Lista startowa

II Bieg Ognia i Wody
#wyścigowadycha

W ramach biegu:

XXV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków
Państwowej Straży Pożarnej w Biegu Ulicznym na 10 km

Finał Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego PSP - 2019

II Mistrzostwa Wielkopolski Policji

Bieg zaliczany do I Pucharu Wielkopolski Służb Mundurowych
Tor Poznań 12.10.2019
Dystans: 10 km (atest PZLA)


Liczba zgłoszonych zawodników: 60


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers tak
2. Biłyk Ryszard 1976 Wysogotowo tak
3. Binkowski Michał 1989 KMP Poznań tak
4. Blandziński Filip 1998 INVICTUS tak
5. Bocian Magdalena 1975 Sady tak
6. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM tak
7. Ciesielski Marcin 1974 Klub Szachowy Piątka Skierniewice tak
8. Di Marino Massimo 1973 Poznań tak
9. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu tak
10. Fliszkiewicz Artur 1981 #WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
11. Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS tak
12. Grabowski Paweł 1982 KP PSP Środa Wielkopolska tak
13. Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS tak
14. Grzechowiak Slawomir 1990 Przezmierowo tak
15. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE nie
16. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE tak
17. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM tak
18. Hofman Krzysztof 1994 Września tak
19. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica tak
20. Jazikowski Paweł 1972 Poznań tak
21. Jeleniewska Barbara 1981 GORZÓW WLKP. nie
22. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz tak
23. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM tak
24. Kosiorek Darek 1967 Poznań tak
25. Kozajda Andrzej 1962 1962 nie
26. Kozajda Maria 1962 1962 nie
27. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM tak
28. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM tak
29. Lupa Mateusz 1990 MARGONIN nie
30. Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl tak
31. Mantaj Agnieszka 1979 Dąbrowski TEAM tak
32. Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki tak
33. Milczarek Paweł 1989 KP PSP PLESZEW / WOZ-TRANS tak
34. Nalewalska Joanna 1987 #SobasTeam nie
35. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy tak
36. Orlicki Michał 1981 Ramirent tak
37. Piśmienny Mieszko 1987 WOJTEK TEAM tak
38. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team tak
39. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo tak
40. Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners tak
41. Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners nie
42. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM tak
43. Różalska Ewa 1978 Poznań nie
44. Sierzant Adrian 1989 S-BROTHERS tak
45. Sierzant Adrian 1989 S-BROTHERS tak
46. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM tak
47. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
48. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej tak
49. Sobocińska Anna 1981 Odchłań Hadesu tak
50. Targoński Sławomir 1980 Zalasewo tak
51. Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn tak
52. Tomczak Joanna 1982 OSP Ocieszyn tak
53. Turek Michał 1993 KP PSP Szamotuły tak
54. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo tak
55. Wasielewska Natalia 1984 DRUŻYNA SZPIKU tak
56. Wasielewski Błażej 1983 DRUŻYNA SZPIKU tak
57. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze tak
58. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP POZNAŃ tak
59. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team tak
60. Zacharski Jerzy 1962 1962 tak