Lista startowa

II Bieg Ognia i Wody
#wyścigowadycha

W ramach biegu:

XXV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków
Państwowej Straży Pożarnej w Biegu Ulicznym na 10 km

Finał Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego PSP - 2019

II Mistrzostwa Wielkopolski Policji

Bieg zaliczany do I Pucharu Wielkopolski Służb Mundurowych
Tor Poznań 12.10.2019
Dystans: 10 km (atest PZLA)


Liczba zgłoszonych zawodników: 50


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers tak
2. Biłyk Ryszard 1976 Wysogotowo tak
3. Blandziński Filip 1998 INVICTUS tak
4. Bocian Magdalena 1975 Sady tak
5. Ciesielski Marcin 1974 Klub Szachowy Piątka Skierniewice tak
6. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu tak
7. Grzechowiak Slawomir 1990 Przezmierowo tak
8. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE nie
9. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE tak
10. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM tak
11. Hofman Krzysztof 1994 Września tak
12. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica tak
13. Jazikowski Paweł 1972 Poznań tak
14. Jeleniewska Barbara 1981 GORZÓW WLKP. nie
15. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz tak
16. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM tak
17. Kosiorek Darek 1967 Poznań tak
18. Kozajda Andrzej 1962 1962 nie
19. Kozajda Maria 1962 1962 nie
20. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM tak
21. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM tak
22. Lupa Mateusz 1990 MARGONIN nie
23. Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl tak
24. Mantaj Agnieszka 1979 Dąbrowski TEAM tak
25. Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki tak
26. Milczarek Paweł 1989 KP PSP PLESZEW / WOZ-TRANS tak
27. Nalewalska Joanna 1987 #SobasTeam nie
28. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy tak
29. Orlicki Michał 1981 Ramirent tak
30. Piśmienny Mieszko 1987 WOJTEK TEAM tak
31. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team tak
32. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo tak
33. Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners nie
34. Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners tak
35. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM tak
36. Różalska Ewa 1978 Poznań nie
37. Sierzant Adrian 1989 S-BROTHERS tak
38. Sierzant Adrian 1989 S-BROTHERS tak
39. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM tak
40. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
41. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej tak
42. Sobocińska Anna 1981 Odchłań Hadesu tak
43. Targoński Sławomir 1980 Zalasewo tak
44. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo tak
45. Wasielewska Natalia 1984 DRUŻYNA SZPIKU tak
46. Wasielewski Błażej 1983 DRUŻYNA SZPIKU tak
47. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze tak
48. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP POZNAŃ tak
49. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team tak
50. Zacharski Jerzy 1962 1962 tak