Lista startowa

XIII Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń 09.04.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 249


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Milena 2013 Przedszkole "Dziecięcy Raj" Bieg Smerfa - 200m
2. Adamczak Wiktoria 2006 SP nr 5 Bieg - 600m
3. Adamska Aleksandra 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
4. Andrzejewska Lorina 2007 Szkoła Podstawowa nr.5 w Gostyniu Bieg - 600m
5. Bartkowiak Marta 2010 PRZEDSZKOLE ZIELONA ZATOKA GOSTYŃ Bieg Smerfa - 200m
6. Bartkowiak Piotr 2008 SP5 GOSTYŃ Bieg Malucha - 600m
7. Baszyńska Natalia 2008 szkoła podstawowa nr5 Bieg Malucha - 400m
8. Baszyński Bartosz 2010 przedszkole nr 4 w gostyniu Bieg Smerfa - 200m
9. Baszyński Mateusz 2004 szkoła podstawowa nr5 Bieg - 1200m
10. Bazan Wiktor 2013 Przedszkole "Bajka" Bieg Smerfa - 200m
11. Bielecka Karolina 2003 UKS jedynka Gostyń Bieg - 1200m
12. Bielecka Patrycja 2003 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
13. Bieniek Mateusz 2001 UKS ACHILLES LESZNO Bieg - 1500m
14. Bieniek Paulina 2002 UKS ACHILLES LESZNO Bieg - 1200m
15. Biernat Amelia 2007 Szkola Podstawowa nr.5 w Gostyniu Bieg - 600m
16. Biernat Kacper 2011 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
17. Biernat Nina 2009 Gostyń Bieg Malucha - 400m
18. Biernat Nina 2009 Gostyń Bieg Malucha - 400m
19. Binięda Nadia 2010 przedszkole nr 5 Bieg Smerfa - 200m
20. Błaszczyk Natalia 2012 Przedszkole nr 5 Kubusia Puchatka w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
21. Błaszczyk Wojciech 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
22. Borowczak Laura 2013 Przedszkole Zielona Zatoka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
23. Brucks Anna 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 800m
24. Brucks Maria 2009 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
25. Bulczyńska Antonina 2014 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
26. Chudy Paweł 2007 Parkrun GOSTYŃ Bieg - 800m
27. Chudzińska Kaja 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
28. Czwojdrak Mikolaj 2008 Smolice Bieg Malucha - 600m
29. Długa Nadia 2014 GOSTYŃ Bieg Smerfa - 200m
30. Długi Igor 2011 przedszkole Gostyń Bieg Smerfa - 200m
31. Domelewska Zosia 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 600m
32. Drygas Nikola 2005 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
33. Dubaniewicz Filip 2007 Szkoła nr 5 Gostyń Bieg - 800m
34. Dubisz Julia 2007 sp nr 5 Bieg - 600m
35. Dubisz Szymon 2011 pm nr 4 Bieg Smerfa - 200m
36. Dzikowska Adrianna 2006 Szkoła podstawowa nr.1 w Gostyniu Bieg - 600m
37. Dzikowski Mikołaj 2004 Podstawowa nr.1 w Gostyniu Bieg - 1200m
38. Fabisiak Filip 2008 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600m
39. Fabisiak Natalia 2010 Przedszkole nr 4 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
40. Fr±ckowiak Izabela 2011 Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
41. Fr±ckowiak Marek 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
42. Fr±ckowiak Mikołaj 2004 Społeczna Jedynka Poznań Bieg - 1200m
43. Fr±ckowiak Zosia 2009 Społeczna Jedynka Poznań Bieg Malucha - 600m
44. Furmanek Karolina 2011 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
45. Furmanek Lidia 2006 szkoła podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 600m
46. Furmanek Maciej 2005 szkoła podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
47. Galusińska Anna 2006 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 600m
48. Galusińska Olga 2006 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 600m
49. Gano Dawid 2007 Szkoła nr 5 Gostyn Bieg - 800m
50. Gaszek Gabriela 2006 SP 5 Gostyń Bieg - 600m
51. Gaszek Lena 2010 PM 4 Bieg Smerfa - 200m
52. Gembalska Aleksandra 2008 SP5 Bieg Malucha - 400m
53. Gembalski Wiktor 2010 Przedszkole "Zielona Zatoka" Bieg Smerfa - 200m
54. Gendera Martyn 2009 DAGBUD GOSTYŃ, SP nr 2 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
55. Gendera Tymon 2011 DAGBUD GOSTYŃ, PM nr 5 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
56. Gliszczyńska Oliwia 2005 podstawowa nr 5 Bieg - 800m
57. Gmur Łucja 2007 SP 5 Gostyń Bieg - 600m
58. Gmur Maria 2010 Przedszkole nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
59. Golniewicz Marcin 2006 SP nr 5 Gostyń Bieg - 800m
60. Grzelczyk Zuzanna 2006 szkoła podstawowa nr 5 Bieg - 600m
61. Grzesik Fabian 2009 sp5w gostyniu Bieg Malucha - 600m
62. Grzesik Patrycja 2008 sp5w gostyniu Bieg Malucha - 400m
63. Grze¶kowiak Hubert 2006 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
64. Grze¶kowiak Szymon 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
65. Grze¶kowiak Zofia 2009 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
66. Gumienny Jakub 2008 KANIA GOSTYŃ Bieg Malucha - 600m
67. Handke Dominik 2007 SP Nr5 Bieg - 800m
68. Handke Mikołaj 2004 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
69. Hanusek Anna 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
70. Hanusek Natalia 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 600m
71. Hoffmann Karolina 2007 Sp74 Poznan Bieg - 600m
72. Hoffmann Maksymilian 2010 Poznan Bieg Smerfa - 200m
73. Jakubiak Leszek 2005 sp nr 5 gostyń Bieg - 1200m
74. Jakuszkowiak Maciej 2009 SP nr 5 Bieg Malucha - 600m
75. Jakuszkowiak Michalina 2005 SP nr 5 Bieg - 800m
76. Jakuszkowiak Mikołaj 2006 SP nr 5 Bieg - 800m
77. Jańczak Kacper 2007 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
78. Jańczak Nadia 2012 Przedszkole Piotru¶ Pan w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
79. Jarożek Klaudia 2008 SP.5 Bieg Malucha - 400m
80. Jaskierska Lena 2010 Przedszkole nr 1 Bieg Smerfa - 200m
81. Jazdończyk Maja 2006 Szkoła podstawowa numer 5 w Gostyniu Bieg - 600m
82. Jędroszkowiak Kacper 2009 Szkoła Podstawowa NR 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
83. Juszkiewicz Oliwia 2007 zs garzyn Bieg - 600m
84. Kaczor Marcin 2011 Ochronka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
85. Kaczor Michał 2008 SP 1 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
86. Kahlert Gabriela 2008 SP nr.5 Bieg Malucha - 400m
87. Kalak Zofia 2010 Przedszkole Kubu¶ Krotoszyn Bieg Smerfa - 200m
88. Kałka Maja 2012 Rawicz Bieg Smerfa - 200m
89. Kazmierczak Wiktor 2006 SP nr. 5 GOSTYÑ Bieg - 800m
90. KaĽmierska Maria 2006 SWG / SP 5 Bieg - 600m
91. KaĽmierski Krzysztof 2006 Piast Poniec /SP 5 Bieg - 800m
92. Knie Wojciech 2012 Pszedszkole Golina Bieg Smerfa - 200m
93. Konieczka Hubert 2008 nr 5 Bieg Malucha - 600m
94. Konieczka Wiktor 2010 Przedszkole nr 7 Bieg Smerfa - 200m
95. Konieczna Gabriela 2008 SP nr 5 Gostyn Bieg Malucha - 400m
96. Konieczna Kamila 2012 Przedszkole Samorzadowe Łęka Mała Bieg Smerfa - 200m
97. Konieczna Karolina 2010 Przedszkole Samorzadowe Łęka Mała Bieg Smerfa - 200m
98. Konieczny Joachim 2007 SP nr 5 Gostyn Bieg - 800m
99. Kordek Daria 2004 SP 1 Gostyń Bieg - 800m
100. Kornecka Patrycja 2013 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
101. Kornecki Przemysław 2011 Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
102. Krawczyk Pola 2010 Publiczne Przedszkole w Zdunach Bieg Smerfa - 200m
103. Krzeszkowski Jakub 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg - 1200m
104. Krzyżostaniak Wiktoria 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
105. Kubiak Bartosz 2008 SP 2 Bieg Malucha - 600m
106. Kubiak Michal 2008 Sp2 Bieg Malucha - 600m
107. Kubiak Rafal 2014 Żłobek "Noe" Bieg Smerfa - 200m
108. Kubiak Szymon 2012 Przedszkole nr 1 Bieg Smerfa - 200m
109. Kulczak Anna 2008 Szkoła Podstawowa Nr 5 Bieg Malucha - 400m
110. Lada Amelia 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu Bieg - 600m
111. Leman Mateusz 2009 SP nr 29 w Poznaniu Bieg Malucha - 600m
112. Leman Zuzanna 2008 SP nr 29 w Poznaniu Bieg Malucha - 400m
113. Lenarczyk Stefan 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
114. Lenarczyk Stefan 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
115. Lis Adrian 2005 Szkoła Podstawowa w Osiecznej Bieg - 1200m
116. Lisiecka Zuzanna 2008 nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
117. Listwoń Mikołaj 2007 SP 5 Bieg - 800m
118. Listwoń Tomasz 2005 SP 5 Bieg - 1200m
119. Lorenz Antonina 2010 Kibolski KS Bieg Smerfa - 200m
120. Machowski Szymon 2009 Sp nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
121. Maćkowski Paweł 2004 szkoła podstawowa numer 5 Bieg - 1200m
122. Małyszek Oliwia 2009 SP 5 Bieg Malucha - 400m
123. Marciniak Franciszek 2008 SP5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
124. Marcinkowska Marta 2011 Przedszkole Piotru¶ Pan Bieg Smerfa - 200m
125. Marcinkowski Bartosz 2009 Szkoła podst. nr 5 Bieg Malucha - 600m
126. Marcinkowski Eryk 2005 sp. nr. 5 GOSTYŃ Bieg - 1200m
127. Michalak Stanisław 2009 SP3 KoĽmin Wlkp Bieg Malucha - 600m
128. Michalewicz Dawid 2010 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
129. Michalewicz Nina 2007 SP 5 Gostyń Bieg - 600m
130. Mikołajczak Aleksandra 2009 SP nr 4 w Legnicy Bieg Malucha - 400m
131. Mikołajczak Bartosz 2004 SP5 Bieg - 1200m
132. Mikołajczak Blanka 2009 SP5 Bieg Malucha - 400m
133. Mila Adam 2005 SP.1 Bieg - 1200m
134. Mila Ania 2006 szkoła podstawowa nr 5 Bieg - 600m
135. Misiak Maria 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
136. Mogilan Borys 2011 Przedszkole samorz±dowe w Miliczu Bieg Smerfa - 200m
137. Mogilan Miłosz 2007 SP 2 w Miliczu Bieg - 800m
138. Musielak Amelia 2009 SP5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
139. Nolbrzyk Paweł 2005 ZS Osieczna Bieg - 1200m
140. Nowak Julia 2005 Szkoła Podstawowa nr.5 Bieg - 800m
141. Nowak Krzysztof 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 Bieg - 1200m
142. Nowak Wiktor 2009 Podstawowa nr.5 Bieg Malucha - 600m
143. Olejniczak Adam 2010 Happy Days Leszno Bieg Smerfa - 200m
144. Paluszkiewicz Stanisław 2004 SP 1 Gostyń Bieg - 1200m
145. Papież Piotr 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
146. Pawełka Maria 2011 PRZEDSZKOLE BAJKA Bieg Smerfa - 200m
147. Pieniężny Krzysztof 2007 SP 2 Milicz Bieg - 800m
148. Pietrula Wiktoria 2008 SP5 Bieg Malucha - 600m
149. Pietrzyk Marysia 2014 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
150. Pietrzyk Olaf 2010 Przedszkole nr 1 Bieg Smerfa - 200m
151. Pięta Julia 2004 Dębinka Poznań Bieg - 800m
152. Pięta Julian 2012 TOPFARM Bieg Smerfa - 200m
153. Pięta Tomasz 2005 Dębinka Poznań Bieg - 1200m
154. Płatek Jagoda 2008 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg Malucha - 400m
155. Płatek Krzysztof 2004 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 1200m
156. Płuciniczak Emilia 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 im, księdza Franciszka Olejniczaka Bieg - 600m
157. Polerowicz Bartosz 2012 Ochronka Sióstr Służebniczek bł.Edmunda Bojanowskiego Bieg Smerfa - 200m
158. Prywer Ania 2011 Przedszkole Miejskie nr 7 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
159. Prywer Katarzyna 2009 SP nr 2 Gostyń Bieg Malucha - 400m
160. Pszonka Dawid 2006 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
161. Pszonka Paula 2011 Przedszkole nr5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
162. Pszonka Tomasz 2004 SP 5 Gostyń Bieg - 1200m
163. Rabiega Joachim 2010 Leszno Bieg Smerfa - 200m
164. Rabiega Wiktoria 2003 UKS Achilles Leszno Bieg - 1200m
165. Raczyk Piotr 2010 przedszkole dziecięcy raj Bieg Smerfa - 200m
166. Radczyk Olga 2009 SP nr 5 im.ks. Franciszka Olejniczaka Bieg Malucha - 400m
167. Rochowska Zuzanna 2005 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
168. Rozwora Karol 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg - 1200m
169. Ruszczyńska Olga 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
170. Ruszczyński Filip 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
171. Rybczyńska Natalia 2006 SP Sikorzyn Bieg - 600m
172. Rybczyński Bartek 2008 SP Sikorzyn Bieg Malucha - 600m
173. Rychła Sandra 2008 Podstawowa nr2 Bieg Malucha - 400m
174. Saczko Pola 2005 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
175. Sadowska Magda 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
176. Sierżant Filip 2009 szkola podstawowa nr 1 Bieg Malucha - 600m
177. Sierżant Natalia 2006 SP 1 Gostyń Bieg - 600m
178. Skrzypczak Jakub 2006 ZSP. Garzyn Bieg - 800m
179. Skrzypczak Jakub 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
180. Skrzypczak Wojciech 2010 Przedszkole Miejskie nr 1 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
181. Skrzypczak Zuzanna 2008 ZSP. Garzyn Bieg Malucha - 400m
182. Skrzypczak Zuzanna 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gostyniu Bieg - 600m
183. Snela Kinga 2007 SP DŁOŃ Bieg - 600m
184. Sobczyk Bartosz 2001 im.ks.Abp. Antoniego Baraniaka Bieg - 1500m
185. Staniaszek Maja 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
186. Staniaszek Marika 2010 Przedszkole Zielona Zatoka w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
187. Stańczak Igor 2006 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
188. Stańczak Weronika 2001 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
189. Staszak Nadia 2008 Sp nr 5 Bieg Malucha - 400m
190. Staszak Nikodem 2012 Przedszkole "Bajka" Bieg Smerfa - 200m
191. Stefaniak Paweł 2007 Sp nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
192. Stefaniak Robert 2011 PM nr 5 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
193. Stempniak Paulina 2004 Szkoła Podstawowa nr 3 KoĽmin Wlkp Bieg - 800m
194. Stempniak Zofia 2006 Szkoła Podstawowa nr 3 KoĽmin Wlkp Bieg - 600m
195. Stróżyńska Maria 2005 Szkoła Podstawowa nr5 w Gostyniu Bieg - 800m
196. Szafraniak Jakub 2006 Szkoła nr 5 Bieg - 800m
197. Szafraniak Szymon 2009 Szkoła nr 5 Bieg Malucha - 600m
198. Szczepaniak Antoni 2005 SP 6 ¦rem Bieg - 1200m
199. Szczepaniak Pola 2006 SP nr 5 w GOSTYNIU Bieg - 600m
200. Szlachetka Bartosz 2007 Oczkowice Bieg - 800m
201. Szułczyńska Aleksandra 2002 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
202. Szułczyńska Katarzyna 2002 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
203. Szymaniak Bartosz 2008 Dolsk Bieg Malucha - 600m
204. Szymańska Weronika 2002 ZS Borek Wlkp Bieg - 1200m
205. Szymański Adrian 2010 ZSP Borek Wlkp/Wisła Borek Wlkp Bieg Smerfa - 200m
206. Szymczak Mateusz 2008 SP 2 Bieg Malucha - 600m
207. Szymczak Zofia 2004 SP nr 2 Bieg - 800m
208. Tarnowska Agata 2009 SP5 Bieg Malucha - 400m
209. Tatarka Sebastian 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
210. Teter Dagmara 2009 SP.nr.50 Poznań Bieg Malucha - 400m
211. Tomaszewski Jakub 2006 Szkoła Podstawowa Stary Lubosz Bieg - 800m
212. Tomaszewski Jakub 2009 Szkoła Podstawowa Stary Lubosz Bieg Malucha - 600m
213. Tomaszewski Kajetan 2006 Szkoła Podstawowa Stary Lubosz Bieg - 800m
214. Tomczak Bartosz 2008 sp5 Bieg Malucha - 600m
215. Tr±bała Ignacy 2011 PRZEDSZKOLE NR 4 Bieg Smerfa - 200m
216. Tr±bała Zofia 2005 PODSTAWOWA NR 5 Bieg - 800m
217. Tunia Adam 2006 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
218. Tunia Iga 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
219. Tyczyńska Amelia 2007 Sp7 Leszno Bieg - 600m
220. Tylicki Filip 2009 SP 12 Leszno Bieg Malucha - 600m
221. Tylicki Kacper 2006 SP 12 Leszno Bieg - 800m
222. Tyrzyk Julian 2007 SP5 Gostyń Bieg - 800m
223. Waleńska Zofia 2010 PM nr 4 Bieg Smerfa - 200m
224. Waleński Bartosz 2009 SP nr 5 Bieg Malucha - 600m
225. Waleński Wojciech 2010 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
226. Waleński Wojciech 2010 Przedszkole Miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200m
227. Wałesa Agnieszka 2013 Parkowe Skrzaty KoĽmin wlkp Bieg Smerfa - 200m
228. Wałęsa Katarzyna 2006 Kożmin biega Bieg - 600m
229. Wdziekońska Katarzyna 2008 Sp.5 Bieg Malucha - 400m
230. Wdziekoński Piotr 2004 Sp.5 Bieg - 1200m
231. Wesoly Pola 2007 SZKOLA V Bieg - 600m
232. Wielińska Weronika 2004 SWG / SP 5 Bieg - 800m
233. Wieliński Mikołaj 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
234. Wi¶niewski Dominik 2009 SP nr 1 Bieg Malucha - 600m
235. Wi¶niewski Piotr 2013 Przedszkole Miejskie nr 1 Bieg Smerfa - 200m
236. Woja Julia 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
237. Wojciechowska Wiktoria 2011 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
238. Wojciechowski Stanisław 2009 SP nr5 Bieg Malucha - 600m
239. Wojciechowski Tomasz 2013 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
240. Wozniak Franciszek 2009 Szkoła podstawowa w Dloni Bieg Malucha - 600m
241. Wróbel Olga 2004 Sp.6 ¦rem Bieg - 800m
242. Wyrwińska Zuzanna 2011 przedszkole im Kubusia Puchatka w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
243. Wyrwiński Wojciech 2008 podstawowa nr5 Bieg Malucha - 600m
244. Wysocki Bartosz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
245. Wysocki Kajetan 2012 Przedszkole Niepubliczne Zielona Zatoka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
246. Zalewska Marcelina 2006 SP 10 GŁOGÓW Bieg - 600m
247. Zielińska Wiktoria 2006 Podstawowa nr 1 w Ko¶cianie Bieg - 600m
248. Zielińska Zofia 2006 Podstawowa nr 1 w Ko¶cianie Bieg - 600m
249. Zieliński Mateusz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600m