Lista startowa

III Bieg po schodach Collegium Altum

Poznań 21.10.2017
Dystans: 17 pięter


Liczba zgłoszonych zawodników: 167


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań
2. Andrzejewski Radosław 1985 Katedra Studiów Azjatyckich UAM
3. Antkowiak Mikołaj 1994 KP PSP KROTOSZYN
4. Augustyn Bartosz 1988 #100przed30
5. Bąk Adrian 1997 OSP Margonin
6. Bednarski Adrian 1989 STAIRS UP WROCŁAW
7. Bilski Marcin 1987 Poznań
8. Błoch Krystian 1994 Środa Wielkopolska
9. Borkowski Piotr 1986 Mud Goats
10. Borwiński Hubert 1997 UAM
11. Cetera Krzysztof 1991 Poznań
12. Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają
13. Ciesielski Bartosz 1982 Wałbrzych
14. Cytawa Adrian 1992 OSP ŁĘCZNA
15. Cytawa Arkadiusz 1971 KP PSP Trzebnica
16. Cytawa Ilona 1975 KP PSP Wołów
17. Czerwiński Dominik 1989 PSP Olsztyn
18. Dajerling Monika 1974 Poznań
19. Dąbek Bartodziej 1996 Rokietnica
20. Dąbek Tomasz 1994 OSP Strzałkowo/Strzałkowska Grupa Biegowa "Sokół"
21. Delinger Mateusz 1989 1989
22. Dobrowolska Oriana 1996 Poznań
23. Dolata Wojciech 1982 Piotr i Paweł Marka Formy
24. Dominiak Jarosław 1985 KLASzpot Swarzędz
25. Drews Krzysztof 1986 Poznań
26. Drzewiecki Jan 1996 Poznań
27. Dybowski Mateusz 1987 Radziejów
28. Dybowski Mateusz 1987 Radziejów
29. Fellenberg Tomasz 1980 mojebieganie.pl
30. Filipowski Zenon 1973 SCIM / W TRITEAM
31. Franek Mikołaj 1995 WITKOWO BIEGA
32. Gawlik Grzegorz 1992 KM PSP JAWORZNO
33. Gaworski Filip 1988 Poznań
34. Geisler Mateusz 1995 Kraków
35. Gil Michał 1997 Luboński Klub Biegacza
36. Głowacki Radosław 1994 Bridgestone Poznań
37. Gorny Robert 1983 Imielno
38. Góral Borys 1990 Kameleon Team
39. Górka Bartosz 1987 KP PSP Krotoszyn
40. Gradus Ilona 1985 Warszawa
41. Gryczka Grzegorz 1988 SMP Runners
42. Halik Łukasz 1985 ZKiG UAM
43. Hazan Rafal 1989 Warszawa Biala Podlaska United
44. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią
45. Hordych Jan 1997 PCH_RUN
46. Iwanowski Łukasz 1982 Psp Olsztyn
47. Jagła Kamil 1996 gRUNwald team Poznań
48. Janicka Marta 1994 Stare Oborzyska
49. Jochaniak Damian 1983 KP PSP KROTOSZYN
50. Jozwiak Dariusz 1964 Poznań
51. Kaczmarek Jędrzej 1994 KP PSP MILICZ
52. Kaczmarek Marika 1997 Poznań
53. Kaminski Grzegorz 1980 TKKF WODNIK WIECBORK
54. Karbowy Arek 1993 Warszawa
55. Karo Radosław 1989 Poznań
56. Kasprzyk Radosław 1996 Dąbrowa
57. Kaźmierczak Aleksander 1995 Witkowo Biega
58. Kaźmierczak Grzegorz 1990 Poznań
59. Kielak Zuzanna 1994 Warszawa
60. Klimek Piotr 1982 PSP Olsztyn
61. Klockiewicz Zbyszko 1993 Płonące Racice
62. Kocurek Emil 1996 Lusówko
63. Kominek Natalia 1995 Żerków
64. Komorowski Marcin 1981 KM PSP Konin
65. Komorowski Rafał 1989 UEP
66. Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
67. Końpa Michał 1982 PSP OLSZTYN
68. Koszal Kacper 1994 Konin
69. Krug Tomasz 1988 #100przed30
70. Kryszewski Maciej 1977 Nurse Runs
71. Kubiak Sławomir 1982 Wesołe wąsy
72. Kubik Tomasz 1982 KB Łapka Bydgoszcz/ KP Koronowo
73. Kuc Jolanta 1986 KPP STAROGARD GDAŃSKI
74. Kuc Szymon 1986 KM PSP GDAŃSK
75. Kudzior Piotr 1996 PRO366
76. Kujawa Szymon 1989 Husaria Race Team / KP PSP KROTOSZYN
77. Leśniewski Majkel 1991 Rawicz
78. Lewandowska Natalia 1981 Skórzewo
79. Lewicki Piotr 1981 STAIRS UP
80. Lis Krzysztof 1990 Murowana Goślina
81. Ludwiczak Monika 1982 UAM
82. Łukianow Artur 1989 Warszawa
83. Maciaszczyk Mikołaj 1994 Chicago Bulls
84. Macyszyn Robert 1984 KP PSP Czarnków
85. Majczak Paweł 1991 OSP Łęczna
86. Malis Artur 1983 Poznań
87. Marcinkowska Dominika 1994 Poznań
88. Marszałek Łukasz 1983 Psp Krotoszyn
89. Marunowski Mateusz 1988 PSP Jaworzno
90. Mastyk Mirosław 1982 Ślęża
91. Mazur Bartłomiej 1998 OSP Margonin
92. Mielcarek Michał 1989 Luboński Klub Biegacza
93. Mikołajczak Hubert 1995 UE Poznań/ SZYMANOWSKI TEAM
94. Mikołajczyk Marcin 1980 Piła
95. Mikołajczyk Paulina 1982 Piła
96. Misiorny Emil 1986 PSP Olsztyn
97. Misiorny Radosław 1973 Poznań
98. Mroz Mariusz 1974 Wroclaw
99. Mróz Piotr 1988 KM PSP Jaworzno
100. Mucha Beata 1973 gRUNwald Team Poznań
101. Niśkiewicz Piotr 1987 KP PSP Krotoszyn
102. Nowak Łukasz 1983 Virtual Runner Club
103. Nowak Marcin 1983 Nowa Sól
104. Nowak Patrycja 1998 Daszewice
105. Ochnio Łukasz 1992 Krotoszyn
106. Olejnik Maciej 1989 Burning Runners wlkp
107. Olszewska Monika 1984 Dywity
108. Paluszak Dominik 1986 Poznan
109. Piasecki Patryk 1997 OSP Margonin
110. Piczak Łukasz 1992 FSD RUN DREZDENKO
111. Piechota Jarosław 1974 Fit Fabric 4:0
112. Piętoń Filip 1991 Krotoszyn
113. Pokotycki Denis 1990 Otomo STP / Programa.pl
114. Pospieszny Łukasz 1983 Idz Pod Prad Poznan
115. Przybylski Jakub 1995 KU AZS Politechnika Poznańska
116. Przybyła Łukasz 1995 Fyrtel Północ/Kibole w biegu
117. Purczyński Krzysztof 1994 Bogucin
118. Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań
119. Rajczak Jakub 1991 Koziegłowy
120. Rembowska Natalia 1979 Poznań
121. Rogala Patryk 1993 KP PSP Oława
122. Roszyk Andrzej 1967 Poznań
123. Rybarczyk Tomasz 1974 1974
124. Rybka Dariusz 1969 KP PSP KROTOSZYN
125. Sikora Krystian 1987 Ostrów Wielkopolski
126. Sip Maciej 1980 Kłecko
127. Skrzypczak Agnieszka 1970 Poznań
128. Skrzypczak Radosław 1977 Round Space
129. Skrzypniak Anna 1994 Ostrów Wielkopolski
130. Smolnicki Marcin 1990 Poznań
131. Sobczyk Patryk 1995 Witkowo Biega
132. Sobkowiak Artur 1995 Kameleon Teram
133. Spychała Adam 1993 KP PSP Ostrów Wielkopolski
134. Stankowski Dawid 1993 Płonące racice
135. Stypka Szymon 1996 OSP Margonin
136. Suchocka Agata 1986 Poznań
137. Suski Michał 1988 Zielona Góra
138. Synowiec Bartosz 1985 Radio RAM
139. Szabłowska Dorota 1986 POWER TRAINING
140. Szczekutowicz Adrian 1991 Husaria Race Team
141. Szczesny Daniel 1988 KP PSP Ostróda
142. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
143. Szewczyk Marek 1965 Piekary Śląskie
144. Szymański Zbigniew 1960 Rynarzewo
145. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz
146. Tomczak Grzegorz 1974 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
147. Tomczak Krzysztof 1984 SA PSP Poznań
148. Tomczak Robert 1990 UAM Poznań
149. Trzemkowska Ilona 1990 Poznań
150. Ulanowski Dawid 1993 Poznań
151. Urbański Adam 1994 Kościan
152. Wajs Paweł 1982 Wolsztyński Klub Biegowy
153. Walkowiak Michał 1982 Street Workout Gniezno
154. Wesołowski Grzegorz 1988 Eskadra Pilczyce
155. Wiczewski Grzegorz 1976 WICIU BIEGA
156. Witt Monika 1984 Policja Poznań
157. Wojciechowski Wiktor 1995 UKS Orkan Środa Wlkp.
158. Wojtania Marcin 1987 KP PSP CHODZIEŻ
159. Wołowiec Krzysztof 1993 Strzelce Krajeńskie
160. Woźnica Tomasz 1984 KP PSP
161. Wójcik Tomasz 1994 Poznań
162. Wydra Paweł 1989 night runners
163. Wyszyński Mateusz 1995 Posnania Canoe Team
164. Zabłocki Bartosz 1989 Uwolnij Moc
165. Zieliński Bartosz Zwyrol 1993 Adrenalina Team
166. Zimna Katarzyna 1991 Wesołe wąsy
167. Zwoliński Piotr 1991 Zabierzów