Lista startowa

III Bieg o Puchar Fundacji "Stworzenia Pana Smolenia"

Baranówko 28.06.2020
Dystans: 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 144


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abramczyk Julia 1975 brak bieg_5km
2. Adamiak Aleksander 1974 LUBOŃ bieg_10km
3. Adamiak Karolina 1976 LUBOŃ bieg_5km
4. Adel Agnieszka 1977 Mosina bieg_10km
5. Badziński Adrian Dariusz 1989 Opalenica bieg_5km
6. Bajerlain Faustyna 1980 Krzyszkowo NW_5km
7. Bartkowiak Norbert 1995 Środa Wielkopolska bieg_5km
8. Bela Beata 1970 Wrocław bieg_5km
9. Beling Katarzyna 1987 Gniezno bieg_5km
10. Beling Krzysztof 1990 Gniezno bieg_5km
11. Beling Zbigniew 1962 Gniezno bieg_5km
12. Bocian Julian 1980 AmiBelle bieg_10km
13. Bogucka Emilia 1978 WLKP Mountains Ultra bieg_10km
14. Brok Małgorzata 1974 Plewiska bieg_5km
15. Bugaj Sylwia 1991 Poznań bieg_5km
16. Ciepłostańska-Malinowska Ewelina 1988 Czmoń bieg_10km
17. Cieślak Sebastian 1988 Night Runners bieg_10km
18. Czamański Zbigniew 1973 WIOCHA BIEGA bieg_10km
19. Danielak Dorota 1984 Poznań bieg_10km
20. Dembina Andrzej 1962 Gorzkie Pole bieg_10km
21. Demianowska Beata 1974 Krzyszkowo NW_5km
22. Di Marino Massimo 1973 Poznań bieg_10km
23. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę bieg_5km
24. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę bieg_5km
25. Draber Elżbieta 1965 Biegacze Celebryci bieg_5km
26. Draber Ewa 1995 Biegacze Celebryci bieg_10km
27. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci bieg_10km
28. Dudek Agnieszka 1974 Marsz po zdrowie NW_5km
29. Dydymski Jacek 1974 Wiocha Biega bieg_10km
30. Dziarski Marek 1977 Lednogóra bieg_10km
31. Dziedzic Julita 1986 Drużyna od serca bieg_10km
32. Foks Jarek 1980 Żyrardów bieg_5km
33. Frankowska Renata 1974 Granowo bieg_5km
34. Gendera Ewa 1971 Drużyna od serca bieg_10km
35. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają bieg_10km
36. Grabarczyk Monika 1981 Daszewice bieg_10km
37. Grzelewska Róża 1989 Śmigiel bieg_5km
38. Hanyzak Agnieszka 1980 Poznan NW_5km
39. Haremza Maciej 1984 Little Team bieg_5km
40. Jangas Andrzej 1964 Nadleśnictwo Kalisz bieg_10km
41. Janicka Magdalena 1980 Mosina bieg_10km
42. Jaroszczak Paweł 1994 Poznań bieg_10km
43. Jasiak Przemysław 1991 Za linią mety team bieg_5km
44. Jędrzejczak Artur 1985 Wlkp Mountain Ultra Runners bieg_10km
45. Kajetańczyk Marek 1974 Biegam bo nie lubię... bieg_10km
46. Kałka Marcin 1984 Rawicz bieg_5km
47. Kasałka Marek 1976 PPL Pleszew bieg_10km
48. Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci bieg_10km
49. Kaźmierczak Agnieszka 1974 Błażejewo bieg_10km
50. Kaźmierczak Jarosław 1975 Błażejewo bieg_10km
51. Kiełbasa Maciej 1975 Skórzewo bieg_5km
52. Kleczewski Piotr 1974 Ostrów Wlkp bieg_10km
53. Kobiałka Michał 1977 Leszno bieg_10km
54. Koszarek Maciej 1967 Poznań bieg_10km
55. Kowalczyk Rafał 1988 For Run Team bieg_5km
56. Koziorowski Roman 1990 Gniotek Rosnówko bieg_10km
57. Kózka Przemysław 1973 Biegam, Bo Nie Lubię bieg_10km
58. Krugiołka Grzegorz 1982 AKTYWNIE W PNIEWACH NW_5km
59. Kryszak Maciej 1989 #Wkurw_Team bieg_5km
60. Kubicki Dominik 1977 LESZNO bieg_10km
61. Kuszyk Marzena 1981 Poznań bieg_10km
62. Kwapiński Kamil 2001 Wolontaruisze - Poznań bieg_10km
63. Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie bieg_10km
64. Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie bieg_10km
65. Łożyński Witold 1984 lotnictwo.net.pl bieg_10km
66. Maćkowiak Alicja 1991 Mosina bieg_5km
67. Majcher Tomasz 1974 Wiocha Biega bieg_10km
68. Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA bieg_10km
69. Matuszewski Bartosz 1980 Dopiewiec NW_5km
70. Matysiak Karol 1974 Smażalnia ryb u biegaczy Poznań bieg_10km
71. Mazur-Łuczak Joanna 1978 Poznań bieg_5km
72. Michta Igor 1989 Poznań bieg_10km
73. Miedziak Adam 1987 Neopunkt Mosina/Apteka Natura bieg_5km
74. Miężał Agnieszka 1970 Mosina NW_5km
75. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega bieg_10km
76. Nelke Aleksandra 1978 Fundacja Smolenia bieg_10km
77. Nelke Kazimierz 2005 Wielkopolska Szkoła Narciarska bieg_5km
78. Nelke Marcin 1975 Poznań bieg_5km
79. Nelke Odeta 2005 Wielkopolska Szkoła Narciarstwa bieg_5km
80. Nelke Tomasz 1977 Poznań bieg_10km
81. Nędza Sebastian 1987 Boguszyn bieg_5km
82. Nowacki Łukasz 1981 LKS SANA KOŚCIAN bieg_10km
83. Nowak Dariusz 1981 Komorniki bieg_10km
84. Nowicki Hubert 1974 Poznań bieg_5km
85. Obada Małgorzata 1981 Biegająca za Wilkiem bieg_10km
86. Obara Żaneta 1976 UKS Szybki Lopes Nekla bieg_5km
87. Orzoł Dominik 1999 Wolontaruisze - Poznań bieg_10km
88. Ostrowska Agnieszka 1977 Puszczykowo NW_5km
89. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz bieg_10km
90. Palacz Agnieszka 1988 Rosnówko team bieg_5km
91. Perz Paweł 1973 Komorniki MTB Team bieg_10km
92. Piechowiak Marek 1982 Poznań bieg_10km
93. Piotrowska Agata 1986 Wiocha Biega bieg_5km
94. Podlas Bogusław 1982 Soilteq bieg_10km
95. Popławski Tomasz 1982 NASTĘPNY KROK bieg_5km
96. Pozdrowicz Marcin 1978 Pozdrowicze Biegają bieg_10km
97. Pozdrowicz Mikołaj 2005 Pozdrowicze Biegają bieg_5km
98. Pozdrowicz Miłosz 2005 Pozdrowicze Biegają bieg_5km
99. Przybysz Dominika 1990 Luboń bieg_10km
100. Robakowski Adrian 1993 Pogorzela bieg_10km
101. Rogiewicz Krzysztof 2002 - bieg_5km
102. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner bieg_5km
103. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night bieg_10km
104. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina bieg_5km
105. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO bieg_10km
106. Semeniuk Konrad 1991 Rzepin bieg_5km
107. Skowrońska Joanna 1987 Dopiewiec NW_5km
108. Skowrońska Katarzyna 1961 Dopiewiec NW_5km
109. Skowrońska Małgorzata 1989 Dopiewiec NW_5km
110. Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań bieg_10km
111. Smorowiński Sebastian 1990 PowerGym bieg_5km
112. Sobisiak Agnieszka Alicja 1971 Bez Spiny bieg_10km
113. Stachowiak Magdalena 1980 Leszno bieg_10km
114. Staśkiewicz Arleta 1970 T-RUN NW_5km
115. Staśkiewicz Martyna 1997 T-RUN bieg_10km
116. Stefaniak Krzysztof 2005 Arena Ruchu bieg_5km
117. Stefaniak Maciej 1988 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
118. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu bieg_10km
119. Stefaniak Tomisław 1961 Arena Ruchu bieg_5km
120. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań bieg_10km
121. Stryszyk Izabela 1990 Nowe Oborzyska bieg_5km
122. Styperek Jakub 1982 Vege Runners bieg_10km
123. Szenknecht Adrianna 1976 Poznań bieg_5km
124. Szymańska Agnieszka 1978 Poznań bieg_10km
125. Szymański Paweł 1980 Poznań bieg_10km
126. Szyngiel Grzegorz 1987 Rodzinka.pl on tour bieg_10km
127. Śniegocki Robert 1975 *** bieg_5km
128. Święch Paweł 1985 Poznań bieg_10km
129. Święch Piotr 1980 Błażejewo bieg_10km
130. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH bieg_10km
131. Ujejska Danuta 1978 Święciechowa bieg_10km
132. Ujejski Robert 1968 Święciechowa bieg_10km
133. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team bieg_5km
134. Walkowiak Daria 1992 Poznań bieg_5km
135. Wąsiatycz Grzegorz 1956 Baranowo bieg_5km
136. Wąsiatycz Iwona 1963 Baranowo bieg_5km
137. Wąsiatycz Maciej 1996 Baranowo bieg_5km
138. Wicenty Joanna 1994 Stajnia na Zielonej bieg_5km
139. Wielik-Nowak Aleksandra 1973 Poznań bieg_10km
140. Wiśniewski Adam 1999 Walka Kostrzyn bieg_10km
141. Witczak Justyna 1971 Leszno bieg_10km
142. Witczak Stanisław 2004 Komorniki bieg_5km
143. Woźniak Łukasz 1989 Czermin bieg_5km
144. Zawrzykraj Joachim 2005 Poznań bieg_5km