Lista startowa

Bieg Niepodległości

Oborniki 11.11.2019
Dystans: 10 km | 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 1189


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1115 Abramczyk Łukasz 1979 Bogucin 10 km
180 Adamczak Adrian 1988 OBORNIKI 10 km
93 Adamczak Beata 1968 Szamotuły 5 km
187 Adamczak Henryk 1986 Rokietnica 5 km
444 Adamczyk Małgorzata 1973 SKS OBORNIKI 10 km
445 Adamczyk Natalia 2001 Kęsy Team 5 km
980 Adamski Krystian 1984 Oborniki 5 km
518 Aftyka Krzysztof 1990 Byle do mety... 10 km
1099 Agaciak Mateusz 1991 Poznań 10 km
228 Andryszak Bartek 2002 Rąbczyn 5 km
230 Andryszak Marcin 1996 Rąbczyn 5 km
229 Andryszak Radek 1974 Rąbczyn 10 km
479 Andrzejewski Mateusz 1985 Oborniki 10 km
481 Andrzejewski Michał 1987 Osp dąbrówka leśna - naczelnik 5 km
213 Andrzejewski Przemysław 1980 Wk Poznań/Rataje Dream Team 10 km
595 Andrzejewski Radosław 1985 Złotniki 10 km
848 Antczak Daniel 2001 TURYŚCI TEAM 5 km
847 Antczak Marzena 1983 TURYŚCI TEAM 5 km
78 Antczak Szymon 1986 KAC RUDA 5 km
129 Antkowiak Maciej 1979 KUNA KOWANÓWKO 10 km
569 Augustyniak Weronika 1984 Wronki 5 km
554 Bacik Grzegorz 1983 Bogdanowo 10 km
73 Bacik Monika 1983 Oborniki 5 km
1159 Baczynski Michal 1985 Cieśle 10 km
1008 Baczyńska Marika 1999 Hydroaktywni 5 km
567 Bałakari Anna 1995 PENTATHLON SZCZECINEK 10 km
178 Banaś Sławomir 1983 Predator 10 km
1092 Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ 10 km
876 Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
488 Barta Natalia 1985 Bąbliniec 5 km
134 Bartol Łukasz 1982 BARTOL TEAM 5 km
851 Bartol Maciej 1985 Oborniki 5 km
131 Bartol Nina 1977 BARTOL TEAM 5 km
436 Bartoszek Katarzyna 1986 Bartoszki TEAM 5 km
435 Bartoszek Łukasz 1984 Bartoszki TEAM 5 km
317 Baryczkowska Katarzyna 1978 KAMA RUN Czarnków 10 km
863 Basheiko yurii 1987 Wargowo 5 km
188 Basińska Agnieszka 1974 PRO366 5 km
715 Basińska Marta 1995 KĘSY TEAM 10 km
430 Basiński Marcin 1974 PRO366 10 km
908 Bączkowska Aleksandra 1979 Chodzież 5 km
647 Bączkowski Rafał 1973 Chodzież 5 km
161 Bąk Agnieszka 1971 Radziwojaki 5 km
1056 Bąk Monika 1984 Oborniki 5 km
778 Bednarczyk Zbigniew 1958 STR Poznań 10 km
873 Bednarek Adam 2001 Oborniki 5 km
1023 Bednarek Kinga 1977 Oborniki 5 km
512 Bejma Tomasz 1973 Oborniki 10 km
117 Bentkowska Agnieszka 1978 Pobiedziska Runing Team 5 km
323 Bernard Grażyna 1975 KAMA RUN Czarnków 5 km
349 Bernat Ilona 1985 Oborniki 5 km
1132 Będuski Krzysztof 1989 Centrum Ogrodnicze Bogdanowo 5 km
38 Białas Jerzy 1963 Rogoźno 5 km
438 Białek Mirosław 1984 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
590 Bider Adrian 1989 For Run Team 10 km
607 Bider Małgorzata 1990 For Run Team 10 km
810 Biedna Agnieszka 1979 Team BaRT Dee 10 km
327 Biedna Dorota 1978 Kiszewo 10 km
354 Bielawiak Dariusz 1981 Team Bielawiak 10 km
171 Bielejewski Łukasz 1978 Ofix.pl Team 10 km
928 Biernacki Rafal 1975 ALMA-EL TEAM 10 km
494 Bluge Adrianna 1998 OSP Dąbrówka Leśna 5 km
495 Bluge Mateusz 1992 OSP Dąbrówka Leśna 5 km
336 Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
758 Błoszyk Marcin 1978 Murowana Goślina 10 km
700 Błoszyk Robert 1982 Rakownia 10 km
141 Bober Beata 1989 SOŁTYSÓWKA 5 km
1195 Bocheński Jakub 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
985 Bojanowski Marcin 1980 Walk & Run Team Oborniki 5 km
852 Bombała Zbigniew 1972 Spomasz Team 10 km
316 Bombelczyk Artur 1974 KAMA RUN Czarnków 10 km
855 Bonowicz Joanna 1981 REKOPLAST 10 km
500 Borkowicz Zuzanna 1997 Oborniki 5 km
442 Boroński Paweł 1990 SWS TEAM 10 km
162 Borowczyk Katarzyna 1983 Nowak Run 10 km
1166 Borowiak Jagoda 1993 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
603 Boruszak Ewa 1991 Oborniki 5 km
605 Boruszak Paweł 1989 Oborniki 10 km
291 Borys Andrzej 1952 Kb Katorżnik Murowana Goślina 5 km
290 Borys Elżbieta 1952 Kb Katorżnik Murowana Goślina 5 km
620 Borysowski Mariusz 1976 Oborniki 5 km
743 Bórkowski Mikołaj 1983 Można na rowerze? 10 km
1042 Brzechwa Sylwia 1993 Oborniki 5 km
726 Brzechwa Weronika 1984 Oborniki 5 km
1040 Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega 10 km
1113 Buchholz Paweł 1987 Murowana Goślina 5 km
282 BudyŁa Marek 1964 ob 5 km
839 Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku 10 km
402 Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki 10 km
1051 Bukowski Szymon 1989 Meduza 10 km
451 Bulak Mateusz 1991 Oborniki 10 km
955 Burmistrz Bartosz 1987 Tarnowo Podgórne Biega 10 km
350 Buszkiewicz Agata 1990 Oborniki 5 km
732 Buszkiewicz Maciej 1994 Poznań 10 km
462 Byczyński Marek 1980 Oborniki 5 km
832 Bystrzycka Małgorzata 1981 Oborniki 5 km
493 Bystrzycki Michał 1981 Oborniki 5 km
195 Ceglarek Wojtek 1991 Kibole w biegu 10 km
943 Chelwing Dominik 1997 Popowo Kościelne 5 km
211 Chmiel Dawid 1990 Dawid Chmiel 10 km
1163 Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team 10 km
808 Chmielewska Sylwia 1987 Oborniki 5 km
709 Chojnacka Martyna 1989 Oborniki 5 km
446 Chojnacki Maciej 1986 chodzież 10 km
126 Cholewinska Longina 1966 Hernik Team 10 km
132 Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team 10 km
358 Chruścicki Jarosław 1969 Nowak Run 10 km
1158 Chruścińska Ewa 1985 Gadżet Shop 5 km
1170 Chudy Oskar 2014 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
898 Chudzicki Arkadiusz 1986 Krav Maga Oborniki 10 km
150 Chudzicki Grzegorz 1987 Oborniki 5 km
696 Chudziński Marcin 1999 Rożnowo 5 km
610 Chudziński Wojciech 1988 Oborniki 10 km
365 Cicha Ania 1986 PCH RUN 10 km
698 Cichacki Pawel 1978 Oborniki 10 km
146 Cichała Piotr 1987 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
570 Cichy Dariusz 1989 Psarskie też biega 10 km
340 Cichy Roman 1980 MUAY RUNNING TEAM 10 km
946 Ciesielska Hanna 1983 Murowana Goślina 5 km
756 Ciesielski Adam 1988 Polajewo 10 km
343 Ciesielski Mateusz 1988 Marunowo 10 km
1103 Cieślak Andrzej 1956 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań 10 km
881 Cieślik Mateusz 1999 BandaCieślikowskichPsów 10 km
787 Cieślowski Hugo 1991 TRM MWRP 5 km
471 Ciołek Aleksandra 1995 Couple Team 5 km
473 Ciołek Seweryn 1991 Couple Team 5 km
967 Ciupiński Adam 1985 Poznań 10 km
1033 Ciźla Grzegorz 1986 Oborniki 10 km
651 Colombo Marek 1978 MEDUZA TEAM 10 km
882 Czajkowski Stefan 1997 BandaCieślikowskichPsów 5 km
1105 Czarnecka Agnieszka 1989 Walka Kostrzyn 10 km
333 Czarnecka Danuta 1967 PCH_ RUN 10 km
1106 Czarnecka Małgorzata 1968 Złotów 10 km
36 Czarnecka Marzena 1980 Biegajaca mama 5 km
1156 Czarnecki Adrian 1983 Rogoźno 10 km
1107 Czarnecki Mirosław 1962 Złotów 10 km
1104 Czarnecki Rafał 1989 Walka Kostrzyn 10 km
984 Czechanowski Krzysztof 1982 Latata Team 5 km
929 Czekała Magda 1977 KB Szamotuły 10 km
1047 Czekała Natalia 1999 Szamotuły 5 km
152 Czepczor Beata 1983 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
397 Czubała Wojciech 1991 M&W Spedition 5 km
548 Czyżykowski Grzegorz 1984 Dąbrówka 10 km
809 Dahlke Bartosz 1984 Team BaRT Dee 10 km
1069 Dalkiewicz Igor 1994 Złocieniec 10 km
1094 Dąbrowska Dorota 1974 BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10 km
75 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega 5 km
1095 Dąbrowski Marek 1973 BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10 km
1141 Dębska-Zeńczak Agnieszka 1984 Poznań 10 km
278 Disterheft Łukasz 1985 DELTA OBORNIKI 5 km
796 Disterheft Natalia 1986 Salon Fryzjerski Natalia 5 km
703 Dobiegała Grzegorz 1985 KAMA RUN 10 km
556 Dobrochowski Bartosz 1988 Oborniki Wlkp 5 km
153 Dobrowolski Emil 1986 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 10 km
615 Dobrychłop Adrianna 2000 Szamotuły 5 km
617 Dobrychłop Natasza 1995 Szamotuły 5 km
525 Dobrychłop Waldemar 1971 Oborniki 5 km
22 Dołgoruki Karolina 1984 1984 10 km
359 Domasik Andrzej 1968 Rożnowo 5 km
360 Domasik Mateusz 2002 Rożnowo 5 km
138 Dombrowicz Krystian 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5 km
301 Don Robert 1974 Wszystko o bieganiu 10 km
990 Dopieralski Grzegorz 1983 Megton 10 km
246 Dorosz Małgorzata 1996 Rogoźno 5 km
105 Dorożała Marek 1966 Szamotuły 10 km
362 Dreger Anna 1983 Oborniki 5 km
364 Dreger Zuzanna 2003 Oborniki 5 km
931 Dudkowiak Łukasz 1977 ATLAS RUNNING TEAM 10 km
1019 Dukat Mateusz 1999 Ryczywół 5 km
376 Dura JarosŁaw 1972 Drużyna Szpiku 5 km
377 Dura Maja 2003 Drużyna Szpiku 5 km
741 Durowicz Anita 1976 Pamiątkowo 5 km
167 Dzierzkowska Aleksandra 1962 KLAS Szpot Swarzędz 10 km
498 Dziubałka Agata 1979 parawruch.pl 5 km
224 Ewertowska Weronika 1984 Kolka Team 5 km
298 Fajok MaŁgorzata 1971 KĘSY TEAM 5 km
297 Fajok Mariusz 1969 KĘSY TEAM 10 km
420 Faron Jakub 1982 Just4Fun 10 km
425 Fąka Łukasz 1975 Team Wesołych Tetryków 5 km
804 Fąka Monika 1976 Team Wesołych Tetryków 5 km
29 Feliksiak Łukasz 1982 Oborniki 5 km
1128 Fenrich Grzegorz 1985 Maniewo 5 km
952 Fidos Sebastian 1990 Skoki 5 km
649 Figan Arkadiusz 1997 Czerwonak 5 km
250 Figas-Matuszczak Joanna 1982 Pobiedziska 5 km
237 Filiks Sebastian 1984 Poznań 10 km
825 Filipiak Dominik 1989 Oborniki 5 km
308 Flajszer Monika 1990 Oborniki 10 km
1190 Fligiel Michał 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
606 Florczak Patryk 1993 Oborniki 5 km
786 Foltyn-Strzępka Oliwia 1992 Połajewo 5 km
164 Fórman Daniel 1974 LODOŻERCY_CHODZIEŻ 10 km
572 Frankowska Renata 1974 1974 5 km
1112 Frankowska Renata 1974 Granowo 10 km
964 Frankowski Michał 1988 Lodożercy Chodzież 10 km
426 Frąckowiak Krzysztof 1988 Kama Run Czarnków 10 km
263 Frąckowiak Natalia 1990 KAMA RUN CZARNKÓW 5 km
176 Friebe Bogusława 1986 Murowana Goślina 5 km
58 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina 10 km
987 Furmaniak Agnieszka 2003 JulNet 5 km
986 Furmaniak Magdalena 1980 JulNet 5 km
671 Futro Małgorzata 1981 Wągrowiec 5 km
672 Futro Tomasz 1979 Wągrowiec 5 km
1134 Gòrka Magdalena 1985 Bukowski klub biegacza 5 km
1135 Gòrka Mateusz 1984 Bukowski klub biegacza 5 km
467 Gac Danuta 1979 Ryczywół 10 km
1090 Gacek Arkadiusz 1978 Oborniki 5 km
1054 Gajewski Mateusz 1999 United Athletics 5 km
841 Gajewski Tomasz 1987 JANUSZE 10 km
516 Gałat Dariusz 1996 Wolni Farmerzy 10 km
245 Gałat Marek 1981 SP3 Oborniki 10 km
1122 Gałat Miłosz 2000 Bonkol 5 km
799 Gałęska Katarzyna 1982 Dzikie Małże 10 km
800 Gałęski Damian 1980 Dzikie Małże 10 km
961 Gapska Ewa 1971 Biegacze Józefa Noji 10 km
1139 Gapska Rozalia 1998 Biegacze Józefa Noji 10 km
962 Gapski Bogdan 1965 Biegacze Józefa Noji 10 km
1193 Garbień Alan 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
142 Garstka Paweł 1988 Kama Run Czarnków 10 km
906 Garstka Zbigniew 1977 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
1192 Gaszyński Nikolas 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
1204 Gawlik Agnieszka 1980 KĘSY TEAM 10 km
1079 Gąska Michał 1984 Kobylnica 10 km
1121 Gbyl Łukasz 1997 Oborniki wlkp 5 km
395 Gehrke Robert 1987 Lokator Nieruchomości Piła 5 km
361 Gęsikiewicz Justyna 1977 Oborniki 5 km
257 Gibas Paweł 1984 BTS BUDZYŃ 10 km
865 Gierczyński Sebastian 1988 Wronki 10 km
944 Gierusz Maciej 1982 Kuna Kowanówko 10 km
91 Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10 km
614 Gilwatowski Bartosz 1976 Pobiedziska Running Team 10 km
244 Glazer Anna 1969 KAMA Run Czarnków 10 km
108 Gładecka Anna 1981 Oborniki 5 km
559 Gładecka Joanna 1985 Uchorowo 10 km
107 Gładecki Sebastian 1979 Oborniki 10 km
417 Gładysz Tomasz 1978 Yolo 10 km
1020 Gładysz Wojciech 1982 CRAFTWARE RUNNING TEAM 10 km
226 Głowicka Marta 1985 Oborniki 5 km
288 Głuchy Marek 1982 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 10 km
591 Gniedziński Mikołaj 2000 Dąbrówka Leśna 5 km
657 Gocłowska Nicola 1994 Oborniki 5 km
240 Godek Piotr 1964 KB Maniac Poznań 5 km
486 Gogoc Zosia 1982 WĄGROWIEC 5 km
258 Gokiert Michał 1988 Ikano 5 km
777 Gola Paulina 1995 Ruukki 5 km
1078 Golon Paweł 1979 Wronki 10 km
750 Gołembecki Jakub 1973 Chodzież 10 km
118 Gołębiewski Łukasz 1992 Lidzbark 5 km
1171 Gomoński Dominik 1980 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
899 Gorczyńska Kinga 1982 OBORNIKI 5 km
917 Gos Piotr 1976 Naramowice Biegają 10 km
33 Goszcz Kacper 1986 Kiszewo 5 km
1073 Góra Krzysztof 1983 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
710 Góral Wiktoria 2001 Wróblewo 10 km
935 Górniak Julia 2002 JulNet 5 km
937 Górniak Tomasz 1978 JulNet 5 km
936 Górniak Violetta 1980 JulNet 5 km
183 Grabarczyk Ernest 1994 Oborniki 5 km
580 Grabiarz Marcin 1982 Oborniki 5 km
541 Grabowska Izabela 1980 Kaczory 10 km
1147 Grabowski Adam 1979 1979 5 km
747 Gradzik Marlena 1976 Extreme Team 5 km
866 Gradzik Mikołaj 1992 Oborniki 10 km
740 Gradzik Robert 1973 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10 km
351 Graj Damian 1982 Kama Run Czarnków 10 km
149 Grdeń Natalia 1985 Maniewo 10 km
951 Grembecka Agnieszka 1984 Biedrusko 10 km
128 Grenadier Damian 1987 Edukacja Lubasz 5 km
441 Grewling Krzysztof 1988 Rogoźno 10 km
440 Grewling-Klak Joanna 1988 Rogoźno 10 km
429 Grotowska Anna 1998 Oborniki 10 km
1125 Grotowski Marcin 1994 Oborniki 10 km
271 Grotowski Tomasz 1969 Oborniki 10 km
122 Grupiński Michał 1995 Lubasz 5 km
824 Gruszczyński Jacek 1974 Murowana Goślina 10 km
902 Gruszka Marta 1990 Biedrusko 10 km
165 Grypczyński Robert 1969 Kuna Kowanówko 10 km
1203 Grządzielewska Bożena 1969 JakTuJestPięknie 10 km
534 Grzegorzek Maciej 1972 Murowana Goślina 10 km
669 Grześków Anna 1990 Szamotuły 5 km
238 Grzyl Edmund 1963 Chrustowo 5 km
1072 Guzik Joanna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10 km
829 Hać Łukasz 1990 Byle do mety... 10 km
973 Halamus Norbert 1980 Kalisz Pomorski 5 km
125 Handzel Wojciech 1993 Parkowo 10 km
209 Hasiński Bartosz 1995 Szamotuły 10 km
992 Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku 10 km
1143 Hejwosz Grażyna 1981 Kęsy Team 5 km
341 Helak Bartłomiej 1989 KAMA RUN 10 km
783 Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki 10 km
889 Hepner Tomasz 1988 GVT 5 km
872 Hermaszczuk Paweł 1977 Budzyń 10 km
313 Hildebrańska Paulina 1979 KB Gepard Murowana Goślina 5 km
59 Hlożek Joanna 1979 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej 10 km
549 Hoffman Paweł 1985 Ptkwo 10 km
597 Hoffmann Agnieszka 1984 Świerkówki 10 km
39 Hoffmann Norbert 2001 Oborniki 5 km
311 Hoffmann-Barszcz Ilona 1984 Bogdanowo 5 km
1142 Hope Norbert 1987 Wągrowiec 5 km
975 Humerczyk Adam 1975 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE 10 km
629 Hurysz Agnieszka 1990 Oborniki 5 km
631 Hurysz Radosław 1989 Oborniki 10 km
490 Izydorczyk Mateusz 1990 Oborniki Boxing Team 5 km
680 Jabłońska Anna 1981 #delfinki Team 10 km
681 Jabłoński Jakub 1981 #delfinki Team / night runners 10 km
293 Jackowiak Michał 1985 i-Sport 10 km
268 Jakubowski Maciej 1977 Szamotuły 5 km
837 Jałoszyńska-Biskupska Renata 1976 Kolka Team 5 km
241 Janasek Dominika 2003 Kuna Kowanówko 5 km
693 Janasek Jarosław 1972 FOTO JANASEK 5 km
279 Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły 5 km
329 Janasiak Magdalena 1975 Pani 5 km
835 Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power 10 km
901 Janicki Juliusz 1992 Morsy "Ice Crows Team" 10 km
1082 Janicki Miłosz 2001 Ice Crows Team 10 km
1188 Janicki Miłosz 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
139 Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki 10 km
477 Jankowska Małgorzata 1982 Bogdanowo 5 km
396 Jankowski Krzysztof 1991 Poznań 10 km
344 Janowiak Agnieszka 1979 X 5 km
348 Janowiak Dominik 1980 X 5 km
939 Janowska Iwona 1969 Kruszewo 10 km
612 Janowska Żaneta 1983 NW Włóczykije Oborniki 10 km
753 Janus Anna 1990 Oborniki 5 km
437 Janus Marlena 1985 Kowanówko 10 km
608 Janus Marta 1990 ROŻNOWO 5 km
90 Janus Tomasz 1990 Oborniki 10 km
630 Januszak Bartek 1998 TEAM JANO 5 km
624 Januszak Gabrysia 2001 TEAM JANO 5 km
621 Januszak Gosia 1969 TEAM JANO 10 km
628 Januszak Przemysław 1974 VEZUVIO TEAM 10 km
515 Jany Artur 1996 Wolni Farmerzy 10 km
415 Jarosz Anna 1992 Siła jest Kobietą 5 km
352 Jaroszko Małgorzata 1972 Oborniki 10 km
781 Jarysz Piotr 1976 Ruukki 5 km
67 Jarzębowski Andrzej 1978 Oborniki 5 km
1144 Jarzyna Damian 1983 Oborniki 5 km
283 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki 10 km
273 Jasgar Przemysław 1983 Oborniki Wlkp 5 km
272 Jasiński Mirosław 1965 Hart Skoki 5 km
286 Jaskuła Natalia 1988 Oborniki 10 km
531 Jastrząbek Julia 1992 Oborniki 10 km
321 Jastrząbek Katarzyna 1980 Oborniki 10 km
322 Jastrząbek Waldemar 1980 Oborniki 10 km
136 Jaszczak Ireneusz Jaszczak 1978 Oborniki 10 km
52 Jenek Natalia 1991 KURA TEAM 5 km
941 Jerzak Monika 1988 Hart skoki 5 km
974 Jesiołowski Kamil 1975 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE 10 km
960 Jessa Andrzej 1971 Biegacze Józefa Noji 10 km
655 Jessa Łukasz 1988 Lubasz 5 km
701 Jędraszczak Marcin 1979 oborniki 5 km
891 Józefiak Jan 1985 Chludowo 10 km
1036 Judkowiak Rafał 1973 Gałowo 10 km
304 Junkiert Izabela 1996 Super Kawki 10 km
907 Jurewicz Maciej 1976 Oborniki 10 km
1169 Kachel Mieszko 2013 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
194 Kaczkowski Hubert 1987 Promnice 10 km
1155 Kaczmarczyk Krystian 1985 LPFA Rogoźno 10 km
185 Kaczmarek Agnieszka 1985 Oborniki 10 km
752 Kaczmarek Fryderyk 1997 Dąbrowski Team 10 km
394 Kaczmarek Martyna 1996 M&W SPEDITION 5 km
836 Kaczmarek Mikołaj 1993 Ice Crows Team 10 km
874 Kaczmarek Paulina 1980 Dzikie Małże 5 km
259 Kaczmarek-Gokiert Anna 1989 Gorzewo 5 km
312 Kaczyńska-Winkel Alicja 1972 KB Gepard Murowana Goślina 5 km
735 Kaletka Anna 1998 Mg RUNNING TEAM 5 km
734 Kaletka Dariusz 1960 Mg RUNNING TEAM 10 km
202 Kaminski Jerzy 1970 Magdalena 5 km
199 Kamińska Magdalena 1971 Magdalena 5 km
201 Kamińska Wiktoria 1996 Magdalena 5 km
133 Kamiński Daniel 1976 Lubascy Twardziele 5 km
613 Kamiński Rafał 1977 DT4YOU MTB TEAM 5 km
109 Kaniewski Cezary 1995 Jędrzejewo 5 km
844 Kaniewski Jakub 1992 Jakub Kaniewski 10 km
1030 Kapcia Michał 1983 Poznań 5 km
302 Karpowicz Honorata 1978 OBJEZIERZE 10 km
215 Kasperek Kamila 1983 Ruukki 10 km
85 Kasperska Magdalena 1991 eoborniki.pl 5 km
1152 Kasprzak Marek 1984 Rogoźno 5 km
353 Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN 10 km
1096 Kasprzycki tomasz 1979 Oborniki 5 km
1037 Kaszkowiak Bogumil 1978 WRONKI 10 km
594 Kasztelan Sławomir 1975 Oborniki 10 km
303 Kawczyński Jarosław 1996 Super Kawki 10 km
1015 Kaźmierczak Joanna 1971 Dwa plus jeden 10 km
455 Kaźmierczak Przemek 1991 Rożnovia Rożnowo 5 km
1044 Kaźmierski Michał 1990 M&W Spedition 5 km
757 Kątowski Artur 1975 Sławienko 10 km
233 Kędzierska Maria 1988 Oborniki 5 km
913 Kędzierska Paulina 1988 Lodożercy Chodzież 10 km
663 Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM 5 km
285 Kijak Agnieszka 1987 Robakowo 5 km
160 Kijek Jakub 1990 Spomasz Team 10 km
989 Kleinschmidt Łukasz 1981 KRIS TRANS Małyszka 10 km
264 Klich Sylwia 1985 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
581 Kliche Dominik 1989 PLAN C 10 km
582 Kliche Natalia 1988 PLAN C 10 km
474 Klimczak Asia 1995 Oborniki 5 km
197 Klingsport Mateusz 1988 Ryczywół 5 km
654 Klocek Krystian 1980 Oborniki 10 km
1109 Klopsteg Paweł 1982 OTC Oborniki 5 km
120 Kłosowicz Izabela 1972 KĘSY TEAM 10 km
1097 Kmiotek Andrzej 1973 TAURUS CHODZIEŻ 5 km
1146 Kniat Joanna 1987 blogobieganiu.com 10 km
476 Kocimski Artur 1971 PCH_RUN 5 km
600 Kokot Natalia 1991 Rogoźno 5 km
143 Kolasiński Maciej 1983 Oborniki 10 km
50 Kolecki Kuba 1982 Kibole w biegu 10 km
432 Kolibabka Julka 2001 Muszkieterowie Warta Poznań 10 km
431 Kolibabka Sebastian 1977 Poznań 10 km
813 Kołacka Ilona 1988 Dąbrówka Leśna 5 km
645 Kołaczkowska Katarzyna 1975 Czerwonak Biega 10 km
772 Kołda Halina 1962 PCH_RUN 10 km
154 Kołodziej Honorata 1994 Biegożercy 5 km
158 Kołodziej Łukasz 1993 Biegożercy 10 km
861 Kołodziej Marzena 1978 Murowana Goślina 5 km
368 Kołodziej Michał 2000 Oborniki 10 km
1199 Kołodziejczak Michał 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
116 Konieczna Natalia 1994 Oborniki 5 km
576 Konitz Wojciech 1963 SP3 Oborniki 10 km
940 Kończal Karolina 1984 Walerianowo 5 km
568 Kopaniarz Kacper 1993 Oborniki 5 km
910 Koralewska Małgorzata 1972 KORALE 5 km
89 Koralewski Dariusz 1985 Oborniki 10 km
909 Koralewski Tomasz 1971 KORALE 10 km
83 Korbal Damian 1990 Oborniki 10 km
854 Korczyńska Katarzyna 1987 SP Kiszewo 5 km
508 Kosicka Agnieszka 1992 Czarnków 5 km
463 Kosmowska-Kaczmarek Agata 1987 Oborniki 5 km
1101 Kośla Nicole 1998 Oborniki 5 km
819 Kośmicka Marzena 1971 SIM Dopiewo 10 km
820 Kośmicki Jakub 2000 Kuna Kowanówko 10 km
818 Kośmicki Przemysław 1970 SIM Dopiewo 10 km
731 Kotecka Aleksandra 1990 Oborniki 5 km
972 Kotyk Agnieszka 1982 Oborniki 5 km
922 Kowalczuk Adam 1975 TKKF LECH 10 km
1000 Kowalczyk Krzyscin Maciej 1981 Kąkolewice struś 5 km
684 Kowalewski Kamil 1980 Ryczywół 5 km
145 Kowalska Milena 1979 Radziwojaki 5 km
995 Kowalski Krystian 1979 Wronki 10 km
1022 Kowalski Michał 1991 Wronki 10 km
828 Kozak Michalina 1987 Oborniki 10 km
827 Kozak Michał 1988 Oborniki 10 km
565 Kozłowska Magdalena 1981 Mafia Team Konin 10 km
637 Kozłowska Weronika 2000 Oborniki 5 km
563 Kozłowski Rafał 1977 Mafia Team Konin 10 km
526 Kròlik Krzysztof 1981 Drużyna Szpiku 10 km
433 Kraft Bartosz 1998 Oborniki 10 km
1010 Krajewska Joanna 1988 Zakrzewo 10 km
1009 Krajewski Oskar 1988 Zakrzewo 10 km
919 Kramkowski Łukasz 1984 Mają i Jaś 5 km
416 Kramm Wojciech 1981 Kramm Athletic Team 5 km
1150 Krasnosielski Rafał 1987 Zgorzelec 10 km
678 Krawniak Marta 1994 M&W 5 km
611 Kroma Krzysztof 1980 OPALENICA 5 km
609 Kroma Natalia 1981 OPALENICA 5 km
921 Krotecka Ilona 1985 KROTEAM 5 km
1049 Krotecki Damian 1990 Biegożercy 5 km
920 Krotecki Paweł 1983 KROTEAM 5 km
401 Królik Violetta 1982 Drużyna Szpiku 10 km
456 Krukowski Błażej 1985 Poznań 5 km
722 Krukowski Jacek 1965 aplaga 10 km
1111 Krusicki Arkadiusz 2003 OSP Kiszewo 5 km
172 Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa 10 km
916 Kruszwicki Tomasz 1977 PCH_RUN 10 km
768 Kryger Mateusz 1993 Szamocin 10 km
856 Kryszak Paweł 1987 REKOPLAST 10 km
764 Krząkała Kuba 1983 Chodzież 10 km
958 Krzyżagórski Mateusz 1992 Poznań 10 km
699 Krzyżaniak Adam 1990 Oborniki 5 km
553 Krzyżaniak Błażej 1973 Szamotuły 10 km
384 Krzyżaniak Daria 1992 Senators Team 5 km
905 Krzyżaniak Rafal 1983 RUN 10 km
166 Kubiak Monika 1980 Oborniki 10 km
147 Kubiatowicz Kinga 1980 Hart skoki 5 km
1180 Kubisiak Kornelia 2009 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
1179 Kubisiak Laura 2014 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
739 Kuc Agnieszka 2003 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5 km
379 Kucharska Dorota 1985 SIS TEAM 5 km
378 Kucharska Malwina 1990 SIS TEAM 5 km
380 Kucharska-Siedlecka Małgorzata 1987 SIS TEAM 5 km
604 Kudlak Michalina 1996 Oborniki 5 km
830 Kujawa Dawid 1993 Oborniki 5 km
870 Kujawa Filip 1995 Hart Skoki 5 km
169 Kujawa Iza 1983 Pobiedziska Running Team 10 km
626 Kujawa Joanna 1985 Team Julka 10 km
163 Kujawa Krzysztof 1984 Pobiedziska Running Team 10 km
1021 Kujawa Lukasz 1983 LucaSerwis Media 5 km
622 Kujawa Tomasz 1969 Team Julka 10 km
1100 Kujawski Krzysztof 1977 Złotniki 10 km
685 Kukla Paweł 1978 Ryczywół 10 km
57 Kuklewska Daria 1988 Oborniki 5 km
62 Kuklewski Mateusz 1989 Oborniki 5 km
423 Kukula Milena 1989 Oborniki 5 km
469 Kukula Wojciech 1982 Ryczywół 10 km
869 Kulczewska Daria 1985 Wronki 5 km
92 Kulesza Adam 1983 cswl Poznań 10 km
1196 Kulmińska Maria 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
306 Kulus Krzysztof 1975 Hart Skoki 5 km
20 Kurek Jacek 1955 KURA TEAM 10 km
35 Kurek Jarosław 1988 KURA TEAM 10 km
30 Kurek Wojciech 1992 KURA TEAM 10 km
1098 Kurkiewicz Jakub 1984 Biegacze Lubasz 5 km
926 Kutka Krzysztof 1974 Wyszyny 10 km
677 Kuźniak Gracjan 1998 Oborniki 5 km
260 Kuźniak Justyna 1976 KB Szamotuły 10 km
878 Kwiatkowski Adam 1999 Rożnowo 5 km
1126 Kwiatkowski Łukasz 1991 Oborniki 5 km
276 Langowski Mateusz 1991 OSP GĄSAWA 5 km
577 Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM 10 km
575 Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM 10 km
468 Lasoń Przemysław 1990 MKrawczyńska Team 10 km
599 Lech Łukasz 1990 OSP Białężyn 5 km
1029 Leszczyc-Sumiński Michał 1983 Rakownia 5 km
1006 Leśna Natalia 1986 Consdata SuperSportowy Team 5 km
821 LeŚnicki Dawid 1988 KUNA KOWANÓWKO 10 km
1053 Leśnik Jacek 1971 United Athletics 5 km
1002 Leśnik Marek 1954 Oborniki 5 km
296 Lewandowska Daria 1979 Oborniki 5 km
674 Lewandowski Marek 1979 Oborniki 5 km
499 Lewicka Magdalena 1983 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 10 km
585 Lewicki Dawid 1983 Oborniki 10 km
1208 Liberska Kasia 1998 Oborniki wlkp 5 km
904 Liberski Magdalena 1986 KGW Dąbrówka Leśna 5 km
812 Lichosik Waldemar 1968 Oborniki 5 km
708 Liczak Agnieszka 1975 Raf-Stol Biega 5 km
65 Lis Wojciech 1989 Stan team 10 km
1018 Lisiak Bartosz 1983 KB Gepard Murowana Goślina 10 km
391 Lisiak Daria 1992 SZAMOTUŁY 5 km
157 Lisiecka Ania 1995 Hart Skoki 5 km
483 Lisiecka Anna 1992 SP3 Oborniki 5 km
969 Lovon Peńa De Kuś Karina 1973 Centrum Języków obcych BRITANICO 5 km
148 Lubawa Ewelina 1976 Rogoźno 5 km
557 Lubbe Magdalena 1977 Oborniki 5 km
656 Lubczyńska Marta 1991 Szamotuły 5 km
1087 Lucer Agnieszka 1979 Orthos 10 km
32 Ludzkowska Edyta 1968 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
37 Ludzkowska Klaudia 1999 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
45 Ludzkowski Krzysztof 1991 KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
371 Lutomska Dorota 1982 OFIX.PL BIKE TEAM 10 km
372 Lutomski Szymon 1979 cswl Poznań 5 km
405 Łabuziński Tomasz 1979 Oborniki 10 km
124 Łączkowska Alicja 1986 Jastrowo 10 km
1041 Łęcki Maciej 1983 MS F.H.U. Maciej Łęcki 10 km
70 Łoś Wojciech 1980 Kibole W Biegu 10 km
959 Łubkowska Kamila 1985 oborniki 10 km
1012 Łuczak Józef 1961 Dwa plus jeden 10 km
294 Łukomski Dariusz 1967 Oborniki 10 km
200 Maciaszczyk Marek 1965 M&M ROGOŹNO 5 km
1162 Maciąg Iwona 1988 Aesculap Chifa Sp. z o o. 10 km
912 Maciejewski Paweł 1983 Poznań 5 km
1149 Mackowiak Filip 1979 Oborniki 5 km
1057 Maćkowiak Patrycja 1984 Oborniki 5 km
100 Maćkowski Kamil 1983 Wełna 10 km
853 MadoŃ Krzysztof 1975 OBORNIKI 10 km
586 Madoń Martyna 1994 Oborniki 5 km
1084 Magdziak Zbigniew 1969 KS Extreme Team Oborniki TRIATHLON 5 km
106 Magdziarz Basia 1977 Oborniki 5 km
860 Majchrzak Patrycja 1986 Szamotuly 5 km
797 Majchrzak Piotr 1972 1972 10 km
175 Majchrzak Przemysław 1986 Ruukki 10 km
87 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
484 Majchrzak-Kuźniak Katarzyna 1976 oborniki 5 km
579 Majewska Beata 1976 MSICS Poznań 10 km
222 Majewski Maciej 1966 lub wybierz z listy 10 km
31 Majewski Radosław 1979 Night Runners 5 km
480 Majkowski Damian 1987 Oborniki 5 km
1127 Malmur Patryk 1990 Oborniki 5 km
978 MaŁachowska Joanna 1979 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE 10 km
979 MaŁachowski Ariel 1978 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE 5 km
561 Małecka Ewelina 1974 Uscikowo BIEGA 5 km
408 Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
1046 Mankiewicz Mateusz 1993 Słowik-Team 10 km
770 Manszewska Joanna 1987 Oborniki 5 km
730 Mantaj Janusz 1977 oborniki 5 km
284 Mantas Tomasz 1973 Drużyna Szpiku 10 km
103 Mantyk Katarzyna 1982 SKS OBORNIKI 10 km
650 Mańczak Ariel 1983 Oborniki 5 km
347 Mańka Piotr 1971 Oborniki 10 km
566 Mańkowska Adriana 1987 Rossbiegani 5 km
782 Marcal Edi 1974 Piła 10 km
491 Marcinkowska Beata 1983 Rajbud Oborniki 5 km
409 Marcinkowska Marta 2003 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5 km
287 Marcinkowska Sylwia 1978 Oborniki 10 km
589 Marcinkowski Mateusz 1994 Oborniki 5 km
702 Marcinkowski Radoslaw 1987 Poznań 5 km
517 Marcińczak Zbigniew 1963 Zajaczki Biegną 10 km
1183 Markiewicz Jan 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
1075 Markiewicz Paweł 1966 samotny wilk 5 km
1077 Matelska Ewelina 1992 Oborniki 5 km
751 Matelska Gosia 1988 Oborniki 5 km
634 Matelski Maciej 1995 Meduza 5 km
1089 Mateusiak Agnieszka 1982 OLEŚNICA 10 km
635 Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
762 Matuszczak Krzysztof 1983 Kalisz 5 km
247 Matuszczak Marcin 1979 Pobiedziska Running Team 10 km
942 May-Adamek Katarzyna 1975 Rakownia 10 km
999 Mazur Adrianna 1996 Oborniki 5 km
627 Mazurek Patryk 1998 OSP Białężyn 5 km
842 Mazurkiewicz Łukasz 1985 Wrocław 10 km
307 Meller Paweł 1983 Oborniki 10 km
231 Mendel Katarzyna 1976 Murowana Goślina 10 km
393 Michalak Anna 1988 Wronki 5 km
760 Michalak Jakub 1979 Śmiłowo 10 km
641 Michalak Miłosz 1997 WA Running Team 5 km
666 Michalak Monika 1982 Daleko jeszcze 5 km
759 Michalak Monika 1982 Śmiłowo 10 km
903 Michalak Violetta 1974 Wronki 10 km
51 Michalska Sylwia 1974 Daleko jeszcze 😎 5 km
949 Michaluk Krzysztof 1986 Oborniki 10 km
389 Michaluk Marcin 2001 Ryczywół 5 km
390 Michaluk Marta 1992 Ryczywół 5 km
1005 Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy Team 5 km
988 Mieczkowski Dawid 1987 Czarnków 5 km
373 Mielcarek Daria 1991 Hart Skoki 5 km
374 Mielcarek Sebastian 1988 Hart Skoki 10 km
54 Miklas Izabela 1988 Nowak Run 10 km
447 Miklejewski Tomasz 1979 Kibolski KS 5 km
1086 Mikołajczak Dawid 1993 Parkowo 10 km
218 Mikułan Mikołaj 1987 U.S Navy Seal 10 km
1088 Miłkoś Mateusz 1992 Janikowo 10 km
530 Misterska Weronika 1996 M&W SPEDITION 5 km
1176 Mitręga Kamil 2003 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
755 Mitura Leszek 1979 Poznań 10 km
181 Mituta Jacek 1978 KAMA RUN Czarnków 10 km
267 Mleczak Dorota 1971 Międzychód - Bielsko 5 km
270 Mleczak Grzegorz 1967 Międzychód - Bielsko 5 km
266 Mleczak Mateusz 1993 niepełnosprawny 5 km
26 Młodożyńska Aleksandra 1999 Kuna Kowanówko 5 km
239 Młodożyński Tomasz 1970 KUNA KOWANÓWKO 5 km
862 Mocydlarz Agata 1994 Poznań 5 km
43 Modrzejewski Tomasz 1979 Rakownia 5 km
186 Molata Joanna 1984 SP Kiszewo 5 km
506 Molińska Karolina 1995 Obornik 5 km
1060 Molińska Natalia 1990 Oborniki 5 km
375 Monterial Jacek 1983 Obrzycko 10 km
214 Morka Anita 1979 Oborniki 5 km
44 Morka Anna 1985 Obrzycko 5 km
1083 Mściwujewska Adrianna 1996 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5 km
346 Mucha Żaneta 1975 RUUKKI 5 km
174 Mułek Jakub 1997 Kowanówko 5 km
679 Mułkowski Daniel 1984 Opalenica 5 km
884 Munc Joanna 1983 Chodzież 10 km
1164 Murawicz Grzegorz 1961 Podlesie 10 km
636 Musiał Łukasz 1995 Oborniki 5 km
911 Myrda Gracjan 1996 Klub żołnierzy rezerwy wiarus Oborniki 10 km
461 Mysiak Daria 2001 Żukowo 5 km
460 Mysiak Emilia 1981 Żukowo 5 km
155 Nadstaga Ania 1980 Kęsy Team 10 km
159 Nadstaga Marcin 1979 Kęsy Team 10 km
529 Najdek Cezary 1973 Oborniki 10 km
335 Najdek Gosia 1978 Żukowo 5 km
84 Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM 10 km
459 Naparty Hubert 1994 Kęsy Team 10 km
458 Naparty Norbert 1994 Ruukki Polska 10 km
489 Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team 10 km
1157 Naskręt Kamil 1994 Gadżet Shop 10 km
665 Nawrocka Grazyna 1968 Murowana Goslina 5 km
97 Nawrocka Jolanta 1958 KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
1061 Niechciałkowski Dawid 2001 Nasz fyrtel 10 km
299 Niedzielska Agata 1997 Kowanówko 5 km
1081 Niedzielska Sandra 1988 Oborniki 5 km
465 Niedzielski PaweŁ 1983 Extreme Team Oborniki 10 km
571 Niziołek Justyna 1984 Oborniki 5 km
918 Nochowicz Pawel 1986 Oborniki 5 km
1178 Nogalski Fabian 2008 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
11 Nowacki Krzysztof 1978 Kettlebell Oborniki 10 km
822 Nowacki Krzysztof 1982 Oborniki 10 km
914 Nowaczyk Adam 1993 Konstantynowo 10 km
1066 Nowaczyk Grzegorz 1977 LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN 10 km
915 Nowaczyk Katarzyna 1993 Konstantynowo 5 km
319 Nowak Agnieszka 1982 mank.net.pl 10 km
690 Nowak Alicja 1985 Orki z Majorki 10 km
1108 Nowak Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole 5 km
965 Nowak Damian 1979 Oborniki 5 km
933 Nowak Eliza 1980 Lusówko 5 km
1118 Nowak Ewelina 1980 Nowak Team 5 km
310 Nowak Irmina 1989 Kb Katorżnik Murowana Goślina 5 km
625 Nowak Kamil 1989 Pan 10 km
623 Nowak Karolina 1988 Dzierżoniów 10 km
318 Nowak Krzysztof 1982 mank.net.pl 10 km
40 Nowak Łukasz 1988 Nowak Run 10 km
691 Nowak Marcin 1985 Orki z Majorki 10 km
111 Nowak Marlena 1977 Szamotuły 5 km
1117 Nowak Mateusz 1979 Nowak Team 5 km
72 Nowak Michał 1988 KS EXTREME TEAM OBORNIKI 5 km
274 Nowak Patrycja 1992 Cross Wronki 5 km
320 Nowak Piotr 1967 Baborówko 5 km
406 Nowak Sławomir 1986 Oborniki 5 km
966 Nowak Da Silva Aleksandra 1978 cjo britanico 5 km
82 Nowicka Agnieszka 1987 1987 5 km
552 Nowicka Julia 2002 Obornicki klub lekkoatletyczny 5 km
1068 Nowicka Małgorzata 1993 wkurw_team 10 km
1133 Nowicki Bartłomiej 1983 Centrum Ogrodnicze Bogdanowo 5 km
1007 Nowicki Paweł 1985 Ejbry 10 km
223 Nowicki Sebastian 1994 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10 km
1131 Nowicki Wojciech 1961 Centrum Ogrodnicze Bogdanowo 5 km
190 Nożewnik Mikołaj 1984 Połajewo 10 km
137 Nożewnik Patryk 1983 TOBI 10 km
14 Nycz Joanna 1986 Suchy Las 5 km
1182 Obroszko Sebastian 1980 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
1102 Odwrot Mateusz 1991 Zawodowi Amatorzy 10 km
890 Oksza-Skibiński Robert 1973 Hart Skoki 5 km
1055 Olech Grzegorz 1992 Oborniki 5 km
1059 Olech Ilona 1983 Oborniki 5 km
1093 Olech Iwona 1987 Kiszewo 5 km
742 Olech Tomasz 1989 Ostroróg 10 km
648 Olejniczak Joanna 1989 Karczewko 5 km
846 Olejniczak Łukasz 1984 TURYŚCI TEAM 5 km
676 Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
102 Olęderek Maciej 1969 Kuna Kowanówko 10 km
18 Orlik Magdalena 1988 Oborniki 5 km
104 Orlik Piotr 1990 Oborniki 5 km
748 Orlińska Natalia 1985 Murowana Goślina 5 km
954 Orłowski Marek 1987 KB Gmina Czarnków 10 km
532 Orman Marcin 1985 Garda Chojna 10 km
63 Orpel Mariola 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina 10 km
66 Orpel Paweł 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina 10 km
592 Orsztynowicz Joanna 1992 Poznań 5 km
886 Osak Hubert 1987 Pobiedziska Running Team 10 km
982 Osiewicz Przemysław 1979 Run with WNPiD UAM Poznań 10 km
538 Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko 10 km
24 Ostrowski Martynian 1988 Oborniki 10 km
991 Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków 10 km
1063 Otto Kamila 1982 Żerniki 5 km
923 Otto MichaŁ 1985 ROŻNOWO 10 km
439 Owczarzak Małgorzata 1969 NIGHT RUNNERS Poznań 5 km
953 Ozimek Jacek 1961 WATAHA łączy nas bieganie 10 km
1091 Ozimek-Madej Milena 1984 Wataha Łączy Nas Biaganie 10 km
173 Pacholska Monika 1984 OCIESZYN 5 km
56 Pacholski Błażej 1982 Ocieszyn 10 km
496 Paczkowska Sylwia 1988 Cerekwica 5 km
497 Paczkowski Jakub 1987 Cerekwica 5 km
533 Paczyńska Paulina 1984 Skoki 5 km
807 Pałka Wojciech 2003 Oborniki Wlkp 10 km
997 Pałosz Michalina 1988 Szamotuły 5 km
817 Pankowska Marta 1992 Połajewo 10 km
522 Pankowski Filip 1993 Ryczywół 10 km
1205 Paroń Norbert 1981 Wroniecki klub biegacza 10 km
1177 Parthun Przemysław 1979 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
478 Pasternak Piotr 1994 Margonin 10 km
12 Paterka PrzemysŁaw 1980 OBORNIKI 5 km
763 Patynowski Jarosław 1973 Trzcianka 10 km
1153 Paul PrzemysŁaw 1967 Poznań 10 km
619 Paulus Monika 1984 Oborniki 5 km
616 Paulus Rafał 1981 Oborniki 5 km
324 Pauszek Jeremiasz 1996 Oborniki 5 km
269 Paweł Kielan Kenji 1979 Walka Kostrzyn 10 km
633 Pawlak Marcin 1992 OSP Białężyn 5 km
388 Pawlak Żaneta 1977 Obrzycko 5 km
551 Pawlicki Krzysztof 1992 Senators Team 10 km
652 Pawlik Adam 1981 Oborniki 5 km
639 Pawlik Arkadiusz 1982 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10 km
234 Pawlik Joanna 1985 Pretorium Poznań 5 km
638 Pawlik Katarzyna 1984 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10 km
713 Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko 10 km
801 Paziewski Igor 1998 Kuna Kowanówko 10 km
802 Pazziewska Zosia 2003 Kuna Kowanówko 5 km
1026 Peda Jacek 1971 Słowik-Team 10 km
1050 Peksa Marcin 1993 Oborniki 5 km
337 Pelcner Marcin 1970 Rożnowo 10 km
1154 Perez Arnold 1993 Stalowowolski Klub Biegacza 5 km
403 Perski Dawid 2003 Rożnowo 10 km
775 Perz Wiktoria 2003 SZAMOTUŁY 5 km
774 Perz - Skrzypkowiak Ewa 1972 SZAMOTUŁY 5 km
694 Peterek Anna 1990 Posnania Poznań 10 km
733 Piasecki Kamil 1985 Szamotuły 5 km
76 Piasecki Sebastian 1988 Oborniki 10 km
834 Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO 5 km
833 Piaskowski Łukasz 1974 Santander Runners Team 10 km
737 Piechalak Jacek 1969 Kuna Kowanówko 10 km
738 Piechalak Krzysztof 2000 Kuna Kowanówko 10 km
1168 Piechocka Zuzanna 2007 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
977 Piechocki Adam 1973 40 LETNIE CIACHA CHODZIESKIE 5 km
1167 Piechocki Jędrzej 2011 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
1034 Piechota Piotr 1984 Opalenica 10 km
466 Pielaszek Adrianna 1997 Ostrów Mazowiecka 5 km
1186 Pierożyńska Zuzanna 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
434 Piestrzyński Wojciech 1973 Popówko 10 km
1064 Pietek Katarzyna 1977 BOLECHOWO 5 km
588 Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM 10 km
981 Pietrowska Marta 1982 Obornika 5 km
858 Pietrzak Lila 1976 S&J_Team 5 km
1197 Pietrzak Maciej 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
857 Pietrzak Michał 1981 S&J_Team 5 km
1052 Pietrzak Romek 1963 PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 10 km
95 Pietz Kamila 1994 Oborniki 5 km
42 Pilarczyk Magdalena 1982 Oborniki 5 km
345 Pilarczyk Przemysław 1978 Czarnków 5 km
221 Plewa Marlena 1984 Gdzie Ta Meta... 5 km
295 Plewa Natalia 1982 OBORNIKI 10 km
193 Płażalska Beata 1980 Skoki 5 km
510 Płońska Roksana 1997 Czarnków 5 km
896 Płotka Tomasz 1989 Szlafrok i laczki 5 km
156 Pobłocka-Dobrowolska Kamila 1990 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 10 km
207 Pocentek Krzysztof 1990 Oborniki 10 km
660 Pochłopień Agnieszka 1994 Wronki 5 km
369 Pol Sebastian 1987 Rakownia 10 km
542 Polaczek Lidia 1966 Swarzędz 10 km
545 Polaczek Maria 2003 Swarzędz 10 km
543 Polaczek Robert 1973 KB Biura Biegłego Sądowego 10 km
413 Polarok Małgorzata 1980 Poznań 5 km
814 Polcyn Karolina 1995 Dąbrówka Leśna 5 km
501 Polcyn Lidia 1969 SP3 Oborniki 10 km
419 Polehojko Krzysztof 1985 Oborniki 10 km
816 Pompała Magdalena 1994 Połajewo 10 km
289 Poniewski Paweł 1985 Hart Skoki 5 km
363 Popławski Dariusz 1977 KB Gepard Murowana Goślina 10 km
932 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz 10 km
96 Posłuszna Gosia 1978 Walk & Run Team Oborniki 5 km
502 Posłuszny Paweł 2003 Walk & Run Team Oborniki 5 km
101 Posłuszny Przemek 1970 Walk & Run Team Oborniki 10 km
646 Pospieszny Karol 1992 Senators team 10 km
993 Powolny Jakub 1997 Oborniki 5 km
140 Poznań Radosław 1986 Oborniki 5 km
640 Prochowski Mateusz 1997 Oborniki 5 km
300 Prokop Marietta 1973 Suchy Las 10 km
947 Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz 10 km
251 Przybył Karolina 1987 Kama Run 5 km
252 Przybył Marcin 1984 Kama Run 5 km
1185 Przybyła Bartłomiej 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
838 Przybyła Dariusz 1991 Poła Team 5 km
849 Przybysz Bartosz 1984 TURYŚCI TEAM 5 km
381 Przybysz Grzegorz 1982 Popowo Kościelne 10 km
170 Przybysz Jakub 1989 Plan C 10 km
850 Przybysz MaŁgorzata 1984 TURYŚCI TEAM 5 km
392 PrzymusiŃski Damian 1986 OBORNIKI 10 km
1025 Przywarczak Agnieszka 1970 Dwa plus jeden 10 km
69 Pufal Michał 1991 KAC RUDA 5 km
664 Puszczykowski Jarosław 1985 Toruń 10 km
765 Pytel Mateusz 1978 ruukki 5 km
790 Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań 10 km
539 Radomski Robert 1977 Chodziez 5 km
692 Rapacz Dorota 1988 Rożnowo 10 km
1136 Rapke Andrzej 1966 ZASAPANI - HYDRO Trzcianka 10 km
950 Ratajczak Jacek 1985 Oborniki 10 km
217 Ratajczak Jan 1993 Dąbrówka Ludomska 5 km
1201 Ratajczak Jan 1977 Centrum Zdrowia Best 2 km
924 Ratajczak Sylwia 1974 Murowana Goślina 10 km
887 Ratajewski Daniel 1993 Bogdanowo 5 km
280 Reich Anna 1981 Dąbrówka Leśna 10 km
281 Reich Piotr 1978 Dąbrówka Leśna 10 km
519 Reinholz Patryk 1992 inea 5 km
1175 Resterny Zuzanna 2005 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
540 Rewers Irek 1975 Chodziez 5 km
695 Robak Beata 1971 KATORŻNIK 5 km
867 Rodzewicz Piotr 1979 Łekno 5 km
21 Rojtek Waldemar 1970 Biegający Wągrowiec 10 km
1148 Romanów Damian 1991 blogobieganiu.com 10 km
1207 Rosa Aleksander 1982 Aleksander Rosa 3Green 10 km
55 Rosada Krzysztof 1986 Poznań 5 km
675 Roszak Agnieszka 1978 Kama Run 5 km
736 Roszyk Agnieszka 1978 T3 10 km
261 Rozmarynowicz Klaudia 1999 Kolka Team 5 km
254 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners 10 km
1181 Różewski Marcin 1999 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
521 Różycki Jarosław 1973 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 10 km
232 Rudawski Maciej 1983 Walk & Run Team Oborniki 5 km
182 Rudawski Piotr 1987 Walk & Run Team Oborniki 5 km
788 Ruks Kajetan 1991 Oborniki 10 km
562 Runowska Dajana 1996 Oborniki 5 km
859 Rusin Paweł 1984 REKOPLAST 10 km
507 Rusinek Ewa 1984 Szamotuły 10 km
547 Ruta Jolanta 1972 Plewiska 10 km
208 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina 10 km
815 Rychczyński Tomasz 1989 Ostroróg 10 km
720 Rychlik Edyta 1988 Oborniki Wielkopolskie 5 km
900 Rzańska Katarzyna 1990 Oborniki 5 km
894 Rzepka Bartosz 1982 Kuna Kowanówko 10 km
956 Sadowska Ola 1998 Carpe Diem 5 km
573 Sadowski Jan 2003 Kowanówko 5 km
121 Sady Elwira 1984 pobiedziska 10 km
564 Sajkowski Kamil 1992 Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km
192 Sarbaczewski Sebastian 1981 SKS Oborniki 10 km
877 Sarnowski Lukasz 1991 1991 5 km
196 Saverin Iaroslav 1977 Oborniki 10 km
1174 Saverina Karolina 2006 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
1173 Saverina Oliviya 2008 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
457 Sawada Rafał 1976 Oborniki 5 km
130 Sawiński Hubert 1989 BIEGOŻERCY 5 km
189 Schramm Dorota 1989 Poznań 5 km
49 Schramm Ewa 1989 Poznań 5 km
513 Sebzda Katarzyna 1992 Oborniki 5 km
514 Sebzda Zbigniew 1983 Oborniki 5 km
875 Seidler Bartosz 1977 Hart Skoki 5 km
464 Serafin Aleksandra 1994 SZAMOTUŁY 10 km
421 Serafin Ryszard 1965 SZAMOTUŁY 10 km
144 Sibila Tomasz 1978 Radziwojaki 10 km
16 Siejakowska Julia 1993 Oborniki 10 km
831 Siejakowska Michalina 2003 Oborniki 10 km
15 Siekierski Michał 1985 KIBOLSKI KS 5 km
205 Sierszchuła Daniel 1994 Rogoźno 10 km
23 Sierszchuła Dominik 1992 HartSkoki 10 km
64 Sierszchuła Zofia 1973 Rogoźno 5 km
1124 Sikorska Kalina 1973 Galowo 5 km
749 Siwek Agata 1988 Murowana Goślina 5 km
1202 Skawiński Jeremiasz 1977 Stowarzyszenie Przyjaciel 2 km
746 Skibińska Justyna 1978 PCH_RUN 10 km
792 Skokowska Aleksandra 1993 SKOCZKI 5 km
793 Skokowski Robert 1985 Skoczki 5 km
769 Skornowicz Agnieszka 1971 Sportowy Kaźmierz/ Brygada Rumcajsa Rojbera 10 km
771 Skornowicz Paweł 1971 Sportowy Kaźmierz 10 km
934 Skotarczak Marlena 1981 KAMA RUN 10 km
1110 Skowron Andrzej 1991 OSP Kiszewo 5 km
892 Skowronek Jakub 2003 Bruczków 5 km
806 Skowronek Przemysław 1980 Bruczków 10 km
687 Skrzypczak Aleksandra 1989 advert 5 km
34 Skrzypczak Łukasz 1985 Kibolski KS 5 km
686 Skrzypczak Michał 1987 advert 10 km
77 Skrzypczak Natalia 1986 Kibolski KS 5 km
115 Skrzypkowiak Joanna 1980 Oborniki 10 km
776 Skrzypkowiak Marek 1971 SZAMOTUŁY 5 km
1116 Słowińska Iwona 1994 Rogoźno 10 km
1194 Słupska Lila 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
46 Smarsz Łukasz 1993 Oborniki 10 km
803 Smektala Marcin 1983 Oborniki 5 km
1074 Smolnicki Marcin 1990 Poznań 10 km
1145 Smorawska Agnieszka 1979 Ostroróg 5 km
994 Smorawski Antoni 2003 Ostroróg 5 km
1031 Smuszkiewicz Kasia 1985 Słowik-Team 10 km
339 Sobańska Angelika 1984 Soban Team 10 km
338 Sobański Leszek 1981 Soban Team 10 km
1027 Sobaszek Arletta 1972 Oborniki 5 km
864 Sobczak Barbara 1971 Plusedukacja 10 km
673 Sobczak Julia 2001 Oborniki 5 km
602 Sobczak Katarzyna 1991 OSP Białężyn 5 km
305 Sobczak Łukasz 1984 Szamotuły 10 km
723 Sobkowiak Bartosz 1988 Banita team 10 km
1085 Sobol Anna 1984 Szamotuły 10 km
1001 Soczka Bogusław 1966 Dąbrówka Ludomska 5 km
331 Sokołowska Klaudia 1996 Golęczewo 10 km
789 Soloch Maciej 1991 WRONIECKI KLUB BIEGACZA 10 km
574 Sołtys Milena 1991 Oborniki 5 km
1067 Sośnicki Marek 1985 Wronki 10 km
1189 Sówka Kinga 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
88 Springer Krzysztof 1987 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5 km
399 Spychała Agnieszka 1984 Szamotuły 5 km
1048 Spychała Sylwia 1974 Oborniki 5 km
1206 Sroka Adam 1981 KB Gmina Czarnków 10 km
509 Sroka Piotr 1990 PCH_RUN LODOŻERCY CHODZIEŻ 10 km
794 Stachowiak Krzysztof 1982 Bogdanowo 10 km
357 Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki 10 km
558 Stachowiak Robert 1986 Uchorowo 5 km
370 Stachowiak Tytus 1994 Oborniki 10 km
1013 Stachowicz Robert 1977 Ejbry 10 km
843 Staniecki Krzystof 1978 Stan team 10 km
976 Staniewski Jakub 1993 PCH_RUN 10 km
98 Staniszewska Karina 1991 Oborniki 5 km
1017 Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM 10 km
135 Stańko Krystian 1991 SOŁTYSÓWKA 10 km
661 Statnik Genowefa 1952 Suchy Las 5 km
897 Statnik-Reich Karolina 1980 biedrusko 10 km
71 Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny 10 km
94 Stawujak Rafał 1981 Ocieszyn 5 km
717 Stec Dorota 1974 Uścikowo 5 km
472 Stefański Arkadiusz 1998 VEZUVIO TEAM 5 km
1200 Stefański Michał 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
253 Steinke Dariusz 1988 Oborniki 10 km
262 Steinke Kamil 1999 Kolka Team 10 km
256 Steinke Łukasz 1987 Oborniki 10 km
255 Steinke Paulina 1987 Oborniki 5 km
219 Stelmaszczyk Natalia 1996 Gdzie Ta Meta... 5 km
220 Stelmaszczyk Ryszard 1991 Gdzie Ta Meta... 5 km
537 Stępka Aleksandra 1979 Pobiedziska Running Team 10 km
536 Stępka Paweł 1978 Pobiedziska Running Team 10 km
544 Stęplowski Maciej 1997 KB Biura Biegłego Sądowego 10 km
805 Stochaj Szymon 1975 TARNÓWKO 10 km
925 Stocka Anna 1987 oborniki 5 km
728 Stoińska Agnieszka 1985 oborniki 5 km
729 Stoińska-Winkowska Anna 1975 oborniki 5 km
727 Stoiński Jacek 1980 oborniki 5 km
773 Stoiński Wojciech 1983 oborniki 5 km
785 Stolaś Łukasz 1982 Gałowo 10 km
13 Strugała Maciej 1996 PRACOWNIA PROTETYCZNA Łukasz Strugała 10 km
212 Strzelczyk Anna 1980 OBORNIKI 5 km
309 Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team 10 km
658 Strzelczyk Tomasz 1979 OBORNIKI 10 km
60 Strzępka Aleksandra 1983 UKS Delfinek Chodzież 10 km
1129 Stykała Patryk 1997 Oborniki 5 km
1140 Stypułkowski Patryk 1995 7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ 10 km
80 Suchodolski Bartosz 2001 Pacholewo 5 km
930 Surma Anna 2001 Oborniki 5 km
1070 Swędera Martyna 2002 Ryczywół 5 km
328 Swiatly Robert 1967 Lodożercy chodzież 5 km
334 Swoboda Michał 1977 Oborniki 10 km
53 Sypniewska Agnieszka 1981 Freduś Team 10 km
28 Szafrański Dominik 1984 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10 km
204 Szafrański Maciej 1990 Oborniki 10 km
766 Szanecka Agnieszka 1973 Bąbliniec 5 km
767 Szanecki Grzegorz 1975 SP ZOZ Oborniki 10 km
355 Szczęsny Grzegorz 1957 Szczęsny Team 5 km
356 Szczęsny Teodor 1958 Szczęsny Team 10 km
706 Szczurowska Renata 1986 Oborniki 10 km
705 Szczurowski Kamil 1985 Oborniki 10 km
47 Szedler Sławomir 1991 KAMA RUN Czarnkow 10 km
386 Szefler Beata 1970 JDBR 5 km
387 Szefler Rafał 1974 JDBR 5 km
682 Szeliga Dawid 1991 Ryczywół 5 km
487 Szklarska Sara 1989 1989 5 km
927 Szkudlarek Krzysztof 1976 ALMA-EL TEAM 10 km
840 Szmatuła Magdalena 1975 Skórzewo 5 km
798 Szmatuła Robert 1975 Skórzewo 10 km
41 Sznajder Krzysztof 1987 Nowak Run 10 km
791 Sznurowski Michał 1997 Międzyrzecz 5 km
428 Szrama Dariusz 1979 Fire Angel 10 km
893 Szrama Dorota 1985 KGW Dąbrówka Leśna 5 km
659 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza 10 km
325 Szuta Anna 1994 KAMA RUN Czarnków 5 km
236 Szuta Marek 1966 KAMA RUN CZARNKÓW 10 km
704 Szuta Paweł 1997 KAMA RUN CZARNKÓW 10 km
216 Szymankiewicz Jakub 1990 Wronki 10 km
81 Szymanowicz Bartosz 1997 Lubasz 5 km
1172 Szymanowicz Kinga 1990 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
823 Szymanowicz Paweł 1983 Popowko 5 km
482 Szymańska Agnieszka 1981 SKS Oborniki/ SP3 Oborniki 10 km
492 Szymański Karol 1981 Borek-Wlkp 10 km
668 Szymański Robert 1974 T3 10 km
114 Szymaś Dorota 1984 SP 3 Oborniki 10 km
1080 Szymczak Dominika 1985 Jaracz 5 km
113 Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków 10 km
1043 Szymczak Marta 1987 Run 5 km
1039 Szymczak Piotr 1987 Run 5 km
724 Szymkowska Monika 1982 Ruukki 5 km
754 Szymkowski Krzysztof 1988 Rokita Rokietnica 10 km
725 Szymkowski Przemyslaw 1981 Oborniki 5 km
235 Szymot Violetta 1971 Słonawy 10 km
971 Szyszka Agnieszka 1985 Oborniki 5 km
970 Szyszka Mariusz 1988 Oborniki 5 km
811 Śledzik Sebastian 1968 DT4YOU 10 km
524 Ślefarski Rafał 1978 Siekierki Wielkie 10 km
644 Śliwiński Jarosław 1984 Obrzycko 5 km
511 Śliwiński Marek 1983 PCH_RUN 10 km
826 Świerkiel Natalia 1978 Duszniki Wlkp 10 km
198 Świętek Magdalena 1978 Oborniki 10 km
418 Świętek Tomasz 1977 Oborniki 10 km
330 Śwital Leszek 1974 Morsy Margonin 10 km
332 Śwital Mateusz 1998 Morsy Margonin 10 km
601 Tabat Piotr 1980 Rogoźno 10 km
716 Taciak Michał 1995 KĘSY TEAM 10 km
1058 Talar Magdalena 1977 Oborniki 5 km
670 Talar Marek 1985 Kęsy Team 10 km
326 Talar Zenon 1953 Kęsy Team 10 km
177 Talarek Maciej 1975 Oborniki 5 km
151 Tarnowska Małgorzata 1984 Parkrun Jezioro Swarzędzkie 10 km
719 Tatarek Patryk 1992 Oborniki 5 km
718 Tatarek Weronika 1994 Oborniki 5 km
19 Tecław Krzysztof 1967 DJ Biega 5 km
68 Thiem Łukasz 1990 Oborniki 5 km
414 Thomas Łukasz 1994 Oborniki 5 km
265 Tokarz Monika 1988 Imperium Chodzież 5 km
1071 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań 10 km
452 Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn 10 km
453 Tomczak Joanna 1982 OSP Ocieszyn 10 km
784 Tomczak Tomasz 1976 Naramowice Biegają 10 km
527 Tomczyk Stanisław 1962 Puszczykowo 10 km
127 Trosdowska Martyna 1996 Warlubie 10 km
450 Troszczyńska-Bulak Izabela 1991 Oborniki 10 km
523 Troszczyński Jarosław 1976 obornicki klub lekkoatletyczny / bracia Troszczyńscy 10 km
871 Trzciołek Andrzej 1989 Dąbrówka 10 km
998 Trzęsimiech Kamila 1996 Oborniki 5 km
17 Tupaj Mariusz 1970 Drużyna Szpiku 5 km
885 Turek Michał 1993 OSP Ocieszyn 10 km
61 Tyl Michał 1992 Senators Team 10 km
1123 Tylec Weronika 1984 Lodożercy Chodzież 10 km
653 Tyll Mateusz 1999 Nowak Run 10 km
1024 Urban Karolina 1984 Oborniki 5 km
1161 Urban Sławomir 1987 Rogoźno 10 km
1160 Urban Wiktoria 1996 Rogoźno 10 km
983 Urbaniak Damian 1995 Rogoźno 5 km
938 Urbaniak Dominik 2002 JulNet 5 km
957 Urbaniak Klaudia 1998 Carpe Diem 5 km
449 Urbaniak Michał 1949 Oborniki 10 km
795 Urbaniak Remigiusz 1981 Oborniki 5 km
707 Walch Agnieszka 1973 Oborniki 5 km
184 Walczak Łukasz 1983 Lusowo 10 km
745 Walczak Małgorzata 1978 PCH_RUN 10 km
868 Walczak Monika 1984 POZNAŃ 5 km
248 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Tri Team 10 km
744 Walczak Tomasz 1974 PCH_RUN 10 km
711 Walenciak Magdalena 1981 Oborniki 5 km
123 Walerowska Agnieszka 1993 Tarnówko 5 km
119 Walerowski Maciej 1992 Czarnków 5 km
1120 Walkowiak Judyta 1986 Rogoźno 5 km
342 Walkowiak Mateusz 1989 Obornicki klub lekkoatletyczny 10 km
1119 Walkowiak Sebastian 1975 Rogoźno 10 km
721 Walkowski Roman 1988 Drużyna Ocieszyn 10 km
996 Walżyńska Julia 1980 Biedrusko 10 km
505 Wardęga Małgorzata 1995 Ryczywół 5 km
642 Warzybok Natalia 1994 Chludowo 5 km
1138 Wasiakowski Hubert 1979 Kickboxing Pobiedziska 5 km
1137 Wasiakowski Norbert 1974 KB Orange Polska 10 km
366 Wasila Paulina 2002 Rogoźno 5 km
367 Wasila Waldemar 1967 RKB Rogoźno 5 km
1016 Wasyłyk Daniel 1992 Przezmierowo 10 km
110 Waszak Adrian 1995 Lubasz 5 km
112 Waszak Daria 1990 Lubasz 5 km
242 Wawrzyniak Ewa 1979 Raf-Stol Biega 5 km
243 Wawrzyniak Rafał 1975 Raf-Stol Biega 5 km
593 Wąs Daria 1997 Bogdanowo 5 km
535 Wąs Marcin 1976 Kuna Kowanówko 10 km
1035 Wciórka Robert 1973 Pobiedziska Running Team 10 km
79 Wencel Sylwia 1986 Oborniki 10 km
1198 Wenzel Filip 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
382 Wesołowska Monika 1983 Oborniki 5 km
883 Weszka Sandro 1985 Wronki 10 km
1184 Węgrzak Martyna 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
560 Wicberger Marcin 1986 Oborniki 5 km
761 Wicher Rafał 1968 Oborniki 5 km
448 Wieczorek Eliasz 2003 OCIESZYN 10 km
667 Wieczorek Jarosław 1976 MG Running Team 10 km
845 Wielgosz Grzegorz 1964 Rogoźno 10 km
895 Wierzbicka Joanna 1975 KB Gepard Murowana Goślina 10 km
443 WietrzyŃska Magdalena 1984 Jamniczek 10 km
546 Wika Jacek 1979 Bracia 10 km
528 Wika Przemysław 1976 Bracia 10 km
555 Winiecka Monika 1987 Murowana Goslina 5 km
879 Wiśniewska Alina 1965 Smashing Pąpkins 5 km
249 Wiśniewska Anna 1986 Oborniki 5 km
398 Wiśniewska Małgorzata 1998 M&W Spedition 5 km
880 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins 5 km
963 Wiśniewski Daniel 1983 Oborniki 5 km
503 Witczak Grzegorz 1991 M&W Spedition 5 km
1045 Witczak Kajtek 1991 Oborniki 5 km
504 Witczak Katarzyna 1998 M&W Spedition 5 km
470 Witek Małgorzata 1999 Dąbrówka Leśna 5 km
315 Witek Rafał 1985 Kęsy Team 10 km
225 Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy 10 km
227 Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy 10 km
385 Witkowski Paweł 1987 CHODZIEŻ 5 km
584 Włodarczak Agnieszka 1976 Kęsy Team 5 km
583 Włodarczak Julia 2003 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5 km
1062 Włudarczak Michał 1986 Cross team 10 km
1032 Wojciechowski Tomasz 1976 Słowik-Team 10 km
168 Wojtalak Jacek 1974 Oborniki 10 km
1038 Wolna Aleksandra 1956 Poznań 10 km
400 Wolniewicz Janusz 1948 KS EXTREME TEAM OBORNIKI 5 km
1076 Woroch Miłosz 1986 Oborniki 5 km
1011 Wosicki Tomek 1973 Sp Kiszewo 5 km
1151 Wota Cezary 1997 Oborniki 10 km
888 Wota Lilianna 1993 Bogdanowo 10 km
578 Woźniczka Urszula 1989 Lwówek 5 km
407 Wójcik Adrian 1984 OSP Dąbrówka Leśna - Prezes 5 km
275 Wróblewska Małgorzata 1974 FIRE BIRDS 5 km
277 Wróblewski Artur 1977 FIRE BIRDS 5 km
210 Wróblewski Krzysztof 1964 Biegacze PMI 10 km
683 Wtorek Maciej 1980 Just4Fun 10 km
697 Wydra Edyta 1972 Oborniki 5 km
643 Wydra Mikołaj 1988 Poznań 10 km
779 Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN 10 km
780 Wylegała Michał 1978 PCH_RUN 10 km
25 Wysocki Marcin 1978 Malta Poznań 10 km
688 Wyza Agata 1984 MUROWANA GOŚLINA 5 km
689 Wyza Paweł 1980 MUROWANA GOŚLINA 5 km
1165 Zachciał Aleksander 2010 Stowarzyszenie PRZYJACIEL 2 km
86 Zacholski Damian 1991 Chludowo 10 km
412 Zachwieja Krzysztof 1972 Tarnowo Podgórne Biega 10 km
411 Zachwieja Piotr 2002 Tarnowo Podgórne Biega 10 km
410 Zastróżny Norbert 1992 Senator's team 10 km
206 Zataj Igor 1980 Charty Chartowo/KB MANIAC POZNAŃ 10 km
191 Zatoń Łukasz 1988 Byle do Mety 10 km
422 Zawieja Daria 1994 Oborniki 5 km
179 Zawol Magdalena 1981 Oborniki 10 km
48 Zaworska Agnieszka 1974 Jarocin 10 km
968 Zaworski Szymon 1996 Jarocin 5 km
632 Zbierska Laura 1999 TEAM JANO 5 km
203 Zdon Marta 1996 Poznań 5 km
427 Zduniewicz Marcin 1978 Oborniki 5 km
587 Zgrzebniak Mikołaj 1991 Oborniki 5 km
1014 Zieliński Łukasz 1985 Oborniki Wielkopolskie 5 km
1191 Zieliński Paweł 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
74 Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań 10 km
1028 Zielonka Joanna 1995 CSWLąd Poznań 5 km
596 Zielonka Mariusz 1970 CSWLąd Poznań 10 km
475 Ziętek Maciej 1973 Ikano industry 10 km
383 Ziółkowska Sandra 1989 KAMA Run Czarnków 10 km
948 Ziółkowski Marcin 1999 M&W Spedition 10 km
292 Ziułkowski Adrian 1990 Gostynin 10 km
520 Złotnicka Agnieszka 1977 KB Szamotuły 5 km
1065 Zmysłowski Zygmunt 1959 NORDIC WALKING LUBASZ 10 km
1130 Zodrow Norbert 2001 Pch-Run 10 km
714 Zommer Agata 1990 Poznań 5 km
1003 Zwolińska Adrianna 1997 Oborniki 5 km
1004 Zwoliński Robert 1972 Oborniki 10 km
454 Zyber Marlena 1989 1989 5 km
485 Zydorczak Paulina 1989 Oborniki 5 km
945 Zygaj Mateusz 1994 Mieścisko 5 km
404 Żabierek Arkadiusz 1993 Konin 5 km
1187 Żuk Amelia 2010 Zespół Szkół w Kowanówku 2 km
550 Żurek Mateusz 1983 MotoVulcany 10 km