Lista startowa

VI Bieg 10km Szpot Swarzędz

Swarzędz 14.05.2017
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 2727


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1122 Abramowicz Łukasz 1987 Września
786 Adam Piotr 1973 Wroclaw Marathon Team
2766 Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno
2332 Adamczak Zbigniew 1969 SWARZĘDZ
1298 Adamczyk Marek 1978 -
2547 Adamski Adam 1985 Zuzia Team
1509 Adamski Adam 1982 Mogilno
1827 Adamski Maciej 1979 Swarzędz
2509 Adamski Marcin 1985 Trigar team
2507 Adamski Piotr 1980 Trigar Running Team
1126 Akuszewska Agata 1965 Puszczykowo
1929 Albert Mateusz 1995 Koszalin
2279 Aleksandrowicz Krzysztof 1983 Unilever Poznań
2110 Aleksandrzak Maciej 1974 ORLEN Running Team
1928 Ancuta Wojciech 1967 niezrzeszony
2095 Anders Anna 1966 Zalasewo
2170 Andruszków Marek 1986 KM PSP Gorzów Wlkp.
1985 Andrychiewicz Jarosław 1964 BIEGOLUBY.PL
239 Andrzejak Krzysztof 1978 Gniezno
1432 Andrzejak Marta 1985 Poznan
2161 Andrzejczak Filip 1991 Września
1770 Andrzejczak Krzysztof 1990 Swarzędz
1070 Andrzejczak Marcin 1976 Gniezno
354 Andrzejczak Marek 1980 Swarzędz
1672 Andrzejczak Piotr 1984 Zalasewo
2034 Andrzejczak Tomasz 1992 Swarzędz
1999 Andrzejczak Tomasz 1973 KB Aktywni Konin
2403 Andrzejewski Jarosław 1964 KP5M
760 Andrzejewski Krzysztof 1974 Lubon
473 Andrzejewski Maciej 1987 Zalasewo
1216 Andrzejewski Paweł 1987 KB Katorżnik Murowana Goślina
1471 Andrzejewski Waldemar 1961 poznan
2433 Angowski Andrzej 1983 Poznań
2491 Angulski Zbigniew 1969 warta
1875 Antkowiak Andrzej 1964 Cybina Team
1874 Antkowiak Bartosz 1982 Cybina Team
1876 Antkowiak Krzysztof 1986 Cybina Team
158 Antoniak Sławomir 1962 Ticon
790 Antoniak Sławomir 1962 Ticon
1648 Arabska-Opala Agnieszka 1977 Poznań
3 Arentowski Andrzej 1949 CYBINA TEAM
2315 Arndt-Kufel Alina 1959 LUBOŃ
2811 Artur Kaleta 1964 POZNAN
546 Babiak Bartosz 1986 Konin
193 Bacharewicz Piotr 1978 WRZEŚNIA
2048 Bacic Łukasz 1990 Poznań
1521 Badziński Damian 1996 Buk
1931 Bajgert Robert 1970 VOLTAIX.PL
207 Balcerzak Agnieszka 1976 Paszczaki 3
2214 Balcerzak Tomasz 1974 PASZCZAKI 3
2211 Balicki Artur 1997 Kiekrz
332 Bałażyk Robert 1982 FALO Nieruchomości Września
14 Bałęczna-Nowacka Małgorzata 1969 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Swarzędz Szpot
929 Banak Aleksandra 1989 Leszno
795 Banaszczyk Tomasz 1985 GROOBAS TEAM
2021 Banaszkiewicz Dominik 1988 Kleszczewo
2797 Banaszkiewicz Grzegorz 1973 BOLT Trzemeszno
963 Banaszkiewicz Kamil 1983 Walka Kostrzyn
767 Bandosz Hanna 1977 Red Fitness Team
1688 Bandowska Klaudia 1999 TRIGAR Running Team
341 Baranek Krzysztof 1997 Poznań
902 Baraniecki Zbigniew 1958 Brylant Kórnik
838 Baranowski Dawid 1983 Kung-Fu Malpy
15 Baranowski Jarosław 1955 Krzysztof Baranowski Electronicssklep
326 Baranowski Mirosław 1969 Katowice
2124 Barasinska Marta 1984 Ostrow Wielkopolski
2441 Barczak Małgorzata 1970 Rogalinek
381 Barczak Mariusz 1975 SWARZĘDZ
1268 Barczykowska Agnieszka 1976 Barczyki biegają
1269 Barczykowski Grzegorz 1975 Barczyki biegają
1205 Baron Przemo 1982 Constravia
2140 Barski Bartosz 1976 Poznań
540 Barszcz Marta 1985 Red Fitness Team
413 Bartecki Paweł 1980 Poznań
2416 Bartela Janusz 1957 Wroniecki Klub Biegacza
2841 Bartkowiak Mariusz 1989 MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM
971 Bartkowski Rafał 1990 Poznań
1567 Bartosiewicz Andrzej 1974 Szakal Runners
2 Basińska Agnieszka 1974 Road to Marathon Red Fitness Swarzędz
2628 Basiński Marcin 1974 Paczkowo
212 Basiński Michał 1971 WEBTAILOR
717 Baturo Artur 1973 Urząd Miasta Krosno Odrzańskie
4 Baumgart Marek 1970 Wojew Fundusz Ochrony Środow i Gosp Wodnej
1841 Baumgart Mateusz 1991 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
252 Bąk Agnieszka 1974 Okey...
269 Bąk Artur 1991 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
1152 Bąk Jacek 1964 31. BLT / Drużyna Szpiku
444 Bąk Klaudia 1965 Drużyna Szpiku
204 Bąkowska Joanna 1973 Poznań
2133 Bednarczyk-Szaj Elżbieta 1975 Stowarzyszenie KB Maniac Poznań
1895 Bednarek Joanna 1976 Poznań
835 Bednarek Marcin 1985 Pajęczno
2229 Bednarski Józef 1946 Night Runners
903 Berger-Rybak Agata 1983 Kleszczewo
18 Bernacik Jacek 1973 KLAS Szpot
2440 Bernacki Ireneusz 1974 Swarzędz
2469 Bernacki Piotr 1978 Gleszczonek
608 Bernad Maja 1994 POZNAŃ
607 Bernad Roman 1964 POZNAŃ
155 Berwid Kuba 1980 Kórnik
1016 Bestrzyńska Joanna 1971 Gądki
1255 Beszterda Piotr 1980 biegam bo muszę
1168 Betkowiak Katarzyna 1981 Swarzędz
265 Bębel Bartosz 1973 Gortatowo
1047 Bębel Błażej 1984 Rataye
264 Bębel Małgorzata 1975 Gortatowo
1190 Będźmierowska Joanna 1987 Swarzędz
1189 Będźmierowski Michał 1986 Swarzędz
1295 Biadała Justyna 1987 KÓRNIK
1384 Biadasz Andrzej Michał 1976 Politechnika Poznańska
2058 Bialic Mariola 1982 teambialic/marysiak
2057 Bialic Radosław 1977 34Bkpanc/ marysiakteam
578 Białas Aldona 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
976 Białek Michał 1981 Śfagry i spółka
1341 Biczyc Kazimierz 1949 poznan
221 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
751 Biedermann Łukasz 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
2413 Biegańska Magdalena 1979 Poznań
2304 Bielejewski Piotr 1984 Kaźmierz
135 Bieniara Tomasz 1972 MJDOP
282 Bijas Piotr 1975 KB MANIAC POZNAŃ
2475 Bilska Renata 1973 Amator Chwałki
2500 Bilski Arkadiusz 1991 Walka Kostrzyn
2474 Bilski Tomasz 1975 ACTIVE NEKLA
2087 Biłyk Ryszard 1976 niezrzeszony
527 Bindas Monika 1991 Poznań
552 Bindas Patrycja 1994 Będę rzonom Tomka!
650 Biniak Mateusz 1990 UTAL
1444 Biniek Daniel 1993 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
1068 Binkowska Marta 1995 Biniu
2838 Bińkowski Leon 1960 Biegiem Radom
1429 Biskup Jan 1986 Grodzisk Wielkopolski
1354 Bittner Łukasz 1977 INVENTUM Nieruchomości
169 Bizan Łukasz 1979 BIZON`S POWER
638 Blige Małgorzata 1973 UTAL
464 Błachowiak Małgorzata 1968 Murowana Goslina
2562 Błachut-Laskowska Marta 1985 ForRowers.pl
2254 Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo
1718 Błaszczyk Alfred 1972 Kostrzyn
276 Błaszczyk Bartłomiej 1960 Poznań
1734 Błaszczyk Hubert 1997 Mścice
19 Błaszczyk Jakub 1982 KLAS Szpot
1717 Błaszczyk Jonasz 1999 Swarzędz
2759 Błaszyk Agnieszka 1986 Swarzędz
663 Błaszyk Leszek 1958 Dopiewo
2629 Błaszyk Marcin 1982 TL HUB
1703 Błażutycz Paweł 1973 CIESZKÓW
1665 Błąchowicz Maciej 1989 Swarzędz
1460 Błoch Wojciech 1987 wojtasTeam
615 Bobowska Ewa 1977 Zalasewo
1231 Bobrowska Anna 1982 Night Runners
1161 Bobrowski Artur 1966 Poznań
1602 Bobrowski Michał 1993 Rogalinek
1546 Bodnar Jarosław 1975 Swarzędz
2305 Bogdziewicz Błażej 1976 Poznań
641 Bogdziewicz Michał 1978 UTAL
1695 Bogucki Andrzej 1993 Dywity
2632 Bogunia Tomasz 1978 Poznań
1727 Bogusz Marta 1976 Poznań
1792 Bojański Zbigniew 1982 Września
2685 Bojarski Lech 1976 Poznań
1172 Bojek Łukasz 1990 Leszno
2129 Bojewski Jerzy 1970 Airwaves Running Club
1790 Bokun Cezary 1984 Września
1420 Bolewski Łukasz 1976 PACZKOWO
605 Bomska Natalia 1986 Poznań
2432 Bonawenturczyk Bartosz 1991 Poznań
689 Boncler Sebastian 1973 Poznań
1596 Boon Michel 1973 Spiridon
1977 Borciuch Dawid 1989 1CONNECT sp. z o.o.
2352 Borcuch Dariusz 1970 WRZEŚNIA
672 Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners
2782 Borucka Daria 1987 Swarzędz
2581 Borucki Krystian 1984 BORKO.PL
2289 Borucki Piotr 1976 expert-team Łowęcin
1946 Borwiński Hubert 1997 AZS UAM POZNAŃ
2756 Borzęcki Norbert 1980 Kmp Koszalin
2498 Bosy Adam 1988 Poznań
2532 Bosy Elżbieta 1972 PNIEWY
2515 Bosy Przemysław 1969 PNIEWY
426 Ból Rafał 1974 Poznań
1483 Brakoniecki Miłosz 1977 Poznań
2780 Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
2456 Brandyk Karolina 1992 Swarzędz
735 Brenk Grzegorz 1960 swarzędz
736 Brenk Piotr 1991 swarzędz
1591 Bressa Wojciech 1988 Poznań
2085 Bręczewski Leszek 1983 Poznań
2302 Bręklewicz Krzysztof 1956 MaratonyPolskie.PL TEAM
420 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex
1139 Brok Małgorzata 1974 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1450 Bromberek Łukasz 1983 Obornicki Klub Biegacza
642 Broniarczyk Grzegorz 1974 Utal
510 Broniewski Marek 1982 Brylant Kórnik
1536 Bruss Krzysztof 1971 Druzyna Szpiku/Hernik Team
1477 Brych Mirek 1966 XXX
409 Brycka Justyna 1979 KB ILoveZiemek
2390 Brylewski Mateusz 1986 Świat Biegacza Fehlau Run Team
144 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Wielkie
145 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
2406 Brzezińska Justyna 1987 Tulce
2407 Brzeziński Dawid 1984 Tulce
2409 Brzeziński Przemek 1983 Swarzędz
1256 Buchowski Radosław 1982 Poznań
682 Buchwald Hanna 1980 Czapury
936 Buczel Lidia 1981 Wiry
1514 Buczel Łukasz 1980 Wiry
1992 Budner Jakub 1995 KB UE Poznań
1689 Budner Justyna 1997 Kleczew
1991 Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań
2303 Budnik Eryk 1987 Dębogóra
1286 Budnik Michalina 1988 Swarzędz
639 Budzichowska Ola 1976 UTAL
821 Bugajny Paweł 1963 TRUST SA
2308 Bukowiecki Krzysztof 1982 KB Maraton Turek
2651 Bukowski Damian 1976 Witaszyce
2405 Burchacki Paweł 1996 Środa Wlkp.
1690 Burchardt Patryk 1991 Poznań
1694 Burchardt Sławomir 1966 KS Hades
2398 Burda Tomasz 1977 Zalasewo
1345 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER\
1617 Burmistrzak Sara 1995 Poznan
2591 Bury Tomasz 1985 One Team Castorama
358 Burzyński Łukasz 1987 BGC Runners
513 Buszewska Joanna 1987 Wolsztyn
514 Buszewski Zbyszek 1987 Rakoniewice
251 Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner
857 Buśko Katarzyna 1988 Kaźmierz
532 Buśko Tomasz 1980 Swarzędz
1262 But Marcin 1976 Tulce Sprint
2521 Butowicz Paweł 1981 Poznań
2494 Buzała Walenty 1961 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
312 Byczyk Andrzej 1958 Poznań
660 Bykowski Bogdan 1949 BRACTWO BIEGACZY Z-GORA
21 Bytniewski Szymon 1991 Unia Swarzędz/ Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
2624 Bzdzikot Mariusz 1989 Poznań
2730 Cal Elżbieta 1970 Świebodzińska Grupa Biegowa
113 Cal Piotr 1969 Świebodzińska Grupa Biegowa
2051 Całujek Magdalena 1984 weterynarze biegają
1234 Cegiełka Grzegorz 1978 NGB/Morsy Nowa Sól
1235 Cegiełka Katarzyna 1979 Morsy Nowa Sól
2283 Cegiełko Dominika 1986 SYNTEZA ACTIVE
2282 Cegiełko Krzysztof 1996 SYNTEZA ACTIVE
2270 Cegiełko Maria 1959 SYNTEZA ACTIVE
2284 Cegiełko Marlena 1985 SYNTEZA ACTIVE
2516 Ceglewski Leszek 1964 Węglew-Kolonia
1975 Cegłowska Jagoda 1988 1CONNECT
1186 Chabowki Tomasz 1982 Swarzędz
22 Chabros Karolina 1982 sklepbiegacza.pl Poznań
1167 Chaciuk Patryk 1987 cswl poznan
1686 Charkiewicz Szymon 1973 NAGATO.PL
849 Chasiński Tomasz 1986 Swarzędz
581 Chełmikowski Damian 1991 Kiszkowo
1117 Chmiel Piotr 1973 Swarzędz
2319 Chmielewska Agnieszka 1996 Night Runners
2803 Chmura Marta 1981 CZERNIEJEWO BIEGA
2497 Chmura Piotr 1976 CZERNIEJEWO BIEGA
644 Choćba Witold 1977 UTAL
2453 Chodkiewicz Urszula 1983 Trigar tuning team
1871 Chojniak Wiesław 1973 CYBINA TEAM
1053 Chrostek Adam 1974 Poznań
1052 Chrostek Dorota 1974 Nagor.pl
1000 Chruszcz Laura 1997 Am studio
997 Chruszcz Maciej 1969 Am studio
1951 Chruszczewski Bartłomiej 1976 Komorniki
1735 Chruściel Kamil 1988 Smart Fizjo
1323 Chruściel Natalia 1998 Swarzędz
1324 Chruściel Radosław 1988 Swarzędz
499 Chudy Arkadiusz 1980 Parkrun GOSTYŃ
1180 Chudy Piotr 1981 Archery Games
1840 Chudziński Piotr 1989 Poznań
950 Chwaliszewski Adrian 1962 Poznań
952 Chwaliszewski Roland 1989 Poznań
2099 Chyliński Dawid 1982 Gira się kręci
24 Cichewicz Beata 1969 kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz
23 Cichewicz Hubert 1998 KLAS Szpot Swarzędz
1851 Cichocka Kamila 1974 Swarzędz
257 Cichocki Paweł 1971 XXX
1368 Cichoń Maciej 1972 42.194 Wejherowo
1091 Cichowlas Marcin 1978 Środa Wielkopolska
2540 Cichowski Łukasz 1988 Poznań
1248 Cichowski Marcin 1977 Oldschool Hooligans w Biegu
1607 Cichy Jacek 1963 Poznań
530 Ciebielski Wojciech 1987 Poznań
2637 Ciechanowicz Krzysztof 1984 PINGWINY
1573 Cieczka Łukasz 1977 Jokers Team
1066 Ciemniak Rafał 1964 niezrzeszony
2350 Ciepłucha Dariusz 1965 Niezrzeszony
270 Cierniak Jarosław 1978 Drużyna Szpiku
25 Cierniak Krzysztof 1968 KLAS Swarzędz
156 Ciesielczyk Izabela 1984 POZNAN
2671 Ciesielski Waldemar 1968 Kościan
2325 Cieślak Arkadiusz 1983 Śrem
1600 Cieślak Dawid 1985 KGB GRZMOT-KOMORNIKI
1748 Cieślak Krzysztof 1965 żary runners team
2517 Cieśliński Telesfor 1955 Swarzędz
1582 Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają
2276 Cudo Arkadiusz 1989 Zalasewo
2228 Cugier Mariola 1970 Rozpędzeni Wiatrem
1469 Cwalina Dariusz 1980 Poznań
2278 Cymbaluk Alicja 1978 Poznań
2455 Cypryański Piotr 1989 Runfollowme.pl
1891 Czajka Bogdan 1948 Stowarzyszenie Biegaczy MSICS
2695 Czajka Michał 1981 3-M Triathlon Team
2346 Czajka Roman 1956 Hernik Team
509 Czajkowski Tomasz 1988 Minikowo
353 Czaplicki Tomasz 1965 Poznań
1071 Czaplicki Pawel Paweł 1963 kostrzyn wkpl
1287 Czarnecki Michał 1971 Czerwonak
1034 Czasak Grzegorz 1971 Witkowo Biega
1892 Cząstka Karol 1980 BBL ŻAGAŃ / JW 2649 ŻAGAŃ
2287 Czeberak Urszula 1980 Słupca
2394 Czechlewski Maciej 1987 Biskupice Wlkp.
1869 Czechowska Anita 1976 CYBINA TEAM
1870 Czechowski Krzysztof 1974 CYBINA TEAM
2566 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
2190 Czerniak Agnieszka 1976 Piątkowo na Biegowo Poznań
2234 Czerniak Elżbieta 1954 KB Kosynier Września
2235 Czerniak Henryk 1948 KB Kosynier Września
2828 Czerwinska Arleta 1959 #Drużyna M
2626 Czerwińska Marcela 1992 Sępólno Krajeńskie
1659 Czerwiński Jarosław 1959 Czerwonak
2144 Czerwiński Marcin 1982 TRIGAR Running Team
2313 Czerwiński Mariusz 1962 Sępólno Krajeńskie
470 Czop Jan 1939 babimostbakcyl
1927 Czub Łukasz 1978 Komorniki
5 Czub Marian 1967 Drużyna Zenka
2154 Czuk Marek 1953 TORUŃ
2197 Czuk Przemysław 1986 Toruń
2258 Czwojdrak Grzegorz 1973 Polonia Środa
1700 Czwojdziński Ireneusz 1962 KROTOSZYN
1800 Czywczyński Marcin 1983 Poznań
289 Czyżewska Karolina 1981 Poznañ
1492 Ćwiklińska Katarzyna 1979 Środa Wlkp
1942 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 Poznań
419 Danielewicz Karolina 1974 Tulce
2771 Daniszkowicz Marek 1974 Poznań
2309 Darmochwal Leszek 1976 Dzikie bobry
2310 Darmochwał Alina 1983 Dzikie bobry
324 Dąbek Arkadiusz 1966 bieg dla Joli i Wikusia
2028 Dąbkewicz Agnieszka 1990 Golina
184 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
2357 Dąbrowski Jarosław 1970 gRUNwald team Poznań
2231 Dąbrowski Jarosław 1981 Komorniki
810 Dąbrowski Patryk 1981 Poznań
593 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
1365 Degórski Kamil 1989 Rogowo
873 Deja Jacek 1979 BBL Poznań
844 Dejer Piotr 1982 Świdnik
1302 Denis-Siemieniuk Anna 1985 KS Leśnik
234 Deptuła Dominik 1987 Fabryka Triathlonu
1791 Dera Greta 1995 Dobrzyca
1974 Derda Anita 1983 Team Aktywny Stęszew
1658 Derda Robert 1978 Swarzedz
983 Desperak Magdalena 1982 Dzika Drużyna
2022 Dębicki Dawid 2000 Osk ,,Iskra\
1478 Dębicki Michal 1980 Osk ,,Iskra\
1693 Dębowski Krzysztof 1972 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
720 Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz
1949 Dębska-Zeńczak Agnieszka 1984 Poznań
2137 Długosz Marcin 1985 Night Runners Września
588 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuly
1644 Dobosz Leszek 1981 Poznań
899 Dobrasz Karol 1982 Iwno
2815 Dobroszewski Przemysław 1971 Błażejewko
2721 Dobrowolska Iwona 1971 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2722 Dobrowolski Grzegorz 1969 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
233 Dobrowolski Leszek 1977 Grodzisk Wlkp
2373 Dolata Adam 1973 Chwalibogowo
875 Domagalska Monika 1984 Monika Domagalska
120 Domagalski Adam 1978 Poznań
2731 Domagała Maciej 1992 Zalasewo
1968 Doman Janusz 1953 UKS Szabla Brzoza
1830 Dombek Dzionek Anna 1986 Czesław Biega Gniezno
1550 Dombrowicz Krystian 1979 Informatyk
26 Dominiak Jarosław 1985 KLASzpot Swarzędz
2672 Dominiak Tomasz 1968 STAR DOM TEAM
503 Don Robert 1974 PACZKOWO
2226 Dopierała Adam 1980 TC PCP Runners
612 Dopierała Sławomir 1976 Kostrzyn
796 Dorosińska Sylwia 1989 Poznań
915 Dowgird Dariusz 1973 cswl
737 Draber Piotr 1991 Poznań
1239 Dratwa Sławomir 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
537 Drągowska Agnieszka 1979 POZNAŃ
1364 Dreger Adam 1974 ŁOWYŃ
492 Drgas Andrzej 1955 MOTOR LUBOŃ TEAM
309 Dróżyński Andrzej 1983 Helenka Team
1018 Dryjański Mateusz 1996 Koziegłowy
1839 Drzazgowski Łukasz 1980 Mogilno
1088 Drzewiecki Paweł 1980 Phoenix contact
387 Dublaga Michał 1989 Biegi WLKP
517 Duda Tomasz 1982 KRP Warszawa II
591 Dudek Andrzej 1961 Niezrzeszony
1922 Dudek Rafał 1985 Pika Pika
1520 Dudziak Maciej 1971 Concordia Runners Team
1454 Dudzińska Anna 1985 Poznań
1371 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
2030 Durczak Sławek 1977 biegam bo lubię
822 Durmaj Bartek 1984 Wrocław
1489 Durzyński Michał 1993 Night Runners
799 Dworak Dawid 1988 CSWLąd POZNAŃ/ MKL Szczecin
1819 Dworniczak Tomasz 1986 Sailing Divers
171 Dybizbański Paweł 1970 -
1367 Dybowska Joanna 1981 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
2522 Dyduch Damian 1988 KS GEPARD KĘPNO
1570 Dylewicz Iwona 1984 Poznań
1482 Dylewski Michał 1992 Maratończyk Poznań
1476 Dylewski Michał 1996 Konin
1455 Dymarski Mariusz 1973 Czerwonak Biega
2239 Dymiter Lucyna 1987 Kobylnica/Wierzonka
1437 Dysarz Przemysław 1981 Poznań
2193 Dytkiewicz Witold 1975 NIC NA SIŁĘ
1495 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
908 Dziamski Robert 1970 Poznań
1150 Dzieciątkowska Olga 1995 lub wybierz z listy
1151 Dzieciątkowski Piotr 1967 meritumobuwie.pl
2281 Dziedzic Karolina 1979 Poznań
2366 Dziekan Anna 1977 runfollowme.pl
414 Dzierlęga Anna 1988 Poznań
895 Dzierzkowska Aleksandra 1962 Malta Poznań
1829 Dzionek Tomasz 1985 Czesław Biega Gniezno
2334 Dziurla Adam 1958 Poznań
2345 Effenberg Karin 1958 Parkrun Poznań
923 Eicke Ania 1987 Night Runners
1398 Eicke Ewa 1988 Poznań
1399 Eicke Marta 1988 Zagórów
934 Eicke Piotr 1983 Night Runners
1779 Elsner Marta 1980 Nocne Furie
1719 Erdmann Bartosz 1986 Poznań
2712 Ewert Tomasz 1978 KP Kłodawa
516 Ewertowska Agnieszka 1973 Kobylnica
1162 Fajfer Damian 1975 Granowo
150 Fajfer Jacek 1960 Swarzędz
2702 Fajfer Tomasz 1974 Night Runners Gniezno
1802 Fałek Apolinary 1979 Linar Projekt
690 Farmonow Nodirżon 1981 Komorniki
1446 Fedder Dariusz 1980 Północniaki Poznianiaki
2298 Fedorczak Michał 1995 Wosiek Team/Aks PWR
373 Fedorowicz Grzegorz 1967 Września
2764 Feifer Bartosz 1988 Wolsztyńska Akademia Biegowa/ Asics Frontrunner Polska
1749 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań
1707 Fendorf Paweł 1987 Janczewska 10
2240 Ferchmin Łukasz 1975 Maltańska Grupa Biegowa
572 Fic Daniel 1978 SIL33
385 Fidecki Wiesław 1944 NIEZRZESZONY
284 Figaj-Grajek Agnieszka 1974 brak
2763 Figas Zbigniew 1965 Gniezno
1671 Fijałek - Żuk Małgorzata 1984 TriMind
785 Fikert Mateusz 1987 FIKUŚ TEAM
719 Filip Mirosław 1975 Swarzędz
656 Filipiak Agnieszka 1976 Night Runners Gniezno
551 Filipiak Basia 1980 Swarzędz
436 Filipowski Dariusz 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2443 Filipowski Zenon 1973 SCIM / W TRITEAM
2574 Filipów Tadeusz 1949 NIEZRZESZONY
2257 Fillmann Krzysztof 1987 Gostyń
2669 Filut Tomasz 1978 WMTeam
2013 Fiołek Paweł 1969 ---
1111 Fiszer Robert 1969 Poznań
2769 Fleiszerowicz Piotr 1965 TKKF Łabędź
1002 Flejszman Marek 1972 Poznań
1497 Flisikowska Jagoda 1993 Biegacze Juniora - Runners team
2760 Florczak Katarzyna 1976 POZNAŃ
1017 Florek Katarzyna 1997 Poznań
1932 Florek Monika 1981 Fehlau Run Team
2125 Fludra Izabela 1974 ŚRODA WLKP.
453 Fluks Szymon 1983 Poznań
2772 Fojud Piotr 1970 Poznań
27 Foltyński Marcin 1977 KLASzpot
1284 Formanek Marta 1984 Kostrzyn
1406 Fornalik Łukasz 1978 Los Lobos Blancos
1879 Franczyk Mateusz 1990 Cybina team
1756 Frankiewicz Jakub 1986 KO.KA Sport
788 Frankiewicz Krzysztof 1975 Swarzędz
117 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
115 Frankowski Łukasz 1982 Poznań
1087 Franzkowiak Adam 1973 Śfagry i spółka
2119 Frąckowiak Włodzimierz 1966 wroniecki klub biegacza
2510 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina
994 Frydrych Bartłomiej 1984 RodzinaPL
2751 Fryska Łukasz 1985 Poznań
1251 Furmańczyk Grzegorz 1973 Bambooco Club
410 Gabrielski Waldemar 1977 WPG Invest House
487 Gabrysz Agnieszka 1975 Parkrun Poznań
2379 Gaczyńska Marzena 1973 Poznań
2380 Gaczyński Jakub 1976 Poznań
2275 Gajda Ewa 1968 Superior bike team
2649 Gajewski Krzysztof 1973 KB Dębiec
2454 Gajewski Przemyslaw 1982 1983
2364 Galanty Jarosław 1977 Galuś Poznań
2255 Gałat Jakub 1974 bcplus.pl
2266 Gałczyński Jakub 1987 Big Axes
708 Gałdyński Bartosz 1976 Swarzędz
1314 Gałgan Piotr 1986 TEAM Mikołaj Lena Aguś & Bons
1313 Gałkowski Łukasz 1986 FOTELIKOWO.PL
500 Gapski Sonisław 1958 Garby
1346 Garas Eliza 1986 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA
922 Garbacki Ryszard 1953 BATORY
585 Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin
1415 Garbowski Tomasz 1975 FEMAT
418 Garstka Witold 1976 Damy radę!
637 Gaszczyński Roman 1946 Park-Run Poznań
1746 Gawęcka Paulina 1975 PZU Sport Team
808 Gawęcki Maciej 1973 PODICEPS
803 Gawlik Przemysław 1981 Poznan
1129 Gaworzewska Magdalena 1990 Poznań
1121 Gawron Paweł 1961 Posada
2375 Gawroński Grzegorz 1970 STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO
1209 Gazda Michał 1992 Constravia
905 Gądzik Zbigniew 1977 Nagradowice
2761 Gąska Michał 1984 Kobylnica
907 Geisler Marek 1959 Airport Poznań Team
1244 Gerwazik Anna 1982 Lipno
1910 Gęsikiewicz Arleta 1977 lub wybierz z listy
524 Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań
1706 Gielewski Robert 1986 33 BLTR
2177 Gientka Sylwia 1981 Poznań
772 Gieparda Mariusz 1978 Swarzędz
1392 Gilewicz-Rachowska Jagoda 1985 DGR Kancelaria Radców Prawnych
2385 Ginter Jakub 1987 Śrem
1548 Glajcher Katarzyna 1981 Poznań
626 Glapa Marta 1991 Poznań
2634 Glapiak Magdalena 1984 1984
912 Glowacki Pawel 1966 Poznan
2614 Głąbicka Klaudia 1994 Poznań
1128 Głodek Witold 1987 ŻELECHÓW
1242 Głowacki Daniel 1986 Poznań
1747 Głowacki Jerzy 1951 Poznań
2425 Głowacki Tomasz 1983 Poznań
2118 Głowiński Maciej 1959 Puszczykowo
2426 Głuszak Bartek 1999 Szybki Lopes Nekla/SzymonSpeed Runner Team
2808 Głyda Maciej 1962 Drużyna szpiku
1533 Gmerek Damian 1980 Leszno
1534 Gmerek Ewa 1981 Leszno
2243 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
180 Gmurowski Łukasz 1982 Otorowo
1834 Gnusowski Maciej 1974 KB ILoveZiemek
108 Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska , Poznań
1340 Godek Piotr 1964 KB MANIAC POZNAŃ
1078 Godlewski Piotr 1978 Poznań
1948 Gogolkiewicz Jarek 1979 Leniwce
28 Golak Agnieszka 1976 Runner's Power/Drużyna Szpiku
1545 Golak Hubert 1972 Parkrun Poznan
1184 Golański Grzegorz 1984 ORSP
1390 Golda Wojtkowiak Katarzyna 1982 Kęsy Team
1400 Golec Wojciech 1983 Golec Running Team
1712 Golek Diana 1983 WKB META Lubliniec
351 Golik Ewa 1982 Gowarzewo
352 Golik Krzysiek 1977 Gowarzewo
558 Gołdysiak Ewelina 1984 Poznań
1331 Gołembowska Marta 1983 Skoki
712 Gołębiewska Barbara 1979 Chwalibogowo
267 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
1397 Gołębiewski Marek 1975 AVIA Kamionki
1031 Gomółka Joanna 1979 Poznań
550 Gomulec Grzegorz 1973 ROGOŹNO
2613 Gontarz Wojciech 1990 Honey Stinger Runners
1304 Gorczyńska Zuzanna 1997 MKS Gniezno
2513 Gordzielewski Gerard 1987 Złote Kłosy Kołaczkowo (gm.Września)
2351 Gorny Robert 1983 Imielno
468 Goronski Jacek 1977 Democo
1592 Gorynia Krzysztof 1974 Poznań
6 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań/ KU AZS UE Poznań
2208 Gotowski Mariusz 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2011 Góralczyk Andrzej 1960 Parkrun Poznań
1923 Górecka Joanna 1987 Pika Pika
1283 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
1175 Górecka Patrycja 1998 o co biega
360 Górka Dariusz 1985 Kruszewnia
317 Górkiewicz Krzysztof 1957 Gostyń
2333 Górna Krystyna 1954 Poznań
2716 Górniak Jerzy 1965 Parkrun
302 Górnik Piotr 1978 Tulce
2003 Górnikiewicz Basia 1984 NieWiemCoNaObiad.pl
1102 Górnikiewicz Piotr 1980 NieWiemCoNaObiad.pl
809 Górny Piotr 1981 Poznan-Szczepankowo
1072 Górny Robert 1972 trenertriathlonu.pl
2452 Górny Sławomir 1966 Górny Team
2556 Górski Grzegorz 1975 Poznań
299 Górski Tomasz 1977 Września
1919 Górzny Dariusz 1969 chomecice
477 Górzny Michał 1991 Poznań
2633 Grabarczyk Marek 1976 Markowi Biegacze
104 Grabarczyk Monika 1981 Markowi Biegacze
2729 Grabicki Sebastian 1974 Wągrowiec
700 Grabowski Michał 1986 Swarzędz
106 Gracz Natalia 1993 Hernik Team
1872 Graczyk Adrian 1988 CYBINA TEAM
2821 Graczyk Damian 1982 #Drużyna M
777 Graczyk Kamil 1989 1989
2342 Graczyk Robert 1971 Samotny biegacz
2205 Graf Radomir 1977 LESZNO
2842 Graj Ewa 1972 KB Katorżnik Murowana Goślina
2116 Grajcar Anna 1984 Śrem
683 Grajek Tomasz 1975 Gniezno
1987 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ
1986 Grajewski Sławomir 1970 Tulce
327 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
2788 Gratkowska Joanna 1977 Gratki Team
2787 Gratkowski Michał 1977 Gratki Team
743 Graumann Agnieszka 1973 Chodecz
742 Graumann Janusz 1972 Chodecz
1247 Grądzielewska Obarzanek Izabela 1972 Castorama
705 Greiveldinger Gilles 1971 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2492 Grelka Anna 1988 Grodzisk Wielkopolski
1063 Gremblewski Adam 1980 Kalisz
533 Greser Artur 1974 Team Gresery
534 Greser Beata 1972 Team Gresery
1685 Grewling Joanna 1988 Rogoźno
1684 Grewling Krzysztof 1988 Rogoźno
457 Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
485 Grochocki Wojciech 1936 KB Malta Poznań
1853 Grodzki Wojciech 1977 Zephyr
1039 Gronikowska Izabela 1973 poznań
2195 Gronikowski Rafał 1973 Poznań
376 Gronowski Maciej 1983 Poznań
1237 Groszak Krzysztof 1984 KB Natura Biedrusko
1982 Gruszka Dariusz 1965 Murowana Goślina
397 Gruszka Stanisław 1957 Łowęcin
694 Grykiel Tomasz 1980 KS Julian
1901 Grzanka Antoni 1956 Koziegłowy
1163 Grząślewicz Beata 1963 Kościan Team
435 Grzechowiak Anna 1984 Poznań
200 Grzegorczyk Marcin 1974 Poznań
406 Grzegorek Tomasz 1975 K.B. Kosynier Września
962 Grzesiak Artur 1974 Swarzędz
1813 Grzesiak Ewa 1986 Czesio i przyjaciele
1035 Grzesiak Jakub 1972 Poznań
1137 Grzesiak Krzysztof 1962 śrem
879 Grzesik Łukasz 1981 Mosina
1848 Grzeszczak Bartosz 1984 Łubowo
579 Grzeszczyk Patrycja 1988 Dąbrówka
2045 Grzeszkowiak Bogumiła 1969 NIEMA
987 Grześkowiak Beata 1969 Śnieżna Gęś
1135 Grześkowiak Danuta 1960 Grodziski Klub Biegacza
989 Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś
669 Grześkowiak Krzysztof 1989 Narodowy Bank Polski
1136 Grześkowiak Leszek 1956 Grodziski Klub Biegacza
1219 Grześkowiak Mariusz 1977 Kobylnica
372 Grześkowiak Rafał 1993 Sekcja Bokserska Kłos Zaniemyśl
561 Grześkowiak Weronika 1997 Kamionki
1766 Grześkowiak Żaneta 1977 Gruszczyn
1916 Grzywaczewska Justyna 1988 CITY TRAIL Team
1769 Gubańska Sonia 1980 StudioSynchro.pl
2489 Gubański Adam 1980 StudioSynchro.pl
2654 Gulczyńska Klaudia 1995 Gniezno
128 Gumienny Grzegorz 1978 I'm a Runner
2064 Gupta Ganesh 1978 GCC COIN
2393 Gurdek Marcin 1978 rehau team
1674 Guszczyński Marcin 1985 33BLTR
779 Gutkowski Maciej 1976 Koło
2660 Gutowska Joanna 1999 Kazimierz Biskupi
2657 Gutowska Maria 1970 Kazimierz Biskupi
2833 Gutowski Krzysztof 1986 #Drużyna M
2659 Gutowski Paweł 1970 Kazimierz Biskupi
2088 Hadas Krzysztof 1996 FUNDACJA NEVER EVER GIVE UP
1228 Haise Lidia 1975 Poznan
901 Haise Sebastian 1975 Poznan
2260 Hajdrych Bartek 1974 Poznań
2259 Hajdrych Danka 1974 Poznań
476 Hamrol Łukasz 1977 BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIEL
1243 Han Piotr 1990 poznań
632 Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa
1705 Hańczyk Witold 1969 Środa wielkopolska
30 Harasimowicz Hania 1980 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz
2460 Haremza Maciej 1984 Kung fu Małpy
2461 Haremza Małgorzata 1984 Kung fu Małpy
1501 Hedzielska Weronika 1998 Golęczewo
1502 Hedzielski Rafał 1974 Golęczewo
1206 Helak Jan 1987 Drużyna Jezusa
31 Helak Rafał 1976 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
323 Henicz Piotr 1965 ITACY BIEGACZE
168 Herman Artur 1970 31 blt
111 Hernik Krzysztof 1966 Hernik Team
1519 Hernik Piotr 1987 Swarzędz
1518 Hernik Rafał 1985 swarzędz
1697 Hetmańczyk Krzysztof 1991 Swarzędz
2478 Hetner Robert 1981 klub mam Nowa Sol
2477 Hetner Teresa 1982 klub mam Nowa Sol
2829 Hildebrand Daniel 1979 #Drużyna M
1720 Hodura Maciej 1983 Nie chcem ale muszem
2825 Hoffman Paweł 1985 drużyna M
2680 Hoffmann Przemysław 1976 Złotkowo
2341 Hołderny Norbert 1980 ALTOM GNIEZNO
469 Homa Marek 1965 Samodzielna jednostka biegająca
2700 Hornik Zbigniew 1956 OrienteeringTeam Kompas
229 Horowski Bartosz 1977 Poznań
395 Horowski Michał 1952 Poznań
266 Hucaluk Monika 1975 WYBIEGANI POLKOWICE
2117 Hudowicz Piotr 1992 Poznań
1647 Idziorek Lidia 1967 Dobrzyca
1646 Idziorek Zuzanna 1995 Dobrzyca
1524 Ignaczak Anita 1980 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
995 Ignasiak Rafal 1974 SMARTER Rafał Ignasiak
1285 Ignerska Rozalia 1982 AZazel
366 Imbierowicz Dorota 1987 swarzędz
2134 Indraszek Agnieszka 1972 GRUNwald team Poznań
2066 Iwanowska Justyna 1985 Nice Lady Fitness
456 Izydorek Mateusz 1992 night runners
762 Izydorek Wojciech 1983 night runners września
2471 Jabczyński Michał 1990 Gmina Kłecko
2472 Jabczyński Wiesław 1966 Gmina Kłecko
1677 Jabłoński Jacek 1980 Twardogóra
1561 Jabłoński Tomasz 1987 Swarzędz
631 Jachnik Łukasz 1980 Pysząca
482 Jaciuk Dagmara 1980 OLO TEAM
1629 Jackowiak Agnieszka 1985 Śrem
1630 Jackowiak Szymon 1980 Śrem
1220 Jagiełło Jakub 1979 Środa Wielkopolska
2539 Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin
1213 Jagła Kamil 1996 gRUNwald team Poznań
173 Jahns Tomek 1985 Zalasewo
1182 Jakrzewski Hubert 1988 KAMIONKI
2466 Jakrzewski Krzysztof 1973 MJDOP
33 Jakubiak Krzysztof 1954 MALTA POZNAŃ
2476 Jakubowska Magdalena 1973 Poznań
253 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
1472 Jamroszczyk Przemysław 1981 Team Pleszew
2273 Jamrug Tomasz 1982 Żnin
1594 Jamry Krzysztof 1984 Poznań
1013 Janasiak Małgorzata 1969 BZ WBK RUNNERS TEAM
1132 Janecko Paweł 1985 Poznań
1711 Janicki Andrzej 1976 Poznań
1438 Janiga Barbara 1984 Leszek Team
1134 Janik Paweł 1988 BZ WBK RUNNERS TEAM
2543 Janikowska Awa 1990 Czarne Stopy.SM
1200 Janiszewska Anna 1971 Daszewice
1264 Jankowiak Patryk 1978 CDR Jankowiak
1965 Jankowiak Tomasz 1993 KO.KA Sport
937 Jankowska Anna 1986 Poznań
916 Jankowska Paulina 1990 SKOKI
744 Jankowski Grzegorz 1958 niezrzeszony
1130 Jankowski Łukasz 1982 Kostrzyn
1146 Jankowski Michał 1986 Zalasewo
939 Jankowski Paweł 1986 Poznań
2555 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
2376 Jankowski Tomasz 1986 Gowarzewo
1535 Jankowski Waldemar 1989 Bliźniacy
1994 Janoś Sylwia 1974 Czerwonak/Poznań
471 Janowicz Dominik 1980 Paczkowo
1838 Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza
1612 Janowicz Joanna 1976 joannajanowicz.com
1698 Janowicz Zbigniew 1958 OKBOpalenica
396 Janowski Andrzej 1982 PLEWISKA
2080 Janowski Janusz 1983 Szybki Bill
2819 Janowski Marek 1974 #Drużyna M
1806 Janus Tomasz 1990 Oborniki
1902 Januszak Małgorzata 1969 TEAM JANO
1903 Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO
2212 Januszewska Karolina 1990 Poznań
1661 Jarek Łukasz 1984 swarzędz
2039 Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ
874 Jaroniak Michał 1983 Swarzędz
1726 Jarosik Dariusz 1973 Ostrów Wlkp.
1090 Jarosz Krzysztof 1986 GKB
301 Jarus Halina 1964 Kobylin
300 Jarus Marek 1962 Kobylin
2112 Jarusz Michał 1983 drużyna szpiku
154 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
1480 Jarzyński Jan 1984 Kancelaria Prawna J&N Team
132 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki
2143 Jasek Tadeusz 1951 PZWLA
439 Jasicki Sebastian 1976 Gruszczyn
2675 Jasielska Adriana 1979 Poznań
2674 Jasielski Maurycy 1977 Poznań
904 Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ
2725 Jasiukiewicz Marek 1976 SNOW.DOG ADVENTURE
2040 Jaskulski Marcin 1983 Poznań
2781 Jasnowski Przemysław 1983 KB Maraton Turek
400 Jastak Łukasz 1984 Starzyści
2527 Jastrzębski Kamil 1992 SKB KRAŚNIK/DuklanowskiTeam
428 Jaśkowiak Ewelina 1978 Hernik Team
2201 Jaśniewicz Mateusz 1987 ammigo
566 Jaśniewicz Wojciech 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
2620 Jaworski Adam 1963 Leśni biegacze
2404 Jaworski Artur 1977 KRISPOL ACTIVE TEAM
1164 Jaworski Piotr 1971 SCIM
114 Jazikowski Pawel 1972 Poznań
2641 Jądrzyk Piotr 1979 Mosina
1716 Jelonek Artur 1975 GNIEZNO
2560 Jenerowicz Katarzyna 1989 FogtBikes
2165 Jerzyńska Anna 1971 POLONIA ŚRODA
2164 Jerzyński Damian 1973 POLONIA ŚRODA
1138 Jesiak Marek 1973 Poznań
2428 Jessa Andrzej 1971 Drawsko
741 Jezierski Grzegorz 1964 Unilever Poznań
140 Jeżewski Maciej 1986 Grupa M40
2025 Jeżowska Małgorzata 1978 PACZKOWO
1344 Jeżowski Michał 1976 ------------
319 Jędra Andrzej 1973 Andrzej Jędra
2554 Jędraszak Piotr 1966 CHWAŁA OJCU!
2029 Jędraszczyk Marcin 1983 Poznań
927 Jędraszyk Ryszard 1987 Concordia Runners Team
2094 Jędro Sławomir 1971 KB Kosynier Września
1353 Jędrzejczak Bartosz 1977 Kompania Piwowarska
827 Jędrzejczak Leszek 1959 Poznań
116 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
2408 Jędrzejczyk Marta 1992 Potulice
611 Jodko Paweł 1979 Jodko Brothers Running Team
1918 Jolanta Machowicz 1975 Gostyń
1416 Józefiak Angelika 1989 Zielątkowo
183 Józefiak Jan 1985 Chludowo
761 Józefowiak Ryszard 1980 Mosina
2746 Józefowski Marcin 1982 Bieg dla Filipa
1978 Jóźwiak Anita 1984 Poznań
2006 Jóźwiak Jarosław 1976 Kobylnica
2007 Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica
2186 Jóźwiak Mariusz 1967 Nekla
1603 Jóźwiak Patryk 1985 Gniezno
2601 Judkowiak Michał 1979 Poznań
686 Julkowski Miroslaw 1976 Wierzyce Team
587 Jung Bartosz 1982 Słynni Kenijczycy
1793 Junikowski Maciej 1993 B.O.L.S.
834 Junikowski Mikołaj 1991 BOLS Swarzędz
430 Jurkowski Radek 1986 Plewiska
913 Juśkiewicz Mikołaj 1988 Pleszew
1568 Kacprowski Piotr 1980 Gruszczyn
2645 Kacprzak Krzysztof 1980 Inlader
1893 Kacprzycka Beata 1989 Dream team
2724 Kaczmarek Anna 1962 Swarzędz
1201 Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ
2655 Kaczmarek Fryderyk 1997 Poznań
2548 Kaczmarek Grzegorz 1983 Leśni biegacze
521 Kaczmarek Kamil 1973 INEX SYSTEM
203 Kaczmarek Katarzyna 1984 Poznan
1761 Kaczmarek Katarzyna 1972 Swarzędz
646 Kaczmarek Katarzyna 1985 UTAL
2348 Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team
1961 Kaczmarek Krzysztof 1970 Karebud
2180 Kaczmarek Marcin 1982 Poznań
215 Kaczmarek Mariusz 1976 WITKOWO BIEGA
2694 Kaczmarek Mariusz 1960 Poznań
151 Kaczmarek Mateusz 1982 SPP Team
1305 Kaczmarek Mirosław 1991 Śrem
919 Kaczmarek Monika 1989 AsicsFrontRunner
2603 Kaczmarek Piotr 1973 Velux
1947 Kaczmarek Rafał 1974 Środa Wlkp
2790 Kaczmarek Robert 1984 Night Runners
1549 Kaczor Marek 1955 Poznań
814 Kaczorowski Grzegorz 1971 APETYT NA SPORT
2311 Kaftańska Karina 1980 Poznań
1729 Kajper Aleksandra 1972 Poznań
2139 Kalecki Janusz 1948 Dragon Ball Z
348 Kalinowski Daniel 1999 Siekierki Wielkie
347 Kalinowski Przemysław 1969 Siekierki Wielkie
1207 Kalisz Zuzia 1991 Poznań
2551 Kałajak Marek 1969 Kalisz
2307 Kałużny Tomasz 1997 Poznań
2238 Kamińska Marlena 1973 Swarzędz
1527 Kamiński Emil 1988 Żagań
2786 Kamiński Jacek 1973 Swarzędz
948 Kamiński Jarosław 1969 Sam latam
2824 Kamiński Krzysztof 1985 #Drużyna M
2151 Kamiński Marek 1988 Poznań
2414 Kamycki Marcin 1974 Budopol Poznań
2043 Kanarkowski Piotr 1979 Zalasewo
898 Kandulski Andrzej 1953 Malta Poznań
569 Kania Katarzyna 1984 Cybina Team
2122 Kania Mariusz 1968 Żagań
2123 Kania Roksana 1975 Żagań
1673 Kaniewski Mateusz 1987 Poznań
658 Kanikowski Tomasz 1979 SPM Systems
192 Kansy Grzegorz 1950 Poznań
438 Kansy Piotr 1979 Trzek
34 Kantorski Filip 1981 KLAS
845 Kapciak Michał 1987 Jasin
375 Kapitan Dawid 1988 Opalenica
392 Kapitan Krzysztof 1977 Kórnik
1608 Kapitańczyk Adam 1979 Radomsko
35 Kapitańczyk Marian 1955 Malta-Poznań
2479 Kapler-Tęgowska Karina 1976 czerwonak biega
1740 Kapral Ruslan 1982 BISON1.PL
597 Karalus Jacek 1965 Kostrzyn
2673 Karasiewicz Piotr 1962 Altom Gniezno
2518 Karcz Józef 1946 niezrzeszony
174 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
2698 Kardasz Joanna 1985 Glinka Szlachecka
2653 Kardasz Michał 1979 FogtBikes
1095 Kardasz Przemysław 1982 Biegajace Czapury
1158 Karkowski Mieczysław 1978 KB Intrex Poznań
2762 Karolczak Michał 1976 Poznań
2647 Karolewski Maciej 1983 NIGHT RUNNERS KROTOSZYN
1273 Karpowicz Joanna 1976 Święciechowa
1271 Karpowicz Wojciech 1974 Święciechowa
2402 Kasica Renata 1978 rownowaznia.pl
1263 Kasierska-But Eliza 1977 Tulce Sprint
1082 Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań
721 Kasprzak Anna 1991 Poznań
1506 Kasprzak Maciej 1989 Polonia Środa
2699 Kasprzak Tomasz 1980 Strzałkowo
504 Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w biegu
1645 Kassner Rafał 1988 Red Fitness Team
1754 Kasznia Radosław 1986 Gniezno
507 Kasztelan Anna 1984 Rumianek
2512 Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
2336 Kaszyński Michał 1994 Swarzędz
1092 Kawa Robert 1973 PAKAKAWY
1093 Kawa Wiktor 1998 PAKAKAWY
2667 Kawczyńska Beata 1991 Kruszewnia
2664 Kawczyński Marcin 1985 Kruszewnia
185 Kawka Marcin 1979 Poznań
1115 Kaysiewicz Joanna 1973 Poznań
1114 Kaysiewicz Maciej 1971 Natural Born Runners
541 Kazimierczyk Ireneusz 1971 Lednogóra
679 Kaźmierczak Aleksandra 1985 Poznań
2054 Kaźmierczak Bartosz 1987 EASTSIDE Running Team
2457 Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
2168 Kaźmierczak Jędrzej 1996 Poznań
37 Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
272 Kaźmierczak Marek 1987 Poznań
1468 Kaźmierczak Michał 1978 Gortatowo
2417 Kaźmierczak Monika 1975 KRISPOL ACTIVE TEAM
1889 Kaźmierczak Piotr 1981 Witkowo Biega
1702 Kaźmierczak-Pućka Monika 1977 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
766 Kaźmierczk Marcin 1976 Oldschool Hooligans w Biegu
1404 Kaźmierowska Barbara 1976 ZASUWA-MY
1651 Kaźmierski Maciej 1989 Poznań
1930 Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku
698 Kempa Patrycja 1994 Czaplinek
749 Kempczyński Arkadiusz 1985 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
1969 Kempiński Kamil 1986 Sława
1166 Kębłowski Jozef 1956 GRUPA HENOCHA
498 Kędzia Jakub 1998 BIEGAM BO LUBIĘ :)
851 Kędzia Mirosława 1973 LLIDERO
850 Kędzia Przemysław 1971 LLIDERO
594 Kędzierski Albert 1990 Albert Kędzierski
1325 Kędziora Kinga 1991 Feniks
1691 Kędziora Rafał 1977 świat biegacza fehlau run team
1050 Kęsy Dariusz 1983 Swarzędz
1003 Kęsy Marcin 1985 #KenziTeam
112 Kiciński Maciej 1980 Poznań
818 Kielbasiewicz Filip 1985 Poznan
1541 Kiełczewska Monika 1977 PKO Bank Polski
223 Kiereś Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole
882 Kietliński Marcin 1978 ENEA Serwis
1989 Kijak Agnieszka 1987 Parkrun Poznań/KLAS
1337 Kilińska Karina 1982 Drużyna Biegaczy Granowo
38 Kinastowski Piotr 1944 Malta Poznań
1921 Kisała Sławomir 1976 Tęcza Ujście
2676 Kistowska Martyna 1984 1984
2072 Kita Bartosz 1979 Kitki Team
126 Klamerek Dorota 1984 Jasin
172 Klapa Zbigniew 1952 Grodzisk Wlkp
831 Klapczyński Michał 1982 Honey Stinger Runners
1615 Klauze-Szews Magdalena 1976 PKO Bank Polski
1493 Klawiter Renata 1971 PKO BANK POLSKI
2533 Kleinschmidt Łukasz 1981 MIŁOSZ TEAM
2337 Kleinszmidt Ryszard 1970 Wierzyce
286 Klessa Marcin 1974 KLESSA FAMILIA
2640 Kleszcz Marian 1961 klub bukowski
858 Klewenhagen Miłosz 1987 Oborniki
356 Kliks Dariusz 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
781 Kliks Jakub 1998 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
1523 Klim Piotr 1974 CSWL POZNAÑ
1832 Klimczak Arkadiusz 1972 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD
1010 Klimczak Joanna 1981 Red Fitness
1526 Klimecka Dorota 1977 Poznań
1512 Klimko Wojciech 1976 Poznań
2050 Kliszczak Krzysztof 1980 Poznań
520 Klonowski Michał 1973 Brylant Kórnik
1027 Klój Krzysztof 1962 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
832 Kluba Filip 1985 Dachser
833 Kluba Magdalena 1989 Koziegłowy
2031 Kluza Tomasz 1982 Night Runners
1292 Kłak Ewa 1979 Swarzędz
2130 Kłoda Dominika 1996 1 Second Team
2096 Kłysz Agata 1985 Poznań
2754 Kmieciak Wojciech 1991 Swarzędz
136 Knapek Patrycja 1993 Zwola
583 Knast Maciej 1971 Poznan Winogrady
1926 Kniat Katarzyna 1982 TKKF MPK Poznań
2213 Kobiela Piotr 1994 KuziSport
2252 Kobrzeniecka Julia 1981 Komorniki
2378 Kobus Grzegorz 1975 Września
2377 Kobus Karolina 1979 Września
2049 Koch Antoni 1961 Psarskie
1094 Koch Katarzyna 1989 Biegaj z WSL
1043 Kociołek Piotr 1974 Yobboo
2196 Kocurek Paweł 1973 Stęszew
523 Koczorowska Sławomira 1965 Kobylnica
2644 Koczorowski Robert 1980 Unia Leszno DMP 2017
688 Kodranc Marcin 1985 Kibole w biegu
1825 Koebsch Tomasz 1978 Maratończyk Poznań
1178 Kokocińska Halina 1961 Kościan
243 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
1962 Kolanko Zbigniew 1962 1962
1660 Koliński Marcin 1994 1994
1503 Kołacka Małgorzata 1993 Butterfly Team
1485 Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta
1683 Kołecki Tomasz 1980 ParkRun Poznań
2686 Kołodziej Ania 1986 Mosina
2506 Kołodziej Łukasz 1986 TRIGAR Running Team
2687 Kołodziej Piotr 1986 Mosina
1759 Kołodziejczyk Dariusz 1964 Poznań
545 Kominowski Piotr 1953 MSICS POZNAŃ
1772 Komisarek Grzegorz 1976 Września
325 Komornicka-Dąbek Jolanta 1964 Gniezno
1001 Komorowska Magdalena 1977 Poznań
931 Komorowski Bartosz 1990 Poznań
404 Komorwski Bartosz 1990 Poznań
2670 Konarski Piotr 1974 Zalasewo
1542 Kondej Mikołaj 1988 PwC
1258 Koniec Paweł 1990 Poznań
2805 Konieczka Marcin 1977 CZERNIEJEWO BIEGA
1387 Konieczny Maciej 1972 Macfly
143 Konieczny Sławek 1991 Kusociński Biega
1260 Konopiński Błażej 1993 Poznań
985 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
1967 Konsztowicz Piotr 1957 POZNAŃ
383 Kopa Jacek 1976 ---
338 Kopacz Marek 1979 BS biega
2840 Kopczynski Waldemar 1958 nie
1878 Kopczyński Filip 1986 CYBINA TEAM
1217 Kopeć Anna 1990 Poznań
1218 Kopeć Michał 1990 Poznań
2706 Koperska Małgorzata 1989 Koziegłowy
921 Koperski Grzegorz 1975 BIKE & RUN FRIENDS
2321 Kopras Marek 1958 wroniecki kub biegacza
1801 Koralewski Jacek 1977 -
710 Koralewski Krzysztof 1986 Poznań
1957 Korbal Damian 1990 Oborniki
1632 Kornaszewski Grzegorz 1981 Środa Wlkp.
1366 Korolkiewicz Rafal 1976 9720036918
165 Koroński Tadeusz 1970 Parkrun Poznań
447 Korytowski Andrzej 1972 KGB Grzmot Komorniki
1339 Kosicki Tomasz 1971 KB MANIAC POZNAŃ
1407 Kosińska-Liczkowska Karolina 1975 Poznań
287 Kosiorek Darek 1967 amator
433 Kosmaczewska Małgorzata 1968 Biegam bo lubię.
2204 Kosmecki Robert 1966 night runners
2636 Kossowski Mariusz 1974 TRIGAR Running Team
668 Kostecka Małgorzata 1984 Night Runners
2244 Kostka Bogumił 1980 KS KROTOSZ KROTOSZYN
122 Kostrzewski Marek 1978 Kos-Bud Gniezno
1049 Koszarek Mateusz 1995 Paczkowo
2361 Koszela Marcin 1973 non mollare mai
496 Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega
481 Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega
1224 Kościelniak Marek 1977 Cybina Team
2832 Kotecki Paweł 1992 #Drużyna M
1289 Koterba Piotr 1975 31 Blt
2424 Kowalczk Małgosia 1978 Swarzędz
1431 Kowalczuk Grzegorz 1967 Zespół Szkół w Tucznie
506 Kowalczyk Mariusz 1975 gRUNwald team Poznań
2335 Kowalczyk Michał 1994 Poznań
1009 Kowalczyk-Waś Dorota 1984 dorotakowalczykwas@gmail.com
967 Kowalewska Joanna 1977 Poznań
966 Kowalewski Rafał 1975 Pani
2001 Kowalski Adrian 1990 ALTOM Gniezno
1771 Kowalski Dawid 1987 smart fizjo
1221 Kowalski Jerzy 1952 Środa Wielkopolska
1230 Kowalski Marcin 1973 Teatr Polski w Poznaniu
1824 Kowalski Michał 1982 KIBOLE W BIEGU
1173 Kowalski Przemysław 1979 Środa Wielkopolska
390 Kowalski Wiesław 1938 Ciążeń
2495 Kowalski Zbigniew 1959 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
1996 Kowczyk Marcin 1981 Poznań
328 Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
2715 Kozera Magdalena 1982 Red Fitness Team
2262 Koziara Krystyna 1957 Poznań
7 Kozioł Leszek 1962 ESKA Team
519 Kozlowski Szymon 1991 Wielichowo
2061 Kozłowska Iwona 1971 Drużyna Szpiku
557 Kozłowska Karolina 1988 HANSA-FLEX
2499 Kozłowski Mirosław 1962 x
214 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
1447 Kóska Wojciech 1993 Grodzisk Wielkopolski
2339 Krajewska-Nadolna Anna 1978 Krosno
2263 Krajewski Damian 1984 poznan
208 Krajewski Krzysztof 1976 Swarzędz
909 Krajewski Robert 1979 31BLT
1609 Kramski Tomasz 1974 Active NEKLA
739 Krasińska Katarzyna 1981 Bydgoszcz
740 Krasiński Piotr 1975 Bydgoszcz
1560 Kraszkiewicz Andrzej 1982 8-pak Poznań
2299 Krawenda Krzysztof 1967 Nagradowice
2343 Krawenda Teresa 1997 Nagradowice
2538 Krawiec Joanna 1974 1974
2736 Krawiec Maria 1963 Warszawa
1326 Krawiec Piotr 1971 Biskupice
1807 Krąkowski Hubert 1981 POZNAŃ
1745 Krąkowski Norbert 1978 Luboń
2577 Krąpiec Waldemar 1962 1962
522 Krenz Sławka 1977 parkrun Poznań / Kobiety Biegają
40 Krobski Jarosław 1981 Opel Szpot
339 Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners
2070 Krokowska Marta 1986 Luboń
119 Krokowski Łukasz 1985 Luboń
2465 Kropidłowski Mateusz 1990 Owieczki
1654 Król Dariusz 1970 22ODN
459 Król Dariusz 1964 Aktywny Relaks
146 Król Konrad 1974 Poznań
1430 Królak Dorota 1990 Zabiegana Dusza
722 Królczyk Lidia 1978 Poznań
423 Królikowska Tomczak Anna 1978 Biegajnia
1281 Królikowski Edward 1970 KB Maniac
216 Kruczkowska Jowita 1994 Walka Kostrzyn
888 Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team
577 Kruk Marek 1977 SIL33
2794 Krukowska Justyna 1985 Łowęcin
1650 Krukowski Jarosław 1983 AZS UAM Judo Poznań
421 Krupa Krystian 1986 EITALIA.pl
1625 Krupa Łukasz 1981 NN
2681 Krupa Mariusz 1982 8-pak Poznań
1279 Krupa Mikołaj 1986 Chodzież
1675 Krupecki Michał 1981 Swarzędz
1990 Kruszona Dominik 1987 Ejbry Szczodrzykowo
2150 Kryger Renata 1988 Wągrowiec
1589 Kryger Szymon 1986 złotniki
1396 Krygier Michał 1980 Czerniejewo biega
2496 Krygier Tomasz 1978 CZERNIEJEWO BIEGA
562 Krygowski Maciej 1971 Cybina Team
1452 Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
1032 Krysiński Witold 1978 Gniezno
2347 Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce
1511 Krysztofek Anna 1979 Gowarzewo
232 Krysztofiak Krzysztof 1990 Poznań
829 Krysztofiak Slawomir 1965 argentchem
1522 Krzewińska Agnieszka 1990 Poznań
2793 Krzewiński Sebastian 1989 Poznań
307 Krzycka Emilia 1985 Wolsztyn
1725 Krzysiek Lucjan 1969 Witkowo
1633 Krzysztof Waśkowski 1988 Poznań
134 Krzyśka Tomasz 1981 Studzieniec
206 Krzyżanek Małgorzata 1974 Opalenica
1433 Krzyżanowska Olga 1994 Poznań
1466 Krzyżek Michał 1983 San Filippo Team
863 Książkiewicz Joanna 1994 TRIGAR Running Team
1915 Książkiewicz Piotr 1987 CITY TRAIL Team
1970 Kubacki Marek 1970 Poznań
1257 Kubeczak Krzysztof 1989 Poznan
1418 Kubiak Dominik 1980 GIMNAZJUM NR 2 SWARZĘDZ
1097 Kubiak Dorota 1975 Pecna Biega
2728 Kubiak Małgosia 1978 Swarzedz
1821 Kubiak Mirosław 1962 swarzędz
1272 Kubiak Tomasz 1984 Poznań
2188 Kubicka Maja 1999 Barchlin
1897 Kubicki Mikołaj 1987 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
1441 Kubis Sławomir 1973 Ostrów Wlkp
1763 Kubisiak Jakub 1978 Kubisiak Kalisz Team
1042 Kubisiak Michał 1970 Kalisz
757 Kubsik Przemysław 1988 USŁUGI GEOLOGICZNE I HANDLOWE PRZEMYSŁAW KUBSIK
2037 Kucharski Jacek 1978 Garby
959 Kucharski Jakub 1979 jku1979
563 Kucharski Piotr 1963 Cybina Team
1662 Kucharski Piotr 1969 1969
1817 Kucharzewski Marek 1989 Marek Kucharzewski
1007 Kuchta Piotr 1982 Poznań
1959 Kuciel Jacek 1979 Gruszczyn
1960 Kuciel Marta 1979 Gruszczyn
288 Kuczewski Dariusz 1973 Gniezno
422 Kuczma Maciej 1973 Cybina Team
103 Kuczmaja Grzegorz 1988 GrzegorzKuczmaja.PL
1051 Kuczyńska Adrianna 1985 Drużyna Szpiku
730 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
441 Kudlińska Ewa 1988 Night Runners
878 Kujawa Izabela 1983 Jaja Juncewo
877 Kujawa Krzysztof 1984 Jaja Juncewo
797 Kujawa Sebastian 1979 Koziegłowy
1488 Kujawa Tomasz 1969 Oborniki
2249 Kujawa-Śliwińska Karolina 1981 Razem Raźniej
2784 Kujawski Michał 1990 Rabowice
667 Kukla Dagmara 1990 Świat Biegacza Fehlau Run Team
676 Kukuła Krzysztof 1983 Swarzędz
677 Kukuła Marta 1987 Swarzędz
798 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
2176 Kulczyński Patryk 1990 Poznań
765 Kulesza Adam 1983 cswl Poznań
1474 Kuliński Czesław 1938 Poznań
764 Kułakowska Karolina 1999 Dopiewo
1828 Kuna Danka 1972 Zaniemyśl
2795 Kuna Robert 1972 Zaniemysl
1954 Kupczak Janusz 1965 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
262 Kurczewski Andrzej 1974 Poznań
1030 Kurczyński Rafał 1977 Rufa
2084 Kurek Milena 1989 Poznań
1464 Kurosiński Wojciech 1983 Oaza Kórnik
670 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 Gruszczyn
586 Kurzawski Wojciech 1962 OSTRÓW WLKP
1293 Kusik Zbigniew 1982 Gira się kręci ILiM
260 Kuske Martyna 1984 Gniezno
9 Kuster Agnieszka 1973 Komorniki
1896 Kusz Łukasz 1985 sporotwezary.pl
2747 Kuśmirek Jarosław 1977 1977
2622 Kuśnierczak Emilia 1987 Śmigiel
2638 Kuśnierczak Kasia 1983 PINGWINY
582 Kutyba Mariusz 1980 Wolne Ślimaki
2396 Kuźma Paweł 1959 Guciole
2707 Kuźma Piotr 1987 Poznań
2549 Kuźniarek Marcin 1983 Poznań
2331 Kwapinska Anna 1982 Night Runners Września
1044 Kwaśny Tomasz 1979 poznań
2026 Kwiecińska Anna 1979 Różove
2042 Lach Krzysztof 1972 Night Runners Września
1261 Laskowska Joanna 1986 Poznań
1780 Laskowska Marta 1982 Nocne Furie
2563 Laskowski Maciej 1984 ForRowers.pl
996 Laskowski Mariusz 1980 Września
2744 Laskowski Paweł 1979 Nekla
1652 Laskowski Paweł 1972 Poznań
773 Lasota Irena 1951 Wałcz
775 Lasota Mirosław 1953 Wałcz
196 Latos Janusz 1962 Kostrzyn
1297 Leciejewski Maciej 1976 POZNAŃ
2734 Ledzion Grażyna 1965 Swarzędz
1669 Lehmann Adrian 1979 FogtBikeTeam
826 Lehnhardt Wiesław 1970 Poznań
2442 Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy
982 Leimann Joanna 1981 Mamy-Biegamy
321 Lemańska Edyta 1970 Hernik Team
137 Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team
940 Lembicz Agnieszka 1983 FlexLink Running Team
306 Lenartowicz Zbigniew 1942 Niezrzeszony
2338 Leonarczyk Sebastian 1977 LEON SP. Z O.O.
494 Lepczyński Piotr 1987 Poznań
2429 Leporowska Anetta 1978 TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE \"POLFA\" S.A.
1576 Lester-Szymańska Agnieszka 1981 Huragan Szklarka Poznań
2485 Leśniewski Dawid 1979 Damy Rade
1997 Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1709 Lewandowicz Tomasz 1970 BS Truchtacz Dobrzyca
1605 Lewandowska Anna 1989 Archery Games
595 Lewandowska Dorota 1974 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
1252 Lewandowska Magdalena 1994 KS POLONIA ŚRODA
1810 Lewandowska Monika 1984 Czmoń
914 Lewandowska Zuzanna 1992 Kórnik
599 Lewandowski Dariusz 1974 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
2381 Lewandowski Dawid 1987 Swarzędz
2092 Lewandowski Rafał 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE
331 Lewek Maciej 1962 Przyjaciele z Radzyn
41 Lewicka-Płaczek Beata 1964 Malta Poznań
1475 Lewicki Konrad 1981 Września
129 Lieske Monika 1977 Kobylnica
1422 Ligęza Piotr 1974 Poznań
973 Ligmanowski Robert 1980 SKP Ligmanowscy
1995 Likowski Piotr 1979 Poznań
2575 Linnik Karol 1977 Kobra Brafitting
525 Lipoński Seweryn 1990 Poznań
355 Lipowicz Monika 1991 Koziegłowy
1781 Lis Krzysztof 1977 Słynni Kenijczycy
1782 Lis Marta 1977 Poznań
651 Lisek Artur 1991 UTAL
2074 Lisewska Anna 1977 SOSIMPLE Sp. z o.o.
753 Lisiak Dariusz 1973 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
920 Lisiecki Bartosz 1984 Poznań
1395 Listowski Adrian 1987 Świebodzin
1177 Liszczyński Adam 1984 Piaski
1046 Litwin Grzegorz 1968 Luboń
2312 Litwiniuk Bartosz 1994 Swarzędz
240 Lota Andrzej 1970 KB Lew Legnica
2505 Lubawa Natalia 1995 Zalasewo
2280 Ludwiczak Damian 1984 crossfit respect
374 Ludwiczak Paweł 1964 Mosina
977 Lukaszyk Maciej 1983 Reebok Crossfit Poznań
2588 Lulka Krzysztof 1996 Swarzędz
275 Lusiak Anna 1983 Poznań
988 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
2814 Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 indywidualna
1941 Łachacz Wiesław 1986 TULCE
1856 Ładniak Roman 1960 Swarzędz
560 Łaganowska Ewa 1969 Kobiety Biegają
429 Łagowska Dorota 1977 Night Runners
654 Ławecka Jolanta 1971 Night Runners Gniezno
1742 Ławniczak Damian 1989 Welmax
2179 Ławniczak Marek 1969 Poznań
1376 Ławniczak Rafał 1978 Poznań
2608 Ławrowski Michał 1993 SKS Unia Swarzędz
10 Ławski Rafał 1976 Opel Running Team
1410 Łazarski Damian 1985 Ostrowo
2579 Łączna Marzena 1976 Wiocha Biega
178 Łączyński Henryk 1951 AMATOR
159 Łątkowski Krzysztof 1979 prawdziwy KB Maniac Poznań (nie fundacja A.Kujawińskiego)
1914 Łeszyk Piotr 1976 Running Cherries
1913 Łeszyk Tymoteusz 2000 Running Cherries
1347 Łoboda Mariusz 1953 Poznań
1160 Łojko Tomasz 1972 Swarzędz
801 Łowiński Łukasz 1981 AgroIT Team
460 Łuc Jan 1954 Mercedes -Benz-STS
2038 Łucki Paweł 1979 biegam bo za dużo jem
1812 Łuczak Agnieszka 1979 Skrzynki
493 Łuczak Józef 1961 Poznań
2483 Łuczak Katarzyna 1980 Kornik
295 Łuczewski Jędrzej 1989 Kibole w biegu
1372 Ługowski Artur 1986 MOTO ACADEMY
2493 Ługowski Piotr 1958 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
1193 Łukanowski Krzysztof 1986 Szamotuły
1361 Łukasiewicz Przemysław 1980 Poznan BULLS
684 Łukaszczyk Mateusz 1992 Poznan
1816 Łukaszewicz Mikołaj 1985 Best Lover
258 Łukaszewski Łukasz 1978 Kb Zadyszka Nochowo :)
1335 Łukaszewski Mariusz 1979 Poznań
1363 Łukowiak Maciej 1965 Rawicz
965 Łybacka Monika 1976 Poznan
1517 Łykowski Piotr 1985 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
856 Łykowski Rafał 1984 Plewiska
1811 Łysiak Bartosz 1984 Dąbrówka
771 Łysiak Katarzyna 1985 Dąbrówka
1803 Machajewska-Stefaniak Aneta 1976 Środa Wlkp
167 Machoński Bartosz 1974 HitCena.pl Zabawki
367 Maciejak Anna 1980 Swarzędz
1585 Maciejewicz Agnieszka 1988 Swarzędz
825 Maciejewski Piotr 1976 Poznań
2564 Maciejewski Rafał 1983 Czmoń
2587 Maciejewski Roland 1988 CASTORAMA
340 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners
2594 Maćkowiak Maciej 1981 One Team Castorama
465 Madajczak Jarosław 1973 Trzcianka
462 Madej Hanna 1985 Poznań
1442 Magdziak Zbigniew 1969 Bautechnik Zbigniew Magdziak
1240 Maj Jacek 1973 Gortatowo
42 Majchrowicz Izabela 1961 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Swarzędz
2810 Majchrzak Bartosz 1985 PKO Bank Polski
872 Majchrzak Daria 1988 Dzikie Wieprze
2697 Majchrzak Michał 1997 Olimpia Poznań
2768 Majchrzak Mikołaj 2000 Dolsk
1953 Majchrzak Piotr 1975 Gniezno
1389 Majchrzak Tomasz 1993 Poznań
800 Majchrzycki Maciej 1984 Poznań
1170 Majerowicz Paulina 1980 Swarzędz
1171 Majerowicz Przemysław 1979 Swarzędz
2459 Majewska Ewa 1990 Sępólno Krajeńskie
2242 Majewska Małgorzata 1956 lub wybierz z listy
1597 Majewski Patryk 1985 Majson Team
2027 Majewski Robert 1979 Plewiska
313 Majłowska Irena 1953 BBL Gorzow wlkp
314 Majłowski Aleksander 1950 Gorzow wlkp
1156 Majorczyk Anna 1981 Śmigiel
759 Majtczak Mariusz 1975 SZADKOBIEGACZE
2663 Majzlik Piotr 1982 SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO
924 Maklakiewicz Marek 1989 Poznań miasto moje
1148 Makowski Rafał 1989 Gniezno
604 Malczewski Adrian 1989 Poznań
2152 Malesza Alicja 1996 Szczypioreczki
228 Malicki Czesław 1958 Swarzędz
1733 Malicki Piotr 1979 WNRY
2200 Malicki Przemysław 1975 Biskupice
696 Maligranda Patryk 1978 HugoBobik
259 Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza
1898 Malinowski Mateusz 1973 Poznań
900 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
279 Maliszewski Adam 1992 KB UE Poznań / runnersclub.pl Poznań
1463 Malski Maciej 1975 Gortatowo
2752 Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Zalasewo
787 Małecka Anna 1971 Swarzedz
2077 Małyszka Marek 1965 SWARZĘDZ
2684 Mamys Joanna 1976 Poznań
536 Mankowski Andrzej 1965 Poznan
455 Mańka Otylia 1987 Swarzędz
675 Mańkowski Przemysław 1983 Kociałkowa Górka
2508 Mańkowski Romuald 1966 Rossbiegani
1280 Marach Łukasz 1978 Poznań
296 Maras Alicja 1981 Drużyna Szpiku
1643 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
2717 Marchwicki Piotr 1955 Poznań
1809 Marchwińska Agata 1983 Poznań
13 Marciniak Aleksander 1983 SZPOT
1849 Marciniak Ania 1988 Suchy Las
1587 Marciniak Arkadiusz 1975 Koziegłowy
2365 Marciniak Bartosz 1984 Zasutowo
998 Marciniak Edyta 1981 PKB KMP Kalisz
280 Marciniak Janusz 1952 NKB "Chyży"
1956 Marciniak Joanna 1989 Poznań
1143 Marciniak Krzysztof 1953 Cybina Team
2705 Marciniak Kuba 1991 Poznań
186 Marciniak Maciej 1964 Poznań
634 Marciniak Przemysław 1976 TEAM PLESZEW
979 Marciniak Zenon 1953 Chodzież
2131 Marcinkiewicz Agnieszka 1973 Poznań
2711 Marcinkowski Krzysztof 1971 Marcinki
867 Marcinkowski Roman 1965 Biegania Poznań
881 Marek Artur 1973 KS KROTOSZ Krotoszyn
1885 Marek Daniel 1974 Cybina Team
2135 Marin Alberto 1987 Poznan
813 Markiewicz - Nowak Matylda 1985 DetailingShop.pl Poznań
1470 Marona Maciej 1980 Drużyna Szpiku
2519 Marszałek Agnieszka 1987 Poznań
1935 Marszałkowski Mirosław 1978 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań
846 Martinek Maciej 1975 Maltańska Grupa Biegowa
369 Martyna Janusz 1969 Tanowo
2568 Martyniuk Katarzyna 1984 Gruszczyn
2055 Marysiak Adam 1988 34Bkpanc/ everest fitness
1142 Maserak Sebastian 1979 Rabowice
139 Matecka Barbara 1977 Koziegłowy
1696 Matecki Grzegorz 1973 TERAZ TULCE MY BIEGAMY
610 Matecki Jacek 1977 KJM Konin
176 Matecki Karol 1991 BOLS Swarzędz
2807 Matoga Wojtek 1977 Plewiska
2590 Matruk Beniamin 1983 Poznań
2127 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
2609 Matusiewicz Robert 1973 DRUŻYNA Z GRUSZCZYNA
1176 Matuszak Krzysztof 1966 Swarzędz
175 Matuszak Mateusz 1991 BOLS Swarzędz
1155 Matuszak Monika 1987 Poznań
398 Matuszak Patrycja 1987 Starzyści
1854 Matuszak Patryk 1995 Swarzędz
747 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
2559 Matuszewski Konrad 1962 KM
1873 Matuszewski Krzysztof 1991 CYBINA TEAM
746 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
986 May Marcelina 1986 Dzika Drużyna
191 May Wiktor 1957 DzW2
1890 Mazalon Arkadiusz 1992 RodzinaPL
714 Mazurek Piotr 1983 Czmoń
1837 Mazurkiewicz Ewa 1979 Wrocław
824 Mazurkiewicz Wojciech 1984 Żary
1627 Mądry Dariusz 1962 Swarzędz
2160 Mądry Weronika 1993 Poznań
1884 Mądry Wojciech 1988 CYBINA TEAM
884 Mądrzak Karolina 1979 POWIAT POZNAŃSKI
807 Mąka Arkadiusz 1981 Polonia Bydgoszcz SLA
247 Mecler Sławomir 1981 Mielżyn
250 Mediger Małgorzata 1967 -
2767 Meissner Ada 1988 Cybina Team
2329 Mejziński Michał 1987 Swarzędz
2245 Melcer Martyna 1981 Hernik Team
461 Meliński Wojciech 1954 Bractwo Biegacz Zielona Gora
2181 Meller Łukasz 1978 Dwuosobowy Klub Sportowy
2182 Meller Marcin 1980 MelFactoRunner
2184 Meller Roman 1950 Dwuosobowy Klub Sportowy
2630 Melonek Paweł 1966 Grodziski Klub Biegacza
1924 Menclewicz Krzysztof 1979 Rybno Wielkie
43 Mendel Jarosław 1965 KLAS Szpot
1666 Mendez Saldana Roman 1976 no
2157 Mendrella Katarzyna 1989 Poznań
2796 Mermela Maciej 1968 Swarzędz
1360 Mich Szymon 1984 Poznan
1019 Michalak Filip 1984 Poznań
640 Michalak Marzena 1984 UTAL
839 Michalak Sylwia 1975 poznan
1599 Michalik Marcin 1987 KP POZNAŃ-GRUNWALD
897 Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań / Smashing Pąpkins
1815 Michalska Anna 1977 Mączniki
1448 Michalska Monika 1996 PKO Bank Polski
1211 Michalski Hieronim 1963 Team Kościan
876 Michalski Kuba 1979 Dobiec przed zmrokiem...
1210 Michalski Michał 1987 Team Kościan
249 Michalski Michał 1985 Swarzędz
768 Michalski Roman 1973 KB Carasco
1861 Michałowski Robert 1976 CYBINA TEAM
2691 Micker Maciej 1974 Chyby
842 Miedziński Marcin 1989 Poznań
2291 Mielcarzewicz Mariusz 1981 Ammigo Swarzędz
480 Mielczarek Stanisław 1957 niezrzeszony
2104 Mierzejewski Bartosz 1983 Poznan
957 Mierzejewski Maciej 1957 Piła
220 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
1278 Mieszkowski Przemysław 1963 Paczkowo
598 Mieśnik Kazimierz 1955 Paczkowo
2827 Miękisiak Barbara 1982 #Drużyna M
1937 Miękiszak Kamil 1993 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
862 Mięsiak Piotr 1991 AWF Poznań
434 Mikolajczyk Marta 1948 start.pulaski.warka
1894 Mikołajczak Aleksandra 1984 Poznań
2726 Mikowski Łukasz 1987 gRUNwald team Poznań
166 Milanowski Marek 1976 Potasze
2253 Milewski Piotr 1977 Pobiedziska
2688 Milkamanowicz Marek 1976 Free Runners
1373 Miller Małgorzata 1982 Poznań
1423 Minczykowski Paweł 1976 Tanibórz
1357 Minge Bartosz 1992 DAKUZO
2062 Mioduszewski Adrian 1990 Warszawa
138 Miozga Artur 1976 Suchylana
1449 Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
1773 Misiarek Michal 1978 Poznań
1028 Misiewicz Bartosz 1982 Pobiedziska
571 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
570 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
2774 Misiorny Radosław 1973 Poznań
1412 Misiorny Wojciech 1967 Poznań
2708 Miszta Sławomir 1960 Poznań
728 Mizerska Ewa 1960 niezrzeszona
729 Mizerski Andrzej 1953 niezrzeszony
1435 Mizgajski Robert 1992 ZM TECHNIKA
623 Młodzieniak Robert 1979 KKM KONIN
2009 Młyńczak Joanna 1978 Poznan
2502 Mocek Marek 1998 Danflor Team
263 Modelski Rafał 1982 Porzeczkowa Team
1920 Modzelewski Piotr 1969 BIEG LWA
2583 Mokracki Mateusz 1991 Za Linią Mety
2572 Mokros Ania 1976 RAJSPORT ACTIVE
2232 Molska Maria 1981 Komorniki
1574 Moralewski Adrian 1998 TRIGAR Running Team
1484 Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta
2571 Moskal Izabella 1973 TKKF MPK Poznań
131 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
2349 Możuch Karolina 1979 Poznań
2267 Mroczkiewicz Krzysztof 1979 SYNTEZA ACTIVE
2353 Mróz Marcin 1978 Bobry Poznań
1715 Mróz Weronika 1997 Poznań
2542 Mruk Tomasz 1976 Czarne Stopy.SM
197 Mucha Jerzy 1959 Międzyrzecz
2592 Mucha Malwina 1989 One Team Castorama
954 Mucha Piotr 1968 GŁUSZYNA BIEGA
1593 Mucha Rita 1980 Swarzędz
706 Musiał Dariusz 1990 Nekla
2600 Musielak Łukasz 1982 Runner\
2607 Musiiatchenko Dmytro 1991 Achilles Leszno
2606 Musiyako Iwan 1985 Achilles Leszno
1106 Muszyński Andrzej 1953 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
1037 Muszyński Paweł 1978 parkrun Poznań
2709 Mydlikowski Michał 1981 Dwukropek Team
1900 Myszkowski Michał 1983 Janczewska 10
1539 Mytnik Marcin 1977 Stoczniowiec Poznań
2247 Nadobnik Beata 1972 WUEF Club Decathlon Swadzim
1223 Nadolczak Basia 1974 Cybina Team
1808 Naftyński Janusz 1967 Gniezno
1562 Nagórska Agnieszka 1973 Swarzędz
1563 Nagórski Paweł 1977 Swarzędz
2678 Najder Jarosław 1986 Trigar Running Team
245 Nalewajko Jacek 1977 .
182 Namysł Maciej 1979 Koźmin Biega
1403 Naparty Norbert 1994 Husaria
246 Napieraj Piotr 1986 Września
2511 Napierała Izabela 1986 Zalasewo
1024 Napierała Marcin 1980 Dzika Drużyna
960 Narożny Rafał 1975 Okey...
1678 Narożny Stanisław 1979 POZNAŃ
1196 Nater Urszula 1950 Luboń
1195 Nawrocka Iwona 1973 Drużyna Szpiku
1461 Nawrocki Krzysztof 1980 SWARZĘDZ
1194 Nawrocki Piotr 1973 Drużyna Szpiku
201 Nawrot Anna 1978 gRUNwald Team Poznań
1667 Nawrot Karol 1987 Sadyści
199 Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań
2261 Nduva Boniface Wambua 1984 Machakos
2415 Nekanda-Trepka Andrzej 1972 PHU BŁYSK
1174 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 Red Fitness Team
1836 Netter Rafał 1977 Poznań
1787 Neumann Danka 1977 Biegam bo lubię Leszno
1786 Neumann Tomasz 1976 Biegam bo lubię Leszno
508 Niemasz Natalia 1985 Poznań
1312 Niemir Maciej 1979 Poznań
102 Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 kobetybiegaja.pl
1708 Niewiada Blazej 1991 szamotuly
1303 Niewiada Jarosław 1969 BS Truchtacz Dobrzyca
1713 Niewiadomski Mateusz 1986 Poznań
1250 Nijak Rafał 1987 Swarzędz
198 Nitka-Grzegorczyk Joanna 1980 Poznań
153 Noculak Michał 1979 angloprojekt
2220 Nogaj Marcin 1979 Poznań
1626 Nogalski Maciej 1987 Oborniki
2107 Nosek Maciej 1990 Marago Fit Team
1445 Nowacka-Różycka Paulina 1987 Night Runners
2690 Nowacki Łukasz 1992 Jarocin
47 Nowacki Maciej 1969 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Swarzędz Szpot
1187 Nowacki Maciek 1986 Drużyna Szpiku
2391 Nowacki Marek 1984 Krotoszyn
1980 Nowacki Piotr 1988 Swarzędz
1029 Nowacki Przemysław 1984 Drużyna Rezerwistów
1185 Nowaczyk Jacek 1977 Poznań
2486 Nowaczyk Joanna 1983 Baranowo
596 Nowaczyk Piotr 1977 Polonia Środa
1385 Nowaczyk Zygmunt 1963 BOLT Trzemeszno
1074 Nowak Adam 1980 Poznań
2073 Nowak Agata 1983 Poznań
622 Nowak Andrzej 1962 Poznań
975 Nowak Anna 1980 Lednogóra
727 Nowak Dariusz 1982 Wolsztyn
629 Nowak Grzegorz 1969 Swarzędz
1513 Nowak Grzegorz 1974 Maratończyk Poznań
2149 Nowak Grzegorz Pawel 1989 Cybina Team
1004 Nowak Irena 1966 UKS SKOCZEK SKOKI
2480 Nowak Jakub 1994 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
1557 Nowak Józef 1969 Czerlejnko biega
619 Nowak Józef 1955 BBC SKÓRZEWO
970 Nowak Łukasz 1997 mojemedale.pl
1943 Nowak Marcin 1978 Piła
2020 Nowak Marcin 1992 Fc Dolina
953 Nowak Mariusz 1989 Piątkowo Na Biegowo
2101 Nowak Mariusz 1990 Jarocin
969 Nowak Paweł 1975 mojemedale.pl
2271 Nowak Piotr 1992 Zgrupka Team
2056 Nowak Sandra 1990 marysiakteam
1098 Nowak Sławek 1971 Siekiery Runing Team
2421 Nowak Tomasz 1980 Witkowo Biega
1005 Nowak Wiesław 1962 UKS "SKOCZEK" Skoki
718 Nowakowski Damian 1989 Września
1940 Nowakowski Marcin 1977 Novoferm
1737 Nowakowski Tomasz 1979 Swarzędz
1618 Nowicka Anna 1966 Brygada RR
2324 Nowicka Jolanta 1977 Kostrzyn
2679 Nowicka Natalia 1986 Trigar Running Team
1056 Nowicki Adam 1988 Stowartzyszenie Pomagam Aktywnie
1275 Nowicki Adam 1975 Poznan
702 Nowicki Andrzej 1970 ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
2504 Nowicki Grzegorz 1986 Swarzędz
2389 Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo
1936 Nowicki Jacek 1963 Poznań
2627 Nowicki Krystian 1979 Gniezno
2052 Nowicki Paweł 1985 EJBRY
2323 Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn
1434 Nowicki Przemysław 1977 -
778 Nowicki Tomasz 1986 Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie
1040 Nowińska Ewa 1969 Drużyna biegu Jońca
2830 Nycz Adrian 1982 #Drużyna M
2174 Obarzanek Joanna 1993 Rogoźno
1911 Obassey Thomas 1979 Poznań
805 Obuchowicz Dariusz 1973 For Run Team
2604 Ochal Olga 1985 TEAMOCHAL
1204 Ochla Łukasz 1977 SWARZĘDZ
2189 Ochocki Krzysztof 1975 Krzyszkowo
1443 Ochowiak Kazimierz 1974 Gruszczyn
161 Oczkoś Wojciech 1982 UKS Cityzen_/BE3
1795 Odorczyk Donat 1949 amator
2789 Offman Aneta 1971 Sulęcin
1118 Ogórkiewicz Maciej 1976 Poznań
1417 Okninski Michał 1993 Pierzchno
2225 Okulska Paulina 1998 Kolka Kosewo
1664 Olbert Daniel 1980 ogrodzenia od A do Z
1663 Olbert Monika 1983 ogrodzenia od A do Z
213 Olbryś Piotr 1974 Gruszczyn
657 Olejniczak Cezary 1983 parkrun Poznań
2792 Olejniczak Dominik 1980 Kostrzyn
1767 Olejnik Agnieszka 1978 Kobylnica
320 Olejnik Jakub 1996 Decathlon Komorniki
2008 Olejnik Nikodem 1999 Glinka Duchowna
1764 Oleszek Remigiusz 1992 ZASUWA-MY
707 Olkiewicz Marek 1957 Poznań
1656 Olkiewicz Sylwia 1987 Poznan
141 Olkowski Arkadiusz 1985 OLSZEWO BORKI
2178 Olszak Katarzyna 1979 Przecław
691 Olszak Piotr 1954 Swarzedz
692 Olszak Radoslaw 1987 Swarzedz
2596 Olszewska Zuzanna 1993 Swarzędz
2597 Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel
2661 Opat Grzegorz 1980 Koziegłowy
1301 Oracz Mateusz 1988 Bez Litości
1350 Orchowska Zuzanna 1992 Poznań
2222 Orchowska Żaneta 1998 Kolka Kosewo
2000 Orchowski Maciej 1982 Altom Gniezno
2431 Orchowski Przemysław 1984 Altom Gniezno
2069 Orłowska Beata 1972 BEAUTYZONE
2535 Orpel Mariola 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
2536 Orpel Paweł 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
1925 Orzełek Anna 1979 Leszno
2100 Osesek Mateusz 1991 Poznań
1254 Osiadły Marcin 1985 Brygada RR
2723 Osik Daniel 1976 Poznań
1388 Osmólska Ilona 1980 Gruszczyn
235 Osmólski Robert 1968 MJDOP
2481 Ostajewska Karolina 1998 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
2482 Ostajewski Tomasz 1975 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
1065 Ostapiński Łukasz 1986 Poznań
1291 Ostrowski Krzysztof 1978 31 Blt
2146 Ostrowski Marian 1954 senior 54
1752 Ostrowski Mateusz 1988 Swarzędz
1107 Ostrowski Sławomir 1983 Rokietnica
2610 Oszmałek Agata 1986 snufkinbiega.wordpress.com
1623 Ott Jacek 1986 Swarzędz
1306 Owczarczak Jarosław 1984 Poznań
869 Owczarzak Borys 1985 wachowiakisyn.pl
792 Oźminkowski Marcin 1973 Poznań
671 Ożarowski Cezary 1976 Gruszczyn
917 Pachliński Alek 2001 Poznań
442 Pachliński Irek 1974 Poznań
2530 Paciej Anna 1985 Concordia Runners Team
2076 Paczkowska Joanna 1979 Night Runners Gniezno
1973 Paczkowski Gerard 1976 Drużyna Szpiku / Team Aktywny Stęszew
107 Pagacz Karolina 1993 Wieluń
2668 Palikowski Łukasz 1998 KB DęBIEC
2016 Palka-Urban Natalia 1982 Poznań
1249 Paluczek Zbyszko 1979 Motointegrator Running Team
1383 Paluszak Dariusz 1975 Czempiń
1145 Pałucka Marta 1989 Kalenji Polska/Projekt Triathlon/Fitness24Seven
1564 Pampuch Grzegorz 1975 siekierki wielkie
2446 Panek Aleksandra 1968 Dębogóra
584 Panek Błażej 1981 WUEF Club Decathlon Swadzim
2046 Panek Magda 1978 Maratonczyk Poznan
1638 Pankowski Artur 1986 Trepko Runners
2463 Panowicz Krzysztof 1975 Ostrów Wielkopolski
1507 Pańczyszyn Stanisława 1958 BW
329 Papież Justyna 1991 Po Prostu Biec!
885 Parus Arkadiusz 1979 NIght Runners Września
2812 Parzonka Sylwester 1970 KS GEPARD KEPNO
1026 Paś Edyta 1989 poznań
871 Paśka Tomasz 1983 Gruszczyn
281 Patalas-Szymkowiak Joanna 1974 Swarzędz
752 Patecki Bronisław 1956 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
164 Patej Dawid 1983 SDS
318 Pater Marcin 1987 Altom Gniezno
505 Patyk Izabela 1977 Swarzędz
261 Paulus Jędrzej 1985 Night Runners
2224 Pawela Sebastian 1976 Kolka Kosewo
2219 Pawelec Paweł 1989 Poznań
883 Pawiński Tomasz 1970 1970
2739 Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba
1358 Pawlak Dagmara 1986 DAKUZO
1359 Pawlak Jakub 1981 DAKUZO
1758 Pawlak Mateusz 1986 Puszczykowo
1025 Pawlak Paweł 1975 Swarzędz
2136 Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski
1045 Pawlak Rafał 1977 Kalisz
734 Pawlicka Agnieszka 1976 Siekierki Wielkie
880 Pawlicki Bartosz 1991 Śrem
1334 Pawlicki Krzysztof 1992 Krzywiń
926 Pawlicki Łukasz 1981 wili
1950 Pawlik Paweł 1973 PAAB WIELKOPOLSKI INSTYTUT KSZTAŁCENIA PRZEDMEDYCZNEGO
219 Pawlik Piotr 1987 ENEA Serwis
2643 Pawlikowski Marek 1996 KB DęBIEC
297 Pawlikowski Sebastian 1989 Tureczek
944 Pawłowska Dorota 1978 Poznań
2741 Pawłowska Ewa 1977 Siekierki Wielkie
1321 Pawłowska Joanna 1980 Zalasewo
1798 Pawłowska Wioleta 1987 Pabianice
1319 Pawłowski Karol 1976 Zalasewo
791 Pawłowski Marek 1964 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
2742 Pawłowski Przemek 1977 Siekierki Wielkie
1116 Pazdyk Michał 1996 Koziegłowy
303 Pela Jakub 1987 Środa Wielkopolska
543 Pelczyk Marcin 1987 Swarzedz
1604 Pempera Daniel 1991 Olsen Team
236 Pempera Dominik 1987 Olsen Team
2557 Pempera Grzegorz 1986 Cybina Team
2693 Pempera Krzysztof 1987 TRIGAR Running Team
2293 Pertek Krzysztof 1985 Krzyż Wlkp.
412 Perz Milena 1985 Trzcielin
187 Pękalska Marta 1986 marta-gotuje.pl
2093 Piasecki Bartosz 1986 Night Runners
697 Piasecki Radosław 1978 BIEGAM BO LUBIĘ
130 Piaskowski Dominik 1981 Biegająca Egzekucja
1023 Piaskowski Paweł 1972 amator
1938 Piaskowski Piotr 1972 Finanser
2639 Piątek Daniel 1980 Ostrów Wlkp.
1899 Piątkowski Tomasz 1974 Plewiska
2743 Piczak Łukasz 1992 FSD DREZDENKO
1842 Piechnik Maria 1981 Trzemeszno
1993 Piechocki Romuald 1971 art.team teatr wielki w Poznaniu
2138 Piechota Bartek 1993 TwoFriendsTeam
1296 Piechota Maja 1982 Grodzisk Wlkp.
1300 Piechota Marcin 1982 Grodziski Klub Biegacza/Drużyna Szpiku
624 Piechota Remigiusz 1985 GRIM Team
1741 Piechota Tomasz 1973 Jasin
511 Piechowiak Łukasz 1984 Kamionki
1554 Piechowiak Wojciech 1984 Poznań
1067 Piechura Lidka 1983 Krosno k.Mosiny
1125 Piechura Maciej 1981 ASMEX Swarzędz
110 Piecyk Jacek 1973 SZADKOBIEGACZE
1411 Pieczyński Robert 1970 Poznań
1833 Pieczyński Szymon 1986 Sailing Divers
2439 Piekarczyk Karol 1981 Night Runners Poznań
2427 Piekarczyk Wojciech 1953 Sieradz
526 Piekielski Łukasz 1988 Poznań
2175 Piekut Łukasz 1983 Poznań
1744 Pielucha Paulina 1989 Kaźmierz
1687 Pieniowski Maciej 1983 Poznań
2806 Pieńkowski Patryk 1979 Poznań
2745 Pieprzyk Wiesław 1954 Poznań
2748 Pierzchlewicz Miłosz 1984 Północniaki Poznaniaki
1120 Pieszak Paweł 1975 Poznań
928 Pietrasz Dagmara 1981 Poznań
930 Pietrasz Mariusz 1981 Poznań
2770 Pietraszak Maciej 1973 mistrzowie WP-1
860 Pietrucha Mikołaj 1985 Dzikie Wieprze
2167 Pietrusiewicz Bogusław 1965 Babimojski Klub Biegowy "Bakcyl"
1491 Pietrzak Małgorzata 1975 Zalasewo
379 Pietrzak Marek 1980 CYBINA TEAM
1508 Pietrzak Mariusz 1968 Kobylnica
1637 Pietz Mikołaj 1979 parkrun Poznań
1012 Piętka Kamil 1982 Luboń
823 Pilaczyński Andrzej 1962 UTAL
1147 Pilarska Paulina 1984 Wągrowiec
1998 Pilarski Edmund 1951 KB Aktywni Konin
389 Pilarski Tomasz 1968 Stęszew
2105 Piniarska Ewelina 1992 Witkowo
2106 Piniarski Paweł 1961 Witkowo
539 Piosik Marek 1984 Łaziki
121 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
1060 Piotrowski Krzysztof 1958 WKTJ
1751 Piotrowski Robert 1976 Poznań
1008 Piwecki Marcin 1982 SPEED GSM / TRANSPORT
1704 Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa
1979 Piwnicka Daria 1986 Poznań
806 Plazinska-Wykurz Agnieszka 1983 FlexLink Running Team
274 Plewa Łukasz 1978 Swarzędz
2573 Plewińska Renata 1969 Kross
310 Plóta Łukasz 1989 Poznań
484 Pluciński Radosław 1989 Swarzędz
1906 Pluta Aleksandra 1999 II LO Poznań
1905 Pluta Artur 1970 Democo
935 Pluta Bartłomiej 1986 Gniezno
49 Płaczek Piotr 1962 malta poznan
1011 Płocha Arkadiusz 1980 Poznań
1728 Płochocki Ryszard 1961 SUPERMARATON KALISZ
1424 Płosajkiewicz Jakub 1977 pokonacsiebie.pl
2326 Płócieniczak Łukasz 1988 RuffRunners
1835 Płócienniczak Agata 1982 Gniezno
2277 Pochylski Dominik 1972 Luboński Klub Biegacza
2091 Poczta Joanna 1982 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
2089 Poczta Rafał 1978 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
681 Podbylska Magdalena 1976 Luboń
1525 Podedworna Agata 1982 Poznań
1565 Podgórna Agnieszka 1983 Biegiem na pomoc
2172 Podgórski Bogusz 1986 EMITT
2419 Podlasek Mateusz 1990 Swarzedz
1912 Podlasek Szymon 1988 Swarzędz
859 Podobiński Marek 1970 AMATOR
179 Podwójski Tomasz 1971 Promienko
238 Pogonowski Tomasz 1979 Kórnik
2285 Pogorzelec Kamila 1977 Piórex
2286 Pogorzelec Piotr 1973 Verbicom
2714 Pohl Paweł 1974 Trepko Runners
1414 Pohland Wojciech 1966 Poznań
2798 Polaczek Robert 1973 parkrun Poznań
2250 Polaczyk Kasia 1983 Razem Raźniej
2625 Polcyn Czesław 1976 Jędrzejewo
1681 Polowińska Marika 1986 Spytkówki
1721 Polowiński Bartłomiej 1988 Czempiń
1679 Polowiński Piotr 1979 Spytkówki
2236 Polus Maciej 1988 Gniezno
1419 Polus Tomasz 1983 KS Hades
2108 Połczyński Jacek 1958 Elektrohurt
479 Połczyński Maciej 1981 STALOWA ŁYDA
1101 Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda
1318 Połomski Łukasz 1981 POZNAŃ
2710 Pomykalska Iwona 1977 Kostrzyn
1668 Ponicka Marta 1991 Ujście
2779 Popek Robert 1984 Dendrorunners
2447 Popiołkiewicz Łukasz 1989 Łęki Wielkie
1486 Popławski Krzysztof 1980 swarzędz
1308 Popławski Tomasz 1982 Nightruners
160 Poppe Arkadiusz 1974 Pędzący Jeleń
947 Poprawiak Malwina 1987 Poznan
2703 Posadzy Magdalena 1983 Poznan
268 Posanow Maciej 1980 Błażejewo
2171 Postaremczak Jacek 1981 TKKF MPK Poznań
703 Pośpieszyński Jacek 1971 Szadkobiegacze
2256 Poświatowska-Gałat Moika 1974 bcplus.pl
416 Potasznik Artur 1972 Maratończyk Team Szczecin
11 Potempa Piotr Karol 1965 Luboń
190 Poterski Jakub 1980 mjpdruk.pl
2387 Powiertowski Adam 1976 Biegacze Juniora Runners Team
756 Prabucki Krzysztof 1977 WITKOWO BIEGA
271 Pracharczyk Magdalena 1984 PKO Bank Polsk
627 Prałat Bartosz 1973 Poznań
628 Prałat Kacper 1996 Poznań
1657 Prażanowski Mariusz 1981 środa wlkp
2501 Prętki Krzysztof 1975 1975
1572 Prokopczuk Adam 1984 Jokers Team
1310 Prosianowski Adam 1974 Swarzędz
2209 Prucnal Michał 1984 VELUX
553 Prus Aleksander 1985 CHTR
1054 Prus Radosław 1983 Strzałkowska Grupa Biegowa ''Sokół''
843 Prusakowski Cyprian 1988 Bydgoszcz
1586 Prusimska Monika 1975 Poznań
784 Prył Michał 1979 BBL Poznań
1804 Prymas Przemysław 1979 Swarzędz
1731 Przesławska Magdalena 1979 Wągrowiec
2033 Przewoźniak Magdalena 1976 Kobietybiegają.pl
1755 Przewoźny Adam 1977 Chyby
218 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
2018 Przyborski Piotr 1976 gRUNwald team Poznań
731 Przybylak Agnieszka 1983 Poznań
278 Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team
2570 Przybylak Dorota 1993 Swarzędz
1655 Przybylak Mariusz 1986 Poznań
125 Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno
2719 Przybylak Rafał 1974 Swarzędz
1765 Przybylak Stanisław 1946 Przybylak Team
2537 Przybylczak Agnieszka 1970 PKO BANK POLSKI
830 Przybylczak Joanna 1981 Poznań
1532 Przybylska Julia 1996 Poznań
1530 Przybylska Kinga 1967 Poznań
1555 Przybylski Filip 1999 Poznan
1529 Przybylski Grzegorz 1964 Poznan
1225 Przybylski Mariusz 1972 Biegam bo lubię
427 Przybylski Piotr Łysy 1982 Drużyna Sxpiku
2804 Przybylski Zbigniew 1986 Kórnik
304 Przybył Jolanta 1974 biegologia.pl / EASY RUNNERS
695 Przybył Sylwester 1972 KAŹMIERZ
723 Przybył Weronika 1990 Poznań
2652 Przybył Władysław 1962 KB Aktywni Środa Wielkoolska
837 Przybyła Tomasz 1977 Poznań
2141 Przybysz Artur 1993 AWF Running Team / Decathlon Franowo
443 Przybysz Bartosz 1990 SALON URODY MONIKA
2153 Przybysz Damian 1989 Szczypioreczki
50 Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza
1642 Przybysz Sławomir 1983 Opalenicki klub biegacza
961 Przybyszewski Jarosław 1974 Poznań
2580 Przybyszewski Maciej 1977 Poznań
2097 Przymęski Artur 1966 POBIEDZISKA
2082 Przymus Adrianna 1993 Września
1259 Przymusiński Bartłomiej 1976 Jarocin
565 Przysiek Rafał 1981 Cybina Team
2330 Przysiuda Marcin 1985 Night Runners Września
580 Psik Marzena 1969 Murowana Goślina
308 Ptak Marek 1977 gniezno
1089 Ptaszkiewicz Michał 1985 Dzika Drużyna
1904 Pucek Grzegorz 1995 Szamotuły
1699 Pućka Marek 1975 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
2036 Puławski Bogumił 1965 Poznań
701 Purol Rafał 1974 Wronczynek
2646 Pyrek Andrzej 1961 Zabrze
652 Pytlewski Tomasz 1987 UTAL
1274 Rabcewicz Beata 1979 KROSS EURO-ROWER.PL
1606 Rachela Sławek 1976 velux
405 Raczkowska Anna 1973 O&U Club
1375 Radajewska Agata 1970 TEAM RADAR
1374 Radajewski Krzysztof 1960 TEAM RADAR
1624 Radecki Robert 1975 Poznań
1119 Radke Adam 1984 Family Team
1386 Radke Jakub 1990 Gąsawa
2662 Radomski Maciej 1978 KOPARA TEAM
2430 Radosz Zdzisław 1961 UKS Fala Swarzędz
188 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
1233 Radzi Sławomir 1978 Czarnków
2248 Radziejewski Zenon 1961 KB Kosynier Września
711 Rajewicz Tomasz 1975 CybinaTeam
2024 Rakowicz Krzysztof 1971 https://www.facebook.com/karensdiet/
554 Rakowska Patrycja 1975 Brylant Kórnik
1276 Rakowski Karol 1975 Gniezno
1844 Raś Magdalena 1991 Krotoszyn
52 Ratajczak Ania 1981 Drużyna Szpiku Kostnego
1165 Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team
1473 Ratajczak Marcin 1981 Kancelaria KPD24.pl
2753 Ratajczak Marek 1975 Swarzedz
853 Ratajczak Marek 1976 Biały Kenijczyk :)
1805 Ratajczak Michał 1982 ___
51 Ratajczak Piotr 1978 Klas Szpot / Streetworkout Swarzędz
1311 Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
861 Ratajczak Sławomir 1977 drużyna szpiku
254 Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
951 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz
2783 Ratajczyk Michał 1984 Garby
1578 Ratajszczak Sylwia 1982 Swarzędz
518 Rau Justyna 1977 Poznań
205 Rączkowska Halina 1951 Biegający Wągrowiec
2068 Regulski Rafał 1973 Jarocin
1789 Reinholz Patryk 1992 Poznań
2791 Reiter Eugeniusz 1947 Post 42
2598 Rembecki Robert 1977 Swarzędz
512 Renkiel Michał 1987 Witkowo
1692 Rębiasz Wojciech 1960 Pleszew
2665 Robakowski Artur 1978 Poznań
933 Robakowski Paweł 1975 Concordia Runners Team
2552 Robaszkiewicz Jakub 1998 Biały Kenijczyk / AZS UAM Poznań
600 Robaszkiewicz Maciej 1973 Września
2683 Rodewald Mateusz 1993 MKS Juvenia Puszczykowo
147 Rodziewicz Sławomir 1985 Parkrun Poznań
2065 Roeske Tomasz 1971 Mosina
401 Rogalińska Arleta 1971 KB Kosynier Września
402 Rogaliński Artur 1975 KB Kosynier Września
1332 Rogaliński Jaroslław 1979 Skoki
836 Rogaliński Marcin 1978 FC Owińska
2035 Rogalski Marcin 1983 All glory to the hypnotoad
2526 Rogalski Przemysław 1981 Trigar Running Team
2294 Rogowicz Arek 1996 Luboń
2264 Rogowski Filip 1992 Swarzędz
1531 Rogowski Paweł 1994 Swarzędz
2362 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
1333 Rokicki Piotr 1971 5xm4
648 Romanowska Mirosława 1979 UTAL
1159 Romanowski Roman 1968 ZUZ POZNAŃ
1436 Rosa Maciej 1964 Poznań
2656 Rosiak Sławomir 1970 POLONIA ŚRODA
361 Rosińska Barbara 1962 STO-nogi Milanówek
887 Rosińska Janina 1936 Pabianice
362 Rosiński Eugeniusz 1962 STO-nogi Milanówek
1499 Rosiński Przemysław 1975 Parkrun Poznań
555 Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM
2503 Rostek Krzysztof 1954 Poznań
2183 Roszak Pawel 1966 TKKF Trucht Jarocin
2835 Roszak Sandra 1991 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2272 Roszak Zuzanna 1992 Biegacze Jarocin
666 Roszak-Surków Sylwia 1977 Utal Team
1085 Roszczak Adam 1975 33 BLT
1086 Roszczak Wiktor 2000 IV LO Poznań
1481 Roszyk Jerzy 1960 Maratończyk Poznań
1945 Roszyk Magdalena 1980 Poznań
1944 Roszyk Tomasz 1979 Drużyna Szpiku
1783 Rothe Patryk 1991 Poznan
2102 Rowiński Tomasz 1976 Promnice
2758 Rozghon Uliana 1992 Kraków
53 Rozmiarek Marek 1981 KLASzpot
1105 Rozwadowski Dominik 1977 Kostrzyn
157 Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners
725 Różak Paweł 1979 Poznań
2210 Różański Filip 1987 Dzika Drużyna
1917 Ruciński Artur 1986 RABOWICE
1883 Rudnicka Magdalena 1985 Cybina Team
606 Rudnicki Marcin 1974 Swarzędz
2612 Rulewicz Piotr 1983 Kamionki
2755 Rupieta Maksm 1978 WUEF Tri Team
2032 Rura Marcin 1990 Hernik Team
2290 Rusek Damian 1984 Poznań
2363 Rusek Szymon 1986 Inowrocław
364 Rutkowski Marek 1957 Sieraków
54 Rutkowski Tadeusz 1946 1946
1971 Ryba Tomek 1975 poznań
2012 Rybacka-Mossakowska Joanna 1983 Poznań
357 Rybarczyk Katarzyna 1981 BS BIEGA
709 Rybarczyk Robert 1972 Zalasewo
489 Rybarczyk Tomasz 1974 Poznań
437 Rybarski Rafał 1970 KB Leroy Merlin Polska
2720 Rybczyński Dawid 1992 Puszczykowo
1963 Rybicka Lidia 1974 Swarzędz
2445 Rybińska Agnieszka 1982 Swarzędz
2444 Rybiński Przemysław 1982 Swarzędz
2422 Rychlik Artur 1968 KS GEPARD KĘPNO
2412 Rychlik Krzysztof 1980 Swarzędz
548 Rychłowski Michał 1973 U Leniwej Danuty
1823 Ryczak Tomasz 1985 Marta & Michałek Team
1061 Rzeczkowska Grażyna 1985 Rokietnica
1062 Rzeczkowski Paweł 1984 Rokietnica
1014 Rzepka Lucyna 1983 Września
225 Sadowska Urszula 2000 Swarzędz-Zalasewo
2621 Sadowski Jacek 1976 Leśni biegacze
222 Sadowski Maciej 1969 Swarzędz-Zalasewo
224 Sadowski Stanisław 1998 Swarzędz-Zalasewo
649 Saif-Lwowska Ella 1973 UTAL
231 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
1006 Salomon Dariusz 1986 Kibole w biegu
1743 Sammler Katarzyna 1982 Drużyna Szpiku
1958 Samol Waldemar 1962 Poznan
535 Santarek Wojciech 1978 niezrzeszony
342 Sapritonow Mirosław 1986 Zalasewo
1316 Saverin Iaroslav 1977 Oborniki
2464 Sawala Aneta 1976 Trance only
2462 Sawala Sławomir 1972 Trance only
2023 Sawicki Mateusz 1989 MMA Devil Międzychód
840 Sawicki Sebastian 1986 Poznań
2142 Sawikowski Paweł 1985 CP Trade Poznań
2216 Sąsiadek Sławomir 1965 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1762 Schlegel Piotr 1978 Team Family Luboń
1571 Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC
2078 Schneider Krzysztof 1982 Poznań
2837 Schwarz Marek 1985 KLAS Szpot Swarzędz
1413 Seifert Andrzej 1957 Skórzewo
2467 Serafin Magdalena 1973 Poznań
1510 Serafin Robert 1987 BZ WBK Runners Team
1964 Seroka Tomasz 1986 OSP Swarzędz
992 Sękowski Dominik 1976 Baranowo
2017 Siankiewicz Marzena 1973 Koziegłowy
316 Siara Marcin 1982 Witkowo Biega
974 Siberna Marcin 1976 Nekla
1972 Sibila Krzysztof 1979 Jerzykowo
2121 Sibila Tomasz 1978 Poznań
55 Sideł Marita 1972 Poznań
2005 Sideł Natalia 1996 Poznań
1133 Siebert Damian 1988 Democo
978 Siebert Krzysztof 1955 KB MANIAC POZNAŃ
964 Siebert Przemysław 1981 KB Maniac Poznań
999 Siejakowska-Chruszcz Alina 1966 AM STUDIO
1362 Siekierski Marek 1953 Poznań
440 Siennicki Mikołaj 1974 Poznań
1382 Sierakowski Robert 1970 1 RWT SP
2817 Sikora Alicja 1952 TEAM SIKORA
486 Sikora Robert 1980 Wolny Strzelec
2816 Sikora Stefan 1949 TEAM SIKORA
2147 Sikora Szymon 1973 nanoteam.pl
662 Sikorski Dawid 1980 Phoenix contact
2593 Silski Artur 1991 Lubon
1757 Silski Krzysztof 1981 SADVA
425 Sip Marta 1990 JASIN
315 Sip Sławomir 1989 CONNECTOR TEAM
1179 Sitarz Marek 1976 Czapury
1064 Siudak Anna 1980 Tulce
1636 Siudak Piotr 1978 Inex System Sp z o.o.
1169 Siwek Daria 1991 Chomęcice
1299 Siwińska Marzena 1984 Witkowo Biega
693 Skaczkowska Krystyna 1975 swarzędz
531 Skarbiński Bogdan 1951 \\\"Jamajka\\\"etc Swarzędz
1 Skarbiński Olgierd 2000 JAMAJKA-ETC.PL
2288 Skąpski Eryk 1980 Słupca
2292 Skąpski Tomasz 1973 Słupca
2320 Skibińska Adrianna 1996 Swarzędz
1622 Skibiński Przemysław 1974 Września
1852 Skitek Emil 1988 Poznań
643 Skoczek Sebastian 1981 UTAL
783 Skoczylas Marta 1976 Pani
1588 Skommer Dagmara 1983 złotniki
1768 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team
949 Skorupinska Anna 1969 Poznań
1315 Skorupińska Paula 1991 Poznań
403 Skowroński Tomasz 1976 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
1157 Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna
142 Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska
1351 Skrzypczak Maria 1990 poznań
1241 Skrzypek Tomasz 1997 POZNAŃ
2487 Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań
1393 Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team
2589 Sławiński Sebastian 1995 Casto team
2356 Słoma Adrian 1990 Kościan
2126 Słowińska Weronika 1986 Szczecin
1543 Słowiński Szymon 1971 Nautilus
1015 Smektała Bartosz 1983 Poznań
1246 Sniegocki Paweł 1978 WUEF CLUB/Stado pędzących ślimaków
726 Sobański Bartosz 1987 Maltańska Grupa Biegowa
1294 Sobaszkiewicz Agnieszka 1978 SWARZĘDZ
890 Sobczak Janusz 1960 Malta Poznań
2545 Sobczak Marcin 1983 Czarne Stopy.SM
918 Sobczak Marcin 1991 WALKA KOSTRZYN
2602 Sobczak Tomasz 1976 Poznań
2111 Sobczyk Krystian 1988 Osiek
337 Sobczyk Krzysztof 1973 KUTNO
273 Sobczyk Marcin 1985 Środa Wielkopolska
105 Sobiech Karol 1982 Night Runners
124 Sobiech Natalia 1987 Night Runners
57 Sobiegraj Jerzy 1949 KB im. Macieja Frankiewicza
458 Sobik Paulina 1983 Środa Wielkopolska
866 Sobkowiak Ewa 1963 Brylant Kórnik
2322 Sobkowiak Maciej 1980 Poznań
687 Sobkowiak Przemysław 1977 Poznań
655 Sobociński Michał 1979 DUDA-CARS
1628 Sobolewski Szymon 1987 Poznań
2586 Socha Rafał 1975 Castorama Team
647 Socha Veronika 1981 UTAL
2269 Soja Aleksandra 1990 SYNTEZA ACTIVE
1183 Sokołowski Paweł 1978 SZADKOBIEGACZE
1077 Solarczyk Marcin 1990 Poznań
732 Solecka Agnieszka 1982 Red Fitness Team
2374 Sołtysiak Damian 1985 Pleszewski Klub Karate
1458 Sołtysiak Jacek 1996 Kleszczewo
2369 Sopata Julita 1975 Drezdenko
2367 Sopata Patryk 1995 Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
2371 Sopata Sławek 1973 Drezdenko
2785 Sosiński Tomasz 1975 SZWAGRY TEAM GNIEZNO
58 Sosna Rafał 1972 KLAS Szpot Swarzędz
1590 Sosnowski Sławomir 1973 POZNAŃ
333 Sowiński Jarosław 1963 TERAZ TULCE MY BIEGAMY
1462 Sójka Paula 1987 SMASH SLOTH
1818 Spiżak Agnieszka 1980 Drużyna szpiku
1635 Spławski Karol 1993 Witkowo
2529 Spychalski Adrian 1979 Team Pleszew
685 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
1440 Spychała Krzysztof 1954 Poznań
2237 Sroka Marcin 1983 Poznań
291 Sroka Michał 1981 Krzyż Wlkp.
1584 Sroka-Majchrzak Anna 1981 Poznań
2618 Stabrowska Katarzyna 1979 Oss
1976 Stabrowski Lech 1979 1979
2619 Stabrowski Tomasz 1979 Oss
2605 Stachecki Paweł 1981 Żandarmi z Poznania
2514 Stachorski Marek 1961 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
2831 Stachowiak Agnieszka 1975 Drużyna M
217 Stachowiak Arkadiusz 1980 Roz(BIEG)ane Białe Tygrysy Jarocin
2823 Stachowiak Jakub 1988 Drużyna M
377 Stachowiak Justyna 1982 Swarzędz
763 Stachowiak Monika 1987 Poznań
2223 Stachowiak Sebastian 2000 Kolka Kosewo
1104 Stachowicz Robert 1977 Ejbry
1055 Stachowski Tomasz 1984 Poznań
1739 Stanicki Adam 1975 KOSTRZYN WLKP.
2696 Staniewski Piotr 1993 TRIGAR Running Team
177 Stanisławska Natalia 1987 natalibre.com
715 Staniszczak Radek 1986 Czempiń
2081 Stankowiak Przemysław 1988 Września
2418 Stańczak Janusz 1960 KB Kosynier Września
452 Stańczyk Joanna 1977 swarzędz
451 Stańczyk Krzysztof 1978 swarzędz
152 Stasik Sonia 1993 Jasin
2166 Stasikowski Bartosz 1983 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
1059 Staszak Arleta 1992 Września
984 Staszak Krzysztof 1981 Rabowice
2185 Staszak Michał 1980 Witkowo Biega
127 Staszewski Bartłomiej 1989 RAJSPORT ACTIVE
1785 Staszkiewicz Izabela 1997 Gniezno
1784 Staszkiewicz Teresa 1995 Gniezno
1551 Staśkowiak Piotr 1988 Rawicz
590 Staturski Tomasz 1984 gRUNwald Team Poznań
368 Stawicki Adam 1961 Oborniki
2584 Stawicki Bartosz 1986 One Team Castorama Swarzedz
1113 Stawowy Jakub 1989 Poznań
2435 Stec Iwona 1990 Wilkowice
2733 Stefański Dariusz 1961 Warszawa
2525 Stein Justyna 1986 Poznań
938 Stepczak Bartek 1988 Poznan
1369 Sterczewski Wojciech 1949 New Qrde Balance
956 Sterzyńska Karolina 1981 Poznań
2799 Stęplowski Maciej 1997 parkrun Poznań
349 Stępniak Krystyna 1965 Swarzędz
2268 Stępniak Rafał 1976 SYNTEZA ACTIVE
2015 Stępniak Tomasz 1983 Luboń
699 Stochaj Marcin 1996 Buk
149 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
2561 Stochmiał Piotr 1972 Gniezno
2132 Stocki Ryszard 1949 Skarpa
1552 Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
1547 Stoiński Karol 1970 Poznań
1886 Stolarek Dorota 1980 Pruszcz Biega
1846 Stolarek Grzegorz 1982 Toczek i Spółka
1701 Stolarski Piotr 1980 KB UE POZNAŃ
2839 Stopa Remigiusz 1991 Grodzisk Wielkopolski
2565 Stranz Wojtek 1981 Ejbry
1966 Straszewski Wojciech 1963 KB/Kostro
1831 Straż Katarzyna 1980 Swarzędz
2458 Strączek Sławomir 1984 Luboń
1236 Streng Cédric 1987 POZNAN
1544 Strożak Dawid 1990 Leszno
1631 Stróżyk Dariusz 1965 Pecna
665 Stróżyna Mariusz 1988 UTAL
2800 Strugała Ewa 1983 Koziegłowy
2802 Strugała Rafał 1977 Koziegłowy
1822 Struzik Piotr 1989 Bevo Team
1575 Strzałkowska Katarzyna 1981 Trigar Running Team
2159 Strzelczyk Elżbieta 1964 Kostrzyn
2158 Strzelczyk Marlena 1989 Kostrzyn
1083 Strzemecki Pawel 1976 Swarzędz
1611 Strzyzewski Piotr 1978 joannajanowicz.com
2360 Strzyżewski Andrzej 1969 Altom Gniezno
1558 Stuczyński Marek 1950 Poznań
2233 Suchorowski Jakub 1981 Rogoźno
2617 Suchorski Sebastian 1980 Kostrzyn Wlkp
1208 Suduł Bartosz 1994 KB Katorżnik Murowana Goślina
716 Sułkowski Remigiusz 1973 Swarzędz
2826 Suplicka Ewa 1988 #Drużyna M
446 Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzedz Team
1149 Susek Karolina 1980 swarzędz
2749 Suwart Marcin 1976 Poznań
2120 Switala Mariusz 1969 Poznan
870 Sypniewski Leszek 1984 Września
2314 Sypuła Maciej 1986 Poznań
2063 Szadeberg Marcin 1988 Poznan
2616 Szafran Krzysztof 1981 TRIGAR Running Team
2203 Szafran Mariusz 1973 Poznań
2265 Szafrański Dominik 1984 #chybaszedłteam
1079 Szaj Krzysztof 1970 Poznań/Kostrzyn
1500 Szaj Luiza 1977 Luboń
1498 Szaj Marek 1978 Poznań
2523 Szajda Tomasz 1979 Karkonosz Running Team
2395 Szajek Bogdan 1953 MSICS Poznań
1288 Szajewska Anna 1987 Poznań
1845 Szalaty Andrzej 1975 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
2818 Szary Kuba 1982 #DrużynaM
559 Szarzyński Łukasz 1982 Polonia Środa
2002 Szczachor Maciej 1982 Askan.pl
2169 Szczepaniak Marcin 1978 Kleszczewo
1191 Szczepaniec Jarosław 1971 :)
1732 Szczepankiewicz Bartosz 1984 Smart Fizjo
2735 Szczepański Krzysztof 1961 UKS Szybki Lopes Nekla
1131 Szczepański Rafał 1974 M4plus
2738 Szczepański Tomasz 1994 UKS Szybki Lopes Nekla
820 Szczerbal Adam 1961 KOŚCIAN TEAM
819 Szczerbal Jędrzej 2000 KOŚCIAN TEAM
817 Szczerbal Marta 1991 KOŚCIAN TEAM
2546 Szcześniak Robert 1965 Potasze
242 Szczęch Bartosz 1981 Poznań
1057 Szczęśniak Marta 1983 Poznań
1058 Szczęśniak Piotr 1983 Poznań
1099 Szczot Krzysztof 1969 kępno
1640 Szczyrba Maria 1958 sowa
1639 Szczyrba Ryszard 1958 sowa
886 Szeląg Marcin 1973 Ossolineum
770 Szeszuła Bartosz 1986 Ujazd
769 Szeszuła Katarzyna 1989 Ujazd
2086 Szeszuła Mariusz 1989 OSP OPALENICA
394 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
1981 Szeszuła Sebastian 1992 parkrun Poznań
388 Szewczuk Leszek 1981 Gowarzewo
678 Szewczyk Agnieszka 1978 Night Runners Września
1777 Szewczyk Artur 1977 PROGPOL
1881 Szewczyk Marek 1955 Cybina Team
1270 Szewczyński Waldemar 1985 Hart Skoki
1614 Szews Andrzej 1974 PKO Bank Polski
812 Szkudlarek Michał 1933 Przysieka Polska
2411 Szlachetka Michał 1981 Night Runners Września
2215 Szlandrowicz Tomasz 1978 POZNAŃ
2569 Szlanga Jakub 1981 Przeźmierowo
2611 Szlanga Łukasz 1975 Born4 ode Running Team
1329 Szmajda Remigiusz 1983 Lewa Strona Korytarza
1880 Szmania Jakub 1981 CYBINA TEAM
659 Szmigiel Tomasz 1981 Czapury
1864 Sznura Przemysław 1973 CYBINA TEAM
195 Sznycer Mirosława 1966 Bukowski Klub Biegacza
1307 Szofer Łukasz 1978 Międzychód
2713 Szolek Bartosz 1988 Srem
2740 Szorcz Artur 1973 SWARZEDZ
454 Szpakowska Dominika 1983 kobietybiegaja.pl/ Brooks
8 Szpot Ireneusz 1961 Szpot
336 Szpot-Marciniak Ewa 1981 SZPOT
1076 Szraube Aga 1977 Chomęcice
2384 Sztul Łukasz 1991 Koscian
1730 Szubarga Tomasz 1987 ROKIETNICA BIEGA
475 Szudobaj Agnieszka 1989 Swarzędz
1595 Szukalski Eugeniusz 1956 Eugeniusz Szukalski
1215 Szukalski Jakub 1982 Poznań
2401 Szukalski Michał 1987 BOLT TRZEMESZNO
1983 Szukała Edyta 1967 PIWNA STOPA
2682 Szukała Marta 1992 PIWNA STOPA
1984 Szukała Wiesław 1966 PIWNA STOPA
625 Szulc Anna 1978 Kamionki
804 Szulc Ewa 1960 Piła
211 Szulc Szymon 1972 Kamionki
1866 Szulczewski Tomek 1984 CYBINA TEAM
1338 Szuleta-Kosicka Agnieszka 1970 KB MANIAC POZNAŃ
2534 Szumińska Irena 1961 KB Wartko
2541 Szumiński Piotr 1990 KB Wartko
991 Szumski Mariusz 1972 Poznań
1616 Szurgot Paweł 1986 pozitive.pl
170 Szuszczyński Michał 1976 1976
1227 Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo
564 Szyc Zuza 1990 parkrun Poznań
1620 Szydłowski Grzegorz 1958 Swarzędz
1621 Szydłowski Leonard 1951 Swarzędz
2344 Szydłowski Zbigniew 1958 Parkrun Poznań
371 Szydrowski Remigiusz 1962 Zalasewo
609 Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań
1559 Szygenda Radek 1981 Koziegłowy
2317 Szykowny Przemysław 1985 Night Runners Września
2531 Szykowny Tomasz 1980 Ejbry
1226 Szymaniak Michał 1993 o co biega
1352 Szymanowski Krzysztof 1993 RehabilitacjaHetman.pl / JW 1517
399 Szymańczuk Jacek 1986 Biegiem Po Zdrowie
2648 Szymańczyk Bartosz 1989 TATA_BIEGA
2397 Szymańska Halina 1961 Rynarzewo
2192 Szymańska Patrycja 1996 Zakrzewo
2490 Szymański Damian 1964 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
334 Szymański Dariusz 1974 Poznań
592 Szymański Janusz 1951 POZNAŃ
378 Szymański Przemysław 1982 Paczkowo
1439 Szymański Tomasz 1983 -
2191 Szymański Witold 1969 Poznań
1342 Szymański Wojciech 1971 Xnet Runners Team
2392 Szymański Zbigniew 1960 Rynarzewo
1154 Szymkowiak Maciej 1986 Poznań
2370 Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza
2388 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
601 Szymkowski Krzysztof 1988 Oborniki
1788 Ściernicki Mariusz 1976 Night Runners Września
1381 Ślebioda Agnieszka 1979 Endinio Team
1380 Ślebioda Andrzej 1975 Endinio Team
1229 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
1865 Ślęzak Łukasz 1988 Cybina Team
816 Śliwińska Justyna 1982 Poznań
1882 Śliwiński Maciej 1976 Cybina Team
955 Ślusarek Grzegorz 1981 pokonacsiebie.pl
1322 Ślusarek Mariusz 1969 Krzywiń
2318 Śmichurski Kacper 1998 Kęsy Team
2113 Śmichurski Przemysław 1969 Kęsy Team
1855 Śmierzchalski Paweł 1983 Konarzewo
1080 Śmigielska Małgorzata 1979 Parkrun Poznań
1496 Śmiglak Magdalena 1984 Poznań
2438 Śmiłowicz Miłosz 1988 GPO
1569 Śniegowski Sławomir 1971 wroniecki klub biegacza
1908 Średziński Bartosz 2000 Gniezno
1907 Średziński Przemysław 1987 Gniezno
1370 Świątek Jarek 1983 Chyby
2296 Świątek-Twardowska Monika 1978 Mamy-Biegamy
407 Świątkowski Paweł 1981 TEAMOCHAL
415 Świder Robert 1976 Poznań
1036 Świerczyński Adrian 1987 -
1277 Świerczyński Bogdan 1961 TOREC Toruń
1933 Świerczyński Grzegorz 1979 endinioteam
2098 Świstek Aleksandra 1990 Poznań
2553 Świt Fabian 1986 Środa Wielkopolska
2010 Świtalski Krystian 1976 Grupa Biegowa Runnersclub.pl Poznań
1048 Świtek Katarzyna 1983 STOWARZYSZENIE POMAGAM AKTYWNIE / www.pomagamaktywnie.pl
1203 Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
1081 Taisner Marcin 1982 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
2484 Talar Patrycja 1986 KB UE Poznań
2327 Talar Roman 1956 TKKF \"Płomień\" Pobiedziska
733 Talarczyk Agata 1990 Komorniki
472 Talarski Przemysław 1975 Swarzędz
386 Talbierz Paweł 1986 P&P Team
1467 Talkowski Grzegorz 1979 1979
2227 Tamas Mateusz 1990 LFC Spółdzielnia Poznań
793 Targoński Sławomir 1980 Poznań
59 Tarnowska Małgorzata 1984 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz
758 Teodorczyk Paweł 1965 Poznań
2775 Tierling Adam 1989 Night Runners
1428 Tobis Elżbieta 1961 Markowe Bieganie
1427 Tobis Marek 1961 Markowe Bieganie
1238 Toboła Beata 1980 Gruszczyn
1084 Tobys Agata 1990 parkrun
613 Tokarski Przemysław 1977 outsider
2450 Tołoczko Przemysław 1986 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
1232 Tomala Monika 1983 Night Runners
244 Tomas Damian 1990 D&W
754 Tomaszewski Adrian 1989 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
2631 Tomaszewski Damian 1993 Ostrzeszów
1181 Tomaszewski Dawid 1976 Komorniki
1356 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
1317 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
2090 Tomaszewski Paweł 1982 Kobylnica
780 Tomaszewski Tomasz 1977 GB Wielkopolscy Biegacze
1408 Tomaszyk Milena 1991 SZYMANOWSKI TEAM /JW1517
1459 Tomczak Adam 1976 ZASUWA-MY
467 Tomczak Błażej 1989 wybierz
1487 Tomczak Karol 1983 Naramowice Biegają
1776 Tomczak Małgorzata 1984 Toczek i Spółka
1505 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
293 Tomczyk Magdalena 1959 KB im. Macieja Frankiewicza
1490 Tomkowiak Jarosław 1970 TOMKO
248 Tomkowiak Mateusz 1997 Swarzędz
1336 Tonder Anna 1981 Team A.F.A.M.
2750 Tonder Filip 1981 Team A.F.A.M. / Night Runners
1453 Tonder Tomasz 1987 Kung-fu mały od chlania do biegania
370 Tonn Aneta 1983 Swarzędz
330 Tonn Tomasz 1980 Swarzędz
2359 Torzecki Jarosław 1985 Krotoszyn
614 Trawiński Sebastian 1978 Poznań
1123 Trębaczkiewicz Maciej 1989 Night Runners Września
1877 Tritt Dawid 1984 CYBINA TEAM
633 Trojanek Adam 1975 Swarzędz
2834 Trojanowski Tomasz 1990 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1682 Tryk Anna 1975 Swarzędz
1888 Tubacki Krzszysztof 1975 Gniezno
1775 Turek Krzysztof 1987 Poznań
855 Twardowski Grzegorz 1965 Gortatowo
630 Twardowski Przemysław 1977 Koziegłowy
2297 Twardowski Radosław 1978 Luboń
1641 Tyblewska Natalia 1985 Natalia
2448 Tyl Bartosz 1985 Poznań
1451 Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
1457 Tyliński Krzysztof 1973 poznań
256 Ubysz Jarosław 1971 Nochowo
789 Uciechowski Karol 1985 Nowe Skalmierzyce
1401 Umyszkiewicz Łukasz 1984 1 RWT SP
1634 Urbaniak Adam 1989 Kalisz
1797 Urbaniak Marika 1998 poznan
2274 Urbaniak Piotr 1963 Poznań
1760 Urbaniak Przemysław 1977 1977
1796 Urbaniak Sławomir 1979 poznan
1556 Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team
621 Urbańczyk Zdzisław 1957 SZSWielkopolska
1537 Urbańska Magdalena 1980 Poznań
1613 Urbański Łukasz 1973 Bolechowo Osiedle
2658 Uzarewicz Robert 1975 FinMan
123 Van Dijk Jean Paul 1966 Poznań
2809 Van Gielle Ruppe Joanna 1985 1985
210 Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu
2737 Wachowiak Karol 1977 Poznań
2044 Wajnor Waldemar 1959 Poznań
1202 Wala Artur 1971 Garbarzyńcy Team
1222 Wala Mariusz 1963 Pobiedziska płomień
602 Walaszczyk Paweł 1982 33blt
2595 Walczak Dariusz 1972 AD NIERUCHOMOŚCI
60 Walczak Dominik 1993 Street Workout Swarzędz | KLAS Szpot Swarzędz
1290 Walczak Jacek 1989 Dobrzyca
495 Walczak Krzysztof 1988 Luboń
2701 Walczak Natalia 1977 WATAHA
2221 Walczak Oliwia 1999 Kolka Kosewo
1619 Walczak Radosław 1981 Brygada RR
2246 Walczak Ryszard 1950 bractwo biegaczy
2163 Walczak-Wojtkowiak Marta 1986 Gostyń
2544 Walenciak Jarosław 1969 Czarne Stopy.SM
1826 Walenczak Magda 1984 Maratończyk Poznań
2757 Walendowski Adam 1990 Dachowa Team
1038 Walkiewicz Marek 1985 Team Iga
2576 Walkowiak Maciej 1974 Poznań
1096 Walkowiak Marek 1973 Pecna Biega
794 Walkowiak Robert 1973 Swarzędz
1714 Walkowiak Ryszard 1963 Luboń
1425 Walkowski Marcin 1991 MCP
1939 Waluszyński Łukasz 1997 Gniezno
1188 Wańdoch Arkadiusz 1982 Poznań
411 Waraczewski Tomasz 1982 KB ILoveZiemek
322 Waraksa Alicja 1989 ITACY BIEGACZE
2156 Warczak Katarzyna 1989 PKO Bank Polski
2155 Warczak Małgorzata 1989 Poznań
618 Wardęga Małgorzata 1995 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.
2677 Wargacka Katarzyna 1979 1979
1394 Warzych Magdalena 1977 KB Wartko
2550 Wasiak Sławomir 1990 Poznań
181 Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka
1955 Wasicka-Jakubek Angelika 1984 Swarzędz
298 Wasielewski Hubert 1979 Wilkowyja
990 Wasielewski Tomasz 1978 Poznań
1952 Wasilewski Adam 1965 Wrocław
2778 Wasilewski Michał 1979 Zalasewo
1409 Wawrzaszek Paweł 1969 Krysiewicz
2386 Wawrzyczek Piotr 1976 Słubice
2148 Wawrzyniak Jerzy 1975 Drużyna Szpiku
283 Wawrzyniak Leon 1955 TKKF Płomień-Pobiedziska
1456 Wawrzyniak Patryk 1988 Śrem - Biegam bo lubię...
2114 Wawrzyniak Tomasz 1980 Poznań
1041 Wawrzynkiewicz Marek 1954 SUMLIŃSKI.PL
450 Wawrzynkiewicz Przemysław 1980 W DRODZE DO CELU
61 Weber Ryszard 1962 KLAS Szpot Swarzędz
2410 Wegner Marcin 1980 Nakło nad Notecią
311 Weinert-Dudzińska Joanna 1959 Borowo-Młyn Team
1103 Weinstok Robert 1972 Poznań
2306 Wenclewska Magdalena 1977 Poznań
2300 Wenclewski Łukasz 1977 Piątkowo na biegowo
393 Wengierek Maria 1993 Poznań
1857 Wentland Maciej 1976 Tęcza Ujście
350 Wermiński Mariusz 1977 Swarzędz
1069 Werner Michał 1994 Biniu
1553 Werowska Małgorzata 1990 Sądów
815 Wesołowska Agnieszka 1988 Poznań
2083 Wesołowski Przemysław 1970 Gniezno
2434 Węgłowski Maciej 1971 Środa Wlkp.
285 Wiaderek Piotr 1984 Poznań
2582 Wiatr Jaroslaw 1968 Polonia Środa
294 Wiatr Tomasz 1974 BZ WBK Runners Team
620 Wiatrowski Zbigniew 1958 Murowana Goślina
1579 Wicher Joanna 1980 Lubliniec
1033 Wicher Michał 1973 Swarzędz
2202 Wicher Romuald 1956 Swarzędz
1850 Wichłacz Michał 1982 BS Truchtacz Dobrzyca
1887 Wichtowski Krzysztof 1964 Zalasewo
1653 Wiczewski Grzegorz 1976 WICIU BIEGA
2103 Wiechecz Sławomir 1985 Plewiska
2368 Wieczorek Dawid 1979 Śrem
1847 Wieczorek Krzysztof 1962 SCIM
62 Wieczorek Maks 1993 Street Workout Swarzędz / KLAS Szpot Swarzędz
661 Wieczorek Michał 1979 UTAL
1108 Wieczorek Sławomir 1974 Wronki
1379 Wieczorek Sławomir 1973 Poznań
391 Wieczorek Szymon 1966 Poznań
2470 Wiejak Mariusz 1971 Śrem
2473 Wiejak Mikołaj 1993 Książ Wielkopolski
2623 Wiejak Radosław 1978 KOSTRZYN
573 Wielgus Arkadiusz 1998 KS Rościsławice
575 Wielgus Jan 1961 ks roscisławice
574 Wielgus Marcin 2000 ks roscisławice
1348 Wiercioch Bartosz 1978 Poznań
567 Wierzbicki Leszek 1975 Polonia Środa
255 Wierzelewska Alina 1992 Drużyna Szpiku
910 Wiese Krzysztof 1983 Poznań
2071 Wiesner Dariusz 1966 Gniezno
515 Wietrzykowska Kasia 1981 Swarzedz
1610 Wietrzykowski Wojciech 1975 Swarzędz
776 Wiezik Henryk 1945 Wałcz
868 Więcek Jacek 1960 niezrzeszony
972 Więckowski Jacek 1973 VELUX-GNIEZNO
202 Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
2053 Wilczewska Anna 1976 Night Runners
865 Wilczyńska Agnieszka 1979 Nesthorn
864 Wilczyński Błażej 1978 Nesthorn
1378 Wilczyński Hubert 1983 Nowe Miasto nad Wartą
2316 Wiliński Adam 1971 Altom Gniezno
589 Wilk Marcin 1985 HANSA-FLEX
906 Wilkowska Kasia 1990 Poznan
1601 Wincenty-Cicha Grażyna 1963 Poznań
1109 Winiarczyk Bartosz 1982 Swarzędz
2194 Winiarska Olga 1978 Poznań
1774 Winiarska-Misiarek Lidia 1977 Poznań
841 Winiarski Jarosław 1975 Winiara Team
226 Winowski Krystian 1984 Swarzędz
408 Wiśniewska Joanna 1976 Bolechowo Osiedle
2650 Wiśniewska Katarzyna 1977 Swarzędz
241 Wiśniewska Smętek Joanna 1977 Robakowo
981 Wiśniewski Mariusz 1972 Unilever Poznań
1100 Wiśniewski Michał 1984 OLX Group
1309 Wiśniewski Slawek 1970 bb
189 Wiśniewski Tomasz 1973 Paczkowo
1021 Witczak Artur 1980 Gostyń
2727 Witczak Dariusz 1969 Poznań
1516 Witczak Grzegorz 1985 KOŹMIN BIEGA
980 Witczak Józef 1963 wiórek
432 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
2692 Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo
911 Witkowiak Maciej 1978 Luboń
1676 Witkowiak Mateusz 1982 Lusówko
1724 Witkowska Aleksandra 1973 ALTO Kamionki
133 Witkowska Joanna 1989 Rogoziński Klub Biegacza
501 Witkowski Robert 1971 Wiry
1723 Witkowski Tomasz 1972 ALTO Kamionki
359 Witt Monika 1984 Policja Poznań
2585 Wittke Przemysław 1987 CASTORAMA SWARZĘDZ - One Team
2599 Wittke Sławek 1975 Swarzedz
2230 Wlaź Dariusz 1963 Parkrun
1075 Wleklik Przemysław 1979 Tata Natalki
2524 Wlodarczyk Beata 1975 Czapury
542 Włodarczyk Sergiusz 1998 Swarzędz
1814 Włodarczyk Tomasz 1977 Witkowo Biega
2241 Włodarski Tomasz 1970 Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego/PIÓREX
617 Włoszyński Marek 1972 LUBOŃ
635 Wodyński Grzegorz 1971 TEAM PLESZEW
2423 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
1405 Wojciechowska Kamila 1992 ZASUWA-MY
2635 Wojciechowska Małgorzata 1976 TRIGAR Running Team
664 Wojciechowska-Bogdziewicz Olga 1976 UTAL
445 Wojciechowski Andrzej 1972 KB Maraton Turek
1515 Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
1583 Wojciechowski Dariusz 1978 Krosno
645 Wojciechowski Jacek 1948 UTAL
12 Wojciechowski Jacek 1985 Poznań
547 Wojciechowski Jacek 1985 Poznań
2060 Wojciechowski Jakub 1985 LION GROUP
230 Wojciechowski Jarosław 1969 Swarzędz
2488 Wojciechowski Krzysztof 1967 Swarzędz
932 Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel
2358 Wojciechowski Marek 1975 brak
942 Wojciechowski Paweł 1977 Team Kęsy
2813 Wojciechowski Paweł 1971 TFP Sport Team
1934 Wojciechowski Szymon 1979 Kostrzyn
417 Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes
2718 Wojciechowski Wojciech 1972 Kobylnica
1750 Wojcieszak Wojciech 1969 Swarzędz
1528 Wojciński Kamil 1993 Rogalinek
2777 Wojda Jacek 1969 Gniezno
2436 Wojna Piotr 1991 Dachser
738 Wojnowski Leonard 1960 Metal-Studio
1327 Wojtaszak Beata 1980 POZNAŃ
2109 Wojtaszek Agnieszka 1990 Kościan
1199 Wojtkowiak Ada 1996 Poznań
2067 Wojtkowiak Katarzyna 1991 Poznań
2162 Wojtkowiak Kazimierz 1984 Gostyń
603 Wojtkowiak Michał 1977 Złotniki
1867 Wojtkowiak Radosław 1981 Kęsy Team
1391 Wojtkowiak Radosław 1981 kęsy team
292 Wojtyniak Leszek 1982 środa wielkopolsa
2776 Wojtysiak Joanna 1990 Night Runners
2437 Wojtyś Karolina 1985 Września
2451 Wojtyś Kuba 1999 Swarzędz
2822 Wolak Jacek 1970 #Drużyna M
847 Wolańska Izabela 1985 Poznań
848 Wolański Karol 1985 Poznań
802 Wolny Karol 1996 KKS Gostyń
1426 Wolny Maciej 1985 Swarzędz
2372 Wołyńska Wioleta 1975 Poznań
852 Woroch Przemysław 1980 Koziegłowy
2520 Wostal Aleksander 1992 Szprotawa
490 Wozniak Marek 1961 FLORIAN CHOJNICE
2765 Woźna Agata 1989 Poznań
1073 Woźniak Marcin 1980 Parkrun Poznań
946 Woźniak Mariusz 1973 woźniaki
854 Woźniak Marta 1985 Mamy-Biegamy
2468 Woźniak Piotr 1960 Srem
2059 Woźniak Szymon 1987 Śrem
1124 Woźniak Tomasz 1957 Poznań
2400 Woźniak Wojciech 1981 Wojciech Woźniak
529 Woźniak-Cieślar Joanna 1975 Żary
704 Woźniczak Maciej 1971 Fehlau RUN Team
2251 Wódkowski Łukasz 1981 Poznań
653 Wójcik Janusz 1974 Night Runners Gniezno
782 Wójcik Kinga 1982 Straż Miejska Żagań/ BBL Żagań
556 Wójtowicz Joanna 1986 Poznań
724 Wrochna Przemysław 1988 Grzebienisko
2014 Wronikowski Alan 1985 Lublin
945 Wronka Małgorzata 1969 Swarzędz
335 Wróbel Łukasz 1982 Swarzędz
1794 Wróblewski Sławomir 1985 Czempiń
2528 Wujewski Michał 1992 Poznań
1909 Wyczkowski Adam 1983 Poznań
2354 Wyduba Agnieszka 1986 Poznań
1868 Wydymus Szymon 1986 Cybina Team
466 Wygoda Paweł 1966 HERBALIFE POZNAŃ
755 Wypychowski Piotr 1955 Drużyna Zenka
63 Wysocka Dorota 1980 KLAS SZPOT
1738 Wysocki Grzegorz 1978 Słupca
893 Wysocki Marcin 1978 malta poznań/KLAS
1753 Występski Jarek 1979 Tanibórz
713 Wystraszewski Marcin 1982 Swarzędz
194 Wzięch Piotr 1984 Wągrowiec
64 Zabel Przemysław 1983 sklepbiegacza.pl
363 Zabielski Józef 1973 Szczecin
958 Zabiszak Michał 1988 Miłosław Biega
1566 Zagierski Wojciech 1990 wojtasTeam
491 Zagozda Tomasz 1961 LUBOŃ
2773 Zagórny Marcin 1988 Tomato Krosno Odrzańskie
424 Zajac Magdalena 1972 Grupa Verbicom
2198 Zajaczkowska Krystyna 1961 Poznań
2128 Zając Leszek 1957 WIJEWO
2115 Zakrzewski Jerzy 1971 poznań
1127 Zakrzewski Michał 1977 bluhd.pl
750 Zakrzewski Robert 1987 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
1267 Zalewska Katarzyna 1979 Swarzędz
1266 Zalita Paweł 1983 Swarzędz
277 Załuski Piotr 1973 Mosina Biega
2047 Zamiara Rafał 1983 POZNAŃ
2075 Zapała Marek 1982 Zalasewo
774 Zapaśnik Jolanta 1979 Biskupice
1479 Zaporowski Krzysztof 1975 Kancelaria Prawna J&N Team
576 Zaremba Janusz 1957 BIEGAJNIA POZNAN
2187 Zaręba Julia 1994 NIE ZA DALEKO
993 Zaroda Zbyszek 1970 KB Aktywni Konin
1377 Zaród Mariusz 1983 Poznań
811 Zastawa Gwidon 1946 Łowęcin
305 Zatoń Grzegorz 1981 Plewiska
2666 Zatorski Darisz 1970 SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO
2199 Zawada Adam 1972 Gruszczyn
1153 Zawadzka Sandra 1992 Swarzędz
1580 Zawadzki Krzysztof 1982 Biskupice
1253 Zawadzki Krzysztof 1956 weteran
941 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977 między dyżurami
1670 Zawłocki Marek 1949 Poznań
1858 Zawodny Mateusz 1986 CYBINA TEAM
2328 Zaworska Agnieszka 1974 BIEGACZE JAROCIN
483 Zaworska Lena 1993 Poznań
1862 Zbierska Anna 1990 Cybina Team
1349 Zbierski Damian 1991 Orzechowo
1863 Zbierski Jakub 1986 CYBINA TEAM
1328 Zborowski Paweł 1969 Plewiska
2399 Zdanowski Marian 1956 Poznań
1540 Zdrojewski Robert 1988 Witkowo Biega
163 Zdziechowska Anna 1948 śrem
162 Zdziechowski Kazimierz 1950 Runner`s power
925 Zembrzuski Sylwester 1984 Poznań
1799 Zendlewicz Marek 1956 Hart Skoki
1020 Zieleśkiewicz Marcin 1984 Poznań
1465 Zielińska Kinga 1973 SPEED FEET' 16
2578 Zielińska Klaudia 1997 Debiutantka :)
1538 Zieliński Jacek 1986 www.pomagamaktywnie.pl
680 Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners
463 Zieliński Maciej 1973 wilda biega
1722 Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela
1245 Zieliński Szymon 1974 Stare Oborzyska
943 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
2420 Zielonka Bogusław 1972 Night Runners Września
2558 Zielonka Kamil 1985 Lusowo
828 Zięba Maciej 1982 BBL Poznań
1504 Zięba Marek 1982 BBL Poznań
1843 Ziętek Sławomir 1961 Szamotuły
2295 Ziętkiewicz Damian 1981 Rozpędzeni wiatrem Golina
1198 Zimmer Dominik 1988 Trigar Running Team
1197 Zimmer Weronika 1988 TRIGAR Running Team
748 Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
1820 Zimny Sebastian 1990 Fundacja małe szczęścia
2836 Ziolkowska Alicja 1973 Alkri
2704 Znoiński Dariusz 1969 SWARZĘDZ
2079 Znojkiewicz Karol 1994 Swarzędz
1421 Zontek Piotr 1974 Poznań
1144 Zowczak Dorota 1983 Poznan
2567 Zwierzyński Mieczysław 1946 Poznań
1778 Zych Michalina 1989 Grodzisk Wlkp.
1330 Zygmunt Szymon 1992 Rogoźno
1343 Żabko Jarosław 1966 Drużyna Szpiku
549 Żak Łukasz 1980 Poznań
2820 Żak Piotr 1970 #DrużynaM
2689 Żakowski Piotr 1974 team insect
674 Żarek Magdalena 1983 Wrocław
673 Żarek Paweł 1983 Wrocław
1680 Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz
1577 Żebrowski Łukasz 1989 Swarzędz
1320 Żera Mariusz 1977 Feniks
1859 Żerko Agnieszka 1995 Gruszczyn
1355 Żminkowski Paweł 1976 ZALASEWO
380 Żmuda Krzysztof 1990 Zalasewo
2615 Żmuda Maciej 1976 Swarzędz
2732 Żuk Mateusz 1983 TRIMIND
227 Żurek Agnieszka 1975 Palędzie
109 Żurek Jan 1960 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
2340 Żurkowska Marta 1990 Swarzędz
1649 Żychlińska Małgorzata 1965 Grodzisk Wlkp.
1581 Żygowski Tomasz 1975 wojtasTeam