Lista startowa


Liczba zgłoszonych drużyn: 17


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. #ZawszeWidoczni Zawodnik 1: Anna Zalewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Adrianna Nowak
Zawodnik 3: Joanna Oprawa Karwat
Zawodnik 4: Przemysław Michałek
Zawodnik 5: Mariusz Szczerbal
2. Aniołki Łysego i Drużyna Szpiku Zawodnik 1: Sebastian Sarbaczewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Violetta Królik
Zawodnik 3: Edyta Lebiedzińska
Zawodnik 4: Agnieszka Jenek
Zawodnik 5: Monika Paluszkiewicz
3. Czerniejewo Biega Zawodnik 1: Mikołaj Maćkowiak
Zawodnik 2: Grzegorz Maćkowiak
Zawodnik 3: Jakub Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 4: Mikołaj Krygier
Zawodnik 5: Michał Wiśniewski
4. Didi Team Zawodnik 1: Arkadiusz Klimczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Mateusz Krzyżanek
Zawodnik 3: Wiktoria Klimczak
Zawodnik 4: Monika Klimczak
Zawodnik 5: Weronika Klimczak
5. Gracie Barra Poznań Zawodnik 1: Mariusz Bobiński [Kapitan]
Zawodnik 2: Mateusz Popielarski
Zawodnik 3: Magdalena Nowak
Zawodnik 4: Karolina Bielska
Zawodnik 5: Karolina Biernat
6. GROOBAS TEAM Zawodnik 1: Tomasz Banaszczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Magdalena Szymczak-Banaszczyk
Zawodnik 3: Michał Świtalski
Zawodnik 4: Maciej Świtalski
Zawodnik 5: Gracjan Hirsch
7. Husaria Race Team I Zawodnik 1: Mateusz Furmaniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Dominika Nowaczyk
Zawodnik 3: Bartosz Szparagowski
Zawodnik 4: Andrzej Szczęsny
Zawodnik 5: Filip Brzozowski
8. Husaria Race Team II Zawodnik 1: Hubert Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 2: Barbara Wiśniewska
Zawodnik 3: Marcin Pachowicz
Zawodnik 4: Justyna Andrzejewska
Zawodnik 5: Roman Piotrowski
9. MANA DRUŻYNY SZPIKU Zawodnik 1: JarosŁaw Ciesielski [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Wawrzyniak
Zawodnik 3: Agnieszka Spiżak
Zawodnik 4: Adrianna Kuczyńska
Zawodnik 5: Sławomir Spychała
10. Naramowice Biegają Zawodnik 1: Robert Walczak
Zawodnik 2: Karol Tomczak
Zawodnik 3: Michał Rojewski [Kapitan]
Zawodnik 4: Krzysztof Swornowski
Zawodnik 5: Jacek Szymańczuk
11. Pędzące Leniwce Zawodnik 1: Katarzyna Frankowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewa Kuźniacka
Zawodnik 3: Marek Balcerek
Zawodnik 4: Robert Śron
Zawodnik 5: Mateusz Wnuk
12. piegol Zawodnik 1: Artur Pietrzak [Kapitan]
Zawodnik 2: Sebastian Gogolewski
Zawodnik 3: Martyna Pietrzak
Zawodnik 4: Łukasz Gogolewski
Zawodnik 5: Jakub Pietrzak
13. Ptaki latają kluczem Zawodnik 1: Łukasz Wieczorek [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Rubiś
Zawodnik 3: Klaudia Skalska
Zawodnik 4: Justyna Wieczorek
Zawodnik 5: Magdalena Waberska
14. Ratownicza Liga Biegowa Zawodnik 1: Kuba Gudełajtis
Zawodnik 2: Karolina Gajda
Zawodnik 3: Monika Tulecka
Zawodnik 4: Kacper Gargasiewicz [Kapitan]
Zawodnik 5: Mateusz Grams
15. Szybkie Ślimaki Zawodnik 1: Grażyna Wojtkowiak
Zawodnik 2: Robert Wojtkowiak
Zawodnik 3: Karolina Kozłowska
Zawodnik 4: Michał Wójciak
Zawodnik 5: Joanna Wojtkowiak [Kapitan]
16. Świerczewo Run / Dirty Sparrows Zawodnik 1: Agnieszka Rosińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Andrzej Kolasiński
Zawodnik 3: Szymon Fenikowski
Zawodnik 4: Michał Jajuga
Zawodnik 5: Katarzyna Pittner
17. Wkurw_Team Zawodnik 1: Monika Majchrzak
Zawodnik 2: Grzegorz Mączyński
Zawodnik 3: Iwona Grzelakowska [Kapitan]
Zawodnik 4: Anna Urbańska
Zawodnik 5: Robert Grzelakowski