Lista startowa

XIV Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń 08.04.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 227


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamska Aleksandra 2004 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
2. Barty Makszmilian 2006 MOS Śrem Bieg - 1200m
3. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Bieg - 1200m
4. Bielecka Karolina 2003 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
5. Bielecka Patrycja 2003 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
6. Hojny Szymon 2006 Poznań Bieg - 1200m
7. Jakuszkowiak Mikołaj 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
8. Jarońska Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 1200m
9. Kaźmierski Krzysztof 2006 SP 5 / Piast Poniec Bieg - 1200m
10. Listwoń Tomasz 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
11. Łusiewicz Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 Gostyń Bieg - 1200m
12. Marciniak Jakub 2006 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
13. Marcinkowski Eryk 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
14. Mila Adam 2005 SP1 Gostyń Bieg - 1200m
15. Musielak Norbert 2005 SP KSIĄŻ WLKP Bieg - 1200m
16. Nowak Krzysztof 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 Bieg - 1200m
17. Piotrowski Kacper 2006 SP 1 Bieg - 1200m
18. Rabiega Wiktoria 2003 Achilles Leszno Bieg - 1200m
19. Skrzypczak Jakub 2006 Sp.Drobnin Bieg - 1200m
20. Szczepaniak Antoni 2005 SP 6 im Braci Barskich w Śremie Bieg - 1200m
21. Szułczyńska Aleksandra 2002 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
22. Tatarka Sebastian 2006 Szkoła nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
23. Tunia Adam 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
24. Tylicki Kacper 2006 SP 12 Leszno Bieg - 1200m
25. Wielińska Weronika 2004 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 1200m
26. Baszyński Mateusz 2004 Sp5 Gostyń Bieg - 1500m
27. Dzikowski Mikołaj 2004 SP 1 Bieg - 1500m
28. Frąckowiak Mikołaj 2004 Społeczna Jedynka Poznań Bieg - 1500m
29. Handke Mikołaj 2004 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1500m
30. Paluszkiewicz Stanisław 2004 SP 1 Gostyń Bieg - 1500m
31. PŁatek Krzysztof 2004 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 1500m
32. Pszonka Tomasz 2004 SP 5 Gostyń Bieg - 1500m
33. Rożek Piotr 2002 MOS Śrem Bieg - 1500m
34. Rożek Piotr 2002 MOS Śrem Bieg - 1500m
35. Różański Filip 2003 MOS Śrem Bieg - 1500m
36. Idaszek Eliza 2008 SP nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 600m
37. Jarożek Klaudia 2008 Sp.5 Gostyń Bieg - 600m
38. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Bieg - 600m
39. Kulczak Anna 2008 SP 5 Bieg - 600m
40. Leman Zuzanna 2008 SSP 29 Poznań Bieg - 600m
41. Leśniak Julianna 2008 SP Ceradz Kościelny Bieg - 600m
42. Pietrula Wiktoria 2008 SP5 Gostyń Bieg - 600m
43. PŁatek Jagoda 2008 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 600m
44. Skrzypczak Zuzanna 2008 Sp.Garzyn Bieg - 600m
45. Snela Kinga 2007 Snela TEAM Bieg - 600m
46. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 Leszno Bieg - 600m
47. Zaremba Zuzanna 2007 SP Borek Wlkp Bieg - 600m
48. Bartkowiak Piotr 2008 SP5 Bieg - 800m
49. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
50. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
51. Błędowska Gabrysia 2005 SP 14 Bieg - 800m
52. Błędowski Szymon 2007 SP 14 Bieg - 800m
53. Drygas Nikola 2005 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
54. Dubaniewicz Filip 2007 Szkoła nr 5 Gostyń Bieg - 800m
55. Dzikowska Adrianna 2006 SP 1 Bieg - 800m
56. Furmanek Lidia 2006 Szkoła Podstawowa nr5 Bieg - 800m
57. Gano Dawid 2007 Szkoła nr 5 Gostyn Bieg - 800m
58. Goszczyński Konrad 2007 Szkoła Podstawowa 5 Bieg - 800m
59. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem Bieg - 800m
60. Jakubiak Jan 2008 SP2 Gostyń Bieg - 800m
61. Jańczak Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
62. Jurga Otylia 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
63. Kawczyński Jonasz 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
64. Kaźmierska Maria 2006 SP 5 / SWG Bieg - 800m
65. Krawiec Hanna 2006 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
66. Krawiec Jakub 2007 SP5 w Gostyniu Bieg - 800m
67. Kubiak Bartosz 2008 SP 2 Gostyń Bieg - 800m
68. Kubiak Bartosz 2008 SP 2 Gostyń Bieg - 800m
69. Kubiak Michał 2008 SP3 Bieg - 800m
70. Listwoń Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
71. Małecka Maria 2006 Juvenia Puszczykowo Bieg - 800m
72. Nowakowski Kacper 2007 Sp.nr.5 Bieg - 800m
73. Paluszkiewicz Ola 2006 SP 1 Gostyń Bieg - 800m
74. Pawlak Patryk 2008 SP NR 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
75. Pietraszewski Mateusz 2007 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
76. Rogalska Zofia 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg - 800m
77. Rożek Olga 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
78. Rożek Olga 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
79. Ruszczyński Mateusz 2007 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
80. Sierżant Natalia 2006 SP nr1 Bieg - 800m
81. Stefaniak Paweł 2007 SP5 Gostyń Bieg - 800m
82. Szczepaniak Pola 2006 GOSTYŃ Bieg - 800m
83. Trąbała Zofia 2005 sp5 gostyń Bieg - 800m
84. Tyrzyk Julian 2007 SP5 Gostyń Bieg - 800m
85. Wachowiak Anastazja 2005 SP 13 Leszno Bieg - 800m
86. Wachowiak Piotr 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 Bieg - 800m
87. Wojciechowski Jakub 2008 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
88. Zbroniec Ewa 2006 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
89. Bartkowiak Marta 2010 SP5 Bieg Malucha - 400m
90. Biernat Nina 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
91. Binięda Nadia 2010 szkoła podstawowa nr,5 Bieg Malucha - 400m
92. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem Bieg Malucha - 400m
93. Chudzińska Kaja 2009 SP 5 Bieg Malucha - 400m
94. Danek Eliza 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
95. Danek Maja 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
96. Dudkiewicz Maria 2010 SP nr 5 Bieg Malucha - 400m
97. Frąckowiak Zofia 2009 Społeczna Jedynka Poznań Bieg Malucha - 400m
98. Janiszewska Julia 2010 SP 5 GOSTYN Bieg Malucha - 400m
99. Jaskierska Lena 2010 Szkoła Ppdstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
100. Kalak Zofia 2010 SP 5 w Krotoszynie Bieg Malucha - 400m
101. KaŹmierczak Magdalena 2009 T-MAKS Bieg Malucha - 400m
102. Krzyżostaniak Wiktoria 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
103. Łuczak Joanna 2010 SP KOBYLIN Bieg Malucha - 400m
104. Marcinkowska Anna 2009 SP1 Bieg Malucha - 400m
105. Molinus Matylda 2009 SP nr 2 Bieg Malucha - 400m
106. Musielak Anna Maria 2010 SP KSIĄŻ WLKP Bieg Malucha - 400m
107. Niedziela Barbara 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
108. Radczyk Olga 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 GOSTYŃ Bieg Malucha - 400m
109. Ruszczyńska Olga 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
110. Smuga Lenka 2010 ŚRODA WLKP. Bieg Malucha - 400m
111. Tunia Iga 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
112. Waleńska Zofia 2010 Sp5 Bieg Malucha - 400m
113. Zaremba Oliwia 2009 SP Borek Wlkp Bieg Malucha - 400m
114. Błaszyk Franek 2009 Szkoła Podstawowa w Starej Krobi Bieg Malucha - 600m
115. Danielczak Błażej 2009 SP nr 5 Bieg Malucha - 600m
116. Frąckowiak Marek 2009 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
117. Gendera Martyn 2009 DAGBUD GOSTYŃ / SP nr 2 Bieg Malucha - 600m
118. Goszczyński Adrian 2010 Szkoła Podstawowa 5 Bieg Malucha - 600m
119. Gościański Wiktor 2009 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
120. Górczyński Kacper 2010 Dalewo Bieg Malucha - 600m
121. Hetmanowski Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem Bieg Malucha - 600m
122. Jakuszkowiak Maciej 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
123. Jaroński Franek 2009 Szkoła Podstawowej nr 5 Bieg Malucha - 600m
124. Krawiec Kamil 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
125. Król Robert 2010 Szkoła Podstawowa nr 8 Bieg Malucha - 600m
126. Leman Mateusz 2009 SSP 29 Poznań Bieg Malucha - 600m
127. Machowski Szymon 2009 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
128. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Bieg Malucha - 600m
129. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Bieg Malucha - 600m
130. Marcinkowski Bartosz 2009 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
131. Pietrzyk Olaf 2010 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600m
132. Piotrowki Jan 2010 SP 1 Bieg Malucha - 600m
133. Piszczelak Kacper 2009 Sp. nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
134. Prośniak Martyna 2009 Szkoła Muzyczna we Włocławku Bieg Malucha - 600m
135. Rabiega Joachim 2010 Sp. 4 Leszno Bieg Malucha - 600m
136. Rogalski Bartosz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg Malucha - 600m
137. Ruszczyński Filip 2009 SP nr5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
138. Tylicki Filip 2009 SP 12 Leszno Bieg Malucha - 600m
139. Waleński Bartosz 2009 SP5 Bieg Malucha - 600m
140. Waleński Wojciech 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
141. Waścinski Tadeusz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600m
142. Wiśniewski Dominik 2009 SP 1 Bieg Malucha - 600m
143. Wojciechowski Stanisław 2009 SP nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
144. Wysocki Bartosz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
145. Zbroniec Marcin 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
146. Adamczak Marcelina 2013 Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" Bieg Smerfa - 200m
147. Adamczak Milena 2013 Przedszkole "Dziecięcy Raj" Bieg Smerfa - 200m
148. Bartosik Patryk 2012 DRUŻYNA SZPIKU Bieg Smerfa - 200m
149. Bartosik Wiktor 2014 DRUŻYNA SZPIKU Bieg Smerfa - 200m
150. Biernat Kacper 2011 Przedszkole nr 4 Bieg Smerfa - 200m
151. Błaszczyk Natalia 2012 Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
152. Błaszyk Zofia 2014 Szkoła Podstawowa w Starej Krobi Bieg Smerfa - 200m
153. Borowczak Laura 2013 ZIELONA ZATOKA TEAM Bieg Smerfa - 200m
154. Brodziak Gabrysia 2014 Przedszkole Wesołe Skrzaty Mosina Bieg Smerfa - 200m
155. Bulczyńska Antonina 2014 Zielona Zatoka Team Bieg Smerfa - 200m
156. Chudziński Filip 2011 ZIELONA ZATOKA Bieg Smerfa - 200m
157. Cichoracki Antonii 2013 Kąkolewo Bieg Smerfa - 200m
158. Cichoracki Borys 2015 Kąkolewo Bieg Smerfa - 200m
159. DŁuga Nadia 2014 Przedszkole Bieg Smerfa - 200m
160. DŁugi Igor 2011 Przedszkole Bieg Smerfa - 200m
161. Dworczak Sławomir 2016 husaria race team Bieg Smerfa - 200m
162. Frąckowiak Artur 2012 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
163. Frąckowiak Hanna 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
164. Frąckowiak Izabela 2011 Pm nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
165. Frąckowiak Szymon 2012 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
166. Furmanek Karolina 2011 Przedszkole Miejskie nr4 Bieg Smerfa - 200m
167. Gendera Tymon 2011 DAGBUD TEAM GOSTYŃ / SP nr 3 Bieg Smerfa - 200m
168. Goszczyński Krzysztof 2014 Przedszkole 7 Bieg Smerfa - 200m
169. Grzemska Magdalena 2012 KB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKI Bieg Smerfa - 200m
170. Hojny Wiktor 2011 Poznań Bieg Smerfa - 200m
171. Jagodzik Marysia 2013 Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Lesznie Bieg Smerfa - 200m
172. Janicki Alek 2011 PM 1 Bieg Smerfa - 200m
173. Jańczak Nadia 2012 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
174. Jaroński Bartłomiej 2011 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
175. Juszkiewicz Hania 2013 Przedszkole Garzyn Bieg Smerfa - 200m
176. Kacpura Maja 2011 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Bieg Smerfa - 200m
177. Kacpura Martyna 2011 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Bieg Smerfa - 200m
178. Kalak Stanisław 2012 Przedszkole Kubuś w Krotoszynie Bieg Smerfa - 200m
179. Kałka Maja 2012 Rawicz Bieg Smerfa - 200m
180. Kałka Tytus 2016 Rawicz Bieg Smerfa - 200m
181. Karalus Łucja 2011 SP Pod Lipami w Krosinku Bieg Smerfa - 200m
182. Karalus Tomasz 2013 Krosinko Bieg Smerfa - 200m
183. KaŹmierczak Krzysztof 2011 T-MAKS Bieg Smerfa - 200m
184. Knie Wojciech 2012 Pszedszkole Golina Bieg Smerfa - 200m
185. Kornecka Patrycja 2013 Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
186. Kozal Milena 2012 FTI Kids Bieg Smerfa - 200m
187. Kubiak Szymon 2012 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
188. Leśniak Jan 2011 SP Ceradz Dolny Bieg Smerfa - 200m
189. Łuczak Patryk 2013 PRZEDSZKOLE KOBYLIN Bieg Smerfa - 200m
190. Łuczak Piotr 2011 PRZEDSZKOLE KOBYLIN Bieg Smerfa - 200m
191. Małecka Ewa 2013 Drezdenko Bieg Smerfa - 200m
192. Marcinkowska Maria 2011 Ochronka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
193. Marcinkowska Marta 2011 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
194. Mielcarz Mikołaj 2011 GOS Koźmin Wlkp. Bieg Smerfa - 200m
195. Nowicki Wojciech 2015 Poznań Bieg Smerfa - 200m
196. Ostoj Samanta 2011 Koźmin Biega Bieg Smerfa - 200m
197. Pawełka Maria 2011 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
198. Pawlak Dominik 2014 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
199. Piechocki Alan 2012 PIECHOCKI TEAM Bieg Smerfa - 200m
200. Piechocki Milan 2014 PIECHOCKI TEAM Bieg Smerfa - 200m
201. Pietrzyk Marysia 2014 Przedszkole "Jedyneczka" Bieg Smerfa - 200m
202. Piszczelak Dominik 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
203. Prośniak Urszula 2012 Przedszkole 13 Włocławek Bieg Smerfa - 200m
204. Pszonka Paula 2011 Przedszkole Miejskie nr 5, Gostyń Bieg Smerfa - 200m
205. Radczyk Basia 2012 Przedszkole Niepubliczne Zielona Zatoka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
206. Sankiewicz Anatolia 2016 - Bieg Smerfa - 200m
207. Sankiewicz Jan 2011 PRZEDSZKOLE ZWINNE SZKRABY Bieg Smerfa - 200m
208. Seń Jacek 2016 Leszno Bieg Smerfa - 200m
209. Seń Jakub 2011 Przedszkole Miejskie nr 19 w Lesznie Bieg Smerfa - 200m
210. Sękowska Aleksandra 2011 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
211. Sękowska Julia 2013 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
212. Smuga AdaŚ 2012 ŚRODA WLKP. Bieg Smerfa - 200m
213. Stefaniak Robert 2011 Przedszkole nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
214. Szumny Olaf 2011 przedszkole Bolka i Lolka Leszno Bieg Smerfa - 200m
215. Ściebura Szymon 2011 Przedszkole miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200m
216. Trąbała Ignacy 2011 pm4 gostyń Bieg Smerfa - 200m
217. Wachowiak Dobrawa 2013 Leszno Bieg Smerfa - 200m
218. Wachowiak Mateusz 2011 Ochronka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
219. Waleńska Olga 2015 Żłobek Kraina Baśni Gostyń Bieg Smerfa - 200m
220. WaligÓra Wiktor 2012 krotoszyn Bieg Smerfa - 200m
221. Wawrzyniak Magdalena 2011 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
222. Wieczorek Maciej 2013 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
223. Wieliński Mikołaj 2012 Przedszkole Miejskie nr4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
224. Wiśniewski Piotr 2013 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
225. Wojciechowska Wiktoria 2011 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
226. Wojciechowski Tomasz 2013 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
227. Woźniak Kacper 2014 Gostyń Bieg Smerfa - 200m