Lista startowa

XVIIBieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń, 21.04.2024

Dystans:



Liczba zgłoszonych zawodników: 148


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Biernat Kacper 2011 Sp5 Gostyń Bieg - 1200 m
2. Celka Igor 2012 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 1200 m
3. Gendera Tymon 2011 SP 3 Gostyń Bieg - 1200 m
4. Grudziński Nikodem 2012 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200 m
5. Jakubiak Kacper 2012 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200 m
6. Jaskierska Lena 2010 SP nr 5 Bieg - 1200 m
7. Kołodziej Wojciech 2011 Szkoła podstawowa nr 5 Bieg - 1200 m
8. Malicki Marcel 2012 Sp5 Bieg - 1200 m
9. Miaskowski Adam 2011 SP 13 Leszno Bieg - 1200 m
10. Nieborak Oskar 2012 Sp5 Gostyń Bieg - 1200 m
11. Sarbinowski Jakub 2012 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200 m
12. Sarbinowski Kacper 2012 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200 m
13. Tomczak Mieszko 2012 UKS CZWÓRKA/SZYMANOWSKI TEAM Bieg - 1200 m
14. Wieliński Mikołaj 2012 SP 5 Gostyń Bieg - 1200 m
15. Boruszewski Franciszek 2010 SP5 Bieg - 1600 m
16. Goszczynski Adrian 2010 Szp5 Bieg - 1600 m
17. Kierczyński Wojciech 2010 sp5 Bieg - 1600 m
18. Miaskowski Antoni 2009 UKS Achilles Leszno Bieg - 1600 m
19. Borowczak Laura 2013 Szkoła Podstawowa nr. 5 Bieg - 600 m
20. Borowska Maja 2013 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 600 m
21. Furman Oliwia 2013 Sp5 Gostyń Bieg - 600 m
22. Hayreter Nina 2013 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 600 m
23. Hoffmann Nadia 2013 Sp2 gostyń Bieg - 600 m
24. Juszkiewicz Hania 2013 Akademia Sportu Młode Orły Bieg - 600 m
25. Konieczna Anna 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA PIASKI Bieg - 600 m
26. Konieczna Hanna 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA PIASKI Bieg - 600 m
27. Majchrzak Nikola 2014 Sp 1 w Gostyniu Bieg - 600 m
28. Pietrzyk Maria 2014 SP2 Bieg - 600 m
29. Roszak Julia 2014 SP 5 Gostyń Bieg - 600 m
30. Sękowska Julia 2013 Sp2 w Gostyniu Bieg - 600 m
31. Skrzypczak Gabriela 2013 Piaski Bieg - 600 m
32. Sobkowiak Julia 2014 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 600 m
33. Szczepaniak Jolanta 2013 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 600 m
34. Wawrzyniak Ewelina 2014 Sp1 Gostyń Bieg - 600 m
35. Włodarczyk Oliwia 2014 Nr 5 Gostyń Bieg - 600 m
36. Żarnowska Łucja 2014 SP51 / Run Poznań! KIDS Team Bieg - 600 m
37. Banaszak Maciej 2014 Szkola podstawowa w Piaskach Bieg - 800 m
38. Ciesielska Weronika 2012 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800 m
39. Elward Kacper 2013 SP nr 5 Bieg - 800 m
40. Furmanek Karolina 2011 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800 m
41. Goszczynski Krzysztof 2014 Szp5 Bieg - 800 m
42. Grzelczyk Wojciech 2014 SP5 Bieg - 800 m
43. Jankowiak Amelia 2012 Sp.5 GOSTYŃ Bieg - 800 m
44. Jankowiak Amelia 2012 Sp.5 GOSTYŃ Bieg - 800 m
45. Kacpura Maja 2011 SP 5 Gostyń Bieg - 800 m
46. Kacpura Martyna 2011 SP 5 Gostyń Bieg - 800 m
47. Klimczak Hubert 2013 Sieradz Bieg - 800 m
48. Konieczny Natan 2013 Sp5/Kania Gostyń Bieg - 800 m
49. Kubiak Rafał 2014 Sp5 Bieg - 800 m
50. Maciejewski Antoni 2014 SP5 Bieg - 800 m
51. Nadolna Maja 2012 Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800 m
52. Radczyk Barbara 2012 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 800 m
53. Słomianny Ksawery 2013 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 800 m
54. Staryczenko Klaudia 2012 Sp 5 Gostyń Bieg - 800 m
55. Sztul Hubert 2014 Szkoła podstawowa nr 2 Bieg - 800 m
56. Wawrzyniak Magdalena 2011 Sp1 Gostyń Bieg - 800 m
57. Włochal Zofia 2012 Poznań Bieg - 800 m
58. Wojciechowska Wiktoria 2011 SP5 GOSTYŃ Bieg - 800 m
59. Wojciechowski Tomasz 2013 SP5 GOSTYŃ Bieg - 800 m
60. Wozniak Kacper 2014 Futsal Gostyń Bieg - 800 m
61. Zubaczyk Kacper 2014 Szkoła Podstawowa Nr5 G-ń Bieg - 800 m
62. Dajewska Izabela 2016 Szkoła Podstawowa nr 18 im Janusza Kusocińskiego Bieg Malucha - 400 m
63. Drozdzewska Antonina 2015 Szkoła nr 5 Bieg Malucha - 400 m
64. Dudkiewicz Zofia 2015 SP nr 5 w Gostyniu/ Młode Orły Bieg Malucha - 400 m
65. Duleba Maja 2015 Sp.5 Bieg Malucha - 400 m
66. Goszczynska Anna 2016 Szp5 Bieg Malucha - 400 m
67. Jakubiak Emilia 2015 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400 m
68. Janikowska Maria 2015 SP nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
69. Kajoch Anna 2016 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400 m
70. Kołodziej Antonina 2015 Szkoła podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400 m
71. Kozaczek Pola 2015 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400 m
72. Maćkowiak Hanna 2015 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400 m
73. Nieborak Emilia 2016 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
74. Nowacka Iga 2015 Podstawowa nr2 Bieg Malucha - 400 m
75. Ostojska Karolina 2015 Smogorzewo Bieg Malucha - 400 m
76. Porzucek Wiktoria 2016 oddziały przedszkolne przy SP nr.1 w Gostyniu Bieg Malucha - 400 m
77. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Bieg Malucha - 400 m
78. Sękowska Zofia 2016 Sp2 w Gostyniu Bieg Malucha - 400 m
79. Skrzypczak Adrianna 2016 Piaski Bieg Malucha - 400 m
80. Sołtys Liliana 2016 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Siedleminie Bieg Malucha - 400 m
81. Staryczenko Nadia 2015 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
82. Szczepaniak Ulka 2015 Szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400 m
83. Sztul Zofia 2016 Szkoła podstawowa nr 2 Bieg Malucha - 400 m
84. Waleńska Olga 2015 SP 5 Bieg Malucha - 400 m
85. Walkowiak Antonina 2016 Szkoła podstawowa nr 2 Gostyn Bieg Malucha - 400 m
86. Włochal Barbara 2015 Poznań Bieg Malucha - 400 m
87. Ziemlinska Milena 2016 SP5 Gostyń Bieg Malucha - 400 m
88. Burkiewicz Paweł 2015 SP nr.5 Gostyń Bieg Malucha - 600 m
89. Dworczak Sławek 2016 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600 m
90. Fr±ckowiak Filip 2015 SP5 Gostyń Bieg Malucha - 600 m
91. Kahlert Kacper 2016 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600 m
92. Lisiecki Julian 2015 SP5 Bieg Malucha - 600 m
93. Malicki Gabriel 2016 Sp5 Bieg Malucha - 600 m
94. Nadolny Igor 2016 Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600 m
95. Nochowski Makary 2016 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600 m
96. Nowicki Wojciech 2015 Poznaniak Poznań Bieg Malucha - 600 m
97. Ogrodnik Filip 2015 Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu Bieg Malucha - 600 m
98. Organiszczak Szymon 2015 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600 m
99. Padurski Jan 2015 SP5 Bieg Malucha - 600 m
100. Pospieszyński Jan 2015 Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu Bieg Malucha - 600 m
101. Radojewski Karol 2016 Sobiałkowo Bieg Malucha - 600 m
102. Roszak Sebastian 2016 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600 m
103. Sierżant Mikołaj 2016 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600 m
104. Słomianny Kornel 2015 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600 m
105. Staniszewski Jakub 2016 SP5 Bieg Malucha - 600 m
106. Sworowski Marcel 2015 SP 5 Bieg Malucha - 600 m
107. Sztul Jerzy 2015 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600 m
108. Zaremba Maksymilian 2015 Wisła Borek Wlkp. Bieg Malucha - 600 m
109. Biniasz Emilia 2021 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
110. Borowczak Iga 2018 Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200 m
111. Burkiewicz Maria 2017 przedszkole nr.2 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
112. Domaniecki Marcel 2017 Przedszkole nr5 Bieg Smerfa - 200 m
113. Drozdzewski Ignacy 2017 Ochronka Sióstr Służebniczek Motylki Bieg Smerfa - 200 m
114. Duda Zuzanna 2019 Rawicz Bieg Smerfa - 200 m
115. Dutkowiak Jan 2017 Przedszkole Bieg Smerfa - 200 m
116. Dworczak Blanka 2018 Bajka Bieg Smerfa - 200 m
117. Dziubałka Emilia 2020 Przedszkole Piotru¶ Pan Bieg Smerfa - 200 m
118. Faka Emily 2018 Poznań Bieg Smerfa - 200 m
119. Fakas Emily 2018 Poznań Bieg Smerfa - 200 m
120. Furmanek Józef 2021 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
121. Furmanek Stanisław 2017 Przedszkole Miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200 m
122. Glinkowska Izabela 2017 Krobia Bieg Smerfa - 200 m
123. Glinkowska Zuzanna 2018 Krobia Bieg Smerfa - 200 m
124. Hoffmann Helenka 2018 Ochronka podrzecze Bieg Smerfa - 200 m
125. Janikowski Jasiu 2018 PM nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
126. Kamiński Piotr 2017 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Bieg Smerfa - 200 m
127. Konieczna Nataszka 2020 Pm4 Bieg Smerfa - 200 m
128. Lisiecki Aleksander 2018 PM7 Bieg Smerfa - 200 m
129. Maciejewska Maria 2019 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200 m
130. Maćkowiak Laura 2022 Żłobek Miejski w Gostyniu Bieg Smerfa - 200 m
131. Nowacki Tymon 2018 Przedszkole nr1 Bieg Smerfa - 200 m
132. Ogrodnik Urszula 2018 Niepubliczne Przedszkole "Ochronka" Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
133. Owczarska Julia 2020 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
134. Pacholski Bartosz 2020 Przedszkole Dziecięcy Raj Bieg Smerfa - 200 m
135. Pazoła Emilia 2021 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
136. Pazoła Filip 2018 PM4 Bieg Smerfa - 200 m
137. Pietrzyk Marcel 2020 PM1 Bieg Smerfa - 200 m
138. Pospieszyński Antoni 2018 Przedszkole miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200 m
139. Puszkarek Marcel 2020 Helios Czempiń Team Bieg Smerfa - 200 m
140. Rolnik Nela 2020 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200 m
141. Snela Filip 2019 Przedszkole DŁOŃ Bieg Smerfa - 200 m
142. Staryczenko Ludwik 2017 Przedszkole Miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200 m
143. Sworowska Iga 2019 PM 5 Bieg Smerfa - 200 m
144. Szczepaniak Dorotka 2018 PM 4 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200 m
145. Szczepaniak Ola 2017 PM4 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200 m
146. Wawrzyniak Zofia 2022 Gostyń Bieg Smerfa - 200 m
147. Wlochal Tomasz 2018 Poznań Bieg Smerfa - 200 m
148. Ziemlinska Aleksandra 2019 PM5GOSTYN Bieg Smerfa - 200 m