Lista startowa

XIV Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń 08.04.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 227


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Marcelina 2013 Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" Bieg Smerfa - 200m
2. Adamczak Milena 2013 Przedszkole "Dziecięcy Raj" Bieg Smerfa - 200m
3. Adamska Aleksandra 2004 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
4. Bartkowiak Marta 2010 SP5 Bieg Malucha - 400m
5. Bartkowiak Piotr 2008 SP5 Bieg - 800m
6. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
7. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
8. Bartosik Patryk 2012 DRUŻYNA SZPIKU Bieg Smerfa - 200m
9. Bartosik Wiktor 2014 DRUŻYNA SZPIKU Bieg Smerfa - 200m
10. Barty Makszmilian 2006 MOS Śrem Bieg - 1200m
11. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Bieg - 1200m
12. Baszyński Mateusz 2004 Sp5 Gostyń Bieg - 1500m
13. Bielecka Karolina 2003 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
14. Bielecka Patrycja 2003 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
15. Biernat Kacper 2011 Przedszkole nr 4 Bieg Smerfa - 200m
16. Biernat Nina 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
17. Binięda Nadia 2010 szkoła podstawowa nr,5 Bieg Malucha - 400m
18. Błaszczyk Natalia 2012 Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
19. Błaszyk Franek 2009 Szkoła Podstawowa w Starej Krobi Bieg Malucha - 600m
20. Błaszyk Zofia 2014 Szkoła Podstawowa w Starej Krobi Bieg Smerfa - 200m
21. Błędowska Gabrysia 2005 SP 14 Bieg - 800m
22. Błędowski Szymon 2007 SP 14 Bieg - 800m
23. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem Bieg Malucha - 400m
24. Borowczak Laura 2013 ZIELONA ZATOKA TEAM Bieg Smerfa - 200m
25. Brodziak Gabrysia 2014 Przedszkole Wesołe Skrzaty Mosina Bieg Smerfa - 200m
26. Bulczyńska Antonina 2014 Zielona Zatoka Team Bieg Smerfa - 200m
27. Chudzińska Kaja 2009 SP 5 Bieg Malucha - 400m
28. Chudziński Filip 2011 ZIELONA ZATOKA Bieg Smerfa - 200m
29. Cichoracki Antonii 2013 Kąkolewo Bieg Smerfa - 200m
30. Cichoracki Borys 2015 Kąkolewo Bieg Smerfa - 200m
31. Danek Eliza 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
32. Danek Maja 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
33. Danielczak Błażej 2009 SP nr 5 Bieg Malucha - 600m
34. DŁuga Nadia 2014 Przedszkole Bieg Smerfa - 200m
35. DŁugi Igor 2011 Przedszkole Bieg Smerfa - 200m
36. Drygas Nikola 2005 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
37. Dubaniewicz Filip 2007 Szkoła nr 5 Gostyń Bieg - 800m
38. Dudkiewicz Maria 2010 SP nr 5 Bieg Malucha - 400m
39. Dworczak Sławomir 2016 husaria race team Bieg Smerfa - 200m
40. Dzikowska Adrianna 2006 SP 1 Bieg - 800m
41. Dzikowski Mikołaj 2004 SP 1 Bieg - 1500m
42. Frąckowiak Artur 2012 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
43. Frąckowiak Hanna 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
44. Frąckowiak Izabela 2011 Pm nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
45. Frąckowiak Marek 2009 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
46. Frąckowiak Mikołaj 2004 Społeczna Jedynka Poznań Bieg - 1500m
47. Frąckowiak Szymon 2012 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
48. Frąckowiak Zofia 2009 Społeczna Jedynka Poznań Bieg Malucha - 400m
49. Furmanek Karolina 2011 Przedszkole Miejskie nr4 Bieg Smerfa - 200m
50. Furmanek Lidia 2006 Szkoła Podstawowa nr5 Bieg - 800m
51. Gano Dawid 2007 Szkoła nr 5 Gostyn Bieg - 800m
52. Gendera Martyn 2009 DAGBUD GOSTYŃ / SP nr 2 Bieg Malucha - 600m
53. Gendera Tymon 2011 DAGBUD TEAM GOSTYŃ / SP nr 3 Bieg Smerfa - 200m
54. Goszczyński Adrian 2010 Szkoła Podstawowa 5 Bieg Malucha - 600m
55. Goszczyński Konrad 2007 Szkoła Podstawowa 5 Bieg - 800m
56. Goszczyński Krzysztof 2014 Przedszkole 7 Bieg Smerfa - 200m
57. Gościański Wiktor 2009 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
58. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem Bieg - 800m
59. Górczyński Kacper 2010 Dalewo Bieg Malucha - 600m
60. Grzemska Magdalena 2012 KB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKI Bieg Smerfa - 200m
61. Handke Mikołaj 2004 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1500m
62. Hetmanowski Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem Bieg Malucha - 600m
63. Hojny Szymon 2006 Poznań Bieg - 1200m
64. Hojny Wiktor 2011 Poznań Bieg Smerfa - 200m
65. Idaszek Eliza 2008 SP nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 600m
66. Jagodzik Marysia 2013 Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Lesznie Bieg Smerfa - 200m
67. Jakubiak Jan 2008 SP2 Gostyń Bieg - 800m
68. Jakuszkowiak Maciej 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
69. Jakuszkowiak Mikołaj 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
70. Janicki Alek 2011 PM 1 Bieg Smerfa - 200m
71. Janiszewska Julia 2010 SP 5 GOSTYN Bieg Malucha - 400m
72. Jańczak Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
73. Jańczak Nadia 2012 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
74. Jarońska Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 1200m
75. Jaroński Bartłomiej 2011 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
76. Jaroński Franek 2009 Szkoła Podstawowej nr 5 Bieg Malucha - 600m
77. Jarożek Klaudia 2008 Sp.5 Gostyń Bieg - 600m
78. Jaskierska Lena 2010 Szkoła Ppdstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
79. Jurga Otylia 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
80. Juszkiewicz Hania 2013 Przedszkole Garzyn Bieg Smerfa - 200m
81. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Bieg - 600m
82. Kacpura Maja 2011 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Bieg Smerfa - 200m
83. Kacpura Martyna 2011 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 Bieg Smerfa - 200m
84. Kalak Stanisław 2012 Przedszkole Kubuś w Krotoszynie Bieg Smerfa - 200m
85. Kalak Zofia 2010 SP 5 w Krotoszynie Bieg Malucha - 400m
86. Kałka Maja 2012 Rawicz Bieg Smerfa - 200m
87. Kałka Tytus 2016 Rawicz Bieg Smerfa - 200m
88. Karalus Łucja 2011 SP Pod Lipami w Krosinku Bieg Smerfa - 200m
89. Karalus Tomasz 2013 Krosinko Bieg Smerfa - 200m
90. Kawczyński Jonasz 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
91. KaŹmierczak Krzysztof 2011 T-MAKS Bieg Smerfa - 200m
92. KaŹmierczak Magdalena 2009 T-MAKS Bieg Malucha - 400m
93. Kaźmierska Maria 2006 SP 5 / SWG Bieg - 800m
94. Kaźmierski Krzysztof 2006 SP 5 / Piast Poniec Bieg - 1200m
95. Knie Wojciech 2012 Pszedszkole Golina Bieg Smerfa - 200m
96. Kornecka Patrycja 2013 Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
97. Kozal Milena 2012 FTI Kids Bieg Smerfa - 200m
98. Krawiec Hanna 2006 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
99. Krawiec Jakub 2007 SP5 w Gostyniu Bieg - 800m
100. Krawiec Kamil 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
101. Król Robert 2010 Szkoła Podstawowa nr 8 Bieg Malucha - 600m
102. Krzyżostaniak Wiktoria 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
103. Kubiak Bartosz 2008 SP 2 Gostyń Bieg - 800m
104. Kubiak Bartosz 2008 SP 2 Gostyń Bieg - 800m
105. Kubiak Michał 2008 SP3 Bieg - 800m
106. Kubiak Szymon 2012 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
107. Kulczak Anna 2008 SP 5 Bieg - 600m
108. Leman Mateusz 2009 SSP 29 Poznań Bieg Malucha - 600m
109. Leman Zuzanna 2008 SSP 29 Poznań Bieg - 600m
110. Leśniak Jan 2011 SP Ceradz Dolny Bieg Smerfa - 200m
111. Leśniak Julianna 2008 SP Ceradz Kościelny Bieg - 600m
112. Listwoń Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
113. Listwoń Tomasz 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
114. Łuczak Joanna 2010 SP KOBYLIN Bieg Malucha - 400m
115. Łuczak Patryk 2013 PRZEDSZKOLE KOBYLIN Bieg Smerfa - 200m
116. Łuczak Piotr 2011 PRZEDSZKOLE KOBYLIN Bieg Smerfa - 200m
117. Łusiewicz Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 Gostyń Bieg - 1200m
118. Machowski Szymon 2009 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
119. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Bieg Malucha - 600m
120. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Bieg Malucha - 600m
121. Małecka Ewa 2013 Drezdenko Bieg Smerfa - 200m
122. Małecka Maria 2006 Juvenia Puszczykowo Bieg - 800m
123. Marciniak Jakub 2006 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
124. Marcinkowska Anna 2009 SP1 Bieg Malucha - 400m
125. Marcinkowska Maria 2011 Ochronka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
126. Marcinkowska Marta 2011 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
127. Marcinkowski Bartosz 2009 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
128. Marcinkowski Eryk 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
129. Mielcarz Mikołaj 2011 GOS Koźmin Wlkp. Bieg Smerfa - 200m
130. Mila Adam 2005 SP1 Gostyń Bieg - 1200m
131. Molinus Matylda 2009 SP nr 2 Bieg Malucha - 400m
132. Musielak Anna Maria 2010 SP KSIĄŻ WLKP Bieg Malucha - 400m
133. Musielak Norbert 2005 SP KSIĄŻ WLKP Bieg - 1200m
134. Niedziela Barbara 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
135. Nowak Krzysztof 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 Bieg - 1200m
136. Nowakowski Kacper 2007 Sp.nr.5 Bieg - 800m
137. Nowicki Wojciech 2015 Poznań Bieg Smerfa - 200m
138. Ostoj Samanta 2011 Koźmin Biega Bieg Smerfa - 200m
139. Paluszkiewicz Ola 2006 SP 1 Gostyń Bieg - 800m
140. Paluszkiewicz Stanisław 2004 SP 1 Gostyń Bieg - 1500m
141. Pawełka Maria 2011 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
142. Pawlak Dominik 2014 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
143. Pawlak Patryk 2008 SP NR 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
144. Piechocki Alan 2012 PIECHOCKI TEAM Bieg Smerfa - 200m
145. Piechocki Milan 2014 PIECHOCKI TEAM Bieg Smerfa - 200m
146. Pietraszewski Mateusz 2007 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
147. Pietrula Wiktoria 2008 SP5 Gostyń Bieg - 600m
148. Pietrzyk Marysia 2014 Przedszkole "Jedyneczka" Bieg Smerfa - 200m
149. Pietrzyk Olaf 2010 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600m
150. Piotrowki Jan 2010 SP 1 Bieg Malucha - 600m
151. Piotrowski Kacper 2006 SP 1 Bieg - 1200m
152. Piszczelak Dominik 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
153. Piszczelak Kacper 2009 Sp. nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
154. PŁatek Jagoda 2008 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 600m
155. PŁatek Krzysztof 2004 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 1500m
156. Prośniak Martyna 2009 Szkoła Muzyczna we Włocławku Bieg Malucha - 600m
157. Prośniak Urszula 2012 Przedszkole 13 Włocławek Bieg Smerfa - 200m
158. Pszonka Paula 2011 Przedszkole Miejskie nr 5, Gostyń Bieg Smerfa - 200m
159. Pszonka Tomasz 2004 SP 5 Gostyń Bieg - 1500m
160. Rabiega Joachim 2010 Sp. 4 Leszno Bieg Malucha - 600m
161. Rabiega Wiktoria 2003 Achilles Leszno Bieg - 1200m
162. Radczyk Basia 2012 Przedszkole Niepubliczne Zielona Zatoka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
163. Radczyk Olga 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 GOSTYŃ Bieg Malucha - 400m
164. Rogalska Zofia 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg - 800m
165. Rogalski Bartosz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Bieg Malucha - 600m
166. Rożek Olga 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
167. Rożek Olga 2005 MOS Śrem Bieg - 800m
168. Rożek Piotr 2002 MOS Śrem Bieg - 1500m
169. Rożek Piotr 2002 MOS Śrem Bieg - 1500m
170. Różański Filip 2003 MOS Śrem Bieg - 1500m
171. Ruszczyńska Olga 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
172. Ruszczyński Filip 2009 SP nr5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
173. Ruszczyński Mateusz 2007 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
174. Sankiewicz Anatolia 2016 - Bieg Smerfa - 200m
175. Sankiewicz Jan 2011 PRZEDSZKOLE ZWINNE SZKRABY Bieg Smerfa - 200m
176. Seń Jacek 2016 Leszno Bieg Smerfa - 200m
177. Seń Jakub 2011 Przedszkole Miejskie nr 19 w Lesznie Bieg Smerfa - 200m
178. Sękowska Aleksandra 2011 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
179. Sękowska Julia 2013 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
180. Sierżant Natalia 2006 SP nr1 Bieg - 800m
181. Skrzypczak Jakub 2006 Sp.Drobnin Bieg - 1200m
182. Skrzypczak Zuzanna 2008 Sp.Garzyn Bieg - 600m
183. Smuga AdaŚ 2012 ŚRODA WLKP. Bieg Smerfa - 200m
184. Smuga Lenka 2010 ŚRODA WLKP. Bieg Malucha - 400m
185. Snela Kinga 2007 Snela TEAM Bieg - 600m
186. Stefaniak Paweł 2007 SP5 Gostyń Bieg - 800m
187. Stefaniak Robert 2011 Przedszkole nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
188. Szczepaniak Antoni 2005 SP 6 im Braci Barskich w Śremie Bieg - 1200m
189. Szczepaniak Pola 2006 GOSTYŃ Bieg - 800m
190. Szułczyńska Aleksandra 2002 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 1200m
191. Szumny Olaf 2011 przedszkole Bolka i Lolka Leszno Bieg Smerfa - 200m
192. Ściebura Szymon 2011 Przedszkole miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200m
193. Tatarka Sebastian 2006 Szkoła nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
194. Trąbała Ignacy 2011 pm4 gostyń Bieg Smerfa - 200m
195. Trąbała Zofia 2005 sp5 gostyń Bieg - 800m
196. Tunia Adam 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
197. Tunia Iga 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
198. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 Leszno Bieg - 600m
199. Tylicki Filip 2009 SP 12 Leszno Bieg Malucha - 600m
200. Tylicki Kacper 2006 SP 12 Leszno Bieg - 1200m
201. Tyrzyk Julian 2007 SP5 Gostyń Bieg - 800m
202. Wachowiak Anastazja 2005 SP 13 Leszno Bieg - 800m
203. Wachowiak Dobrawa 2013 Leszno Bieg Smerfa - 200m
204. Wachowiak Mateusz 2011 Ochronka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
205. Wachowiak Piotr 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 Bieg - 800m
206. Waleńska Olga 2015 Żłobek Kraina Baśni Gostyń Bieg Smerfa - 200m
207. Waleńska Zofia 2010 Sp5 Bieg Malucha - 400m
208. Waleński Bartosz 2009 SP5 Bieg Malucha - 600m
209. Waleński Wojciech 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
210. WaligÓra Wiktor 2012 krotoszyn Bieg Smerfa - 200m
211. Waścinski Tadeusz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600m
212. Wawrzyniak Magdalena 2011 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
213. Wieczorek Maciej 2013 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
214. Wielińska Weronika 2004 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 1200m
215. Wieliński Mikołaj 2012 Przedszkole Miejskie nr4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
216. Wiśniewski Dominik 2009 SP 1 Bieg Malucha - 600m
217. Wiśniewski Piotr 2013 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
218. Wojciechowska Wiktoria 2011 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
219. Wojciechowski Jakub 2008 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
220. Wojciechowski Stanisław 2009 SP nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
221. Wojciechowski Tomasz 2013 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
222. Woźniak Kacper 2014 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
223. Wysocki Bartosz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
224. Zaremba Oliwia 2009 SP Borek Wlkp Bieg Malucha - 400m
225. Zaremba Zuzanna 2007 SP Borek Wlkp Bieg - 600m
226. Zbroniec Ewa 2006 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
227. Zbroniec Marcin 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m