Lista startowa

6. BIEG O ZDUNOWSKIEGO KAFLA

Zduny, 15.06.2019
Dystans: 5,35 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 166

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 130


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Antczak Łukasz 1982 Krotoszyn nie
2. Babijów Maciej 1999 OSP ZDUNY tak
3. BasiŃski Mariusz 1961 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
4. Bereźnicka Ewelina 1985 Zduny tak
5. Berger Paweł 1988 Ostrów Wielkopolski tak
6. Bielawny PaweŁ 1990 Koźmin Biega tak
7. Bielawski Piotr 1981 Krotoszyn nie
8. Biernat Ewa 1980 Krotoszyn tak
9. Biernat Łukasz 1978 Krotoszyn tak
10. Borowczyk Łukasz 1981 Zduny nie
11. Ceglarz Aneta 1978 Bieg o Zdunowskiego Kafla tak
12. Ceglarz Mariusz 1976 Truchtacz Dobrzyca tak
13. Czajka Bogdan 1973 Zduny tak
14. Czajka Katarzyna 1978 Bieg o Zdunowskiego Kafla tak
15. Dobrowolski Adrian 1983 Active Zone Krotoszyn nie
16. Dolata Monika 1987 Zduny tak
17. Dudek Mariusz 1977 Active Zone Krotoszyn tak
18. Dudziak Ryszard 1982 Krotoszyn tak
19. Dutkiewicz Jagoda 1996 Zduny nie
20. Dwojak Jerzy 1981 SSW TEAM KROŚNICE tak
21. Dymarska Irmina 1989 KROTOSZYѶSKA GRUPA BIEGOWA tak
22. Dziuba Luiza 1987 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
23. Fajferek Agnieszka 1983 Krotoszyn tak
24. Fajferek Przemysław 1980 Krotoszyn tak
25. Figaszewski Witold 1985 www.wfplyty.pl tak
26. Foksa Marek 1956 Borki Morawa tak
27. Folcik Ziemowit 1977 Night Runners Wrocław tak
28. Formanowski Mariusz 1977 Zduny nie
29. Frankiewicz Hania 2002 SSW TEAM KROŚNICE tak
30. Fraś Wiktoria 2001 WKURW TEAM nie
31. Frąckowiak Kamil 2001 KS "Krotosz" Krotoszyn tak
32. Gajewska Anna 1988 Żychlin nie
33. Głogowski Bartosz 1999 Krotoszyn tak
34. Góźdź Monika 1983 Running Team Milicz tak
35. Gręda Alicja 1988 Komorniki tak
36. Gręda Michał 1988 Komorniki tak
37. Grządzielska Alicja 1968 Trzebicko tak
38. Grzelak Hania 1986 Ostrów Wielkopolski tak
39. Grzybek Mariusz 1980 Zduny tak
40. Ignasiak Dariusz 1979 Krotoszyn tak
41. Jadczak Anita 1978 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
42. Jadczak Monika 2001 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
43. Jadczak Piotr 1970 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
44. Jankowski Adam 1985 Zduny tak
45. Jaruzel Jan 1971 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
46. Jastrzębska Agnieszka 1972 WKB Piast Wrocław nie
47. Jerzak Grzegorz 1986 Krotoszyn tak
48. Juszczak Izabela 1989 Ostrów Wielkopolski tak
49. Kabat Szymon 1973 TeamRomans tak
50. Kaczmarek Adam 1977 K2 POWER tak
51. Kaczmarek Anna 1984 K2 POWER tak
52. Kaczmarek Wiesław 1983 Krotoszyn tak
53. Kaik Krzysztof 1984 Krotoszyńska Grupa Biegowa nie
54. Kalak Ewa 1987 Konarzew tak
55. Kalak Jarosław 1981 KS Krotosz Krotoszyn tak
56. Kalak Kinga 1973 Zduny tak
57. Karolewski Maciej 1983 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
58. Kasprzak Anastazja 2001 Krotoszyn tak
59. Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn tak
60. Klimaszewska Agnieszka 1980 CAS Running Club nie
61. Kłopocka Agnieszka 1986 Krotoszyn tak
62. Kłopocki Miłosz 1989 Milicz tak
63. Kłopocki Tomek 1984 Krotoszyn tak
64. Knapik Tomasz 1984 KS Krotosz Krotoszyn tak
65. Kobierska-Obal Halszka 1987 Krotoszyn tak
66. Kołodziejski Maciej 1976 Krotoszyn tak
67. Kołodziejski Michał 2003 Krotoszyn tak
68. Komorniczak Anna 1979 Ccc zduny nie
69. Komorniczak Tomasz 1977 Zduny nie
70. Koniecpolski Leszek 1978 Krotoszyn tak
71. Konieczny Piotr 1988 KROTOSZYN tak
72. Kościelna Aleksandra 1992 Kobylin nie
73. Kowal Jakub 1990 Wrocław nie
74. Kowal Tomasz 1987 EBIEGI.PL tak
75. Krajecki Paweł 1971 Ostrów Wielkopolski tak
76. Krawczyk Bartłomiej 1993 Kobyla Góra tak
77. Kreczmer Monika 1987 Łagiewniki tak
78. Kroczak Grzegorz 1984 Kroroszyn tak
79. Krzywonos Maciej 1978 Rozdrażew nie
80. Kubeczak Debora 1992 Zduny tak
81. Kubel JĘdrzej 1971 KROTOSZYN tak
82. Kwiatkowska Monika 1980 Lutogniew tak
83. Lech Aleksandra 1994 Decathlon Gniezno nie
84. Leśnicki Marek 1967 KP PSP Świdnica nie
85. Lewandowski Kornel 1990 Poznań tak
86. Lombarski Łukasz 1982 SSW Team Krośnice tak
87. Ludzis Piotr 1998 Zduny tak
88. Łuczak Izabela 1982 Krotoszyn tak
89. Maciejewski Krzysztof 1982 KS KROTOSZ KROTOSZYN tak
90. Malec Andrzej 1960 ZDUNY tak
91. Malec Marek 1987 ZDUNY tak
92. Marciniak Dawid 1994 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
93. Marciniak Jakub 1989 Koźmin Biega nie
94. Marcisz Karol 1979 Krotoszyn tak
95. Marczak Przemysław 1981 Running Team Milicz tak
96. Marek Daniel 1974 Cybina Team nie
97. Mądrecki Dariusz 1968 Krotoszyn tak
98. Migaj Dorota 1978 Frontlineacademy Poland tak
99. Migasiewicz Dominik 1983 IT KRD tak
100. Migasiewicz Marcin 1990 Runnig team Milicz tak
101. Miter-Pawłowska Agnieszka 1981 Krotoszyn nie
102. Młynarz Adrian 1992 1992 tak
103. Mroczkowski Karol 1985 KS Krotosz Krotoszyn nie
104. Mrzywka Waldemar 1962 KROTOSZYN tak
105. Nagler Krzysztof 1958 RadMed nie
106. Nele Mateusz 1988 Drużyna Kafla/ OSP Zduny tak
107. Niedbała Igor 1997 Zduny tak
108. Nohr Damian 1979 SSW TEAM KROŚNICE tak
109. Nowak Sławomir 1985 1985 tak
110. Nycek Jagoda 1998 Krotoszyn tak
111. Obal Dariusz 1978 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
112. Obal Monika 1978 Zduny tak
113. Pachurka Ewa 1991 Jarocin tak
114. Paszke Aleksander 1974 Leszno nie
115. Pawlaczyk Bartosz 1996 MKS Parasol Wrocław nie
116. Petzold Robert 1978 Zduny tak
117. Pinkowski Edmund 1966 KS MARATON OSTRÓW WLKP. tak
118. Piorunek Dawid 1982 Zduny nie
119. Piotrowska Aleksandra 2001 Milicz tak
120. Piszczek Ryszard 1963 WKB Piast Wrocław nie
121. Plota Mateusz 1989 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
122. Plucińska Iwona 1981 OSP/Bieg o Zdunowskiego Kafla tak
123. Pluciński Michał 1978 Wesco tak
124. Pluta Adam 1988 Krotoszyn nie
125. Portaszkiewicz Anna 1984 ZDUNY tak
126. Przybył Beata 1989 Gorzyce Wielkie tak
127. Przybył Łukasz 1988 Pędząca Jajecznica tak
128. Przyjemski Dawid 1997 PolskiChłopak nie
129. PudŁo Piotr 1987 Kb Szerszeń Oleśnica nie
130. Rajewska Marta 1984 pędząca jajecznica tak
131. Rapczyński Radosław 1973 Krotoszyn tak
132. Raszka Krzysztof 1975 Running Team Milicz nie
133. Ratajek Monika 1977 run-log.com tak
134. Ratajek Tomasz 1974 Zduny tak
135. Rogala Grzegorz 1990 KS MARATON OSTRÓW WLKP. nie
136. Roszak Piotr 1988 OSP ZDUNY/ Bieg o Zdunowskiego Kafla tak
137. Rychlik Dominik 2000 Chwaliszew tak
138. Smoczyk Ewa 1973 Ssw team Krośnice tak
139. Stawowy Piotr 1992 Krotoszyn nie
140. Swora Martyna 1995 Zduny tak
141. Szmolke Justyna 1988 Krotoszyn tak
142. Szymczak Łukasz 1985 SSW Team Krośnice tak
143. Szyrner Wioleta 1975 Zduny tak
144. Śnieciński Zdzisław 1964 Rozpędzone Kopieczki tak
145. Świątek Maciej 1989 GAMAMOBLER tak
146. Tanaś Bogumiła 1983 KS Krotosz Krotoszyn tak
147. Tataruda Klaudia 1992 Krotoszyn nie
148. Tobiasz Maciej 1995 Krotoszyn tak
149. Torzecki Jarosław 1985 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
150. Trąbka Arkadiusz 1976 Krotoszyn tak
151. Wachowiak-Wiatrak Aldona 1979 Kobierno tak
152. Walenczak Waldemar 1978 Zduny tak
153. WaligÓra Adam 1980 KROTOSZYN nie
154. Waligóra Michalina 1990 krotoszyn nie
155. Walus Barbara 1978 TS Regle Szklarska Poręba tak
156. Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega tak
157. Wojciechowska Karolina 1982 Wrocław tak
158. Wroński Michał 1982 Krotoszyńska Grupa Biegowa tak
159. Zawada Dominika 1995 Krotoszyn tak
160. Zawada Jolanta 1986 Krotoszyn tak
161. Zawodny Jacek 1976 KOŹMIN BIEGA tak
162. Ziajka Joanna 1986 Zduny tak
163. Ziajka Piotr 1986 Dziady Borowe tak
164. Zielonka Waldek 1984 Zduny tak
165. Zwierzchowski Piotr 1971 Parkrun Poznań tak
166. Żołdak Paweł 1990 Harpagan Team Milicz tak