Lista startowa

XXXV MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY

Poznań 29.12.2018
Dystans: 5,4 km | 10,8 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 688


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
59 Adamczyk Arkadiusz 1983 Adamczyk Team 10,8km
58 Adamczyk Barbara 1985 Poznan 10,8km
506 Adamowski Tomasz 1982 Wągrowiec 10,8km
151 Agaciński Tadeusz 1965 Serikon Team 5,4km
286 Agata Robert 1988 Biedrusko 10,8km
266 Andryszak Marcin 1996 Rąbczyn 5,4km
267 Andryszak Radek 1974 Rąbczyn 5,4km
608 Andrzejczak Maciej 1963 AMATOR 5,4km
75 Andrzejewski Jarosław 1964 KP5M 10,8km
381 Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań 10,8km
647 Antczak Daniel 2001 TURYSCI TEAM 5,4km
646 Antczak Marzena 1983 TURYSCI TEAM 5,4km
24 Arcimowicz Monika 1977 Rokietnica Team 5,4km
25 Arcimowicz Remigiusz 2005 Rokita Rokietnica 5,4km
19 Arentowski Andrzej 1949 CYBINA TEAM 5,4km
404 Arndt-Kufel Alina 1959 Luboń 10,8km
251 Augustyniak Michał 1973 Poznań 10,8km
461 Babica Izabela 1979 QUAY POZNAŃ 5,4km
462 Babica Radosław 1979 QUAY POZNAŃ 5,4km
125 Balcerzak Patrycja 2000 Kiekrz 5,4km
81 Banasiak Dorian 1990 Dąbrowa Górnicza 10,8km
218 Banasiuk Krzysztof 1984 Browar Krener Komorniki 10,8km
43 Barczak Mariusz 1975 SWARĘDZ 10,8km
243 Barłóg Przemysław 1997 Poznań 5,4km
426 Barwicki Jacek 1980 Warszawa 5,4km
524 Batycki Marek 1975 Komorniki 10,8km
503 Bąk Agnieszka 1971 Radziwojaki 5,4km
412 Bąkowski Paweł 1983 Poznań 5,4km
158 Bednarczyk-Szaj Elżbieta 1975 KB Maniac Poznań 10,8km
451 Bednarski Józef 1946 Night Runners 5,4km
174 Begier Marek 1986 poznań 5,4km
579 Bestyńska Agnieszka 1976 poznan 10,8km
478 Białek Michał 1981 Poznań 10,8km
472 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz 10,8km
311 Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers 5,4km
669 Bilawa Karolina 1995 Wolsztyńska Akademia Biegowa 5,4km
235 Bilińska Magdalena 1976 Gorzów Wlkp. 10,8km
101 Bilski Marcin 1987 M&M 5,4km
102 Bilski Michał Hubert 1998 M&M 5,4km
557 Binek Brygida 1960 Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 10,8km
556 Binek Maciej 1997 Baranowo 10,8km
209 Blige Małgorzata 1973 Swarzędz 5,4km
487 Błachut-Laskowska Marta 1985 ForRowers 5,4km
328 Błaszczyk Iwona 1990 Poznań 10,8km
108 Bobrowski Wojciech 1990 KB MANIAC Poznań 10,8km
467 Boduszek Kamila 1990 #nft 10,8km
583 Bodzioch Kinga 1996 Buk 5,4km
322 Boichuk Antonina 1998 Poznań 5,4km
321 Boichuk Nadiia 1977 Poznań 5,4km
69 Borek Maciej 1977 KB Maniac Poznań 10,8km
160 Borowczyk Sonia 1993 Zalasewo 10,8km
121 Borowiak Urszula 1973 Czerwonak 5,4km
317 Borowska-Juszczyńska Renata 1970 Art Team Pegaz Teatr Wielki w Poznaniu 5,4km
293 Borys Pamela 1994 Poznań 10,8km
475 Brański Eligiusz 1972 Czerniejewo 10,8km
386 Broda Angelika 1984 Poznan 5,4km
578 Bronikowska Zofia 1998 Poznań 10,8km
652 Broniszewski Jarosław 1980 1980 10,8km
302 Brukarczyk-Roguszka Karolina 1980 Poznań 5,4km
199 Brzozowski Szymon 1972 CYBINA TEAM 10,8km
72 Budkiewicz Beata 1980 Art Team Pegaz Teatr Wielki 5,4km
73 Budkiewicz Maciej 2005 Art Team Pegaz Teatr Wielki 5,4km
390 Budna Izabela 1973 Lucky LUZers 10,8km
305 Budziński Mieczysław 1956 niezrzeszony 5,4km
368 Budziszewski Przemysław 1995 Poznań 5,4km
327 Bukwa Mateusz 1991 Kalisz 10,8km
136 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem 5,4km
574 Byczynski Marek 1980 Oborniki 5,4km
201 Chojniak Wiesław 1973 Cybina Team 10,8km
623 Chudziak Łukasz 1985 Poznań 5,4km
255 Ciastowski Jarosław 1959 ciacha i czapy 5,4km
600 Cierniak Agata 1977 WKURW_TEAM 5,4km
403 Ciszewski Piotr 1992 Dnipro posen 5,4km
34 Czajkowska Ewa 1975 Szalone One 5,4km
374 Czapczyk Andrzej 1959 CIACHA I CZAPY 5,4km
176 Czarnojańczyk Rafał 1975 Ostrów Wielkopolski 10,8km
539 Czarny Adam 1987 Plewiska 10,8km
196 Czechowska Anita 1976 CYBINA TEAM 5,4km
197 Czechowski Krzysztof 1974 CYBINA TEAM 5,4km
482 Czechowski Oskar 2003 Cybina Team 5,4km
107 Czekalski Tomasz 1977 York 5,4km
509 Czeluśniak Filip 1989 Poznań 5,4km
50 Czeluśniak Henryk 1962 Poznań 5,4km
413 Czeluśniak Sara 1986 Poznań 5,4km
39 Czmok Robert 1977 SWARZĘDZ 5,4km
469 Czubaszewska Anna 1980 Czubasie/SDS 5,4km
490 Czupryniak Anna 1985 Biedrusko 10,8km
675 Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 10,8km
359 Damski Tadeusz 1959 Poznań 5,4km
187 Deckert Jan 1954 niezrzeszony 10,8km
654 Dembecka Ewa 1964 Poznań 10,8km
664 Dereń Bartosz 1981 Turyści TEAM 10,8km
116 Dobierska Agnieszka 1990 Poznań 10,8km
23 Dolata Wojtek 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy 10,8km
193 Domino Marta 1978 ART-SPED team 5,4km
77 Dorosz Marek 1968 KB Maniac Poznań 10,8km
96 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci 10,8km
334 Drewniak Grzegorz 1954 Poznań 5,4km
468 Drewniak Jakub 1994 #nft 10,8km
476 Duda Jadwiga 1957 1957 10,8km
589 Dudek Mikołaj 1992 Poznań 5,4km
427 Duhr Grzegorz 1993 Murowana Goślina 10,8km
103 Dzikowska Violetta 1973 Śrem 5,4km
584 Dziudzia Martyna 1993 Poznań 5,4km
576 Dziudzia Paulina 1997 Poznań 5,4km
316 Einsporn Katarzyna 1990 Wrocław 5,4km
90 Elias Katarzyna 1965 Poznań 10,8km
373 Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team 10,8km
314 Faltyński Władysław 1949 indywidualnie 10,8km
194 Filipiak Marcin 1984 Cybiną Team 10,8km
500 Floraszek Arkadiusz 1972 Galopujące Floraszki 10,8km
499 Floraszek Małgorzata 1973 Galopujące Floraszki 10,8km
501 Floraszek Marcelina 1985 Galopujące Floraszki 10,8km
498 Floraszek Zofia 2002 Galopujące Floraszki 5,4km
592 Fludra Sylwia 1972 Poznań 10,8km
514 Fornalik Beata 1976 FszyscynaF 5,4km
513 Fornalik Marcin 1975 FszyscynaF 5,4km
38 Fortuna-Czmok Jolanta 1977 SWARZĘDZ 5,4km
184 Frankowski Andrzej 1959 Poznań 10,8km
185 Frankowski Łukasz 1982 Czapury 10,8km
337 Frankowski Mikołaj 2001 Zagórów 5,4km
336 Frankowski Tomasz 1976 Zagórów 5,4km
123 FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10,8km
666 Friebe Boguslawa 1986 Murowana Goślina 5,4km
672 Frohmberg Dariusz 1978 Poznań 5,4km
624 Gaczyńska Marzena 1973 niezrzeszona 5,4km
465 Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK 10,8km
607 Gałdyńska Oliwia 2004 1976 5,4km
596 Gałdyński Bartosz 1976 1976 10,8km
418 Gargasiewicz Kacper 1998 Ratownicza Liga Biegowa 10,8km
432 Gawroński Marcin 1991 Szwagiers Runners 10,8km
109 Gądzik Zbigniew 1977 Nagradowice 10,8km
211 Gendek Jerzy 1947 KŻ KOTWICA ROGOŹNO 10,8km
272 Gierszewska Barbara 1954 Poznań 10,8km
117 Gilewski Dariusz 1974 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 10,8km
231 Głyda Maciej 1962 DRUŻYNA SZPIKU 5,4km
80 Godek Piotr 1964 KB MANIAC Poznań 10,8km
306 Golak Angelika 2003 niezrzeszona 5,4km
595 Goldman Dominika 1974 Biegające chomiki 5,4km
612 Golusińska Katarzyna 1979 FITspot 5,4km
613 Golusiński Paweł 1980 Poznań 10,8km
687 GoŁawski Krzysztof 1966 Otyń / Modrzyca 10,8km
114 Gołdysiak Ewelina 1984 Poznań 10,8km
376 Goraczka Wojciech 2002 Lubniewice 10,8km
353 Gościewicz Tomasz 1989 Ala Oktawia 10,8km
689 Górczyński Rafał 1976 Nowy Tomyśl 10,8km
135 Graba Eugeniusz 1953 KB Maniac 10,8km
385 Graf Remigiusz 1969 Runners Leszno 10,8km
331 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ 10,8km
329 Grajewski Sławomir 1970 Tulce 10,8km
436 Grelus Maciej 1995 Murowana Goslina 5,4km
424 GruchaŁa Dawid 1977 QUAY POZNAŃ 10,8km
563 Gryka Dagmara 1985 Poznań 5,4km
82 Grypczyńska Justyna 1969 1969 5,4km
628 Grzegorzewska Magdalena 1983 Szamotuły 10,8km
670 Grzelak Mateusz 1988 Poznań 5,4km
679 Grzelak Szymon 1996 Środa Wielkopolska 5,4km
491 Grzelczak Damian 1985 KKS LECH POZNAŃ 10,8km
40 Grzempka Izabela 1972 Szalone one 5,4km
18 Grzesiak Jakub 1972 1972 10,8km
269 Grzesiak Jakub 1972 1972 10,8km
568 Grzesiak Krzysztof 1962 LO Śrem 10,8km
68 Grześ Marta 1982 Poznań 5,4km
542 Grzybowski Piotr 1980 Amator Gorzów Wielkopolski 10,8km
629 Gucka Anna 1982 lub wybierz z listy 10,8km
523 Gucki Adam 1981 Chyby 10,8km
175 Gurajdowski Michał 1981 Drużyna JEZUSA 5,4km
288 Guzowska Malgorzata 1986 zawsze w biegu 5,4km
431 Hadyńska Małgorzata 1969 Poznań 5,4km
621 Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10,8km
682 Hansz Donat 1994 Piaski 10,8km
132 Haremza Kinga 1973 Night Runners 10,8km
464 Hasiński Artur 1978 WARCIARZE 10,8km
543 Haufa Maciej 1977 Poznań 5,4km
625 Helbik Joanna 1990 Poznań 10,8km
470 Heleniak Patrycja 1978 Poznań 5,4km
419 Hrab Wojtek 1982 Night Runners 10,8km
178 Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team 5,4km
518 Jaciuk Dagmara 1980 Zalasewo 10,8km
127 Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan 5,4km
572 Jafra Jakub 1995 Poznań 10,8km
448 Jakrzewski MikoŁaj 1984 JaraczewoBiega 10,8km
131 Jakubowski Jakub 1978 Poznań 5,4km
162 Jałowiecka Paulina 1980 Rokietnica Team 5,4km
161 Jałowiecki Nikodem 2005 Rokita Rokietnica 5,4km
435 Janicka Violetta 1967 Kobylnica 5,4km
207 Janicki Piotr 1973 Wybite Jedynki 5,4km
280 Jankowiak Iwona 1976 Poznań 10,8km
673 Jankowska Barbara 1975 Poznań 10,8km
546 Jankowska Izabela 1977 2012 5,4km
671 Jankowski Marek 1987 Luboń 5,4km
338 Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 5,4km
438 Januszewski Adam 1976 Duszniki 10,8km
453 Jarmuda Justyna 1982 Jarmudki 5,4km
332 Jaroszyński Adam 1960 Boruchowo 10,8km
343 Jaśkiewicz Agata 1988 Strykowo 10,8km
313 Jaworska Żaneta 1973 Stęszew 5,4km
566 Jaworski Mariusz 1980 KS ZRYW Radziejów 10,8km
76 Jedynak-Dorosz Izabelka 1976 KB Maniac Poznań 10,8km
366 Jerzy Piotr 2000 Poznań 10,8km
555 Jeż Jolanta 1976 1976 10,8km
545 Jędrzejewski Janusz 1960 Gościejewo 5,4km
145 Job Małgorzata 1975 Złotniki 5,4km
144 Job Piotr 1975 Złotniki 5,4km
28 Jóźwiak Dariusz 1964 HernikTeam 5,4km
70 Jóźwiak Jarosław 1976 KP5M 10,8km
71 Jóźwiak Marek 1952 KP5M 10,8km
296 Juszczak Jarosław 1980 Poznań 10,8km
561 JuŚkowiak Mariusz 1966 SWARZĘDZ 10,8km
408 Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz 10,8km
409 Kaczmarek Jakub 2004 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 5,4km
220 Kaczmarek Katarzyna 1985 Poznań 5,4km
422 Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań 10,8km
410 Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz 10,8km
333 Kaczor Marek 1955 POZNAŃ 5,4km
309 Kadziszewski Maciej 1964 Złotniki 10,8km
323 Kałek Marcin 1978 WKU POZNAŃ 5,4km
48 Kaniecka Agnieszka 1979 Plewiska 10,8km
580 Karcz Józef 1946 niezrzeszony 5,4km
537 Karkowska Wiesława 1960 Baranowo 10,8km
97 Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań 10,8km
100 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci 10,8km
120 Kasprowicz Szymon 1970 Puszczykowo 5,4km
483 Kaźmierczak Piotr 1978 Cybina Team 10,8km
291 Kaźmierska Ewelina 1977 SWG 10,8km
290 Kaźmierski Piotr 1976 SWG 10,8km
217 Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku 5,4km
565 Kędziora Natalia 1982 Wągrowiec 5,4km
480 Kęsy Arleta 1979 Kostrzyn Wlkp. 10,8km
456 Kęsy Mateusz 1989 Poznań 10,8km
604 Kliks Dariusz 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 10,8km
603 Kliks Iwona 1973 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 5,4km
605 Kliks Jakub 1998 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 10,8km
606 Kliks Mikołaj 2003 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 5,4km
389 Klinge Agnieszka 1975 . 5,4km
388 Klinge Mariusz 1966 . 5,4km
559 Kłos Jarosław 1975 Poznań 10,8km
221 Kłosiński Jarosław 1961 KłosTeam 10,8km
244 Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam 10,8km
396 Kmieciak Paweł 1980 Poznań 10,8km
186 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki 5,4km
64 Kokocińska Marta 1989 Presto Travel 10,8km
11 Kokociński Jan 1960 Poznań 10,8km
445 Kołecka Patrycja 1977 Blue Sky Travel / Piątkowo na Biegowo 10,8km
347 Kominowski Krzysztof 1989 BBL 5,4km
346 Kominowski Piotr 1953 BBL 5,4km
416 Konarski Tomasz 1990 Poznań 5,4km
379 Konieczny Szymon 1987 Mengen 10,8km
222 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners 10,8km
110 Kopa Jacek 1976 --- 10,8km
358 Kopa Radosław 1983 Poznań 5,4km
357 Kopa Sandra Ewa 2005 Poznań 5,4km
279 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki 5,4km
216 Kosicki Roman 1977 UKS "Energetyk" Dychów 10,8km
79 Kosicki Tomasz 1971 KB MANIAC Poznań 10,8km
27 Kosiorek Darek 1967 Poznań 10,8km
62 Koska Adrian 1995 MOCNO W PRAWO TEAM 10,8km
281 Kosmaczewska Małgorzata 1968 bbl 5,4km
533 Koszal Jarek 1966 poznań 10,8km
241 Koszarek Artur 1973 Osielsko 10,8km
74 Kotecka Magdalena 1978 Poznań 5,4km
620 Kotlinski Tomasz 1968 Obrzycko 10,8km
594 Kotowska Paulina 1987 Swarzedz 10,8km
474 Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie) 5,4km
504 Kowalska Milena 1979 Radziwojaki 5,4km
678 Kowalski Maciej 1969 JIMMY PIFPAF 10,8km
356 Kowalski Wojtek 1949 Poznań 5,4km
245 KozŁowski Waldemar 1966 KB DęBIEC 10,8km
299 Kraszkiewicz Rafał 1973 QUAY POZNAŃ 10,8km
15 Krawczyk Robert 1969 Luboń 10,8km
510 Krawenda Krzysztof 1967 Krerowo 10,8km
502 Kremer Łukasz 2001 2001 10,8km
688 Krężelewski Wojciech 1975 Fehlau Run Team 10,8km
154 Krotoski Błażej 1987 Sady 10,8km
657 Kruczkowska Marzena 1985 Poznań 5,4km
405 Krukowska Agnieszka 1975 Poznań 10,8km
171 Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce 5,4km
575 Krzanowski Przemysław 1976 # DRUŻYNA SZPIKU 5,4km
46 Krzysztyniak Ilona 1974 Łubu Dubu 5,4km
47 Krzysztyniak Tomasz 1969 Łubu Dubu 10,8km
573 Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica 5,4km
401 Kubanek Maciej 1957 THE GREAT KUBANEKS 10,8km
372 Kubiak Kacper 2000 TEAM MARYSIAK 10,8km
371 Kubiak Piotr 1970 TEAM MARYSIAK 10,8km
21 Kucharski Michał 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY 10,8km
369 Kupczyk Piotr 1995 Ostrów Wielkopolski 10,8km
1 Kurczyński Rafał 1977 Wataha - łączy nas bieganie 5,4km
106 Kurek Marcin 1980 e-automatyk Marcin Kurek 5,4km
307 Kurpisz Monika 1971 Drużyna Szpiku 10,8km
61 Kurzawski Jan 1995 MOCNO W PRAWO TEAM 10,8km
459 Kwasizur Agata 1983 MUAY RUNNING TEAM 10,8km
447 Kwiatkowska Małgorzata 1976 KwiatkowscyTeam 5,4km
450 Kwiatkowski Marcin 1976 KwiatkowscyTeam 10,8km
449 Kwiatkowski Miłosz 2003 KwiatkowscyTeam 5,4km
486 Langner Basia 1984 Mamy-biegamy 10,8km
189 Latkowska Urszula 1978 KB Maniac 10,8km
415 Lektarski Krzysztof 1957 Pomarańczarnia 5,4km
124 Lenkiewicz Andrzej 1956 Piękny 10,8km
98 Lepiech Anita 1983 KB Maniac Poznań 10,8km
375 Lesicka Elzbieta 1984 CIACHA I CZAPY 5,4km
485 Lester-Szymańska Agnieszka 1981 Huragan Szklarka Poznań 10,8km
398 Leszczyc-Sumiński Michał 1983 Green team Rakownia 5,4km
182 Lewandowska Katarzyna 1986 Poznań 5,4km
591 Lipińska Jagoda 1984 Wkurw_team 10,8km
113 Lipiński Krzysztof 1962 KB MANIAC POZNAŃ 10,8km
585 Lis Sebastian 1990 # DRUŻYNA SZPIKU 5,4km
423 Lisiecka Beata 1986 Poznań 10,8km
51 Lutomska Dorota 1982 Oborniki 10,8km
355 Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 Prywatnie 5,4km
551 Łakomy Stanisław 2003 Poznań 5,4km
429 Łazan Daria 1991 Morsy Dąbie Lubuskie 5,4km
626 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS 5,4km
87 Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań 10,8km
315 Łoboda Mariusz 1953 Poznań 10,8km
637 Maciejewski Mirosław 1959 niezrzeszony 5,4km
203 Maciejonek Anna 1978 Kostrzyn 5,4km
129 Macioszek Natalia 1984 Poznań 10,8km
225 Madajczak Krzysztof 1992 Poznań 10,8km
515 Majchrzak Ewa 1975 Dolsk 5,4km
517 Majchrzak Michał 1997 Dolsk 5,4km
519 Majchrzak Mikołaj 2000 Dolsk 5,4km
535 Majchrzycki Wojciech 1985 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 5,4km
530 Majos Konrad 2000 Poznań 10,8km
494 Makowska-Pak Julianna 1981 Kostrzyn Wlkp 10,8km
198 Malicki Mateusz 1981 Cybina Team 5,4km
91 Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza 10,8km
35 Malinowski Marcin 1978 Piotr i Paweł Marka Formy 10,8km
463 Małkiński Józef 1957 Bydgoszcz 10,8km
233 Małyszka Katarzyna 1991 Poznań 5,4km
522 Maniak Grzegorz 1983 Wrocław 10,8km
56 Mańkowski Przemysław 1983 KOSTRZYN 10,8km
581 Marcinkiewicz Łukasz 1989 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej 10,8km
268 Marcinkowska Justyna 1980 KB MiŚ Borek Wlkp 5,4km
270 Marcinkowski Eugeniusz 1974 KB MiŚ Borek Wlkp 10,8km
439 Marczyńska Marta Łucja 1988 Urząd Miasta Luboń 10,8km
430 Marczyńska Monika 1980 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 5,4km
414 Marecka Anna 1990 Wrocław 5,4km
362 Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA 10,8km
536 Matecki Mariusz 1973 Drużyna Szpiku 5,4km
249 Matula Emilia 1988 Szamotuły 10,8km
200 Matuszewski Krzysztof 1991 CYBINA TEAM 10,8km
256 Matuszewski Mateusz 1980 Poznań 10,8km
212 Matyja Kamil 2002 Matyja Club 5,4km
363 Matysiak Marcin 1989 Cybina Team 5,4km
179 Mączyńska Agnieszka 1975 Poznań 5,4km
180 Mączyński Dominik 1975 Poznań 5,4km
402 Mądry Marek 1979 Poznań 10,8km
610 Michalak Wojtek 1965 Poznań 10,8km
4 Michalkiewicz Adam 1986 Poznań 10,8km
298 Michna Marcin 1989 Poznań 10,8km
534 Mielcarek Adrian 1991 Poznan 5,4km
20 Mieloszyk Wojtek 1983 1983 10,8km
547 Mieszkowska Magdalena 1974 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 5,4km
548 Mieszkowska Natalia 2000 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 5,4km
550 Mieszkowski Andrzej 1972 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 10,8km
549 Mieszkowski Bartosz 2004 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 5,4km
105 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem 10,8km
570 Mieszkowski PrzemysŁaw 1963 Zmęczeni już przed biegiem 10,8km
95 Mikołajczak Damian 1991 Pro366 5,4km
516 Miler-Skowyra Izabela 1956 Poznań 5,4km
507 Miśkiewicz Łukasz 1981 Promnice 10,8km
32 Młynikowski Marek 1975 Młynki 10,8km
352 Moczynski Leszek. 1951 Biegam dla Bydgoszczy 10,8km
492 Moks Ewa Krzysztof 1956 Niezrzeszony 5,4km
562 Mrugalski Dariusz 1979 Poznań 10,8km
627 MusiaŁ Anna 1991 DBL 5,4km
639 Musielak Jagoda 2004 MOS Śrem 5,4km
479 Mysio Lech 1956 Lech Mysio 10,8km
394 Nabzdyk Bartosz 1984 Nabzdyk runners 10,8km
393 Nabzdyk Jakub 1986 Nabzdyk runners 10,8km
254 Narożny Stanisław 1979 JaWaNaKo team 5,4km
66 NaskrĘt Mariusz 1975 RACOT 10,8km
667 Niedziela Dawid 1977 Siekierki Wielkie 10,8km
141 Nowacka Barbara 1974 Wolsztynski Klub Biegowy 5,4km
143 Nowacki Marcin 2002 Wolsztyński Klub Biegowy 5,4km
17 Nowacki Michał 1981 Poznań 5,4km
142 Nowacki Roman 1972 Obra 5,4km
588 Nowak Antoni 2003 Dzieci Lasu 5,4km
172 Nowak Beata 1973 Poznań 5,4km
364 Nowak Grzegorz Paweł 1989 Cybina Team 5,4km
60 Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina 5,4km
399 Nowak Jakub 1990 Poznań 5,4km
586 Nowak Jakub 2000 KS Unia Dąbrowa 5,4km
400 Nowak Kamila 1993 Grodzisk Wielkopolski 5,4km
57 Nowak Maciej 1974 gRUNwald team 5,4km
152 Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP. 10,8km
94 Nowak Marek 1994 Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań 5,4km
242 Nowak Patrycja 1998 Daszewice 5,4km
181 Nowak Piotr 1981 Poznań 5,4km
528 Nowak Piotr 1981 Alior Running Team 10,8km
587 Nowak Tomasz 1974 Dzieci Lasu 5,4km
529 Nowak Zbigniew 1953 Dąbrówka 10,8km
234 Nowakowski Marcin 1984 Gorzów Wlkp. 10,8km
44 Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki 5,4km
651 Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo 10,8km
166 Nycz Joanna 1986 Suchy las biega 5,4km
648 Ochowiak Kazik 1974 1974 5,4km
686 Ofierzyński Roman 1952 Arch 5,4km
455 Ogińska Anetta 1974 Poznań 10,8km
685 Oldenburg Tim 1980 UKS CITYZEN_/BE3 10,8km
564 Olejniczak Augustyn 1995 Brzeźnica 10,8km
659 Olejniczak Joanna 1989 TURYŚCI TEAM 5,4km
658 Olejniczak Łukasz 1984 TURYŚCI TEAM 5,4km
599 Olejnik Aleksander 1964 Elektro Jerg 10,8km
577 Olejnik Maksymilian 2001 Elektro Jerg 10,8km
55 Oleksy Radek 1987 Wronki 10,8km
351 Oleszczuk Marta 1992 Gniezno 5,4km
10 Opaczyk Martin 1989 Presto Travel 10,8km
16 Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel 10,8km
324 Opala Wojciech 1974 CSWL Poznań 10,8km
65 Orlicki Michał 1981 RAMIRENT 10,8km
460 Otto Katarzyna 1988 Poznań 5,4km
330 Owczarczak Monika 1984 Poznań 10,8km
275 Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań 10,8km
276 Owczarzak Małgorzata 1969 NIGHT RUNNERS 5,4km
525 Owsiana Anita 1987 GemuStudio.com 10,8km
526 Owsiany Krzysztof 1983 GemuStudio.com 10,8km
67 Ozimek-Borek Anna 1978 Poznań 5,4km
598 Pasiecznik Miłosz 1986 Muay Running Team 5,4km
609 Pawlęty Edyta 1996 Luboń 5,4km
668 Pawłowska- Grzelak Magdalena 1988 Poznań 5,4km
348 Pawłowski Jan 1991 Poznań 10,8km
677 Pawłowski Krzysztof 1966 Środa Wlkp. 5,4km
452 Peksa Michał 1987 PołaPoła 5,4km
553 Pertek Maciej 1984 FCBP 5,4km
554 Pertek Radomir 1977 FCBP 5,4km
552 Perz Pawel 1973 Komorniki MTB Team 10,8km
341 Petryk Stanisław 1997 TEAM Brzeźnica 10,8km
527 Pęczek Marcin 1977 Bartolini 10,8km
661 Piątkowska Krystyna 1981 KUPA WIARY TEJ 10,8km
630 Piątkowska-Senger Joanna 1989 Luboń 10,8km
663 Piątkowski Łukasz 1982 KUPA WIARY TEJ 10,8km
380 Piątkowski Wojciech 1953 Poznań 10,8km
45 Piechocki Stanisław 1974 Piechocki Team 5,4km
391 Pieczyńska Dorota 1961 Osieczna Biega 5,4km
392 Pieczyński Wojciech 1959 Osieczna Biega 10,8km
365 Pieszała Maciej 1987 Poznań 10,8km
165 Pietrasiak Małgorzata 1956 UKS CITYZEN_BE3 10,8km
489 Pilak Jacek 1963 GB Wielkopolscy Biegacze 10,8km
259 Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa 5,4km
349 Płatek Anetta 1991 Poznań 10,8km
560 Pohland Paweł 1984 Poznań 10,8km
5 Pokotycki Denis 1990 Otomo STP / Programa.pl 10,8km
213 Polacki Rafał 1967 Poznań 5,4km
247 Polańczyk Joanna 1992 Poznań 10,8km
230 Polaszewska Anna 1977 DRUŻYNA SZPIKU 5,4km
208 Pomaski Paweł 1968 adidas Runners Warsaw 10,8km
271 Poncyliusz Artur 1975 Kiekrz 10,8km
680 Popławska Ewelina 1986 Świebodzin 10,8km
681 Popławski Rafał 1988 Świebodzin 10,8km
622 Potocka Joanna 1990 Poznań 5,4km
206 Powierza Aneta 1975 Ostrów Wlkp 5,4km
204 Powierza Michał 2003 Ostrów Wlkp 5,4km
205 Powierza Mikołaj 2001 Ostrów Wlkp 5,4km
163 Prałat Ewa 1976 Kiełczewo 10,8km
2 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo 10,8km
133 Prusakiewicz Marzena 1971 Września 10,8km
210 Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo 5,4km
122 Przeplasko Mateusz 1987 Poznań 5,4km
420 Przewoźniak Maciej 1974 TEAM KOSCIAN 10,8km
653 Przyborowski Piotr 1998 Poznań 5,4km
558 Przybylak Agata 1975 KB DęBIEC 5,4km
115 Przybylak Dariusz 1977 Cybina Team 10,8km
304 Przybylski Kamil 1999 QUAY POZNAŃ 10,8km
294 Przybylski Wojciech 1971 QUAY POZNAŃ 10,8km
645 Przybysz Bartosz 1984 TURYSCI TEAM 5,4km
446 Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza 10,8km
644 Przybysz MaŁgorzata 1984 TURYSCI TEAM 5,4km
683 Puczkarski Jacek 1988 Janikowo 10,8km
53 Pudliszewski Ignacy 2005 KOŚCIAN TEAM/SZYMANOWSKI TEAM 5,4km
54 Pudliszewski Piotr 1981 KOŚCIAN TEAM/BBKTS 5,4km
440 Purski Konrad 1979 Poznań 10,8km
138 Radna Magda 2004 Wolsztyński Klub Biegowy 5,4km
137 Radna Maria 1973 Wolsztyński Klub Biegowy 5,4km
261 Radojewski Mikołaj 1989 Poznań 5,4km
258 Raś Ryszard Marek 1950 Eko-Wod-Kan 10,8km
236 Ratajczak Agnieszka 1982 Bytkowiak Bytkowo 5,4km
229 Ratajczak Anna 1976 Hernik Team 5,4km
228 Ratajczak Dariusz 1972 Hernik Team 10,8km
224 Ratajczak Hubert 1977 Bytkowiak Bytkowo 10,8km
287 Ratajczak Jacek 1974 Bytkowiak Bytkowo 10,8km
92 Ratajczak Krzysztof 1980 Poznań 10,8km
411 Ratajczak Piotr 1960 Czerwonak Biega 10,8km
93 Rausch Jakub 1989 Wielkopolskie Centrum Samoobrony 10,8km
532 Rejmisz Rafał 1964 Garby 10,8km
112 Relewicz Maciej 1979 Wolne Ślimaki 10,8km
153 Remisz Izabella 1990 Wolny Wybieg 10,8km
614 Rękoś Anna 1980 fairPlayce 5,4km
367 Rępalska Weronika 1995 Poznań 5,4km
301 Roguszka Robert 1980 Poznań 5,4km
49 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają 5,4km
544 Rolniczak Krystyna 1983 Poznań 5,4km
488 Rossa Łukasz 1982 Wilki z Wildy 10,8km
635 Roszak Sandra 1991 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 10,8km
191 Roszyk Agnieszka 1978 Tarnowo Podgórne 10,8km
118 Rozmiarek Marek 1981 Cybina Team 5,4km
83 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners 10,8km
148 Rożek Agnieszka 1978 MUAY RUNNING TEAM 5,4km
227 Rożek Norbert 1974 GNIEZNO 10,8km
308 Rudzki Jan 1977 QUAY POZNAŃ 10,8km
382 Runowski Jakub 1986 Podrzewie 10,8km
325 Rutkowski Artur 1985 Śliwno 5,4km
273 Rutkowski Kazimierz 1959 kusy i spółka 10,8km
257 Rybakowski Marcin 1981 CARDIORUNNERS 10,8km
484 Rzepecki Michał 1977 Poznań 5,4km
643 Rzeszut Hanna 1995 Poznań 10,8km
642 Rzeszut Jacek 1966 Jak Po Sznurku 5,4km
641 Rzeszut Jakub 2000 Jak Po Sznurku 10,8km
640 Rzeszut Katarzyna 1969 Jak Po Sznurku 5,4km
655 Sadurski Sebastian 1985 Poznań 5,4km
342 Sajnaj Radosław 1987 Luboń 5,4km
22 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 5,4km
52 Sawala Aneta 1976 TRANCE ONLY 5,4km
14 Sawczuk Andrzej 1978 Lubliniec 10,8km
30 Schmidt Jacek 1966 Puff and run 5,4km
597 Schneider Krzysztof 1982 Poznań 10,8km
665 Schoener Łukasz 1980 Pogromcy Singletraków 10,8km
223 Sebzda Katarzyna 1992 Murowana Goślina 5,4km
434 Sebzda Zbigniew 1983 Murowana Goślina 5,4km
300 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny 10,8km
289 Sekulski Dariusz 1974 zawsze w biegu 10,8km
192 Seydlewicz Maciej 1982 ART-SPED team 10,8km
505 Sibila Tomasz 1978 Radziwojaki 10,8km
36 Siedliński Kamil 1989 gRUNwald Team Poznań 10,8km
377 Siedy Elżbieta 1990 Żukowice 10,8km
378 Siedy Jadwiga 1981 Żukowice 10,8km
310 Siekierski Marek 1953 Poznań 10,8km
437 Siekierski Michał 1987 Siekierki Wielkie 10,8km
407 Sikorska-Podyma Kamila 1983 UAM Poznań 5,4km
511 Skąpska Joanna 1977 ASMAS 5,4km
493 Skąpski Marek 1974 ASMAS 5,4km
126 Skoczylas Marta 1976 - 10,8km
457 Skopowski Krzysztof 1976 Bydgoszcz 10,8km
421 Skowyra Piotr 1956 Stary Marych Wilda 5,4km
481 Skórnicki Leszek 1971 Night Runners 10,8km
508 SkÓrzyŃski Arkadiusz 1970 brak 10,8km
649 Skrzypczak Michał 1974 1974 5,4km
146 Skulska-Salita Barbara 1963 ALTOM GNIEZNO 5,4km
616 Słomowicz Magdalena 1967 fairPlayce 5,4km
617 Słomowicz-Kotlarska Alicja 1966 fairPlayce 5,4km
633 Smętkowska Kinga 1966 Poznań 10,8km
335 Smolinski Grzegorz 1985 Solec Kujawski 10,8km
540 Sobczak Anna 1978 Capoeira Camangula Poznań 10,8km
531 Sobczak Katarzyna 1968 Garby 10,8km
538 Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły 10,8km
41 Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. 5,4km
88 Sobierajski Krzysztof 1982 GOSTYŃ 10,8km
26 Sobkowiak Aurelia 1953 Poznań 10,8km
477 Sobocińska Viola 1969 ROGKON VIOLA&JOLA 5,4km
119 Soiński Przemysław 1975 KB Maniac Poznań 10,8km
250 Sojkin Krzysztof 1955 Poznań 5,4km
6 Sojkin Tomasz 1983 Poznań 5,4km
7 Sojkin Wioleta 1979 Poznań 5,4km
618 Sołtys Maciej 1973 Biegacze Juniora 10,8km
395 Springer Krzysztof 1987 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5,4km
319 SpychaŁa Krzysztof 1954 - 10,8km
684 Stachowska Małgorzata 1989 Czapury 10,8km
238 Starobrat Gosia 1993 Poznań 5,4km
237 Starobrat Patryk 1993 Poznań 5,4km
264 Staszewska Sylwia 1972 Potasze 10,8km
263 Staszewski Piotr 1971 Potasze 10,8km
63 Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny 10,8km
134 Stefaniak Daniel 1978 JaraczewoBiega 10,8km
177 Stępa Bartosz 1989 Drużyna Szpiku 10,8km
615 Stępień Krzysztof 1971 fairPlayce 5,4km
156 Stoińska Agnieszka 1970 Poznań 10,8km
157 Stoiński Karol 1970 Poznań 10,8km
278 Stróżyna Mariusz 1988 Cybina Team 10,8km
277 Stróżyna Marta 1990 Swarzędz 5,4km
139 Stróżyński Dawid 1986 Koziegłowy 5,4km
252 Strutynska Yuliia 1988 Poznan 5,4km
253 Strutynskyi Borys 1988 Poznan 5,4km
340 Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce 10,8km
226 Strzelewicz Agnieszka 1983 Poznan 5,4km
428 Strzelewicz Marlena 1983 Sim team 5,4km
164 Strzoda Tomasz 1971 jaraczewobiega 10,8km
219 Szada-Borzyszkowska Karolina 1980 BIEGNE ZA MAME 5,4km
312 Szadach Aldona 1975 1975 5,4km
387 Szczepański Mateusz 2000 Poznań 10,8km
520 Szczęsna Ewa 1987 Poznań 5,4km
303 Szeląg Marcin 1973 Poznań 10,8km
190 Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUŻYNA SZPIKU 5,4km
202 Sznura Przemysław 1973 Cybina team 10,8km
662 Szott Piotr 1958 Le-Biega 10,8km
370 Sztelle Waldemar 1966 Witkowice 10,8km
326 Sztrajt Alicja 1986 Kalisz 10,8km
521 Szukała Jacek 1958 poznan 10,8km
78 Szuleta-Kosicka Agnieszka 1970 KB MANIAC Poznań 10,8km
86 Szuszczyńska Małgorzata 1975 M 5,4km
84 Szuszczyński Michał 1976 Poznań 10,8km
155 Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań 10,8km
85 Szymanowicz Mariusz 1976 Charty Chartowo / KB Maniac Poznań 10,8km
195 Szymańczyk Bartosz 1989 CYBINA TEAM 5,4km
496 Szymańska Anita 1998 Anita biega bo Lubi 10,8km
170 Szymańska Anna 1977 Kostrzyn 10,8km
169 Szymański Aleksander 1976 Pobiedziska 5,4km
495 Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega 10,8km
497 Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga 10,8km
232 Szymański Dariusz 1974 Poznań 10,8km
128 Szymański Marian 1965 Bukowski Klub Biegacza 5,4km
149 Szymański Paweł 1980 MUAY RUNNING TEAM 10,8km
99 Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań 10,8km
284 Szymczak Anna 1969 system11.pl 10,8km
282 Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl 10,8km
285 Szymczak Bartosz 2004 system11.pl 5,4km
283 Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl 10,8km
354 Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna 5,4km
240 Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team 10,8km
660 Śmichurski Łukasz 2005 Zalasewo 5,4km
239 Śmichurski Przemysław 1969 Kęsy Team 10,8km
454 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA 10,8km
173 Tadrowski Tomasz 1973 Inowrocław 10,8km
443 Thomann Jolanta 1969 ROGKON VIOLA&JOLA 5,4km
650 Tokarski Karol 1979 Poznań 10,8km
150 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno 10,8km
656 Tomelka Tomasz 1986 Tarnowo Podgórne 5,4km
361 Tonder Marcin 1979 Run Forrest Run 10,8km
512 Tritt Andrzej 1981 1981 5,4km
636 Trojanowski Tomasz 1990 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 10,8km
37 Tunowski Jarosław 1987 Komorniki 10,8km
295 Tyl Maciej 1969 QUAY POZNAŃ 10,8km
590 Uniczko Mariusz 1981 Górki 37 10,8km
292 Van Dijk Jean Paul 1966 Minister Biega 10,8km
31 Walczak Łukasz 1983 Lusowo 5,4km
104 Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ 10,8km
569 Walczak Natalia 1977 WATAHA 10,8km
42 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań 10,8km
611 Walkowiak Joannna 1983 Poznań 10,8km
473 Walkowiak Piotr 1994 Fuck the Fame 5,4km
262 Walkowiak Rafał 1996 Wiórek 5,4km
471 Wawrzyniak Leon 1955 TKKF Płomień-Pobiedziska 10,8km
12 Wąsiatycz Grzegorz 1956 Baranowo 10,8km
13 Wąsiatycz Iwona 1963 Baranowo 10,8km
384 Wentworth Justyna 1983 Poznań 10,8km
339 Wiechecz Sławomir 1985 Plewiska z Kolejorzem 10,8km
248 Wierzejski Henryk 1954 amator 5,4km
168 Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. 10,8km
442 Wiśniewska Lucyna 1966 TriSpace Bydgoszcz 10,8km
676 Wiśniewski Daniel 2000 Suchy Las 10,8km
444 WiŚniewski Krzysztof 1965 TRISPACE 10,8km
397 Witkowska Joanna 1989 Czerwonak Biega 10,8km
593 Witkowski Igor 1993 Poznań 10,8km
602 Witkowski Marcin 1978 Dla Krysi :-) 5,4km
601 Witkowski Marek 1981 Dla żony Kasi :-) 5,4km
344 Witkowski Michał 1985 RAKSOPOL 5,4km
3 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team 5,4km
111 Wiwczorek Szymon 1966 Poznań 5,4km
634 Wleklik Przemysław 1979 Tata Natalki 5,4km
466 Włodarski Tomasz 1970 PIÓREX/Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego 10,8km
183 Włoszyński Marek 1972 luboń 10,8km
458 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC 10,8km
345 Wojciechowski Wojciech 1972 Kobylnica 10,8km
147 WojdyŁa MieczysŁaw 1964 4WSK Wrocław 10,8km
167 Wojtalak Jacek 1974 oborniki 10,8km
417 Wojtaszek Agnieszka 1990 Fit4Life 10,8km
318 Wosinski Artur 1978 #brakRuchuJestZly 10,8km
297 Woś Przemysław 1973 Poznan 10,8km
360 Woźniak Monika 1989 Run Forrest Run 10,8km
29 Woźniak Szymon 1987 Best team śrem 5,4km
383 Woźniak Tomasz 1957 1957 10,8km
425 Woźniak Weronika 1992 Jerzykowo 5,4km
140 Wójcik Michal 1974 Konin 10,8km
674 Wrotyński Paweł 1968 Murowana Goslina 5,4km
350 Wróblewska Anna 1984 Poznań 10,8km
320 Występski Janusz 1972 # DRUŻYNA SZPIKU 10,8km
541 Wytwer BŁaŻej 1988 PęDZIKIEM do METY 10,8km
582 Zając Grzegorz 1973 Pozytywnie Zabiegani Sanok 10,8km
619 Zając Rafał 1978 Ślęzak team 10,8km
89 Zataj Igor 1980 KB MANIAC/CHARTY CHARTOWO 10,8km
567 Zbyszewska Iza&lily 1975 Biegnę dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem 10,8km
571 Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy 10,8km
274 ZieleŚkiewicz Marcin 1984 POZNAŃ 10,8km
130 Zieleźnik Bartosz 1985 Poznań 5,4km
188 Zielonacki Tomasz 1967 KB Maniac Poznań 10,8km
265 Zimna Monika 1976 Poznań 10,8km
441 Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska 10,8km
33 Zowczak Dorota 1983 Rawa team 10,8km
246 Zurawka Dawid 1988 Niezrzeszony 5,4km
260 Zych Monika 1978 Bytkowiak 10,8km
159 Zydorczak Iwona 1984 Poznań 10,8km
215 Żak Tomasz 1973 UKS "Energetyk" Dychów 10,8km
638 Żerko Violetta 1971 Swarzedz 5,4km
214 Żminkowski Tomasz 1983 Wszystkoobieganiu.pl 10,8km
8 Żurawska Magdalena 1978 Poznań 5,4km
9 Żurawski Jakub 1974 Poznań 5,4km
433 Żurczak Michał 1990 Szwagiers Runners 10,8km
632 Żytkiewicz Krzysztof 1973 Góra 10,8km
631 Żytkiewicz Urszula 1975 Góra 5,4km