Lista startowa

IV NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI
Biegi Dziecięce

Opalenica 16.06.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 108


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Albrecht Maria 2010 Opalenica 400m
2. Andrzejczak Mateusz 2016 Żłobek ZŁOTY PROMYK w Nowym Tomyślu 200m
3. Andrzejczak Natalia 2014 Przedszkole Nr 5 SŁONECZKO w Nowym Tomyślu 200m
4. Bartkowiak Julia 2009 Sz.P.nr.4 Leszno 400m
5. Batura Ignacy 2014 Porażyn 200m
6. Batura Ksawery 2012 Przedszkole nr 2 Opalenica 200m
7. Biegańska Zuzanna 2004 Opalenica 1200m
8. Bielawa Anna 2008 Opalenica 600m
9. Bielawa Joanna 2005 Opalenica 900m
10. Błażewicz Maria 2008 Opalenica 600m
11. Borecka Maria 2005 Opalenica 900m
12. Borowczak Jakub 2007 Opalenica 600m
13. Bręk Zuzanna 2007 Opalenica 600m
14. Brychcy Adam 2014 Przedszkole nr 1 w Opalenicy 200m
15. Cichowlas Olga 2013 Opalenica 200m
16. Cyprian Lena 2012 Opalenica 200m
17. Czachor Franciszek 2012 dąbrowa 200m
18. Czachor Jacek 2013 dąbrowa 200m
19. Drzymała Alicja 2010 podstawowa Kamieniec 400m
20. Dziamski Adrian 2007 Opalenica 600m
21. Dziurla Zuzanna 2004 SP Wąsowo 1200m
22. Filipiak Miłosz 2004 Buk 1200m
23. Frankowski Kacper 2005 Szkoła Podstawowa w Opalenicy 900m
24. Golczak Nikodem 2013 Grodziski Klub Biegacza 200m
25. Golczak Nikodem 2013 Akademia Maluchów Grodzisk Wlkp. 200m
26. Gostyński Dawid 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu 400m
27. Grzanowska Maja 2010 Szkola podstawowa nr 1 Grodzisk Wlkp. 400m
28. Grzanowski Filip 2010 Szkola podstawowa nr 1 Grodzisk Wlkp. 400m
29. Grzanowski Wojciech 2006 Szkola podstawowa nr 1 Grodzisk Wlkp. 900m
30. Haegenbarth Wiktoria 2007 Opalenica 600m
31. Jakubowski Antoni 2008 Opalenica 600m
32. Kaczmarek Gabriela 2006 Opalenica 900m
33. Kaczmarek Oskar 2009 Opalenica 400m
34. Kalemba Justyna 2010 SP Wąsowo 400m
35. Kalemba Olga 2008 SP Wąsowo 600m
36. Kleszcz Julia 2008 Opalenica 600m
37. Kmiecik Kacper 2004 Danflor Team 1200m
38. Konopska Marta 2005 Opalenica 900m
39. Koprucka Dominika 2009 Grodzisk Wielkopolski 400m
40. Krajewska Nina 2012 Przedszkole w Kopankach 200m
41. Krajewski Hubert 2009 Szkoła Podstawowa w Kopankach 400m
42. Kroma Arkadiusz 2007 Sp Opalenica 600m
43. Kroma Grzegorz 2009 Sp Opalenica 400m
44. Kubiak Adrian 2012 Przedszkole nr 1 w Opalenicy 200m
45. Kubiak Jędrzej 2004 Opalenica 1200m
46. Kukawa Anna 2010 SP Opalenica/Opalenicki Klub Biegacza 400m
47. Kukawa Bartosz 2007 SP OPALENICA/AKADEMIA PIOTRA REISSA 600m
48. Kukawa Franciszek 2012 Przedszkole Opalenica/Opalenicki Klub Biegacza 200m
49. Kuleczka Marta 2005 Opalenica 900m
50. Kupczyńska Liwia 2013 Opalenica 200m
51. Kurek Weronika 2012 Porażyn 200m
52. ławniczak Zofia 2007 Opalenica 600m
53. Maciałek Kamil 2004 SP w Opalenica 1200m
54. Malecki Maciej 2010 Opalenica 400m
55. Maniecka Marta 2009 Szkoła Podstawowa Opalenica 400m
56. Marcinkowski Franciszek 2005 Opalenica 900m
57. Mikołajczyk Cyprian 2011 Przedszkole Słoneczko Nowy Tomyśl 200m
58. Mikołajczyk Kalina 2015 Nowy Tomyśl 200m
59. Miller Nikola 2005 Opalenica 900m
60. Misiorna Maria 2008 SP Wielichowo 600m
61. Misiorna Zuzanna 2004 SP Wielichowo 1200m
62. Mułkowski Franciszek 2010 SP Porażyn 400m
63. Mułkowski Vincent 2016 Sielinko 200m
64. Neumann Ksawery 2010 OPALENICA 400m
65. Neumann Patrycja 2013 przedszkole nr.2 Opalenica 200m
66. Nowak Jacek 2010 SP Opalenica 400m
67. Nowak Wojciech 2008 SP Opalenica 600m
68. Nowicki Kacper 2008 Opalenica 600m
69. Nowicki Nikodem 2009 Opalenica 400m
70. Osękowski Wojciech 2015 Puerto Rico 200m
71. Pajchrowska Lena 2009 Szkoła Podstawowa Opalenica 400m
72. Piesik Ignacy 2010 SP nr 1 w Opalenicy 400m
73. Polaszek Aleksander 2012 MAFiJA 200m
74. Polaszek Franciszek 2013 MAFiJA 200m
75. Pryputniewicz Wiktoria 2008 Opalenica 600m
76. Prządka Aleksandra 2014 Akademia Maluchów 200m
77. Rajewski Marcin 2015 OWW POZNAŃ 200m
78. Ranecki Alex 2009 Opalenica 400m
79. Silski Aleksander 2007 Opalenica 600m
80. Silski Gabriel 2008 Opalenica 600m
81. Skotarczyk Aleksandra 2008 Szkoła Podstawowa w Sątopach 600m
82. Stachowiak Kamil 2013 PRZEDSZKOLE WOJNOWICE 200m
83. Stachowiak Michalina 2010 SP WOJNOWICE 400m
84. Stempin Nikodem 2009 Podstawowa 400m
85. Stempin Wiktoria 2007 Podstawowa 600m
86. Stęsik Mikołaj 2011 Korona Zakrzewo 200m
87. Strzelecka Hania 2011 - 200m
88. Strzelecki Franek 2012 - 200m
89. Swoboda Maria 2006 Opalenica 900m
90. Szajek Daria 2005 Opalenica 900m
91. Szemis Bartosz 2009 Opalenica 400m
92. Szner Wojciech 2011 Opalenica 200m
93. Szymankiewicz Arkadiusz 2012 Przedszkole Tuchorza 200m
94. Taberska Julia 2009 SP Głuchowo 400m
95. Taberska Julia 2009 SP Głuchowo 400m
96. Tadeusz Emilia 2008 Opalenica 600m
97. Targosz Igor 2008 Opalenica 600m
98. Tomala Ksawier 2008 Niegolewo 600m
99. Tomala Seweryn 2011 Niegolewo 200m
100. Trawińska Inga 2011 Zębowo 200m
101. Troszczyński Olaf 2006 Opalenica 900m
102. Urbanek Klaudia 2007 Paproć 600m
103. Wałaszkowski Olaf 2009 Grodziski Klub Biegacza 400m
104. Wieland Lena 2009 Sz.P.nr.4 w Lesznie 400m
105. Wiśniewski Piotr 2006 Grodzisk Wielkopolski 900m
106. Wójcik Adrianna 2010 SP Opalenica 400m
107. Wójcik Weronika 2012 Przedszkole Opalenica 200m
108. Zbierska Michalina 2008 Opalenica 600m