Lista startowa

7. Bieg 10km Szpot Swarzędz

Swarzędz 22.04.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 242


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
193 Adamczyk Marek 1978 -
108 Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań
121 Arentowski Michał 1987 CYBINA TEAM
218 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 Poznań
112 Baran Marcin 1988 LST
312 Bartkowiak Marek 1985 ŚREM BESTTEAM
326 Bednarczyk-Szaj Elżbieta 1975 KB Maniac Poznań
331 Bednarek Marcin 1985 Pajęczno
258 Bernacik Jacek 1973 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
191 Berwid Jakub 1980 DRAKAN
164 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
102 Bigajczyk Paweł 1974 Zalasewo
134 Bindas Monika 1991 Poznań
316 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Wielkie
317 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
264 Buśko Tomasz 1980 Swarzędz
180 Chmielewski Michał 1982 Poznań
128 Chojnicki Bartosz 1983 Poznań
231 Chyliński Dawid 1982 Gira się kręci
315 Cieczka Piotr 1980 krzesiny team
107 Dąbrowska Joanna 1983 Poznań
185 Dębski Jan 1952 Sołtys
117 Dominiak Jan 1998 Owińska
235 Dopierała Sławomir 1976 W drodze do celu
118 Dudek Honorata 1980 Polonia Środa
192 Dybizbański Paweł 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
302 Dziabas Mirosław 1986 Czerwonak
119 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
265 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
225 Filipowski Dariusz 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
286 Frankiewicz Krzysztof 1975 KRISTAL
148 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
147 Frankowski Łukasz 1982 Poznań
101 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
113 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel
220 Gajewska Edyta 1987 Wrocław
308 Gałęski Damian 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
249 Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin
142 Gawarecki Tomasz 1977 RABOWICE
120 Gąsiorowski Przemysław 1978 Gniezno
257 Gąska Michał 1984 Kobylnica
162 Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań
267 Gościniak Michał 1990 Elektris
322 Gozdur Michał 1982 Damasławek
104 Górka Piotr 1986 Zaniemyśl
201 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
161 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
263 Grześkowiak Beata 1969 Śnieżna Gęś
261 Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś
262 Grześkowiak Weronika 1997 Śnieżna Gęś
141 Gumienny Grzegorz 1978 Kobylnica
332 Hadrych Marek 1974 Swarzędz
341 Iłowiecka Sandra 1990 Naramowice biegają
274 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
273 Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
291 Jachnik Łukasz 1980 Pysząca
330 Jahns Tomasz 1985 Zalasewo
327 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
244 Janeczek Sara 1994 Biegiem na kebaba
174 Jańczak Łukasz 1985 Poznań
181 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
206 Jaworski Janusz 1963 ZŁAWIEŚ WIELKA
131 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
237 Jóźwiak Jarosław 1976 KP5M
238 Jóźwiak Marek 1952 KP5M
321 Judkowiak Michał 1979 Poznań
198 Junkiert Janina 1978 Swarzędz
240 Juraszek Ewa 1985 Sympatyczny Salon Optyczny
241 Juraszek Kuba 1985 Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina
136 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo biega
187 Kaczmarek Tomasz 1978 Września
229 Kaczmarski Michał 1990 Zalasewo
293 Kaletka Marcin 1982 Komorniki
194 Kaliciak Andrzej 1965 Gorzów Wlkp
175 Kamil Waleriańczyk Kamil 1985 Unstoppable Runners Piotrkowice
207 Kamińska Ewa 1954 Adrenalina Fitness Team
159 Kędzierski Albert 1990 Manieczki
227 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
295 Kłak Ewa 1979 Swarzędz
311 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
298 Kolasiński Maciej 1983 STEICO
183 Komorowski Bartosz 1990 Poznań
189 Konarski Piotr 1974 Zalasewo
116 Konieczny Adrian 1980 Poznań
325 Kopa Jacek 1976 ---
160 Kossowski Mariusz 1974 KIMBALL ELECTRONICS POLAND
210 Kostrzewski Marek 1978 Kos-Bud Gniezno
122 Koszarek Mateusz 1995 Paczkowo
259 Kot Grzegorz 1973 amator
168 Kotarska Elżbieta 1975 Kostrzyn
204 Kowalski Przemysław 1979 Środa Wielkopolska
300 Kozanecki Adam 1976 Jasin
224 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
213 Krasińska Katarzyna 1981 Bydgoszcz
212 Krasiński Piotr 1975 Bydgoszcz
217 Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners
140 Królczyk Krzysztof 1985 Poznań
105 Królik Filip 1982 Poznań
158 Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
172 Krzyśka Tomasz 1981 Studzieniec
156 Kubiak Roksana 1989 Night Runners
297 Kujawa Iza 1983 Jaja Juncewo
252 Kujawa Krzysztof 1984 Jaja Juncewo
279 Kupczyński Dawid 1984 Opalenica
337 Kwiecińska Anna 1979 RÓŻOVE
301 Laskowski Paweł 1979 Nekla
344 Lenartowicz Zbigniew 1942 Niezrzeszony
221 Leonarska Małgorzata 1987 Warszawa
271 Leśniak Tomasz 1978 PARKOWE BRACTWO
219 Leśniewski Dawid 1979 TKKF MPK POZNAŃ
339 Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
196 Lewandowski Jakub 1988 Poznań
144 Lieske Monika 1977 Kobylnica
215 Ligęza Martyna 1974 Poznań
214 Ligęza Piotr 1974 Poznań
260 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
294 Łaganowski Łukasz 1984 Rarámuri Sosnówiec
307 Łagódka Przemysław 1987 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
266 Łasek Bartosz 1984 Elektris
182 Łączyński Henryk 1951 AMATOR
292 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Komorniki
139 Łukasik Michał 1989 Poznań
323 Machonski Bartosz 1974 HitCena.pl
152 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznan
336 Majchrzak Marcin 1990 człuchów
223 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
296 Mandziak Rafał 1979 Poznań
334 Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM
125 Marciniak Aleksander 1983 Szpot
269 Marciniak Joanna 1989 Poznań
270 Marciniak Maciej 1964 Poznań
256 Marek Przemysław 1981 ELEKTRIS
129 Matusiewicz Robert 1973 DRUŻYNA Z GRUSZCZYNA
314 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
313 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
283 May Marcelina 1986 Dzika Drużyna
284 May Wiktor 1957 DzW2
146 Mecler Sławomir 1981 Mielżyn
165 Michalak Filip 1984 Poznań
166 Michalak Grzegorz 1959 Looksfera/M-Tronic
167 Michalski Michał 1985 Swarzędz
138 Mierzwa Miroslaw 1975 Darłowo
155 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
340 Mikołajczak Damian 1991 Gądki
123 Miller Małgorzata 1982 Poznań
127 Miller Piotr 1980 Poznań
342 Młodziński Dawid 1989 Jarocin
188 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
303 Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk
280 Mułkowski Daniel 1984 Opalenica
288 Najewski Marcin 1982 Poznań
202 Niczyporuk Ireneusz 1975 brak
106 Nienadowski Mateusz 1978 M A T E Ł K A
236 Nowacki Bartosz 1984 Swarzęrdz
333 Nowacki Przemysław 1984 Drużyna Rezerwistów
208 Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina
110 Ntuli Anthony 1973 poznan
319 Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
205 Patalas-Szymkowiak Joanna 1974 Swarzędz
245 Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba
289 Pawlicki Marcin 1982 Poznań
197 Pawlikowski Sebastian 1989 KB Maraton Turek
234 Pawłowska Wioleta 1987 1987
282 Piechota Elżbieta 1969 BIEGA DLA SIEBIE
281 Piechota Mariusz 1968 WAŁCZ
135 Piekielski Łukasz 1988 Poznań
163 Podwójski Paweł 1968 sfinks
133 Podwójski Tomasz 1971 Promienko
211 Pohl Paweł 1974 Trepko Runners
320 Połomski Łukasz 1981 P&K TEAM
186 Prabucki Krzysztof 1977 WITKOWO BIEGA
143 Pruszkowski Szymon 1973 Swarzędz
209 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
278 Przybył Romuald 1979 1979
246 Przybyła Przemysław 1982 Poznań
145 Przybysz Bartosz 1990 SALON URODY MONIKA
130 Purczyński Krzysztof 1994 Bogucin
173 Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
277 Radzi Sławomir 1978 Czarnków
226 Ratajczak Przemysław 1983 Swarzędz
230 Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
305 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz
255 Respondek Anna 1983 Zielona Góra
287 Rezlewicz Karol 1985 Poznań
272 Rocławski Sławomir 1972 Parkowe Bractwo
254 Rozmarynowski Krzysztof 1989 Kościelec
190 Rozwadowski Dominik 1977 Kostrzyn
328 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power
285 Różański Marek 1970 RUNNER'S POWER
153 Rybarczyk Kasia 1981 BS BIEGA
338 Rybarczyk Robert 1972 Zalasewo
276 Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC
310 Sierzant Adrian 1989 Poznan
248 Skakun Michał 1998 PMI Runners
103 Skrzypczak Karol 1972 Poznań
203 Smuga Łukasz 1985 CSWL Poznań
132 Sobiech Karol 1982 Night Runners
222 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
290 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz
169 Stachowiak Kamil 1994 RZK Team
318 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
170 Strzałkowska Katarzyna 1981 Luboń
184 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne
324 Szaj Krzysztof 1970 Poznań/Kostrzyn
124 Szczepański Artur 1975 Warszawa
151 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
233 Szkudlarek Łukasz 1988 Poznań
343 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
179 Szumski Mariusz 1972 AMMM TEAM
114 Szustakiewicz Hanna 1968 Poznań
115 Szustakiewicz Mariusz 1970 Poznań
178 Szymańska Ewa 1979 Poznań
177 Szymański Janusz 1951 Poznań
176 Szymański Krzysztof 1980 Poznań
137 Szymański Remigiusz 1957 Walka Kostrzyn
111 Szymoniak Bartosz 1984 Drużyna Szpiku
253 Szyszka Ireneusz 1989 Daszewice
109 Taborowska Malwina 1984 Poznań
304 Teodorczyk Paweł 1965 Poznań
309 Tomaszewski Adrian 1989 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
268 Tomaszewski Dawid 1976 KOMORNIKI
216 Tomczyk Andrzej 1971 ELEKTRIS
243 Tomczyk Maciej 1975 Poznań
329 Tomczyk Paweł 1996 ELEKTRIS
228 Tykwic Maciej 1979 ELEKTRIS
126 Van Dijk Jean Paul 1966 Poznań
239 Wermiński Mariusz 1977 Fala Swarzędz
154 Wiśniewski Tomasz 1973 Paczkowo
299 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
171 Witkowska Joanna 1989 Rogoziński Klub Biegacza
199 Włoszyński Marek 1972 LUBOŃ
250 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
150 Wojciechowski Jarosław 1969 Swarzędz
247 Wojcieszak Krzysztof 1984 Poznań
251 Wódkowski Łukasz 1981 Poznań
335 Wygoda Paweł 1966 HERBALFE POZNAŃ
242 Załęski Krzysztof 1989 1989
200 Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela
306 Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
195 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
275 Żak Łukasz 1980 Poznań
157 Żurek Piotr 1986 Democo Running Team