Lista startowa

Bieg Pamięci Poznańskiego Czerwca '56

Poznań 24.06.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 568


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
450 Abramowska-Guzik Alina 1967 Poznań
604 Adamczyk Rafał 1973 Zgrupka Team
265 Adamczyk Szymon 1993 Średzki Klub Bokserski
642 Ambroziak Tomasz 1977 Poznań
237 Andrzejak Bogumiła 1969 Ruukki
236 Andrzejak Rafał 1970 Brama w Biegu
324 Andrzejewski Jacek 2000 Poznań
402 Andrzejewski Mateusz 1985 Oborniccy Fanatycy
261 Banaszak Agata 1964 Luboń
164 Baraniak Beata 1973 Daszewice
438 Bartkowiak Andrzej 1972 WĄGROWIEC
409 Bartoszewski Dominik 1995 Poznan
602 Bąk Robert 1969 Wielkopolski Klub Aikido
210 Bąkowski Piotr 1987 Poznań
267 Bednarkiewicz Jakub 1990 Poznań
368 Bednarkiewicz Tomasz 1966 Poznań
187 Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza
358 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
590 Bieniek Grzegorz 1957 Pekho
289 Bieniek Tomasz 1989 Tarnowo Podgórne
134 Biernat Rafał 1976 Mosina Biega
513 Binkowska Magdalena 1984 Poznań
329 BŁaszak "robin" Robert 1973 BEZ SPINY
376 Błoch Agnieszka 1974 BLOCHS
596 Błoch Albert 1988 Stęszew
417 Bogdziewicz Błażej 1976 Poznań
511 Borowicz Marcin 1977 Poznan
129 Borowiec Karol 1977 Daszewice
128 Borowiec Kinga 1982 Daszewice
286 Borowska Patrycja 1998 GRONÓWKO
609 Ból Rafał 1974 KB DęBIEC
344 Brodnicki Maciej 1976 Castorama Swarzędz
260 Broź Patrycja 1993 Poznań
388 Bryza Beata 1976 amator
583 Bujak Damian 1996 Gostyń
394 Bukowska Alina 1972 Orki z ...
241 Burlaga Marcin 1984 Poznań
218 Chajec Damian 1987 Poznań
414 Chmura Mariusz 1989 Rodem z Gostynia
396 Chojniak Wiesław 1973 Poznań
553 Chołota Marek 1979 Biegowy Świat
656 Choryński Adam 1983 Swarzędz
538 Chwiałkowski Henryk 1956 Chwiałkowski team
563 Cibor Klaudia 1990 Poznan
225 Cichy Dariusz 1989 Psarskie też biega
312 Cichy Jacek 1963 1963
290 Cieloch Krzysztof 1989 Poznań
247 Cierniak Jarosław 1978 DRUŻYNA SZPIKU
103 Ciesielski Robert 1969 Poznań
515 Czapla Krzysztof 1977 Poznań
521 Czarnkowska Anna 1986 MamyBiegamy
166 Czubryt Jacek 1974 POZNAŃ
429 Dajerling Monika 1974 Maratończyk Poznań
636 Dąbek Kamil 1997 Poznań
268 Dechnik Bartosz 1990 brak
272 Dembik Sandra 1990 Poznań
411 Derbich Mariusz 1979 Kowalew
543 Dobierska Agnieszka 1990 Poznań
204 Dolata Waldemar 1971 LPH
177 Dolicher Robert 1972 Poznań
519 Drewek-Kozłowska Magdalena 1977 GLIP - GARNEK MOCY
403 Drewniak Maciej 1981 CSWLąd Poznań
114 Dubas Bartosz 1987 Auto Salon Polody
544 Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
432 Duszczak Marek 1986 Paczkowo
244 Dworaczyk Adam 1977 Luboń
371 Dzięcielska Agnieszka 1976 1976
518 Dziubałka Jarosław 1975 #bedechudyja
534 Ellmann Filip 1989 Styl Pijanego Mistrza
600 Fabiś Adrian 1977 TKKF MPK POZNAŃ
287 Falgier Klaudia 1988 DRUŻYNA SZPIKU/GRUPA MOCNEGO UDERZENIA
514 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań
653 Felkel Ewa 1973 Piątkowo na Biegowo
542 Fleter Mateusz 1988 JKS Maratończyk
639 Fliszkiewicz Artur 1981 MJDOP
295 Fornalik Julia 1987 Grupa Mocnego Uderzenia
449 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
448 Frankowski Łukasz 1982 Czapury
426 FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl
122 Frąckowiak Adam 1978 Team i-Sport
184 Gawlik Agnieszka 1980 Oborniki
512 Gendera Ewa 1971 night runners
561 Generalczyk Anna 1978 ROMA VICTOR
321 Generalczyk Wiesław 1954 Poznań
383 Geppert Karol 1973 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
619 Gierka Aleksandra 1995 Kraków
231 Gierszewski Mateusz 1987 Poznań
391 Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska
458 Godek Piotr 1964 Biskupice Wlkp
412 Gołdysiak Ewelina 1984 Poznań
637 Gonera Małgorzata 1980 Poznań
262 Gońda Agnieszka 1995 Poznań
652 Gorgolewski Jarosław 1967 Dopiewo
162 Góralczyk Wojciech 1983 Poznań
342 Górska Angelika 1993 NoN.
270 Grabiński Waldemar 1973 Rogoziński Klub Biegacza
118 Graczyk Artur 1967 -
666 Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega
629 Gruszka Andrzej 1992 Paczkowo
599 Gruszka Katarzyna 1987 Zgrupka Team
359 Gruszka Stanisław 1957 -
252 Grypczyński Robert 1969 Kuna Kowanówko
208 Grzeszczyk Jakub 1991 Wągrowiec
314 Grześkowiak Joanna 1993 Swarzędz
223 Grześkowiak Weronika 1997 Kamionki
451 Guzik PrzemysŁaw 1969 Poznań
456 Haise Sebastian 1975 1975
581 Huhn Małgorzata 1991 Poznań
301 Ignaszak Nicoletta 1997 Husaria Race Team
147 Ilmer Jacek 1987 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM
565 Jabłoński Krzysztof 1990 Tempo Racula
496 Jaciuk Tomasz 1980 Grodzisk Wlkp.
419 Janas Dobrochna 1976 Night Runners Poznań
536 Jankowski Maciej 1966 Chwalęcice
533 Jankowski Maurycy 1995 Poznań
340 Jankowski Rafał 1993 Swarzędz
145 Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza
556 Januć Wojciech 1990 Arka Leśna
592 Janura Wojciech 1994 OSP LESZNO-GRONOWO
435 Jarosz Michał 1981 Nowy Tomyśl
136 Jarysz Piotr 1984 TERAZ TULCE - MY BIEGAMY, BIEGAJ Z NAMI
640 Jaskuła Łukasz 1987 Borówiec
144 Jastrzębski Radek 1979 Poznań
631 Jaśkowiak Joanna 1977 Grodziski Klub Biegacza
632 Jaśkowiak Maciej 1974 Grodziski Klub Biegacza
510 Jaworski Damian 1993 Batman
626 Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY
258 Job Małgorzata 1975 Złotniki
257 Job Piotr 1975 Złotniki
227 Jóźwiak Karolina 1981 Ostrów Wlkp.
595 Kacprowski Piotr 1980 Gruszczyn
291 Kaczmarek Adrian 1981 Września
486 Kaczmarek Jarosław 1970 Luboń
305 Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY
549 Kaczmarek Mikołaj 1995 lub wybierz z listy
214 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
623 Kalinowski Paweł 1985 XTM
550 Kalota Piotr 1999 SOCHACZEW
318 Kamyszek Krzysztof 1979 Poznań
146 Kaniewski Szymon 1987 Jędrzejewo gm. Lubasz
440 Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
608 Karmelski Marek 1986 DOBRZYCA
152 Karpińska Magdalena 1982 Mamy Biegamy
443 Kasprzak Adam 1990 Pudliszki
285 Kasprzak Maciej 1981 brak
457 Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w biegu
580 Kasprzyk Radosław 1996 Dąbrowa
474 Kawa Łukasz 1981 Poznań
489 Kaźmierczak Krzysztof 1975 Wszystko o bieganiu
559 Każmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu
654 Kegel Zbigniew 1962 Piątkowo na Biegowo
661 Kępka Franciszek 1973 RUUKKI
326 Kęsy Mateusz 1989 poznan
303 Kiełbasiński Łukasz 1986 Poznań
483 Kierończyk Agata 1974 Poznań
482 Kierończyk Jakub 1972 Poznań
379 Kiszka Sebastian 1973 Poznań
593 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
263 Klessa Paweł 1989 Fitness24Seven
243 Klich-Effenberg Karin 1958 PARKRUN POZNAN
648 Klim Piotr 1974 CSWL POZNAÑ
331 Klimaszyk Łukasz 1975 Pan
399 Klonowski Robert 1971 Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
560 Klota Łukasz 1995 Zalasewo
508 Knasiak Michał 1986 Poznań
620 Kolendo Justyna 1977 Yanosik team
547 Kołakowski Marcin 1983 Janowiec Wlkp.
490 KoŁda Halina 1962 PCH_RUN
622 Komorowski Hubert 1988 Śrem
172 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
345 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
121 Kosiorek Darek 1967 amator
554 Kosiór Marcin 1983 Zabiegani PTTK Wągrowiec
477 Kosmaczewski Krzysztof 1983 Poznań
453 Kościński Tomasz 1952 Poznań
641 Kotlinski Tomasz 1968 Obrzycko
665 Kotus Adam 1994 Rogoźno
180 Kotus Natalia 1992 -
481 Kowalik Mateusz 1996 Zielona Góra
491 Koziczak Justyna 1998 Poznań
492 Koziczak Zofia 2000 Poznań
531 Kozłowska Kinga 1993 Poznań
264 Kozłowski Mirosław 1962 X
520 KozŁowski PrzemysŁaw 1975 GLIP - GARNEK MOCY
355 KozŁowski Sebastian 1984 Poznań
216 Kraus Damian 1996 Chrobry Gryfice
185 Krawczyk Łukasz 1982 Dąbrówka
119 Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
522 Krygier Krzysztof 1975 Poznań
485 Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce
525 Krystkowiak Tomasz 1995 Poznań
366 Krzanowski Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
384 Książkiewicz Agnieszka 1986 Poznań
649 Kubanek Maciej 1957 1957
650 Kubanek Michał 1990 Poznań
651 Kubanek Zuzanna 1998 1957
529 Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz
169 Kucharski Jakub 1979 jku1979
493 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
306 Kujawa Damian 1986 Poznań
437 Kujawa Izabela 1987 WĄGROWIEC
171 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ
480 Kunke Magdalena 1993 wkurw_team
575 Kupczak Monika 1995 Buk
297 KupczyŃski Dawid 1984 Opalenica
405 Kuraszkiewicz Borys 1981 Gołańcz
541 Kurek Tomasz 1977 Opalenica
304 Kurowski Mateusz 1988 Biegam Bo Lubie
577 Kurowski Włodzimierz 1991 Poznań
446 Kurzawa Milena 1990 Poznań
523 Kutek Weronika 1992 Poznań
570 Kutkowski Rafał 1982 Wągrowiec
504 Kwasny Tomasz 1979 Poznań
395 Kwiatecka Iwona 1972 Orki z ...
587 Kwiatkowska Monika 1977 Tarnowo Podgórne
352 Kwiatkowski Aleksander 1962 IPA KATOWICE VI, PCC
280 Lalka Artur 1987 Drużyna Szpiku
339 Lamch Marcin 1980 Poznań
333 Lehmann-Siemieniuch Katarzyna 1980 Poznań
271 Lemanowicz Paweł 1969 1969
202 Lepczyński Piotr 1987 POZNAŃ
239 Leski Andrzej 1983 Poznań
470 Lester-Szymańska Agnieszka 1981 Huragan Szklarka Poznań
325 Leszczyński Rafał 1988 Poznań
330 Leśniak Piotr 1987 Beer Brothers
557 Leśniewski Grzegorz 1966 Koło
308 LipczyŃski Jacek 1978 Koziegłowy
659 Lisiecka Beata 1986 Poznań
606 Loman Jakub 1990 Leszno
528 Loman Maciej 1993 Leszno
404 Ludwiczak Hubert 1992 Poznań
327 Ludwiczak Krzysztof 1980 Mamy- Biegamy WT
313 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
598 Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 KB DęBIEC
558 Łądkowski Igor 1997 Poznań
434 Łochyński Grzegorz 1972 Poznań
418 Łuczak Justyna 1996 Akademia Wojsk Lądowych
452 Łukasik Michał 1989 1989
322 Łukaszewski Piotr 1984 Night Runners
613 Łukowicz Katarzyna 1978 BikeTop Team
336 Łuksza Krzysztof 1997 Krav Maga 360
607 Machonski Bartosz 1974 HitCena.pl
127 Maciejewski Paweł 1990 Poznań
165 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznań
309 Maćkowiak Dorota 1990 Jasin
334 Maćkowiak Maciej 1981 Jasin
385 Maćkowiak Sławomir 1972 Poznań
387 Maćkowiak Waldemar 1974 Stęszew
307 Madajczak Krzysztof 1992 Poznań
364 Mager Marcin 1982 BASTION
505 Majchrzak Angelika 1988 Poznań
160 Majchrzak Monika 1980 Srem
191 Majewicz Damian 1986 STW
328 Majrchrzak Beata 1975 Mamy- Biegamy
377 Malicki Przemysław 1975 Biskupice
192 Malinowski Mateusz 1973 Poznań
361 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
539 Malis Artur 1983 Poznań
226 Małecka Paulina 1993 Poznań
439 Małolepszy Błażej 1990 Poznań
142 Mamys Robert 1975 Poznań
110 Mandziak Rafał 1979 MUAY RUNNING TEAM
373 Marchlewska Aneta 1978 OSP Śrem
372 Marchlewski Maciej 1976 OSP Śrem
630 Marciniak Piotr 1965 MAIDEN MILICZ
238 Marcinkiewicz Łukasz 1989 Shunter Team
460 Marczyńska Marta Łucja 1988 Mosina
546 Masłowski Krzysztof 1987 Kibole w biegu
161 Matczak Paweł 1968 watacha
516 Matecka Katarzyna 1983 TERAZ TULCE
250 Matecki Mariusz 1973 Drużyna Szpiku
430 Matruk Beniamin 1983 Szysz 56
614 Matuszewska Joanna 1988 Poznań
537 Matysek Wojtek 1975 Kamionki
367 Matysiak Karol 1974 DRUŻYNA SZPIKU/Oldschool Hooligans w biegu
255 Mączkowski Krzysztof 1970 BIEG NA RZECZ ZIEMI
153 Melnyk Dominik 1984 POZNAŃ
615 Michalak Monika 1974 KB Dębiec
572 Michalska Agnieszka 1980 1980
633 Michalski Roman 1973 KB Carasco
170 Michałek Marian 1971 Komorniki
660 Mielcarek Adrian 1991 Poznan
360 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem
410 Migdałek Łukasz 1995 Poznań
343 Mika Józef 1960 Politechnika Poznańska
375 Mikła Kamila 1980 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Mamy-Biegamy
421 Mikołajczak Szymon 2000 PRO366
398 Mikołajczak Wiesław 1968 Bez klubu
337 Milanowski Szymon 1997 Gniezno
479 Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
116 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
392 Monczyński Bartłomiej 1979 Smashing Pąpkins / #OwocBiega
535 Możuch Klaudia 1988 Muay Running Team
228 Mrowiński Mateusz 1980 Poznań
428 Mucha Rita 1980 Swarzedz
530 Musiał Anna 1991 ZHP Wlkp.
135 Musiał Daniel 1984 Poznań
433 Najderek Maciej 1982 NajderkiCztery
148 Nawrot Radek 1982 Tarnowo Podgórne
462 Niedzielska Monika 1981 Poznań
124 Niemir Maciej 1979 POZNAŃ
269 Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza
527 Nowacki Paweł 1993 Poznań
196 Nowaczewski Piotr 1975 Grupa biegowa im. św. Stanisława Kostki
497 Nowak Katarzyna 1988 Poznań
112 Nowak Mariusz 1988 Night Runners
240 Nowak Sebastian 1986 Poznań
157 Nowakowski Dawid 1998 AZS Taekwondo Poznań
156 Nowakowski Krzysztof 1974 AZS Taekwondo Poznań
178 Nowakowski Ryszard 1976 Poznań
194 Nowakowski Ryszard 1972 Grupa biegowa im. św. Stanisława Kostki
363 Nowakowski Wojciech 1978 Night Runners
498 Nowicka-Szczepaniak Justyna 1971 Mamy-biegamy
130 Nowicki Michał 1977 Szczytniki
195 Nowicki Michał 1985 Poznań
320 Oblizajek Krzysztof 1995 Koło
253 Ogińska Anetta 1974 POZNAŃ
175 Ogórkiewicz Maciej 1976 Poznań
655 Olbryś Piotr 1974 Solidarność Volkswagen
617 Olejniczak Joanna 1972 Krotoszyn
618 Olejniczak Justyna 1992 KS KROTOSZ Krotoszyn
616 Olejniczak Karol 1970 KS KROTOSZ KROTOSZYN
111 Olejniczak Paweł 1969 Night runners
601 Olejniczak Robert 1965 RAWA TEAM
397 Olęderek Maciej 1969 Kuna Kowanówko
574 Olszewski Sebastian 1993 Kaźmierz
105 Opala Wojciech 1974 AWL WROCLAW
621 Orłowski Marcin 1982 Poznan
431 Orwat Arek 1975 Biuro Rachunkowe OR-VAT
298 Osiewicz Przemyslaw 1979 Swarzędz
259 Osmański Damian 1978 Jeżyce Biegają
594 Osmólska Ilona 1980 Gruszczyn
413 Otto Kacper 1998 Kościan
562 Owsianny Robert 1964 Aktive Nekla
347 Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
540 Paczkowski Witold 1975 Poznań
299 Parchliniak Piotr 1978 Plewiska
463 Pastusiak Anna 1994 1994
605 Pawlak Robert 1992 -
362 Pazdyk Michał 1996 Kozieglowy
273 Pelińska Michalina 1984 TKKF MPK POZNAŃ
466 Peszko Rafał 1995 Wrocław
475 Piasecka Magdalena 1994 Margonin
476 Piasecki Patryk 1997 Margonin
551 Piątkowski Jakub 1998 Brochów
283 Piechalak Jacek 1969 Kuna Kowanówko
284 Piechalak Krzysztof 2000 Kuna Kowanówko
132 Piechocki Stanisław 1974 Piechocki Team
603 Piechowiak Mikolaj 1986 Drużyna Szpiku
455 Piechowiak Piotr 1990 Czerwonak
183 Pieniowski Maciej 1983 Poznań
552 Pięta Michał 1990 Poznań
447 Pigła Maja 1982 Pancia
445 Pigła Michał 1981 Pikuś :)
158 Pniewski Witold 1979 Luboń
235 Początek Błażej 1982 Power Doppler
356 PolakÓw SŁawomir 1973 JS 2073
256 Polus Magdalena 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
173 Poncyliusz Artur 1975 Kiekrz
586 Porada Marek 1963 WTRI TEAM / HERNIK TEAM
422 Posłuszna Małgorzata 1978 Walk & Run Team Oborniki
423 Posłuszny Przemysław 1970 Walk & Run Team Oborniki
351 Pospieszny Łukasz 1983 Idz Pod Prad Poznań
370 Prosianowski Adam 1974 JANOWY MŁYN
233 Przybylak Tomasz 1991 Poznań
323 Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry
159 Przybyła Łukasz 1995 Fyrtel Północ/Kibole w biegu
567 Przybyła Przemysław 1982 Hermes Team
420 Psik Marzena 1969 Hernik Team
357 Ptak Dariusz 1979 Psarskie
578 Pucek Grzegorz 1995 Szamotuły
288 Purski Konrad 1979 Klub Biegacza DęBIEC
427 Raś Ryszard Marek 1950 Eko-Wod-Kan
568 Ratajczak Daniel 1997 Radzewo
545 Ratajczak Katarzyna 1981 Szamotuły
408 Ratajczak Krzysztof 1980 Poznań
102 Ratajczak Michał 1969 Poznań
406 Ratajczak Paweł 1985 1985
644 Ratajczak Tomasz 1982 Teraz albo nigdy
181 Rawecka Elwira 1960 Night Runners
182 Rawecki Arkadiusz 1983 Poznań
275 Rejewska Paulina 1975 Dąbrowa
315 Rewaj Karolina 1997 Poznań
248 Rewers Arkadiusz 1994 Strzałkowo
500 Rogalski Marcin 1983 Poznań
585 Rolnik Dawid 1995 Norwida
350 Rosiński Tomasz 1968 Szarotkowa 39
374 Roszak Błażej 1980 OSP Śrem
393 Roszak Dawid 1980 POZNAŃ
380 Roszak Henryk 1968 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
215 Roszyk Przemek 1974 parkrun Poznań
176 Roszyk Sylwia 1978 parkrun Poznań /Albione
209 Różalska Ewa 1978 Poznań
108 Różowicz Konrad 1988 Poznań
555 Rupociński Jakub 1995 Poznań
316 Rybarczyk Anna 1978 Poznan
151 Rybarczyk Tomasz 1974 JTB
628 Rybicki Szymon 1995 Trzemeszno
319 Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers
279 Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX
126 Salomon Dariusz 1986 Kibole w biegu
150 Sałata Piotr 1987 Poznań
459 Sałuda Kamil 1990 warszawa
163 Samelska Monika 1975 Rumianek
174 Samelski Dominik 1978 Rumianek
664 Samol Waldemar 1962 Poznań
442 Sander Renata 1982 Run Wars
495 Sawala Aneta 1976 Trance only
494 Sawala Sławomir 1972 Trance only
292 Sawarzyński Krzysztof 1980 Biegacze Józefa Noji
517 Sawczuk Bogdan 1956 #ZabieganiNocą
143 Sawicki Marcin 1981 DRUŻYNA SZPIKU
612 Sawinski Jacek 1987 Poznań
115 Schmidt Jacek 1966 Poznań
212 Schwarz Beata 1976 Fit4Life
213 Schwarz Krzysztof 1974 Fit4Life
478 Siekierka Zbigniew 1954 #ślimakibarcin
638 Siemaszko Marcin 1982 Poznań
197 Siemiaszko Kamil 1984 CSWLąd Poznań
332 Siemieniuch Łukasz 1981 Poznań
120 Sierzant Adrian 1989 Poznan
133 Sikorski Waldemar 1974 OIRP Poznań
524 Siwek Arkadiusz 1995 Poznań
266 Skarupa Roman 1959 Poznań
302 Skirecka Justyna 1975 Poznan
168 Skorupinska Michalina 1993 Poznań
576 Skrabulski Jakub 1990 -
276 Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska
471 Skrzypczak Krzysztof 1982 Poznań
199 Skrzypczak Wojciech 1994 Kościańskie Towarzystwo Pływackie
189 Skrzypski Piotr 1984 Trzcianka
441 Skubiszak Andrzej 1966 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
646 Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team
349 SŁomiński Paweł 1969 GDAŃSK
548 Słomiński Robert 1986 Poznań
137 Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg
154 Sobieszczańska Arleta 1968 Meble48.com
155 Sobieszczański Piotr 1968 Meble48.com
167 Sobkowiak SŁawomir PoznaŃczyk 1973 POZNAŃCZYK
381 Sobolewski Tomasz 1973 Stęszew
444 Socha Rafał 1975 FC MECHOWO
634 Soj Iwona 1970 Mrowino
624 Soj Robert 1968 Mrowino
221 Sojkin Tomasz 1983 Poznań
220 Sojkin Wioleta 1979 Poznań
611 Sokal Olga 1988 Poznań
296 Soszka Katarzyna 1987 GRUPA MOCNEGO UDERZENIA
179 Sowiński Jarosław 1963 TERAZ TULCE MY BIEGAMY
454 Spaczynski Robert 1969 Poznań
502 Spychała Damian 1986 Dami
424 Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki
101 Stachowski Radosław 1985 Poznań
117 Stan Adrian 1974 Jeżyce Biegają
591 Staniszczak Radek 1986 Czempiń
254 Staszak Ewa 1980 Poznań
526 Staszyńska Karolina 1977 Teraz Tulce
389 Staśkowiak Maciej 1987 Poznań
509 Staśkowiak Rafał 1985 Bractwo Biegowe BGK
588 Stawińska Maria 1994 Park Dzieje
589 Stawiński Piotr 1966 Park Dzieje
573 Steinke Agata 1979 Poznań
579 Steinke Jakub 1977 POZNAŃ
242 Stępień Sławomir 1978 Tempo Racula
415 Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
416 Stoiński Karol 1970 Poznań
104 Stronka Magdalena 1967 Poznań
281 Strykowska Anna 1979 Speed Szuracz
282 Strykowski Michał 1976 Speed Szuracz
310 Suchocki Janusz 1966 parkrun gdynia
354 Symieniszyn Andrzej 1979 Poznań
113 Szarzyński Łukasz 1982 Polonia Środa
249 Szatkowski Bartosz 1990 Przeźmierowo
584 Szczepański Przemysław 1959 POZNAŃ
300 Szcześniak Piotr 1994 Poznań
668 Szeszuła Sebastian 1992 parkrun Poznań
566 Szkolny Tomasz 1972 Szewce
488 Szkudlarek Łukasz 1988 Poznań
188 Szmania Przemysław 1989 Trance Only
657 Szmańda Michał 1982 Gniezno
532 Szmyt Michał 1984 Poznań
425 Szmytke Przemysław 1960 KB DęBIEC
643 Szofer Filip 1990 Chias
407 Szostak Jakub 1978 Piątkowo na Biegowo
401 Szott Piotr 1958 LE-BIEGA
484 Szuberska Ada 1992 HANSA-FLEX
436 Szulik Łukasz 1981 Radlin
645 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
369 Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo
224 Szydłowska Paulina 1988 www.pierwszykilometr.blogspot.com
222 Szydłowski Adrian 1987 www.pierwszykilometr.blogspot.com
278 Szydłowski Zbigniew 1958 Parkrun Poznań
467 Szymańska Anna 1977 Kostrzyn
469 Szymański Łukasz 1980 Huragan Szklarka Poznań
582 Szymański Marek 1989 Husaria Race Team
207 Szymański Piotr 1984 Poznań
131 Szymczak Marta 1978 Hernik Team
294 Szymkowiak Jan 1996 Poznań
186 Szymkowiak Maciej 1986 Poznań
569 Szyszka Ireneusz 1989 Hermes Team
140 Ślęzak Paulina Zofia 1991 DRUŻYNA SZPIKU
198 Tabaczka Piotr 1975 Tarnowo Podgórne Biega
200 Taszarek Ewa 1976 Mrowino
201 Taszarek Jakub 1976 Mrowino
109 Terlecka Justyna 1982 Poznań
232 Tomal Jakub 1984 Plewiska
335 Tomasiak-Klimaszyk Ewa 1988 Luboń
503 Tomaszewski Artur 1986 Anakonda Poznań
564 Tomys Robert 1970 Night Runners Września
499 Tomza Małgorzata 1983 1983
635 Topolewski Maciej 1988 Biegacze YouFit
251 Trawka Mariusz 1975 Miejska Górka
464 Twers Bartosz 1976 Allianz Running Team
468 Twers-Janiszewska Agnieszka 1976 Poznań
501 Tyliński Piotr 1972 Poznań
365 Urbaniak Michał 1984 PSŻ Poznań
190 Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 STW
662 Waleriańczyk Kamil 1985 Unstoppable Runners Piotrkowice
507 WalĘsiak Tomasz 1992 Zakrzew
627 Walkowiak Daria 1992 Poznań
211 Walkowiak Krzysztof 1990 Charzewo
506 Wardęga Adrian 1986 Wardega Team
346 Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka
217 Wasielewski Błażej 1983 Drużyna Szpiku
390 Wasyl Hubert 1980 MROWINO
386 Wawrzyniak Piotr 1975 pulsstory
205 Wesoly Robert 1971 Gortatowo
138 Weychan Marianna 1987 Kiekrz
293 Wieczorek Paweł 1987 #TriBrothers
610 Wieczorek Szymon 1966 Poznań
625 Więcław Piotr 1980 Poznań
229 Wilk Dawid 1982 Poznan
311 Wincenty-Cicha Grażyna 1963 1963
465 Winirczyk Bartłomiej 1992 Warszawa
234 Witczak Kamil 1996 TIMETODOTHIS.COM
571 Witecka Martyna 1998 Luboń
106 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
378 Wleklik Przemysław 1979 Allianz Running Team
461 Władczyk Jarosław 1976 Radio Emaus
206 Włoszyński Marek 1972 luboń
473 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
341 Wojciechowski Damian 1990 Poznań
647 Wojciechowski Dariusz 1978 Krosno
338 Wojciechowski Jakub 1968 TREE PHARMA
123 Wozniak Daria 1995 Kobiety Biegają
193 Woźniak Grzegorz 1985 Grupa biegowa im. św. Stanisława Kostki
203 Woźniak Kuba 1982 HUSARIA
230 Woźniak Michał 1995 Wilkowyja
663 Wrzaskowski Kamil 1992 OSP Zastruże
107 Wygralak Piotr 1986 Drużyna Szpiku
348 Wyszyński Mateusz 1995 Canoe Team Posnania
597 Zadrzyński Piotr 1992 Poznań
246 Zagórska Sylwia 1978 Kaźmierz
245 Zagórski Maciej 1978 zagi.78@wp.pl
353 Zandecki Jarosław 1986 Poznań
382 Zapiec Maciej 1976 Piła
658 Zarodkiewicz Dawid 1989 Naprzód Młociny
472 Zawadzki Waldek 1977 Poznan
141 Zborowski Dariusz 1967 Poznań
317 Zborowski Paweł 1969 Plewiska
487 Zdanowicz Marcin 1991 Poznań
667 Zielaskowski Mariusz 1970 Poznań
125 Zielinski Maciej 1973 Wilda biega
219 Zieliński Bartosz 1991 Poznań
149 Zieliński Piotr 1983 Poznań
139 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
400 Zwiernik Jarosław 1971 Poznań
277 Zyffert Anna 1984 Mamy Biegamy
274 Zygmunt Agnieszka 1982 Wielichowo