Lista startowa

XVI Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń, 25.04.2020



Liczba zgłoszonych zawodników: 69


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bajer Julia 2009 SP Żytowiecko Bieg - 600 m
2. Bajer Jurek 2013 Przedszkole Łęka Wielka Bieg Smerfa - 200 m
3. Bartkowiak Marta 2010 SP5 GOSTYŃ Bieg - 600 m
4. Bartkowiak Piotr 2008 SP5 GOSTYŃ Bieg - 1200 m
5. Borowczak Laura 2013 Zielona Zatoka Team Bieg Smerfa - 200 m
6. Cerekwicki Filip 2012 Szkoła Podstawowa Nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 600 m
7. Duda Szymon 2010 SP nr 5 W Gostyniu Bieg - 800 m
8. Fr±ckowiak Artur 2012 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600 m
9. Fr±ckowiak Hanna 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
10. Furmanek Karolina 2011 Sp5 Bieg Malucha - 400 m
11. Furmanek Lidia 2006 Sp5 Bieg - 1200 m
12. Gaszek Lena 2010 SP 5 Gostyń Bieg - 600 m
13. Gendera Martyn 2009 SP 3 Gostyń, DAGBUD GOSTYŃ Bieg - 800 m
14. Gendera Tymon 2011 SP 3 Gostyń, DAGBUD GOSTYŃ Bieg Malucha - 600 m
15. Goszczyńska Anna 2016 Kania Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
16. Goszczyński Adrian 2010 Kania Gostyń Bieg - 800 m
17. Goszczyński Konrad 2007 Kania Gostyń Bieg - 1200 m
18. Goszczyński Krzysztof 2014 Kania Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
19. Górna Anna 2007 Sp5 Gostyń Bieg - 800 m
20. Grodzka Julka 2014 Przedszkole nr 4 Bieg Smerfa - 200 m
21. Grodzka Zuzanna 2010 Sp5 Gostyń Bieg - 600 m
22. Grodzki Alan 2011 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600 m
23. Jakubiak Barbara 2012 SP2 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
24. Jakubiak Jan 2008 SP2 Gostyń Bieg - 1200 m
25. Jankowiak Aleksander 2010 SP 5 Bieg - 800 m
26. Jankowiak Krzysztof 2007 SP 5 Bieg - 1200 m
27. Jańczak Kacper 2007 SP 5 Gostyń Bieg - 1200 m
28. Jańczak Nadia 2012 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
29. Jaskierska Lena 2010 Sp nr 5 Bieg - 600 m
30. Kacpura Maja 2011 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
31. Kacpura Martyna 2011 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
32. Kahlert Gabriela 2008 Szkoła Podstawowa nr 5 im.ks Franciszka Olejniczaka w Gostyniu Bieg - 800 m
33. Kahlert Kacper 2016 Przedszkole nr 4 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200 m
34. Kozaczek Kacper 2012 Młode Orły Bieg Malucha - 600 m
35. Kozaczek Pola 2015 Młode Orły Bieg Smerfa - 200 m
36. Kubiak Julia 2007 SP 5 Gostyń Bieg - 800 m
37. Kubiak Mateusz 2008 SP 5 Gostyń Bieg - 1200 m
38. Kubiak Michalina 2010 SP 5 Gostyń Bieg - 600 m
39. Kurczewska Zofia 2009 SP nr 5 Gostyń Bieg - 600 m
40. Łusiewicz Mateusz 2005 SP 1 Gostyń Bieg - 1500 m
41. Łusiewicz Paulina 2012 SP 1 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
42. Łusiewicz Szymon 2008 SP 1 Gostyń Bieg - 1200 m
43. Machowski Szymon 2009 Sp 5 Gostyń Bieg - 800 m
44. Maćkowska Iga 2016 Przedszkole K±kolewo Bieg Smerfa - 200 m
45. Maćkowski Marcel 2009 UKS Achilles Leszno Bieg - 800 m
46. Maćkowski Mieszko 2010 UKS Achilles Leszno Bieg - 800 m
47. Marczewska Amelia 2012 S. P. nr5 Bieg Malucha - 400 m
48. Mikołajczak Tymoteusz 2014 MKS KANIA GOSTYŃ Bieg Smerfa - 200 m
49. Nowicki Wojciech 2015 Buratino Bieg Smerfa - 200 m
50. Ostoj Samanta 2011 MKL Jarocin / SP3 KoĽmin Wlkp. Bieg Malucha - 400 m
51. Paszkowiak Adam 2013 Przedszkole Kolorowy Wiatraczek Rydzyna Bieg Smerfa - 200 m
52. Paszkowiak Hania 2011 SP Rydzyna Bieg Malucha - 400 m
53. Pawelka Maria 2011 SP5 Bieg Malucha - 400 m
54. Pazoła Amelia 2016 Przedszkole nr 1 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200 m
55. Podgórniak Mikołaj 2017 Swarzędz Bieg Smerfa - 200 m
56. Rogalska Zosia 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200 m
57. Rybczyńska Wiktoria 2015 Przedszkole Daleszyn Bieg Smerfa - 200 m
58. Staryczenko Klaudia 2012 Sp5 Bieg Malucha - 400 m
59. Staryczenko Nadia 2015 Przedszkole Miejskie Nr 4 Bieg Smerfa - 200 m
60. Szwengler Maksym 2013 Przedszkole Miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200 m
61. Waleńska Olga 2015 PM 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
62. Waleński Wojciech 2010 SP 5 Gostyń Bieg - 800 m
63. Wawrzyniak Ewelina 2014 Przedszkole Piotru¶ Pan Bieg Smerfa - 200 m
64. Wawrzyniak Magdalena 2011 SP 1 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
65. Wieliński Mikołaj 2012 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600 m
66. Wojciechowska Wiktoria 2011 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
67. Wojciechowski Stanisław 2009 SP 5 Gostyń Bieg - 800 m
68. Wojciechowski Tomasz 2013 PM 5 GOSTYŃ Bieg Smerfa - 200 m
69. Wolniewicz Filip 2012 SP5 Bieg Malucha - 600 m