Lista startowa

XXVII BIEG OPALIŃSKICH
o Puchar Burmistrza Opalenicy

Opalenica 05.08.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 399


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
2. Adamczak Piotr 1981 Grodzisk Wielkopolski
3. Andrys Marcin 1989 Grodzisk Wielkopolski
4. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl
5. Andrzejczak Łukasz 1985 Nowy Tomyśl
6. Anioła Krystian 1993 Grodzisk wlkp
7. Anioła Patrycja 1993 Grodzisk wielkopolski
8. Antkowiak Mirosław 1964 Krosno Odrzańskie
9. Arent Jacek 1977 Rakoniewice
10. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegaja
11. Badziński Adrian Dariusz 1989 Buk
12. Barczak Paweł 1980 Aniro Run Team
13. Bartkowiak Patryk 1993 Grodzisk Wlkp.
14. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza
15. Beder Grzesiek 1986 Nowy Tomyśl
16. Bednarek Aneta 1977 Poznań
17. Bednarek Arkadiusz 1977 Murowana Goślina Biega/Night Runners
18. Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza
19. Bendowski Marek 1962 Grodzisk Wielkpolski
20. Bereszyński Sebastian 1987 DANFLOR TEAM
21. Biegańska Magda 1980 Opalenicki Klub Biegacza
22. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
23. Bielawa Maciej 1979 NKB Chyży Nowy Tomyśl
24. Bilawa Karolina 1995 Wolsztyńska Akademia Biegowa
25. Błaszczyk Agnieszka 1994 Poznań
26. Bocian Julian 1980 AmiBelle
27. Bocian Marek 1963 KB Geotermia Uniejów
28. Boiński Bartosz 1992 Bukowski Klub Biegacza
29. Borkowski Piotr 1962 Sulma Sulechów
30. Borowczyk Katarzyna 1983 Hart Skoki
31. Bosiacki Tomasz 1981 Szamotuły
32. Bosy Daniel 1989 LKS Sana Koscian
33. Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
34. Bronczak Tomasz 1976 Airbit Club
35. Bruździak Jakub 1996 17 WBZ
36. Brzoska Joanna 1984 Kwilcz
37. Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega
38. Budzyk Piotr 1986 Zielona Gora
39. Cebernik Magda 1984 Osiedle Rozalin w Lusówku
40. Chłopek Magdalena 1969 Tkkf łabędz zbaszyn
41. Chojniak Wiesław 1973 Poznań
42. Chojnicki Damian 1997 Bydgoskie Okonie
43. Chwirot Kazimierz 1971 Osiedle Rozalin w Lusówku
44. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza
45. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza
46. Cieslak Gosia 1984 Poznań
47. Cybal Michał 1974 Grodzisk Wlkp.
48. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza
49. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA
50. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza
51. Czapracki Dominik 1976 Opalenica
52. Czapracki Mikołaj 1994 Nowy Tomyśl
53. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu
54. Dolecka Ela 1975 NKB Chyży Nowy Tomyśl
55. Dolecki Arkadiusz 1976 Nowy Tomyśl
56. Domagalski Marcin 1962 Opalenicki klub biegacza
57. Dominiak Arkadiusz 1979 brak
58. Dominiak Diana 1981 brak
59. Dominiak Mateusz 1995 Drużyna Biegaczy Gmina Granowo
60. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica
61. Drzewiecki Damian 1986 Grodzisk Wielkopolski
62. Dulat Radosław 1989 Przyprostynia
63. Dura Robert 1989 Grupa Piątkowa-
64. Dysarz Przemysław 1981 Alliance Technology Fehlau Run Team
65. El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne
66. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team
67. FabijaŃczyk Lidia 1986 bbl zbąszynek
68. Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team
69. Fedorowicz Dariusz 1985 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
70. Filipiak Jarosław 1988 Opalenica
71. Firlej Beata 1979 WIELICHOWO
72. Florczak Marcin 1971 Wojnowice
73. Fornalik PrzemysŁaw 1975 Lwówek Wielkopolski
74. Fornalik Sławomir 1976 Osiedle Rozalin w Lusówku
75. Frański Ernest 2001 Bolewice
76. FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl
77. Frański Rafał 1972 Luboń
78. Gałganek Mateusz 1991 Trzciel
79. Gapiński Łukasz 1983 Start Wałycz
80. Genstwa Anna 1984 Poznan
81. Giełdon Weronika 1993 Granowo
82. Gierasiński Alan 1995 Fałkowo Team
83. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY / CITY ZEN_
84. Głowacka Agnieszka 1993 Grodzisk Wielkopolski
85. Głowacki Radosław 1994 Poznań
86. Głuszak Bartek 1999 UKS Szybki Lopes Nekla
87. Golak Agnieszka 1976 Runner's Power
88. Golczak Piotr 1982 Grodziski Klub Biegacza
89. Górczak Arkadiusz 1995 Buk
90. Górczak Wojciech 1969 Opalenica
91. Górczyński Rafał 1976 Nowy Tomyśl
92. Grabski Rafał 1992 Danflor Team
93. Grelka Adrianna 1991 Rossbiegani
94. Grzelewski Karol 1977 STADO
95. Grzywaczyk Artur 1964 parkrun Poznań , Biegam Bo Kocham Ten Stan
96. Gubański Mateusz 1993 Śrem
97. Guzik Joanna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl
98. Gwardzik Karolina 1978 biegam bo lubię
99. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl
100. Hamrol Łukasz 1977 Bliźnik Team Śmigiel
101. Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team/BBKTS/Kung Fu Małpy
102. Hofman Marcin 1987 Osp Opalenica
103. Huchwajda Sławomir 1996 Uścięcice
104. Huszczanowska Aleksandra 1983 KolecTeam
105. Hwalisz Laura 2001 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
106. Iks Andrzej 1983 BKB BAKCYL
107. Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin
108. Jagodzińska Joanna 1984 Team Aktywny Stęszew
109. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica
110. Janicka-Tomiak Eliza 1973 1973
111. Janiszewski Waldemar 1963 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
112. Jankowski Maciej 1979 Poznań
113. Jankowski Paweł 1981 Kościan
114. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza
115. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza
116. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza
117. Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK
118. Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK
119. Jastrzębski Olgierd 1989 Opalenica24.info
120. Jastrzębski Wojciech 1986 K.S Tęcza
121. Jekiel Sylwia 1977 grodzisk wlkp
122. Jena Krzysztof 1956 Team Postep Pniewy
123. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko
124. Jerzykowski Tomasz 1979 Zgryźliwi Tetrycy
125. Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice
126. Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
127. Jopek Dawid 1977 Nowy Tomyśl
128. Judkowiak RafaŁ 1973 Gałowo
129. Kaczmarek Aneta 1988 Nowy Tomyśl
130. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD
131. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD
132. Kaczmarek Maciej 1990 Myślę stopami
133. Kaczmarek Maciej 2001 Bolewice
134. Kaczmarek Zbigniew 1960 niezrzeszony
135. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
136. Kałek Rafał 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
137. Kamiński Łukasz 1988 KM Lwówek
138. Kańduła Rajmund 1983 Drużyna szpiku
139. Kańduła Tomasz 1996 LKP Inter Zdrój
140. Kasprzyk Piotr 1969 ANIRO RUN TEAM
141. Kawa Hubert 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl
142. Kazibut Zdzisław 1952 Securitas Poznań
143. Kaźmierczak Adam 1990 Poznań
144. Kaźmierczak Jan 1997 Opalenica
145. Kaźmierczak Tomasz 1975 Lusówko
146. Kędzia Bartlomiej 1977 LKS Sana Koscian
147. Kinastowski Piotr 1944 Malta Poznań
148. Kleszcz Robert 1974 ORANGE POLSKA
149. Klimczyk Roman 1973 NKB CHYZY NOWY TOMYSL
150. Klupczyńska Karolina 1995 UE Poznań
151. Kmiecik Marek 1981 Danflor Team
152. Kolecki Damian 1976 KolecTEAM Zbąszynek
153. Konieczny Bartłomiej 1978 Niezrzeszony
154. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
155. Końka Magdalena 1985 Team Berotu
156. Końka Tomasz 1980 Team Berotu
157. Kosiorek Darek 1967 amator
158. Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań
159. Koza Mariusz 1970 Grodzisk Wielkopolski
160. Kramska Justyna 1990 Phoenix Contact Wielkopolska
161. Król Darek 1967 Hernik Team
162. KrÓl Sebastian 1993 Danflor Team
163. Królik Krzysztof 1959 MUAY RUNNING TEAM
164. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
165. Kruszona Grzegorz 1987 Opalenica
166. Krysztofiak Slawomir 1965 1965
167. Krzemińska Agnieszka 1998 Poznań
168. Kubiak Tomasz 1974 Lusówko
169. Kubicki Mateusz 1987 Koscian
170. Kubis Agnieszka 1975 Grodzisk Wielkopolski
171. Kucharzewski Marek 1989 Grodzisk Wielkopolski
172. Kucz Sławomir 1974 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
173. Kujawa Filip 1995 Hart Skoki
174. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza
175. Kukawa Izabela 1983 Opalenicki Klub Biegacza
176. Kukułka Daniel 1998 Duszniki
177. Kunc Anna 1986 Opalenicki Klub Biegacza
178. Kunysz Łukasz 1996 KOLEC TEAM Zbąszynek
179. Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza
180. Kupczyński Dawid 1984 Opalenica
181. Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
182. Kurek Robert 1973 Grodzisk Wielkopolski
183. Kurek Sylwia 1975 Grodzisk Wielkopolski
184. Kurek Tomasz 1977 Opalenica
185. Kurzyński Piotr 1980 Team Berotu
186. KwasiŻur Agata 1983 MUAY RUNNING TEAM
187. Kwiatek Sylwia 1992 KolecTEAM Zbąszynek
188. Kwiatek Wojciech 1989 KolecTEAM Zbąszynek
189. Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy
190. Lisek Janusz 1979 Team Berotu
191. Lisek MieczysŁaw 1959 Osiedle Rozalin w Lusówku
192. Lulka Joanna 1994 Brak
193. Łagoda Robert 1967 KB Maniac Poznań
194. Ławniczak Paweł 1986 Zbąszyń
195. Łuc Jan 1954 Mercedes -Benz -STS
196. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl
197. Łukasik Paweł 1983 Grodzisk Wielkopolski
198. Maciałek Paweł 1976 Opalenicki Klub Biegacza
199. Maciąg Iwona 1988 Bolewice
200. Maciejewski Ryszard 1975 1975
201. Majewski Piotr 1993 Sielinko
202. Makles Andrzej 1961 Grodzisk Wlkp.
203. Malewicz Maria 1984 Drużyna Wisienki
204. Malewicz Robert 1984 Drużyna Wisienki
205. Mania Emil 1983 Zgryźliwi Tetrycy
206. Mańczak Bogdan 1956 NKB Chyży
207. Marciniak Błażej 1956 Marcinak Team
208. Marciniak Klaudia 1993 Granowo
209. Marciniak Roma 1998 Marciniak Team
210. Marciniak Waldemar 1960 Marciniak Team
211. Markiewicz Jagoda 1997 OSP Kamieniec
212. Mazur Agnieszka 1986 KolecTEAM Zbąszynek
213. Mazur Marcin 1988 KolecTeam Zbąszynek
214. Mazurkiewicz Hanna 1971 Grodzisk Wlkp.
215. Melnychenko Svitlana 1986 Galopujące ślimaki :)
216. Miaskowski Dawid 1980 MIASEK TEAM
217. Miazek Tomasz 1987 Galopujące ślimaki :)
218. Mierzyński Szymon 1977 KolecTEAM Zbąszynek
219. MigdaŁ Jan 1959 TKKF ZBĄSZYŃ ŁABĘDŻ
220. Miller Adrian 1984 Grodziski Klub Biegacza
221. Minta SŁawek 1972 SYRENA ZBĄSZYNEK
222. Miszta Karol 1985 KolecTeam
223. Miszta Marcin 1981 Zbąszyń
224. Miszta Milena 1992 KolecTeam
225. Miś Jarosław 1995 OBY PEPE BIEGŁ
226. Mocek Marek 1998 Danflor Team
227. Molicki Daniel 1975 boczniakarnia.pl
228. Mortka ElŻbieta 1971 OSP Opalenica
229. Mułkowski Daniel 1984 Sielinko
230. Munyama ElŻbieta 1968 Kamieniec
231. Nagucki Karol 1993 Opalenica
232. Nawrot Marcin 1993 Wojnowice Wlkp
233. Nowak Damian (dimas) 1981 Piekarnia Wiejska w Zębowie/ HernikTeam
234. Nowak Paweł 1981 Szybki Eddie
235. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza
236. Nowak Robert 1999 Nowaki Team
237. Nyga Emilia 1989 Team Berotu
238. Oksza-Skibiński Robert 1973 Hart Skoki
239. Olszewski Wojciech 2000 Adamowo
240. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel
241. Osękowski Michał 1988 Zenit Wytomyśl
242. Ostajewska Karolina 1998 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
243. Ostajewski Adam 2001 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
244. Ostajewski Tomasz 1975 Osiedle Rozalin w Lusówku
245. Pajchrowski RafaŁ 1970 OPALENICA
246. PakuŁa Dawid 1980 Grodzisk Wielkopolski
247. Pakuła Mikołaj 1982 KB Maraton Turek
248. Panek Roman 1959 Miłośnicy Piłki Nożnej
249. Pankowski Filip 1993 Ryczywół
250. Pasiecznik Miłosz 1986 MUAY RUNNING TEAM
251. Paszke Michał 1974 Grodzisk Wlkp.
252. Patan Krzysztof 1985 Opalenicki Klub Biegacza
253. Pawlak Julia 1995 Poznań
254. Pawleta Michał 1976 Night Runners Gliwice
255. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice
256. Perz Emilia 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa
257. Perz Marzenna 1968 Usługowy Zakład Ślusarski
258. Pewiński Tomasz 1977 Opalenica
259. Piaskowski Artur 1990 Opalenica
260. Piątas Krzysztof 1979 Nowy Tomyśl
261. Piątek Agnieszka 1993 OSP CHROŚNICA
262. Piechota Stanisław 1962 Klub Biegacza Bolewice
263. Piesik Marek 1977 Opalenicki Klub Biegacza
264. Pietrzyk Maciej 1987 KolecTeam Zbąszynek
265. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza
266. Piotr Marek 1980 M&M's
267. Piwosz Andrzej 1960 Grodziski Klub Biegacza
268. Płochocki Ryszard 1961 TEAM WERNER
269. Płonka Krzysztof 1975 Trzciel
270. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA
271. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
272. PrÜfer PaweŁ 1972 Kosieczyn
273. Prządka Michał 1979 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
274. Prządka Wojciech 1982 Nowy Tomyśl
275. Przewoźny Piotr 1983 Buk
276. Przybylak Mariusz 1986 Poznań
277. Przybylak Weronika 1986 Poznań
278. PrzybyŁ WŁadysŁaw 1962 KB Aktywni Środa Wlkp.
279. Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza
280. Przybysz Małgorzata 1995 Grodziski Klub Biegacza
281. Przybysz Sławek 1983 Opalenicki Klub Biegacza
282. Przybytkowski Krzysztof 1974 Drużyna jezusa
283. Przydrożny Patryk 1993 Elo Jarek
284. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony
285. Raczyński Paweł 1990 Team Draczyński
286. Radajewska Agata 1970 Radar-Team
287. Radajewski Krzysztof 1960 Radar-Team
288. Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
289. Ratajczak Krzysztof 1980 Poznań
290. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
291. Rączkowski Włodzimierz 1956 Opalenica
292. Remisz Izabella 1990 Wolny Wybieg
293. Roesler Magdalena 1991 Lubiechowo
294. Rogoziński Henryk 1976 Bukowski Klub Biegacza
295. Rostkowski Zygmunt 1949 amator
296. Rozmus Mateusz 1994 WS Delegatura Głogów
297. Rubczyński Mateusz 1989 Marciniak Team
298. Rucioch Monika 1990 KolecTEAM
299. Rupa Sławomir 1979 Grodzisk Wielkopolski
300. Rusiecki Mateusz 1997 Grodzisk Wielkopolski
301. Rusiecki Paweł 1971 Grodzisk Wielkopolski
302. Ruta Dariusz 1971 brak
303. Rutka Marek 1978 MUAY RUNNING TEAM
304. Rychter Piotr 1981 Opalenicki Klub Biegacza
305. Rządkowska Maria 1975 ustka
306. Samelska Monika 1975 Rumianek
307. Seidler Bartek 1977 Hart Skoki
308. Serwa Michał 1989 Grodzisk Wielkopolski
309. Sieroń Kamil 1991 Team Berotu
310. Sikora Ilona 1985 Luboń
311. Sikora Piotr 1982 TGV Club
312. Skorupinski Dariusz 1988 Rakoniewice
313. Skotarek Magdalena 1984 Poznań
314. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza
315. Skotnicka Daria 1984 1984
316. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi Patrol
317. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza
318. Spychała Łukasz 1982 Team Berotu
319. Stachowiak MichaŁ 1977 WOJNOWICE
320. Stachowiak Tomasz 1978 Wolsztyn
321. Stańczak Janusz 1960 KB Kosynier Wrsesnia
322. Starosta Sławomir 1973 Ostroróg
323. Stempin Danuta 1981 Rakoniewice
324. Stempin Łukasz 1977 Rakoniewice
325. Stermula Agata 1982 Grodzisk Wlkp.
326. Strugała Dorota 1979 Grodzisk Wlkp
327. Strugała Mariusz 1980 Grodzisk Wlkp
328. Strzelecka Ewelina 1984 -
329. Szadach Aldona 1975 PTASZKOWO
330. Szczepaniak Konrad 1980 wielichowo
331. Szczepaniak Mariusz 1986 LKS Sana Koscian
332. Szczepaniak Michał 1988 MUAY RUNNING TEAM
333. Szczudlak Renata 1986 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
334. Szeszuła Bartosz 1986 1986
335. Szeszuła Mariusz 1989 OSP OPALENICA
336. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
337. Szott Krzysztof 1957 Zbąszynek
338. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
339. Szymankiewicz Andrzej 1975 Mariankowo
340. Szymanowski Krzysztof 1993 SZYMANOWSKI TEAM
341. SzymaŃska Donata 1971 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
342. Szymański Marian 1965 Bukowski Klub Biegacza
343. Szymański Paweł 1980 MUAY RUNNING TEAM
344. Szymański Roman 1966 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA
345. Szymczak Magdalena 1973 Grodzisk Wielkopolski
346. Szymkowiak Andrzej 1962 Team Berotu
347. Szypura Karol 2001 OPALENICA
348. Szypura Katarzyna 1972 OPALENICA
349. Szypura Robert 1970 OPALENICA
350. Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna
351. ŚwiĄtek Agata 1993 OSP OPALENICA
352. Świergiel Paulina 1985 Nowy Tomyśl
353. Świtała Ewa 1995 lub wybierz z listy
354. Talikadze Roman 1958 LKS Sana Koscian
355. Targosz Wojciech 1976 Opalenica
356. Tomaszewski Krzysztof 1967 KB Maraton Turek
357. Torchała Marek 1972 nie zrzeszony
358. Trawa Małgorzata 1977 Wielichowo
359. Trzepacz Gabriela Maryka 1993 KB Maraton Turek
360. Urbański Jarosław 1964 Poznań
361. Uzarewicz Robert 1975 FinMan
362. Walkowiak Waldemar 1990 Opalenica
363. WaŁĘsa MiŁosz 1986 Nowy Tomyśl
364. Wasiek Łukasz 1983 Drużyna Szpiku/KP PSP GRODZISK
365. Wawrzyniuk Mariusz 1979 ALGRAF RACE TEAM
366. Wencel Piotr 1946 Konarzewo
367. Werner Katarzyna 1989 TEAM WERNER
368. Werner Robert 1994 TEAM WERNER
369. Wesoły Piotr 1963 Klub biegacza Bolewice
370. Widełka Jakub 2002 TEAM WERNER
371. Wieland Lidia 1972 Leszno
372. WilczyŃski Krzysztof 1960 Poznań
373. Winckiewicz Marek 1976 Poznań
374. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team
375. Witkowski Mateusz 1990 1990
376. Wojciechowski Andrzej 1972 KB Maraton Turek
377. Wojciechowski Robert 1971 Opalenica
378. Wojtalak Weronika 1992 Bukowski Klub Biegacza
379. Wolna Aleksandra 1956 WORUBA
380. Wołowicz Hanna 1988 Poznań
381. Wołowicz Krzysztof 1989 Poznań
382. Wozniak Tomasz 1957 Galopujące ślimaki :)
383. Woźna-Kaczmarek Serafina 1990 Grodzisk Wielkopolski
384. Woźny Przemysław 1990 Bukowski Klub Biegacza
385. Wróbel Maciej 1992 Grodziski Klub Biegacza
386. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona
387. Wrzos Agnieszka 1984 Kaszczor
388. Wytwer BŁaŻej 1988 TEAM WERNER
389. Zawieja Marcin 1977 Opalenica
390. Zdziarski Tomasz 1978 Kopanki
391. Zeidler Adrian 1998 Grodzisk Wielkopolski
392. Zerbst Jacek 1974 niezrzeszony
393. Zerbst Sławek 1986 Nowy Tomyśl
394. Ziemek Tomasz 1979 Team Berotu
395. Ziętarski Bogusław 1972 Drużyna Szpiku
396. Zimna Marta 1993 -
397. Zimny Jan 1997 Opalenica
398. Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
399. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy