Lista startowa

Bieg Filmowe Soplicowo 2022

Cichowo (gmina Krzywiń), 17.06.2022

Dystans: Bieg 5 km / Nordic Walking 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 116


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamski Robert 1967 Drużyna Szpiku NW 5 km
2. Andrzejewska Bogusława 1960 Czempiń NW 5 km
3. Bamber Monika 1983 Bamberki Team Bieg 5 km
4. Barczyńska Anna 1976 Nordic Walking SKS Helios Bucz NW 5 km
5. Berdychowski Jakub 1982 Mrozoodporni Krzywiń Bieg 5 km
6. Błażejczak Tomasz 1986 #BiegajLeszno Bieg 5 km
7. Borowczyk Honorata 1979 Helios Bucz NW 5 km
8. Borowiak Tomasz 1984 SzymanowskiTeam Bieg 5 km
9. Borowicka MaŁgorzata 1982 Nordic Walking SKS HELIOS BUCZ NW 5 km
10. Bożko Kamila Maria 1999 brak Bieg 5 km
11. Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Gostyń NW 5 km
12. Chrobot Sylwia 1994 Farma Formy Krotoszyn Bieg 5 km
13. Chudy Bartosz 2000 Parkrun Bieg 5 km
14. Cichoszewska Olga 1993 WERNER KENKEL SPORT TEAM Bieg 5 km
15. Ciesielski Krystian 1977 Nowy Lubosz Bieg 5 km
16. Ciszak Wojciech 1982 Gostyń Bieg 5 km
17. Cybak Michalina 2006 Juvenia Puszczykowo Bieg 5 km
18. Dabkowska Patrycja 1977 Sekcja Nordic Walking SkS Helios Bucz Bieg 5 km
19. Daroszewski Marcin 1998 Ratownicza Liga Biegowa Bieg 5 km
20. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Bieg 5 km
21. Drzazga Sławomir 1968 amator NW 5 km
22. Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają Bieg 5 km
23. Dubowik Annaa 1980 NRB Bieg 5 km
24. Dziubałka Adrian 1984 Gym Młyn Bieg 5 km
25. Fengler Daniel 1978 TEAM Budowlanka Bieg 5 km
26. Flieger Jolanta 1981 Sekcja Nordic Walking SKS Helios Bucz NW 5 km
27. Gargasiewicz Kacper 1998 Ratownicza Liga Biegowa Bieg 5 km
28. Glapiak Joanna 1983 Sekcja Nordic Walking SKS Helios NW 5 km
29. Glaser-Budzinska Joanna 1979 SKS Helios sekcja NW NW 5 km
30. Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA Bieg 5 km
31. Główczyńska Emilia 1982 Głowa Turbo Bieg 5 km
32. Grygiel Sylwia 1988 Czempiń Bieg 5 km
33. Grzelewska Róża 1989 Śmigiel Bieg 5 km
34. Grzywocz Bernard 1949 Mosina NW 5 km
35. Grzywocz Irena 1951 Mosina NW 5 km
36. Harza Maciej 1984 #zaliniametyteam Bieg 5 km
37. Iglińska Maria 1955 Lipno NW 5 km
38. Janicka Monika 1980 Gostyń NW 5 km
39. Jarosz Bartosz 1989 Książ Wlkp. Bieg 5 km
40. Jaskierski Michał 1975 Gostyń Bieg 5 km
41. Jazy Wiktor 1997 Kulawe Dziki Team Bieg 5 km
42. Kaczmarek Dorota 1961 Cichowo NW 5 km
43. Kaczmarek Justyna 1972 Krzemieniewo NW 5 km
44. Kaczor Danuta 1956 ChampionMan Team NW 5 km
45. Kasprzak Krzysztof 1971 speed żółwik Bieg 5 km
46. Kędziora Robert 1971 Gostyń Bieg 5 km
47. Koch Przemek 1986 Śrem, Psarskie Bieg 5 km
48. Kolasińska Aleksandra 1970 Krzemienieo NW 5 km
49. Kołodziej Krzysztof 1980 Gostyń Bieg 5 km
50. Komanowska-Drzazga Lilla 1967 amator NW 5 km
51. Kortus Milena 1989 SKS Helios Bucz NW 5 km
52. Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ Bieg 5 km
53. Kotas Janina 1988 GREATMAN / KOTASPORT Bieg 5 km
54. Kozak Krystyna 1967 Run Team Rydzyna Bieg 5 km
55. Kręć Dorota 1961 Aktywny Samorząd - Krzywiń NW 5 km
56. Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają Bieg 5 km
57. Kubeczak Debora 1992 Zduny Bieg 5 km
58. Kuczyński Michał 1987 GT RAT Bieg 5 km
59. Łukaszewski Łukasz 1978 Psarskie Bieg 5 km
60. Marciniak Patrycja 1987 Śmigielska Grupa Nordic Walking NW 5 km
61. Marcinkowski Dominik 1998 LESZCZYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA Bieg 5 km
62. Matuszak Emilia 1987 Masłowo Bieg 5 km
63. Matuszewska Magdalena 1983 Kolejka parkowa Bieg 5 km
64. Matuszewski Marek 1972 Runner's Power Bieg 5 km
65. Mikołajewicz Beata 1975 FZCJ.pl Bieg 5 km
66. Minkina Maciej 1987 Wrocław Bieg 5 km
67. Młoda Ewa 1979 Rawicz NW 5 km
68. Młody Lidia 1978 Rawicz Bieg 5 km
69. Moczyński Krzysztof 1997 Gostyń Bieg 5 km
70. Mostowska-Nowak Elżbieta 1960 Babcie Biegają Bieg 5 km
71. Musiał Tomasz 1974 Szymanowski-Team Bieg 5 km
72. Naganowski Łukasz 1991 Chrząstowo Bieg 5 km
73. Nowak Jacek 1976 Aktywny Samorząd - Miasto i Gminy Krzywiń Bieg 5 km
74. Nowicka Magdalena 1972 Aktywny Samorząd - Krzywiń NW 5 km
75. Nowicki Benedykt 1969 Aktywny Samorząd - Krzywiń NW 5 km
76. Olszak Łukasz 1982 Śrem Bieg 5 km
77. Pacholski Bernard 1982 Gostyń Bieg 5 km
78. Piątek Karolina 1984 Narama Bieg 5 km
79. Piechowiak Paweł 1971 KOŚCIAN TEAM Bieg 5 km
80. Pietrzyk Janusz 1966 Night Runners Bieg 5 km
81. Piotrowiak Ilona 1985 Gostyń Bieg 5 km
82. PraŁat GraŻyna 1956 Lipno NW 5 km
83. Przybylak Paweł 1963 Leszno Bieg 5 km
84. Pudliszewski Ignacy 2007 Szymanowski Team Bieg 5 km
85. Pypeć-Nowicka Elżbieta 1964 MUKS SZOK Bojanowo NW 5 km
86. Pyśk Wiktoria 1996 Międzyrzecz Bieg 5 km
87. Rdzanek Joanna 1992 Śrem Bieg 5 km
88. Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners Bieg 5 km
89. Ruskowiak Anna 1992 UKS JUNIOR Nietążkowo Bieg 5 km
90. Rzepka Ilona 1977 Leszno - Strzyżewice NW 5 km
91. Rzepka Katarzyna 2007 Leszno - Strzyżewice NW 5 km
92. Samol Ewa 1979 Nordic Walking SKS HELIOS BUCZ NW 5 km
93. Sierżant Anna 1983 PSB MRÓWKA CZEMPIŃ NW 5 km
94. Skoracka Beata 1974 Śmigielska Grupa Nordic Walking NW 5 km
95. Sobczak Błażej 1982 SzymanowskiTeam/UKS4Kościan Bieg 5 km
96. Sobczak Nikola 2007 Szymanowski-Team Bieg 5 km
97. Sobierajski Krzysztof 1982 Auto gaz Manieczki Bieg 5 km
98. Stefaniak Dariusz 1982 PKS Racot RUN Bieg 5 km
99. Swojak Łukasz 1993 Piaski Bieg 5 km
100. Szafrańska Karolina 1990 Góra NW 5 km
101. Szczepańska Małgorzata 1980 Helios Bucz NW 5 km
102. Szuda Adam 1986 Fehlau Run Team Bieg 5 km
103. Szuster Michał 1976 LKS SANA KOŚCIAN Bieg 5 km
104. Szuster Natalia 2006 UKS Junior Nietążkowo Bieg 5 km
105. Teszner Tomasz 1987 STRAŻ Bieg 5 km
106. Tomowiak Rafał 1984 # SzymanowskiTeam Leszno Bieg 5 km
107. Wałkiewicz Paweł 1982 Leszno Bieg 5 km
108. Waszak Jolanta 1991 Brodnica Bieg 5 km
109. Wichłacz Michał 1982 Farma Formy Krotoszyn Bieg 5 km
110. WiŚniewska Mariola 1959 LESZNO NW 5 km
111. Wojtkowiak Agnieszka 1981 Piaski NW 5 km
112. Wojtkowiak Piotr 1990 MONDI Simet Bieg 5 km
113. Wysocki Mariusz 1983 Mariusz Wysocki Bieg 5 km
114. Zbyszewska Ewa 1974 Leszno Bieg 5 km
115. Ziegler Barbara 1952 Lipno NW 5 km
116. Zielińska Martyna 1988 #BiegajLeszno Bieg 5 km