Lista startowa

Bieg Niepodległości
Biegi Dzieci i Młodzieży

Oborniki 11.11.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 202


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las 800m
2. Adamek Ernest 2009 SP 2 280m
3. Adamek Kornelia 2008 SP 2 800m
4. Aleksandrowicz Marcelina 2005 John Dewey School 1200m
5. Appolt Pola 2009 JDS Oborniki 280m
6. Bartol Bogusław 2004 Extreme Team Oborniki 1200m
7. Bednarek Wiktor 2007 SP Maniewo 800m
8. Biedny Krzysztof 2014 Akademia Piłkarska 50m
9. Bielejewska Marianna 2009 JDS Oborniki 280m
10. Boch Anna 2013 Przedszkole Bajka nr 4 "ŻABKI" 50m
11. Broda Tatiana 2009 Zespół Szkół Kowanówko 280m
12. Bukowski Jan 2012 Orkan Objezierze 50m
13. Chadyniak Oliwia 2010 Szkoła podstawowa nr. 62 280m
14. Chmielewski Maurycy 2008 SPARTA OBORNIKI 800m
15. Cichała Bartosz 2007 Klempicz 800m
16. Cichała Mikołaj 2006 Klempicz 800m
17. Cieplik Antonina 2010 John Dewey School Oborniki 280m
18. Ciesiółka Mateusz 2007 SP 2 Oborniki 800m
19. Cieśla Bartosz 2009 SP 2 Oborniki 280m
20. Cumming Mia 2010 SP 1 Poznań 280m
21. Człapa Marcel 2011 Oborniki 280m
22. Dekański Marek 2010 UKS Sportowiec 280m
23. Demków Daria 2006 Szkoła Podstawowa Nr 2 Im.Wojska Polskiego w Obornikach 800m
24. Demków Zofia 2012 Słonawy / Oborniki 50m
25. Dobrochowska Inga 2013 Akademia Wiedzy i Zabawy Oborniki 50m
26. Dobrochowski Fabian 2009 JDS 280m
27. DoŁgoruki Nikola 2013 Zaczarowane przedszkole 50m
28. Domagała Mikołaj 2010 Sp3 280m
29. DomagaŁa Sebastian 2008 Sp3 800m
30. Dombrowicz Basia 2011 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 280m
31. Dombrowicz Wojtek 2012 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 50m
32. Dorna Jakub 2008 Szkoła Podstawowa nr.2 800m
33. Dorna Nikola 2012 Przedszkole Bajka 50m
34. Dyżlą Agnieszka 2008 SP-2 800m
35. Fąka Agata 2006 Sp1 800m
36. Frąckowiak Jarosław 2003 SP 2 1200m
37. Gaczyńska Helena 2011 JDS Oborniki 280m
38. Glura Karasiewicz Julia 2011 Zespól Szkolno-Przedszkolny w Rożnowie 280m
39. Glura Karasiewicz Wiktoria 2007 Zespól Szkolno-Przedszkolny w Rożnowie 800m
40. Głuchy Gabryś 2013 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 50m
41. Głuchy Zosia 2010 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 280m
42. Gokiert Hanna 2014 Gorzewo 50m
43. Goszcz Kacper 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach 800m
44. Górny Bartosz 2012 Szkoła podstawowa nr 4 50m
45. Gurdak Pola 2009 sp3 oborniki 280m
46. Hancyk Liliana 2004 Szkoła Podstawowa im.Orła Białego w Maniewie 1200m
47. Hancyk Wiktoria 2008 Szkoła Podstawowa im.Orła Białego w Maniewie 800m
48. Hess Aleksander 2013 Złotkowo 50m
49. Hess Barbara 2010 Złotkowo 280m
50. Hopa Julia 2008 Sp 3 Rogoźno 800m
51. Hopa Małgorzata 2009 Sp 3 Rogoźno 280m
52. Janas Agnieszka 2009 SP1 280m
53. Janas Klaudia 2006 Sp1 800m
54. Janasek Gracjan 2006 JDS Oborniki 800m
55. Janasek Zbigniew 2004 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza 1200m
56. Janasiak Jakub 2004 SP 1 Szamotuły 1200m
57. Janasiak Piotr 2005 SP 1 Szamotuły 1200m
58. Janiszewska Amelia 2014 Przedszkole bajeczka droga lesna 50m
59. Janiszewska Lena 2012 Szkola podstawowa nr 4 unifec 50m
60. Jankowska Zofia 2008 Bogdanowo 800m
61. Jodko Borys 2013 Jodko Brothers Running Team 50m
62. Jodko Maja 2010 Jodko Brothers Running Team 280m
63. Józefczyk Lila 2012 Zerówka Rożnowo 50m
64. Kaczmarek Jan 2014 Oborniki 50m
65. Kaczmarek Maja 2009 JDS Oborniki 280m
66. Kaczmarek Weronika 2008 SP2 Oborniki 800m
67. Kamińska Maria 2010 SP 34 Poznań 280m
68. Kasperek Antoni 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 280m
69. Kasprzycki Brajan 2008 Podstawowa Nr 2 Oborniki 800m
70. Kluczyńska Paulina 2008 Szkoła Podstawowa w Objezierzu 800m
71. Kłosiński Antoni 2012 przedszkole Miś nr 5 50m
72. Kłosiński Franciszek 2014 przedszkole Miś nr 5 50m
73. Kmieciak Olga 2008 John Dewey School 800m
74. Knychala Borys 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 Oborniki 800m
75. Knychała Lena 2014 Przedszkole nr 4 Bajka 50m
76. Knychała Mikołaj 2005 Szkoła Podstawowa nr 2 Oborniki 1200m
77. Koczkodaj Amelia 2013 Akademia Oborniki 50m
78. Kolasińska Hanna 2014 Oborniki 50m
79. Kolasińska Nina 2011 Oborniki 280m
80. Kopeć Adam 2010 SP nr 3 w Obornikach 280m
81. Kostrzewa Igor 2011 Olimpia Poznan 280m
82. Kostrzewa Mikolaj 2012 Olimpia Poznan 50m
83. Kramer Pola 2012 Przedszkole Nr 4 Bajka 50m
84. Krechowicz Natalia 2005 podstawowa rożnowo 1200m
85. Krysztofiak Kacper 2008 Obrzycko 800m
86. Krzywicki Michał 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
87. Kubisz Matylda 2006 JDS Oborniki Wlkp 800m
88. Langner Gracjan 2007 Szkola podstawowa Ryczywół 800m
89. Langner Nicola 2010 Szkoła Podstawowa Ryczywół 280m
90. Langner Zuzanna 2014 Przedszkole Publiczne Ryczywół 50m
91. Laskowska Milena 2008 Sp3 800m
92. Laskowski Gracjan 2010 Sp3 280m
93. Leśnicki Stanisław 2014 Akademia Oborniki 50m
94. Lewicki Aleksander 2009 SP 2 OBORNIKI 280m
95. Lewicki Bartłomiej 2013 Przedszkole BAJECZKA 50m
96. Liczak Marta 2008 Sp nr 2 Oborniki V E 800m
97. Liczak Zuzanna 2007 SP 2 OBORNIKI 800m
98. Lubawy Adrian 2012 Rogoźno 50m
99. Lyskawa Bruno 2013 Drużyna Oborniki Piłka Nozna 50m
100. Łabuzińska Amelia 2005 John Dewey School Oborniki 1200m
101. Łabuzińska Emilia 2011 John Dewey School Oborniki 280m
102. Łuczak Franciszek 2012 Suchy Las 50m
103. Łuczak Franciszek 2012 Suchy Las 50m
104. Łuczak Franciszek 2012 Suchy Las 50m
105. Łuczak Grzegorz 2014 Suchy Las 50m
106. Łukaszewski Oskar 2014 Ostroróg 50m
107. Madaj Tymoteusz 2013 Akademia Oborniki 50m
108. Makowski Eryk 2009 Zespół Szkół Kowanówko 280m
109. Małecki Tymoteusz 2005 Czarnków 1200m
110. Marcinkowska Marta 2003 OKL/SP2 1200m
111. MikoŁajczak Mieszko 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 800m
112. Mułkowski Franciszek 2010 SP Porażyn 280m
113. Nadstaga Piotr 2006 JDS OBORNIKI 800m
114. Najdek Dominik 2008 sp2 800m
115. Najdek Nikodem 2007 sp2 800m
116. Niklewicz Filip 2013 Przedszkole Bajeczka Oborniki 50m
117. Nowaczyńska Antonina 2011 SP 4 Oborniki 280m
118. Nowak Iwo 2009 John dewey school Oborniki 280m
119. Obst Aleksander 2011 John Dewey School 280m
120. Olszowski Jakub 2009 Stajnia na Zielonej 280m
121. Ołoszczyński Fabian 2013 APO 50m
122. Otto Matylda 2010 Szkoła Podstawowa Rożnowo 280m
123. Pawlak Wojciech 2009 SP3 280m
124. Pawlik Dominik 2012 Przedszkole Nr 1 Bajeczka 50m
125. Pawlik Zuzanna 2012 Przedszkole Nr 1 Bajeczka 50m
126. Piasecka Zuzanna 2014 Oborniki 50m
127. Piasecki Bartosz 2014 Akademia Oborniki 50m
128. Pidek Julia 2013 Akademia piłkarska Oborniki 2013/2014 50m
129. Pietruszewska Julia 2012 Przedszkole bajka kubusie 50m
130. Pietruszewska Wiktoria 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 Oborniki 280m
131. Pietrzak Jadzia 2010 sp2 280m
132. Pietrzak Stasiu 2007 sp2 800m
133. Pietz Antoni 2007 SP2 Oborniki 800m
134. Polcyn Nikodem 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 280m
135. Posłuszny Paweł 2004 Walk & Run Team Oborniki 1200m
136. Prażuch Karolina 2006 Podstawowa nr3 800m
137. Przedwojska Anna 2010 Akademia Marcina Urbasia 280m
138. Przesławska Antonia 2008 John Dewey School 800m
139. Przybysz Aleksandra 2008 Popowo Kościelne 800m
140. Przybysz Alicja 2007 Popowo Kościelne 800m
141. Przybysz Weronika 2010 Popowo Kościelne 280m
142. Pychyński Damian 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 280m
143. Pychyński Marcin 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 280m
144. Pyssa Dominik 2014 Przedszkole Bajka 50m
145. Pyssa Maja 2012 Przedszkole Bajka 50m
146. Rataj Mateusz 2011 JDS Oborniki 280m
147. Rataj Mikołaj 2009 JDS 280m
148. Ratajczak Lena 2012 Przedszkole Logicus w Rokietnicy 50m
149. Ratajczak Maja 2010 SP w Rokietnicy 280m
150. Reichel Olivier 2013 Przedszkole Bajka 50m
151. Rosin Zofia 2007 UKS Sportowiec 800m
152. Rosołek Natasza 2008 Sp3 Oborniki 800m
153. Rosołek Oliwia 2011 Sp3 Oborniki 280m
154. Ruks Helena 2010 3 280m
155. Runowski Adam 2008 Szkoła podstawowa nr 2 w obornikach 800m
156. Schefke Borys 2011 SP 2 Oborniki 280m
157. Sebzda Filip 2011 Murowana Goślina 280m
158. Sibrecht Emilia 2006 Maniewo 800m
159. Sibrecht Wiktor 2009 Maniewo 280m
160. Siedlecka Alicja 2007 UKS Oborniki 800m
161. Sobczak Amelia 2005 UNICEF 1200m
162. Sobczak Dawid 2005 UNICEF 1200m
163. Sobkowiak Filip 2014 Poznań 50m
164. Sotek Alina 2009 Oborniki JDS 280m
165. Sotek Maksim 2005 Oborniki JDS 1200m
166. Springer Maria 2009 Sp3 Oborniki 280m
167. Spychała Julia 2007 JDS Oborniki 800m
168. Stachowiak Lena 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
169. Stachowiak Marysia 2007 SP2 Oborniki 800m
170. Staśkiewicz Maja 2010 SP 3 Oborniki 280m
171. Staśkiewicz Zofia 2007 SP 3 Oborniki 800m
172. Stawujak Jakub 2005 Sp3 Oborniki 1200m
173. Stawujak Krystian 2007 Sp3 Oborniki 800m
174. Styperek Mikołaj 2009 Orkan Objezierze 280m
175. Suchowski Maks 2010 SP2 280m
176. Szajstek Igor 2005 SP 2 Oborniki 1200m
177. Szajstek Nadia 2007 SP 2 Oborniki 800m
178. Szymańska Marta 2008 SP2 Oborniki 800m
179. Szymkowiak Filip 2013 Skoki 50m
180. Szymkowiak Jakub 2010 Skoki 280m
181. Śpikowski Tomasz 2014 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
182. Śrama Olga 2005 Rożnowo 1200m
183. Tadla Jakub 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 800m
184. Talarek Antoni 2013 Oborniki 50m
185. Tarka Mateusz 2013 Akademia Oborniki 2013/2014 50m
186. TrawiŃska Martyna 2007 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach 800m
187. Uciński Mateusz 2007 ZSP Objezierze 800m
188. Walenciak Zofia 2011 SP 4 Oborniki 280m
189. Warciarek Filip 2006 ZS 4 Unicef 800m
190. Wawrzyniak Alicja 2006 SZkoła Podstawowa nr 4 800m
191. Wawrzyniak Aurelia 2011 Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Johna Deweya 280m
192. Wawrzyniak Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 Oborniki 280m
193. Wieczorek Dominika 2006 Podstawowa w Maniewie 800m
194. Włodarczak Julia 2005 UNICEF / OKL 1200m
195. Wolna Milena 2009 Akademia Marcina Urbasia 280m
196. Wójtowicz Jakub 2008 Rożnowo 800m
197. Wójtowicz Mateusz 2011 Rożnowo 280m
198. Wydra Jędrzej 2011 John Devej School 280m
199. Zając Aleksander 2012 Krav Maga Oborniki 50m
200. Zielińska Zofia 2010 sp4 Oborniki 280m
201. Zych Antonina 2014 Przedszkole Cztery Pory Roku w Rokietnicy 50m
202. Zych Tymon 2008 Szkoła Podstawowa Mrowino 800m