Lista startowa

Bieg Niepodległości
Biegi Szkolne Dzieci i Młodzieży

Oborniki 11.11.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 243


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamek Ernest 2009 Oborniki SP2 800m
2. Adamek Kornelia 2008 Oborniki SP2 800m
3. Aleksandrowicz Marcelina 2005 John Dewey School 1200m
4. Appolt Pola 2009 JDSOborniki 800m
5. Barszcz Adrianna 2015 Przedszkole nr 4 BAJKA 50m
6. Barszcz Lidia 2013 Przedszkole nr 4 BAJKA 50m
7. Barta Zofia 2007 Sp 4 UNICEF 800m
8. Bartol Bogusław 2004 BARTOL TEAM 1200m
9. Bartol Fabian 2008 SP nr 2 / BARTOL TEAM 800m
10. Bartol Patrycja 2006 Extreme Team 1200m
11. Białasik Angelika 2013 Przedszkole Bajka nr 4 Oborniki Staszica 50m
12. Boch Anna 2013 APO 50m
13. Boroński Kamil 2008 Maniewo 800m
14. Boruszak Wiktoria 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 Oborniki 280m
15. Ból Igor 2014 Rożnowo ul.Winiary 2 50m
16. Bręczewska Dobrochna 2012 JDS Oborniki 280m
17. Bręczewska Hanna 2009 JDS Oborniki 800m
18. Bukowski Jan 2012 Orkan Objezierze 280m
19. Cegielski Filip 2010 Szkoła podstawowa nr.3 280m
20. Chokewa Aleksandra 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach 800m
21. Chorążyczewska Hanna 2010 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 280m
22. Ciesiółka Mateusz 2007 Sp2 Oborniki 800m
23. Czarnecki January 2010 SP Parkowo 280m
24. Czarnecki Maurycy 2008 Sp Parkowo 800m
25. Czechowski Antoni 2013 szkola podstawowa nr2 50m
26. Człapa Marcel 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 280m
27. Dekański Marek 2010 Uks Sportowiec Oborniki SP 3 280m
28. Disterheft Agata 2013 Przedszkole Bajka 50m
29. Disterheft Maja 2011 Szkoła podstawowa nr 2 280m
30. Dobrochowska Inga 2013 JDS 50m
31. Dobrochowski Fabian 2009 JDS OBORNIKI 800m
32. DoŁgoruki Nikola 2013 sp 2 50m
33. Dombrowicz Basia 2011 Szkoła Podstawowa nr 3 280m
34. Dombrowicz Wojtek 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
35. Dorna Jakub 2008 SP 2 / SPARTA 800m
36. Dorna Nikola 2012 SP 2 280m
37. Drzymała Magdalena 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Wojska Polskiego 800m
38. Drzymała Marek 2013 Przedszkole "Bajka" 50m
39. Dyżlą Agnieszka 2008 SP-2 Oborniki 800m
40. Faron Jacek 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
41. Feliksiak Bartosz 2012 SP4 Oborniki 280m
42. Filipiak Zofia 2012 Podstawowa nr 2 w Obornikach 280m
43. Foltyn Maria 2013 Sp4 50m
44. Frąckowiak Antoni 2015 Czarnków 50m
45. Frąckowiak Maria 2013 Kama run Czarnków 50m
46. Gac Dominika 2013 Ryczywół 50m
47. Gac Łukasz 2006 Ryczywół 1200m
48. Gaczynska Helena 2011 JDS Oborniki 280m
49. Garbień Szymon 2014 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
50. Glura Karasiewicz Julia 2011 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rożnowie 280m
51. Glura Karasiewicz Wiktoria 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolnny w Rożnowie 800m
52. Gładecki Mikołaj 2008 UKS Sportowiec 800m
53. Gładecki Paweł 2015 Akademia Wiedzy i Zabawy 50m
54. Gładecki Wojciech 2010 UKS Sportowiec 280m
55. Głuchy Gabryś 2013 Przedszkole Bajka 50m
56. Gradzik Igor 2012 Extreme Team 280m
57. Gradzik Natasza 2007 Extreme Team 800m
58. Gurdak Pola 2010 Sp3 280m
59. Hancyk Liliana 2004 LO Oborniki 1200m
60. Hancyk Wiktoria 2008 Szkoła Podstawowa w Maniewie 800m
61. Hoffmann Julia 2009 Maniewo 800m
62. Ignasinski Filip 2009 szkola podstawowa nr 4 800m
63. Ignasinski Ignacy 2013 przedszkole Bajeczka 50m
64. Janasek Zbigniew 2004 Technikum Informatyczne Oborniki 1200m
65. Janasiak Jakub 2004 Szamotuły 1200m
66. Janasiak Piotr 2005 Szamotuły 1200m
67. Jankowska Julia 2009 JDS OBORNIKI 800m
68. Jastrząbek Franciszek 2012 Orkan Objezierze 280m
69. Jastrząbek Jan 2015 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
70. Józefczyk Lila 2012 Rożnowo 280m
71. Józefowicz Adam 2006 Sp2 oborniki 1200m
72. Józefowicz Wojciech 2014 Przedszkole nr. 2 oborniki 50m
73. Jurgonska Pola 2014 Przedszkole na 8 50m
74. Jurgonska Pola 2014 Przedszkole nr 8 50m
75. Jurgonska Pola 2014 Przedszkole nr 8 50m
76. Kaczmarek Aleksandra 2015 Zaczarowane Przedszkole 50m
77. Kaczmarek Jan 2014 Oborniki 50m
78. Kaczmarek Julian 2009 sp2 800m
79. Kaczmarek Maja 2009 JDS 800m
80. Kaczmarek Oskar 2008 Podstawowa nr 2 w Obornikach 800m
81. Kaczmarek Wiktoria 2011 Podstawowa nr 2 w Obornikach 280m
82. Kamińska Natalia 2014 DT4YOU MTB TEAM 50m
83. Kamiński Aleks 2007 DT4YOU MTB TEAM 800m
84. Kasperek Antoni 2010 SP nr 2 280m
85. Kasprzak Agnieszka 2013 Przedszkole Kubusia Puchatka ROGOŹNO 50m
86. Kasprzak Maria 2015 Przedszkole Kubusia Puchatka ROGOŹNO 50m
87. Kasprzak Paweł 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 ROGOŹNO 280m
88. Kasztelan Michał 2006 Oborniki 1200m
89. Knychała Borys 2008 SP2 800m
90. Knychała Lena 2014 Przedszkole Bajka 50m
91. Koczkodaj Amelia 2013 Szkoła Podstawowa nr 2 50m
92. Kokot Maksymilian 2012 Szkola podstawowa nr3 w Rogoznie 280m
93. Kołodziej Oliwier 2012 SP 3 280m
94. Kowalczuk Gustaw 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
95. Kowalczuk Szymon 2010 SP2 Oborniki 280m
96. Kowalska Aleksandra 2007 SP 3 Oborniki 800m
97. Kowalska Hanna 2010 SP 3 Oborniki 280m
98. Kowalski Jan 2013 Oborniki 50m
99. Kozłowski Mateusz 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
100. Kramer Pola 2012 OBORNIKI 280m
101. Kroma Arkadiusz 2007 OPALENICA 800m
102. Kroma Grzegorz 2009 OPALENICA 800m
103. Królczyk Zuzanna 2009 Zuza Team 800m
104. Krzysztofczyk Filip 2011 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrustowie 280m
105. Krzysztofczyk Zuzanna 2014 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrustowie 50m
106. Kuznicka Viviana Monika 2014 Przedszkole 50m
107. Langner Gracjan 2007 Sp Ryczywół 800m
108. Langner Nicola 2010 Gorzewo 280m
109. Langner Zuzanna 2014 Gorzewo 50m
110. Laskowski Gracjan 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 280m
111. Leśnicki Stanisław 2014 APO 50m
112. Lewandowski Bartosz 2011 Oborniki 280m
113. Lewicki Aleksander 2009 SP2/OKL 800m
114. Lewicki Bartłomiej 2013 Przedszkole BAjeczka / OKL 50m
115. Liberski Jan 2013 SP3 Oborniki 50m
116. Liberski Stanisław 2008 SP3 Oborniki 800m
117. Lis Bartosz 2010 Szkoła Podstawowa Gościejewo 280m
118. Lubawy Adrian 2012 Sp3 Rogoźno wlkp. 280m
119. Lubliński Dominik 2008 SP2 800m
120. Lubliński Filip 2014 Przedszkole Słoneczny Świat 50m
121. Lutomski Jakub 2009 Szkoła Podstawowa nr. 2 800m
122. Lyskawa Bruno 2013 Sp2 Oborniki 50m
123. Lyskawa Bruno 2013 Sp2 Oborniki 50m
124. Łabuzińska Amelia 2005 John Dewey School 1200m
125. Łabuzińska Emilia 2011 John Dewey School 280m
126. Maćkowska Agata 2010 SP Parkowo 280m
127. Maćkowska Jagoda 2012 SP Parkowo 280m
128. Madaj Tymoteusz 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
129. Majkowska Lena 2012 Sp.3 oborniki 280m
130. Majkowski Bartosz 2010 Podstawowa nr.3 oborniki 280m
131. Maluśki Tomasz 2005 Śmieszkowo 1200m
132. Małachowski Wiktor 2015 Przedszkole Babeczka 50m
133. Manszewska Zofia 2015 Przedszkole nr 4 BAJKA 50m
134. Marcinkowski Dominik 2006 SP2/OKL 1200m
135. Matczuk Joanna 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 800m
136. Matczuk Krzysztof 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 280m
137. Melkowska Zuzanna 2009 SP2 OBORNIKI 800m
138. Milewska Maja 2009 Jds schol 800m
139. Molińska Hanna 2009 JDS 800m
140. Moliński Filip 2007 JDS 800m
141. Mułkowski Franciszek 2010 SP Porażyn 280m
142. Najdek Dominik 2008 SP2 800m
143. Najdek Nikodem 2007 SP2 800m
144. Najderek Krzysztof 2015 Przedszkole nr 4 Bajka 50m
145. Napierała Gabriela 2013 Suchy Las 50m
146. Napierała Zuzanna 2011 Suchy Las 280m
147. Niklewicz Filip 2013 SP3 50m
148. Nogalska Maja 2015 Przedszkole Bajeczka 50m
149. Nogalski Jan 2012 Szkoła Podstawowa nr3 Oborniki 280m
150. Nowak Antonina 2013 Przedszkole Bajka 50m
151. Nowak Emilia 2011 Podstawowa nr2 280m
152. Nowak Grzegorz 2014 Przedszkole Bajka 50m
153. Nowak Tymon 2013 Szkoła Podstawowa nr 2 50m
154. Nowak Zofia 2011 sp2 280m
155. Orlik Zofia 2015 Przedszkole "Bajeczka" 50m
156. Otto Matylda 2010 Szkoła Podstawowa Rożnowo 280m
157. Paterka Dominik 2015 PRZEDSZKOLE BAJECZKA 50m
158. Paterka MikoŁaj 2008 SP 3 OBORNIKI 800m
159. Pawlak Nikola 2013 Szkoła podstawowa nr 2 oborniki 50m
160. Piasecka Aleksandra 2014 Przedszkole Oborniki 50m
161. Piaścik Filip 2010 SP 4 280m
162. Pidek Julia 2013 szkoła podstawowa nr 4 50m
163. Pietrowska Malwina 2009 John Dewey School 800m
164. Pietrzak Jadzia 2010 SP2 OBORNIKI 280m
165. Pietrzak Stasiu 2007 SP 2 Oborniki 800m
166. Poklewski-Koziełł Miłosz 2007 Sp 2 Oborniki 800m
167. Polarok Iga 2014 SP 74 Poznan 50m
168. Polarok Julia 2009 SP 74 Poznan 800m
169. Polarok Patryk 2012 SP 74 Poznan 280m
170. Polcyn Nikodem 2011 SP nr 2 280m
171. Posłuszny Kamil 2007 Walk & Run Team Oborniki 800m
172. Prętki Mateusz 2008 John Dewey School 800m
173. Prętki Mikołaj 2008 John Dewey School 800m
174. Przedwojska Anna 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 280m
175. Przybylski Wiktor 2013 Przedszkole Bajka 50m
176. Przybysz Aleksandra 2008 Popowo Kościelne 800m
177. Przybysz Alicja 2007 Popowo Kościelne 800m
178. Przybysz Weronika 2010 Popowo Kościelne 280m
179. Pyssa Dominik 2014 Przedszkole Bajka 50m
180. Pyssa Maja 2012 Sp2 280m
181. Reich Bartek 2011 Szkoła Podstawowa nr 3 280m
182. Robakowski Franciszek 2012 Szkoła Podstawowa nr 4 im Unicef w Obornikach 280m
183. Rodak Angelika 2009 SP4 800m
184. Rodak Krystian 2011 SP4 280m
185. Rosin Zofia 2007 OKL 800m
186. Rosołek Natasza 2008 Sp3 Oborniki 800m
187. Rosołek Oliwia 2011 Sp3 Oborniki 280m
188. Roszkiewicz Nadia 2006 SP4 Oborniki 1200m
189. Saverin Adrian 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
190. Sawada Filip 2010 Oborniki 280m
191. Sawada Franciszek 2010 Oborniki 280m
192. Sawada Maciej 2007 Oborniki 800m
193. Schefke Borys 2011 SP 2 Oborniki 280m
194. Sibrecht Emilia 2006 OKL Oborniki 1200m
195. Sibrecht Wiktor 2009 Sparta Oborniki 800m
196. Siedlecka Alicja 2007 UKS Oborniki 800m
197. Skórzewski Jan 2012 Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki 280m
198. Skórzewski Mateusz 2014 Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki 50m
199. Skórzewski Szymon 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Oborniki 280m
200. Smektała Patryk 2013 Nr 2 50m
201. Sobczak Dawid 2005 Szkoła podstawowa nr 4 1200m
202. Sobkowiak Zuzanna 2013 Sycyn 50m
203. Sowińska Kinga 2007 UPKS "Józef" / Extreme Team 800m
204. Spychała Julia 2007 Bogdanowo 800m
205. Stachowiak Franciszek 2013 Podstawowa oddział przedszkolny 50m
206. Stachowiak Maria 2007 SP2 800m
207. Staniecka Olga 2007 Jds 800m
208. Staśkiewicz Maja 2010 OKL OBORNIKI 280m
209. Staśkiewicz Zofia 2007 OKL OBORNIKI 800m
210. Stawujak Jakub 2005 Sp 3 Oborniki 1200m
211. Stawujak Krystian 2007 Sp 3 Oborniki 800m
212. Steinborn Maja 2012 Sp3 Oborniki 280m
213. Steinborn Marika 2008 Sp3 Oborniki 800m
214. Suchowski Maksymilian 2010 Oborniki 280m
215. Sypniewski Mikołaj 2008 Szkoła podstawowa nr 2 800m
216. Szrama Adam 2007 SP3 800m
217. Szrama Mateusz 2013 SP3 50m
218. Szymanowicz Jakub 2010 Podstawowa w Objezierzu 280m
219. Szymańska Marta 2008 SP2 800m
220. Szymański Michał 2007 SP3 team Oborniki 800m
221. Śpikowski Tomek 2014 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
222. Śrama Olga 2005 OKL 1200m
223. Świderska Alicja 2007 Sp 2 w Obornikach 800m
224. Talar Lidia 2013 SP 4 im. UNICEF w Obornikach 50m
225. Talarek Antoni 2013 Oborniki 50m
226. Tarka Mateusz 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
227. Tomczak Krzysztof 2010 ZSP Maniewo 280m
228. Tomczak Roksana 2006 ZSP Maniewo 1200m
229. Tomczak Wiktoria 2014 ZSP Maniewo 50m
230. Tuszyńska Małgorzata 2015 Bogdanowo 50m
231. Tuszyńska Zuzanna 2014 Bogdanowo 50m
232. Uciński Mateusz 2007 SP Objezierze 800m
233. Urbaniak Kamil 2010 SP 4 280m
234. Walczak Wiktoria 2014 Przedszkole nr 192 w Poznaniu 50m
235. Walenciak Anastazja 2015 Przedszkole Bajka 50m
236. Walenciak Zofia 2011 SP 4 Unicef 280m
237. Wąs Franciszek 2007 Szkoła Podstawowa Rożnowo 800m
238. Wiśniewski Oliwier 2009 SP2 800m
239. Wojtasik Piotr 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
240. Wojtaszyn Wiktor 2014 Przedszkole nr 3 Trzcianka 50m
241. Wójcik Jan 2013 Akademia Piłkarska Oborniki 50m
242. Wójcik Maria 2010 Szkoła Podstawowa Nr 3 Oborniki 280m
243. Wróblewski Bartosz 2010 Szkoła Podstawowa Nr 3 280m