5 km
999 Stróżak Dawid 1990 Długie Stare 5 km
726 Stróżyk Artur 1983 Biegający Wągrowiec 10 km
2 Strugała Maciej 1996 Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała 5 km
12 Strugała Marta 1994 Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała 5 km
1020 Stryszak Katarzyna 1989 Grodzisk Wlkp 10 km
435 Strzelczyk Anna 1980 Oborniki 5 km
28 Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team 5 km
436 Strzelczyk Tomasz 1979 Oborniki 5 km
194 Strzelewicz Marlena 1983 Sim team 10 km
1136 Strzepka Aleksandra 1983 Delfinek Chodzież 10 km
876 Strzępka Barbara 1991 Dąbrówka Leśna 5 km
287 Stuper Agnieszka 1990 Oborniki wlkp 10 km
200 Suchorowski Jakub 1981 PRO366 5 km
1147 Swierkowska Bozena 1977 Chludowo 5 km
1146 Swierkowski Robert 1979 Chludowo 10 km
30 Swoboda Magdalena 1977 Ryczywół 10 km
296 Sypniewska Agnieszka 1981 Sypniewscy Team 10 km
297 Sypniewski Michał 1982 Sypniewscy Team 10 km
546 Szaban Anna 1989 Oborniki 5 km
545 Szaban Sławomir 1988 Oborniki 5 km
833 Szafrański Dominik 1984 #chybaszedłteam 10 km
958 Szalbierz Marta 1981 Plewiska 5 km
930 Szanecka Agnieszka 1973 Bąbliniec 10 km
931 Szanecki Grzegorz 1975 Bąbliniec 10 km
951 Szatkowska Katarzyna 1982 Kicin 10 km
1197 Szczawińska Jolanta 1975 Monar Rożnowice 34 5 km
263 Szczepanek Piotr 1977 CEDC Oborniki 10 km
734 Szcześniak Robert 1965 RUUKKI 10 km
53 Szczęsny Grzegorz 1957 Oborniki 5 km
293 Szczęsny Teodor 1958 Poznań 5 km
13 Szczurowski Kamil 1985 CEDC Oborniki 10 km
453 Szedler Sławomir 1991 KB Gmina Czarnków 10 km
1093 Szelmeczka Bogdan 1957 Klub Żeglarski KLIWER 10 km
667 Szepielak Michalina 1987 M&W SPEDITION 10 km
883 Szkudlarek Ks. Mateusz 1990 Duszpasterstwo Młodzieży Miłosierni 5 km
65 Szkudlarz Mateusz 1990 Poznań 10 km
335 Szmatuła Robert 1975 1975 10 km
979 Szmyt Kacper 1999 Obrzycko 10 km
1011 Sznajder Krystyna 1983 Chludowo 10 km
733 Szostak Waldemar 1967 RUUKKI 10 km
626 Sztuba Karolina 1996 Rogoźno 10 km
877 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
844 Szuta Marek 1966 KB Gmina Czarnków 10 km
1061 Szymaniak-Turek Malwina 1987 chaos kaźmierz 10 km
180 Szymanowicz Bartosz 1997 Lubasz 5 km
1113 Szymanowicz Kinga 1990 Drużyna integracyjna 5 km
366 Szymańska Agnieszka 1981 SP3 team Oborniki 10 km
10 Szymański Przemysław 1978 REWIZOR TRI 10 km
145 Szymaś Dorota 1984 SP3 OBORNIKI 10 km
11 Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków 10 km
497 Szymczak Marzena 1972 CEDC Oborniki 5 km
775 Szymkowiak-Wróbel Iwona 1974 Nochowo 5 km
789 Szymkowski Krzysztof 1988 Rożnovia Rożnowo 10 km
340 Szymot Adrian 1988 P.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKI 5 km
32 Ślęzak Wiesław 1977 Biegający Wągrowiec 10 km
520 Śliwinski Jarosław 1984 Obrzycko 10 km
523 Śliwińska Joanna 1985 Obrzycko 5 km
890 Świątek Szymon 1995 Kęsy Team 5 km
871 Świgoniak Paulina 1983 Rumianek 10 km
88 Śwital Leszek 1974 PCH_RUN -MORSY MARGONIN 10 km
89 Śwital Mateusz 1998 PCH_RUN -MORSY MARGONIN 10 km
777 Świtalski Krystian 1976 Grupa Biegowa Runnersclub.pl Poznań 10 km
809 Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team 10 km
199 Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
267 Tabat Piotr 1980 FWK TEAM ROGOŹNO 10 km
1046 Tabatowski Jakub 1992 Wronki 10 km
294 Taciak Michał 1995 Skórzewo 10 km
188 Talar Magdalena 1977 CEDC Oborniki 10 km
97 Talar Marek 1985 CEDC Oborniki 10 km
140 Talar Zenon 1953 CEDC Oborniki 10 km
7 Tecław Krzysztof 1967 DJ biega 5 km
694 Thomann Jolanta 1969 Rogoźno 5 km
709 Tomaszewski Krzysztof 1982 Piątkowo Na Biegowo 10 km
850 Tomaszewski Mateusz 1979 KONSTYTUCJA 10 km
1029 Tomczak Tomasz 1976 Naramowice Biegają 10 km
342 Tomczak-Nowak Kinga 1977 Golęczewo 5 km
1024 Tomczyk Stanisław 1962 Puszczykowo 10 km
803 Topolewski Grzegorz 1982 BIEGACZE YOUFIT 10 km
320 Topór Monika 1997 Gołaszyn 5 km
15 Tracz Alicja 1996 Pobiedziska Running Team 10 km
842 Troszczyńska Izabela 1991 Oborniki 10 km
268 Troszczyński Jarosław 1976 Bracia Troszczyńscy 10 km
1098 Troszczyński Przemysław 1974 Indywidualna Praktyka LeKarska -lek. Przemysław Troszczyński 10 km
122 Tupaj Mariusz 1970 Drużyna Szpiku 5 km
1062 Turek Tomasz 1984 chaos kaźmierz 10 km
186 Tuszyńska Joanna 1988 Bogdanowo 10 km
234 Tyl Michał 1992 Senators Team 10 km
590 Tyliński Tomasz 1988 Kibole w biegu 10 km
1092 Tysowski Piotr 1971 Poznań 5 km
691 Urbaniak Ariel 1992 M&W SPEDITION 5 km
853 Urbaniak Arkadiusz 1979 Pasjonaci Słupca 10 km
1010 Urbaniak Damian 1995 Rogoźno 5 km
581 Urbaniak Michał 1949 OBORNIKI 10 km
1038 Urbanowski Piotr 1985 KB GMINA CZARNKÓW 10 km
813 Urbański Łukasz 1982 Poznań 10 km
341 Wachowiak Ewa 1979 Oborniki 5 km
1105 Wachowiak Paweł 1998 KB Szamotuły 10 km
620 Wadzińska Bogumiła 1981 Soban Team 5 km
817 Walczak Agata 1988 Zalasewo 5 km
807 Walczak Tomasz 1987 Swarzędz 10 km
356 Walenciak Magdalena 1981 Oborniki 5 km
5 Waligóra Jakub 1986 Pobiedziska Running Team 10 km
1191 Walkowiak Dawid 1979 Poznań 10 km
746 Walkowiak Mateusz 1989 Oborniki 10 km
634 Walkowski Roman 1988 Ocieszyn 10 km
1144 Wańska Karolina 1987 ROGOŹNO 5 km
1033 Warguła Waldemar 1980 KIBOLSKI KS 10 km
875 Warzybok Natalia 1994 Chludowo 5 km
583 Wasila Waldemar 1967 RKB Rogożno 10 km
357 Wasyłyk Łukasz 1979 Czarnków 10 km
72 Waszak Adrian 1995 Lubasz 5 km
52 Waszak Daria 1990 Lubasz 5 km
766 Wawrzyniak Ewa 1979 Oborniki 5 km
768 Wawrzyniak Rafał 1975 Oborniki 5 km
94 Wąs Marcin 1976 Kuna Kowanówko 10 km
16 Wąsowska Dagmara 1985 Pobiedziska Running Team 10 km
9 Wąsowski Piotr 1980 Pobiedziska Running Team 10 km
8 Wciórka Robert 1973 Pobiedziska Running Team 10 km
434 Welter Przemysław 1989 KB SZAMOTUŁY 10 km
1048 Wencek Maciej 1984 Poznań 5 km
1122 Wenzel Filip 2009 Drużyna integracyjna 5 km
407 Weszka Sandro 1985 Wronki 10 km
321 Weymann Sebastian 1982 Roznowo 5 km
1050 Wicenty Joanna 1994 Obrzycko 5 km
360 Widziński Adam 1985 FizjoAnna 10 km
115 Wieczorek Jarosław 1976 Aktywni PCnet 10 km
129 Wieczorek Łukasz 1984 KB Szamotuły / Smashing Pąpkins 10 km
577 Wieczorek Magdalena 1982 Łanie i Byki :) 10 km
125 Wieczorek Maria 1984 Smashing Pąpkins / KB Szamotuły 10 km
41 Wierzbicka Joanna 1975 KB Gepard Murowana Goślina 5 km
897 Wierzbicka Natalia 1982 PCH_RUN 10 km
38 Wierzbicki Wiesław 1973 KB Gepard Murowana Goślina 5 km
96 Wietrzyńska Magdalena 1984 1984 10 km
414 Wika Jacek 1979 Wronki 10 km
413 Wika Przemysław 1976 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
445 Winkel Alina 1984 POZNAŃ 10 km
242 Wiśniewska Alina 1965 Smashing Pąpkins 5 km
698 Wiśniewska Ewa 1968 Mrocza 10 km
683 Wiśniewska Małgorzata 1998 M&W SPEDITION 5 km
244 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins 5 km
245 Wiśniewski Bartosz 1992 Smashing Pąpkins 10 km
674 Witczak Grzegorz 1991 M&W SPEDITION 10 km
470 Witczak Marcin 1980 1980 5 km
1069 Witczak Paulina 1993 Szamocin 5 km
797 Witek Rafał 1985 OTC Oborniki 5 km
312 Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy 10 km
310 Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy 10 km
1193 Witkowski Mateusz 1991 Monar Rożnowice 34 10 km
848 Witkowski Paweł 1987 PCH_RUN 5 km
880 Wittig Mateusz 1993 SRTG Słupca 10 km
251 Wleklak Oskar 1998 Oborniki Wlkp 10 km
576 Włodarczak Agnieszka 1976 Oborniki 5 km
574 Włodarczak Rafał 1970 Oborniki 5 km
1044 Włodarczak Rafał 1983 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
675 Włudarczak Jakub 1999 M&W SPEDITION 10 km
1002 Włudarczak Michał 1986 SP ZOZ 10 km
258 Wojdak Gwidon 1994 Oborniki 5 km
257 Wojdak Oliwia Ewelina 1997 Duszpaterwstwo Młodzieży św. Józefa 5 km
839 Wojtan Katarzyna 1981 Poznań 10 km
841 Wojtan Robert 1977 Poznań 10 km
978 Wolna Aleksandra 1956 WORUBA 10 km
337 Wolniewicz Janusz 1948 KS EXTREME TEAM OBORNIKI Quadrathlon,Pływanie 5 km
762 Wołodźko Paulina 1991 P.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKI 5 km
1152 Wołoszyn Maciej 1971 Oborniki 10 km
799 Wołyński Jacek 1965 CHODZIEZ 10 km
355 Woroch Miłosz 1986 CEDC Oborniki 5 km
921 Woźniak Weronika 1992 Jerzykowo 5 km
481 Wójcik Paulina 1989 Poznań 10 km
231 Wroński Bogusław 1970 KB POWOLNIAK 10 km
776 Wróbel Artur 1974 Nochowo 5 km
1066 Wróbel Stanisław 1994 Czarnków 10 km
485 Wróblewski Krzysztof 1964 Kris Ultra Team 10 km
1155 Wróblewski Tomasz 1973 Drużyna Jezusa Chrystusa 10 km
459 Wtorek Maciej 1980 Just4Fun 10 km
1200 Wybacz Andrzej 1952 Clio Team 5 km
1199 Wybacz Teresa 1956 Clio Team 5 km
386 Wygralak Piotr 1986 Drużyna Szpiku Poznań 10 km
866 Wyka Angelika 1986 PCH_RUN 10 km
1057 Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN 10 km
1058 Wylegała Michał 1978 PCH_RUN 10 km
126 Wyrwas-Zygarłowska Izabela 1980 KOBIETY BIEGAJĄ 10 km
854 Wysocki Grzegorz 1978 Słupca 10 km
381 Yokokura Iwona 1973 Koziegłowy 10 km
911 Zachciał Adam 1980 Wrzosowa 5 km
910 Zachciał Anna 1981 Wrzosowa 10 km
747 Zagacki Jakub 1982 Lulin 10 km
629 Zając Krystian 1988 Drużyna Bartka 10 km
1165 Zając Piotr 1977 Krav Maga Oborniki 10 km
596 Zajączkowska Krystyna 1961 BABKI 10 km
411 Zakrzewicz Przemysław 1959 Mrowino 10 km
873 Zalewski Grzegorz 1973 Poznan 10 km
165 Zaranek Barbara 1971 kęsy team 10 km
578 Zastróżny Norbert 1992 Szamotuły 10 km
722 Zataj Igor 1980 KB MANIAC POZNAŃ 10 km
429 Zawieja Daria 1994 Oborniki 10 km
631 Zbierska Laura 1999 Oborniki 5 km
1167 Zduniewicz Marcin 1978 oborniki wlkp 5 km
707 Zegarlicki Tomasz 1994 Witkowo Biega 5 km
825 Zeman Magdalena 1985 KPP Oborniki 10 km
840 Zgoła Przemo 1976 Komorowo 10 km
403 Zieliński Krzysztof 1980 JRG Oborniki 5 km
759 Zieliński Krzysztof 1989 Łanie i Byki ;) 10 km
948 Zieliński Krzysztof 1963 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
164 Zieliński Marcin 1980 1980 10 km
393 Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań 10 km
64 Zielsdorf Michał 1989 KB Gmina Czarnków 10 km
148 Zięba Anna 1977 Murowana- Goślina 5 km
193 Ziętek Anna 1978 Ryczywół 10 km
191 Ziętek Maciej 1973 Ryczywół 10 km
929 Zimowska Zuzanna 1985 Sikoreczki 10 km
676 Ziółkowski Marcin 1999 M&W SPEDITION 10 km
678 Ziółkowski Rafał 1998 M&W SPEDITION 10 km
60 Ziółkowski Wojciech 1977 #ZABIEGANINOCĄ 5 km
635 Zwolińska Adrianna 1997 Baduk Team 5 km
544 Zydorczak Dominik 2000 Oborniki 10 km
710 Żabierek Arkadiusz 1993 Konin 5 km
812 Żebrowska Katarzyna 1967 Trzcianka 10 km
421 Żebrowska Monika 1987 Cerekwica 5 km
422 Żebrowski Bartosz 1987 Cerekwica 5 km
980 Żuk Adam 1999 Oborniki Wielkopolskie 5 km
307 Żuk Piotr 1995 Oborniki 5 km
396 Żurek Mateusz 1983 MOTOVULKANY 10 km