Lista startowa


Liczba zgłoszonych drużyn: 34


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. #KOLKA Team Zawodnik 1: Adam Dziadas [Kapitan]
Zawodnik 2: Marta Majewska
Zawodnik 3: Daria Walter
Zawodnik 4: Artur Janecki
Zawodnik 5: Mariusz Sikorski
2. #ZawszeWidoczni Zawodnik 1: Anna Zalewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Adrianna Nowak
Zawodnik 3: Joanna Oprawa Karwat
Zawodnik 4: Przemysław Michałek
Zawodnik 5: Mariusz Szczerbal
3. Aniołki Łysego i Drużyna Szpiku Zawodnik 1: Sebastian Sarbaczewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Violetta Królik
Zawodnik 3: Edyta Lebiedzińska
Zawodnik 4: Agnieszka Jenek
Zawodnik 5: Monika Paluszkiewicz
4. Biegaj± bo mog± Zawodnik 1: Joanna Chmielewska
Zawodnik 2: Łukasz ¦więcioch
Zawodnik 3: Agnieszka Tamioła
Zawodnik 4: Marcin Kasierski [Kapitan]
Zawodnik 5: Norbert Mikołajczak
5. CONCORDIA RUNNERS TEAM Zawodnik 1: Anna Paciej
Zawodnik 2: Krzysztof My¶liwy
Zawodnik 3: Anna Mensfeld
Zawodnik 4: Joanna Lewandowska
Zawodnik 5: Krzysztof Proniuk [Kapitan]
6. Czerniejewo Biega Zawodnik 1: Mikołaj Maćkowiak
Zawodnik 2: Grzegorz Maćkowiak
Zawodnik 3: Jakub Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 4: Mikołaj Krygier
Zawodnik 5: Michał Wi¶niewski
7. DĘBINKA BIEGA Zawodnik 1: Hanna Wawrzyniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Aneta Dwornik
Zawodnik 3: Bogna Zagrodzka
Zawodnik 4: Przemysław Siczyński
Zawodnik 5: Rafał Netter
8. Diamant Zawodnik 1: Paweł Maciejewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartosz Szałata
Zawodnik 3: Przemysław Figlarek
Zawodnik 4: Małgorzata Wojtkowiak
Zawodnik 5: Mariusz M±dry
9. Didi Team Zawodnik 1: Arkadiusz Klimczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Mateusz Krzyżanek
Zawodnik 3: Wiktoria Klimczak
Zawodnik 4: Monika Klimczak
Zawodnik 5: Weronika Klimczak
10. Dziewczyny biegaj±-medale kochaj±-poznański czerwiec 56 upamiętniaj± Zawodnik 1: Zuzanna Andrzejewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Joanna B±k
Zawodnik 3: Barbara Grzelak
Zawodnik 4: Ewelina Grabowska
Zawodnik 5: Agnieszka Psiuk
11. EzL Zawodnik 1: Karol Konieczny [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartosz Nowacki
Zawodnik 3: Paweł Rochowiak
Zawodnik 4: Michał Rybczyński
Zawodnik 5: Tomasz Pawliczak
12. Gmina Kostrzyn Zawodnik 1: Szymon Matysek [Kapitan]
Zawodnik 2: Waldemar Biskupski
Zawodnik 3: Agata Stoińska
Zawodnik 4: Martyna Kistowska
Zawodnik 5: Paulina Bankiewicz
13. Golden Retriever WO¦P w Poznaniu Zawodnik 1: Szymon Kapela [Kapitan]
Zawodnik 2: Kasia Walczak
Zawodnik 3: Agata Wi¶niewska
Zawodnik 4: Magda Wi¶niewska
Zawodnik 5: Joanna Siergiej
14. Gracie Barra Poznań Zawodnik 1: Mariusz Bobiński [Kapitan]
Zawodnik 2: Mateusz Popielarski
Zawodnik 3: Magdalena Nowak
Zawodnik 4: Paweł Janas
Zawodnik 5: Karolina Biernat
15. GROOBAS TEAM Zawodnik 1: Tomasz Banaszczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Magdalena Szymczak-Banaszczyk
Zawodnik 3: Michał ¦witalski
Zawodnik 4: Maciej ¦witalski
Zawodnik 5: Gracjan Hirsch
16. HCP Zawodnik 1: Przemysław Roszyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Wojciech Antczak
Zawodnik 3: Eryk Szajbe
Zawodnik 4: Pielucha Władysława
Zawodnik 5: Łukasz Ładziak
17. Husaria Race Team I Zawodnik 1: Mateusz Furmaniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Dominika Nowaczyk
Zawodnik 3: Bartosz Szparagowski
Zawodnik 4: Andrzej Szczęsny
Zawodnik 5: Filip Brzozowski
18. Husaria Race Team II Zawodnik 1: Hubert Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 2: Barbara Wi¶niewska
Zawodnik 3: Marcin Pachowicz
Zawodnik 4: Justyna Andrzejewska
Zawodnik 5: Roman Piotrowski
19. KOLEJORZE Zawodnik 1: Maciej Frankowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Wioletta Frankowska
Zawodnik 3: Krzysztof Korbacz
Zawodnik 4: Aleksandra Korbacz
Zawodnik 5: Natalia Bajer
20. Kolorowe kredki :) Zawodnik 1: Łukasz Piekielski
Zawodnik 2: Monika Bindas
Zawodnik 3: Katarzyna Podlewska
Zawodnik 4: Daniel Kubat
Zawodnik 5: Lidia Blaszka [Kapitan]
21. MANA DRUŻYNY SZPIKU Zawodnik 1: JarosŁaw Ciesielski [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Wawrzyniak
Zawodnik 3: Agnieszka Spiżak
Zawodnik 4: Adrianna Kuczyńska
Zawodnik 5: Szymon Podsadny
22. MK NSZZ „Metalowcy” Zawodnik 1: Paweł Becker [Kapitan]
Zawodnik 2: Piotr Nowak
Zawodnik 3: Sylwia Nowak
Zawodnik 4: Jarosław Czerwiński
Zawodnik 5: Rafał Jaworski
23. na ostateczne dedlajny weĽ ASAP Zawodnik 1: Adam Anulewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Marek Brust
Zawodnik 3: Violetta Astapczyk
Zawodnik 4: Justyna Salamońska
Zawodnik 5: Mateusz Goł±b
24. Naramowice Biegaj± Zawodnik 1: Robert Walczak
Zawodnik 2: Karol Tomczak
Zawodnik 3: Michał Rojewski [Kapitan]
Zawodnik 4: Krzysztof Swornowski
Zawodnik 5: Jacek Szymańczuk
25. Pędz±ce Leniwce Zawodnik 1: Katarzyna Frankowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewa KuĽniacka
Zawodnik 3: Marek Balcerek
Zawodnik 4: Robert ¦ron
Zawodnik 5: Mateusz Wnuk
26. piegol Zawodnik 1: Artur Pietrzak [Kapitan]
Zawodnik 2: Sebastian Gogolewski
Zawodnik 3: Martyna Pietrzak
Zawodnik 4: Łukasz Gogolewski
Zawodnik 5: Jakub Pietrzak
27. poczekaj_na_mnie Zawodnik 1: Renata Winczewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Kinga Waligóra
Zawodnik 3: Agnieszka Paluszkiewicz
Zawodnik 4: Lucyna Balbierz
Zawodnik 5: Natan Winczewski
28. Ptaki lataj± kluczem Zawodnik 1: Łukasz Wieczorek [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Rubi¶
Zawodnik 3: Klaudia Skalska
Zawodnik 4: Justyna Wieczorek
Zawodnik 5: Magdalena Waberska
29. Radni Kostrzyn Zawodnik 1: Grzegorz Banaszak [Kapitan]
Zawodnik 2: Jakub Czubak
Zawodnik 3: Paweł Kaczmarek
Zawodnik 4: Łukasz Szał
Zawodnik 5: Waldemar Kukuła
30. Ratownicza Liga Biegowa Zawodnik 1: Kuba Gudełajtis
Zawodnik 2: Karolina Gajda
Zawodnik 3: Monika Tulecka
Zawodnik 4: Kacper Gargasiewicz [Kapitan]
Zawodnik 5: Mateusz Grams
31. Szybkie ¦limaki Zawodnik 1: Grażyna Wojtkowiak
Zawodnik 2: Robert Wojtkowiak
Zawodnik 3: Karolina Kozłowska
Zawodnik 4: Michał Wójciak
Zawodnik 5: Joanna Wojtkowiak [Kapitan]
32. ¦wierczewo Run / Dirty Sparrows Zawodnik 1: Agnieszka Rosińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Andrzej Kolasiński
Zawodnik 3: Szymon Fenikowski
Zawodnik 4: Michał Jajuga
Zawodnik 5: Katarzyna Pittner
33. Wkurw_Team Zawodnik 1: Monika Majchrzak
Zawodnik 2: Grzegorz M±czyński
Zawodnik 3: Iwona Grzelakowska [Kapitan]
Zawodnik 4: Anna Urbańska
Zawodnik 5: Robert Grzelakowski
34. Zwolnij trochę_TEAM Zawodnik 1: Jakub Taszarek [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewa Taszarek
Zawodnik 3: Iwona Soj
Zawodnik 4: Robert Soj
Zawodnik 5: Jolanta Kijowska