Lista startowa

2. Poznański Bieg Niepodległości

Poznań 11.11.2017
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 2310


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1981 £ukowicz Katarzyna 1978 BikeTopTeam
701 Abramowska-Guzik Alina 1967 Poznań
1099 Adam Marek 1975 Skórzewo
1513 Adamczuk Emil 1984 Miedzyrzecz
1209 Adamczyk Marek 1978 -
389 Adamczyk Szymon 1993 Murzynowo Kościelne
1222 Adamek Anna 1978 Hansa-Flex
1009 Adamowicz Agata 1990 POZNAŃ
1231 Adamska Magdalena 1984 Jastrowie
1316 Adamska Natalia 1995 Stare Oborzyska
861 Adamski Jakub 1981 For Run Team
1315 Adamski Nikodem 1972 Stare Oborzyska
545 Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins
1717 Aleksandrowicz Katarzyna 1991 Praszka
1445 Aleszczyk-Kalinowska Ewa 1975 Piotr i Paweł Marka Formy
379 Ambrożak Grzegorz 1992 Poznań
875 Andrzejczak Anna 1984 Nowy Tomyśl
709 Andrzejczak Tomasz 1988 Groszek
377 Andrzejewska Magdalena 1994 Poznań
2003 Andrzejewski Dominik 1986 KYORA
1027 Andrzejewski Jacek 2000 Poznań
749 Andrzejewski Jarosław 1964 KP5M
1115 Andrzejewski Lukasz 1975 Poznan
2260 Andrzejewski Tomasz 1986 Leszno
521 Andrzejewski Tomasz 1980 Zalasewo
1550 Antkowiak Bartosz 1985 MTS-TRANSPORT TEAM
2166 Antoniewicz Rafał 1980 Biegacze Jarocin
431 Antoszkiewicz Krzysztof 1973 Capri Pizza Przeźmierowo Team
129 Antowski Tomasz 1966 Hernik team
34 Araszkiewicz Aleksandra 1985 Klub Sportowy Lamia Reno
743 Arciszewska Justyna 1985 rossbiegani
970 Augustyn Monika 1975 ZAPRAWIENI W BOJU
235 Augustyniak Dariusz 1991 Poznań
2080 Babik Krzysztof 1994 Źródła
2138 Badowska Sylwia 1980 STRAŻ MIEJSKA
1948 Bagińska Magdalena 1986 Bola 06 Poznań
562 Bagińska Wiktoria 1999 TRZEMESZNO
1206 Bagiński Jakub 1985 Bola 06 Poznań
2027 Bajer Michał 1979 Night Runners
334 Bajer Tomasz 1975 ChampionMan Team
354 Balcer Monika 1982 Poznań
978 Baliński Artur 1967 Bolesławiec
1539 Bała Adam 1968 Szczawno-Zdrój
547 Bałoniak Marek 1970 Poznań
1812 Banach Marzena 1989 1989
1807 Banaszczyk Anna 1977 Biegam bo lubię
1855 Banaszczyk Piotr 1974 BZ WBK Runners Team
2323 Banaszczyk Tomasz 1985 GROOBAS TEAM
1990 Banaszkiewicz Dominik 1988 Kleszczewo
257 Banaszkiewicz Kamil 1983 Walka Kostrzyn
398 Barałkiewicz-Sokal Karolina 1975 Poznań
1387 Baran Jakub 2000 UKS 9 Triathlon Kalisz
665 Baran Sebastian 1974 Złotów
510 Baranek Grzegorz 1976 KS Maraton Ostrów Wlkp.
2074 Baraniak Paweł 1983 Poznań
630 Barcik Agnieszka 1973 Plewiska
1745 Barczak Krzysztof 1986 Środa wielkopolska
339 Barczewski Łukasz 1996 Gościno
2277 Bardzinski Bartosz 1969 Poznan
2020 Barłóg Krzysztof 1970 Poznań
1064 Bartczak Andrzej 1970 Kalisz
1374 Bartczak Karol 1962 Poznań
734 Bartela Marcin 1984 BERLIN
1686 Bartkowiak Klaudia 1982 Poznań
509 Bartkowiak Mateusz 1991 Śrem
1111 Bartkowiak Sławomir 1981 atamedica.pl
1894 Bartkowiak Tomasz 1971 Szybki Lopez
1407 Bartłomiejczak Daniel 1985 Golina
1181 Bartoszak Marek 1961 Poznań
161 Bartoszewski Dominik 1995 Poznań
1925 Barwikowska Bogusia 1974 Solec Kujawski
2192 Basiński Paweł 1982 Molex Run Team
1610 Bassendowski Piotr 1974 Łódź
92 Baszkiewicz Michał 1987 Spartan Race Training Group Poznań
584 Baszuro Magdalena 1988 Szczecin
2022 Baum Małgorzata 1982 Poznań
2021 Baum Piotr 1980 Poznań
480 Bąbelek Wojciech 1966 Nowy Tomyśl
741 Bączkiewicz Karol 1970 Kaźmierz
739 Bączkiewicz Renata 1972 Kaźmierz
2325 Bąkowska Joanna 1973 -
1404 Bąkowska Joanna 1971 Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie
2049 Bąkowska Jolanta 1966 TKKF Wodnik WIĘCBORK
628 Bąkowski Darek 1968 KORYUKAN ŚWIDWIN
729 Bednarczyk Daria 1976 1976
1682 Bednarek Małgorzata 1973 Tulce
676 Bednarek Roman 1960 Night Runners
1379 Begier Marek 1986 Poznań
2217 Bellmann Dominik 1997 syga
1334 Bendza Wojciech 1995 Szczecinek
1053 Berg Piotr 1980 Poznań
1664 Berger Anna 1990 Ostrów Wielkopolski
1584 Berger Paweł 1988 Ostrów Wielkopolski
1345 Berwid Kuba 1980 Kórnik
659 Besz-Malinowska Katarzyna 1973 BZ WBK Runners Team
114 Betlej Marcin 1971 Kościan
1607 Biadała Paulina 1981 MAKARON
1611 Białecki Karol 1987 56. Baza Lotnicza Inowrocław
128 Białek Michał 1981 Śfagry i spółka
1875 Białkowska Lucyna 1973 Komorowo
757 Białobrzeski Piotr 1990 Recz
2140 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
815 Biedna Agnieszka 1979 Team BartDee
2302 Biegański Michał 1984 KB INTREX Poznań
507 Bieniek Patryk 1980 Posnania
1270 Bilinska Lilla 1973 Gorzów Wielkopolski
962 Bilińska Magdalena 1976 Gorzów Wlkp.
2112 Bilski Hubert 1989 Urban Exploration PL
1466 Biniek Daniel 1993 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
2035 Birlet Paweł 1983 Ponań
1865 Blandzi Norbert 1991 Głowy Norberta Okultyzm
680 Błaszczyk Jakub 1982 KLAS Szpot Swarzędz
1909 Błaszczyk Karolina 1988 Poznań
1249 Błażejewski Artur 1985 Głogów
1117 Błoch Albert 1988 Stęszew
1565 Błoszyk Robert 1979 Poznań
822 Bobiński Mariusz 1977 Suchy Las
1999 Bobrowski Artur 1966 Poznań
410 Bobrowski Łukasz 1981 Słynni Kenijczycy
1986 Bodoń Tomasz 1968 ---
1432 Boduch Mariusz 1979 NKB ZRYW Namysłów
2002 Bodylski Grzegorz 1977 Ostrów Wlkp.
1250 Bojarczuk Tomasz 1994 Poznań
2162 Bojdo Magdalena 1978 Poznań
2163 Bojdo Michał 1978 Poznań
1708 Bojek Beata 1976 Zakwasy Team
912 Bojek Łukasz 1990 Leszno
1707 Bojek Łukasz 1987 Zakwasy Team
251 Bojewski Jerzy 1970 Poznan
2010 Bomba Agnieszka 1980 Poznań
1112 Bombola Bogumił 1972 Tarnowo Podgórne
1806 Borda Agnieszka 1982 Poznań
429 Borkowska Agnieszka 1983 WATAHA
2126 Borkowski Arkadiusz 1989 Poznań
432 Borkowski Jarosław 1983 WATAHA
1171 Borowczyk Marian 1950 K.M.Malta Poznań
549 Borowiec Karol 1977 Daszewice
550 Borowiec Kinga 1982 Daszewice
765 Borowska-Najderek Paulina 1980 -
800 Borzyńska Karolina 1985 Kaźmierz
1710 Bosy Elżbieta 1972 PNIEWY
1712 Bosy Przemysław 1969 PNIEWY
603 Brążkowski Maciej 1993 Luboń
366 Bręk Anna 1986 Czempiń
1644 Broda Adam 1977 Grupa Mocnego Uderzenia
2180 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
801 Broniewski Marek 1982 Brylant Kórnik
270 Bródka Igor 1997 Jarocin
453 Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM
1254 Brywczyńska Justyna 1978 RODOS Team
1255 Brywczyński Krystian 1979 RODOS Team
2139 Bryzik Łukasz 1995 Żnin
1400 Brzeski Błażej 1988 Złotów
1523 Brzozowski Filip 1989 Husaria Race Team
2307 Brzozowski Szymon 1972 CYBINA TEAM
1566 Brzóska Krzysztof 1983 Kościan
2182 Brzykcy Zbigniew 1958 1958
720 Buch Artur 1979 -
1276 Buczkowska Justyna 1978 Swarzędz
2267 Buczkowska Olga 1997 Puszczykowo
1277 Buczkowski Paweł 1979 Swarzędz
1592 Budych Roman 1982 Wronki
1482 Budzicka Żaneta 1991 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
1781 Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku
957 Budzyński Paweł 1984 Tarnowo Podgórne
944 Bukwa Arkadiusz 1979 trawa team
2291 Bulinska Katarzyna 1977 Górka Duchowna 9
1332 Buniak Joanna 1976 Swarzedz
1147 Burzyńska Ewa 1976 Mosina
1241 Burzyński Jarosław 1961 mosina
1137 Buśko Tomasz 1980 Swarzędz
2111 But Marcin 1976 Tulce Sprint
1826 Bystram Aleksanndra 1967 TRI-SEA Władysławowo
1118 Bzdręga Małgorzata 1989 Mocni w Gębie
2188 Bzowy Patryk 1995 JKS Maratończy/16 Jarociński Batalion
704 Cebeńko Maria 1968 Wieczorne Bieganie w Gryfinie
265 Cerańska Anna 1967 Night Runners
21 Chaciuk Patryk 1987 cswl poznan
2281 Charęzińska Lucyna 1980 LKB LESZNO
1005 Chelmikowski Damian 1991 kiszkowo
1246 Chełminiak Miłosz 1980 Kaźmierz
1011 Chełstowski Jacek 1979 FIREMEDIC ADVENTURE TEAM
267 Chibowski Dariusz 1968 Dogonić Marzenia
989 Chłysta Joanna 1970 Powiat Poznański
2042 Chmielecki Mateusz 1985 kocham moją żonę
500 Chmielewski Marcin 1976 Biegam Bez Spiny
360 Chmielewski Tomasz 1974 TRAWA TEAM
2087 Chmielowiec Michał 1990 Poznań
1113 Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA
2305 Chojniak Wiesław 1973 CYBINA TEAM
380 Chomyszyn Izabela 1993 Poznań
2052 Chościńska Agnieszka 1977 RUN FOR FUN
1346 Chrostek Michał 1987 Ark Surbival
1823 Chrystek Maciej 1976 COLIAN NA START
387 Chrzanowski Adam 1996 Swarzędz
464 Chudy Łukasz 1985 Gostyń
1635 Chudziak Beata 1985 Komorniki
1636 Chudziak Dominik 1985 Komorniki
1211 Chwalczuk Jerzy 1953 NYSA BIEGA
899 Chwiałkowski Bartosz 1982 Poznań
900 Chwiałkowski Henryk 1956 Poznań
1765 Ciążyńska Monika 1996 fitness24seven
1622 Cicha Beata 1969 Nice LadyFitness
1370 Cichocki Tomasz 1982 Komorniki
913 Cichowlas Marcin 1978 Środa Wielkopolska
184 Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają
88 Cichy Roman 1980 Poznań
2299 Cieczka Aleksander 1993 Krzesiny Team
2300 Cieczka Piotr 1980 Krzesiny Team
669 Ciesielska Joanna 1986 Suchy Las
1078 Ciesielska Monika 1988 Poznań
694 Ciesielska-Kułton Monika 1973 Dachowa
998 Ciesielski Jakub 1976 ZicoRacing.com
668 Ciesielski Krzysztof 1980 Suchy Las
1700 Ciesielski Rafał 1973 Poznań
1582 Cieslik Andrzej 1985 Team Run Golancz
115 Cieszkiewicz Jarosław 1972 Poznań
1872 Cieślak Paweł 1984 Poznań
1982 Cieślak Piotr 1972 Raszyn
1323 Cieślewicz Marta 1986 Marta Cieslewicz
1560 Cieślik Mariusz 1982 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
282 Cimoszko Katarzyna 1980 #zawszewpałę
1556 Ciszewska Karolina 1982 Turbo Team
1048 Ciszewski Tomasz 1972 Poznań
356 Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners
2276 Cyprian Maciej 1992 KM PSP Nowy Tomyśl
1175 Cyrankowski Maciej 1981 Poznań
1227 Czaja Justyna 1972 Poznań
187 Czajka Michał 1971 Poznań
531 Czajka Roman 1956 Hernik Team
1215 Czajkowski Michał 1975 MamWybiegane
1854 Czarciński Marcin 1993 Chomęcice
179 Czarnkowska Anna 1986 MIECZEWO
189 Czarnkowski Łukasz 1982 MIECZEWO
283 Czarnyszka Basia 1984 kobietybiegaja.pl
882 Czaykowski Wojciech 1980 Biegoholicy / Aktywni Grupa Travel
612 Czecholiński Piotr 1968 LeszNO Limits Runners
579 Czechowicz Anna 1968 Poznań
2310 Czechowska Anita 1976 CYBINA TEAM
2311 Czechowski Krzysztof 1974 CYBINA TEAM
1352 Czeczko Agnieszka 1983 Poznań
1353 Czeczko Marcin 1978 Poznań
1252 Czekała Błażej 1998 Pniewy
73 Czekała Łukasz 1988 Pniewy
86 Czekała Mieczysław 1962 Pniewy
981 Czekirda Grzegorz 1987 Wrocław
2204 Czerenkiewicz-Pałucka Joanna 1975 ANWIL TEAM
1961 Czernikiewicz Krystian 1999 Swarzędz
1960 Czernikiewicz Paweł 1972 Swarzędz
478 Czerwińska Magdalena 1973 Skórzewo
68 Czerwińska Paulina 1990 Ostrów Wielkopolski
571 Czmoch Jacek 1984 Swarzedz
2297 Czosnowski Maciej 1971 Wroniecki Klub Biegacza
732 Czub Łukasz 1978 Komorniki
156 Czubiński Marek 1953 Łódź
1683 Czywczyński Marcin 1983 i-Sport
677 Czyż Krzysztof 1978 CardioRunners
893 Czyżewski Bartłomiej 1988 Łódź
816 Dahlke Bartosz 1984 Team BartDee
1883 Dajewski Waldemar 1971 Poznań
905 Dakowski Antoni 1969 Kaźmierz
442 Dalke Piotr 1983 WATAHA
1918 Darmochwał Alina 1983 Dzikie Bobry
1917 Darmochwał Jerzy 1950 Dzikie Bobry
1916 Darmochwał Leszek 1976 Dzikie Bobry
1406 Dąbkiewicz Agnieszka 1990 Golina
2148 Dąbkiewicz Anna 1986 KRAV MAGA KOZIEGŁOWY
303 Dąbkiewicz Krzysztof 1981 100 batalion łączności
1004 Dąbkiewicz Marcin 1987 S.W.I.M FENIKS Pleszew
1763 Dąbrowska Joanna 1974 Lednogóra
481 Dąbrowska Klaudia 1998 Poznań
911 Dąbrowski Jarosław 1970 gRUNwald team Poznań
233 Dehmel Roman 1951 Goggle Pro Active Eyewear
497 Deigsler Przemysław 1974 Poznań
50 Dembiński Jakub 1996 Poznań
762 Denisewicz Bartosz 1980 Kościan
229 Deptuła Łukasz 1985 Poznań
2235 Derda Lidia 1983 Poznań
433 Desperak Magdalena 1982 Dzika Drużyna
1200 Dewo Ewa 1985 Poznań
316 Dębska Anna 1984 Drezdenko
244 Dębski Marcin 1976 FC NAZNACZENI DREZDENKO
473 Diduch Grzegorz 1982 kluczbork
471 Diduch Joanna 1979 kluczbork
422 Dobicka Katarzyna 1987 Poznań
2154 Dobosiewicz Wojciech 1979 Poznań
2167 Dobrowolska Oriana 1996 1996
1202 Dobrowolski Alan 1996 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
2055 Dolata Agnieszka 1977 Poznań
1522 Dolata Waldemar 1971 LPH
1324 Dolata Wojciech 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy
2245 Doleżko Paulina 1971 Sierosław
794 Dołkowska Joanna 1986 Poznań
1722 Domaniecki Marcin 1985 Pearl Izumi Polska
1898 Domań Joanna 1976 Kiekrz
1899 Domań Leszek 1975 Kiekrz
1434 Domańska Małgorzata 1982 poznań
1433 Domański Jarosław 1980 poznań
364 Dominiak Emilia 1974 SŁYNNI KENIJCZYCY
2326 Donat Robert 1985 Parkrun Kalisz
2153 Dopierała Dawid 1985 Masłowo
1975 Dopierała Sławomir 1976 Kostrzyn
1995 Dorawa Barbara 1976 Choszczno
1994 Dorawa Robert 1973 Choszczno
1066 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
1495 Dreczka Łukasz 1985 Poznań
736 Drochomirecki Paweł 1988 Dębno
1873 Drochomirecki Piotr 1993 Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno
1458 Drożdżal Olga 1997 Poznań
1490 Dróżyński Andrzej 1983 Helenka Team
197 Drzazga Zbigniew 1968 Parkrun Szczecinek
305 Drzymała Ania 1985 Oborniki
450 Dubaj Anna 1985 Dobra
318 Dubert Artur 1979 Poznań
984 Dubiel Radosław 1984 Dirty Sparrows
1242 Dubrawski Grzegorz 1979 Zielona Góra
1959 Duda Dariusz 1967 gdzie ta meta
1493 Dudek Andrzej 1961 niezrzeszony
1264 Dudek Tomasz 1972 Poznań
851 Dudziak Bartosz 1981 KOŚCIAN TEAM
1172 Dudziński Wojciech 1982 Międzyrzecz
524 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
1575 Dulian Miernik Magdalena 1981 Wrocław
1439 Durczak Sławomir 1977 Nekla
173 Duszyńska Daria 1991 Poznań
2225 Dworniczak Tomasz 1986 Sailing Divers
1208 Dybizbański Paweł 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
855 Dylewski Michał 1996 Konin
1658 Dymek Dariusz 1968 Poznań
1790 Dziabas Patryk 1987 SP 1 Czarnków
407 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
408 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
1452 Działoszyńska Ewa 1983 Pleszew
1451 Działoszyński Maciej 1979 Pleszew
840 Dzieciaszek Borysław 1972 Klub Maratończyka V LO w Poznaniu
1915 Dzik Krzysztof 1975 CSWL
1892 Dzilne Magdalena 1977 Skórzewo
2234 Dziubak Paulina 1990 Matki Wariatki :)
246 Dzwoniarek Marcin 1988 Poznań
805 Dzwonkowska Aleksandra 1990 SKF SATORI Leszno
221 Egler Michał 1965 Maratończyk Poznań
1207 Ellmann Leszek 1991 Poznań
1488 Fabisiak Grzegorz 1974 RONIN CZERWIEŃSK
1139 Fabisiak Mateusz 1996 LOFT fitness Mosina
1647 Fabisiak Tomasz 1973 Krosinko Biega : -)
1253 Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn
83 Falińska Katarzyna 1981 Murowana Goślina
1197 Falis Dorota 1993 Poznań
1504 Farmonow Nodirżon 1981 MTB TEAM PARKOWE
430 Faryś Andrzej 1982 CSWLąd Poznań
351 Fidler Krzysztof 1980 Kożuchów
1025 Fiebich Zbigniew 1976 LUCKY LUKI
1198 Fiebig Natalia 1992 www.leszno.eu/sport
2189 Fiebig Stefan 1968 www.leszno.eu/sport
1600 Fiedorowicz Karol 1983 Lewa Strona Korytarza
1732 Figarski Rafał 1983 Poznań
1559 Figlak Piotr 1967 Skórzewo
797 Figlarz Angelika 1973 poznan
1229 Filary Magdalena 1980 #teamWasilewska
2029 Filipiak Marcin 1984 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
854 Flisikowska Alicja 1990 FairPlayce
1914 Florczyk Mateusz 1990 jarocin
1933 Florkiewicz Anna 1979 KB Szamotuły
2259 Fludra Izabela 1974 Polonia Środa
353 Fornal Patryk 1983 Poznan
2292 Fortuna Damian 1981 Jastrowie
286 Foryś Michał 1990 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
182 Frackowiak Adam 1978 Jeżyce Biegają
1507 Franciszkiewicz Monia 1991 Rodos Team
494 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
493 Frankowski Łukasz 1982 Poznań
1553 Frąckowiak Karolina 1978 Tarnowo Podgórne
2321 Frąckowiak Tomasz 1991 Poznań
1736 Frąszczak Łukasz 1981 Ostrów Wielkopolski
190 Fulczyk Agnieszka 1980 Dzika Drużyna
222 Furmanek Marcelina 1991 Tata i córka
1549 Furmanek Piotr 1968 TATA I CÓRKA
163 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel
409 Furtak Piotr 1982 Art Team Pegaz - Teatr Wielki Poznań
1871 Gabrielski Waldemar 1977 WPG Invest House
1562 Gabrysz Agnieszka 1975 parkrun poznań
1544 Gajda Jacuś 1973 KajakKajaki
2101 Gajdecka Natalia 1984 KONIN
1649 Gajewski Krzysztof 1973 KB Dębiec
1424 Gajewski Łukasz 1982 Pleszew
917 Galanty Jarosław 1977 Galuś Poznań
1987 Gall Daria 2000 Nowa Sól
803 Gałczyński Jakub 1987 Big axes
2046 Gałczyński Tomasz 1983 Poznań
1928 Garasz Michał 1990 TeamGarasz
1545 Garczyk Gerard 1980 Zimin
1804 Gatner Adam Marek 1957 LUKS Serock
44 Gaweł Sylwester 1979 Sulechów
1827 Gawianowski Arkadiusz 1974 Colian NA Start
1386 Gawron Paweł 1961 Posada
656 Gawroński Maciej 1982 Komorniki
1858 Gazarkiewicz Antoni 1952 BHMW_GDYNIA
1657 Gągola Henryk 1951 Sin Corte Dogo Canario
108 Gellert Arkadiusz 1982 Poznań
577 Gendera Katarzyna 1978 Poznań
2061 Genderka Justyna 1975 Kostrzyn
1195 Geppert Jakub 1984 Drużyna Szpiku
1602 German Patryk 1984 FATrunner
814 Gębka Tomasz 1978 Koziegłowy
349 Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań
1289 Gielniak Julia 1992 Kiekrz
1448 Giers-Romek Monika 1984 Puszczyk Bukowy
1845 Gierszewska Anna 1981 KB Szamotuły
2206 Gierszon Maria 1996 Poznań
1287 Gil Marcin 1992 Cynków
19 Gilowska Małgorzata 1981 Przeźmierowo
457 Gilowski Tomasz 1983 poznan
980 Glapiak Magdalena 1984 Poznań
891 Gluch Kazimierz 1968 Szczytniki
1588 Głodek Witold 1987 Tiger tiger tiger
2272 Głowacka-Różańska Monika 1980 Warszawa
1500 Głowacki Radosław 1994 Poznań
889 Głuch Dorota 1972 Szczytniki
1870 Głyda Maciej 1962 Drużyna szpiku
1836 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
637 Gmurowski Łukasz 1982 Otorowo
1383 Gnacińska Anna 1975 Poznań
382 Gniot Aleksander 1977 Iniemamocni
2320 Gocyła Piotr 1985 Poznań
1125 Godlewska Sylwia 1979 Września
512 Godlewski Piotr 1978 Parkrun Poznań
1595 Gogola Tomasz 1987 Żnin Drink Team
297 Goldman Dominika 1974 BIEGAJĄCE CHOMIKI
1275 Goleśniewski Dawid 1980 Poznań
1547 Goliński Grzegorz 1980 Łódź Kocha Sport
580 Golon Tomasz 1980 Kapitan Bomba Team
1226 Golusińska Alicja 1988 DEMIURG
640 Gołata Bogusław 1959 INOWROCŁAW
639 Gołata Ewa 1962 Bbl Inowrocłąw
670 Gołdysiak Ewelina 1984 Poznań
1014 Gołembecki Jakub 1973 PCH_RUN
1972 Gołębiewski Krzysztof 1984 Poznań
118 Gołębiowski Sławomir 1987 Osp Śrem
254 Goronski Jacek 1977 Democo
1532 Goryczka Agnieszka 1980 Team Herbalife
1534 Goryczka Piotr 1970 Team Herbalife
1103 Gorzan Mikołaj 1978 Poznań
1106 Gorzan Witold 2001 2001
1017 Gorzelańczyk Jaosław 1968 NZG
1020 Gorzelańczyk Małgorzata 1974 NZG
546 Gostomska Małgorzata 1980 Czempiń
1952 Gostyński Marcin 1977 Poznań
695 Goszczyk Adam 1976 Michalinka RUN
2179 Góralski Michał 1982 Dąbrówka
895 Górecka Weronika 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa
1699 Górka Piotr 1986 Drużyna Alkoshop
1866 Górniak Kuba 1989 #rusz4litery
1480 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
371 Górny Robert 1983 Imielno
2199 Górska Machyńska Izabela 1980 Poznań
1412 Górzny Jaromił 1974 WOPR Oddział Miejski Chodzież
1411 Górzny Wojciech 2000 WOPR Oddział Miejski Chodzież
204 Grabowska Maja 1993 brak
1802 Grabowska Marta 1980 Kamionki
106 Grabowski Damian 1985 Night Runners
888 Grabowski Kewin 1993 Wrocław
1122 Graczyk Mariusz 1973 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ
2067 Gradowska Agnieszka 1988 Dobiegniew
2065 Gradowski Piotr 1960 Dobiegniew
1119 Grajcar Anna 1984 Loft Fitness
1149 Grajcar Magdalena 1986 LOFT Fitness Mosina
1517 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ
2057 Gralewicz Wiesław 1963 Chylice
1958 Grams Natalia 1988 Poznań
2135 Graniczny Krzysztof 1980 Cybina Team
2152 Gratkowska Anna 1980 Mieczewo
1970 Grąbkowski Krzysztof 1991 Piaski
541 Grduszak Dariusz 1971 Środa Wielkopolska
2071 Grduszak Kornelia 1992 Pleszew
2158 Greberska Weronika 1978 Szczytniki
32 Grelowski Krzysztof 1966 SSW Malta Poznań
817 Grobelna Katarzyna 1982 Robakowo
425 Grobelna Natalia 1990 Poznań
427 Grobelny Jakub 1987 Poznań
1624 Grocholewska Grażyna 1971 Poznań
1625 Grocholewski Tomasz 1970 Poznań
877 Grodzka Ewa 1982 Poznań
2279 Gromadziński Michał 1979 Poznań
1930 Gronikowski Rafał 1973 Poznań
1641 Gronowski Maciej 1983 Poznań
1356 Grudziak Małgorzata 1982 HANSA-FLEX
41 Gruszka Anna 1974 Plewiska
26 Gruźlewski Radosław 1989 Świętoszów
1081 Grycki Łukasz 1982 CONTMAN
1142 Grygutis Roman 1983 Poznań
383 Grypczyńska Justyna 1969 Czempiń
1399 Grządzielewski Dominik 1981 Poznań
644 Grząślewicz Filip 1977 Parkrun Poznań
643 Grząślewicz Patrycja 1977 Parkrun Poznań
1903 Grzebyta Aleksandra 1987 Poznań
1904 Grzebyta Dawid 1984 Poznań
96 Grzechowiak Slawomir 1990 Przezmierowo
844 Grzegorczyk Marcin 1974 Poznań
180 Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter
1660 Grzelakowska Iwona 1979 Wkurw_Team
711 Grzelczak Damian 1985 SAMOLEWSKI
1107 Grześkowiak Grażyna 1974 Międzychód
856 Grześkowiak Jerzy 1971 września
60 Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter
857 Grześkowiak Marzena 1969 września
1216 Grześkowiak Michał 1977 Poznań
452 Grześkowiak Rafał 1993 Polwica
1599 Grześnik Grzegorz 1981 Tata Jaśminy i Felusia
1964 Grzywocz Irena 1951 Profit Sport Team
2196 Gumienna Katarzyna 1988 Coreclinic
2194 Gumienny Krzysztof 1986 Poznań
1568 Gumowski Jacek 1958 Gumisie
1803 Gutkowska Katarzyna 1979 Kamionki
699 Guzik Przemysław 1969 Poznań
1768 Guzik Wiktor 1989 Poznań
689 Hadaś Krzysztof 1971 CSWląd. Poznań
215 Haise Lidia 1975 Poznan
210 Haise Sebastian 1975 Poznan
967 Haj Dobromiła 1975 Buk
966 Haj Tomasz 1974 Buk
1793 Hajdrych Bartek 1974 Poznan
1794 Hajdrych Danka 1974 Poznan
403 Halas Renata 1969 Szybciej nie mogę
216 Halasz Marzena 1979 midapol sp. z o.o.
679 Halczak Angelika 1993 Poznań
678 Halczak Anna 1970 Poznań
2073 Hałuszczak Jakub 1986 SP 4 Poznań
682 Han Piotr 1990 poznań
1154 Hancyk Agnieszka 1984 TARNOWO PODGÓRNE
1860 Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa
1859 Hańczyk Joanna 1995 Polonia Środa
1067 Hapke Piotr 1970 Wałecka Ściema
1160 Hasiński Artur 1978 WARCIARZE
98 Hawryliszyn Jan 1983 Łozina
2091 Heilman Maciej 1971 Luboń
1974 Hejdysz Alicja 1982 POZNAŃ
1828 Hejdysz Dorota 1984 Dobrzyca
1963 Hejdysz Katarzyna 1981 Dobrzyca
54 Hejne Agnieszka 1982 :)
1679 Hennig Rafał 1981 Rydwany Ognia
1032 Herbowski Piotr 1976 Posnania
223 Hernes Agnieszka 1986 Poznań
220 Hernes Łukasz 1983 Poznań
1114 Hibner-Koza Marlena 1985 Wroniecki Klub Biegacza
2105 Hildebrand Dawid 1991 Nowy Tomyśl
1701 Hildebrand Sylwia 1984 Eryk TEAM
2270 Hływa Jakub 1993 Piła
2077 Hoffman Natalia 1991 Poznań
1369 Hojan Jarosław 1962 WZDW Poznań
13 Hojan Jola 1984 1984
90 Hojan Przemysław 1982 Kiekrz
619 Hojda Dorota 1978 BraveRun
673 Hojny Tomasz 1979 Poznań
1261 Hołub Konrad 1981 HANSA FLEX
1716 Horla Tomasz 1990 Poznań
2017 Horowski Bartosz 1976 Chyby
538 Horowski Michał 1952 Poznań
2275 Huhn Małgorzata 1991 Poznań
2198 Husiar Maciej 1968 Poznań
1901 Ignasiak Damian 1988 Poznań
1308 Ignasiak Maciej 1995 Sieraków
1902 Ignasiak Sebastian 1998 Nowe Skalmierzyce
548 Ignaszak Marta 1982 Kalisz
48 Ignerska Rozalia 1982 Azazel
1447 Ilasz Stanisław 1976 Poznań
29 Ilmer Jacek 1987 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team
693 Imianowski Eryk 2001 2001
994 Imianowski Konrad 2000 SIERAKÓW
1750 Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań
819 Inda Robert 1991 kibole w biegu
256 Iwanowski Arkadiusz 1975 KB PENTO Strzelce Krajeńskie
2050 Iwiński Adam 1980 SAINT GOBAIN SQUAD
1348 Iwiński Marcin 1984 Wolne Ślimaki
884 Iżykowska Violetta 1965 poznań
1309 Jabczyński Michał 1990 Gmina Kłecko
1310 Jabczyński Wiesław 1966 Gmina Kłecko
1862 Jabłoński Krzysztof 1979 Wrocław
1238 Jacek Dawid 1984 Poznań
997 Jachnik Łukasz 1980 Pysząca
146 Jagielski Łukasz 1983 Hotel Sułkowski
1526 Jagła Kamil 1996 gRUNwald team Poznań
1058 Jahns Adam 1996 Poznań
2282 Jakrzewski Mikolaj 1984 jaraczewo biega
2283 Jakrzewski Mikolaj 1984 JARACZEWO BIEGA
1703 Jakubiak Magdalena 1972 Poznań
1190 Jakubowicz Wigosław 1954 Drużyna Szpiku
338 Jakubowska Marta 1976 Kalisz
2117 Jakubowski Jędrzej 1996 Wschodoznawcy
614 Jakubowski Rafał 1978 Gostyń
1344 Jałocha Tomek 1975 Gutowo Małe
310 Jałoszyńska Agnieszka 1973 Skwierzyna
314 Jałoszyński Marek 1986 Rogoźno
357 Jałoszyński Wojciech 1974 Skwierzyna
248 Janasiak Małgorzata 1969 BZWBK RUNNERS TEAM
1748 Janiak Karolina 1983 Pyzdrzanie w biegu
519 Janicki Andrzej 1964 Poznań
2324 Janicki Wojciech 1984 Poznań
1528 Janik Bartosz 1982 Skórzewo
295 Janik Kacper 1998 Poznań
293 Janik Mirosław 1971 Poznań
2051 Janiszewski Mieczysław 1960 BULK CARGO PORT SZCZECIN
1331 Janiszewski Szymon 1971 Psarskie
1313 Jankowska Edyta 1988 Poznań
2177 Jankowska Małgorzata 1982 TAKE RUN
135 Janura Wojciech 1994 leszno
1900 Janus Jowita 1990 Poznań
653 Janusz Damian 1980 Poznań
2023 Januszkiewicz Hania 1985 Poznań
1054 Januszkiewicz Katarzyna 1975 Środa Wielkopolska
448 Jaraczewska Hanna 1978 Zetusy
449 Jaraczewski Szymon 1978 Zetusy
335 Jarczewski Dominik 1981 Kalisz
374 Jarczewski Sebastian 1974 Kalisz
52 Jarecki Stanisław 1952 MPEC Konin - Aktywni Konin
62 Jarosz Dominik 1980 CBJ GRUPA KGHM
1464 Jaroszewska Monika 1994 Lubraniec
1441 Jarząb Krzysztof 1994 poznań
2134 Jarząbek Bartosz 1986 Turbo Team
352 Jarzembowski Tomasz 1980 WYBIEGANI TEAM
1402 Jarzębowska Kamila 1973 Jarząbki
1403 Jarzębowski Tomasz 1973 Jarząbki
864 Jarzyński Jan 1984 Kancelaria Prawna J&N Team
813 Jasiak Leszek 1969 BZWBK RUNNERS TEAM
1135 Jasiczak Agnieszka 1991 Poznań
1384 Jasik Wojciech 1993 Orki z Majorki
1193 Jasinski Piotr 1971 FORMATIQ RUN
754 Jaskierski Michał 1975 Rockwool
812 Jaworska Luiza 1975 Głuszyna
1219 Jaworski Jakub 1981 Hansa-Flex
1538 Jażownik Jacek 1977 Września
1166 Jerszyński Damian 1983 KP Koziegłowy
850 Jesionczak Robert 1974 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
1272 Jezierski Krzysztof 1974 Runners Power
613 Jeziorowska Elżbieta 1965 BraveRun
615 Jeziorowski Ryszard 1963 Wrocław
1443 Jędra Andrzej 1973 Złotniki
1489 Jędrzejko Dominik 1984 Jasin
1468 Jędrzejko-Browarska Olga 1981 Biegnę z miłości do Męża
1705 Jonko Sławomir 1985 BZ WBK Runners Team
1417 Jozefowicz Edyta 1974 Koscian Team
675 Jóśkowiak Michał 1978 Samotny Wilk
51 Józefiak Marcin 1986 POZNAŃ
1929 Józkowiak Eryk 1996 Jarocin
649 Jóźwiak Dariusz 1964 biegologia.pl
755 Jóźwiak Jarosław 1976 KP5M
756 Jóźwiak Marek 1952 KP5M
836 Jóźwiak Michał 1990 Poznań
160 Jucha Lidia 1972 Łódź
790 Juchniewicz Olga 1983 Słubice
1864 Jung Bartosz 1982 Słynni Kenijczycy
444 Juniczak Bartek 1985 Poznań
973 Jurkiewicz Agata 1983 Robakowo
974 Jurkiewicz Zbigniew 1977 Robakowo
1951 Jurkowska Luiza 1978 BUK
1949 Jurkowski Sławomir 1974 BUK
1973 Juskowiak Marek 1975 Active lifestyle team
402 Juszczak Dariusz 1985 Poznań
763 Juszczak Karolina 1987 GeoPyra
764 Juszczak Tomasz 1976 GeoPyra
1724 Juszczak Zbigniew 1965 Policyjny Klub Biegacza Kalisz
219 Kabała Bartosz 1995 Gostyń
715 Kaczmarek Agnieszka 1980 Poznań
1749 Kaczmarek Agnieszka 1998 Nowe Jastrzębsko
827 Kaczmarek Artur 1975 Edi Team
1950 Kaczmarek Hubert 1973 DOPIEWO
837 Kaczmarek Jarosław 1970 Luboń
1910 Kaczmarek Katarzyna 1985 Poznań
1035 Kaczmarek Krzysztof 1971 Deszczowa Team
1442 Kaczmarek Marika 1997 Poznań
737 Kaczmarek Mariusz 1959 Sulma Sulechów
1774 Kaczmarek Mariusz 1976 WITKOWO BIEGA
1100 Kaczmarek Mirosław 1991 Śrem
881 Kaczmarek Patrycja Kaczmarek 1980 Mieczewo
75 Kaczmarek Tomasz 1980 Poznań
654 Kaczmarek Tomasz 1974 Mieczewo
2006 Kaczmarek Tomasz 1978 Września
601 Kaczmarzyk Jacek 1976 SERE TEAM
296 Kaczorowska Agnieszka 1990 Bydgoszcz
169 Kaczorowski Dariusz 1970 ORLEN RUNNING TEAM
49 Kaczyński Krzysztof 1978 Poznań
725 Kadziński Piotr 1962 poznań
573 Kaftański Michał 1982 Poznan
1841 Kalemba Adam 1984 Poznań
1718 Kalemba Agnieszka 1972 BUDCHEM
1028 Kalinowski Paweł 1985 XTM
1840 Kaluzynski Piotr 1964 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
1245 Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega
461 Kałuski Jan 1983 Z Czerwonaka Na Manhattan
697 Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM
826 Kamienski Maciej 1978 Tomis
426 Kamińska Katarzyna 1987 LUBIN
1232 Kamińska Monika 1990 Demiurg
1730 Kamińska Tomasz 1965 Hart Skoki
504 Kamiński Grzegorz 1963 zabiegany
506 Kamiński Jakub 1991 Poznań
423 Kamiński Kamil 1985 17 WBZ
1295 Kamiński Mateusz 1985 KB Szamotuły
1217 Kamiński Michał 1981 Lubin
1608 Kamiński Tomasz 1968 MAKARON
1069 Kamycki Marcin 1974 Budopol Poznań
1571 Kamyszek Krzysztof 1979 Poznań
1619 Kania Marek 1973 1973
2293 Kaniewski Piotr 1981 Śrem
687 Kansy Grzegorz 1950 1950
1508 Kapeliński Seba 1991 Rodos team
1501 Kapeliński Stanisław 1967 RODOS Team
616 Kapitan Krzysztof 1977 Kórnik
1071 Kapral Ruslan 1982 BISON1.PL
1366 Kaptur Izabela 1975 Poznań
1132 Karalus Jacek 1965 Kostrzyn
766 Karaszewski Sławomir 1977 Różankowo
798 Karaś Jacek 1979 Patrioci Poznań/Rebellion Of Free Runners
1089 Karczewska Marta 1992 Poznan
1084 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
1666 Kardasz Szymon 1990 Strzałkowo
651 Karkuciński Piotr 1974 MARUDERZY ANTI RACING TEAM
686 Karolak Grzegorz 1968 Poznań
2115 Karpowicz Joanna 1976 Święciechowa
2116 Karpowicz Wojciech 1974 Święciechowa
2168 Karwatka Andrzej 1957 KS Ryszard Polody Poznań Starołeka
1652 Karwatka Tomasz 1973 TKKF MPK POZNAŃ
2110 Kasierska-But Eliza 1977 Tulce Sprint
1809 Kasierski Marcin 1978 Poznań
860 Kasiewicz Justyna 1993 For Run Team
796 Kasperska Ewa 1974 Kościan Team
795 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
1868 Kasprowicz Magdalena 1979 Poznań
2303 Kasprowicz Szymon 1970 Puszczykowo biegowo
862 Kasprzak Martyna 1991 Poznań
915 Kasprzak Michał 1984 Poznań
1449 Kasprzak Radosław 1967 ZGZB
965 Kasprzyk Rafał 1974 ZAPRAWIENI W BOJU
823 Kaszowicz Marek 1971 RWT w Bydgoszczy
1985 Kaszuba Andrzej 1978 KASZUB TEAM
716 Kaszuba Mateusz 1991 Poznań
1467 Kaszubiak Konrad 1983 Poznań
1591 Kaszubski Rafał 1989 Łódź Kocha Sport
1650 Kaus Sławomir 1962 AKINARI TEAM
1430 Kawka Marcin 1979 Poznań
2161 Kazimirek Jacek 1975 Berlin
2160 Kazimirek Małgorzata 1979 Berlin
566 Kaźmierczak Agnieszka 1983 Yanosik Team
1667 Kaźmierczak Joanna 1977 Rakoniewice
1869 Kaźmierczak Karolina 1981 Pobiedziska
2124 Kaźmierczak Małgorzata 1975 Paczkowo
534 Kaźmierczak Marcin 1978 poznań
1042 Kaźmierczak Michał 1976 Dopiewiec
631 Kaźmierczak Mikołaj 1978 Drużyna Szpiku
79 Kaźmierczak Sławomir 1984 Ziuuu
1260 Kaźmierczak-Molik Anna 1988 Sieraków
144 Każmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu
337 Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko
341 Kąkolewska Iga 1996 Młodasko
930 Kębłowski Jozef 1956 GRUPA HENOCHA
2319 Kęcik Karol 1988 Wojownicy Wódy
1800 Kęcińska Tatiana 1975 Poznań
1010 Kędzia Karolina 1982 Dąbrówka
1159 Kędzierski Andrzej 1980 SZCZECINEK
362 Kędzierski Mieczysław 1959 Wieczorne BieganieW Szczecinie
175 Kęsy Dariusz 1983 Swarzędz
960 Kęsy Mateusz 1989 poznan
1060 Kicinska Anita 1973 KOŚCIAN TEAM
1342 Kiciński Maciej 1980 POZNAŃ
2122 Kiełbasiński Łukasz 1986 Poznań
1076 Kiełbowicz Aneta 1984 Słynni Kenijczycy
2102 Kienitz Wojciech 1978 Poznań
858 Kinol Marcin 1973 Duszniki
843 Kisiel Adrian 1982 Warszawa
269 Kisiel Marcin 1984 #ZabieganiNocą Okonek
1888 Kiszmanowicz Marcin 1976 Poznań
802 Klapczyński Michał 1982 Redneck Runners
829 Klate Łukasz 1978 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1390 Klaus Rafał 1962 BBL Gorzów
1672 Klawiter Jarosław 1962 belfer team Grudziądz
1913 Klebaniuk Agnieszka 1971 Poznań
1038 Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
595 Klessa Anna 1989 Poznań
168 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
597 Klessa Paweł 1989 Poznań
2266 Kliks Piotr 1986 Poznań
1322 Klockiewicz Zbyszko 1993 Płonące Racice
376 Klój Krzysztof 1962 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
247 Kluczyński Tomasz 1972 Szarotkowa
202 Kłak Ewa 1979 Swarzędz
1536 Kłaput Mateusz 1982 Poznań
1187 Kłopocki Tomasz 1984 Krotoszyn
404 Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam
288 Kłosiński Szymon 1975 #samdlasiebie
926 Kłysz Agata 1985 Poznań
78 Kmieciak Agnieszka 1977 Poznań
2043 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / LeszNo Limits Runners
918 Knast Maciej 1971 Poznan
1971 Kniat Izabela 1986 Poznań
2252 Knie Mariusz 1979 Bridgestone
655 Knop Zbigniew 1964 maraton leszno
1236 Kobiałka Adam 1978 Poznań
2127 Koch Aleksander 1980 kocham moją żonę
2208 Koch Antoni 1961 Śrem
164 Kochańska Olga 1986 Środa Wlkp
492 Kociański Tomaso 1978 tk8
1593 Kocik Bartłomiej 1982 Krosno
1551 Kociuba Tomasz 1982 Poznań
2034 Koczorowski Bartosz 1979 Drużyna Szpiku
177 Koczorowski Przemo 1975 Gądki
255 Kogut Łukasz 1980 Szarotkowa
1269 Kohut Rafal 1969 Gorzów Wielkopolski
1079 Kokoć Krzysztof 1981 Stowarzyszenie \"Odwach\"
935 Kolasa Łukasz 1988 KP PSP Ostrzeszów
1306 Kolasa Marcin 1992 Częstochowa
1594 Kolejwa Paweł 1984 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
576 Kolender Rafael 1998 Raszowa
1782 Kolendo Justyna 1977 Poznań
1737 Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta
1484 Kołodziej Barbara 1970 Poznań
328 Kołodziejczyk Dariusz 1964 Poznań
2250 Kołodziejska Joanna 1980 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
291 Kołodziński Dawid 1988 Skórzewo
231 Kołodziński Kamil 1991 Sulechów
285 Kołodziński Radosław 1993 Sulechów
1006 Kołtuńczyk Tomasz 1974 KM PSP Poznań
208 Komorowski Bartosz 1990 Poznań
120 Komorowski Rafał 1989 UEP
1757 Konarski Maciej 1980 Konar Na Krańcu Świata
1541 Kondraciuk Katarzyna 1973 Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna
260 Kondratowicz Martyna 1988 POZNAŃ
2014 Koniarek Grzegorz 1969 Poznań
1989 Koniarek Małgorzata 1973 Poznań
647 Konieczka Aleksandra 1965 Poznań
738 Konieczna Monika 1984 Dopiewiec
1655 Konieczniak Joanna 1974 Sin Corte Dogo Canario
1656 Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario
1856 Konieczny Dawid 1978 Wronki
486 Konieczny Mariusz 1973 Poznań
1021 Konieczny Piotr 1988 Stowarzyszenie Odwach
2141 Konieczny Zbigniew 1991 Leszno
329 Konkolewski Paweł 1979 Iron Triathlon Pleszew
1349 Kononowicz Justyna 1985 KB SUKCES ŻMIGRÓD
275 Kończal Kinga 1976 Poznań
277 Kończal Piotr 1975 Poznań
1681 Koperski Sławomir 1985 Rydwany Ognia
45 Kopielska Natalia 1992 Poznań
1839 Kopka Elżbieta 1963 Szczecin
1922 Kopras Marek 1958 Wroniecki Klub Biegacza
1116 Koralewska Iwona 1973 Poznan
1766 Korbanek Emilia 1975 gRUNwald Team Poznań
1767 Korbanek Witold 1972 Poznań
1328 Kornatowska Agnieszka 1978 Byle Dobiec
1396 Korpal Marcin 1981 CHMK '99
1205 Korycki Szymon 1985 aby do mety
1286 Koryl Tomasz 1977 Poznań
1477 Korzeniewski Jarosław 1975 KW PSP Gorzów Wlkp.
1784 Kos Piotr 1986 Kos Team
1398 Kosberg Iwona 1991 Sieraków
586 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
611 Kosiński Tomasz 1985 Lewa Strona Korytarza
499 Kosiorek Darek 1967 amator
2286 Kosmaczewska Małgorzata 1968 Biegam bo lubię.
2069 Kostańska Beata 1984 POZNAŃ
2068 Kostańska Dorota 1984 POZNAŃ
1997 Kostecka Mariola 1980 Soleccy biegacze
2001 Kostrzyńska Ewa 1974 KB Szamotuły
103 Koszal Jarek 1966 Poznań
1189 Koszal Robert 1993 Poznań
508 Kosznik Michał 1978 Gdańsk
2233 Kościański Adam 1980 Kloszardzi
886 Kościański Robert 1985 Kościan
1074 Kościelniak Marek 1977 Cybina Team
1363 Kościelny Albert 1990 Wielichowo
1080 Kotarska Elżbieta 1975 Kostrzyn
2009 Kotlarek Mariusz 1996 Inowrocław
465 Kotula Przemysław 1976 UKS DRAGON
1923 Kowal Michał 1978 Nakło nad Notecią
1419 Kowalczyk-Waś Dorota 1984 DKW
2118 Kowalewicz Marek 1977 Kamionki
1912 Kowaliński Albin 1956 amator
1911 Kowaliński Krzysztof 1983 Amator
484 Kowalska Roma 1983 Bytkowo
290 Kowalska Zofia 1981 Dąbrowa
289 Kownacki Radosław 1967 Drużyna Jezusa
1029 Koza Dariusz 1985 FSD RUN
1976 Kozak Adriana 1975 Active lifestyle team
1519 Kozakiewicz Ewa 1996 Radom
131 Kozierska Natalia 1986 Beze Zeze
207 Kozierski Maciej 1981 Poznań
943 Kozłowicz Janusz 1973 NIGHT RUNNERS ZBĄSZYŃ
2164 Kozłowicz Tomasz 1992 ATHLETICS TEAM PRUSICE
833 Kozłowska Anna 1978 Bolewice
1218 Kozłowska Karolina 1988 HANSA-FLEX
1230 Kozłowska Kinga 1993 Babiak
1055 Kozłowska Monika 1974 Środa Wielkopolska
1815 Kozłowska Monika 1982 Września
1988 Kozłowska Patrycja 1998 Strzałkowo
66 Kozłowski Dariusz 1968 Luboń
530 Kozłowski Grzegorz 1983 Września
417 Kozłowski Maciej 1983 Poznań
1317 Kozłowski Mirosław 1962 x
702 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
1758 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
16 Koźma Michał 1980 Poznań
691 Krajewicz-Tylińska Alina 1958 Poznań
2268 Krajewski Michał 1985 Poznań
750 Krajewski Robert 1979 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
2253 Krasicka - Maciorowska Karolina 1981 Palędzie
787 Kraska Anita 1976 Wymiatacze
1397 Krauze Tomasz 1978 Dąbrowa
874 Krawczyk Daniel 1978 WROCHMET.PL
24 Krawczyk Kamila 1989 Poznań
1456 Krawczyk Katarzyna 1978 EKOOKNA RUNNERS
1121 Krawiec Piotr 1971 Biskupice
1820 Kreft Maciej 1973 TRI SEA Władysławowo
125 Krenc Krzysztof 1985 KOŁO
887 Krepsztul Anna 1990 Poznań
485 Krok Adamska Hanna 1965 Boruja Kościelna
1196 Król Adrian 1992 Swarzędz
662 Król Bartosz 1975 Poznań
385 Król Konrad 1974 Asseco Active Team
1164 Król Wirginia 1961 DLA HENIA
1073 Królik Filip 1982 Poznań
1576 Kruczkowska Marzena 1985 Poznań
1694 Kruk Piotr 1979 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
650 Krukowski Jakub 1986 Poznań
1492 Krutowska Agnieszka 1972 Pani
581 Krych Jakub 1982 Kapitan Bomba Team
1012 Krygier Tomasz 1993 Żnin
568 Krygowski Maciej 1971 Zalasewo
85 Krysiak Anna 1977 Piątkowo na Biegowo
71 Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
367 Krystkiewicz Kamil 1987 Koło
40 Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce
941 Kryszczuk Sebastian 1978 EKIPA Przemka
2106 Krysztofek Anna 1979 Gowarzewo
991 Krzanowski Przemysław 1976 Poznań
332 Krzykowska Magda 1998 Poznań
359 Krzysztoń Maciej 1979 KB Gepard Murowana Goślina
69 Krzyśka Łukasz 1985 Dopiewiec
1877 Krzywicki Tomasz 1974 Scador.com
1026 Krzywiec Magda 1986 Szamocin
185 Krzywokulski Krzysztof 1971 kluczbork
1688 Krzyżanowska Olga 1994 1994
2289 kubanek Maciej 1957 Poznań
1585 Kubas Łukasz 1989 Solidarność
1754 Kubiak Agnieszka 1975 Poznań
772 Kubiak Elżbieta 1983 Nowy Tomyśl
2304 Kubiak Jakub 1980 QbArts.pl / Wilda Biega
1896 Kubiak Monika 1988 Parkrun Gostyn
1408 Kubiak Rafał 1977 Pracownia Projektowa Rafał Kubiak
2056 Kubis Hanna 1987 Poznań
225 Kubisiak Jakub 1978 Kubisiak Sport Team
281 Kubisiak Michał 1970 KMP Kalisz
2090 Kubiś Klaudia 1973 Luboń
1233 Kucharczyk Marta 1986 Lewa Strona Korytarza
1557 Kucharski Damian 1983 Turbo Team
599 Kucharski Jakub 1979 jku1979
1395 Kucharski Michal 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY
345 Kucharski Piotr 1969 Amator - niezrzeszony
324 Kucharski Piotr 1963 Cybina Team
495 Kucharski Sebastian 1972 KOŚCIAN TEAM
176 Kuchta Piotr 1982 Poznań
867 Kucz Sławomir 1974 Amator
1174 Kuczek Edyta 1979 Poznań
721 Kuczyńska Adrianna 1985 Drużyna Szpiku
1643 Kudlińska Ewa 1988 Night Runners
2094 Kudliński Jacek 1969 Komorniki
230 Kudzior Piotr 1996 Kluczborska Grupa Biegowa
847 Kujawa Ann 1963 Poznań
1659 Kujawa Damian 1978 Morsy Klima Września
33 Kujawa Daniel 1983 56. Baza Lotnicza
849 Kujawa Piotr 1966 Poznań
1311 Kujawa-Marcinczak Anita 1976 BRAK
306 Kujawiński Kamil 1986 Poznań
319 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
1163 Kuklasińska Hania 1959 Poznań
1162 Kuklasiński Tomek 1957 Poznań
1296 Kulak Aleksandra 1983 EKO OKNA RUNNERS
1819 Kulesza-Gulczyńska Barbara 1989 Poznań
1849 Kunka Jacek 1976 amator
127 Kupiński Cezary 1968 Team - Luks Żórawina - Wrocław
2107 Kupś Paula 1991 Poznań
1746 Kuraszyńska Alicja 1981 Golęczewo
2146 Kurcz Kielar Anna 1981 Poznań
1478 Kurczyński Mateusz 1979 Szczytniki
25 Kurczyński Rafał 1977 Rufa
2249 Kurkowiak Agnieszka 1974 Mamy-Biegamy
2248 Kurkowiak Dariusz 1967 Poznań
1589 Kurkowiak Krzysztof 1983 wkurw_team
56 Kurnatowski Piotr 1983 Siła i Czosnek
1473 Kuropaczewska Małgorzata 1968 MK-JK
1474 Kuropaczewska Wiktoria 1997 MK-JK
1472 Kuropaczewski Jacek 1967 MK-JK
1731 Kurowski Robert 1977 Witkowo biega
1642 Kurpios Piotr 1983 Gliwice
1548 Kurzyński Piotr 1980 KolecTeam Zbąszynek
959 Kusińska Alicja 1975 Polichno Team
1848 Kuster Waldemar 1978 Pniewy
1752 Kuszczyk Edwin 1973 Team Kopeć
1416 Kuś Adam 1997 BE3 Cityzen Poznań
2132 Kuś Przemysław 1974 Policjanci
1368 Kuśnierkiewicz Agnieszka 1990 Poznań
1885 Kwaśniewski Mariusz 1987 STARGARD
2150 Kwaśnik Martyna 1994 Sarna
712 Kwaśny Tomasz 1979 Poznań
72 Kwiatkowski Arkadiusz 1974 VeraRunningTeam
38 Kwiatkowski Tomasz 1986 Eko&Fit Środa Wielkopolska
825 Kwiecińska Anna 1979 Różove
140 Ladek Marcin 1989 gRUNwald Team Poznań
2296 Langowski Mateusz 1991 OSP Gąsawa
2222 Lapis Aleksander 1975 POZNAŃ
1851 Laska Krzysia 1977 Runners Power
1546 Laufer Magdalena 1984 Dąbrówka
43 Lawińska Małgosia 1966 Night Runners
2227 Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy
1669 Lektarski Krzysztof 1957 Pomarańczarnia
1182 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
1723 Lemański Piotr 1976 Pearl Izumi Polska
1431 Lemiowski Wojciech 1973 KB Harcownik Jelcz-Jaskowice
515 Lenartowicz Elżbieta 1985 Drużyna Jezusa
1156 Lenartowicz Kinga 1980 WROCHMET.PL
2147 Lenartowicz Zbigniew 1942 Niezrzeszony
2318 Leopold Miłosz 1987 Baranowo
436 Lepczyński Piotr 1987 Poznań
607 Leporowska Anetta 1978 Poznań
2131 Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska
77 Lesień Adam 1974 Łódź
1134 Leszczyński Michał 1989 Poznań
1618 Leśniak Tomasz 1978 POZNAŃ
931 Leśniewska Marta 1992 Piła
363 Leśniewski Dawid 1979 TKKF MPK POZNAŃ
2136 Leśniewski Grzegorz 1966 Koło
1476 Leśnik Tomasz 1985 "Piotr i Paweł" Marka Formy
1130 Leśniowski Krzysztof 1980 Złocieniec
249 Lewandowicz Aleksandra 1982 Poznan
443 Lewandowska Małgorzata 1966 1966
564 Lewandowska Natalia 1981 Skórzewo
1704 Lewandowski Łukasz 1975 Poznań
747 Lewandowski Paweł 1979 MOSINA
810 Lewandowski Remigiusz 1959 ZŁOTÓW
983 Lewicki Włodzimierz 1959 Dzika Drużyna
602 Lewiński Krystian 1980 Biegacze Jarocin / 16. Jarociński Batalion Remontu Lotnisk
1857 Liberski Piotr 1978 Poznań
1377 Ligmanowski Robert 1980 SKP Ligmanowscy
1120 Lipczyński Jacek 1978 Koziegłowy
1453 Lipińska Marta 1991 Wągrowiec
2096 Lipiński Jacek 1975 Kiekrz
94 Lipiński Jacek 1975 Kiekrz
23 Lipiński Mateusz 1999 LKS Fenix Słupsk
1063 Lipowa Dominika 1993 Bukówiec Górny
237 Lis Krzysztof 1977 Słynni Kenijczycy
2184 Lisiak Joanna 1976 FRASTAŚ POZNAŃ
1878 Lisiak Justyna 1982 ZAWSZE W BIEGU
2237 Lisiak Mariusz 1978 Środa WLKP
2185 Lisiak Patryk 1975 FRASTAŚ POZNAŃ
2195 Lisiecki Janusz Andrzej 1974 Poznań
1373 Lisiecki Karol 1968 Poznań
1087 Lisiecki Wojciech 1975 Poznań
958 Liskowiak Hubert 1982 Borówiec
988 Liskowiak Michal 1979 shopla
2263 Litwiniuk Maciej 1984 Poznań
1983 Lizik Arkadiusz 1979 1979
336 Luberska Maria 1988 LUBKAM
898 Lubka-Komosiński Daniel 1978 Vege Runners
1351 Ludek Tomasz 1984 ludex
1516 Ludwiczak Paweł 1978 Poznań
880 Lusiak Anna 1983 Poznań
727 Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 Poznań
1744 Łabędzki Mariusz 1979 STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM
1969 Łabojewska Kasia 1976 Wroniecki Klub Biegacza
1968 Łabojewski Michał 1974 Wroniecki Klub Biegacza
1583 Łagodziński Artur 1979 P11 Team
1365 Łapa Tomasz 1974 Lusówko
544 Ławniczak Damian 1989 Poznań
469 Łazarski Jarosław 1981 wroclaw marathon team
633 Łaźniak Agata 1986 CardioRunners
2044 Łącka Beata 1976 Poznań
1721 Łączniak Marek 1977 Poznań
227 Łątka Tomasz 1987 Trzcianka
361 Łoboda Mariusz 1953 Poznań
1459 Łopata Magdalena 1994 Popówko
1460 Łopata Sławomir 1992 Popówko
652 Łowiński Łukasz 1981 anonimowego biegacza
1059 Łożyński Witold 1984 lotnictwo.net.pl
278 Łucki Paweł 1979 BIEGAM BO LUBIE
1876 Łuczak Andrzej 1967 Brygada Rumcajsa Rojbera
1085 Łuczak Ariel 1992 Husaria Race Team
2190 Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera
2128 Łuczak Janusz 1968 biegam dla diabeciaków
1853 Łuczak Nat 1987 Poznań
924 Łuczewski Jędrzej 1989 Kibole w biegu
1634 Łukasik Daria 1988 Poznań
542 Łukasik Michał 1989 Poznań
195 Łukaszczyk Łukasz 1984 4FITER
1279 Łukaszewicz Hanna 1988 Wolin
1280 Łukaszewicz Katarzyna 1967 Wolin
331 Łukaszewski Dawid 1981 Zgrupka Luboń
2214 Łukaszewski Piotr 1984 Night Runners
2045 Łukomska Marta 1985 Poznań
1530 Łuksza Krzysztof 1997 Krav Maga 360
2295 Łupicki Andrzej Marek 1971 OSIECZNA BIEGA
1924 Łutowicz Gabriela 1972 Szczecin
322 Łykowski Piotr 1985 Świat Biegacza Fehlau Run Team
435 Machaj Robert 1988 Poznań
320 Machajewska-Stefaniak Aneta 1976 Środa Wlkp
1033 Machoński Bartosz 1974 Hitcena.pl
845 Machowina Justyna 1989 Poznań
1428 Maciejewska Agnieszka 1981 Poznań
1510 Maciejewska Dominika 1990 Września
2218 Maciejewska Grażyna 1959 SZWLA
2219 Maciejewski Henryk 1940 SZWLA
1617 Maciejewski Tomasz 1976 Ejbry Team Poznań
2039 Maciejewski Wojciech 1989 Zakopane
2257 Maciorowski Jacek 1980 Palędzie
2209 Macioszek Tomasz 1982 Rokietnica Niezrzeszony
130 Maciuk Krzysztof 1989 Leszno
706 Maciuk Małgorzata 1969 Leszno
102 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners
2243 Maćkowiak Adrian 1987 Poznań
688 Maćkowiak Krzysztof 1963 Maltańska Grupa Biegowa
58 Maćkowski Paweł 1976 -
1992 Mader Magdalena 1993 Osiny
660 Magdziak Zofia 1951 MSICS
1127 Magdziarek Bogumiła 1970 Kaźmierz
933 Magnuszewski Jan 1981 APINET Jan Magnuszewski
2108 Maik Piotr 1978 SPRINT Dopiewo
807 Maj Anna 1990 Poznań
808 Maj Michał 1989 Poznań
780 Maj Waldemar 1978 100 Batalion Łączności
1805 Majchrzak Kinga 1985 Chludowo
1597 Majchrzak Norbert 1981 Chludowo
1144 Majchrzak Piotr 1985 Grodzisk Wielkopolski
759 Majchrzak Tomasz 1957 KW04 Poznań
1740 Majchrzycki Wojciech 1985 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
1052 Majerowicz Justyna 1978 Henrykowo
491 Majeryk Rafał 1973 Majestic Team
172 Majewska Iwona 1962 ZŁOTNIKI
1401 Majowski Marcin 1978 KGHM Lubin
1498 Makowski Janusz 1953 Night Runners
1739 Makowski Mariusz 1982 Kalisz
1817 Malczewska Małgorzata 1994 Łubowo
1816 Malczewska Wiktoria 1997 Łubowo
47 Malec Artur 1979 Komorniki
263 Maligranda Patryk 1978 HugoBobik
2011 Malik Jakub 1993 Kobylin
1294 Malik Karol 1981 KGB Mosina
520 Malinowska Ewa 1983 Międzyrzecz
317 Malinowski Bartłomiej 1987 Piła
908 Malinowski Bartosz 1985 Poznań
1764 Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza
1318 Malinowski Marcin 1978 Piotr i Paweł Marka Formy
123 Maliszewski Adam 1992 KB UE Poznań / runnersclub.pl Poznań
67 Małecki Sławomir 1971 POZNAŃ
2062 Małek Mateusz 1974 ADUR Mateusz Małek
39 Małyszczak Katarzyna 1993 Kościan
1509 Małyszka Joanna 1997 Poznań
205 Mamys Robert 1975 Poznań
400 Mandziak Rafał 1979 Poznań
111 Manel Mariusz 1973 Netbox Biega
1023 Mania Katarzyna 1991 Poznań
2223 Manyś-Lapis Justyna 1974 POZNAŃ
903 Mańczak Bogdan 1956 NKB Chyży
992 Marciniak Artur 1971 Poznań
1978 Marciniak Barbara 1986 Jarocin
922 Marciniak Damian 1987 MvM
1719 Marciniak Edyta 1981 PKB KMP Kalisz
1213 Marciniak Ilona 1983 Środa Wielkopolska
1979 Marciniak Łukasz 1982 16 jarociński batalion remontu lotnisk
116 Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
1759 Marciniak Maciej 1973 JEŻYCE BIEGAJĄ
1648 Marciniak Piotr 1965 MAIDEN MILICZ
1438 Marciniak Rafał 1975 Śrem
1437 Marciniak Sylwia 1978 Śrem
1633 Marcinkiewicz Łukasz 1989 Shunter Team
1415 Marcinkowski Andrzej 1972 Kicin
1359 Marcinkowski Krzysztof 1971 Marcinki
2328 Marek Mariusz 1968 byle do mety
570 Markieton Piotr 1996 Raszowa
2186 Marszał Mariusz 1973 CSWL
1779 Marszałkowski Mirosław 1978 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań
145 Martuszewski Ryszard 1972 Wałecka Ściema
264 Martyka Artur 1993 Lublin
154 Maryańska Agnieszka 1986 Środa wlkp
165 Masłowski Krzysztof 1987 Kibole w biegu
1176 Mastalerz Paweł 1981 COLEX RACING TEAM
1204 Mastalisz Marcelina 1984 Czaplinek
2133 Maślanka Joanna 1980 Turbo Team
2262 Matczak Maciej 1985 Odolanów
999 Matczak Paweł 1968 Poznań
1013 Matecki Mariusz 1973 Poznan
1234 Matuszak Małgorzata 1983 Poznań
446 Matuszak Monika 1987 Poznań
1341 Matuszak Tomasz 1984 pierdoły
501 Matuszczak Wojciech 1981 Perschmann Running Team
15 Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy
831 Matuszewski Marek 1972 AGA 667
578 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
46 Matysiak Beata 1982 SUPER BECIA
1580 Matysiak Damian 1986 gniezno
137 Matysiak Karol 1974 Oldschool Hooligans w biegu
74 Matysiak Karol 1978 SUPER BECIA
1743 May Wiktor 1957 DzW2
1713 Mazankiewicz Beata 1976 Kaźmierz
1715 Mazankiewicz Krzysztof 1974 Kaźmierz
2063 Mazurczak Łukasz 1980 Poznań
1905 Mazurkiewicz Monika 1982 Nowy Tomyśl
1569 Mazurkiewicz Sebastian 1983 SPAW-MET
1711 Mazurkiewicz Wojciech 1984 IdeaBank Team
1511 Mądry Bartłomiej 1978 Biegacze do Żabki
1457 Mądrzak Joanna 1996 Szczecin
543 Mądrzak Karolina 1979 POWIAT POZNAŃSKI
783 Mąka Arkadiusz 1981 Polonia Bydgoszcz SLA
1604 Mecler Sławomir 1981 Mielżyn
1685 Mediger Małgorzata 1967 niezależna
574 Melcer Jacek 1969 Charty z Chartowa
1420 Meller Łukasz 1978 Dwuosobowy Klub Sportowy
1421 Meller Roman 1950 Dwuosobowy Klub Sportowy
209 Mełnicki Piotr 1970 Piła
1177 Mendel Bartosz 1973 Rokietnica Biega
592 Mendel Maciej 1964 Grodziski Klub Biegacza
1292 Mendel Marek 1965 Byczyński Klub Biegacza
240 Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wielkopolska
1614 Mendyka Piotr 1989 Poznań
81 Mesjasz Marek 1985 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
1742 Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań
1140 Miałkas Szymon 1986 Night Runners
218 Miazga Sławomir 1983 Drinking Team Rakoniewice
1567 Michalak Anna 1986 Koło biega
1640 Michalak Filip 1984 Poznań
1525 Michalak Katarzyna 1983 Poznań
730 Michalak Krzysztof 1982 TKKF MPK POZNAŃ
1248 Michalak Marcin 1987 Hansa Flex
645 Michalak Wiktoria 1996 Project Society
1188 Michalska Agnieszka 1980 Poznań
1762 Michalska Katarzyna 1984 kolo Poznania
1542 Michalski Dariusz 1970 Alfa Team
375 Michalski Hieronim 1963 Team Kościan
1105 Michalski Krzysztof 1978 ALFA TEAM
2103 Michalski Michał 1974 KONIN
65 Michalski Michał 1987 Team Kościan
733 Michalski Mikołaj 1977 Poznań
1825 Michalski Paweł 1977 M.A.W. Miłośnicy Aktywności Wszelakiej
1483 Michalski Roman 1973 KB Carasco
1151 Michniuk Anna 1989 -
1263 Mielcarek Maria 1964 B12 odżywianie i mozliwości
1829 Mielcarek Michał 1979 Colian Na Start!
1262 Mielcarek Przemysław 1966 B12 odżywianie i mozliwości
1670 Mielcarzewicz Sebastian 1989 Kaźmierz
1446 Mieloszyk Wojtek 1983 Poznań
1942 Mierzyński Jacek 1974 EKSOC BIEGA
1455 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem
1626 Mika Angela 1983 Mika Team
1962 Mika Józef 1960 Brylant Kórnik
1627 Mika Mateusz 1984 Mika Team
1616 Mikietyński Michał 1985 Zabiegani Nocą
1167 Mikitiuk Paweł 1986 Poznań
2145 Miklas Wojciech 1994 Inowrocław
2120 Mikołajczak Anna 1988 Poznań
1212 Mikołajczak Grzegorz 1977 Legnica
625 Mikołajczak Konrad 1984 Racot
234 Mikołajczak Przemysław 1983 Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie
950 Mikołajczak Rafał 1976 1 RWT SP
1835 Mikołajczak Wiesław 1968 Wronki
1881 Mikołajczak Wiktor 1979 SCANIA
420 Mikołajewski Dawid 1995 Kalisz
902 Mikuć Cezary 1984 Poznań
2229 Mikulska Edyta 1980 Poznań
421 Mikulski Dariusz 1978 Poznań
879 Mikulski Michał 1987 Pecna
870 Miller Monika 1975 POZNAN
897 Miller Tomek 1976 Miller Team
2316 Minicki Michal 1985 Kalisz
629 Minkisiewicz Agnieszka 1988 Night Runners
490 Mirr Marcin 1979 Drużyna Szpiku
525 Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
1220 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
1221 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
1003 Misiorny Radosław 1973 Poznań
1422 Mituła Zbigniew 1971 Przemków
31 Mleczak Artur 1973 KGB Grzmot Komorniki
1214 Młodziejewski Piotr 1969 Gdańsk
940 Mokracki Mateusz 1991 Flora Run Team
188 Molendowski Artur 1988 Kościan
1158 Molinus Jakub 1978 CWR evolutio
920 Monczyński Bogusław 1953 KTK CYKLISTA KALISZ
938 Monczyński Sebastian 1990 Drużyna szpiku
1729 Mondra Joanna 1992 Mamy-Biegamy
1201 Morawek Arkadiusz 1977 Gdańsk
1738 Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta
1945 Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie ta meta
1943 Morawiec Mirosław 1972 Gdzie ta meta
575 Morgiewicz Piotr 1966 RunGryf Gryfice
632 Morkowski Łukasz 1976 Biskupice
1769 Moskal Izabella 1973 TKKF MPK Poznań
59 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
372 Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk
773 Mówińska Katarzyna 1973 Grudziądz
770 Mówiński Tomasz 1972 Grudziądz
2236 Mroczkowska Aneta 1985 Puszczykowo
134 Mrotek Jolanta 1992 Night Runners
133 Mrozek Marcin 1984 Poznan
2284 Mroziński Patryk 1993 JKS MARATOŃCZYK
1572 Murias Anna 1971 Poznań
455 Musiał Anna 1991 ZHP Wlkp.
1785 Musiał Natalia 1991 Kos Team
1810 Musiał Rafał 1988 Poznań
124 Musioł Helena 1977 Rybnik
522 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
1075 Nadolczak Basia 1974 Cybina Team
2290 Nagórski Ryszard 1956 CIECHOCINEK
623 Najder Karina 1977 Poznań
622 Najder Krzysztof 1980 Poznań
748 Najderek Agnieszka 1987 Rokietnica
708 Napieralski Dominik 1979 Night Runners
315 Napierała Marcin 1980 Dzika Drużyna
518 Narloch Andrzej 1969 Charty z Chartowa
1192 Narożny Wiesław 1968 Kaźmierz
513 Narwojsz Marcin 1972 POZNĄŃ
517 Narwojsz Patrycja 1972 Poznań
2232 Naskręt Mateusz 1980 Kloszardzi
876 Naworska Dominika 1981 Poznań
1180 Nawrocki Dominik 1984 swarzedz
1002 Nawrocki Marcin 1990 kupiepakiet.pl
707 Nawrot Lidia 1981 Night Runners
892 Nawrot Michał 1984 rokietnica
416 Nieboj Jakub 1981 San Escobar
761 Niedzielski Dariusz 1980 parkrun Poznań
1077 Niemczewska Natalia 1987 Probuild Sp. z o.o.
456 Niemir Maciej 1979 Poznań
1772 Niewiada Jarosław 1969 BS Truchtacz DobrzycaW
551 Niwald Waldemar 1974 SERE TEAM
558 Niwald Wiktoria 2001 SERE TEAM
664 Nizielski Bartosz 1985 Poznań
1465 Nogalska Agata 1994 Poznań
392 Nowacki Michał 1981 Poznań
1036 Nowacki Paweł 1973 Poznań
2280 Nowacki Przemysław 1984 Drużyna Rezerwistów
2121 Nowaczyk Weronika 1985 Poznań
192 Nowak Dariusz 1983 Drezdenko
714 Nowak Dariusz 1973 Biegacze PMI
834 Nowak Ewa 1983 ACO Domofony
2309 Nowak Grzegorz Paweł 1989 Cybina Team
186 Nowak Magdalena 1991 Ks Dragon
1203 Nowak Marcin 1976 Rokietnica
2202 Nowak Marcin 1995 Poznań
2109 Nowak Mariusz 1988 Poznań
1333 Nowak Mateusz 1994 Radom
1613 Nowak Mateusz 1987 Żnin
1136 Nowak Mateusz 1997 Rudniki
95 Nowak Michał 1991 Witaszyce
2089 Nowak Patrycja 1998 PRO366
2072 Nowak Paweł 1972 Sokrates Team
2024 Nowak Sylwia 1993 Jarocin
835 Nowak Szymon 1981 ACO DOMOFONY
299 Nowak Witold 1963 Poznań
211 Nowakowska Małgorzata 1978 Poznań
690 Nowakowska Natalia 1987 Poznań
608 Nowakowska-Kaczmarzyk Alicja 1974 SERE TEAM
788 Nowakowski Adam 1986 Poznań
951 Nowakowski Dawid 1998 SZAKAL RUNNERS
952 Nowakowski Krzysztof 1974 SZAKAL RUNNERS
488 Nowakowski Tomasz 1976 Rokietnica
1706 Nowicka Julia 1979 Dąbrówka
1941 Nowicka Katarzyna 1991 Pamiątkowo
1469 Nowicki Adam 1978 Dąbrówka
232 Nowicki Cezary 1976 Niemaleko
477 Nowicki Marcin 1980 Poznan
567 Nowicki Mirosław 1989 Poznan
122 Nowicz Konrad 1987 żychlin
1880 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
1101 Nyckowski Bartosz 1976 Poznań
414 Oborski Adam 1976 Stowarzyszenie Boks Lubin
418 Oborski Piotr 1972 Stowarzyszenie Boks Lubin
1129 Odważny Krzysztof 1965 Czapury
1335 Offman Aneta 1971 1971
63 Ohde-Kaczyńska Marta 1978 Poznań
2143 Oknińska Beata 1975 Warszawa
2066 Olasek Gerard 1977 Poznań
2207 Olechowska Monika 1982 NIGHT RUNNERS
1651 Olejniczak Aleksander 1993 Pawłowice
954 Olejniczak Arkadiusz 1978 CARBLACK
2079 Olejniczak Arkadiusz 1978 Ostrow Wlkp.
1072 Olejniczak Ewa 1981 CARBLACK
776 Olejniczak Joanna 1972 Krotoszyn
774 Olejniczak Justyna 1992 Krotoszyn
775 Olejniczak Karol 1970 Krotoszyn
1615 Olejniczak Paweł 1969 Poznań
1475 Olejniczak Tomasz 1990 Koło Biega
1051 Olejniczak Tomasz 1980 ELEKTROTECHNIKA Leszno
11 Olejnik Jakub 1996 Decathlon Poznań Komorniki
2081 Olejnik Krzysztof 1988 Baltazary
936 Oleksy Patrycja 1993 Poznań
1278 Oleś Marcin 1982 Swarzędz
1799 Oliński Paweł 1984 Kibole w biegu
1535 Olkiewicz Sylwia 1987 Poznań
1440 Olkowski Arkadiusz 1985 TATUSIE
451 Olkowski Paweł 1985 25blog
2212 Omieczyński Adam 1986 BKB Bakcyl
523 Omielczenko Robert 1968 TBT
947 Orelik Andrzej 1977 SPWL Poznań
333 Orlicki Michał 1981 Poznań
1050 Orłowski Marcin 1981 wedrownicy.org
990 Osetek Sebastian 1987 Sebastian Osetek
30 Osialkowska Anna 1996 Poznan
569 Osicki Sebastian 1976 OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ
2015 Osik Daniel 1976 Poznan
1497 Osiński Grzegorz 1965 Poznań
760 Osiński Jacek 1981 run-log.com
1056 Osiński Maciej 1973 Poznań
1496 Osiński Miłosz 1994 Poznań
1057 Osiński Wojtek 1999 Poznań
516 Ossowski Bartosz 1987 Gdańsk
1741 Ostapiński Łukasz 1986 Poznań
1844 Ostrowski Wiesław 1973 Wołów
2264 Otto Agnieszka 1975 Poznań
1094 Otuszewska-Szczurek Karolina 1977 MIEŚCISKO
919 Owczarzak Borys 1985 wachowiakisyn.pl
1281 Owsiana Anita 1987 GemuStudio.com
971 Owsianowski Piotr 1984 tadar team
2031 Owsiany Krzysztof 1983 GemuStudio.com
12 Pachowicz Marcin 1984 Poznań
1301 Paczkowska Karolina 1990 Inowrocław
648 Paczkowski Witold 1975 Poznań
1838 Pagórski Jakub 1986 Poznań
932 Pakulska Dorota 1963 POZNAŃ
1357 Palczewska Małgorzata 1984 Night Runners
1358 Palczewski Marcin 1983 Night Runners
1274 Palej Elżbieta 1953 KB Lew Legnica
684 Palicki Marcin 1992 Wysoka
2288 Paluszak Dariusz 1975 Czempiń
868 Pałka Michał 1979 Ślimaki Barcin
1257 Paniączyk Filip 1995 Poznań
1256 Paniączyk Michał 1969 Poznań
1811 Panieński Paweł 1967 Poznań
969 Pankowski Marek 1979 Poznań
560 Pańczyszyn Stanisława 1958 BW
1268 Paruch Julita 1988 Wąsosz
1040 Parus Arkadiusz 1979 NIght Runners Września
37 Pasińska Anna 1975 VeraRunningTeam
311 Pasternak Maria 1975 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
2048 Pastuch Tomasz 1982 Poznań
1320 Paszkowiak Brian 1994 Leszno
1735 Paszkowski Łukasz 1979 1979
681 Paś Edyta 1989 poznań
1288 Pauli Przemysław 1983 Rabowice
1271 Paulus Jędrzej 1985 Night Runners
627 Pawela Magdalena 1979 Magdateam
2130 Pawelec Paweł 1989 1989
343 Pawełka Roman 1976 Gostyń
698 Pawlak Maciej 1972 3TEAM KONIN/MPEC-Konin
2076 Pawlak Michał 1991 Środa Wielkopolska
621 Pawlak Natalia 1991 Poznań
717 Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski
1771 Pawlak Rafał 1983 Krav Maga 360
1984 Pawlak Robert 1992 Borek Wielkopolski
1895 Pawlak Sylwester 1982 Środa Wielkopolska
1228 Pawlik Danuta 1971 Pawlik
1380 Pawlikowski Łukasz 1998 KB DęBIEC
1891 Pawlikowski Tomasz 1980 Wilkowice
2032 Pawluś Tomasz 1980 SSPS Chemik POLICE
818 Pawłowska Anna 1985 Lewa Strona Korytarza
811 Pawłowski Krystian 1980 Chwalibogowo
1630 Pawłowski Włodzimierz 1962 Poznań
1629 Pawłowski Wojciech 1990 schapani.pl
2228 Pela Jakub 1987 Środa Wlkp.
369 Pempera Andrzej 1964 Buk
304 Pempera Beata 1991 Buk
17 Pempera Dominik 1987 Drużyna Lecha Poznań / Olsen Team
2301 Peplińska Angelika 1988 JKS Maratończyk
399 Pera Krzysztof 1988 Poznań
873 Pera Mariusz 1984 Pleszew
1926 Perka Artur 1991 Poznań
2271 Pewiński Jacek 1961 Poznań
350 Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota
1887 Piasecka Agnieszka 1980 Kostrzyn
1695 Piasecka Magdalena 1971 pobiedziska
1955 Piasecki Mariusz 1987 Śrem
1947 Piasecki Tomasz 1979 Książ Wlkp
719 Piaskowska Monika 1981 -
113 Piaskowski Dominik 1981 Biegająca Egzekucja / Beze Zeze
2200 Piaskowski Paweł 1972 amator
909 Piasta Bartosz 1986 Poznań
1362 Piątkowski Wojciech 1953 Poznań
685 Piątkowski Wojciech 1953 Poznań
2088 Piczak Łukasz 1992 FSD RUN DREZDENKO
751 Piec Mateusz 1983 Poznań
842 Piech Dorota 1991 Markuszów
2221 Piechocki Marcin 1973 Poznań
1697 Piechowiak Amanda 1995 Kościan
986 Piechowiak Piotr 1990 Czerwonak
667 Pieczyńska Beata 1962 Moto-Centrala
1791 Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań
393 Pieczyński Robert 1970 Poznań
666 Pieczyński Robert 1965 Moto-Centrala
2210 Pieczyński Wojciech 1959 Osieczna Biega
136 Piekarczyk Sławomir 1989 Uniwersytet Śląski
2125 Pieszak Michał 1986 Swarzędz
832 Pieściński Waldek 1974 Bolewice
2078 Pietek Mariusz 1973 Pietek Team
1030 Pietrowska Hallik 1965 KTOŚTAKI biegają
722 Pietrowska Małgorzata 1968 Kamionki
723 Pietrowski Dariusz 1964 Kamionki
1031 Pietrowski Mariusz 1962 KTOŚTAKI biegają
482 Pietruszka Sławomir 1965 BBL Szczecin
2092 Pietrzak Iwona 1965 GREEN TEAM RAKOWNIA
883 Pietrzak Jacek 1965 poznań
2093 Pietrzak Romek 1963 GREEN TEAM RAKOWNIA
528 Pietrzak Tomasz 1989 Książ wielkopolski
1133 Pięta Michał 1990 Poznań
968 Pigła Michał 1981 Pikuś :)
1954 Pigła Michał 1981 Pikuś :)
1631 Pigulski Mariusz 1974 KMP Konin
2255 Pijarowski Łukasz 1991 Łabiszyn
2119 Pikuła Paulina 1995 Rostarzewo
1283 Pilarski Szymon 1987 Żnin
206 Pilewska Anna 1974 Borówiec
212 Pilewski Robert 1974 Borówiec
742 Pilińska Małgorzata 1997 Kórnik
740 Pilińska Maria 2000 Kórnik
1157 Piński Piotr 1984 Kreisel Running Team
213 Piosik Łukasz 1981 Gorzów Wlkp.
1801 Piotr Marek 1980 Poznań
1007 Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gębie
458 Piotrowski Mirosław 1966 KS GRYF KIETRZ
634 Pituła Magdalena 1983 Poznań
859 Piwecki Bartlomiej 1981 Poznań
340 Piwoński Zbigniew 1978 Włocławek
591 Plewińska Iwona 1978 1978
1770 Plewińska Renata 1969 Cross
928 Plóta Łukasz 1989 Poznań
1194 Plucińska Magdalena 1997 Poznań
89 Plucińska Marta 1993 Poznań
2142 Pluta Justyna 1976 Warszawa
824 Pluta Kinga 1992 Crocodigy
1224 Pluta Magdalena 1983 Jastrowie
2070 Płowens Piotr 1998 Margonin
1070 Płócienniczak Agata 1982 Gniezno
2176 Podalak Malgorzata 1970 poznan ul.folwarczna 31a\8
2082 Podedworny Artur 1976 Lutomiersk
1505 Podeszwa Piotr 1967 Poznań
1494 Podgórna Teresa 1964 Leszno
2114 Podolski Oskar 1999 Oskar
661 Pogorzała Seweryn 1955 Poznań
2211 Pohl Tomasz 1990 Przemęt
200 Pohland Paweł 1984 Poznań
1520 Pokorski Szymon 1996 WALKA KOSTRZYN
401 Pokotycki Denis 1990 Otomo STP / Programa.pl
1563 Pola Magdalena 1978 Łódź Kocha Sport
2261 Polacki Rafał 1967 Poznań
468 Polańczyk Joanna 1992 Poznań
1355 Polańska Zofia 1988 Poznań
1527 Południak Elżbieta 1964 SUNDOM NIERUCHOMOŚCI
2137 Połukord Wojciech 1982 Poznań
1944 Pomykalska Iwona 1977 Gdzie ta meta
1879 Poncyliusz Artur 1975 1975
1191 Popiel Dariusz 1975 100 batalion łączności
869 Popiół Izabela 1971 brak
1932 Porada Marek 1963 SCIM / WTRI Team
527 Pospieszna Paulina 1978 Poznan
236 Postaremczak Jacek 1981 TKKF MPK Poznań
906 Powała Janusz 1960 JiL
1487 Pozdrowicz Marcin 1978 Parkrun Poznań
853 Pradzynski Jacek 1981 Poznań
565 Prałat Ewa 1976 Kiełczewo
1725 Prędki Robert 1971 FSD RUN DREZDENKO
726 Prusakiewicz Marzena 1971 WRZEŚNIA
789 Przeczewski Piotr 1982 Poznań
979 Przybylak Agata 1975 KB DęBIEC
326 Przybylak Tomasz 1991 Poznań
1967 Przybylska Joanna 1987 Poznań
552 Przybylska Karolina 1977 Wolne Żarty
1148 Przybylska Karolina 1985 Kórnik
1957 Przybylska Renata 1968 Pobiedziska
2269 Przybylska-Mania Izabela 1989 Plewiska
1966 Przybylski Adam 1985 Poznań
923 Przybylski Jakub 1995 KU AZS Politechnika Poznańska
1104 Przybylski Krystian 1996 Żelazkowo
1235 Przybylski Krystian 1981 Poznań
1361 Przybylski Piotr 1982 DRUŻYNA SZPIKU
2231 Przybylski Tomasz 1976 Borówiec
894 Przybylski Witold 1978 Zalasewo
1850 Przybylski Zbyszek 1986 Kórnik
1178 Przybył Maciej 1979 Oliwia&Malika
1778 Przybył Romuald 1979 Skórzewo
2220 Przybyła Łukasz 1995 Fyrtel Północ/Kibole w biegu
1410 Przybyszewski Jaroslaw 1974 Poznań-Pany
321 Przymusiński Bartłomiej 1976 Jarocin
2312 Przysiek Rafał 1981 CYBINA TEAM
972 Przywecki Lech 1971 KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ
1305 Ptak Adam 1972 Piątkowo na Biegowo
1674 Ptak Dariusz 1968 Poznań
166 Ptak Dorota 1971 Łódź
1673 Ptak Dorota 1970 Poznań
1405 Ptak Maria 1996 Poznań
1165 Ptaszkiewicz Michał 1985 Dzika Drużyna
475 Ptaszyński Krzysztof 1969 PKO Bank Polski
203 Pudło Kamila 1983 Oborygeni
1808 Puk Marta 1995 Czyżowice
170 Purski Konrad 1979 Poznań
2149 Putkowski Grzegorz 1985 Poznań
439 Rachel Piotr 1959 Poznań
157 Raczyński Krzysztof 1960 Biegający Filozof Team
975 Radecki Robert 1975 Poznań
1934 Radke Adam 1984 family team
1755 Radke Jakub 1990 Gąsawa
1796 Radke Piotr 1987 Babki
1579 Radojewska Monika 1978 Przeźmierowo
476 Radomski Maciej 1978 Kopara Service 4x4
1761 Rajewski Mateusz 1981 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
618 Ranke Anna 1989 Kostrzyn Wlkp.
496 Ratajczak Łukasz 1989 Kalwy
298 Ratajczak Michał 1985 Bydgoszcz
2086 Ratajczak Przemysław 1983 Swarzedz
1267 Ratajczak Rafał 1976 Poznań
1998 Ratajczak Roman 1995 Pieranie
2174 Ratajczak Sebastian 1979 Grupa Kolarska Buk
683 Ratajczak Tomasz 1989 Poznań
792 Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
1698 Ratajczak-Kałas Małgorzata 1979 Poznań
2327 Rączkowska Halina 1951 Biegający Wągrowiec
1293 Rebidas Błażej 1995 Szczecinek
273 Reczulski Kuba 1992 Hufiec ZHP Ziemi Ostrzeszowskiej
1300 Redlak Tomasz 1974 Bydgoszcz
1090 Redziak Janusz 1970 17 WBZ
2205 Reguła Bobrowska Danuta 1970 Poznań
1367 Reimann Jarosław 1978 Poznań
474 Reinholz Elżbieta 1979 SZCZECIN
604 Rejmanowski Ryszard 1951 Gniew
1371 Remiasz Krzysztof 1984 Kuźnia Triathlonu
279 Remlein Tomasz 1986 Barcelona C
42 Reszel Ireneusz 1975 Mosina
272 Reszel Joanna 1975 Mosina
1418 Rębiasz Janusz 1957 Team Pleszew
1787 Rębiś Monika 1992 M&M
939 Robak Milena 1991 Poznań
1621 Rocławski Sławomir 1972 1972
2242 Rodwald Adam 1998 Poznań
2165 Rodzeń Damian 1981 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
107 Rodzeń Katarzyna 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
241 Rodziewicz Marcin 1985 PUT
1529 Rodziewicz Sławomir 1985 Parkrun Poznań
428 Roeske Tomasz 1971 Mosina
1019 Rogala Aleksandra 1997 Sośnie
1018 Rogala Krzysztof 1966 Nadleśnictwo Antonin
271 Rogalski Przemysław 1981 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
2054 Rogowicz Paweł 1980 Fabryka Triathlonu
1677 Rogowski Rafal 1976 Daszewice
799 Rogowski Waldemar 1970 Poznan
839 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
777 Rolla Filip 1989 Kaszczor
2170 Romecz-Kazik Gabriela 1979 Złotów
2123 Rorot Wojciech 1973 Biedrusko
445 Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins
907 Rosinka Michał 1978 Biegoholicy
2246 Rosińska Magdalena 1995 Książ Wielkopolski
411 Rosiński Maciej 1974 100 batalion łączności
413 Rosiński Miłosz 2000 Wałcz
2047 Rosiński Przemysław 1975 Parkrun Poznań
2247 Rosiński Sebastian 1991 Wronki
259 Rosiński Tomasz 1968 Szarotkowa 39
976 Rostecki Tomasz 1968 Biuro Obsługi Inwestycji Rosteam-Projekt Tomasz Rostecki
838 Roszak Dawid 1980 POZNAŃ
724 Roszak Zbigniew 1988 T.G ` SOKÓŁ` GNIEWKOWO
394 Roszczak Adam 1975 33 BLT
396 Roszczak Wiktor 2000 IV LO Poznań
479 Roszczka Filip 1975 BIKETOP TEAM
487 Roszczka Joanna 1977 BIKE TOP TEAM
381 Roszkowski Tomasz 1986 WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
2036 Roszyk Agnieszka 1978 Maratończyk Poznań
1347 Rozmiarek Marcin 1978 poznań
1996 Rozmiarek Marek 1981 CYBINA TEAM
1760 Rozwadowski Rafał 1973 Drużyna Szpiku
1514 Rozwadowski Robert 1975 DRUŻYNA SZPIKU
1980 Rożek Janusz 1953 KB Wartko
1956 Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners
1065 Różalska Ewa 1978 Poznań
395 Różański Eryk 1987 chemical runners
2273 Różański Marcin 1976 Warszawa
1128 Rudzińska Martyna 1984 Kostrzyn Wielkopolski
1481 Rudziński Jacek 1969 KB HERMES GRYFINO / KW PSP SZCZECIN
2075 Rulewski Marek 1971 Głogowo
1842 Rulewski Marek 1971 Głogowo
294 Rupa Sławomir 1979 Grodzisk Wlkp
872 Rusiniak Dominik 1989 Swarzedz
1612 Ruta Joanna 1973 TTKF Wodnik Więcbork
955 Rutkowska Anna 1969 Wałecka Ściema
692 Rutkowski Marek 1957 Sieraków
1886 Rutkowski Witold 1971 SZCZECIN
1426 Ryba Artur 1977 Krotoszyn
252 Rybarczyk Jacek 1995 Wronki
1298 Rybkowski Roman 1957 1957
472 Rybus Kamil 1990 OSP Bocheń
2155 Rychlewicz Matylda 1975 Poznań
214 Rymdejko Agnieszka 1993 Night Runners
1471 Rypiński Tomasz 1982 Poznań
1628 Ryś Agnieszka 1987 Poznań
1444 Ryś Dariusz 1981 Pan
181 Rząsa Radosław 1979 Plewiska
159 Rzepecki Artur 1979 4Fiter/ WUEF Tri Team
1041 Rzyduch Piotr 1976 RWT w Bydgoszczy
1302 Sadalska Magdalena 1984 poznan
167 Sadło Mariusz 1971 Swarzędz
1485 Sadowska Maria 1969 Niezrzeszona
1486 Sadowski Marian 1970 Niezrzeszony
1577 Sadurski Sebastian 1985 Poznań
1702 Safian Marcin 1989 Extreme Hobby
1095 Sajdak Dominik 1978 Active Nekla
529 Samelska Monika 1975 Rumianek
82 Samelski Dominik 1978 Rumianek
99 Samól Marta 1990 Night Runners
735 Sarnowski Maciej 1974 Poznań
2025 Sawala Aneta 1976 Trance only
2026 Sawala Sławomir 1972 Trance only
1867 Sawicki Marcin 1981 Drużyna Szpiku
1336 Schega Patrycja 1993 Głogówek
1102 Schlegel Jacek 1968 Team Family Luboń
1097 Schlegel Piotr 1978 Team Family Luboń
292 Schmidt Jacek 1966 Poznań
2007 Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC
312 Schulz Maciej 1971 Pruszcz Biega
1091 Schwarz Beata 1976 Team Schwarz Koscian
1734 Sekrecki Marek 1991 Siła Masa Moc Kiełbasa
1000 Sekunda Agnieszka 1974 POZNAŃ
1645 Serek Michał 1978 Poznań
1818 Setecki Dariusz 1978 Ostrów Wielkopolski
1391 Sewiło Magdalena 1977 MARKA FORMY PIOTR I PAWEŁ
995 Siberna Marcin 1976 Nekla
1108 Sidor Grzegorz 1969 Poznań
1109 Sidor Konrad 2001 Poznań
441 Siedlecka Weronika 1984 WATAHA
437 Siedlecki Grzegorz 1980 WATAHA
228 Siekierski Marek 1953 Poznań
1940 Sielska Agata 1981 Kruszyn Krajeński
1939 Sielski Maciej 1979 SW
121 Siemiaszko Kamil 1984 CSWLąd Poznań
1837 Siemiątkowska Katarzyna 1986 1986
1388 Sieniawski Bartosz 1981 Poznań
561 Siepielski Łukasz 1983 Poznań
2287 Sierakowski Robert 1970 1 RWT SP
646 Sierant Krzysztof 1995 DRUŻYNA SZPIKU
1920 Sierhej Jarosław 1968 RUN 4 IDEA
771 Sierkiewicz Kamil 1984 JERZMANOWA
910 Sierkiewicz Kamil 1984 JERZMANOWA
587 Sierżant Paweł 1981 Team Pleszew
378 Sikora Milena 1984 Poznań
1861 Sikora Robert 1980 Wolny Strzelec
1756 Sikorska Agnieszka 1982 Poznań
1993 Sikorski Grzegorz 1980 Ostrów
1259 Sikorski Grzegorz 1980 Ostrów
746 Sikorski Krzysztof 1980 MMS TEAM Międzyrzecz
97 Sikorski Maciej 1978 Teraz Tulce
2265 Silska-Nowak Kamila 1980 Poznań
1354 Silski Przemysław 1971 Poznań
696 Siódmiak Robert 1979 Wrochmet
1413 Sip Marta 1990 Jasin
846 Sitek Dariusz 1973 KP Puszczykowo
1423 Sitek Tomasz 1991 Poznań
848 Sitek Wiesława 1978 KP Puszczykowo
1747 Sitko Marta 1983 Pyzdrzanie w biegu
158 Siwecki Łukasz 1977 Plewiska
139 Siwek Arkadiusz 1995 Quercus
1321 Skalska Emilia 1993 Czeladź
1709 Skarupski Marcin 1974 Obrzycko
454 Skitek Emil 1988 Poznań
1927 Sklepik Jacek 1980 Murowana Goślina
1146 Skoczek Jakub 1991 Otwock
498 Skoczylas Marta 1976 Poznań
1675 Skoczylas Radosław 1978 Poznań
620 Skodkowski Jacek 1973 SPWL Poznań
1786 Skorniak Daniel 1979 Night Runners
1360 Skorniak Katarzyna 1988 wolne ślimaki
890 Skowrońska Maja 1989 Craftware Running Team
1022 Skowroński Arkadiusz 1992 Poznań
1024 Skowroński Maciej 1993 Poznań
1307 Skrabulski Jakub 1990 Poznań
1008 Skrodzki Dominik 1991 KM PSP POZNAŃ
942 Skrodzki Piotr 1958 KP Archimedes
2053 Skrudlik Wojciech 1976 Night Runners
1543 Skrzyński Filip 1994 Łubowo
1124 Skrzypczak Aneta 1978 Wroniecki Klub Biegacza
28 Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań
514 Skrzypczak Maciej 1979 Runner\\
1606 Skrzypczak Maria 1990 EUROKOS
1061 Skrzypczak Michał 1974 Poznań
119 Skrzypczak Tomasz 1980 Murowana Goślina Biega
390 Skrzypczak Wojciech Zdzisław 1994 Kościańskie Towarzystwo Pływackie
391 Skrzypczak - Gniot Anna 1975 Iniemamocni
2113 Skrzypiński Radosław 1982 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych
201 Skwarski Andrzej 1997 -
194 Skwarski Marek 1966 Pałuki Running Team
483 Skweres Mariusz 1983 KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
55 Słabęcki Jacek 1981 Baranowo
2314 Słaby Tomasz 1969 Poznań
996 Słojewski Piotr 1973 Swarzędz
1015 Słomiński Michał 1952 poznan
705 Słowiński Szymon 1971 Nautilus
1145 Smektała Bartosz 1983 Rada Osiedla Nowe Winogrady-Południe
1889 Smelkowska Natalia 1987 zawsze w biegu
1515 Smereka Tomasz 1977 RUNNING TEAM MILICZ
1777 Smiechnow Dymitr 1987 Poznań
526 Smiglak Marcin 1979 Poznan
2278 Smolich Katarzyna 1980 Śrem
1726 Smolich Paweł 1976 Śrem
1143 Smoliński Krzysztof 1975 Poznańska Szkoła Nurkowania Silent Divers Group
1251 Smorawski Ireneusz 1981 Active Nekla
1350 Smykaj Radosław 1982 Poznań
852 Sobala Bogusław 1959 Poznań
2151 Sobczak Henryk 1983 TC Orzeł Spytkowice
2000 Sobczak Krzysztof 1983 1983
346 Sobczak Mikołaj 1977 Wybiegani Team
1083 Sobiak Jarosław 1979 Poznań
313 Sobiech Karol 1982 Night Runners
993 Sobieniak Przemysław 1977 Poznań
502 Sobierajewicz Katarzyna 1984 Walenie z San Escobar
2099 Sobik Paulina 1983 Sroda Wielkopolska
347 Sobkowiak Agnieszka 1972 Wronki
2084 Sobkowiak Gerard 1969 Poznań
2085 Sobkowiak Katarzyna 1968 Poznań
412 Sobkowiak Maciej 1980 Poznań
1330 Sobkowiak Przemysław 1977 Poznań
767 Sobkowiak Sławomir Poznańczyk 1973 Wronki
2322 Sobocińska Ania 1986 Poznań
1570 Sobolewski Tomasz 1973 STĘSZEW
1153 Sobótka Damian 1988 Murowana Goślina
1086 Socha Rafał 1973 Tulce
1141 Sochaczewski Łukasz 1984 GeoPyra
556 Sojkin Tomasz 1983 Poznań
553 Sojkin Wioleta 1979 Poznań
1183 Sokołowski Tomasz 1974 Przeźmierowo
1822 Sokólski Michał 1974 Krosinko
1338 Sokół Łukasz 1985 Złotoryja
365 Solarz Angelika 1980 Kórnik
1931 Sołtysiak Karolina 1984 Poznań
1131 Sołtysiak Marek 1979 Kokanin
1470 Sołtysiak Sylwia 1978 MMBS TEAM
945 Sowa Agnieszka 1989 DRUŻYNA SZPIKU
2030 Sowa Krzysztof 1984 Zwiedzanie przez bieganie
946 Sowa Mateusz 1988 DRUŻYNA SZPIKU / JW4531
1225 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam
104 Spich Joanna 1986 Osadkowski Run Team
105 Spich Łukasz 1986 Osadkowski Run Team
2033 Spionkowska Magdalena 1980 Kobiety górą
1185 Sporny Marek 1980 Poznań
132 Spurtacz Mateusz 1992 Poznań
53 Spychalski Artur 1969 Kalisz
424 Spychała Artur 1982 Sulęcin
745 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
323 Spychała Krzysztof 1954 Poznań
2100 Spychała Maciej 1974 Wroniecki Klub Biegacza
1339 Spychała Sławomir 1966 AMATOR
149 Spychała Szuszczyńska Małgorzata 1975 Poznań
1720 Sradomska Karolina 1982 PKB KMP Kalisz
84 Sroka Marcin 1978 Plewiska
713 Stabrowski Lech 1979 Poznań
1680 Stachowiak Katarzyna 1981 Rydwany Ognia
1863 Stachowiak Piotr 1971 Poznań
1291 Stachowiak Sebastian 1975 -
301 Stachowski Radosław 1985 Kibole w biegu
406 Stachowski Tomasz 1984 Poznań
440 Stafiniak Marek 1982 Poznań
1062 Stanek Jacek 1993 Bukówiec Górny
1092 Stanisławiak Damian 1982 Śrem
183 Stanisławiak Hubert 1981 Leszno
914 Stanke Łukasz 1979 4Fiter
1319 Stankowski Dawid 1993 Płonące racice
554 Stańczyk Joanna 1977 Swarzędz
555 Stańczyk Krzysztof 1978 Swarzędz
2216 Stańczyk Sławomir 1988 Stargard. Ja się nie ścigam
1938 Stark Sebastian 1983 Biegam by jeść ciastki
2254 Staszewski Bartłomiej 1989 Rajsport Active
1678 Staszkiewicz Izabela 1997 Miroszka
1676 Staszkiewicz Teresa 1995 Miroszka
2226 Staśko Piotr 1980 Molex Run Team
885 Stawinoga Jacek 1968 Lubartów
18 Stawinska Maria 1994 Poznań
261 Stawiński Piotr 1966 Poznań
57 Stefaniak Agnieszka 1976 poznan
1555 Stefaniak Łukasz 1980 Zalasewo
2317 Stefański Mikołaj 1992 Poznań
768 Steinke Agata 1979 POZNAŃ
769 Steinke Jakub 1977 POZNAŃ
1381 Stelmach Tomasz 1973 Swarzędz
1906 Stempniak Dariusz 1966 Śrem
1661 Stencel Agnieszka 1981 F3Team
779 Stencel Dawid 1985 Poznań
821 Stencel Robert 1975 Gdańsk
672 Sterczewski Wojciech 1949 New Qrde Balance
2256 Stępień Grzegorz 1977 Opole
2258 Stępień Kamila 1987 Opole
1425 Stępkowska Izabela 1974 Bydgoszcz
1890 Stęplowski Piotr 1974 Poznań
1409 Stępniak Krystyna 1965 wolny biegacz
224 Stobiecki Piotr 1975 1975
588 Stochmal Radosław 1995 Kielce
1303 Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
1169 Stoińska Karina 1991 Poznań
1304 Stoiński Karol 1970 Poznań
1376 Stokowska Katarzyna 1978 Borowo-młyn team
1690 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team
1689 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team
2083 Stokowski Marcin 1996 Dąbrowski Team/ Borowo-Młyn Team
1375 Stokowski Mariusz 1976 Borowo-młyn team
405 Stolarek Sebastian 1989 Poznań
1893 Stoliński Dominik 1976 Vege Runners
76 Stołowski Mariusz 1972 KSHIS "Spadochron"
866 Stroinski Waldemar 1969 Amator
2157 Strzelczyk Małgorzata 1975 Skwierzyna
2159 Strzelczyk Norbert 1976 Skwierzyna
2028 Styk Edward 1956 Gdynia
1843 Suchan Andrzej 1982 Z Bieganiem Mi Do Twarzy
2178 Sujkowski Michał 1987 TAKE RUN
809 Sumelka Piotr 1989 Poznan
2004 Surdyk Aleksandra 1994 Gego
2298 Surowiec Malwina 1987 Warszawa
274 Sutor Małgorzata 1966 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
250 Sutor Radosław 2001 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
1605 Sworek Dawid 1988 poznan
1314 Sykut Piotr 1970 SSW Malta
589 Sypniewska Agata 1973 Poznań
1499 Sypniewski Leszek 1984 Night Runners Września
1088 Sypniewski Marcin 1986 CSWLąd POZNAŃ
598 Sypniewski Michał 1972 Poznań
2169 Szadziński Kacper 1998 Złotów
2203 Szafran Anna 1985 Poznań
2181 Szafran Halina 1960 WKB Maratończyk Włocławek
1126 Szafrańska Katarzyna 1989 Środa Wielkopolska
1581 Szaj Jarosław 1970 SŁYNNI KENIJCZYCY
1665 Szajek Arkadiusz 1988 Poznań
1663 Szajek Dariusz 1986 Poznań
35 Szajkowska Ewa 1973 Warszawa
148 Szał Tomasz 1979 poznań
728 Szczech Krzysztof 1972 Gliwice
934 Szczechowiak Przemyslaw 1980 Meibes Team
373 Szczeciński Grzegorz 1979 5 Lpa
1016 Szczepaniak Iwona 1973 KLUB OLIMPIJCZYKA im. Marka Łbika
533 Szczepaniak Konrad 1980 wielichowo
344 Szczepaniak Mikołaj 1990 Poznań
342 Szczepańska Katarzyna 1987 Vege Runners
2144 Szczerbicki Paweł 1976 Warszawa
2201 Szczęsna Ewa 1987 Poznań
2230 Szczęsny Kuba 1995 Buk
1049 Szczurek Artur 1973 Poznań
1093 Szczurek Maciej 1977 MIEŚCISKO
1518 Szechlicki Mateusz 1990 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
397 Szeląg Marcin 1973 Poznań (Jeżyce)
1502 Szelerski Krzysztof 1982 Zielone Radzyny
226 Szeremeta Stobiecka Monika 1980 POZNAN
287 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
1043 Szewczyk Jarosław 1980 Biedrusko
2308 Szewczyk Marek 1955 Cybina Team
1184 Szewczyk Robert 1986 Convert MrózRowery Team
1788 Szilke Marlena 1992 M&M
1378 Szłapka Monika 1988 gdynia
1830 Szmaja Sebastian 1979 PKB KMP Kalisz
434 Szmania Monika 1981 WATAHA
245 Szmidt Jacek 1969 Plewiska
198 Szmidt Jędrzej 1999 Plewiska
243 Szmidt Szymon 1995 Plewiska
238 Szmuc Joanna 1993 Poznań
1045 Szmyt Piotr 1977 Poznsn
2224 Sznajder Beata 1969 Pisz
2306 Sznura Przemysław 1973 CYBINA TEAM
1946 Szofer Adam 1970 Szofer Team / Chias
1290 Szofer Filip 1990 Szofer Team / Chias
91 Szostak Marcin 1988 OSOM RUNNERS
641 Szpakowski Marcin 1982 Poznań
605 Szrejbrowski Tymoteusz 1980 Muppet Show
1223 Szuberska Ada 1992 HANSA-FLEX
953 Szukała Zdzisław 1962 Poznań
1337 Szulc Maciej 1974 Hansa Flex
258 Szulc Szymon 1972 Kamionki
1173 Szulowska Anna 1992 Rozbiegane Jastrowie
1170 Szulowska Justyna 1986 Jastrowie
2197 Szumski Mariusz 1972 AMMM TEAM
638 Szurkowski Tom 1976 Mieczewo
141 Szuszczyński Michał 1976 1976
901 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
64 Szweda Mirosława 1986 Toruń
253 Szwej Anna 1982 Night Runners
1461 Szydlik Krzysztof 1972 SKWIERZYNA
985 Szydłowski Wiesław 1965 Żarów
1833 Szydrowski Remigiusz 1962 1962
1068 Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań
1098 Szymankiewicz Ewa 1983 Miejska Górka
460 Szymanowska Marta 1984 Kalisz
1372 Szymanowski Marcin 1976 Poznań
1953 Szymanska Irmina 1975 wronki
191 Szymanski Wojciech 1971 Xnet Runners Team
2129 Szymańska Anna 1977 -
642 Szymańska Marta 1978 Gniezno
1603 Szymański Adam 1976 Poznań
2098 Szymański Bartosz 1991 SłaboBiegająAleSięStarają
276 Szymański Jerzy 1954 Niezrzeszony
153 Szymański Paweł 1980 Leszno
1082 Szymański Remigiusz 1957 Walka Kostrzyn
1662 Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań
1714 Szymański Sławomir 1967 Turbo Team
753 Szymański Tomasz 1979 WARTA
1329 Szymczak Anna 1989 Poznań
309 Szymczyk Katarzyna 1973 Szprotawa
307 Szymczyk Michał 1972 Drużyna Chrobrego
1284 Szymkowiak Jan 1996 Poznań
447 Szymkowiak Maciej 1986 Poznań
752 Szymkowski Aleksander 1979 Poznań
2008 Szypa Marcin 1982 Baltazary
126 Szyrwiński Andrzej 1955 Warszawa
1733 Ścisły Piotr 1982 PKB KMP Kalisz
1935 Ślązak Andrzej 1960 Fan Club Dżem
22 Ślipko Andrzej 1983 Siła i Czosnek
758 Śliwińska Justyna 1985 Night Runner Zbąszyń
1540 Śmigielski Marek 1989 Poznań
1537 Śmigielski Robert 1974 Lechici Zielonka
2187 Śniegocki Robert 1975 Środa Wielkopolska
806 Śniegoski Ryszard 1978 Ostrów Wlkp.
1684 Świątnicki Grzegorz 1976 Suchy Las
1491 Świercz Dariusz 1966 WAŁECKA ŚCIEMA
1210 Świerczyński Krzysztof 1982 Osadkowski Run Team
784 Świerczyński Maciej 1974 Poznań
2191 Świerszcz Adam 1989 Pisz
193 Świerzowska Magdalena 1978 JEŻYCE BIEGAJĄ
1834 Święcicki Arkadiusz 1978 Winter Swimming Team Poland
594 Święcicki Arkadiusz 1978 Winter Swimming Team Poland
1179 Świętek Arkadiusz 1977 Lotom bo lubię
266 Świgoń Bartosz 1976 Poznań
987 Świst Joanna 1985 Running Queen/Drużyna Szpiku
1596 Świtała Jolanta 1962 AMATOR
1243 Tabaczka Piotr 1975 WUEF Club Decathlon Swadzim
961 Tabert Dawid 1998 Pyzdrzanie w biegu
100 Taciak Michał 1975 Michu Extreme
1506 Taczkowski Dawid 1993 Poznań
572 Tajcher-Osicka Magdalena 1978 OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ
138 Tamas Mateusz 1990 LFC Spółdzielnia Poznań
80 Tamm Emilia 1989 Poznań
1654 Taraska Artur 1964 POznań
786 Tarczyńska Wanda 1986 SZCZECIN
658 Targoński Sławomir 1980 Poznań
1533 Tarnowski Krzysztof 1984 Świnoujście
151 Tarraro Aleksander 1986 Ziuuu
636 Taszarek Ewa 1976 Mrowino
1524 Tatara Kamil 1981 Poznań
300 Tatur Jakub 1987 -
199 Tchórzewska-Pietrzyk Anna 1978 Team-Luks Wrocław-Żórawina
1573 Telakowiec Rafał 1992 Orki z Majorki
1574 Teresiak-Piechocka Kasia 1980 Wilda Biega
1620 Teretyka Dorota 1974 Poznań
2013 Tobiasz Arkadiusz 1982 Poznań
744 Tobijańska Nowakowska Danuta 1975 rossbiegani
791 Toboła Ewa 1976 drużyna szpiku
1653 Tokarski Aleksander 1972 Minus
1587 Tokarz Mariusz 1979 31blt
1503 Tołoczko Mirosław 1984 Skórzewo
1479 Tomaszewicz Katarzyna 1992 Krzyż Wielkopolski
388 Tomaszewska Ewa 1973 Wągrowiec
155 Tomaszewska Kamila 1988 Borek Wielkopolski
710 Tomaszewska Marta 1987 Śrem
162 Tomaszewski Artur 1984 Borek Wielkopolski
438 Tomaszewski Dawid 1976 Komorniki
386 Tomaszewski Mateusz 1994 Wągrowiec
459 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
2016 Tomaszewski Rafał 1990 Poznań
1789 Tomczak Szymon 1984 Stajnia Crossfit
1692 Tomczyk Anna 1978 Śrem
1691 Tomczyk Damian 1975 Śrem
1693 Tomczyk Klaudia 1999 Śrem
700 Tomczyk Magdalena 1959 KB im. Macieja Frankiewicza
1047 Tomecki Arkadiusz 1976 Witkowo Biega
828 Tomkowiak Bartosz 1980 Robakowo
1561 Tonder Sławek 1966 Night Runners
1907 Torciński Jacek 1970 Łódż
1586 Torz Robert 1976 TEAM RUN Gołańcz
929 Traczyk Janek 1997 Recz
532 Traczyk Wojciech Jan 1998 Recz
1110 Trajdos-Giejdasz Monika 1974 Poznań
2244 Tresenberg Agata 1977 Konin
2313 Tritt Dawid 1984 CYBINA TEAM
1414 Troszczyński Sebastian 1977 ORANGE POLSKA
1687 Tryk Anna 1975 Swarzędz
916 Trzaskawka Łukasz 1984 Witkowo
1623 Trzciński Artur 1978 Straż Tokarki
87 Trzeciak Sebastian 1983 Rokietnica Biega
590 Twardoń Piotr 1973 Wrocław
1521 Tyrchan Wojciech 1984 SNOW.DOG ADVENTURE
1798 Tysiak Katarzyna 1968 Poznań
1797 Tysiak Paulina 1995 Poznań
1991 Tysper Kamil 1988 Leszczyńscy Patrioci
1852 Tyszer Krzysztof 1988 New Earth Runners
308 Urbaniak Adam 1989 Kalisz
1001 Urbaniak Arkadiusz 1982 Poznań
355 Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Stęszew
865 Urbański Kamil 1989 WszW Poznań
896 Urbański Paweł 1992 ROZBIEGANE DOBCZYCE
600 Utrajczak Daniel 1977 Brylant Kórnik
635 Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu
1034 Wala Artur 1971 Bractwo biegowe Garbarzyńcy
1123 Walachowska Anna 1986 Night Runners
927 Walczak Andrzej 1972 Krzyszkowo
718 Walczak Robert 1980 parkrun Poznań / Naramowice Biegają
1161 Walczak Violka 1980 Solec Wlkp.
152 Wald Paweł 1976 Timur Waldecki Runners Club
2012 Walda Paulina 1998 Borowo-Młyn Team
1168 Walenczak Aldona 1981 Jastrowie
785 Walendowska Monika 1977 ŚremŚrem
982 Walendowski Tomasz 1977 Śrem
280 Walentynowicz Aneta 1977 Pruszcz biega / LOTOS Running Team
1637 Waleriańczyk Robert 1980 Lokomotive Fitness Club Kostrzyn wlkp
1728 Waliszewska Sylwia 1979 SYGA BHP
1727 Waliszewski Witold 1958 SYGA BHP
878 Walkowiak Krystian 1984 Poznań
242 Walkowiak Paweł 1987 CSWLąd
101 Walkowiak Radosław 1988 SHIN DOJO
977 Warchałowski Arkadiusz 1976 Dobra Szczecińska
1155 Warchoł Krzysztof 1973 Kicin
196 Warda Dariusz 1970 GB Wielkopolscy Biegacze
268 Wardyn Jarek 1976 Szczecin
1244 Warmińska Marta 1995 Javani
2095 Warzycha Bogna 1975 Poznań
1590 Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka
505 Wasiek Łukasz 1983 Drużyna Szpiku
370 Wastowski Dawid 1991 Piotrków Kujawski
657 Wasyl Hubert 1980 Mrowino
1696 Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners
871 Waszkowiak Krzysztof 1981 mosina
1936 Waszkowiak Krzysztof 1981 mosina
1668 Waszkowski Jacek 1985 Drombo Team
1882 Wawro Arnold 1982 Z bieganiem Mi do Twarzy
1780 Wawrzyniak Agnieszka 1988 Drużyna Szpiku
559 Wawrzyniak Anna 1980 3:33 TEAM
93 Wawrzyniak Piotr 1975 pulsstory
804 Wawrzyniak Piotr 1992 SKF SATORI Leszno
557 Wawrzyniak Przemysław 1967 3:33 TEAM
671 Wawrzyniak Przemysław 2001 Stęszew
1832 Wawrzynkiewicz Joanna 1977 Poznań
948 Wawrzyńczak Anna 1974 Mieczewo
109 Wąsowski Kamil 1993 Inowrocław
2215 Wciórka Robert 1973 Pobiedziska Running Team
1847 Weber Ryszard 1962 KLAS Szpot Swarzędz
1919 Wechman Przemysław 1969 PKB KMP KALISZ
470 Weigt Agnieszka 1989 Przygodzice
463 Weigt Damian 1979 Ostrów Wielkopolski
1792 Wejchan Agnieszka 1982 ZCZ CLUB
110 Wejchan Marcin 1977 ZCZ CLUB
1273 Wełniak Przemysław 1981 Swarzędz
1037 Werla Marcin 1980 Poznań
1299 Wermiński Mariusz 1977 Swarzędz
27 Wesołek Dariusz 1978 Dzika Kuna
778 Wesołowska Justyna 1971 LIPA
1609 Wesołowska Monika 1978 OSP Jemiołów
217 Wesołowski Paweł 1984 Siła i Czosnek
583 Węclewski Robert 1977 Śrem
2241 Wędrychowicz Adam 1976 Fabryka Triathlonu
2240 Wędrychowicz Julia 2001 Fabryka Triathlonu
1382 Wiatr Tomasz 1974 BZ WBK Runners Team
2239 Wiatrowski Łukasz 1980 Poznań
1340 Wichtowski Tomasz 1994 Swarzędz
2193 Wiczewski Grzegorz 1976 WICIU BIEGA
147 Wiczuk-Wiczewski Marcin 1976 NSZ Okręg Wlkp.
904 Widerska Iwona 1964 Poznań
731 Wiechecz Sławomir 1985 Plewiska
348 Wieczorek Łukasz 1985 Poznań
2274 Wieczorek Szymon 1966 Poznań
1282 Wieczorek Tomek 1977 Bobrowniki
617 Wielec Monika 1980 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
419 Wielgosz Szymon 1997 Kościan
536 Wiencek Artur 1981 Night Runners Ostrów Wielkopolski
1364 Wierucka Magdalena 1980 Poznań
1884 Wierzchowska Izabela 1981 Supermaraton Kalisz
1897 Wierzchowski Adam 1978 Supermaraton Kalisz
178 Wierzowiecki Grzegorz 1984 BERFIT ZIELONA GÓRA
1552 Wietrzycki Mariusz 1984 Biegaj z Trenerami
1554 Wietrzycki Zenon 1959 Biegaj z Trenerami
582 Więcek Jacek 1960 niezrzeszony
1937 Wiktorko Miłosz 1981 Poznań
2156 Wilczyński Krzysztof 1960 Poznań
782 Wilk Agnieszka 1984 Poznań
781 Wilk David 1982 Poznań
2251 Winkel Szymon 1988 Piła
2037 Winnicka Beata 1965 Dębno
2038 Winnicki Dariusz 1961 Dębno
1326 Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP.
2172 Wiśniewska Dorota 1991 Zbąszynek
327 Wiśniewska Iwona 1985 Wisienki
325 Wiśniewski Tomasz 1982 Wisienki
330 Wiśniewski Tomasz 1974 PSP
1813 Witczak Aneta 1984 WITCZAKI
539 Witczak Justyna 1971 Leszno
1814 Witczak Marcin 1982 WITCZAKI
537 Witczak Wiktoria 1996 Leszno
14 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
1795 Witkowski Jarek 1970 UKS Cityzen/Lubuszanin Drezdenko
466 Witkowski Maciej 1975 KB STARY KALMAR
1921 Witkowski Marcin 1990 Murowana Goślina
1775 Witkowski Rafał 1977 SPWL POZNAŃ
703 Witoń Patrycja 1988 Poznań
1392 Witt Monika 1984 Poznań
1632 Wittke Mateusz 1990 Swarzędz
2238 Włodarczak Paweł 1962 SZCZECIN
1564 Włodarczyk Arkadiusz 1973 Łódź Kocha Sport
820 Włodarczyk Maciej 1980 Wolne Żarty
1394 Włodarczyk Maciek 1981 www.verist.pl
1450 Włodarski Tomasz 1970 Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Swarzędz
358 Włodarz Mateusz 1989 KMP Kalisz
2005 Wodnicka Ewa 1968 RunGryf Gryfice
921 Wodoracki Dariusz 1961 Klub Samotnych Serc
2040 Wojciechowski Dariusz 1978 Krosno
1977 Wojciechowski Jakub 1985 LION GROUP
1463 Wojciechowski Paweł 1977 Kęsy Team
1258 Wojczyński Jarosław 1978 Hansa-Flex
1558 Wojno Arkadiusz 1985 ŁÓDŹ KOCHA SPORT
1429 Wojno Małgorzata 1984 Łódź Kocha Sport
964 Wojtan Magdalena 1998 ROZBIEGANE DOBCZYCE
1046 Wojtaszak Paweł 1996 Poznań
1671 Wojtczak Przemysław 1992 Pleszew
1247 Wojtkowiak Grzegorz 1969 Biegacze Jarocin
1239 Wojtkowiak Paulina 1994 Gniezno
2175 Wolff Maciej 1977 Poznań
2097 Wolińska Marta 1991 SłaboBiegająAleSięStarają
1327 Wolniak Krystyna 1974 Byle Dobiec
2058 Wolska Joanna 1975 Lubin
1578 Wołowiec Krzysztof 1993 Strzelce Krajeńskie
503 Wosińska Małgorzata 1995 Śrem
1312 Woś Paweł 1969 "Piotr i Paweł" Marka Formy
956 Wozniak Daria 1995 Byle do mety
1908 Woźniak Kuba 1982 HUSARIA :)
2183 Woźniak Piotr 1988 Ostrów Wlkp.
1240 Woźniak Przemysław 1975 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
1138 Woźniak Szymon 1987 Śrem
1393 Wójcik Łukasz 1982 1982
626 Wójkiewicz Patrycja 1977 gRUNwald team Poznań
841 Wrochna Maciej 1982 WROCHMET.PL
1639 Wronisz Andrzej 1983 Więckowice
1638 Wronisz Renata 1985 Więckowice
112 Wróblewski Krzysztof 1982 DRINKING TEAM RAKONIEWICE
61 Wróblewski Łukasz 1966 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team
2173 Wróblewski Marcin 1996 Night Runners Września
1874 Wruk Remigiusz 1971 Bieg Opolski
1152 Wydra Benedykt 1974 31 BLT
1343 Wyremblewski Łukasz 1981 Poznań
262 Występski Tomasz 1971 Poznań
1773 Zaborowski Maciej 1974 BIEGACZE JAROCIN/16 batalion remontu lotnisk
142 Zabrocki Andrzej 1962 Białystok
1751 Zacharko Robert 1976 Drużyna Szpiku
585 Zadrożny Szymon 1978 Wałecka Ściema
1601 Zagdan Michał 1987 Smurfit Kappa Adventure Team Poland
302 Zakens Łukasz 1985 Poznań
1044 Zakrzewski Daniel 1976 ROCKWOOL
1385 Zalewska Dominika 1993 Orki z Majorki
489 Zalewski Mariusz 1969 Strzelce Krajeńskie
2019 Zandecka Monika 1977 Mamy-Biegamy
863 Zaporowski Krzysztof 1975 Kancelaria Prawna J&N Team
2104 Zaremba Maciej 1974 Poznań
415 Zaremba Maciej 1974 Poznan
2213 Zarębska Katarzyna 1990 Poznań
1821 Zarówny Mirosław 1971 1 RWT SP
1824 Zawada Hanna 1985 M.A.W. Miłośnicy Aktywności Wszelakiej
1646 Zawadzka Anna 1989 Poznań
606 Zawadzki Jarosław 1975 Klub Widmo
609 Zawadzki Maksymilian 2001 Klub Widmo
368 Zawadzki Tomasz 1986 Luboń
1512 Zawgorodnia Julia 1993 Łódź Kocha Sport
535 Zawiasiński Bartłomiej 1991 Unisław Biega
1462 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977 między dyżurami
1039 Zawisza Artur 1986 Zgrupka Team
284 Zawora Wiesław 1969 WŁ Wałcz
143 Zaworski Adam 1978 Wilkowyja
949 Zaworski Tomasz 1985 Poznań
925 Ząbczyński Dawid 1980 Koźminek
1846 Zbierajewski Paweł 1985 Poznań
1965 Zboralski Michał 1975 POZNAŃ
1598 Zbrowski Dominik 1974 Poznań
171 Zdonek Filip 1981 Orzeł Lipno
1783 Zdrojewski Arkadiusz 1978 UKS KT ORIAZEŁ WRZEŚN
2171 Zerbst Jacek 1974 Nowy Tomyśl
1436 Ziach Aldona 1976 M.A.W.
1435 Ziach Kamil 1975 M.A.W. Miłośnicy Aktywności Wszelakiej
36 Zieleśkiewicz Marcin 1984 Poznań
563 Zielińska Iwona 1986 Poznań
174 Zielińska Lidia 1971 Biegający Wągrowiec
150 Zielińska-Zaworska Marta 1981 Wilkowyja
793 Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners
1776 Zieliński Łukasz 1982 Biegam, żeby móc pić dobre piwo!
511 Zielonacki Tomasz 1967 KB MANIAC POZNAŃ
1389 Zielonka Mariusz 1970 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań
1427 Ziembicki Michał 1982 Poznań
2294 Ziemek Radosław 1971 Leszno
467 Ziemniewska Karolina 1977 Euro-Biuro
462 Ziemniewski Paweł 1975 amator
830 Ziętarski Paweł 1984 Parkrun Poznań
70 Ziętek Krzysztof 1957 POZNAŃ
1753 Zimniak Leszek 1984 gRUNwald Team Poznań
2285 Zioło Ewa 1984 tarnowo podgórne
963 Ziombra Przemek 1988 Rzepin
1265 Ziółkowska Swietłana 1977 OSP-SYPNIEWO
596 Ziółkowska-Suchanek Iwona 1981 Poznań
1266 Ziółkowski Andrzej 1978 OSP-SYPNIEWO
2018 Ziółkowski Jacek 1985 Witkowo
1186 Zommer Agata 1990 Poznań
117 Zowczk Dorota 1983 Poznan
610 Zych Wiktor 1980 Swornegacie
2064 Zyffert Anna 1984 Poznań
663 Zygmański Paweł 1969 Zetka69
2315 Zygmunt Agnieszka 1982 1982
540 Żabicka-Bajon Katarzyna 1966 morsy poznań
1199 Żak Łukasz 1980 Poznań
937 Żakowski Emil 1989 Runners of Wałcz
1150 Żerko Klaudia 1990 Poznań
239 Żmija Liliana 1990 KB PENTO Strzelce Krajeńskie
674 Żminkowski Paweł 1976 ZALASEWO
2060 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 Poznań
2059 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 Poznań
2041 Żuchlewski Andrzej 1975 Bukowski Klub Biegacza
384 Żurawski Jakub 1974 Drużyna Szpiku
593 Żylińska Bernadeta 1976 AKB Ługi Ujskie
20 Żymełka Sylwia 1983 Ostrów Wielkopolski
1285 Żywalewska-Koryl Danuta 1968 Kaźmierz