Lista startowa

XXXVI MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY

Poznań 28.12.2019
Dystans: 5,4 km | 10,8 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 274


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
117 Adamczewski Grzegorz 1970 Świebodzin 10,8km
47 Adamczyk Arkadiusz 1983 Poznan 10,8km
46 Adamczyk Barbara 1985 Poznan 10,8km
134 Agaciński Tadeusz 1965 Sportowy Kaźmierz 5,4km
76 Andryszak Bartek 2002 Drużyna A 5,4km
21 Andryszak Gosia 2001 Drużyna A 5,4km
22 Andryszak Jan 2003 Drużyna A 5,4km
75 Andryszak Marcin 1996 Drużyna A 5,4km
77 Andryszak Radek 1974 Drużyna A 5,4km
20 Andryszak Sławek 1972 Drużyna A 5,4km
205 Antczak Marzena 1983 tURYŚCI TEAM 5,4km
218 Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN 10,8km
84 Arcimowicz Monika 1977 Rokietnica Team 5,4km
127 Babica Izabela 1979 QUAY POZNAŃ 5,4km
126 Babica Radosław 1979 QUAY POZNAŃ 5,4km
72 Barczak Mariusz 1975 SWARZĘDZ 10,8km
172 Bednorz Damian 1979 Bensenville IL 10,8km
173 Bednorz - Widelak Sabina 1973 Bensenville IL 10,8km
58 Beym Jacek 1960 Puszczykowo 10,8km
151 Biernacki Jakub 1998 Rokietnica 5,4km
261 Bilski Marcin 1987 M&M 5,4km
260 Bilski Michał Hubert 1998 M&M 5,4km
270 Binkowska Magdalena 1984 Świat Biegacza Fehlau Run Team 5,4km
169 Błaszczyk Iwona 1990 Swarzędz 10,8km
156 Borek Maciej 1977 KB Maniac Poznań 10,8km
56 Borowicz Maciej 1951 QUAY POZNAŃ 5,4km
161 Borys Andrzej 1952 1952 5,4km
162 Borys Elżbieta 1952 1952 5,4km
111 Broda Angelika 1984 Poznan 10,8km
206 Buchholz Paweł 1987 Murowana Goślina 5,4km
45 Bursiak Agnieszka 1976 Dziki z Polanki 5,4km
44 Bursiak Marianna 2002 Dziki z Polanki 5,4km
104 Byczynski Marek 1980 Oborniki 5,4km
14 Ciastowski Jarosław 1959 Ciacha i czapy 10,8km
73 Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER 5,4km
163 Cieślewicz Adam 1948 Gniezno 5,4km
211 Czajkowska Ewa 1975 Szalone One 5,4km
17 Czapczyk Andrzej 1960 CIACHA I CZAPY 10,8km
32 Czeluśniak Filip 1989 Poznań 5,4km
35 Czeluśniak Henryk 1962 Kubcio Poznań 5,4km
52 Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 10,8km
136 Deckert Jan 1954 Archeo 10,8km
41 Dekiert Artur 1969 Running wombats!! 10,8km
229 Dolata Wojtek 1982 byle do lata 10,8km
64 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci 10,8km
244 Drzymała Jakub 1993 1993 10,8km
249 Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu 5,4km
283 Duchała Przemysław 1982 Poznań 10,8km
154 Dziekoń Patryk 1992 Pniewy 5,4km
115 Dziemieszkiewicz Patryk 1982 Browar Świebodzin 10,8km
200 Dzikowska Violetta 1973 Mattner Running Team 5,4km
98 Elias Katarzyna 1965 Poznań 10,8km
59 Falarz Ewelina 1991 Żnin 5,4km
60 Falarz Marcin 1991 Żnin 5,4km
213 Faltyński Władysław 1949 indywidualnie 10,8km
178 Foks Jarek 1980 Żyrardów 10,8km
276 Franek Dawid 1981 Przemęt 10,8km
145 Frankowski Andrzej 1959 Poznań 10,8km
144 Frankowski Łukasz 1982 Czapury 10,8km
54 Frankowski Mikołaj 2001 Zagórów 5,4km
55 Frankowski Tomasz 1976 Zagórów 5,4km
33 FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10,8km
201 Gardo Jakub 1990 Poznań 10,8km
216 Gaszczyński Roman 1946 Poznań 10,8km
107 Gendek Jerzy 1947 KŻ KOTWICA ROGOŹNO 10,8km
16 Geppert Karol 1973 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa 10,8km
243 Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,8km
268 Gluma BogusŁaw 1973 KRZYWIŃ 10,8km
231 Graba Eugeniusz 1953 KB Maniac 10,8km
279 Grabia Łukasz 1983 Poznań 10,8km
109 Grochowski Marek 1983 Oborniki 10,8km
81 Gruchała Dawid 1977 QUAY POZNAŃ 10,8km
267 Grzelewska Róża 1989 Śmigiel 5,4km
121 Grzempka Izabela 1972 Szalone One 5,4km
110 Grzesiak Jakub 1972 Poznań 10,8km
29 Grześ Marta 1982 Poznań 5,4km
189 Hansz Donat 1994 NETBOX BIEGA 10,8km
24 Haufa Maciej 1977 Poznań 5,4km
214 Helik Ewelina 1995 Poznań 10,8km
209 Hrab Wojtek 1982 night runners 10,8km
207 Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM 5,4km
160 Janas Dobrochna 1976 Night Runners 10,8km
82 Janicka Violetta 1967 Kobylnica 5,4km
105 Janiszewski Sylweriusz 1976 1976 10,8km
152 Jankowiak Iwona 1976 Poznań 10,8km
51 Jankowska Barbara 1975 Poznań 10,8km
241 Jankowska Jolanta 1975 POZNAŃ 10,8km
196 Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 5,4km
217 Jeż Jolanta 1976 Gostyń 10,8km
246 Job Małgorzata 1975 Złotniki 5,4km
245 Job Piotr 1975 Złotniki 5,4km
13 Jóźwiak Dariusz 1964 Poznań 5,4km
180 Juszczak Jarosław 1980 Poznań 10,8km
266 Kaczor Marek 1955 POZNAŃ 5,4km
224 Kalinowska Anna 1978 TW POLONIA/ŚwierczewoRun 5,4km
226 Kalinowska Emilia 2004 TW POLONIA/ŚwierczewoRun 5,4km
225 Kalinowski Krzysztof 1978 TW POLONIA/ŚwierczewoRun 5,4km
65 Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci 10,8km
210 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci 10,8km
100 Kasprowicz Szymon 1970 Puszczykowo 5,4km
74 Kasprzak Marietta 1993 MOGILNO 10,8km
221 Kaźmierczak Piotr 1981 Zmęczeni na starcie 10,8km
235 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń 10,8km
236 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń 10,8km
215 Kikowska Marta 1988 Marta 10,8km
197 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team 5,4km
148 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem 10,8km
147 Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem 5,4km
149 Kliks Jakub 1998 Zmęczeni już przed biegiem 10,8km
150 Kliks Mikołaj 2003 Zmęczeni już przed biegiem 5,4km
131 Knast Izabela 1972 Poznań 5,4km
130 Knast Maciej 1971 Wilczak biega 5,4km
123 Kominowski Krzysztof 1989 BBL 5,4km
122 Kominowski Piotr 1953 BBL 5,4km
208 Konstańczak Joanna 1983 Poznań 10,8km
103 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki 5,4km
135 Kosiorek Darek 1967 Poznań 10,8km
248 Koszal Jarek 1966 poznan 10,8km
87 Krystkiewicz Łukasz 1981 Minionki Dachsera 5,4km
183 Krzysztyniak Tomasz 1969 OIPiP 10,8km
190 Krzyśka Łukasz 1985 Dopiewiec 10,8km
165 Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night Runners 10,8km
92 Kucharski Adam 1965 Budzyń 5,4km
113 Kucharski Jakub 1979 jku1979 10,8km
49 Kucharski Michał 1981 Luboń 10,8km
280 Kuraszkiewicz Borys 1981 Swarzędz 5,4km
166 Kurpisz Monika 1971 Drużyna Szpiku 10,8km
62 Kwiatkowska Małgorzata 1976 KwiatkowscyTeam 5,4km
61 Kwiatkowski Marcin 1976 KwiatkowscyTeam 10,8km
63 Kwiatkowski Miłosz 2003 KwiatkowscyTeam 5,4km
18 Lesicka Elżbieta 1984 CIACHA I CZAPY 10,8km
120 Leszczyńska Marta 1978 Mikusie.pl 5,4km
242 Lupa-Marcinowska Aneta 1976 run4fun 5,4km
177 Lutomska Dorota 1982 Ofix.pl Bike Team 10,8km
171 Łęga Anna 1981 Poznań 5,4km
157 Łoboda Mariusz 1953 Poznań 10,8km
102 Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza 10,8km
26 Malinowski Marcin 1978 My life My way 10,8km
185 Maluśki Tomasz 2005 Śmieszkowo 5,4km
240 Marcinowski Krzysztof 1977 run4fun 5,4km
124 Marczyńska Marta Łucja 1988 Urzad Miasta Luboń 10,8km
19 Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ 5,4km
274 Michnowicz Ewelina 1992 Krosno Odrzańskie 10,8km
247 Miedza Pamela 1996 Poznań 5,4km
269 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem 10,8km
282 Moks Krzysztof 1956 Niezrzeszony 5,4km
140 Mrówczyńska Marta 1989 Poznań 10,8km
23 Mysio Lech 1956 Morsy Poznań 10,8km
139 NaskrĘt Mariusz 1975 RACOT 5,4km
101 Nowacki Michał 1981 Poznań 10,8km
71 Nowak Beata 1973 Poznań 5,4km
192 Nowak Dawid 1997 Poznań 5,4km
132 Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina 5,4km
258 Nowak Łukasz 2004 Quay 5,4km
94 Nowak Marek 1994 Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań 10,8km
93 Nowak Piotr 1981 Poznań 5,4km
271 Oeczarczak Monika 1984 Poznań 10,8km
34 Ogińska Anetta 1974 Towarzystwo Wioślarzy Masters Poznań 10,8km
250 Olejniczak Kamil 2000 Tenis kutno 5,4km
114 Oleszek Norbert 1982 Browar Świebodzin 10,8km
137 Orlicki Michał 1981 Ramirent 10,8km
253 Orłowski Mateusz 1987 MBO 5,4km
264 Pawalak Krzysztof 1958 Poznań 10,8km
259 Pawłowski Łukasz 1979 Zabiegani Częstochowa 10,8km
142 Pernet Ewelina 1981 kancelaria eps 10,8km
143 Pernet Leonard 1956 Poznań 10,8km
133 Perz Paweł 1973 Komorniki MTB Team 10,8km
204 Piątkowski Wojciech 1953 Poznań 10,8km
194 Pieczyński Robert 1970 1970 10,8km
256 Pieszała Maciej 1987 Poznań 10,8km
212 Pietrasiak Małgorzata 1956 BE3 CITYZEN 10,8km
272 Piotrowska Monika 1978 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA 10,8km
138 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team 10,8km
237 Podbylska Magdalena 1976 Zmęczeni na starcie Dobiegniew 10,8km
222 Pohland Paweł 1984 Poznań 10,8km
11 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo 10,8km
27 Prus Aleksander 1985 Poznań 10,8km
219 Przewożniak Maciej 1974 Kiełczewo 10,8km
129 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny 5,4km
199 Przybylak Agata 1975 KB DęBIEC 5,4km
125 Przybylski Kamil 1999 QUAY POZNAŃ 10,8km
12 Przybylski Wojciech 1971 QUAY POZNAŃ 10,8km
203 Przybysz Bartosz 1984 tURYŚCI TEAM 5,4km
202 Przybysz MaŁgorzata 1984 tURYŚCI TEAM 5,4km
57 Pudliszewski Ignacy 2006 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM 5,4km
141 Raś Ryszard Marek 1950 Eko-Wod-Kan 10,8km
96 Ratajczak Anna 1976 HERNIK TEAM 5,4km
97 Ratajczak Dariusz 1972 HERNIK TEAM 10,8km
158 Ratajczak Hubert 1977 Bytkowiak Bytkowo 10,8km
182 Ratajczak Jacek 1974 Bytkowiak Bytkowo 10,8km
227 Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton 10,8km
278 Rolirad Wojciech 1981 Poznań 10,8km
25 Rolniczak Krystyna 1983 Poznań 5,4km
255 Roszyk Agnieszka 1978 Tarnowo Podgórne 10,8km
187 Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night 10,8km
284 Rybicki Tomasz 1982 Poznań 10,8km
88 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 5,4km
164 Schreder Olimpia 1954 Jankowo Dolne 5,4km
186 Seydlewicz Maciej 1982 Poznań 10,8km
116 Sidorowicz Ireneusz 1964 Świebodzin 10,8km
37 Siedliński Kamil 1989 Egnyte Sparks Team 10,8km
159 Siekierski Marek 1953 Poznań 10,8km
277 Skoczylas Marta 1976 Poznań 10,8km
50 Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań 10,8km
188 Skrzypczak Michał 1974 Poznań 10,8km
181 Snadny Krzysztof 2001 Poznań 10,8km
85 Sobkowiak Aurelia 1953 Poznań 10,8km
31 Sojkin Tomasz 1983 Poznań 5,4km
30 Sojkin Wioleta 1979 Poznań 5,4km
90 Spaleniak Mateusz 1986 Poklatki 5,4km
89 Spaleniak Paulina 1985 Poklatki 5,4km
228 SpychaŁa Krzysztof 1954 Poznań 10,8km
233 SpychaŁa SŁawomir 1966 HERNIK TEAM 5,4km
195 Sroczyński Jakub 1976 MieloneSroczki 10,8km
48 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz 10,8km
220 Stasinski Przemysław 1976 Kostrzyn 10,8km
167 Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny 10,8km
78 Stoińska Agnieszka 1970 Poznań 5,4km
79 Stoiński Karol 1970 Poznań 5,4km
263 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team 10,8km
262 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team 10,8km
265 Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team 10,8km
66 Stróżyński Dawid 1986 Koziegłowy 5,4km
108 Strzelczyk Piotr 1984 FLORAPROJECT 10,8km
175 Suleja Agnieszka 1982 Kostrzyn 5,4km
174 Suleja Artur 1980 Kostrzyn 5,4km
232 Szeszuła Michał 1975 Night Runners 10,8km
86 Sztelle Waldemar 1966 Kaźmierz 10,8km
281 Szukała Jacek 1958 Poznań 10,8km
99 Szymanowicz Mariusz 1976 Charty Chartowo/Drużyna Szpiku/KB Maniac Poznań 10,8km
95 Szymański Marian 1965 Bukowski Klub Biegacza 5,4km
254 Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne 10,8km
69 Szymczak Anna 1969 system11.pl 10,8km
67 Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl 10,8km
70 Szymczak Bartosz 2004 system11.pl 5,4km
68 Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl 10,8km
153 Śliwińska Justyna 1982 Poznań 10,8km
170 Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna 5,4km
112 Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega 10,8km
80 Tadrowski Tomasz 1973 Inowrocław 10,8km
53 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno 10,8km
128 Topolnicki Eugeniusz 1959 Zielona Góra 10,8km
273 Trawińska Edyta 1982 Wiry 5,4km
239 Trojanowska Sandra 1991 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 10,8km
252 Trojnarski Maciej 1951 puszczykowo 10,8km
36 Tyl Maciej 1969 QUAY POZNAŃ 10,8km
223 Uniczko Mariusz 1981 Gorzów Wlkp. 10,8km
191 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 10,8km
257 Waśniewski Krzysztof 1985 Dobra 10,8km
39 Wąsiatycz Grzegorz 1956 Baranowo 10,8km
38 Wąsiatycz Iwona 1963 Baranowo 10,8km
40 Wąsiatycz Maciej 1996 Baranowo 10,8km
238 Wentworth Justyna 1983 Poznań 10,8km
119 Wiciak Dominika 1978 Skórzewo 5,4km
83 Wierzejski Henryk 1954 Amator 5,4km
251 Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. 10,8km
91 Wiśniewska Ewa 1968 Mrocza 5,4km
176 Witkowski Marcin 1978 Czarne Stopy (ale jest lepiej) :-) 10,8km
15 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team 5,4km
146 Włodarski Tomasz 1970 Swarzędz 10,8km
168 Wojdyła Mieczysław 1964 Wrocław 10,8km
234 Wosiński Artur 1978 #brakRuchuJestZly 10,8km
275 Wostal Aleksander 1992 Szprotawa 10,8km
193 Woś Przemysław 1973 Poznań 10,8km
28 Wójtowicz-Prus Joanna 1986 Poznań 5,4km
155 Zabrocki Karol 1980 Świnoujście 10,8km
184 Zataj Igor 1980 KB Maniac/Charty Chartowo 10,8km
230 Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy 10,8km
106 Zielonacki Tomasz 1967 KB MANIAC 10,8km
198 Zowczak Dorota 1983 Rawa team 10,8km
179 Zydorczak Iwona 1984 Poznań 10,8km
42 Żurawska Magdalena 1978 Poznań 5,4km
43 Żurawski Jakub 1974 Drużyna Szpiku 5,4km
118 Żytkiewicz Jacek 1968 Świebodzin 10,8km