Lista startowa

V Bieg po Ciacho

Puszczykowo 25.11.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 301


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Paulina 1989 Poznan
2. Andrzejak Bogumiła 1969 Ruukki
3. Andrzejak Rafał 1970 Brama w Biegu
4. Bajek Adam 1987 Fizjobiegacze Szczecin
5. Balcerek Mariusz 1986 Foka Team
6. Barałkiewicz-Sokal Karolina 1975 Poznań
7. Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań
8. Bartoszewski Maciej 1975 Będlewo
9. Bednarz PaweŁ 1973 1973
10. Beutler Katarzyna 1998 Poznań
11. Bilski Marcin 1987 M&M
12. Bilski Michał Hubert 1998 M&M
13. Bocian Julian 1980 AmiBelle
14. Boguszewska Katarzyna 1992 Łódź
15. Boichuk Antonina 1998 Poznań
16. Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz
17. Brzozowska Iwona 1969 Przebiegli Unisław
18. Buchwald Hanna 1980 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
19. Budnik Bartosz 2002 Inowrocław
20. Bukowska Alina 1972 Orki z ...
21. Byczkiewicz Piotr 1989 Konstantynów Łódzki
22. Chmielewski Michał 1982 ...::: T.W.I.S.M :::...
23. Chojniak Wiesław 1973 Poznań
24. Chudziński Marcin 1981 Mosina Biega
25. Chyrowska Małgorzata 1974 Kibolski KS
26. Cichocki Robert 1974 BOSCH SERWIS OLSZEWSKI
27. Cieślik Zdzisław 1958 TEAM RUN GOŁAŃCZ
28. Czaczyk Adrianna 1992 Suchy Las
29. Czajka Krzysztof 1977 Puszczykowo
30. Danielczyk Maria 1991 Piaski
31. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO!!
32. Dembina Andrzej 1962 POZNAŃ ski
33. Dembska Anna 1976 Plewiska
34. Dembski Grzegorz 1977 1977
35. Derezińska Krystyna 1989 Poznań
36. Dereziński Tomasz 1984 Poznań
37. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
38. Drajerczak Marlena 1978 MUAY RUNNING TEAM
39. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica
40. Dydymska Anna 1983 Puszczykowo
41. Dymek Michał 1977 Rehau Team
42. Dzilne Magdalena 1977 Skórzewo
43. Fabianowski Krzysztof 1979 Poznań
44. Fenrych Robert 1973 POGROMCY KILOMETRÓW
45. Franczyszyn-Portka Magdalena 1979 Poznań
46. Frankowska Marta 1991 Drużyna Szpiku
47. Frontczak Joanna 1981 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
48. Gabrysz Agnieszka 1975 ciastki.pz/parkrun Poznań
49. Gajda Wojciech 1987 Rycerze Ortalionu
50. Gajkowski Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ
51. Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team
52. Gieda Elżbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO
53. Gierasińska Dagmara 1997 Pobiedziska
54. Głuchowska Agata 1989 Poznań
55. Głuszak Bartek 1999 Manufaktura Mieszkań/Szybki Lopes Nekla
56. Golembka Magdalena 1978 Gluchowo
57. Gortat Agata 1976 ŚWIĘTNO
58. Gortat Jakub 1975 ŚWIĘTNO
59. Gręda Dorita 1994 #kodanooptyk
60. Grochulski Przemysław 1990 Wągrowiec
61. Gryzińska-Woroch Bogusława 1980 Poznań
62. Grześkowiak Weronika 1997 Kamionki
63. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań
64. Guzek Lidia 1987 Opalenica
65. Guzek Lidia 1987 Opalenica
66. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team
67. Henschke Dorota 1981 Skórzewo
68. Hirsch Zbigniew 1961 Poznań
69. Hoffmann Karol 1993 Puszczykowo
70. Hok Przemysław 1976 Drużyna Szpiku/ Orki z... i Przyjaciele
71. Hornik Mariusz 1972 STĘSZEW
72. Humbla Zbigniew 1983 1983
73. Ilowska-Rembarz Karolina 1985 KROSINKO
74. Izydorski Karol 1975 Ostrów Wielkopolski
75. Jajuga Michał 1980 Dirty Sparrows
76. Jakóbczyk Roma 1982 Neopunkt Mosina
77. Janc Piotr 1982 Puszczykowo
78. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ
79. Jankowska Joanna 1973 aktywnie.fit
80. Jankowska Małgorzata 1982 Take Run
81. Jankowski Antoni 2003 RUN-POLE
82. Jankowski Maciej 1979 Crossfit Lampart
83. Jankowski Pawel 1973 RUN-POLE
84. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna
85. Jaroniec Malgorzata 1985 Bubu Team
86. Jastrzebska Justyna 1977 Wrzesnia
87. Jelińska- Hok Agnieszka 1976 Ciastki.pz/ Drużyna Szpiku/ Orki z...
88. Jędrzejak Izabela 1983 Ostrów Wielkopolski
89. Jędrzejak-Izydorska Anna 1979 Ostrow Wielkopolski
90. Judek Janusz 1982 Radzyny
91. Kaczmarek Adam 1970 Meta i Amiś Poznań
92. Kaczmarek Łukasz 1988 Poznań
93. Kaczmarek Magdalena 1975 Kościan Team
94. Kamiński Jarosław 1969 Havana Club
95. Kandulski Jakub 1980 Opalenica
96. Karcz Anna 1992 Pani
97. Kasperski Robert 1968 Kościan Team
98. Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań
99. Kasprzyk Monika 1973 gRUNwald team Poznań
100. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku
101. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl
102. Kędziora Natalia 1977 Luboński Klub Biegacza
103. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport
104. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
105. Kłosowska Agnieszka 1990 Mosina
106. Koczorowski Jakub 1977 Parkrun Poznań
107. Kolej Monika 1976 DZIKIE DZIKI GORZOW
108. Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975 sklepbiegacza.pl
109. Konat Grzegorz 1984 Warszawa
110. Kosiorek Darek 1967 Poznań
111. Kosowicz Patrycja 1994 Kościan
112. Kostańska Beata 1978 Kościan
113. Kowalczyk Anna 1995 Poznań
114. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team
115. Krutul Maciej 1964 Wataha Bydgoszcz
116. Krutul Maria 1998 Wataha Bydgoszcz
117. Krygier-Rosiak Monika 1986 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
118. Krystek Kinga 1985 Wieleń
119. Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce
120. Krystkowiak Aleksandra 1994 Czempiń
121. Krzyżańska Arleta 1966 Kościan Team
122. Kubiak Izabela 1985 MUAY RUNNING TEAM
123. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
124. Kuna Bob 1972 Klub Wesołego Szampana
125. Kuna Danka 1972 Klub Wesołego Szampana
126. Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza
127. Kurcz - Kielar Anna 1981 Take Run
128. Kurkowiak Agnieszka 1974 Mamy - Biegamy
129. Kurowski Bogdan 1949 Wroniecki Klub Biegacza
130. Kurpisz Monika 1971 Drużyna Szpiku
131. Kwiatecka Iwona 1972 Orki z...
132. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport
133. Kwiatkowski Kamil 1987 poznań
134. Lange Alicia 1986 Witkowo
135. Langner Basia 1984 Mamy-biegamy
136. Leszcz Jarosław 1978 HighFit
137. Ludwikowska Marta 1992 Kościan
138. Łaganowska Ewa 1969 CIASTKI PZ.
139. Łukasik Michał 1989 Poznań
140. Łukaszewska Ania 1987 Luboń
141. Maćkowiak Alicja 1991 LOFT TEAM EXTREME
142. Madajewski Krzysztof 1982 MOSINA BIEGA
143. Magdziak Łukasz 1987 Łowcy Wrażeń
144. Maj Magdalena 1984 Rokietnica
145. Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
146. Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
147. Makowska Karolina 1992 Białystok
148. Malewska-Woźniak Anna 1985 Poznań
149. Mańka Otylia 1987 Swarzędz
150. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań
151. Marecka Anna 1990 Wrocław
152. Markiewicz Aneta 1987 Łódź
153. Marszał Michał 1993 GULO GULO
154. Matelska Karolina 1980 Poznań
155. Matysiak Karol 1974 OSH /. DRUŻYNA SZPIKU
156. Mayer Tomasz 1985 Capoeira Camangula Poznań
157. Mazur Robert 1990 Mieścisko
158. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16
159. Michalak Marcin 1986 1986
160. Mielnik Katarzyna 1986 MieloneSroczki
161. Mikła Kamila 1980 Lejdis Run
162. Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
163. Mituta Jacek 1978 KB Gmina Czarnków
164. Moskwa Marta 1994 Leszno
165. Mroczkowski Jakub 1984 AT Computers
166. Muller Andrzej 1958 Puszczykowo
167. Muro -Martinez Francisco 1972 GORZÓW WLKP.
168. Musiałek Iwona 1979 Tulce
169. Napieraj Mariusz 1991 ALBANNERS
170. Napieraj Sonia 1992 ALBANNERS
171. Niemczyk Julia 1993 Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
172. Niklaus Krzysztof 1975 Poznań
173. Nikodemiak Jarosław 1976 KLAS Szpot Swarzędz
174. Nikolin PrzemysŁaw 1979 KS Oczko Osowa Sień
175. Nojman Łukasz 1992 Suchy Las
176. Norek Rafał 1989 Puszczykowo
177. Nowak JÓzef 1955 parkrun Dąbrówka
178. Nowak Michał 1989 FC Wągrowiec
179. Olejniczak Alina 1988 Bydgoszcz
180. Olejniczak Cezary 1983 Parkrun Poznań
181. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz / parkrun Poznań
182. Panek Marek 1986 Poznan
183. Pankowski Norbert 1989 Kórnik
184. Pawlak Natalia 1989 1989
185. Piasecki Tomasz 1979 Eljan
186. Pietruczuk Paweł 1970 Luboń
187. Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner
188. Pigła Maja 1982 Tarnowo Podgórne
189. Pigła Michał 1981 Pikuś :)
190. Plenzler Grzegorz 1987 Poznań
191. Płaczek Łukasz 1987 Leszno
192. Podemska Patrycja 1988 Bydgoszcz
193. Pohl Karolina 1997 Poznań
194. Poźniak Aleksandra 1987 Gorzów Wlkp.
195. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
196. Protasewicz Mariola 1971 Rokietnica
197. Przybylak Krzysztof 1973 Przybylak Team
198. Przybył Katarzyna 1970 Poznań
199. Rajewska Marta 1984 OSTRÓW WLKP
200. Rajska-Mirka Liliana 1979 Night runners poznań
201. Raś Ryszard Marek 1950 Eko-Wod-Kan
202. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
203. Rausch Jakub 1989 WCSiB Poznań
204. Redliński Dominik 1975 Plewiska
205. Remisz Izabella 1990 Wolny Wybieg
206. Rojek Adam 1987 PUSZCZYKOWO
207. Rojewska Agnieszka 1987 Lubosz
208. Rojewski Błażej 1985 Lubosz
209. Rosa Zbigniew 1959 SZKOŁA DLA PSÓW ARGO
210. Rosiak Marcin 1987 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
211. Roszkowski Tomasz 1986 Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów
212. Rozmarynowicz Anna 1979 Lovelasy
213. Rychlewicz Matylda 1975 Ciastki.pz
214. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers
215. Salecki Robert 1972 Roberto Carlos
216. Sawicki Bartosz 1991 DZIKIE DZIKI GORZÓW
217. Schulz Beata 1969 3:33 TEAM
218. Schulz Radek 1971 3:33 TEAM
219. Skalski Przemysław 1981 Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
220. Skałecki Grzegorz 1979 Fit4Life
221. Skirecka Justyna 1975 1975
222. Skoracki Damian 1991 Olszewo
223. Skowroński Arkadiusz 1992 Poznań
224. Skrzypek Beata 1978 biegam bo chcę
225. Smigielska Malgorzata 1979 Ciastki.pz
226. Smorawińska Maria 1986 Poznań
227. Sobczak Anna 1978 Capoeira Camangula Poznań
228. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły
229. Sobecki Marian 1955 Puszczykowo
230. Sobierajski Krzysztof 1986 Gostyń
231. Sójka Agnieszka 1988 Dolsk
232. Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
233. Sprenger Joanna 1982 Loft Team Extreme
234. Sprenger Krzysztof 1980 Loft Team Extreme
235. Sroczyński Jakub 1976 MieloneSroczki
236. Stachowiak Jacek 1981 Czapury
237. Stasiński Krzysztof 1983 Leszno
238. Sternal Izabela 1976 Remmers Running Team
239. Stryszyk Izabela 1990 Ludwikowo/Mosina
240. Strzelczyk Kasia 1983 KB Gepard Murowana Goślina
241. Szafranek Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień
242. Szczepanek Monika 1990 Janków Zaleśny
243. Szczepańska-Dolna Edyta 1969 Wataha Bydgoszcz
244. Szewczyk Michal 1983 Bogdaniec
245. Szyc Zuza 1990 ciastki.pz
246. Szymańska Anita 1998 Anita biega bo lubi
247. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
248. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga
249. Szymański Tomasz 1968 Team Biegowy Szczecinek
250. Szymoniak Artur 1982 POZNAŃ
251. Szymyślik Jacek 1977 1977
252. Śron Gabriela 1983 Złotniki
253. Świątek Joanna 1980 SKS HUSARIA
254. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 JSK Ja kontra Ja
255. Świt Anna 1987 Rycerze Ortalionu
256. Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
257. Tarasenko Vadim 1994 ALBANNERS
258. Terlecka Justyna 1982 Poznań
259. Terlecka Marta 1979 Szczytniki
260. Tomaszewska Paulina 1981 Września
261. Tomowiak Rafał 1984 #SZYMANOWSKITeam
262. Tomporowska Sylwia 1987 Luboń
263. Totleben Magda 1990 TAKE RUN
264. Trojanek Magdalena 1981 Skrzynki
265. Tyczyńska Agata 1997 Poznań
266. Urbańczak Patrycja 1992 Radwanice
267. Urbańczyk Łukasz 1987 Września
268. Walczak Mariusz 1983 Poznan
269. Warciarek Aleksander 1975 Wolsztyński Klub Biegowy
270. Warzycha Bogna 1975 Take Run
271. Wasielak Joanna 1984 Swarzędz
272. Waszak Katarzyna 1993 Kowalew
273. Waszkowiak Krzysztof 1981 Mosina
274. Wegner Stachu 1983 Poznań
275. Winkowska Karolina 1982 Komorniki
276. Winter Dawid 1996 Pecna
277. Wiorek Joanna 2001 Luboń
278. Wiorek Waldemar 1973 LUBOŃ
279. Wiśniewska Marlena 1979 MUAY RUNNING TEAM
280. WŁodarczak-Kukla Dominika 1980 Rokietnica
281. Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
282. Wojciechowski Robert 1989 Strzelce Krajeńskie
283. Wojciechowskw Monika 1978 Gorzów Wielkopolski
284. Woroch Justyna 1980 Foka Team
285. Wosik Przemysław 1976 JKBH
286. Woźniak Jerzy 1984 Przebiegli / Za Linią Mety
287. Woźniak Kuba 1982 HUSARIA
288. Woźniak Szymon 1987 Best team śrem
289. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
290. Wysłużal Monika 1989 Lubię wyzwania
291. Zaborowska Hanna 1989 Luboń
292. Zaborowski Maciej 1974 OSP Mieszków/ 16 brl
293. Zając Grzegorz 1973 Pozytywnie Zabiegani Sanok
294. Zając Mateusz 1990 ALBANNERS
295. Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:)
296. Zech Izabela 1972 Wataha Bydgoszcz
297. Zglińska Anna 1982 Przebiegli Unisław
298. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań
299. Ziółkowska Karolina 1995 Bobrówko Biega!
300. Zowczak Dorota 1983 Rawa team
301. Zowczak Maciej 1983 Poznan