Lista startowa

XIV Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń 08.04.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 227


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Sankiewicz Anatolia 2016 - Bieg Smerfa - 200m
2. Rabiega Wiktoria 2003 Achilles Leszno Bieg - 1200m
3. Gendera Martyn 2009 DAGBUD GOSTYŃ / SP nr 2 Bieg Malucha - 600m
4. Gendera Tymon 2011 DAGBUD TEAM GOSTYŃ / SP nr 3 Bieg Smerfa - 200m
5. Górczyński Kacper 2010 Dalewo Bieg Malucha - 600m
6. Małecka Ewa 2013 Drezdenko Bieg Smerfa - 200m
7. Bartosik Patryk 2012 DRUŻYNA SZPIKU Bieg Smerfa - 200m
8. Bartosik Wiktor 2014 DRUŻYNA SZPIKU Bieg Smerfa - 200m
9. Kozal Milena 2012 FTI Kids Bieg Smerfa - 200m
10. Mielcarz Mikołaj 2011 GOS Koźmin Wlkp. Bieg Smerfa - 200m
11. Sękowska Aleksandra 2011 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
12. Sękowska Julia 2013 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
13. Woźniak Kacper 2014 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
14. Frąckowiak Artur 2012 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
15. Frąckowiak Szymon 2012 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
16. Frąckowiak Hanna 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
17. Szczepaniak Pola 2006 GOSTYŃ Bieg - 800m
18. Dworczak Sławomir 2016 husaria race team Bieg Smerfa - 200m
19. Małecka Maria 2006 Juvenia Puszczykowo Bieg - 800m
20. Pietrzyk Olaf 2010 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600m
21. Cichoracki Antonii 2013 Kąkolewo Bieg Smerfa - 200m
22. Cichoracki Borys 2015 Kąkolewo Bieg Smerfa - 200m
23. Grzemska Magdalena 2012 KB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKI Bieg Smerfa - 200m
24. Ostoj Samanta 2011 Koźmin Biega Bieg Smerfa - 200m
25. Karalus Tomasz 2013 Krosinko Bieg Smerfa - 200m
26. WaligÓra Wiktor 2012 krotoszyn Bieg Smerfa - 200m
27. Seń Jacek 2016 Leszno Bieg Smerfa - 200m
28. Wachowiak Dobrawa 2013 Leszno Bieg Smerfa - 200m
29. Barty Makszmilian 2006 MOS Śrem Bieg - 1200m
30. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
31. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
32. Różański Filip 2003 MOS Śrem Bieg - 1500m
33. Rożek Olga 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
34. Rożek Piotr 2002 MOS Śrem Bieg - 1500m
35. Rożek Olga 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
36. Rożek Piotr 2002 MOS Śrem Bieg - 1500m
37. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem Bieg - 800m
38. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Bieg - 1200m
39. Jurga Otylia 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
40. Wachowiak Mateusz 2011 Ochronka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
41. Marcinkowska Maria 2011 Ochronka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
42. Piechocki Alan 2012 PIECHOCKI TEAM Bieg Smerfa - 200m
43. Piechocki Milan 2014 PIECHOCKI TEAM Bieg Smerfa - 200m
44. Janicki Alek 2011 PM 1 Bieg Smerfa - 200m
45. Frąckowiak Izabela 2011 Pm nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
46. Wojciechowska Wiktoria 2011 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
47. Wojciechowski Tomasz 2013 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
48. Trąbała Ignacy 2011 pm4 gostyń Bieg Smerfa - 200m
49. Hojny Wiktor 2011 Poznań Bieg Smerfa - 200m
50. Hojny Szymon 2006 Poznań Bieg - 1200m
51. Nowicki Wojciech 2015 Poznań Bieg Smerfa - 200m
52. DŁugi Igor 2011 Przedszkole Bieg Smerfa - 200m
53. DŁuga Nadia 2014 Przedszkole Bieg Smerfa - 200m
54. Adamczak Milena 2013 Przedszkole "Dziecięcy Raj" Bieg Smerfa - 200m
55. Pietrzyk Marysia 2014 Przedszkole "Jedyneczka" Bieg Smerfa - 200m
56. Prośniak Urszula 2012 Przedszkole 13 Włocławek Bieg Smerfa - 200m
57. Goszczyński Krzysztof 2014 Przedszkole 7 Bieg Smerfa - 200m
58. Pawełka Maria 2011 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
59. Wiśniewski Piotr 2013 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
60. Szumny Olaf 2011 przedszkole Bolka i Lolka Leszno Bieg Smerfa - 200m
61. Juszkiewicz Hania 2013 Przedszkole Garzyn Bieg Smerfa - 200m
62. Jagodzik Marysia 2013 Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Lesznie Bieg Smerfa - 200m
63. Łuczak Piotr 2011 PRZEDSZKOLE KOBYLIN Bieg Smerfa - 200m
64. Łuczak Patryk 2013 PRZEDSZKOLE KOBYLIN Bieg Smerfa - 200m
65. Kalak Stanisław 2012 Przedszkole Kubuś w Krotoszynie Bieg Smerfa - 200m
66. Kacpura Martyna 2011 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Bieg Smerfa - 200m
67. Kacpura Maja 2011 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Bieg Smerfa - 200m
68. Kornecka Patrycja 2013 Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
69. Seń Jakub 2011 Przedszkole Miejskie nr 19 w Lesznie Bieg Smerfa - 200m
70. Ściebura Szymon 2011 Przedszkole miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200m
71. Pszonka Paula 2011 Przedszkole Miejskie nr 5, Gostyń Bieg Smerfa - 200m
72. Furmanek Karolina 2011 Przedszkole Miejskie nr4 Bieg Smerfa - 200m
73. Wieliński Mikołaj 2012 Przedszkole Miejskie nr4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
74. Radczyk Basia 2012 Przedszkole Niepubliczne Zielona Zatoka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
75. Jaroński Bartłomiej 2011 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
76. Kubiak Szymon 2012 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
77. Biernat Kacper 2011 Przedszkole nr 4 Bieg Smerfa - 200m
78. Piszczelak Dominik 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
79. Stefaniak Robert 2011 Przedszkole nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
80. Błaszczyk Natalia 2012 Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
81. Wieczorek Maciej 2013 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
82. Marcinkowska Marta 2011 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
83. Jańczak Nadia 2012 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
84. Wawrzyniak Magdalena 2011 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
85. Adamczak Marcelina 2013 Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" Bieg Smerfa - 200m
86. Brodziak Gabrysia 2014 Przedszkole Wesołe Skrzaty Mosina Bieg Smerfa - 200m
87. Pawlak Dominik 2014 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
88. Sankiewicz Jan 2011 PRZEDSZKOLE ZWINNE SZKRABY Bieg Smerfa - 200m
89. Knie Wojciech 2012 Pszedszkole Golina Bieg Smerfa - 200m
90. Kałka Maja 2012 Rawicz Bieg Smerfa - 200m
91. Kałka Tytus 2016 Rawicz Bieg Smerfa - 200m
92. Snela Kinga 2007 Snela TEAM Bieg - 600m
93. Dzikowski Mikołaj 2004 SP 1 Bieg - 1500m
94. Dzikowska Adrianna 2006 SP 1 Bieg - 800m
95. Piotrowki Jan 2010 SP 1 Bieg Malucha - 600m
96. Piotrowski Kacper 2006 SP 1 Bieg - 1200m
97. Wiśniewski Dominik 2009 SP 1 Bieg Malucha - 600m
98. Paluszkiewicz Ola 2006 SP 1 Gostyń Bieg - 800m
99. Paluszkiewicz Stanisław 2004 SP 1 Gostyń Bieg - 1500m
100. Tylicki Kacper 2006 SP 12 Leszno Bieg - 1200m
101. Tylicki Filip 2009 SP 12 Leszno Bieg Malucha - 600m
102. Wachowiak Anastazja 2005 SP 13 Leszno Bieg - 800m
103. Błędowska Gabrysia 2005 SP 14 Bieg - 800m
104. Błędowski Szymon 2007 SP 14 Bieg - 800m
105. Kubiak Bartosz 2008 SP 2 Gostyń Bieg - 800m
106. Kubiak Bartosz 2008 SP 2 Gostyń Bieg - 800m
107. Kulczak Anna 2008 SP 5 Bieg - 600m
108. Chudzińska Kaja 2009 SP 5 Bieg Malucha - 400m
109. Kaźmierski Krzysztof 2006 SP 5 / Piast Poniec Bieg - 1200m
110. Kaźmierska Maria 2006 SP 5 / SWG Bieg - 800m
111. Janiszewska Julia 2010 SP 5 GOSTYN Bieg Malucha - 400m
112. Waleński Wojciech 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
113. Pszonka Tomasz 2004 SP 5 Gostyń Bieg - 1500m
114. Wojciechowski Jakub 2008 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
115. Frąckowiak Marek 2009 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
116. Marcinkowski Bartosz 2009 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
117. Pietraszewski Mateusz 2007 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
118. Wielińska Weronika 2004 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 1200m
119. Krawiec Hanna 2006 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
120. Krawiec Kamil 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
121. Kalak Zofia 2010 SP 5 w Krotoszynie Bieg Malucha - 400m
122. Szczepaniak Antoni 2005 SP 6 im Braci Barskich w Śremie Bieg - 1200m
123. Zaremba Zuzanna 2007 SP Borek Wlkp Bieg - 600m
124. Zaremba Oliwia 2009 SP Borek Wlkp Bieg Malucha - 400m
125. Leśniak Jan 2011 SP Ceradz Dolny Bieg Smerfa - 200m
126. Leśniak Julianna 2008 SP Ceradz Kościelny Bieg - 600m
127. Łuczak Joanna 2010 SP KOBYLIN Bieg Malucha - 400m
128. Musielak Norbert 2005 SP KSIĄŻ WLKP Bieg - 1200m
129. Musielak Anna Maria 2010 SP KSIĄŻ WLKP Bieg Malucha - 400m
130. Molinus Matylda 2009 SP nr 2 Bieg Malucha - 400m
131. Dudkiewicz Maria 2010 SP nr 5 Bieg Malucha - 400m
132. Danielczak Błażej 2009 SP nr 5 Bieg Malucha - 600m
133. Wojciechowski Stanisław 2009 SP nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
134. Pawlak Patryk 2008 SP NR 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
135. Handke Mikołaj 2004 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1500m
136. Marciniak Jakub 2006 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
137. Idaszek Eliza 2008 SP nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 600m
138. Zbroniec Ewa 2006 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
139. Zbroniec Marcin 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
140. PŁatek Krzysztof 2004 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 1500m
141. PŁatek Jagoda 2008 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 600m
142. Ruszczyński Mateusz 2007 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
143. Ruszczyńska Olga 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
144. Adamska Aleksandra 2004 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
145. Sierżant Natalia 2006 SP nr1 Bieg - 800m
146. Ruszczyński Filip 2009 SP nr5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
147. Karalus Łucja 2011 SP Pod Lipami w Krosinku Bieg Smerfa - 200m
148. Rabiega Joachim 2010 Sp. 4 Leszno Bieg Malucha - 600m
149. Piszczelak Kacper 2009 Sp. nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
150. Jarożek Klaudia 2008 Sp.5 Gostyń Bieg - 600m
151. Skrzypczak Jakub 2006 Sp.Drobnin Bieg - 1200m
152. Skrzypczak Zuzanna 2008 Sp.Garzyn Bieg - 600m
153. Nowakowski Kacper 2007 Sp.nr.5 Bieg - 800m
154. Marcinkowska Anna 2009 SP1 Bieg Malucha - 400m
155. Mila Adam 2005 SP1 Gostyń Bieg - 1200m
156. Jakubiak Jan 2008 SP2 Gostyń Bieg - 800m
157. Kubiak Michał 2008 SP3 Bieg - 800m
158. Bartkowiak Marta 2010 SP5 Bieg Malucha - 400m
159. Bartkowiak Piotr 2008 SP5 Bieg - 800m
160. Waleński Bartosz 2009 SP5 Bieg Malucha - 600m
161. Waleńska Zofia 2010 Sp5 Bieg Malucha - 400m
162. Stefaniak Paweł 2007 SP5 Gostyń Bieg - 800m
163. Machowski Szymon 2009 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
164. Trąbała Zofia 2005 sp5 gostyń Bieg - 800m
165. Baszyński Mateusz 2004 Sp5 Gostyń Bieg - 1500m
166. Pietrula Wiktoria 2008 SP5 Gostyń Bieg - 600m
167. Tyrzyk Julian 2007 SP5 Gostyń Bieg - 800m
168. Krawiec Jakub 2007 SP5 w Gostyniu Bieg - 800m
169. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 Leszno Bieg - 600m
170. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Bieg - 600m
171. Frąckowiak Zofia 2009 Społeczna Jedynka Poznań Bieg Malucha - 400m
172. Frąckowiak Mikołaj 2004 Społeczna Jedynka Poznań Bieg - 1500m
173. Leman Mateusz 2009 SSP 29 Poznań Bieg Malucha - 600m
174. Leman Zuzanna 2008 SSP 29 Poznań Bieg - 600m
175. Prośniak Martyna 2009 Szkoła Muzyczna we Włocławku Bieg Malucha - 600m
176. Gano Dawid 2007 Szkoła nr 5 Gostyn Bieg - 800m
177. Tatarka Sebastian 2006 Szkoła nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
178. Dubaniewicz Filip 2007 Szkoła nr 5 Gostyń Bieg - 800m
179. Król Robert 2010 Szkoła Podstawowa nr 8 Bieg Malucha - 600m
180. Goszczyński Konrad 2007 Szkoła Podstawowa 5 Bieg - 800m
181. Goszczyński Adrian 2010 Szkoła Podstawowa 5 Bieg Malucha - 600m
182. Nowak Krzysztof 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 Bieg - 1200m
183. Wachowiak Piotr 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 Bieg - 800m
184. Łusiewicz Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 Gostyń Bieg - 1200m
185. Biernat Nina 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
186. Danek Maja 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
187. Danek Eliza 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
188. Tunia Adam 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
189. Rogalska Zofia 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg - 800m
190. Rogalski Bartosz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg Malucha - 600m
191. Waścinski Tadeusz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600m
192. Jańczak Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
193. Krzyżostaniak Wiktoria 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
194. Kawczyński Jonasz 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
195. Radczyk Olga 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 GOSTYŃ Bieg Malucha - 400m
196. Tunia Iga 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
197. Wysocki Bartosz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
198. Marcinkowski Eryk 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
199. Gościański Wiktor 2009 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
200. Niedziela Barbara 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
201. Drygas Nikola 2005 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
202. Jakuszkowiak Mikołaj 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
203. Jakuszkowiak Maciej 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
204. Listwoń Tomasz 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
205. Listwoń Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
206. Binięda Nadia 2010 szkoła podstawowa nr,5 Bieg Malucha - 400m
207. Furmanek Lidia 2006 Szkoła Podstawowa nr5 Bieg - 800m
208. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem Bieg Malucha - 400m
209. Hetmanowski Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem Bieg Malucha - 600m
210. Błaszyk Zofia 2014 Szkoła Podstawowa w Starej Krobi Bieg Smerfa - 200m
211. Błaszyk Franek 2009 Szkoła Podstawowa w Starej Krobi Bieg Malucha - 600m
212. Jaroński Franek 2009 Szkoła Podstawowej nr 5 Bieg Malucha - 600m
213. Jarońska Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 1200m
214. Jaskierska Lena 2010 Szkoła Ppdstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
215. Smuga Lenka 2010 ŚRODA WLKP. Bieg Malucha - 400m
216. Smuga AdaŚ 2012 ŚRODA WLKP. Bieg Smerfa - 200m
217. KaŹmierczak Magdalena 2009 T-MAKS Bieg Malucha - 400m
218. KaŹmierczak Krzysztof 2011 T-MAKS Bieg Smerfa - 200m
219. Bielecka Patrycja 2003 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
220. Bielecka Karolina 2003 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
221. Szułczyńska Aleksandra 2002 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
222. Chudziński Filip 2011 ZIELONA ZATOKA Bieg Smerfa - 200m
223. Borowczak Laura 2013 ZIELONA ZATOKA TEAM Bieg Smerfa - 200m
224. Bulczyńska Antonina 2014 Zielona Zatoka Team Bieg Smerfa - 200m
225. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Bieg Malucha - 600m
226. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Bieg Malucha - 600m
227. Waleńska Olga 2015 Żłobek Kraina Baśni Gostyń Bieg Smerfa - 200m