Lista startowa

IV NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI

Opalenica 16.06.2018
Dystans: 5 km | 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 123

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 61


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Andrzejczak Anna 1984 NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg_10km tak
2. Andrzejczak Łukasz 1985 Nowy Tomyśl bieg_10km tak
3. Augustyn Monika 1975 ZAPRAWIENI W BOJU bieg_10km tak
4. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km nie
5. Bendowska Aleksandra 1962 Grodzisk Wlkp. NW_5km tak
6. Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km tak
7. Bendowski Marek 1962 Nierzesony bieg_10km tak
8. Biegańska Magdalena 1980 OPALENICKI KLUB BIEGACZA bieg_10km tak
9. Bogała Ela 1976 ZAPRAWIENI W BOJU bieg_10km tak
10. Boruch Marian 1964 Opalenica NW_5km nie
11. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km tak
12. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km nie
13. Czapracki Mikołaj 1994 Nowy Tomyśl bieg_10km tak
14. Dobierzyńska Katarzyna 1994 Rakoniewice bieg_10km tak
15. Drgas Sławomir 1989 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL bieg_10km tak
16. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica bieg_10km tak
17. Drzymała Roman 1976 brak bieg_10km tak
18. Firlej Beata 1979 WIELICHOWO bieg_10km nie
19. Głowacka Agnieszka 1993 1993 bieg_10km tak
20. Górczak Wojciech 1969 Opalenica bieg_10km nie
21. Grelka Adrianna 1991 Rossbiegani bieg_10km tak
22. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW_5km tak
23. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_5km tak
24. Halasz Bogumiła 1982 Zębowo NW_5km nie
25. Jandy Krzysztof 1950 Nowy Tomyśl NW_5km nie
26. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
27. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
28. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
29. Jasinski Waldek 1961 Nkb Chyzy bieg_10km nie
30. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko bieg_10km tak
31. Kaczmarek Jakub 1991 GRODZISK WIELKOPOLSKI bieg_10km nie
32. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza Karebud bieg_10km tak
33. Kaczmarek Natalia 1990 GRODZISK WIELKOPOLSKI bieg_10km nie
34. Kaczmarek Zbigniew 1960 niezrzeszony bieg_10km tak
35. Kajzer-Polaszek Magdalena 1985 MAFiJA bieg_10km tak
36. Kamiński Łukasz 1988 KM Lwówek bieg_10km nie
37. Kańduła Damian 1977 Phoenix Contact bieg_10km nie
38. Kasprzyk RafaŁ 1974 ZAPRAWIENI W BOJU bieg_10km tak
39. Klorek Tomasz 1987 Bukowiec bieg_10km nie
40. Kmiecik Marek 1981 Danflor Team bieg_10km nie
41. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km nie
42. Końka Magdalena 1985 Team Berotu bieg_10km nie
43. Końka Tomasz 1980 Team Berotu bieg_10km nie
44. Król Sebastian 1993 Drużyna Biegaczy Gmina Granowo bieg_10km nie
45. Król Sebastian 1993 Drużyna Biegaczy Gmina Granowo bieg_10km tak
46. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn bieg_10km nie
47. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn bieg_10km nie
48. Kucharski Maciej 1982 Okb Opalenica bieg_10km nie
49. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
50. Kukawa Izabela 1983 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
51. Kupczak Monika 1995 Buk bieg_10km nie
52. Kupczyński Dawid 1984 Opalenica bieg_10km tak
53. Kurek Tomasz 1977 Opalenica bieg_10km tak
54. Ławniczak Paweł 1986 Zbąszyń bieg_10km tak
55. Łukasik Łukasz 1991 Opalenica bieg_10km nie
56. Maciałek Paweł 1976 OKB bieg_10km tak
57. Maciejewski Hubert 1984 Team Berotu bieg_10km nie
58. Mierzyński Szymon 1977 Zbąszyń bieg_10km tak
59. Miller Adrian 1984 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km tak
60. Minge Mirka 1983 WIELICHOWO bieg_10km nie
61. Minge Roman 1980 WIELICHOWO bieg_10km nie
62. Misiorna Magdalena 1977 Trzcinica/Wielichowo bieg_10km nie
63. Misiorny Grzegorz 1974 Trzcinica/Wielichowo bieg_10km nie
64. Mułkowski Daniel 1984 Opalenica bieg_10km tak
65. Nagucki Karol 1993 Opalenica bieg_10km tak
66. Nawrot Marcin 1993 Wojnowice Wielkopolskie bieg_10km tak
67. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
68. Nyga Emilia 1989 Team Berotu bieg_10km nie
69. Osękowski Michał 1988 Puerto Rico bieg_10km tak
70. Pajchrowski Rafał 1970 Opalenica bieg_10km tak
71. Patan Krzysztof 1985 brak bieg_10km tak
72. Pawlak Jeremiasz 1977 Team Berotu bieg_10km nie
73. Piątek Marta 1991 Kiełpiny NW_5km nie
74. Piesik Marek 1977 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
75. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA bieg_10km tak
76. Popowicz Katarzyna 1995 Popki Team bieg_10km nie
77. Prządka Michał 1979 OPALENICKI KLUB BIEGACZA bieg_10km tak
78. Przybylska Wioleta 1978 Żodyń NW_5km nie
79. Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km nie
80. Radajewska Agata 1970 1970 bieg_10km nie
81. Radajewski Krzysztof 1960 Radar-Team bieg_10km nie
82. Rajkowski Przemysław 1966 Rossbiegani bieg_10km tak
83. Raminiak Bogumiła 1982 Zębowo NW_5km nie
84. Ranecki Piotr 1979 Phoenix Contact bieg_10km tak
85. Rupa Sławomir 1979 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km tak
86. Rychter Piotr 1981 opalenicki klub biegacza bieg_10km tak
87. Serwa Michał 1989 Grodzisk Wlkp bieg_10km tak
88. Sieroń Kamil 1991 Team Berotu bieg_10km nie
89. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km tak
90. Skotnicka Daria 1984 WIELICHOWO bieg_10km nie
91. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km nie
92. Sobiło Piotr 1993 Mosina bieg_10km nie
93. Spychała Łukasz 1982 Team Berotu bieg_10km nie
94. Stachowiak Michał 1977 lub wybierz z listy bieg_10km nie
95. Stachowiak Tomek 1992 NOWY TOMYŚL bieg_10km tak
96. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW_5km tak
97. Stermula Agata 1982 Grodzisk Wlkp. bieg_10km tak
98. Sternal Sebastian 1976 NOJAN bieg_10km nie
99. Stępień Magdalena 1987 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km nie
100. Strzelecka Ewelina 1984 - bieg_10km nie
101. Szadach Aldona 1975 Ptaszkowo bieg_10km nie
102. Szczepaniak Bartosz 1983 Opalenica bieg_10km nie
103. Szczepaniak Konrad 1980 wielichowo bieg_10km tak
104. Szmańda Katarzyna 1977 Wroniawy bieg_10km tak
105. Szymankiewicz Andrzej 1975 Mariankowo bieg_10km tak
106. Szypura Karol 2001 Opalenica bieg_10km nie
107. Szypura Katarzyna 1972 Opalenica bieg_10km nie
108. Szypura Robert 1970 Opalenica bieg_10km nie
109. Świątczak Ewa 1983 zalatane.mcz bieg_10km nie
110. Świtała Ewa 1995 Michorzewko bieg_10km tak
111. Trawińska Renata 1974 Zębowo NW_5km nie
112. Trawiński Krzysztof 1973 Zębowo bieg_10km nie
113. Trzybńska Marzena 1982 ZĘBOWO NW_5km nie
114. Urbanek Karolina 1981 Grodzisk Wlkp bieg_10km nie
115. Urbanek Marcin 1982 Grodzisk Wlkp bieg_10km nie
116. Walkowiak Waldemar 1990 Opalenica bieg_10km nie
117. Wittholz Filip 1978 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km tak
118. Wojtkowiak Mateusz 1994 KS Zenit Wytomyśl bieg_10km nie
119. WrÓbel Marcin 1982 Zbąszyń bieg_10km tak
120. Zdziarski Tomasz 1978 Opalenica bieg_10km tak
121. Zeidler Adrian 1998 Kurowo bieg_10km nie
122. Ziemek Tomasz 1979 Team Berotu bieg_10km nie
123. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy bieg_10km nie