Lista startowa

7. Bieg 10km Szpot Swarzędz

Swarzędz 22.04.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 2857


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
2773 Gręda Dorita 1994 #doritarun
193 Adamczyk Marek 1978 -
402 Razik Tadeusz 1952 -
668 Misiaczyk Robert 1976 -
669 Rybczyńska-Misiaczyk Iwona 1976 -
1368 Olszewska Ewa 1991 -
1470 Dawidowski Maciej 1979 -
1548 Gruszka Stanisław 1957 -
2153 Stachowski Jarosław 1977 -
2267 Januszkiewicz Katarzyna 1975 -
2786 Pniewski Tomasz 1972 -
2806 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 -
2883 Krauze Piotr 1994 -
2978 Dettlaff Remigiusz 1980 -
325 Kopa Jacek 1976 ---
2764 Deckert Jan 1954 ---
1396 Koperska Małgorzata 1989 ---------
1590 Umyszkiewicz Łukasz 1984 1 RWT SP
303 Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk
2947 Krakowski Piotr 1990 17 WBZ
2002 Jakubowski Piotr 1979 19 stycznia
2615 Rosińska Janina 1936 1936
504 Biczyc Kazimierz 1949 1949
760 Sztul Michał 1957 1957
2612 Szymański Zbigniew 1960 1960
1364 Kosicki Dariusz 1966 1966
1729 Bąbelek Wojciech 1966 1966
1080 Mikołajczewski Mariusz 1967 1967
1023 Zborowski Paweł 1969 1969
1793 Rekowski Robert 1969 1969
1588 Rojtek Waldemar 1970 1970
1865 Lehnhardt Wiesław 1970 1970
2322 Grzeszkowiak Bogumiła 1968 1970
567 Gola Grzegorz 1971 1971
2683 Janiszewska Anna 1971 1971
2022 Błaszczyk Daniel 1972 1972
1540 Grzeszczak Karol 1973 1973
962 Szymański Dariusz 1974 1974
973 Haise Sebastian 1975 1975
1277 Siwiaszczyk Tomasz 1975 1975
1921 Gawrońska-Garstka Magdalena 1976 1976
1929 Fręśko Mirosław 1976 1976
2549 Puk Adam 1976 1976
2280 Pawłowska Dorota 1978 1978
278 Przybył Romuald 1979 1979
576 Zachaś Mateusz 1980 1980
595 Załóg Paweł 1980 1980
2087 Adamczewska Paulina 1981 1981
2139 Jamroszczyk Przemyslaw 1981 1981
2914 Oliwecki Rafal 1981 1981
2946 Klimczak Joanna 1981 1981
2046 Szymańska Justyna 1982 1982
1185 Willer Miłosz 1981 1983
1208 Jarysz Piotr 1984 1984
496 Szeszuła Bartosz 1986 1986
234 Pawłowska Wioleta 1987 1987
349 Zimmer Dominik 1988 1988
242 Załęski Krzysztof 1989 1989
1598 Szczepanek Monika 1990 1990
967 Byczyk Andrzej 1958 1994
1901 Jarczyński Adam 1995 1995
2707 Burmistrzak Sara 1995 1995
832 Czajka Michał 1981 3-M Triathlon Team
607 Klój Krzysztof 1962 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
616 Krajewski Robert 1979 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
1244 Rzepa Krzysztof 1979 31 baza lotnictwa taktycznego Poznań
387 Herman Artur 1970 31 BLT
404 Proszowski Jarosław 1970 31 BLT
1779 Czarnecki Arkadiusz 1969 31.BLT
355 Ciechan Piotr 1978 33 BLTr.
1411 Nowicki Krystian 1979 33BLTr
1894 Walaszczyk Paweł 1982 33bltr
583 Krakowski Tomasz 1975 4ŻYWIOŁY
584 Wieczorek Monika 1982 4ŻYWIOŁY
477 Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
1733 Jeżak Zuzanna 1986 5 minut dystansu
1734 Matysiak Adam 1988 5 minut dystansu
1824 Kida Tomasz 1972 62-020
2509 Kraszkiewicz Andrzej 1982 8-Pak Poznań
2576 Krupa Mariusz 1982 8-Pak Poznań
585 Jakubiak Olimpia 1995 950109
486 Klupczyńska Karolina 1995 @strong_runnerka
2111 Glapa Beata 1990 Accor Hotels
2133 Muss Aleksander 1973 ACE OF SPADES
2953 Musiiatchenko Dmitry 1991 achilles leszno
2910 Rypień Karolina 1984 ACIVE LIFESTYLE
2844 Przytula Adam 1987 ACTIVE LIFE STYLE
2749 Juskowiak Marek 1975 Active lifestyle
2750 Kozak Adriana 1975 Active lifestyle
2976 Juskowiak Rafał 1983 ACTIVE LIFESTYLE
2977 Woźniak Jacek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
810 Pawłowski Fabian 1982 Active Nekla
1646 Bilski Tomasz 1975 ACTIVE NEKLA
207 Kamińska Ewa 1954 Adrenalina Fitness Team
2023 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team
2906 Szukała Marta 1992 Advatech
1703 Kuzdrowska Jadwiga 1976 AFTER PARTY
1135 Bursiak Agnieszka 1976 After Party Team
1136 Bursiak Marianna 2002 After Party Team
2493 Marciniak Krzysztof 1987 AgnieszkaRUNTEAM
2554 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO
2400 Dłużyński Jakub 1980 Allianz Running Team
1348 Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno
2574 Witkowski Tomasz 1972 ALTO Kamionki
735 Aleksandrowicz Bartosz 1987 ALTOM Gniezno
1052 Pater Marcin 1987 Altom Gniezno
1205 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
2080 Majorczyk Darek 1977 Altom Gniezno
44 Kozłowski Klaudiusz 1971 Altom Gniezno
2657 Karasiewicz Piotr 1962 Altom Gniezno
2728 Hołderny Norbert 1980 ALTOM GNIEZNO
1615 Olek Maciej 1989 Aluminium Konin
2919 Siejakowska-Chruszcz Alina 1966 am studio
2957 Chruszcz Laura 2001 AM STUDIO S.C. A.SIEJAKOWSKA-CHRUSZCZ, M.CHRUSZCZ
182 Łączyński Henryk 1951 AMATOR
259 Kot Grzegorz 1973 amator
2349 Piaskowski Paweł 1972 amator
1838 Nogaj Marcin 1979 Amator Predator
17 Ławski Rafał 1976 Ambasador Festiwalu Biegów
573 Stołowski Robert 1976 Amica
838 Miciukiewicz Piotr 1979 Ammigo
1378 Jaśniewicz Mateusz 1987 ammigo swarzędz
179 Szumski Mariusz 1972 AMMM TEAM
2438 Szymańska Anita 1998 Anita biega bo lubi
772 Gębiak Piotr 1984 Antkowiak Gębiak i Wspólnicy
970 Jankowski Adam 1993 Antkowiak Gębiak i Wspólnicy
958 Antkowiak Jakub 1984 Antkowiak Gębiak i Wspólnicy s.c.
965 Antkowiak Piotr 1982 Antkowiak Gębiak i Wspólnicy s.c.
1249 Szofińska Lidia 1992 Antkowiak Gębiak i Wspólnicy s.c.
2792 Taciak Sebastian 1976 Antoninek Poznań
2604 Olichwer Artur 1979 AntonTeam
2699 Ofierzyński Roman 1952 Arch
513 Lewandowska Anna 1989 Archery Games
518 Chudy Piotr 1981 Archery Games
1659 Kaźmierczak Hubert 1988 ARJO team
1660 Werner Michał 1994 ARJO team
1299 Jankowski Tomasz 1986 Arka Bhp
2613 Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
750 Płaza Artur 1985 ARTEK
2597 Gorzelańczyk Paweł 1996 AstroRun
1343 Ignerska Rozalia 1982 Azazel
2309 Wyrwińska Jadwiga 2001 AZS AWF Poznań
2715 Kuczma Staś 2001 AZS AWF Poznań
2448 Baraniak Zuzanna 1997 AZS Poznań
748 Gierasińska Dagmara 1997 AZS UAM POZNAŃ
1346 Frąckowiak Ewelina 1976 b*JE*gam
1972 Junikowski Maciej 1993 B.O.L.S. Swarzędz
1617 Stasik Leszek 1978 BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL
1619 Stasik Jędrzej 2001 BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL
2492 Stasik Magdalena 1978 BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL
1415 Zajączkowska Krystyna 1961 Babki
8 Bartoszak Lidia 1973 Bartoszak-Biegi/Saucony
2658 Prałat Tomasz 1981 Batalion Wiejski Skrzetuszewo
1118 Garbacki Ryszard 1953 BATORY
456 Nowak Józef 1955 BBC SKÓRZEWO
854 Kosmaczewska Małgorzata 1968 bbl
1097 Witkowski Leszek 1976 BBL
1555 Kominowski Piotr 1953 BBL
729 Sadziński Beniamin 1978 BenSad Kościan
807 Rawecki Robert 1977 BeOne
806 Wieliczko Aleksandra 1981 BeOne
1634 Taciak Karol 1981 BEST TEAM
917 Dziechciowska Magdalena 1984 Best Team Śrem
2415 Bartkowiak Sylwia 1984 BESTTEAM ŚREM
2952 Błaszyk Mateusz 1987 BetonowyWojtek.pl
1289 Tokarski Przemysław 1977 betterlive
1680 Struzik Piotr 1989 Bevo team
859 Przybylak Adam 1991 bez
2787 Oracz Mateusz 1988 Bez Litości / Kalenji by Decathlon
876 Kozierska Natalia 1986 Beze Zeze
2427 Buchert Karina 1994 Będlewo
1010 Wiśniewski Andrzej 1985 Biedrusko
2820 Kaczorowska Beata 1977 Biedrusko
282 Piechota Elżbieta 1969 BIEGA DLA SIEBIE
2733 Krovlaidis Sergii 1978 Biegacz
432 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
2214 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci
410 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
1934 Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin
419 Drabarek Agata 1989 Biegacze Świnoujście
2286 Przybysz Artur 1993 Biegaj po endorfiny
2025 Strzelczak Łukasz 1988 Biegaj z WSL
874 Piaskowski Dominik 1981 Biegająca Egzekucja / Beze Zeze
1951 Sarama Arkadiusz 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
590 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
2355 Liban Zygfryd 1943 BIEGAJĄCY TCZEW
108 Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań
1783 Marcinkowski Roman 1965 Biegajnia poznań
400 Zalewska Katarzyna 1979 Biegam bo lubię
375 Krajewski Krzysztof 1976 Biegam bo lubię :)
2433 Kamiński Krzysztof 1978 Biegam dla zdrowia
1710 Janowski Janusz 1983 biegam sam
1943 Nowak Katarzyna 1989 Bieganie na Śniadanie
1946 Jarosińska Barbara 1987 BIEGANIE NA ŚNIADANIE
2135 Marciniak Irmina 1982 Bieganie na Śniadanie
1945 Pelec Albert 1986 Bieganie na Śniadanie w Śmiglu/Speed Feet 16
244 Janeczek Sara 1994 Biegiem na kebaba
245 Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba
2445 Nawrocki Wiktor 1983 Biegmundurowych.eu
392 Stachowski Mateusz 1975 Biegnę bo chcę.
1356 Koperski Grzegorz 1975 Bike & Run Friends
1379 Koperski Jakub 2001 Bike & Run Friends
641 Zapaśnik Jolanta 1979 biskupice
1538 Zawadzki Krzysztof 1982 Biskupice
2131 Malicki Przemysław 1975 Biskupice
2692 Matelska Kasia 1969 Biskupice
20 Krobski Jarosław 1981 Biskupice WLKP
2785 Skowrońska-Bizan Małgorzata 1974 BIZON`S CREW
2850 Blaszka Lidia 1986 Blaszka Team :)
1795 Redziak Janusz 1970 Bledzew
625 Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel
626 Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel
1699 Rogozinski Michał 1984 Błażejewo
379 Koterba Piotr 1975 BNIN
1175 Idzikowska Julia 2000 BOBBY'S TEAM
1176 Urbańska Alexia 1972 BOBBY'S TEAM
1537 Pańczyszyn Stanisława 1958 BODYWORK
1655 Klewenhagen Miłosz 1987 Bogdanowo
2307 Nawrocki Marcin 1986 Bogowie Dzielnicy
130 Purczyński Krzysztof 1994 Bogucin
1681 Strzemkowski Jan 1977 Bogucin
2515 Staszko Michał 1984 Bojanowo
1338 Urbański Łukasz 1973 BOLECHOWO OSIEDLE
1423 Rosińska Magdalena 1987 BOLT Trzemeszno
2721 Nowaczyk Zygmunt 1963 BOLT Trzemeszno
1188 Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team
451 Weinert-Dudzińska Joanna 1959 Borowo-Młyn Team
1128 Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team
1274 Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team
1604 Stokowski Jarosław 1989 Borowo-Młyn Team
2290 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team
2291 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team
2293 Stokowski Dominik 2002 Borowo-Młyn Team
1829 Juszczak Andrzej 1957 Borówiec
783 Cichocki Robert 1974 BOSCH SERWIS OLSZEWSKI
2262 Pytlewski Marcin 1979 Boss
1928 Kozłowski Gabriel 1973 Bóbr Tłuszcz
1405 Malik Jakub 1993 Bractwo Malików
753 Malik Karol 1981 Bractwo Malików / KGB Mosina
202 Niczyporuk Ireneusz 1975 brak
732 Brzezinska Monika 1990 brak
733 Żakowiecka Marta 1991 brak
1132 Guszczyński Marcin 1985 brak
2057 Górka Dariusz 1985 brak
2179 Cybulski Jarosław 1953 brak
2196 Niedzielski Roman 1985 brak
2766 Dominiak Arkadiusz 1979 brak
746 Plocieniczak Łukasz 1988 Breaking3
2498 Rosiński Marcin 1987 Bridgestone Poznań
2137 Skubiszak Andrzej 1966 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
2249 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
1304 Jankowski Jakub 1988 Brodowo
2195 Ancukiewicz Magdalena 1986 Brodowo
1021 Marcinowski Krzysztof 1977 BROKERZY24
1718 Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna
1460 Skowronek Przemysław 1980 Bruczków
1114 Chmiel Piotr 1973 Brwinów
655 Sobkowiak Ewa 1963 Brylant Kórnik
1657 Mika Józef 1960 Brylant Kórnik
2218 Dziadek Adrian 1994 Brzeziny
153 Rybarczyk Kasia 1981 BS BIEGA
1363 Zymny Daniel 1989 BS Truchtacz Dobrzyca
1491 Muszyński Andrzej 1953 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
1493 Śliwa Nikola 2001 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
1494 Lewera Mateusz 2001 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
2601 Kowalczyk Aleksandra 1965 BUD-DAR GNIEZNO
1749 Przewoźny Piotr 1983 Buk
2667 Haj Tomasz 1974 Buk
2668 Haj Dobromiła 1975 Buk
1367 Plewa Łukasz 1983 Buka
2822 Olejnij Maciej 1989 Burning Runners
562 Bednarczyk Jakub 1972 BV
2706 Bartoszewska Joanna 1981 BWM
213 Krasińska Katarzyna 1981 Bydgoszcz
212 Krasiński Piotr 1975 Bydgoszcz
536 Krysztofiak Sławomir 1965 BYDGOSZCZ
1805 Prusakowski Cyprian 1988 Bydgoszcz
2107 Marek Mariusz 1968 byle do mety
1686 Mazurek Piotr 1998 Bytkowo Triathlon Team
944 Dobroszewski Przemysław 1971 BZ WBK Runners Team
1254 Besz-Malinowska Katarzyna 1973 BZ WBK Runners Team
1504 Janik Paweł 1988 BZ WBK RUNNERS TEAM
2533 Serafin Robert 1987 BZ WBK Runners Team
1684 Mazurek Paweł 1968 BZWBK Runners Team
1746 Piaskowski Łukasz 1974 BZWBK RUNNERS TEAM
1825 Mueller Mariusz 1982 Camping Malta
1315 Blimel Olga 1986 CASTORAMA KOMORNIKI
1316 Blimel Marcin 1979 CASTORAMA KOMORNIKI
1452 Dachtera Adrianna 1990 Castorama Komorniki
1483 Silski Artur 1991 Castorama Komorniki
1485 Maćkowiak Maciej 1981 Castorama Leszno
2711 Seń Adrian 1981 Castorama Leszno
2725 Seń Dagmara 1982 Castorama Leszno
986 Matecka Barbara 1977 Castorama POZNAŃ
1048 Mroczkowska Magdalena 1978 CASTORAMA Poznań
1065 Kaptur Izabela 1975 Castorama Poznań
1077 Muszyński Wojciech 1984 Castorama Poznań
1078 Jarmużek Aneta 1979 CASTORAMA Poznań
1376 Nowaczyk Krzysztof 1992 Castorama Poznań
1873 Maciejewski Roland 1988 Castorama Swarzedz
712 Stawicki Bartosz 1986 Castorama Swarzędz
893 Kałwińska Sylwia 1978 Castorama Swarzędz
1049 Makowski Rafał 1989 Castorama Swarzędz
1372 Wójcik Lilanna 1980 Castorama Swarzędz
1380 Kaczkowski Jacek 1996 Castorama Swarzędz
1484 Maćkowiak Dorota 1990 Castorama Swarzędz
1503 Jankowski Rafał 1993 Castorama Swarzędz
1525 Socha Rafał 1975 CASTORAMA SWARZĘDZ
1612 Mikołajczak Patryk 1981 Castorama Swarzędz
1882 Napierała Mateusz 1990 Castorama Swarzędz
1917 Wittke Przemysław 1987 CASTORAMA SWARZĘDZ
2118 Brodnicki Maciej 1976 Castorama Swarzędz
164 Biedalak Krzysztof 1984 Castorama Swarzędz
2432 Dekiert-Frąckowiak Katarzyna 1980 Castorama Z.G.
1182 Zimowska Zuzanna 1985 Castorama-Murawa
2703 Milczarek Norbert 1979 Cekanów
1687 Kaptur Danuta 1968 ChampionMan Team
1690 Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team
1979 Narloch Andrzej 1969 Charty z Chartowa
1057 Graumann Janusz 1972 Chodecz
1058 Graumann Agnieszka 1973 Chodecz
1637 Łukaszczyk Krzysztof 1979 Chodzież
263 Kaczmarek Arkadiusz 1995 Chomęcice
1245 Paetz Filip 1995 Chomęcice
1038 Karge Radosław 1983 Chrzypsko Wielkie
805 Pawłowski Krystian 1980 Chwalibogowo
1648 Bilska Renata 1973 Chwałki Run
2843 Swiatek Jarek 1983 Chyby
1458 Mielcarek Sławomir 1970 Chyby Team
1728 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz.
2251 Prentki Jarosław 1968 Cityzen Poznań
2878 Michałowski Henryk 1941 CityZen Poznań
1701 Roszak Wojciech 1983 CK DEZERTERZY
1702 Błahut Michał 1983 CK DEZERTERZY
1582 Lewandowska Marta 1987 CLIP Logistics
1583 Pawlak Błażej 1981 CLIP Logistics
2277 Jaśkowiak Michał 1982 Co nas podkusiło
2423 Górniak Jerzy 1965 CO NAS PODKUSIŁO
528 Robakowski Paweł 1975 Concordia Runners Team
2796 Paciej Anna 1985 Concordia Runners Team
928 Sip Sławomir 1989 CONNECTOR TEAM
1768 Włodkowski Dariusz 1984 Coraz bliżej mety
821 Sawikowski Paweł 1985 CP Trade
2346 Urbaniak Tomasz 1988 Crocodigy
1062 Dowgird Dariusz 1973 CSWL
2173 Kulesza Adam 1983 cswl Poznan
203 Smuga Łukasz 1985 CSWL Poznań
1256 Klim Piotr 1974 Cswl poznań
2180 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd
1967 Siemiaszko Kamil 1984 CSWLąd Poznań
121 Arentowski Michał 1987 CYBINA TEAM
425 Krygowski Maciej 1971 Cybina Team
632 Pietrzak Marek 1980 CYBINA TEAM
1330 Szulczewski Tomek 1984 cybina team
1333 Chojniak Wiesław 1973 Cybina Team
1335 Sznura Przemysław 1973 CYBINA TEAM
789 Śmichurski Przemysław 1969 Cybina Team
790 Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team
1336 Marek Daniel 1974 Cybina Team
1337 Ślęzak Łukasz 1988 Cybina Team
2257 Zawodny Mateusz 1986 CYBINA TEAM
2258 Graczyk Adrian 1988 CYBINA TEAM
2259 Tyll Agnieszka 1990 CYBINA TEAM
1332 Brzozowski Szymon 1972 CYBINA TEAM
1334 Michałowski Robert 1976 CYBINA TEAM
2254 Kucharski Piotr 1963 Cybina Team
1966 Pietrasz Dagmara 1981 Cybina Team
2255 Filipiak Marcin 1984 Cybina Team
2256 Filipiak Magda 1983 Cybina Team
1331 Jankowski Dariusz 1992 Cybina Team
2381 Kuczma Maciej 1973 Cybina Team
2510 Kościelniak Marek 1977 CYBINA TEAM
2640 Matuszewski Krzysztof 1991 CYBINA TEAM
2352 Włodarczyk Beata 1975 Czapury
277 Radzi Sławomir 1978 Czarnków
987 Wróblewski Sławomir 1985 Czempiń
2651 Dębowska Aleksandra 1985 Czempiń
2126 Pęczek Zbigniew 1987 Czempisz
2151 Nowak Józef 1969 Czerlejnko biega
1552 Smułczyński Mariusz 1992 Czerlejno
2420 Przepióra Krzysztof 1989 Czerlejno
1569 Polus Alina 1990 Czerniejewo
2765 Polus Kamilla 1964 Czerniejewo
1171 Krygier Michał 1980 CZERNIEJEWO BIEGA
2982 Olijnyk Pawel 1988 Czernigiw
2983 Olijnyk Swietlana 1985 Czernigiw
1440 Praczyk Marek 1974 Czerwonak
1938 Janos Sylwia 1974 Czerwonak
2655 Nowak Maciej 1970 Czerwonak
694 Tyczyński Krzysztof 1980 Czerwonak Biega
1194 Błachowiak Małgorzata 1968 czerwonak biega
1325 Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega
1858 Cyraniak Urszula 1971 Czerwonak Biega
171 Witkowska Joanna 1989 Czerwonak Biega
2526 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
2556 Kędziora Rafał 1977 czerwonak biega
336 Majchrzak Marcin 1990 człuchów
1141 Mazurek Piotr 1983 Czmoń
2461 Piątkowski Artur 1975 Czmoń
322 Gozdur Michał 1982 Damasławek
1005 Mocek Marek 1998 Danflor Team
1492 Michalak Grzegorz 1997 DANFLOR TEAM
1151 Paluszak Dariusz 1975 Dariusz Paluszak
138 Mierzwa Miroslaw 1975 Darłowo
155 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
863 Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska
253 Szyszka Ireneusz 1989 Daszewice
925 Borowiec Kinga 1982 Daszewice
1350 Kaźmierczak Dariusz 1969 Daszewice
1516 Bieńczak Łukasz 1979 Dąbcze
509 Nowaczyk Piotr 1981 Dąbrowski Team
1840 Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka
1841 Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka
2156 Mazur-Łączna Malwina 1988 Dąbrówka
2157 Łączny Tomasz 1988 Dąbrówka
2405 Borkowski Marcin 1977 Dąbrówka
2661 Początek Błażej 1982 Dąbrówka
2793 Kędzia Karolina 1982 Dąbrówka
2797 Kędzia Michał 1981 Dąbrówka
2836 Zawadzka Aleksandra 1993 DD Running Team
2826 Dawidziuk-Gosk Diana 1994 DD Runnning Team
2827 Gosk Dominik 1992 DD Runnning Team
2881 Ziółkowski Mieczysław 1965 Decathlon Team Inowrocław
2882 Lewandowski Władysław 1954 Decathlon Team Inowrocław
1561 Fleter Mateusz 1988 DECORA RUNNING CLUB
157 Żurek Piotr 1986 Democo Running Team
879 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
981 Iszkuło Grzegorz 1973 Dendrorunners
1112 Chmura Daniel 1973 Dendrorunners
2070 Budnik Eryk 1987 Dębogóra
1187 Sikora Dawid 1976 dęborzymianie
2893 Jozwiak Pawel 1981 DHL TEAM
1317 Krych Jakub 1976 Dirty Sparrows
1320 Rybszleger Paweł 1975 Dirty Sparrows
24 Grzegorski Tomasz 1977 Dominowo
1566 Zieliński Sławomir 1985 Dopiewiec
627 Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
701 Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
191 Berwid Jakub 1980 DRAKAN
1543 Król Dariusz 1964 Dream Run
1253 Ratajczak Sławomir 1977 DRUZYNA SZPIKU
1758 Matysiak Karol 1974 DRUZYNA SZPIKU/ OSH w biegu
2271 Kacprzycki Tomasz 1986 Drużyna Biegowa Lecha Poznań
657 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
2907 Przybytkowski Krzysztof 1974 Drużyna Jezusa
2098 Rożek Michał 1986 Drużyna Lecha Poznań
333 Nowacki Przemysław 1984 Drużyna Rezerwistów
111 Szymoniak Bartosz 1984 Drużyna Szpiku
223 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
526 Piechota Marcin 1982 Drużyna Szpiku
537 Krzanowski Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
870 Przybylski Piotr 1982 DRUŻYNA SZPIKU
931 Mis Roman 1953 Drużyna Szpiku
1012 Lalka Artur 1987 DRUŻYNA SZPIKU
1013 Sawicki Marcin 1981 DRUŻYNA SZPIKU
1133 Sammler Katarzyna 1982 Drużyna Szpiku
1232 Sierant Krzysztof 1995 DRUŻYNA SZPIKU
1465 Skoczylas Anita 1973 Drużyna Szpiku
1496 Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku
1723 Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku
2175 Roszyk Tomasz 1979 Drużyna Szpiku
2176 Roszyk Magdalena 1980 Drużyna Szpiku
2243 Durczak Sławek 1977 Drużyna Szpiku
2495 Siwiak Krzysztof 1998 Drużyna Szpiku
2956 Szagżdowicz Mateusz 1982 DRUŻYNA SZPIKU
2653 Paczkowski Gerard 1976 Drużyna Szpiku/ Team Aktywny Stęszew
305 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz
129 Matusiewicz Robert 1973 DRUŻYNA Z GRUSZCZYNA
913 Nogły Artur 1975 drużyna za pisiąt groszy
1487 Marcinek Tomasz 1984 Drużyna Zbója
14 Czub Andrzej 1967 Drużyna Zenka
1393 Wypychowski Piotr 1955 Drużyna Zenka
539 Spiżak Agnieszka 1981 DrużynaSzpiku
2189 Żak Maciej 1978 DUNI POLAND
2212 Langowski Mateusz 1991 Duni Poland
1122 Meller Łukasz 1978 Dwuosobowy Klub Sportowy
2424 Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga
2365 Lewicki Włodzimierz 1959 Dziadek biega
1606 Zontek Piotr 1974 dzialki500plus
910 Król Małgorzata 1991 Dziećmierowo
283 May Marcelina 1986 Dzika Drużyna
1809 Wrzesińska Barbara 1988 Dzikie Borsuki
1811 Krupa Łukasz 1981 Dzikie Borsuki
1803 Krupa Mikołaj 1986 Dzikie Borsuki!
546 Stawiak Maciej 1988 Dzikie Dziki
2522 Pietrucha Mikołaj 1985 Dzikie Wieprze
284 May Wiktor 1957 DzW2
2062 Kruszona Zbigniew 1976 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
719 Krupa Krystian 1986 EITALIA.pl
2414 Kruszona Dominik 1987 Ejbry Szczodrzykowo
2154 Maciejewski To Masz 1976 Ejbry Team Poznań
1919 Łączniak Marek 1977 EkoPingwiny
1920 Łączniak Anna 1983 EkoPingwiny
872 Jankowiak Angelika 1983 EKOTEL ACTIV TEAM
2869 Sierszchuła Daniel 1994 El-Cab RUNNING TEAM
2871 Grzegorzek Marcin 1978 El-Cab RUNNING TEAM
2870 Tsyrulnyk Vitalii 1991 El-Cab RUNNING team
2923 Szczepankiewicz Krzysztof 1981 El-Cab RUNNING TEAM
216 Tomczyk Andrzej 1971 ELEKTRIS
228 Tykwic Maciej 1979 ELEKTRIS
256 Marek Przemysław 1981 ELEKTRIS
266 Łasek Bartosz 1984 Elektris
267 Gościniak Michał 1990 Elektris
329 Tomczyk Paweł 1996 ELEKTRIS
977 Małek Piotr 1990 ELEKTRIS
2987 Podgórski Bogusz 1986 EMITT RACE TEAM
2863 Frąckowiak Dariusz 1983 EMMIT
741 Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa
1550 Romaniuk Bartosz 1988 Endorfina Wschowa
1126 Strażyński Maciej 1965 enduhub
2602 Kozioł Karolina 1992 Enea Eska Team
1130 Pawlik Piotr 1987 ENEA Serwis
2941 Kietliński Marcin 1978 Enea Serwis
2185 Spencer Richard 1974 EnglishRunning
2541 Gajowy Rafał 1968 EPURO
708 Jankowska Daria 1995 eRDe
709 Śmigielski Rafał 1978 eRDe
1866 Niedzielski Eugeniusz 1953 eSesja Bike Team
2603 Kozioł Leszek 1962 ESKA Team
1180 Rogowicz Paweł 1980 Espeo Software
1120 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
2831 Radosz Marcin 1985 Eurovent Athletics Opole
1239 Sapritonow Ewa 1991 Ewa Sapritonow
1490 Gradzik Marlena 1976 Extreme team
1489 Gradzik Robert 1973 Extreme team
119 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
265 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
2142 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
239 Wermiński Mariusz 1977 Fala Swarzędz
786 Rudyński Dariusz 1980 Fałkowo
634 Radke Adam 1984 FamilyClub
2016 Dysarz Przemysław 1981 Fehlau RUN Team
2092 Radecka Katarzyna 1976 FEHLAU RUN TEAM
2093 Radecki Robert 1975 FEHLAU RUN TEAM
2649 Buszkowski Filip 1974 Filon Team
1641 Piaskowski Piotr 1971 finanser.pl
642 Przybylski Łukasz 1988 Finder Polska Team
2184 Fryska Łukasz 1985 Finder Polska Team
1526 Borucki Piotr 1976 Fire Service Łowęcin
2028 Rzepka Jacek 1966 Firma Jubilerska ONYXGOLD Jacek Rzepka
995 Lehmann Adrian 1979 FogtBikeTeam
886 Demel-Wieczorek Magdalena 1979 For Run Team
1387 Izydorska Katarzyna 1982 For Run Team
1557 Bider Małgorzata 1990 For Run Team
2397 Grzybek Bartosz 1978 FORTEC
2379 Grzybek Artur 1973 forteca
542 Szmyt Piotr 1977 Four runners group
2281 Szczuciński Witold 1976 FRAM
466 Lisiak Patryk 1975 FRASTAŚ POZNAŃ
591 Klimowska Beata 1967 FRASTAŚ POZNAŃ
592 Dera Mielna 1984 FRASTAŚ POZNAŃ
603 Chomik Przemysław 1976 FRASTAŚ POZNAŃ
637 Kopańska-Chomik Viola 1976 FRASTAŚ POZNAŃ
523 Milkamanowicz Marek 1976 Free Runners
1153 Władczyk Jarosław 1976 Fregata Swimming
1998 Mrugała Krzysztof 1989 Fresh Pizza Team
1813 Borysiak Karolina 1988 fullwoman_halfironman
1454 Zimny Sebastian 1990 Fundacja Małe Szczęścia
505 Wozniak Tomasz 1957 Galopujące ślimaki :)
577 Miazek Tomasz 1987 Galopujące ślimaki :)
564 Nowicki Marek 1978 Galopujące ślimaki :)
1105 Wala Artur 1971 Garbarzyńcy Team
535 Kucharski Jacek 1978 Garby
597 Ratajczyk Michał 1984 Garby
1278 Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze
422 Gupta Ganesh 1978 GCC GROUP
1560 Słomiński Paweł 1969 GDAŃSK
2553 Kańczukowska Aneta 1979 Gdańsk
1298 Pomykalska Iwona 1977 Gdzie Ta Meta
1324 Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie Ta Meta
2304 Kolas Rafał 1971 Gdzie ta meta
2383 Morawiec Mirosław 1972 Gdzie ta meta
22 Zydlewski Artur 1979 GEORGE
1771 Kubiak Dominik 1980 GIMNAZJUM NR 2
1439 Smolarek Natalia 1981 Ginexy
231 Chyliński Dawid 1982 Gira się kręci
1088 Kusik Zbigniew 1982 Gira się kręci
1195 Kruszynska Justyna 1988 Gira się kręci
2732 Olejnik Nikodem 1999 Glinka Duchowna
1163 Zalewski Józef 1942 Głogów Niezrzeszony
12 Czajka Tadeusz 1956 GMINA TARNOWO PODGÓRNE
120 Gąsiorowski Przemysław 1978 Gniezno
362 Kaczmarski Artur 1977 Gniezno
363 Kaczmarska Marzena 1978 Gniezno
445 Minta Jakub 1981 Gniezno
467 Naftyński Janusz 1967 Gniezno
646 Ptak Marek 1977 gniezno
713 Rakowski Karol 1975 Gniezno
754 Trafny Marek 1975 Gniezno
756 Eichstaedt Roman 1987 Gniezno
788 Wojciechowski Rafał 1981 Gniezno
899 Krysiński Witold 1978 Gniezno
1024 Krysińska Anna 1982 Gniezno
1326 Zbierski Radosław 1970 Gniezno
1406 Pluta Bartłomiej 1986 Gniezno
1714 Wysocki Damian 1991 Gniezno
1947 Madziński Bartosz 1994 Gniezno
1975 Górna Anna 1984 Gniezno
1976 Górny Bartłomiej 1980 Gniezno
1985 Możdżeń Maja 1983 Gniezno
2077 Wojciechowski Bartosz 1989 Gniezno
2201 Średziński Przemysław 1987 Gniezno
2203 Średziński Bartosz 2000 Gniezno
2335 Breliński Robert 1987 Gniezno
2428 Zacharko Tomasz 1981 Gniezno
2452 Witkowska Katarzyna 1994 Gniezno
2523 Marzyńska Barbara 1961 Gniezno
2559 Ziętek Maciej 1987 GNIEZNO
2694 Trzaskawka Bartłomiej 1995 Gniezno
2710 Figiel Przemysław 1979 Gniezno
2769 Miękiszak Jakub 1998 Gniezno
2779 Jankowiak-Bernaciak Aleksandra 1981 Gniezno
2781 Bernaciak Michał 1979 Gniezno
2936 Wachowski Grzegorz 1973 Gniezno
2125 Grzelak Krzysztof 1974 Godziesze
1191 Dehmel Roman 1951 Goggle Pro Active Eyewear
2650 Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team
2494 Gościański Mateusz 1991 gogglr pae team
1481 Dziurka Małgorzata 1981 GOJA
1480 Dziurka Jarosław 1979 GOJA
2030 Golec Wojciech 1983 Golec Running Team
1497 Hedzielski Rafał 1974 Golęczewo
1847 Dorożała Maciej 1974 Golęczewo
1627 Dąbkiewicz Agnieszka 1990 Golina
1806 Burdziąg Monika 1992 Golina
545 Sajewicz Paweł 1988 Good Food Team!
570 Maj Jacek 1973 Gortatowo
1146 Wesoly Robert 1971 Gortatowo
1287 Kaźmierczak Michał 1978 Gortatowo
1357 Malski Maciej 1975 Gortatowo
1931 Szczygielska-Elmas Julia 1988 Gortatowo
2020 Pęcak Michał 1980 Gortatowo
2094 Mankiewicz Mateusz 1993 Gortatowo
885 Cichocki Paweł 1971 Gorteam
1407 Cichocki Paweł 1971 Gorteam
572 Kiereś Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole
2337 Nowak Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole
2599 Derda Robert 1978 Gorzkie Pole
194 Kaliciak Andrzej 1965 Gorzów Wlkp
985 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
706 Walkowiak Mateusz 1999 GOSTYŃSKI BIEGACZ . WIARA MIŁOŚĆ PASJA. TO ŁĄCZY BIEGACZY!
406 Krysztofek Anna 1979 Gowarzewo
1602 Luboński Maciej 1983 Gowarzewo
1827 Madalińska Celina 1982 Gowarzewo
2147 Świerczyński Grzegorz 1979 Gowarzewo
2610 Hennig Rafał 1981 Gowarzewo
2544 Tylicki Marek 1986 Górzno Biega
2801 Durkiewicz Slawomir 1991 Grochowy
559 Kucharzewski Marek 1989 Grodzisk Wielkopolski
1279 Wieczorek Marlena 1989 Grodzisk Wielkopolski
1753 Jaciuk Dagmara 1980 Grodzisk Wielkopolski
2431 Grelka Anna 1988 Grodzisk Wielkopolski
839 Nowak Paweł 1981 Grodzisk Wlkp
427 Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
524 Piechota Maja 1982 Grodzisk Wlkp.
1743 Stermula Agata 1982 Grodzisk Wlkp.
2058 Żychlińska Małgorzata 1965 Grodzisk Wlkp.
2063 Żychliński Krzysztof 1960 GRODZISK WLKP.
2688 Piwosz Piotr 1986 Grodzisk Wlkp.
858 Brygier Damian 1990 Grodziski Klub Biegacza
1359 Piwosz Andrzej 1960 Grodziski Klub Biegacza
1730 Miller Adrian 1984 Grodziski Klub Biegacza
2963 Dziurla Bartosz 1996 Grodziski klub Biegacza
2406 Witczak Michał 1989 gRUNwald team
1426 Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań
2009 Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań
390 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
490 Osmólska Ilona 1980 Gruszczyn
491 Kacprowski Piotr 1980 Gruszczyn
635 Pluta Dawid 1990 Gruszczyn
689 Kanikowski Tomasz 1979 Gruszczyn
815 Głuch Krzysztof 1985 Gruszczyn
887 Zawada Adam 1972 Gruszczyn
1003 Kasprzak Ewelina 1981 Gruszczyn
1629 Kuciel Marta 1979 Gruszczyn
1632 Kuciel Jacek 1979 Gruszczyn
1766 Żerko Damian 1988 Gruszczyn
1828 Trząsalski Fabian 1984 GRUSZCZYN
2034 Jankowski Jacek 1984 Gruszczyn
2270 Smolińska Aśka 1976 GRUSZCZYN
2289 Piotrowska Agnieszka 1985 Gruszczyn
2339 Nowicki Szymon 1991 Gruszczyn
2343 Toboła Beata 1980 Gruszczyn
2422 Górniak Elżbieta 1966 Gruszczyn
2698 Kuśmirek Jarosław 1977 Gruszczyn
2969 Kubiak Joanna 1979 Gruszczyn
993 Grześkowiak Mariusz 1977 GSK fIT pioRUNy
994 Grześkowiak Żaneta 1977 GSK fIT pioRUNy
2572 Myśliwiec Konrad 1995 GSK fIT pioRUNy
759 Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ
485 Michalak Marcin 1987 Hansa Flex
461 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
462 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
463 Szuberska Ada 1992 HANSA-FLEX
460 Kozłowski Marcin 1986 HANSA-FLEX
1905 Waraczewski Tomasz 1990 Harpagan Gniezno
1906 Waraczewski Andrzej 1962 Harpagan Gniezno
2008 Waraczewski Paweł 1990 HARPAGAN GNIEZNO
2236 Dróżyński Andrzej 1983 Helenka Team
1074 Kębłowski Józef 1956 Henocha
1220 Czywczyński Marcin 1983 Herb Polskich Półmaratonów
335 Wygoda Paweł 1966 HERBALFE POZNAŃ
364 Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM
453 Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team
454 Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team
455 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
629 Lasak Krzysztof 1979 Hernik Team
630 Lasak Maria 1983 Hernik Team
785 Szymczak Marta 1978 Hernik Team
1989 Mucha Przemysław 1982 HERNIK TEAM
2018 Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team
2029 Plaszczak Bogumiła 1980 Hernik Team
2263 Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team
2272 Król Darek 1967 Hernik Team
530 Schoelling Artur 1979 Hindenburg Extreme
323 Machonski Bartosz 1974 HitCena.pl
2986 Meissner Ada 1988 HKT Azymut
904 Socha Rafał M. 1973 HKT Azymut - Swarzędz
877 Szymański Łukasz 1980 Huragan Szklarka Poznań
878 Lester-Szymańska Agnieszka 1981 Huragan Szklarka Poznań
1719 Naparty Norbert 1994 Husaria Bogdanowo
2880 Naparty Hubert 1994 Husaria Bogdanowo
441 Komiński Dominik 1999 Husaria Race Team
2621 Furmaniak Mateusz 1989 Husaria Race Team
2803 Krzemińska Aleksandra 1989 Husaria Race Team
2241 Lembicz Dariusz 1986 HYDAC Poznań
1624 Koperska Anna 1993 HYDROCENTRUM
1870 Tworska Maja 1994 Idea Fit&Spa
1871 Pawlak Agata 1995 Idea Fit&Spa
418 Maćkowski Tomasz 1982 IDKFA IDDQD
571 Laufer Mateusz 1990 Idmar Racing Team
1713 Dymitrowski Maciej 1985 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION
2113 Pospieszny Łukasz 1983 Idz Pod Prad Poznan
1869 Przybylski Grzegorz 1964 IGCz PAN
1607 Skrzypczak-Gniot Anna 1975 Iniemamocni
1609 Gniot Aleksander 1977 Iniemamocni
1198 Rusek Szymon 1986 Inowrocław
1799 Wiertel Łukasz 1989 Inowrocław
2948 Stronka Marcin 1991 INSTRUKTORZY LYZWIARSTWA
2949 Pempera Daniel 1991 INSTRUKTORZY ŁYŻWIARSTWA
1529 Bittner Łukasz 1977 INVENTUM Nieruchomości
1530 Bittner Dorota 1977 INVENTUM Nieruchomości
2275 Bittner Mateusz 2001 INVENTUM Nieruchomości
424 Koszal Kacper 1994 Iskra Konin
2921 Henicz Michał 1989 ITACY BIEGACZE
1327 Piątek Stanisław 1958 ITMBW Kraków
798 Siuda Marek 1968 IZMARK
1056 Grzesiak Jakub 1972 Jagoda Team
1100 Jagodzińska Aleksandra 1975 Jagoda Team
1106 Jagodziński Robert 1973 Jagoda Team
252 Kujawa Krzysztof 1984 Jaja Juncewo
297 Kujawa Iza 1983 Jaja Juncewo
945 Hildebrand Daniel 1979 Jak mnie gonią to uciekam
2730 Myszkowski Michał 1983 JANCZEWSKA 10
2388 Józefiak Jan 1985 JANEK CHLUDOWO
1399 Czajka Anna 1984 Jankowice
2299 Winiarski Hieronim 1974 Janków Zaleśny
2301 Winiarski Szymon 1996 Janków Zaleśny
1922 Pawlik Katarzyna 1984 JANUSZE MOTORYZACJI
1923 Pawlik Arkadiusz 1982 JANUSZE MOTORYZACJI
342 Młodziński Dawid 1989 Jarocin
835 Regulski Rafał 1973 Jarocin
1200 Zaworska Agnieszka 1974 Jarocin
678 Andrzejczak Ewa 1973 jarocin
300 Kozanecki Adam 1976 Jasin
449 Garstka Witold 1976 Jasin
450 Jasiewicz-Garstka Anna 1973 Jasin
658 Klamerek Dorota 1984 Jasin
1362 Panek Aleksandra 2000 Jasin
1433 Kiersk Rafał 1974 Jasin
2395 Piechota Tomasz 1973 Jasin
2719 Wicher Romuald 1956 Jasin
2922 Grabowski Michał 1986 Jasin
1223 Szukalski Eugeniusz 1956 Jelonek
1252 Tomala Szymon 1988 Jerzyk & Franek TEAM
1008 Frackowiak Adam 1978 Jeżyce Biegają / i-Sport
2966 Polcyn Czesław 1976 Jędrzejewo
880 Ratajczyk Marcin 1976 JKB Swarzędz
631 Kucharski Jakub 1979 jku1979
726 Weymann Sebastian 1982 JMZ
915 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
916 Paszkowska-Jodko Karolina 1978 Jodko Brothers Running Team
633 Prokopczuk Adam 1984 Jokers Team
428 Cieczka Łukasz 1977 Jokers Team Poznań Krzesiny
1070 Jastrzębski Wojciech 1986 K.S Tęcza
1909 Nowak Adam 1980 K.S. Czarnucha
1215 Kafarski Paweł 1960 kafar team
2265 Pałucka Marta 1989 Kalenji by Decathlon Polska/Projekt Ultra
1255 Pawlak Rafał 1977 Kalisz
1313 Kledecka Agata 1996 Kalisz
1570 Ignasiak Damian 1988 Kalisz
2202 Gremblewski Adam 1980 Kalisz
2848 Kazimirowa Olga 1975 KALISZ
2853 Kazimirow Aleksandr 1982 Kalisz
2239 Rabiega Łukasz 1990 Kamieniec
924 Boch Łukasz 1985 Kamiennik
2965 Kukliński Adam 1994 Kamionki
1248 Jędroszyk Martyna 1994 Kancelaria Antkowiak Gębiak i Wspólnicy
1089 Jarzyński Jan 1984 Kancelaria Prawna J&N Team
1093 Zaporowski Krzysztof 1975 Kancelaria Prawna J&N Team
769 Maj Tomasz 1981 Kargowa
1572 Witkowski Dominik 1972 Karl Knauer Poland
2609 Niemczewski Rafał Antek Julian 1978 Katarzynki
1377 Baranowski Mirosław 1969 Katowice
529 Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz
953 Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz
1101 Buśko Katarzyna 1988 KAŹMIERZ
1102 Buśko Bartosz 1983 KAŹMIERZ
1386 Filipowski Łukasz 1976 Kaźmierz
1401 Mielcarzewicz Sebastian 1989 Kaźmierz
1402 Mielcarzewicz Martyna 1989 Kaźmierz
1810 Jaraszkiewicz Wojciech 1984 Kaźmierz
2351 Filipiak Mateusz 1996 Kaźmierz
1369 Szambelan Adrian 2000 Kaźmierz zatorze
2682 Przybył Władysław 1962 KB Aktywni Środa Wlkp.
2578 Polaczek Robert 1973 KB Biura Biegłego Sądowego
2579 Stęplowski Maciej 1997 KB Biura Biegłego Sądowego
2065 Łabędzka-Bugaj Alicja 1965 KB DeBIEC
224 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
250 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
1158 Michalak Monika 1974 KB Dębiec
2174 Pawlikowski Marek 1996 KB DęBIEC
276 Pawlikowski Łukasz 1998 KB DęBIEC
1674 Kaniewski Michał 1975 KB Dębiec/Orange Polska
2194 Waraczewski Tomasz 1983 KB ILoveZiemiek
38 Sobiegraj Jerzy 1949 KB im. Mmacieja Frankiewicza - Poznań
2378 Karkowski Mieczysław 1978 KB Intrex Poznań
2861 Biegański Michał 1984 KB INTREX Poznań
208 Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina
373 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
1030 Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
2636 Graj Ewa 1972 KB KATORŻNIK Murowana Goślina
1756 Patecki Bronisław 1956 KB Kompania Piwowarska
818 Rogalińska Arleta 1971 Kb Kosynier Września
846 Czerniak Henryk 1948 KB Kosynier Września
851 Czerniak Elżbieta 1954 KB Kosynier Września
961 Szalaty Andrzej 1975 KB Kosynier Września
1022 Skowroński Tomasz 1976 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
1952 Grzegorek Janusz 1961 KB Kosynier Września
1400 Grochocki Wojciech 1936 KB Malta Poznań
964 Godek Piotr 1964 KB Maniac
2673 Chudzik Mariusz 1973 Kb maniac
326 Bednarczyk-Szaj Elżbieta 1975 KB Maniac Poznań
1092 Szuleta-Kosicka Agnieszka 1970 KB MANIAC Poznań
1099 Kosicki Tomasz 1971 KB MANIAC Poznań
1773 Siebert Krzysztof 1955 KB MANIAC POZNAŃ
2012 Wieczorek Bartosz 1975 KB Maniac Poznań
2148 Siebert Przemysław 1981 KB Maniac Poznań
2704 Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań
197 Pawlikowski Sebastian 1989 KB Maraton Turek
1384 Tomaszewski Krzysztof 1967 KB Maraton Turek
1513 Nowinowski Andrzej 1976 KB Maraton Turek
2143 Rogodziński Paweł 1968 KB Maraton Turek
2896 Wojciechowski Andrzej 1972 KB Maraton Turek
1349 Wasiakowski Norbert 1974 KB Orange
1036 Żmija Liliana 1990 KB Pento Strzelce Krajeńskie
1037 Iwanowski Arkadiusz 1975 KB Pento Strzelce Krajeńskie
2389 Uhura Bartosz 1986 KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE
813 Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród
852 Mogilan Arkadiusz 1984 KB Sukces Żmigród
705 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły
222 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
1839 Budner Anna 1996 KB UE Poznań
2511 Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań
19 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań; KU AZS UE Poznań
1096 Białowąs Sylwester 1972 KB UEP
593 Warzych Magdalena 1977 KB Wartko
883 Hetner Robert 1981 KB Wikon Nowa Sól
884 Hetner Teresa 1982 KB Wikon Nowa Sól
2144 Grzegorek Tomasz 1975 KB-Kosynier Września
1456 Pajor Krzysztof 1978 KB-SPOKO
1965 Straszewski Wojciech 1963 KB/Kostro
217 Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners
645 Wojciechowski Paweł 1977 Kęsy Team
681 Mantyk Katarzyna 1982 Kęsy Team
683 Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM
695 Chmielarczyk Iwona 1973 KĘSY TEAM
696 Kłosowicz Izabela 1972 KĘSY TEAM
1462 Piasecki Karol 1970 KĘSY TEAM
2319 Golda -Wojtkowiak Kasia 1982 KĘSY TEAM
2320 Wojtkowiak Radosław 1981 KĘSY TEAM
2632 Nowak Agnieszka 1982 Kęsy Team
2859 Ostrowicki Piotr 1971 KĘSY TEAM
489 Łuczewski Jędrzej 1989 Kibole w biegu
602 Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu
840 Oliński Paweł 1984 Kibole w biegu
1238 Łubkowski Artur 1984 Kibole w biegu
1355 Salomon Darek 1986 Kibole w biegu
2547 Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w biegu
2521 Sterczała Marcin 1993 Kicin
707 Skupio Tomasz 1985 Kiekrz
2069 Błoński Krzysztof 1958 Kimball
160 Kossowski Mariusz 1974 KIMBALL ELECTRONICS POLAND
1788 Chełmikowski Damian 1991 kiszkowo
2128 Bender Bartek 1987 Kiszkowo
2473 Karasiewicz Przemysław 1980 KISZKOWO
1658 Wolny Karol 1996 KKS Gostyń
1417 Cierniak Krzysztof 1968 KLAS Swarzędz
871 Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
1091 Błaszczyk Jakub 1982 KLAS Szpot
1339 Mendel Jarosław 1965 Klas Szpot
2387 Walczak Dominik 1993 KLAS Szpot
39 Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz
258 Bernacik Jacek 1973 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
648 Sokołowska Katarzyna 1996 KLAS Szpot Swarzędz
823 Weber Ryszard 1962 KLAS Szpot Swarzędz
853 Helak Rafał 1976 KLAS Szpot Swarzędz
1360 Szwierz Piotr 1967 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
29 Foltyński Marcin 1977 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
30 Sosna Rafał 1972 KLAS Szpot Swarzędz
2266 Dominiak Jarosław 1985 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
2409 Brońska Małgorzata 1979 KLAS Szpot Swarzędz
2410 Broński Janusz 1979 KLAS Szpot Swarzędz
2411 Ratajczak Piotr 1978 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
2537 Schwarz Marek 1985 KLAS Szpot Swarzędz
2571 Filipiak Basia 1980 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
1461 Don Robert 1974 KLASSZPOT
1418 Rozmiarek Marek 1981 KLASzpot
2408 Fliszkiewicz Artur 1981 KLASzpot
227 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
547 Tomaszewski Paweł 1988 Kleszczewo
1776 Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo
2039 Gądzik Zbigniew 1977 KLESZCZEWO
2605 Banaszkiewicz Dominik 1988 Kleszczewo
2897 Szczepaniak Marcin 1978 Kleszczewo
306 Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
307 Łagódka Przemysław 1987 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
308 Gałęski Damian 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
309 Tomaszewski Adrian 1989 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
1430 Tołoczko Przemysław 1986 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
2086 Lamch Marcin 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
2575 Gawrysiak Artur 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
903 Bąk Artur 1991 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
1288 Wajer Michał 1985 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
2552 Majchrowicz Izabela 1961 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz
2321 Krymarys Owidiusz 1980 Klub Piwowarów Kaliskich
2342 Humieja Krystian 1980 klub piwowarów kaliskich
2273 Hantz Dariusz 1978 Klub seniora arnikowa
956 Kuna Danka 1972 Klub Wesołego Szampana
957 Kuna Robert 1972 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA
2536 Kubalewski Krzysztof 1988 Kłecko
1431 Borzęcki Norbert 1980 Kmp Koszalin
2067 Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegaja
1761 Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają
2482 Cichewicz Beata 1969 Kobiety biegają / KLAS Szpot Swarzędz
649 Wojciechowska Helena 1982 Kobiety Górą
2035 Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl
141 Gumienny Grzegorz 1978 Kobylnica
144 Lieske Monika 1977 Kobylnica
257 Gąska Michał 1984 Kobylnica
905 Narożna Paulina 1990 Kobylnica
1219 Matuszak Krzysztof 1978 Kobylnica
1414 Kubacka Anna 1982 Kobylnica
1671 Ewertowska Agnieszka 1973 Kobylnica
2407 Wojciechowski Wojciech 1972 Kobylnica
2413 Olejnik Agnieszka 1978 Kobylnica
2517 Grześkowiak Wojciech 1977 Kobylnica
2911 Myśliński Szymon, Tymek, Jacek 1986 Kobylnica
2362 Kwiatek Wojciech 1989 KolecTEAM Zbąszynek
1124 Wardak Michal 1985 Kołaczkowo
2825 Stróżyk Gracjan 1992 Kołaczkowo
437 Rakowicz Krzysztof 1971 KOŁO
1697 Zawadzki Grzegorz 1963 Koło
2633 Wilawer Krzysztof 1994 Koło
2479 Strzechmiński Patryk 1992 Kołobrzeg
268 Tomaszewski Dawid 1976 KOMORNIKI
292 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Komorniki
1683 Zajączkowska Joanna 1981 Komorniki
1704 Talkowski Grzegorz 1979 Komorniki
1720 Markowska Zofia 1987 komorniki
2015 Kiciński Mateusz 1994 Komorniki
2607 Batycki Marek 1975 komorniki
2663 Dąbrowski Jarosław 1981 Komorniki
2664 Molska Maria 1981 Komorniki
2829 Gòrska Karolina 1982 Komorniki
2828 Michalski Piotr 1985 Komorniki
2938 Cieślak Dawid 1985 Komorniki
1436 Janicki Albert 1976 Konarzewo
1936 Dylewski Michał 1996 Konin
2723 Koliński Krzysztof 1967 Konin
377 Balcerowicz Tomasz 1982 KONINKO
2745 Jesiolowski Piotr 1988 Koninko
2860 Wszędybył Dorota 1986 Koninko
210 Kostrzewski Marek 1978 Kos-Bud Gniezno
550 Piechowiak Paweł 1971 Koscian Team
168 Kotarska Elżbieta 1975 Kostrzyn
190 Rozwadowski Dominik 1977 Kostrzyn
911 Wojciechowski Szymon 1979 Kostrzyn
918 Strzelczyk Marlena 1989 Kostrzyn
922 Strzelczyk Elżbieta 1964 Kostrzyn
1011 Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn
1391 Filipowski Tomasz 1972 Kostrzyn
1643 Straśko Roman 1970 KOSTRZYN
1731 Jankowski Łukasz 1982 Kostrzyn
1830 Błaszczyk Alfred 1972 Kostrzyn
1845 Gawaecki Bartosz 1983 Kostrzyn
2276 Lipiecki Grzegorz 1998 Kostrzyn
2435 Ostojski Daniel 1981 Kostrzyn
2693 Langner Marcin 1998 Kostrzyn
1210 Stanicki Adam 1975 Kostrzyn Wlkp.
1382 Ruszała Stanisław 1973 Kostrzyn Wlkp.
538 Bomba Arkadiusz 1991 Koszalin
1821 Nędza Rafał 1973 Kościan
1939 Nowakowska Dorota 1985 Kościan
2416 Kobuszyński Łukasz 1990 Kościan
624 Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team
679 Grząślewicz Beata 1963 Kościan Team
800 Szczerbal Adam 1961 KOŚCIAN TEAM
801 Szczerbal Marta 1991 KOŚCIAN TEAM
1679 Fikert Krzysztof 1990 Kościan Team
2050 Zieliński Szymon 1974 Kościan Team
2152 Ludwiczak Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM
254 Rozmarynowski Krzysztof 1989 Kościelec
2350 Batorski Robert 1962 Kotunia
1736 Barszcz Ania 1986 Kozieglowy
1740 Barszcz Marcin 1985 Kozieglowy
670 Drwęska-Michalska Julia 1988 Koziegłowy
829 Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy
2419 Pietrzyńska Luiza 1979 Koziegłowy
2454 Górecka Joanna 1987 Koziegłowy
2771 Rajczak Jakub 1991 Koziegłowy
1123 Namysł Maciej 1979 Koźmin Biega
566 Ostrowski Krzysztof 1978 Kórnik
749 Pogonowski Tomasz 1979 Kórnik
926 Kapitan Agata 1978 Kórnik
927 Kapitan Krzysztof 1977 Kórnik
1520 Przybylski Zbyniu 1986 Kórnik
2539 Lewandowska Zuzanna 1992 Kórnik
2626 Wrzeszcz Przemysław 1974 KÓRNIK
2669 Steinitz Leszek 1979 Kórnik
2879 Gosek Michał 1982 Kórnik
2962 Michalik Marcin 1987 KP Poznań Grunwald
237 Jóźwiak Jarosław 1976 KP5M
238 Jóźwiak Marek 1952 KP5M
1160 Andrzejewski Jarosław 1964 KP5M
2543 Kantorski Filip 1981 KP5M
2132 Piątek Paweł 1985 Kraków
2568 Bagińska Paula 1991 Krecikowie
286 Frankiewicz Krzysztof 1975 KRISTAL
2583 Galicki Robert 1972 KRIStrans Małyszka /Maratończyk Poznań
2635 Małyszka Krzysztof 1971 KrisTransMałyszka
1416 Wiśniewska Anna 1987 Krosno
2217 Wojciechowski Dariusz 1978 Krosno
2665 Rabcewicz Beata 1979 KROSS EURO-ROWER.PL
1545 Kaczmarek Mariusz 1988 Krotoszyn
2608 Rapczyński Radosław 1973 Krotoszyn
615 Karolewski Maciej 1983 Krotoszyńska Grupa Biegowa
966 Krysztofiak Bartosz 1986 Krotoszyńska Grupa Biegowa
974 Nowacki Marek 1984 Krotoszyńska Grupa Biegowa
975 Krysztofiak Karolina 1986 Krotoszyńska Grupa Biegowa
976 Bystrowski Rafał 1974 Krotoszyńska Grupa Biegowa
980 Nowaczyk Dariusz 1975 Krotoszyńska Grupa Biegowa
988 Ostój Marek 1974 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
999 Kaik Krzysztof 1984 Krotoszyńska Grupa Biegowa
315 Cieczka Piotr 1980 krzesiny team
429 Cieczka Aleksander 1993 Krzesiny Team
1584 Jabłoński Sławomir 1980 Krzyż Wielkopolski
2358 Pańko Aleksander 1994 Krzyż Wielkopolski
2412 Nowak Michał 1988 KS EXTREM TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA
2979 Stadnik Beata 1974 KS Garby
2474 Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM
483 Grykiel Tomasz 1980 KS Julian
2261 Sienkiewicz Czesław 1958 KS Krotosz Krotoszyn
2119 Lewandowska Magdalena 1994 KS POLONIA ŚRODA
1877 Wielgus Jan 1961 ks roscisławice
1878 Wielgus Marcin 2000 ks roscisławice
1876 Wielgus Arkadiusz 1998 KS Rościsławice
2734 Piekarczyk Wojciech 1953 KS.Żeglina
1737 Woźniak Robert 1989 KSA FITNESS ZONE
1738 Adamczak Patryk 1987 KSA FITNESS ZONE
1268 Stołowski Mariusz 1972 KSHiS "Spadochron"
1826 Olszewski Bartłomiej 1994 KU AZS Politechniki Poznańskiej
1453 Sobek Mateusz 1987 Kung fu małpy - od chlania do biegania
1993 Haremza Maciej 1984 Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam
2855 Trąbka Damian 1974 KURZA GÓRA
2783 Trzciński Emil 1986 Kutno
1558 Nikodemiak Paulina 1987 KUTNOBIEGA
1971 Kobiela Piotr 1994 Kuzi Sport
1663 Wileński Wojciech 1975 Kuźnia Triathlonu
1715 Linkiewicz Tomasz 1972 L'Team
2206 Lange Maciej 1978 LANGETEAM
677 Frankiewicz Włodzimierz 1948 Lądek
1041 Bagrowski Tomasz 1990 Lądek
1644 Frankiewicz Piotr 1983 Lądek
795 Szott Piotr 1958 LE-BIEGA
2697 Grzelczak Damian 1985 LECH POZNAŃ
2268 Skorliński Krzysztof 1972 Lechia Kostrzyn/Echo Ziemi Kostrzyńskiej
2347 Gogolkiewicz Jarek 1979 Leniwce
1893 Bojek Łukasz 1990 Leszno
1924 Gmerek Ewa 1981 Leszno
1926 Gmerek Zofia 2002 Leszno
1927 Gmerek Damain 1980 Leszno
2902 Grabowski Marcin 1988 Leśni Poznań
727 Bomba Daniel 1977 lex est quod notamus
2774 Zawadzki Marek 1976 Licheń
2775 Lizik-Zawadzka Donata 1977 Licheń
2777 Lizik Marian 1954 Licheń
1760 Gołębiewski Łukasz 1992 Lidzbark Team
725 Dziembowski Maciej 1984 LINEAFIT Doradztwo Dietetczne
751 Dziembowska Monika 1984 LINEAFIT doradztwo dietetyczne
2967 Okseniuk Sergii 1980 LKB Rudnik
2968 Piasetskyi Andrii 1987 LKB Rudnik
2971 Rogovoy Viktor 1965 LKB Rudnik
2972 Bogomiakova Kristyna 1991 LKB Rudnik
2973 Popova Olena 1987 LKB Rudnik
2974 Stepanenko Pavlo 1990 LKB Rudnik
1700 Szczepaniak Mariusz 1986 LKS SANA KOŚCIAN
1285 Grzesiak Krzysztof 1962 LO Śrem
1765 Hajduk Michał 1984 Loft Team Extreme
2060 Różycki Dominik 1983 LOFT TEAM EXTREME
2076 Grajcar Łukasz 1983 Loft Team Extreme
1533 Wilczyński Łukasz 1980 LoftTEAMextreme
2887 Oświęcimski Wojciech 1963 Lokator Nieruchomości Piła
2888 Oświęcimski Krystian 1992 Lokator Nieruchomości Piła
2401 Gniatkowski Michał 1976 Lokomotive Kostrzyn
166 Michalak Grzegorz 1959 Looksfera/M-Tronic
112 Baran Marcin 1988 LST
1622 Waszak Daria 1990 Lubasz Lidzbark Team
1848 Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń
951 Andrzejewski Krzysztof 1974 Lubon
170 Strzałkowska Katarzyna 1981 Luboń
199 Włoszyński Marek 1972 LUBOŃ
541 Jachnik Piotr 1981 Luboń
558 Arndt-Kufel Alina 1959 Luboń
816 Frąckowiak Arkadiusz 1966 Luboń
817 Frąckowiak Agnieszka 1971 Luboń
1061 Suss Krzysztof 1979 Luboń
1103 Witkowiak Maciej 1978 Luboń
1450 Tomporowska Sylwia 1987 Luboń
1579 Wiorek Joanna 2001 Luboń
1580 Wiorek Waldemar 1973 Luboń
1694 Woźniak Piotr 1981 Luboń
1748 Litwin Grzegorz 1968 Luboń
1896 Szaj Luiza 1977 Luboń
1897 Szaj Marek 1978 Luboń
2105 Wożny Alan 1988 Luboń
2595 Patej Dawid 1983 Luboń
2596 Chmielewska Monika 1982 Luboń
2600 Lewandowski Marek 1958 Luboń
2646 Podbylski Łukasz 1976 Luboń
2722 Ptak Jarosław 1973 Luboń
2894 Doruch Tomasz 1972 LUBOŃ
1251 Mielcarek Michał 1989 Luboński Klub Biegacza
1968 Rubaszniak Dariusz 1965 Luboński Klub Biegacza
574 Bieleń Bartosz 1980 Lucky LUZers
608 Sajnaj Jarosław 1979 Lucky LUZers
1241 Kaczmarek Mateusz 1982 Lucky LUZers
1302 Pietruszyński Wojciech 1995 Lucky LUZers
1562 Waligóra Piotr 1976 Lucky LUZers
1755 Libera Damian 1981 Lucky LUZers
11 Kuster Agnieszka 1973 Lucky LUZers
2048 Wiśniewski Jakub 1985 Luna Team
1600 Czerwiński Robert 1983 Lusowo
2816 Tomczyk Adam 1999 Lusowo
722 Mielcarek Łukasz 1986 Lutogniew
1554 Poczewski Krzysztof 1983 LZS " JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
950 Niemczewska Angelika 1977 LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica
914 Radtka Tomasz 1974 LZS ,,Jedność'' Łobżenica
1025 Fąs Bartosz 1987 LZS Jedność Łobżenica
1026 Mrotek Maciej 1994 LZS Jedność Łobżenica
930 Radtka Artur 1976 LZS"Jedność" Łobżenica
399 Popiołkiewicz Łukasz 1989 Łęki Wielkie
480 Markiewicz Mariusz 1979 Łowęcin
2562 Krukowska Justyna 1985 Łowęcin
1676 Dreger Adam 1974 Łowyń
2283 Pawłowski Marcin 1977 Łowyń
2284 Pawłowska Magdalena 1983 Łowyń
2386 Dreger Danuta 1974 Łowyń
1685 Goska Grzegorz 1993 Łódź
1688 Nowicz Justyna 1994 Łódź
1942 Skrzyński Filip 1994 Łubowo
2333 Kropidłowski Bartosz 1989 Łubowo
2334 Kropidłowski Mateusz 1990 Łubowo
2593 Ostrowski Paweł 1979 Łubowo
106 Nienadowski Mateusz 1978 M A T E Ł K A
459 Czechlewski Maciej 1987 Maciej Czechlewski
31 Wysocki Marcin 1978 Malta Poznan
32 Lewicka-Płaczek Beata 1964 Malta Poznań
35 Kinastowski Piotr 1944 Malta Poznań
36 Sobczak Janusz 1960 Malta Poznań
34 Jakubiak Krzysztof 1954 Malta Poznań
37 Baranowski Jarosław 1955 Malta Poznań
40 Kapitańczyk Marian 1955 Malta- Poznań
33 Płaczek Piotr 1962 malta-poznań
28 Michalik-Tomczak Hanna 1976 Maltą Poznań
684 Janaszak Ewa 1960 Mamy-Biegamy
693 Tyczyńska Joanna 1980 Mamy-Biegamy
1267 Domańska Anna 1984 Mamy-Biegamy
1633 Gurdek Natalia 1983 Mamy-Biegamy
2074 Woźniak Marta 1985 Mamy-Biegamy
159 Kędzierski Albert 1990 Manieczki
2146 Jankowiak Rafał 1987 Manieczki
2393 Kędzierski Albert 1990 Manieczki
2451 Komorowska Kinga 1987 Manieczki
448 Mańkowski Przemysław 1983 MANIEK TEAM
2082 Zegarlicki Tomasz 1994 MANUFAKTURAMIESZKAN.COM
1853 Wróbel Łukasz 1978 Maraton Leszno/ Pozytywnie zakręceni
2754 Fiedorczyk Anna 1988 Maratonka Grajewo
367 Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań
1001 Koebsch Tomasz 1978 Maratończyk Poznań
1002 Walenczak Magda 1984 Maratończyk Poznań
1375 Roszyk Jerzy 1960 Maratończyk Poznań
2162 Nowak Grzegorz 1974 Maratończyk Poznań
2687 Roszyk Agnieszka 1978 Maratończyk Poznań
1206 Marcinkowski Krzysztof 1971 Marcinki
2904 Sobczyński Michał 1989 Marianowo
1412 Grabarczyk Monika 1981 MARKOWI BIEGACZE
740 Sip Marta 1990 MARTA SIP
398 Szczęśniak Piotr 1983 Masarnia
452 Dudzińska Anna 1985 Masarnia
1535 Walkowiak Dawid 1982 Masarnia
1591 Wojnicz Mateusz 1991 Mateusz Wojnicz
18 Matuszak Mateusz 1991 Meblorz Swarzędz
2026 Niklaus Wojciech 1987 Meblorz Swarzędz
1361 Łuc Jan 1954 Mercedes -Benz -STS
447 Dzieciątkowski Piotr 1967 meritumobuwie.pl
600 Wojnowski Leonard 1960 Metal-Studio
1955 Trawka Mariusz 1975 Miejska Górka
2110 Nowakowski Tomasz 1979 Mielży - TEAM
2577 Kowalski Adam 1964 Mielżyn
1072 Szofer Łukasz 1978 Międzychód
1661 Mieśnik Kazimierz 1955 MIKA Paczkowo
843 Pieniężny Adam 1975 Milicz
711 Stratyńska Katarzyna 1980 Miłosław
2165 Kleinschmidt Łukasz 1981 Miłosz Team
1031 Wiliński Mariusz 1983 MISIO
762 Pietraszak Maciej 1973 mistrzowie WP-1
383 Rogalski Przemysław 1981 MJDOP
939 Bieniara Tomasz 1972 MJDOP
1559 Nowak Krzysztof 1973 MJDOP
1645 Nejman Tomasz 1974 MJDOP
2042 Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP
2695 Łykowski Paweł 1983 MJDOP
1140 Poterski Jakub 1980 mjpdruk.pl / #bezsensu
1587 Podstawka Piotr 1987 MKB DREPTAK
2117 Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko
2011 Drzazgowski Łukasz 1980 Mogilno
1107 Burkert Krzysztof 1966 MORSY SWARZĘDZ
1109 Granos-Burkert Emilia 1974 MORSY SWARZĘDZ
2398 Bełdzikowski Damian 1990 Mosina
2399 Bełdzikowska Urszula 1993 Mosina
2789 Jądrzyk Piotr 1979 Mosina
2737 Ruta-Korytowska Karolina 1982 Motiv Home Team
2336 Paluczek Zbyszko 1979 Motointegrator Running Team
396 Drgas Andrzej 1955 MOTOR LUBOŃ TEAM
397 Grocholewski Leszek 1963 MOTOR LUBOŃ TEAM
1872 Szajek Bogdan 1953 MSICS Poznań
368 Napierała Marcin 1980 MUAY Runnig Team
2341 Bieleń Agnieszka 1986 MUAY RUNNIG TEAM
2508 Drajerczak Marlena 1978 Muay Running Team
764 Bonawenturczyk Bartosz 1991 MUAY RUNNING TEAM
1885 Kamińska Ewelina 1982 MUD GOATS
1889 Karczyńska Eliza 1983 MUD GOATS
1843 Murias Radosław 1986 MuriTeam
388 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
431 Wiśniewska Sylwia 1976 Murowana Goślina
1009 Wiatrowski Zbigniew 1958 Murowana Goślina
1224 Gruszka Dariusz 1965 Murowana Goślina
1725 Sobótka Damian 1988 Murowana Goślina
2032 Soszka Katarzyna 1987 Murowana Goślina
2303 Przybysz Bartosz 1984 MUROWANA GOŚLINA
2456 Gałęska Katarzyna 1982 Murowana Goślina
2746 Charkiewicz Szymon 1973 NAGATO.PL
2964 Krzeszowski Maciej 1976 nap-nap.pl
341 Iłowiecka Sandra 1990 Naramowice biegają
720 Nowak Marta 1981 Naramowice Biegają
875 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
1193 Radke Jakub 1990 Naramowice Biegają
1303 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
359 Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają
2192 Gnusowski Maciej 1974 Naramowice Biegają
2193 Brycka Justyna 1979 Naramowice Biegają
2676 Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJĄ
2716 Tomczak Karol 1993 Naramowice Biegają
544 Stanisławska Natalia 1987 natalibre.com
561 Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners
2505 Jóźwiak Mariusz 1967 Nekla
2377 Kulma Joanna 1990 nekla
2685 Kołodziejczak Artur 1974 Nekla
351 Skalski Przemysław 1981 Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
968 Wilczyńska Agnieszka 1979 nesthorn
969 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
2052 Sołtysik Tomasz 1976 netis.com.pl | enova.expert
1246 Sterczewski Wojciech 1949 New Qrde Balance
848 Dytkiewicz Witold 1975 NIC NA SIŁĘ
644 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977 nic nie wpisuj
2186 Sęczkowska Lidia 1979 Nice Lady Fitness
2187 Iwanowska Justyna 1985 Nice Lady Fitness
2864 Niciejewski Krzysztof 1975 Niciejewski.krzysztof@gmail.com
443 Morzyński Dariusz 1990 NICOLAUS POWIDZ
1051 Olkiewicz Marek 1957 nie
2708 Guderian-Czaplińska Ewa 1962 nie
2712 Czapliński Przemysław 1962 nie
339 Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
2535 Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1522 Staszkiewicz Izabela 1997 Niechanowo
1523 Staszkiewicz Teresa 1995 Niechanowo
2357 Owczarz Wojciech 1991 Niepodległe Królestwo Demptowa
1116 Mizerska Ewa 1960 niezrzeszona
344 Lenartowicz Zbigniew 1942 Niezrzeszony
525 Fidecki Wiesław 1944 NIEZRZESZONY
765 Ancuta Wojciech 1967 niezrzeszony
819 Dudek Andrzej 1961 niezrzeszony
1115 Mizerski Andrzej 1953 niezrzeszony
1142 Konikowski Paweł 1948 Niezrzeszony
1276 Klapa Zbigniew 1952 niezrzeszony
1581 Figas Zbignew 1965 niezrzeszony
1696 Wlaszczyk Wiesław 1969 niezrzeszony
1879 Ciemniak Rafał 1964 niezrzeszony
1297 Wróbel Marek 1950 niezrzeszony-Łask
802 Nykaza Karolina 1985 nigdy go nie dogonie
132 Sobiech Karol 1982 Night Runners
156 Kubiak Roksana 1989 Night Runners
417 Świątkowska Beata 1983 Night Runners
444 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
507 Kiciński Maciej 1980 NIGHT RUNNERS
511 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
685 Kluza Tomasz 1982 Night Runners
949 Kostecka Małgorzata 1984 Night Runners
1054 Robakowska Joanna 1983 Night Runners
1117 Sobiech Natalia 1987 Night Runners
1371 Siołek Michał 1984 Night Runners
1424 Eicke Ania 1987 Night Runners
1425 Eicke Piotr 1983 Night Runners
1662 Milisiewicz Izabela 1987 Night Runners
1759 Piasecki Bartosz 1986 Night Runners
2041 Fiałkowski Jan 1969 Night Runners
2056 Barycza Krzysztof 1991 NIGHT RUNNERS
2083 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
2112 Łagowski Dariusz 1974 Night Runners
2177 Makowski Janusz 1953 Night Runners
169 Bajer Michał 1979 Night Runners
2287 Izydorek Wojciech 1983 night runners
2328 Fijałkowska Emilia 1991 Night runners
2529 Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners
2895 Nowak Mariusz 1988 Night Runners
2954 Rysiukiewicz Stanisław 1975 Night Runners
372 Płócienniczak Agata 1982 Night Runners Gniezno
1575 Kaźmierczak-Pućka Monika 1977 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
1576 Pućka Marek 1975 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
1716 Kuske Martyna 1984 Night Runners Gniezno
2585 Paczkowska Joanna 1979 Night Runners Gniezno
989 Płóciennik Renata 1963 Night Runners Ostrów Wielkopolski
1392 Krawczyk Anna 1980 Night Runners Ostrów Wielkopolski
152 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznan
972 Bednarski Józef 1946 Night Runners Poznań
2679 Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań
2975 Janas Dobrochna 1976 Night Runners Poznań
370 Dębowski Krzysztof 1972 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
371 Borcuch Dariusz 1970 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
1354 Przysiuda Marcin 1985 Night Runners Września
1553 Lach Krzysztof 1972 Night Runners Września
1800 Szykowny Przemysław 1985 Night Runners Września
2292 Kwapinska Anna 1982 Night Runners Września
2507 Bednarek Janusz 1969 NightRunners Ostrów
2858 Marciniak Janusz 1952 NKB "Chyży"
757 Maziec Dariusz 1980 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL / NIAGARA FITNES KLUB
2849 Bednarczyk Zbigniew 1958 no name
2790 Skalska Klaudia 1987 Norson Team
1577 Lotko Janusz 1985 Nowa sol
702 Tyll Mateusz 1999 Nowak Run ZS1 Wągrowiec
2484 Nowak Łukasz 1988 nowak.run
2485 Miklas Izabela 1988 nowak.run
2234 Witko Dorota 1964 Nowosolska Grupa Biegowa
2235 Chorążyk Adam 1960 Nowosolska Grupa Biegowa
758 Kamińska-Kuraś Magdalena 1985 NOWY TOMYŚL
814 Górczyński Rafał 1976 Nowy Tomyśl
1081 Molata Olgierd 1972 Nowy Tomyśl
1438 Kardach Kardi 1988 Nowy Tomyśl
691 Górecka Patrycja 1998 O co biega
1649 Raczkowska Anna 1973 O&U Club
2160 Kurosiński Wojciech 1983 OAZA KÓRNIK
260 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
867 Stawicki Adam 1966 Oborniki
457 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki
826 Jarusz Michał 1983 Oborniki
1196 Saverin Iaroslav 1977 Oborniki
1479 Gęsikiewicz Justyna 1977 Oborniki
1541 Gładecki Sebastian 1979 Oborniki
1542 Gładecka Anna 1981 Oborniki
1786 Janus Tomek 1990 Oborniki
861 Olszański Krzysztof 1980 Ofix.pl Bike Team
2136 Flitta Radosław 1972 OGRODNIK MOGILNO TEAM
2285 Ratajczak Leszek 1973 OGRODNIK MOGILNO TEAM
2447 Ciepłucha Dariusz 1965 OGRODOWE LOVE TUREK
1625 Olbert Monika 1983 ogrodzenia od A do Z
1626 Olbert Daniel 1980 ogrodzenia od A do Z
2958 Sikorski Waldemar 1974 OIRP Poznań
2542 Kryś Aleksandra 1992 OKB/ CityZen
494 Ochowiak Kazik 1974 okoń
495 Ochowiak Julita 1975 okoń
1739 Polus Tomasz 1983 OKS Napierdalator
2776 Szymański Tomasz 1983 Oldschool hooligans
2898 Chojan Daria 1993 Oldschool hooligans
1960 Każmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu
2821 Sandomierz Maciej 1969 Olimpin
384 Pempera Dominik 1987 Olsen Team / Drużyna Lecha Poznań
13 Biszczak Marcin 1985 Oława
1505 Ligocki Radek 1980 ONEMANTEAM
280 Mułkowski Daniel 1984 Opalenica
1020 Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica
1420 Kapitan Dawid 1988 Opalenica
279 Kupczyński Dawid 1984 Opalenica
1775 Piaskowski Artur 1990 Opalenica
2823 Przybysz Sławek 1983 Opalenicki Klub Biegacza
2469 Mucha Michał 1990 Opel Szpot
1068 Herman Bernard 1967 Opolskie
2183 Sadowski Maciej 1969 optometria-sadowski
1370 Jankowiak Katarzyna 1979 Orange Polska
1814 Borawska-Wajnert Ewa 1977 Orange Polska
1242 Zięba Maciej 1982 Oregano Project
1881 Prył Michał 1979 Oregano Project
2244 Zięba Marek 1982 Oregano Project
1854 Ochowiak Klaudia 1985 Organic Fitness Swarzędz
2005 Kumiszczo Marcin 1988 Organic Fitness Swarzędz
334 Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM
900 Walczak Krzysztof 1988 Orki z Majorki
990 Matoga Wojtek 1977 Orki z Majorki
991 Matoga Patryk 1995 Orki z Majorki
992 Zarański Michał 1992 Orki z Majorki
1000 Matoga Dominik 2002 Orki z Majorki
2054 Piechota Remigiusz 1985 Orki z Majorki
664 Golański Grzegorz 1984 ORSP
1231 Dudek Monika 1984 Orzechowo
2753 Zbierski Damian 1991 Orzechowo
2755 Golebniak Arkadiusz 1990 Orzechowo
2795 Ostajewski Adam 2001 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
2794 Ostajewski Tomasz 1975 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
1455 Skowrońska Kasia 2000 Osiem
1365 Andrzejczak Marcin 1976 Osiniec
2866 Karczmarczyk Marcin 1982 Osoba prywarna
2662 Podbereski Józef 1963 OSP Cychry
1207 Maćkowiak Marek 1979 OSP Grodzisk Wielkopolski
824 Helicki Andrzej 1964 Ostrów Wielkopolski
1162 Skrzypniak Anna 1994 Ostrów Wielkopolski
1476 Kijański Sławomir 1970 Ostrów Wielkopolski
1482 Przybył Łukasz 1988 Ostrów Wielkopolski
1672 Kubis Sławomir 1973 Ostrów Wielkopolski
1735 Setecki Dariusz 1978 Ostrów Wielkopolski
2085 Czarnojańczyk Rafał 1975 Ostrów Wielkopolski
2672 Szymanek-Setecka Monika 1979 Ostrów Wielkopolski
540 Pietrzak-Dyból Ilona 1978 Ostrów Wlkp
2519 Woźniak Piotr 1988 Ostrów wlkp
2742 Szymanek Magdalena 1982 Ostrów Wlkp
560 Gmurowski Łukasz 1982 Otorowo
41 Ludwiszewski Marcin 1980 otwock
117 Dominiak Jan 1998 Owińska
320 Połomski Łukasz 1981 P&K TEAM
1770 Sierachan Szymon 1987 Pabianice
122 Koszarek Mateusz 1995 Paczkowo
154 Wiśniewski Tomasz 1973 Paczkowo
481 Marzantowicz Karol 1991 Paczkowo
855 Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo
860 Biedermann Joanna 1977 Paczkowo
1429 Bolewski Łukasz 1976 PACZKOWO
1442 Mieszkowski Przemysław 1963 Paczkowo
1850 Kaźmierczak Małgorzata 1975 Paczkowo
1915 Małecki Piotr 1979 Paczkowo
331 Bednarek Marcin 1985 Pajęczno
2458 Kotwica Hanna 1996 Pałuki Running Team
2316 Biernacki Mirosław 1971 Pankration Poznań
271 Leśniak Tomasz 1978 PARKOWE BRACTWO
272 Rocławski Sławomir 1972 Parkowe Bractwo
909 Rosadziński Sławomir 1969 PARKRUN LESZNO :)
782 Effenberg Karin 1958 PARKRUN POZNAN
385 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
430 Woźniak Marcin 1980 Parkrun Poznań
781 Szydłowski Zbigniew 1958 Parkrun Poznań
1053 Pozdrowicz Marcin 1978 Parkrun Poznań
1822 Rodziewicz Sławomir 1985 Parkrun Poznań
2282 Góralczyk Andrzej 1960 parkrun Poznań
2942 Rosiński Przemysław 1975 Parkrun Poznań
2594 Grabowski Grzegorz 1965 Pasja Biegania 2020/ FAT
2049 Jazikowski Paweł 1972 Paweł Jazikowski
2095 Czekalska Daria 1985 PCH_RUN
2096 Czekalski Piotr 1981 PCH_RUN
2308 Kołda Halina 1962 PCH_RUN
621 Załuski Piotr 1973 Pecna Biega
622 Walkowiak Marek 1973 Pecna Biega
747 Poppe Arkadiusz 1974 Pędzący Jeleń
1528 Zajączkowski Tomek 1985 PGB Sportowa Paczka
947 Kamela Maciej 1983 Philimon
158 Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
2081 Sobczak Szymon 1986 Piątkowo na Biegowo
2103 Musialska Anna 1980 Piątkowo na Biegowo
2106 Nowakowska-Ćwikła Agnieszka 1972 Piątkowo na biegowo
1286 Piechocki Stanisław 1974 Piechocki Team
827 Buttner Agnieszka 1994 Piękne, młode, niewyspane
828 Dawidowska Weronika 1994 Piękne, młode, niewyspane
474 Zapiec Maciej 1976 Piła
519 Rudnicki Marcin 1974 Piła
606 Mierzejewski Maciej 1957 Piła
948 Mąkosa Anna 1992 Piła
482 Nawrot Artur 1992 Piotrkowice
723 Tatur Jakub 1987 Piotrowice
2313 Pogorzelec Kamila 1977 Piórex S.A.
2053 Włodarski Tomasz 1970 PIÓREX/Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego
1705 Szukała Wiesław 1966 PIWNA STOPA
1706 Szukała Edyta 1967 PIWNA STOPA
151 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
1060 Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski
9 Szews Andrzej 1974 PKO Bank Polski
2380 Klawiter Renata 1971 PKO BANK POLSKI
2847 Kiełczewska Monika 1977 PKO Bank Polski SA
2036 Skała Artur 1976 Platinum
2421 Rębiasz Wojciech 1960 Pleszew
978 Michalski Łukasz 1983 Plewiska
1174 Tomaszewski Piotr 1982 Plewiska
1318 Kiersk Jarosław 1977 Plewiska
1422 Jurkowski Radek 1986 Plewiska
42 Polowczyk Patrycja 1995 Plewiska
1932 Szczygielska Justyna 1983 Plewiska
248 Skakun Michał 1998 PMI Runners
2104 Józefczyk Justyna 1980 PnB
847 Grzelak Mariusz 1970 Pneu.pl
1069 Kawa Robert 1973 PNIEWY
2238 Papież Justyna 1991 Po Prostu Biec!
345 Ostajewska Marta 1980 Pobiedziska
348 Widelicka Marta 1990 Pobiedziska
502 Szmagaj Paweł 1977 Pobiedziska
506 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
1726 Chudy Jarosław 1979 Pobiedziska
1950 Kaźmierczak Karolina 1981 Pobiedziska
2075 Meller Lukasz 1989 Pobiedziska
698 Ligmanowski Robert 1980 Pobiedziska Running Team
1177 Iwanowska Marta 1989 Pobiedziska Running Team
1181 Jakubiak Marlena 1978 Pobiedziska Running Team
2403 Hetmańczyk Krzysztof 1991 Pobiegnę, żeby Asia nie biegła sama :)
1895 Gawęcki Maciej 1973 Podiceps
200 Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela
1668 Fenrych Robert 1973 POGROMCY KILOMETRÓW
1170 Piosik Marek 1984 PointPack.pl
2338 Podbereski Bogdan 1968 POLGET team DĘBNO
1427 Ptaszkiewicz Michał 1985 Policja
2735 Bełdzikowski Kamil 1992 Polonez Team Swarzędz
2739 Piotrowski Maciek 1992 Polonez Team Swarzędz
118 Dudek Honorata 1980 Polonia Środa
1342 Szarzyński Łukasz 1982 Polonia Środa
1508 Pawlak Sylwester 1982 Polonia Środa
2480 Przepióra Mikołaj 1997 Polonia Środa
2641 Rosiak Sławomir 1970 POLONIA ŚRODA /Decora Running Team
2045 Gronikowski Marcin 1998 Polska
1621 Karasiewicz Dawid 2001 POSNANIA
1281 Jena Krzysztof 1956 Postęp Pniewy Team
1949 Krzywinski Arkadiusz 1992 Postęp Pniewy Team
2731 Zieliński Karol 1979 Potrzymajcie mi piwo
2761 Filipiak Agnieszka 1976 PowerRun
2762 Wójcik Janusz 1974 PowerRun
1314 Mądrzak Karolina 1979 Powiat Poznański
2916 Chwała Przemysław 1973 Powolny
2951 Jamroż Michał 1986 Powołani
889 Jędrzejczak Leszek 1959 Pozanań
1064 Pozdrowicz Paweł 1955 Pozdrowicze Biegają
703 Szurgot Paweł 1986 pozitive.pl
110 Ntuli Anthony 1973 poznan
310 Sierzant Adrian 1989 Poznan
386 Kopeć Julia 1996 Poznan
421 Genstwa Anna 1984 Poznan
479 Mieloszyk Wojtek 1983 poznan
892 Gronowski Maciej 1983 Poznan
1015 Raczynska Marzena 1990 Poznan
1035 Wąsowicz Martyna 1995 Poznan
1083 Olejnik Adrian 1991 Poznan
1125 Gawlik Przemysław 1981 Poznan
1127 Gutowski Krzysztof 1986 Poznan
1165 Grygorcewicz Magdalena 1978 poznan
1506 Kanikowska Marta 1983 Poznan
1573 Bednarz Ireneusz 1975 poznan
1585 Daniluk Michal 1979 Poznan
2169 Mielcarek Adrian 1991 Poznan
1781 Skirecka Justyna 1975 poznan
2373 Podalak Malgorzata 1970 poznan
2450 Andrzejak Marcin 1983 Poznan
2488 Stachowicz Damian 1989 Poznan
2538 Skolarus-Tomczak Marzena 1959 Poznan
2253 Rothe Patryk 1991 Poznan
2560 Ignaczak Bartlomiej 1979 Poznan
2714 Andrzejewski Waldemar 1961 poznan
2980 Leszczyński Piotr 1970 Poznan
2382 Kołdyka Marcin 1980 poznanbiega.pl
103 Skrzypczak Karol 1972 Poznań
105 Królik Filip 1982 Poznań
107 Dąbrowska Joanna 1983 Poznań
109 Taborowska Malwina 1984 Poznań
114 Szustakiewicz Hanna 1968 Poznań
115 Szustakiewicz Mariusz 1970 Poznań
116 Konieczny Adrian 1980 Poznań
123 Miller Małgorzata 1982 Poznań
127 Miller Piotr 1980 Poznań
126 Van Dijk Jean Paul 1966 Poznań
128 Chojnicki Bartosz 1983 Poznań
134 Bindas Monika 1991 Poznań
135 Piekielski Łukasz 1988 Poznań
139 Łukasik Michał 1989 Poznań
140 Królczyk Krzysztof 1985 Poznań
147 Frankowski Łukasz 1982 Poznań
148 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
161 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
162 Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań
165 Michalak Filip 1984 Poznań
174 Jańczak Łukasz 1985 Poznań
177 Szymański Janusz 1951 Poznań
178 Szymańska Ewa 1979 Poznań
180 Chmielewski Michał 1982 Poznań
183 Komorowski Bartosz 1990 Poznań
196 Lewandowski Jakub 1988 Poznań
215 Ligęza Martyna 1974 Poznań
214 Ligęza Piotr 1974 Poznań
45 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 Poznań
233 Szkudlarek Łukasz 1988 Poznań
243 Tomczyk Maciej 1975 Poznań
246 Przybyła Przemysław 1982 Poznań
247 Wojcieszak Krzysztof 1984 Poznań
251 Wódkowski Łukasz 1981 Poznań
269 Marciniak Joanna 1989 Poznań
270 Marciniak Maciej 1964 Poznań
275 Żak Łukasz 1980 Poznań
287 Rezlewicz Karol 1985 Poznań
289 Pawlicki Marcin 1982 Poznań
296 Mandziak Rafał 1979 Poznań
299 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
304 Teodorczyk Paweł 1965 Poznań
321 Judkowiak Michał 1979 Poznań
327 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
350 Szmyt Michał 1984 Poznań
365 Grabia Jacek 1971 Poznań
391 Szczęch Bartosz 1981 Poznań
414 Rybarczyk Tomasz 1974 Poznań
415 Kasprowiak Izabela 1991 Poznań
416 Hołoga Aleksander 1980 Poznań
434 Zdanowicz Marcin 1991 Poznań
436 Rybarczyk Marcin 1975 Poznań
438 Szrejbrowski Tymoteusz 1980 Poznań
472 Targoński Sławomir 1980 Poznań
458 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
464 Książkiewicz Agnieszka 1986 Poznań
478 Franzkowiak Mikołaj 1977 Poznań
488 Malczewski Adrian 1989 Poznań
503 Lick Marek 1976 Poznań
531 Koralewski Krzysztof 1986 Poznań
532 Michalak Dorota 1975 Poznań
533 Głowacki Tomasz 1983 Poznań
534 Głowacka Anna 1986 Poznań
549 Nitka-Grzegorczyk Joanna 1980 Poznań
551 Grzegorczyk Marcin 1974 Poznań
563 Pękalska Marta 1986 Poznań
581 Piątek Tomasz 1986 Poznań
586 Koliński Marcin 1994 Poznań
614 Wódkowski Mirek 1985 Poznań
623 Kasprzak Anna 1991 Poznań
628 Cichocki Marcin 1988 Poznań
639 Wojtysiak Anna 1980 poznań
643 Malinowski Bartosz 1985 Poznań
666 Lusiak Anna 1983 Poznań
673 Herman Jacek 1968 Poznań
674 Herman Grażyna 1966 Poznań
717 Połetek Agata 1988 Poznań
724 Pawliński Łukasz 1995 Poznań
730 Królczyk Lidia 1978 Poznań
736 Jóźwik Mariusz 1977 Poznań
737 Kauf Ilona 1987 Poznań
738 Zdanowski Marian 1956 POZNAŃ
767 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
773 Michałowska Hanka 1974 POZNAŃ
774 Kiszka Sebastian 1973 POZNAŃ
784 Owczarzak Waldek 1983 Poznań
787 Manoch Artur 1974 Poznań
799 Misiorny Radosław 1973 Poznań
811 Skoczylas Marta 1976 Poznań
943 Gut Sylwia 1989 Poznań
842 Bruss Krzysztof 1971 Poznań
849 Antoniewicz Bartosz 1989 Poznań
864 Hałas Jarosław 1972 Poznań
865 Wasiak Sławomir 1990 Poznań
873 Hałas Monika 1975 Poznań
888 Ludwiczak Agata 1991 Poznań
896 Horowski Michał 1952 Poznań
906 Chodkiewicz Urszula 1983 Poznań
907 Gajewski Przemyslaw 1982 Poznań
908 Horowski Bartosz 1977 Poznań
919 Filipowicz Barbara 1978 Poznań
936 Zborowski Dariusz 1967 Poznań
937 Jastrzębski Radek 1979 Poznań
954 Piosik Marek 1973 Poznań
959 Przymusińska Agnieszka 1983 Poznań
979 Jankowski Maciej 1991 Poznań
984 Mróz Weronika 1997 Poznań
996 Witkowski Igor 1993 Poznań
998 Sosnowski Sławomir 1973 Poznań
1004 Niemir Maciej 1979 POZNAŃ
1006 Kosiński Maciej 1993 Poznań
1016 Błaszczyk Bartłomiej 1960 Poznań
1033 Wołyńska Wioleta 1975 Poznań
1034 Zawłocki Marek 1949 Poznań
1043 Bardzinski Bartosz 1969 Poznań
1073 Stawiak Adrian 1983 Poznań
1075 Szyszko-Gorczakowska Katarzna 1988 Poznań
1076 Gorczakowski Przemysław 1988 Poznań
1084 Dębska-Zeńczak Agnieszka 1984 Poznań
1094 Godlewski Piotr 1978 Poznań
1104 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań
1113 Zakrzewski Jerzy 1971 POZNAŃ
1119 Glowacki Pawel 1966 Poznań
1121 Tyliński Krzysztof 1973 poznań
1131 Majorczyk Anna 1981 Poznań
1134 Gierszewska Barbara 1954 Poznań
1139 Gientka Sylwia 1981 Poznań
1145 Sobczak Tomasz 1976 Poznań
1155 Marszałkiewicz Anna 1982 Poznań
1167 Ławniczak Rafał 1978 Poznań
1168 Wojtczak Marzena 1969 Poznań
1184 Willer Agnieszka 1983 Poznań
1189 Krąpiec Norbert 1985 Poznań
1197 Rusek Damian 1984 Poznań
1199 Zieleśkiewicz Marcin 1984 Poznań
1204 Urbaniak Piotr 1963 Poznań
1211 Chabowski Przemysław 1987 Poznań
1213 Wiercioch Bartosz 1978 Poznań
1284 Poszwiński Artur 1962 Poznań
1217 Wojnowska Agata 1980 Poznań
1218 Wieczorkiewicz Agnieszka 1981 Poznań
1226 Karolczak Michał 1976 Poznań
1233 Walczak Grzegorz 1982 Poznań
1243 Majchrzak Tomasz 1993 Poznań
1250 Jarczyński Krzysztof 1976 Poznań
1269 Rogalski Marcin 1983 Poznań
1271 Ratajczak Krzysztof 1993 Poznań
1272 Bujak Michał 1977 Poznań
1294 Jóźwiak Joanna 1982 Poznań
1295 Wrzalik Łukasz 1981 Poznań
1301 Słapek Maria 1978 Poznań
1319 Połetek Michał 1987 POZNAŃ
1347 Krzyżagórski Mateusz 1992 Poznań
1353 Kęsa Andrzej 1977 Poznań
1389 Pilaczyński Andrzej 1962 Poznań
1390 Smętkowska Kinga 1966 Poznań
1395 Marciniak Kuba 1991 Poznań
1397 Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
1403 Piotrowski Robert 1976 Poznań
1408 Jaroszewska Justyna 1986 Poznań
1413 Frencel Jędrzej 1992 Poznań
1428 Orchowska Zuzanna 1992 Poznań
1434 Urbaniak Sławomir 1979 Poznań
1435 Urbaniak Marika 1998 Poznań
1447 Czistiakow Walerij 1990 Poznań
1449 Malecki Karol 1981 Poznań
1457 Podsadny Bartosz 1984 Poznań
1459 Różak Paweł 1979 Poznań
1486 Rogulska Agnieszka 1982 Poznań
1501 Kubacki Andrzej 1982 Poznań
1509 Sawicki Sebastian 1986 Poznań
1510 Przybyła Tomasz 1977 Poznań
1511 Borkowska Justyna 1994 Poznań
1512 Apolinarski Szymon 1991 Poznań
1514 Bzdęga Łukasz 1981 Poznań
1515 Teretyka Dorota 1974 Poznań
1544 Knobloch Maciej 1969 Poznań
1551 Mączyńska Joanna 1990 Poznań
1670 Kołodziejczyk Dariusz 1964 Poznań
1567 Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań
1574 Maćkowiak Krzysztof 1984 Poznań
1578 Szczepański Przemysław 1959 POZNAŃ
1586 Wasielewski Tomasz 1978 Poznań
1592 Gajewski Patryk 1988 Poznań
1593 Żak Małgorzata 1985 Poznań
1594 Klepadło Michał 1991 Poznań
2804 Pachliński Aleksy 2001 Poznań
1596 Elias Katarzyna 1965 Poznań
1597 Spławski Damian 1982 POZNAŃ
1599 Konieczny Mariusz 1973 Poznań
1603 Wróż-Jankowska Magdalena 1977 Poznań
1605 Skrabulski Jakub 1990 Poznań
1608 Klorek Marcin 1973 Poznań
1610 Klorek Ewelina 1973 Poznań
1611 Klorek Antoni 2000 Poznań
1614 Kościński Tomasz 1952 Poznań
1616 Dylewicz Iwona 1984 Poznań
1618 Gwizdała Jolanta 1970 Poznań
1623 Lis Maciej 1971 Poznań
1631 Jurgielewicz Beata 1992 Poznań
1635 Jachira Patryk 1990 Poznań
1638 Zydorczak Marian 1946 Poznań
1639 Jaworski Marcin 1979 Poznań
1640 Jurkiewicz Daniel 1978 Poznań
1642 Jaworski Piotr 1981 Poznań
1647 Sieczkowski Maciej 1975 Poznań
1651 Wieczorek Sławomir 1973 POZNAŃ
1654 Głowacki Jerzy 1951 Poznań
352 Cegielski Marcin 1983 Poznań
1664 Biegała Sebastian 1985 Poznań
1669 Janiszewski Marcin 1995 Poznań
23 Bednik Piotr 1987 Poznań
1677 Czajka Agnieszka 1976 Poznań
1692 Szymkowiak Wojtas 1987 Poznań
1695 Zawadzka Sylwia 1990 Poznań
1698 Stachowski Tomasz 1984 Poznań
1709 Mielnik Kamil 1979 Poznań
1754 Kaczmarek Agnieszka 1978 Poznań
1762 Krąpiec Waldemar 1962 Poznań
1772 Wysocki Arkadiusz 1972 Poznań
1789 Gołdysiak Ewelina 1984 Poznań
1794 Gaszczyński Roman 1946 Poznań
1797 Błaszczyk Agnieszka 1994 Poznań
1804 Krupa Waldemar 1957 Poznań
1807 Jagodziński Mariusz 1990 Poznań
1816 Mastyk Mirosław 1982 Poznań
1818 Pruszyński Radosław 1984 Poznań
1820 Bider Adrian 1989 Poznań
1833 Lepczyński Piotr 1987 POZNAŃ
1835 Sibilska Marta 1985 Poznań
1836 Klejniak Łukasz 1981 Poznań
1846 Wachowiak Karol 1977 Poznań
1851 Pernet-Szóstak Ewelina 1981 Poznań
1852 Pernet Leonard 1956 Poznań
1856 Kolibabka Sebastian 1977 Poznań
1860 Górna Krystyna 1954 Poznań
1862 Łuczak Józef 1961 Poznań
1864 Fluks Szymon 1983 Poznań
1874 Węgrzynowski Mikołaj 1983 Poznań
1880 Nowak Marcin 1995 Poznań
1886 Różewicz Grzegorz 1986 Poznań
1887 Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań
1890 Kaczmarek Magdalena 1984 Poznań
1898 Paniączyk Filip 1995 Poznań
1899 Paniączyk Michał 1969 Poznań
1900 Paniączyk Magdalena 1969 Poznań
1902 Wawrzyniak Małgorzata 1968 Poznań
1903 Pieniowski Maciej 1983 Poznań
1910 Usowski Andrzej 1984 POZNAŃ
1911 Kurek Marta 1986 Poznań
1912 Jędraszak Małgorzata 1987 Poznań
1930 Kozielczyk Katarzyna 1976 Poznań
1933 Wolbach Piotr 1970 Poznań
1935 Juszczak Jarosław 1980 Poznań
1941 Kamińska Olga 1991 Poznań
1861 Ogińska Anetta 1974 POZNAŃ
1341 Czaplicki Tomasz 1965 Poznań
1954 Lisiecki Bartosz 1984 Poznań
1956 Kubaczyk Artur 1989 Poznań
1963 Owczarzak Edyta 1976 Poznań
1964 Ratajczak Paweł 1985 Poznań
1973 Kaczmarek Marcin 1979 Poznań
1980 Czarnecka Justyna 1985 Poznań
1986 Szymkowiak Maciej 1986 Poznań
1997 Bydałek Hanna 1958 poznań
1999 Bydałek Maciej 1983 poznań
2007 Balcerzak Iwona 1975 Poznań
2003 Kuliński Czesław 1938 poznań
2004 Deigsler Przemysław 1974 Poznań
2006 Pohland Wojciech 1966 Poznań
2013 Kierończyk Jakub 1972 Poznań
2014 Kierończyk Agata 1974 Poznań
2043 Latkowski Wojciech 1976 Poznań
2044 Gronikowski Rafał 1973 Poznań
2051 Woźniak Patryk 1992 Poznań
2059 Piątek Tomasz 1981 Poznań
2061 Śliwa Marcin 1983 Poznań
2064 Kuklis Tomasz 1986 Poznań
2084 Stachowiak Marcin 1974 Poznań
2089 Bzdzikot Mariusz 1989 Poznań
2090 Kraczkowski Michał 1990 Poznań
2097 Sprenger Jarosław 1974 Poznań
2099 Górski Grzegorz 1975 Poznań
2100 Kaszubiak Konrad 1983 Poznań
2120 Komasa Łukasz 1995 Poznań
2124 Smentek Paweł 1993 Poznań
2145 Lewandowska Karolina 1993 Poznań
2149 Wesołek Marta 1984 Poznań
2161 Czerwiński Michał 1989 Poznań
2171 Kaftanski Tomasz 1978 Poznań
2170 Wyczkowska Małgorzata 1982 Poznań
2188 Fręśko Karina 1974 Poznań
2198 Brzoska Katarzyna 1975 Poznań
2199 Brzoska Grzegorz 1972 Poznań
2204 Walczuk Maciej 1985 Poznań
2205 Bączek Ewelina 1993 Poznań
2210 Rybacka-Mossakowska Joanna 1983 Poznań
2211 Otłowski Jan 1975 Poznań
2220 Guzik Przemyslaw 1969 Poznań
2242 Kiełbasiewicz Filip 1985 Poznań
2246 Posadzy Magdalena 1983 Poznań
2269 Śliwińska Justyna 1982 Poznań
2274 Mikołajczak Anna 1976 Poznań
2278 Pawelec Paweł 1989 Poznań
2279 Szczucińska Anna 1979 Poznań
2310 Krukowska Agnieszka 1975 Poznań
2315 Szelag Marcin 1973 Poznań
288 Najewski Marcin 1982 Poznań
2318 Różański Krzysztof 1985 Poznań
2324 Karolak Karol 1991 Poznań
2326 Burda Maciej 1976 Poznań
2331 Kamiński Krzysztof 1990 Poznań
2332 Kropidłowska Magdalena 1991 Poznań
2354 Zawadzki Waldemar 1977 Poznań
2356 Rakoczy Paweł 1985 Poznań
2368 Wyszyński Mateusz 1995 Poznań
2370 Magdziński Daniel 1978 Poznań
2372 Świder Robert 1976 Poznań
2374 Zawadzki Klaudiusz 1975 Poznań
2384 Miedziak Przemysław 1988 Poznań
2345 Mazurczak Łukasz 1980 Poznań
2390 Wincenty-Cicha Grażyna 1963 Poznań
2391 Cichy Jacek 1963 Poznań
2394 Wesołek Przemek 1977 Poznań
2402 Wesołek Magda 1985 Poznań
2457 Zjawiński Tomasz 1972 Poznań
2478 Szamborski Mateusz 1985 Poznań
2500 Sobkowiak Maciej 1980 POZNAŃ
2520 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 Poznań
2532 Prus Aleksander 1985 Poznań
2540 Frąckowiak Tomasz 1991 Poznań
2563 Krukowski Jakub 1986 Poznań
2564 Grzybowska Aneta 1975 Poznań
2566 Wesołek Daniel 1988 Poznań
2581 Przybylak Weronika 1986 Poznań
2582 Przybylak Mariusz 1986 Poznań
2591 Stanisławska Agnieszka 1985 Poznań
2630 Biskup Andrzej 1963 Poznań
2616 Sokołowski Mariusz 1976 Poznań
2618 Jakubowska Anna-Maria 1994 Poznań
2619 Nowak Andrzej 1962 Poznań
2620 Nowak Dorota 1964 Poznań
2622 Wodzień Przemysław 1977 Poznań
2628 Michta Igor 1989 Poznań
2637 Rzepecki Michał 1977 Poznań
2638 Kamiński Mikołaj 1979 Poznań
21 Bąkowski Krzysztof 1981 Poznań
2644 Dróżdż Dariusz 1970 Poznań
2652 Szlanga Jakub 1981 Poznań
2677 Marach Łukasz 1978 Poznań
2681 Wojtkowiak Ada 1996 Poznań
2690 Więcek-Citak Monika 1990 Poznań
2701 Daniszkowicz Marek 1974 Poznań
2702 Kozłowski Sebastian 1984 Poznań
2546 Bonawenturczyk Joanna 1991 Poznań
2815 Mieczyński Robert 1969 Poznań
2717 Cwalina Dariusz 1980 Poznań
2729 Biegoń Karol 1973 Poznań
2741 Wojtynek Przemysław 1969 Poznań
2743 Bernal Alberto 1981 Poznań
2744 Rogoziński Marcin 1985 POZNAŃ
2747 Kajper Aleksandra 1972 Poznań
2758 Kulczyk Tomasz 1969 Poznań
2759 Krawczuk Dawid 1977 Poznań
2772 Olszak Krzysztof 1976 POZNAŃ
2784 Kruś Mariusz 1984 Poznań
2818 Cieszkiewicz Jarosław 1972 Poznań
2798 Podejma Michał 1981 Poznań
2802 Topolski Janusz 1959 Poznań
2808 Szczotkowska Agnieszka 1991 Poznań
2809 Galczak Aleksandra 1987 Poznań
2810 Cieślak Paweł 1984 Poznań
2811 Grabowski Krzysztof 1989 Poznań
2812 Witczak Dariusz 1969 Poznań
2817 Skrzypczyński Wojtek 1989 Poznań
2832 Lickel Stefan 1971 Poznań
2833 Kaciun Iwona 1978 Poznań
2834 Jakubowska Ewa 1972 Poznań
2835 Szramowski Stefan 1984 Poznań
2837 Pietrzak-Burandt Marlena 1968 Poznań
2840 Laskowska Justyna 1975 Poznań
2841 Lelen Marcin 1984 Poznań
2851 Mendel Monika 1994 Poznań
2862 Biegańska Weronika 1984 Poznań
2867 Walczak Wojciech 1966 Poznań
2868 Banasiak Jacek 1974 Poznań
48 Potejko Mateusz 1976 Poznań
2884 Firlej Tomasz 1988 Poznań
2900 Nadolczak Barbara 1974 Poznań
2908 Sroczyński Jakub 1976 Poznań
2909 Mielnik Katarzyna 1986 Poznań
2913 Starczewska Patrycja 1987 Poznań
2915 Skupio Aleksander 1989 Poznań
2918 Skupio Roman 1986 poznań
2920 Przybylski Adam 1985 Poznań
2940 Komasa Robert 1961 Poznań
2943 Biskupski Tomasz 1975 Poznań
2944 Jasielska Adriana 1979 Poznań
2950 Bąkowski Marcin 1973 Poznań
2961 Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
588 Geisler Marek 1959 Poznań AIRPORT TEAM
2955 Witt Monika 1984 Poznań Police
1857 Skała Tomasz 1975 poznań-ski
201 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
324 Szaj Krzysztof 1970 Poznań/Kostrzyn
2614 Skała Wiktoria 1999 POZNAŃSKI
2512 Sobierajski Krzysztof 1982 Prawobrzeżny Gostyń
2396 Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel
2656 Kubacka Eliza 1982 PRO 366
601 Fiedler Szymon 1986 Pro Patria
366 Suchorowski Jakub 1981 PRO366
376 Wojciechowski Tomasz 1976 PRO366
556 Basińska Agnieszka 1974 PRO366
557 Basińska Marta 1995 PRO366
745 Bojarczuk Tomasz 1994 PRO366
938 Basiński Marcin 1974 PRO366
929 Solecka Agnieszka 1982 PRO366
935 Bandosz Hanna 1977 PRO366
1046 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366
1047 Nekanda-Trepka Andrzej 1972 PRO366
1216 Sobik Paulina 1983 PRO366
1410 Bandosz Marek 1980 PRO366
1437 Fluder Kinga 1994 PRO366
1675 Kmieciak Jarosław 1974 PRO366
1757 Sobecki Sebastian 1976 PRO366
1812 Barszcz Marta 1985 PRO366
2496 Janik Natalia 1992 PRO366
2647 Mikulska Edyta 1980 PRO366
340 Mikołajczak Damian 1991 PRO366
2903 Biadała Hanna 1972 Pro366
2981 Szajdak Ada 1989 PRO366
1815 Szewczyk Artur 1977 PROGPOL
133 Podwójski Tomasz 1971 Promienko
1961 Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica
1891 Rowiński Tomasz 1976 Promnice
1892 Rowiński Daniel 2001 Promnice
2302 Toś Przemysław 1991 PRZEJMAS TIM
2634 Rezler Małgorzata 1995 Przemęt
776 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
920 Grochal Michał 1988 Przeźmierowo
1499 Cieślik Agnieszka 1978 Przeźmierowo
2294 Filipiak Łukasz 1992 Przeźmierowo
2040 Przybylak Stanisław 1946 Przybylak Team
2213 Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team
778 Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team
2038 Hoffman Paweł 1985 ptkwo
1790 Miedziak Dobromir 1988 Puchacze
1888 Stanisławski Damian 1988 Pudliszki
952 Muller Andrzej 1958 Puszczykowo
1366 Akuszewska Agata 1965 Puszczykowo
2740 Głowiński Maciej 1959 Puszczykowo
2985 Konieczny Filip 1974 Puszczykowo
291 Jachnik Łukasz 1980 Pysząca
1228 Jachnik Łukasz 1980 pysząca
1682 Wojtkowiak Bogusława 1977 Pysząca
2021 Gawęcka Paulina 1975 PZU Sport Team
142 Gawarecki Tomasz 1977 RABOWICE
617 Ruciński Artur 1986 Rabowice
618 Rucińska Asia 1987 Rabowice
1044 Piśmienny Mieszko 1987 Rabowice
1059 Kuchta Piotr 1982 Rabowice
1667 Maserak Sebastian 1979 Rabowice
2385 Wasilewska Magdalena 1988 Radzewice
687 Ratajczak Daniel 1997 Radzewo
1916 Szymański Rafał 1977 Rafix Gorzów Wlkp.
1498 Witkowski Michał 1985 Raksopol
294 Łaganowski Łukasz 1984 Rarámuri Sosnówiec
680 Bębel Błażej 1984 Rataye
195 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
2325 Olejniczak Robert 1965 Rawa Team
1568 Holak Jakub 1987 Rehabalance Team
2984 Jankowska Paulina 1990 RehaBalance Team
2219 Tic Jakub 1996 Rehau BSC
2530 Ryfa Maciej 1993 Rehau Triathlon Team
209 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
755 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
2768 Rubiś Michał 1984 Respekt
2114 Kapral Ruslan 1982 REXEL
2865 Bestrzyńska Joanna 1971 Robakowo
1983 Tarnowski Mateusz 1987 RodzinaPL
1724 Sierota Marcin 1980 Rogalinek
2659 Organiściak Piotr 1963 Rogalinek
2660 Organiściak Marcin 2000 Rogalinek
1257 Mielcarek Aleksandra 1991 ROJEWO
716 Siejek Natalia 1988 Rokietnica
834 Najderek Agnieszka 1987 Rokietnica
1398 Macioszek Angelika 1985 Rokietnica
2945 Szulc Małgorzata 1989 ROKIETNICA
2240 Nowaczyk Jakub 1988 Rokietnica Biega
2654 Szubarga Tomasz 1987 Rokietnica Biega
1190 Ładniak Roman 1960 Roman Ładniak
381 Wróbel Fryderyk 1979 roz.BIEG.ane Białe Tygrysy Jarocin
1029 Naskręska Julia 2001 roz.BIEG.ane Białe Tygrysy Jarocin
1159 Łyskawa Dariusz 1979 roz.Biegane Białe Tygrysy Jarocin
1784 Zasański Michał 1996 Rozbiegane Białe Tygrysy
407 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina
408 Orpel Paweł 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
409 Orpel Mariola 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
411 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
1777 Ziętkiewicz Damian 1981 Rozpędzeni wiatrem Golina
337 Kwiecińska Anna 1979 RÓŻOVE
1620 Bogunia Tomasz 1978 RRRR
770 Bartkowiak Artur 1994 Ruchocice
1466 Kasztelan Anna 1984 Rumianek
1477 Toboła Marta 1982 Rumianek
2363 Głowacki Jacek 1981 Run for fun
1992 Golon Marlena 1975 Run Pasja
1129 Spychała Aleksandra 1999 Run to the Hills
1996 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
1863 Klimczak Jacek 1990 Run Żerków Run
1071 Jankowski Paweł 1973 RUN-POLE
1351 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER
285 Różański Marek 1970 RUNNER'S POWER
313 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
328 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power
1087 Kapusta Tomasz 1980 Runner's Power
1202 Jackowiak Szymon 1980 Runner's Power
1201 Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power
1708 Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power
1152 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
2558 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
319 Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
1717 Głów Katarzyna 1994 Ryczywół
1798 Pankowski Filip 1993 Ryczywół
2666 Szymański Halina 1961 Rynarzewo
2934 Szymańska Halina 1961 Rynarzewo
2366 Kostowicz Mateusz 1989 Saint-gobain sqad
145 Przybysz Bartosz 1990 SALON URODY MONIKA
1977 Michalik Joanna 1982 Salto sport kids
611 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 San Escobar
612 Ożarowski Cezary 1976 San Escobar
484 Słowiński Szymon 1971 Saturn Fit Poznań
822 Wieczorek Krzysztof 1962 SCIM
897 Klaja Katarzyna 1958 SCIM
1742 Filipowski Zenon 1973 SCIM/WTriTeam
2592 Malicki Grzegorz 1970 scyzoryk
2501 Kazibut Zdzisław 1952 Securitas Poznań
1468 Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
1469 Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
1018 Mielczarek Stanisław 1957 senior61
2516 Czerwińska Marcela 1992 Sępólno Krajeńskie
2518 Czerwiński Mariusz 1962 Sępólno Krajeńskie
163 Podwójski Paweł 1968 sfinks
2813 Tumko Mateusz 1997 Siedlec klap
2814 Stępień Adam 1993 Siedlec klap
1974 Wiśniewski Janusz 1973 Siedmiomilowe Buty/Wyborowa Run Team
1837 Błaszkowiak Krystian 1979 Siekierki
316 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Wielkie
317 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
470 Pampuch Grzegorz 1975 Siekierki Wielkie
636 Mazurkiewicz Piotr 1985 Siekierki Wielkie
731 Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
1066 Kalinowski Przemysław 1969 Siekierki Wielkie
1067 Kalinowski Daniel 1999 Siekierki Wielkie
1209 Zwolińska-Mańczak Aleksandra 1986 Siekierki Wielkie
1819 Prządak Paula 1997 Siekierki Wielkie
2477 Pucek Jarosław 1976 Siekierki Wielkie
1991 Nowak Sławomir 1971 Siekiery Runing Team
721 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
1747 Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO
2297 Banach Artur 1975 Singiel
2799 Borowicz Ewa 1983 Skarbiec Smaków
2800 Borowicz Halina 1956 Skarbiec Smaków
2876 Borowicz Anna 1988 Skarbiec Smaków
2877 Borowicz Adam 1985 Skarbiec Smaków
2885 Chojnacki Piotr 1973 skarszew
2889 Bogacz-Chojnacka Justyna 1974 skarszew
2686 Chabros Karolina 1982 sklep biegacza
2548 Kruk Łukasz 1982 Skoki
2550 Kruk Monika 1985 Skoki
1310 Jugo Łukasz 1977 Skórzewo
1311 Jugo Anna 1979 Skórzewo
1707 Kołtowski Piotr 1979 Skórzewo
2670 Łazowski Adrian 1990 SKS Oborniki
1904 Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki/FTI Racing Team
2767 Lisiak Marysia 2000 SKS UNIA SWARZĘDZ
1712 Awuku Monika 1976 Sławica
1507 Staniszczak Radek 1986 Słonin
465 Czech Mirosław 1971 Słupca
468 Przyjemski Paweł 1973 Słupca
882 Kasprzyk Andrzej 1953 Słupca
1531 Majewski Karol 1989 Słupca
2000 Skąpski Tomasz 1973 Słupca
2150 Wiatrowski Piotr 1987 Słupca
2247 Skąpska Urszula 1980 Słupca
2901 Szczepaniak Katarzyna 1984 Słupia Wielka
569 Bobrowski Łukasz 1981 Słynni Kenijczycy
2939 Powałowska Danka 1978 SŁYNNI KENIJCZYCY
382 Szczepankiewicz Bartosz 1984 Smart Fizjo
1519 Chruściel Kamil 1988 Smart Fizjo
1527 Kowalski Dawid 1987 Smart Fizjo
2392 Bogdanowicz Tomasz 1988 Smart Fizjo
2208 Adamski Krzysztof 1979 Smolecka Zadyszka
1110 Jasiukiewicz Marek 1976 SNOW.DOG ADVENTURE
2718 Oszmałek Agata 1986 snufkinbiega.wordpress.com
2197 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
394 Dłoniak Edmund 1945 Sokół Gniewkowo
393 Barczak Mariusz 1975 SOLIDARNOŚĆ VWP
1802 Bolewski Andrzej 1982 Solmedia.pl
185 Dębski Jan 1952 Sołtys
1150 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny
2486 Mazur-Łuczak Joanna 1978 Speedy Squirrel
766 Pieczyński Patryk 1978 Spin Force Runners
779 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
1534 Jędra Andrzej 1973 Spinario Sp. z o.o.
1451 Jasicki Sebastian 1976 spontan
2565 Kołacka Małgorzata 1993 SPORTOPEDICA/OŚ AZS POZNAŃ
836 Petryszyn Stanisław 1965 sportowy swiat płytek u kryspina
2481 Jankiewicz Maciej 1981 Spójność Białe Błota
1613 Dylewski Michał 1992 Sprinterzy Sigmeo
686 Skodkowski Jacek 1973 SPWL Poznań
2068 Kaczmarek Rafał 1974 sroda wlkp
2073 Wojciechowski Jakub 1985 ST RUNNERS
1834 Połczyński Maciej 1981 STALOWA ŁYDA
1953 Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda
982 Dominiak Tomasz 1968 STAR DOM TEAM
983 Dominiak Danuta 1971 STAR DOM TEAM
2738 Olszak Natasza 1976 Stara Rura
856 Koszal Marek 1980 Stare Miasto
2155 Zielińska Klaudia 1997 STARE OBORZYSKA
934 Majchrzak Michał 1997 START POZNAŃ
2856 Trąbka Joanna 1976 STARY LUBOSZ
1344 Stefanowicz Piotr 1977 Stefanowicz Team
298 Kolasiński Maciej 1983 STEICO
2590 Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań
2671 Mytnik Marcin 1977 Stoczniowiec Poznań
997 Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
1763 Łukomska Katarzyna 1991 Stowarzyszenie im. hr A. Bnińskiego
1764 Łukomski Michał 1986 Stowarzyszenie im. hr A. Bnińskiego
2019 Nowak Grzegorz 1991 Stowarzyszenie im. hr A. Bnińskiego
1090 Kondej Mikołaj 1988 Stowarzyszenie Mage.pl
2158 Świtek Katarzyna 1983 Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie
1172 Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ
891 Mróz Marcin 1978 STR Poznań / Dzikie Bobry
181 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
596 Żurek Jan 1960 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
1040 Zalewski Mariusz 1969 Strzelce Kraj
1166 Teclaw Daniel 1979 Strzelce Krajenskie
172 Krzyśka Tomasz 1981 Studzieniec
2134 Patelka Sławek 1975 Suchy Las
2369 Nowak Damian 1982 Suchy Las
2857 Różański Jacek 1976 Suchy Las
1086 Miozga Artur 1976 suchylana
2598 Offman Aneta 1971 SULECIN
1045 Południak Ela 1964 Sundom Nieruchomości Krzysztof Południak
697 Gajda Ewa 1968 Superior strefa rowery
2327 Płochocki Ryszard 1961 SUPERMARATON KALISZ
2371 Żminkowski Paweł 1976 SW
589 Wichtowski Tomasz 1994 Swarzedz
837 Filip Mirosław 1975 Swarzedz
1148 Wejman Beata 1977 swarzedz
1164 Harasimczyk Andrzej 1974 Swarzedz
1323 Ratajszczak Sylwia 1982 Swarzedz
1678 Wróż Bartosz 1980 Swarzedz
1859 Handke Dawid 1983 Swarzedz
2079 Buniak Joanna 1976 Swarzedz
2757 Lizik Maciej 1982 Swarzedz
2899 Chlebowski Mikołaj 1976 Swarzedz
143 Pruszkowski Szymon 1973 Swarzędz
198 Junkiert Janina 1978 Swarzędz
205 Patalas-Szymkowiak Joanna 1974 Swarzędz
226 Ratajczak Przemysław 1983 Swarzędz
230 Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
264 Buśko Tomasz 1980 Swarzędz
290 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz
295 Kłak Ewa 1979 Swarzędz
356 Stańczyk Joanna 1977 Swarzędz
357 Stańczyk Krzysztof 1978 Swarzędz
360 Rogowski Paweł 1994 Swarzędz
361 Malicki Czesław 1958 Swarzędz
380 Wróbel Łukasz 1982 Swarzędz
403 Powałowski Sławomir 1983 Swarzędz
405 Rajewska Anna 1974 Swarzędz
469 Grzesiak Artur 1974 Swarzędz
473 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
475 Bełdzikowski Tomasz 1967 Swarzędz
476 Bełdzikowska Kasia 1970 Swarzędz
487 Mucha Rita 1980 Swarzędz
501 Plewa Łukasz 1978 Swarzędz
521 Maciejak Krystian 1978 Swarzędz
522 Maciejak Anna 1980 Swarzędz
527 Nijak Rafał 1987 Swarzędz
543 Pempera Krzysztof 1987 Swarzędz
548 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
552 Baraniecka Karolina 1998 Swarzędz
555 Szcześniak Magdalena 1978 Swarzędz
554 Sznajder Zuzanna 1974 Swarzędz
565 Jóźwiak Beata 1985 Swarzędz
575 Nowicki Piotr 1978 Swarzędz
647 Krzyżaniak Adrian 1984 Swarzędz
699 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
715 Jopek Katarzyna 1973 Swarzędz
734 Przybył Sandra 2001 Swarzędz
131 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
780 Gaworowska Sylwia 1977 Swarzędz
792 Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz
793 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
794 Wronka Małgorzata 1969 Swarzędz
808 Leonarczyk Sebastian 1977 SWARZĘDZ
809 Dudziak Dorota 1998 Swarzędz
812 Dudziak Magda 1994 Swarzędz
820 Trojanek Adam 1975 Swarzędz
833 Borucka Daria 1987 Swarzędz
844 Lembowicz Grzegorz 1976 SWARZĘDZ
898 Czerwiński Marcin 1982 Swarzędz
902 Choryński Adam 1983 Swarzędz
940 Kamiński Jacek 1973 Swarzędz
941 Kamiński Kacper 2000 Swarzędz
942 Kamińska Marlena 1973 Swarzędz
1028 Pieszak Michał 1986 Swarzędz
1063 Dowgird Hubert 2000 Swarzędz
1082 Rembecki Robert 1977 Swarzędz
1095 Mejziński Michał 1987 Swarzędz
1098 Strzemecki Paweł 1976 Swarzędz
1108 Paluszkiewicz Jakub 1977 Swarzędz
1137 Ledzion Grażyna 1965 Swarzędz
1143 Olszak Piotr 1954 Swarzędz
1144 Olszak Radosław 1987 Swarzędz
1173 Walkowiak Robert 1973 Swarzędz
1178 Walkowiak Marta 1998 Swarzędz
1212 Podejma Grzegorz 1975 Swarzędz
1214 Krieger Tomasz 1979 Swarzędz
1221 Pasiak Dobromir 1993 Swarzędz
1222 Osiewicz Przemysław 1979 Swarzędz
1300 Bogacka Małgorzata 1982 Swarzędz
1345 Filip Gabriela 2001 Swarzędz
1404 Leżańska Anna 1977 Swarzędz
1432 Wittke Joanna 1994 Swarzędz
1441 Pawlak Paweł 1975 Swarzędz
1467 Łojko Tomasz 1972 Swarzędz
1473 Szar Joanna 1988 Swarzędz
1474 Chruściel Radosław 1988 Swarzędz
1475 Chruściel Natalia 1988 Swarzędz
1500 Rogowski Mateusz 1991 Swarzędz
1521 Staszewska Marta 1984 Swarzędz
1517 Sułkowski Remigiusz 1973 Swarzędz
1518 Sułkowski Marcin 2001 Swarzędz
1536 Tonn Tomasz 1980 Swarzędz
1539 Kujawski Michał 1990 Swarzędz
1563 Marszałek Patrycja 1983 Swarzędz
1564 Reliszko Anna 1984 Swarzędz
1571 Pietrzak Aleksander 1992 Swarzędz
1589 Błaszyk Agnieszka 1986 Swarzędz
1665 Raczkowsk Bartosz 1975 Swarzędz
1666 Grzyb Daniel 1995 Swarzędz
1693 Sroka Michał 1981 Swarzędz
1937 Kubisiak Magda 1989 Swarzędz
1744 Szydłowski Leonard 1951 Swarzędz
1745 Szydłowski Grzegorz 1958 Swarzędz
1751 Nowak Marek 1978 Swarzędz
1752 Skaczkowska Krystyna 1975 Swarzędz
1780 Błachnio Ewelina 1981 swarzędz
1782 Chołoda Aneta 1976 swarzędz
1787 Patyk Izabela 1977 Swarzędz
1792 Szudobaj Agnieszka 1989 Swarzędz
1832 Błaszczyk Jonasz 1999 Swarzędz
1842 Prosianowski Adam 1974 Swarzędz
1867 Wlaszczyk Tomasz 1966 swarzędz
1868 Nawrocki Olgierd 1977 Swarzędz
1875 Jaworski Jarosław 1975 Swarzędz
1883 Lipski Jarosław 1977 Swarzędz
311 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
1925 Wittke Sławomir 1975 Swarzędz
27 Kubacki Filip 1988 Swarzędz
1944 Rybiński Przemysław 1982 Swarzędz
1948 Rybińska Agnieszka 1982 Swarzędz
150 Wojciechowski Jarosław 1969 Swarzędz
1981 Winter Ania 1987 Swarzędz
1988 Cieśliński Tadeusz 1960 Swarzędz
1995 Olejniczak Jakub 1988 Swarzędz
2001 Adamczak Dariusz 1990 Swarzędz
1340 Talarski Przemysław 1975 Swarzędz
2017 Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz
2055 Nowak Mateusz 1979 SWARZĘDZ
6 Waraksa-Henicz Alicja 1989 Swarzędz
5 Henicz Piotr 1965 Swarzędz
2071 Krupecki Michał 1981 Swarzędz
2072 Mądry Wojciech 1988 Swarzędz
2091 Strzelecka Alicja 1985 Swarzędz
2109 Nowak Kamilla 1975 Swarzędz
2123 Daroszewski Maciej 1969 Swarzędz
2127 Rychlik Krzysztof 1980 Swarzędz
2182 Marszałkiewicz Kuba 2001 Swarzędz
2191 Rajmund Julia 2000 Swarzędz
2252 Dębicki Tomasz 1973 Swarzędz
2200 Kowalczyk Wioletta 1972 Swarzędz
2207 Gwałt Kamil 1977 Swarzędz
1990 Cieśliński Telesfor 1955 Swarzędz
2108 Wawrzyniak Paulina 1988 Swarzędz
2260 Wierzbiński Tomasz 1972 SWARZĘDZ
2306 Witczak Adam 1992 Swarzędz
2311 Zydorczak Adam 1961 Swarzędz
2330 Czaykowska Agnieszka 1988 Swarzędz
2886 Antkowiak Andrzej 1964 Swarzędz
401 Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz
2367 Gałdyński Bartosz 1976 Swarzędz
2376 Hernik Rafał 1985 Swarzędz
2375 Hernik Marta 1985 Swarzędz
2404 Szymkowiak Anna 1984 Swarzędz
2417 Nowak Grzegorz 1969 Swarzędz
2425 Domański Bartosz 1990 Swarzędz
2442 Kłak Sebastian 1976 Swarzędz
2446 Przybylak Rafał 1974 Swarzędz
2513 Litwiniuk Bartosz 1994 Swarzędz
2525 Susek Karolina 1980 swarzędz
2527 Szadziul Sławomir 1974 Swarzędz
2588 Błażej Mateusz 1983 swarzędz
2587 Sibiński Maciej 1981 Swarzędz
2623 Obrębski Adrian 1987 Swarzędz
2627 Wiącek Karol 1984 Swarzędz
2639 Prymas Przemysław 1979 Swarzędz
2674 Wiśniewski Jerzy 1967 Swarzędz
2684 Kapciak Michał 1987 Swarzędz
2691 Żak Marta 1988 Swarzędz
2696 Nowicki Marcin 1997 Swarzędz
2724 Kaliszuk Bartosz 1986 Swarzędz
2726 Prymowicz Marcin 1986 Swarzędz
2748 Kaczmarek Jakub 1986 Swarzędz
2770 Kierzek Adam 1989 Swarzędz
2778 Tomaszewski Grzegorz 1983 Swarzędz
2805 Krzyś Grzegorz 1982 Swarzędz
2807 Żurkowska Marta 1990 Swarzędz
2830 Najs Magdalena 1989 Swarzędz
2 Taterka Grzegorz 1979 Swarzędz
2892 Abramczyk Dariusz 1984 Swarzędz
2912 Ludwiczak Damian 1984 Swarzędz
2917 Wawrzaszek Paweł 1969 Swarzędz
2933 Stelmach Tomasz 1973 Swarzędz
866 Szymańska Magdalena 1993 Swarzędz
2970 Mańka Otylia 1987 Swarzędz
2122 Wełniak Przemysław 1981 Swarzędz Biegam Bo Lubię..
2854 Staszak Krzysztof 1981 Swarzędz Rabowice
1358 Sadowska Urszula 2000 Swarzędz-Zalasewo
236 Nowacki Bartosz 1984 Swarzęrdz
240 Widziński Adam 1985 sympatyczny salon optyczny
241 Juraszek Kuba 1985 Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina
2172 Kuropatwa Kazimierz 1943 SZAFA BIEGACZA TEAM
346 Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły
347 Janasiak Magdalena 1975 Szamotuły
1234 Baran Marek 1975 Szamotuły
1235 Kurek Jacek 1955 Szamotuły
1296 Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
2360 Ziętek Sławomir 1961 Szamotuły
1630 Furmanek Magdalena 1980 SZNEKA RUNNERS TEAM
125 Marciniak Aleksander 1983 Szpot
26 Czub Piotr 1961 Szpot
25 Brembor Bogdan 1960 szpot
1969 Adamczak Piotr 1968 Szybcy inaczej
1488 Musiał Tomasz 1974 SzymanowskiTeam PSP
412 Andrzejak Krzysztof 1978 SzyPcy i Wściekli
413 Waluszyński Łukasz 1997 SzyPcy i Wściekli
1984 Matruk Beniamin 1983 Szysz
2551 Klupp Krzysztof 1960 Ścieżki Biegowe Olimpia
2010 Tonder Wojciech 1968 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań
433 Śledzianowski Adrian 1977 ŚLEDZIKI
1055 Radke Sebastian 1993 Ślesin
2129 Szuster Mariusz 1979 Śmigiel
2130 Szuster Katarzyna 1983 Śmigiel
2138 Ciesielski Przemysław 1981 Śmigiel
2140 Grzesiak Marcin 1986 Śmigiel
2141 Dudziak Grzegorz 1986 Śmigiel
2763 Kuśnierczak Emilia 1987 Śmigiel
553 Stankiewicz Wiktoria 1980 Śnieciska
261 Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś
262 Grześkowiak Weronika 1997 Śnieżna Gęś
426 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
435 Kaczmarek Mirosław 1991 Śrem
777 Giełda Adam 1971 Śrem
831 Koch Antoni 1961 Śrem
1017 Jakubczak Tomasz 1979 ŚREM
1237 Smolich Paweł 1976 Śrem
1443 Pawlicki Bartosz 1991 Śrem
1014 Starkiewicz Patryk 1995 Śrem
1987 Glura Robert 1987 Śrem
1994 Giełda Zbigniew 1971 Śrem
2178 Woźniak Piotr 1960 Śrem
1532 Wieczorek Dawid 1979 Śrem
2751 Dzikowska Violetta 1973 Śrem
312 Bartkowiak Marek 1985 ŚREM BESTTEAM
204 Kowalski Przemysław 1979 Środa Wielkopolska
353 Kornaszewski Grzegorz 1981 Środa Wielkopolska
517 Jamka Eliza 1990 Środa Wielkopolska
598 Chrapek Piotr 1985 Środa Wielkopolska
881 Witczak Joanna 1982 Środa Wielkopolska
890 Kurek Przemysław 1990 Środa Wielkopolska
921 Łoda Anna 1983 Środa Wielkopolska
971 Kwiatkowski Tomasz 1986 Środa Wielkopolska
1270 Kaszuba Monika 1984 Środa Wielkopolska
1352 Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska
1388 Łoda Dariusz 1978 Środa Wielkopolska
2329 Błoch Krystian 1994 Środa Wielkopolska
2506 Lehmann Józef 1962 Środa Wielkopolska
2611 Dziadek Jakub 1992 Środa Wielkopolska
2689 Szynwelski Tomasz 1973 Środa Wielkopolska
2890 Rychtanek Janusz 1973 Środa Wielkopolska
510 Sobczyk Marcin 1985 Środa Wlkp
2449 Gerszendorf Ryszard 1974 środa wlkp
516 Jamka Piotr 1985 Środa Wlkp.
662 Burchacki Paweł 1996 Środa Wlkp.
1373 Kornaszewska Anna 1981 Środa Wlkp.
1394 Witczak Maciej 1977 Środa Wlkp.
2047 Celiński Grzegorz 1978 Środa Wlkp.
2444 Dziuba Adam 1982 Środa Wlkp.
225 Filipowski Dariusz 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
638 Greiveldinger Gilles 1971 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1918 Brok Małgorzata 1974 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1959 Brodowicz Jarosław 1977 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2344 Dratwa Sławomir 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2453 Woźniczak Maciej 1971 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2460 Dybowska Joanna 1981 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM
2490 Szcześniak Anna 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2524 Sąsiadek Sławomir 1965 Świat Biegacza Fehlau Run Team
923 Kozłowska Aleksandra 1990 ŚWIAT WG RUDZIELCA
692 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
594 Roszak Zbigniew 1988 T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
188 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
389 Występski Jarek 1979 Tanibórz/Tulce
830 Kołodziejczak Tomasz 1976 Targowa Górka
184 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne
791 Wojciechowski Leszek 1963 Tarnowo Podgórne
2027 Strykowski Paweł 1972 Tarnowo Podgórne
2788 Nawrot Radek 1982 Tarnowo Podgórne
2791 El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne
2891 Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej
728 Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
752 Panek Błażej 1981 Tarnowo Podgórne Biega
1796 Przybylski Krystian 1981 Tarnowo Podgórne Biega
1478 Kankowski Michał 1991 TASKOPROJEKT SP. Z O.O.
1970 Wleklik Przemysław 1979 Tata Natalki
2606 Andrzejczak Filip 1991 Tatiana Team
1019 Olkowski Arkadiusz 1985 TATUSIE
688 Gronowski Piotr 1960 Team Curie
739 Szcześniak Piotr 1987 Team ekopalniki.pl
1192 Schlegel Piotr 1978 Team Family Luboń
2852 Schlegel Jacek 1968 Team Family Luboń
2295 Greser Beata 1972 Team Gresery
2296 Greser Artur 1974 Team Gresery
1957 Walkiewicz Marek 1985 Team Iga
508 Szymczak Elżbieta 1959 team ILT
650 Skarbiński Arkadiusz 1976 TEAM JAMAJKA
651 Skarbiński Olgierd 2000 TEAM JAMAJKA
652 Skarbiński Bogdan 1951 TEAM JAMAJKA
653 Robak Beata 1971 TEAM JAMAJKA
654 Pluta Natalia 1990 TEAM JAMAJKA
665 Czechowska Anita 1976 TEAM JAMAJKA
667 Czechowski Krzysztof 1974 TEAM JAMAJKA
1549 Marczak Tobiasz 2000 TEAM JAMAJKA
2570 Kuszczyk Edwin 1973 Team Kopeć
675 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 TEAM Kościan
676 Hertmanowski Tomasz 1970 TEAM Kościan
2503 Pożywiłko Jan 1999 Team Ławica
2088 Gałgan Piotr 1986 TEAM Mikołaj Lena Aguś & Bons
2288 Mucha Jerzy 1959 TEAM OLA
2491 Kabat Szymon 1973 TeamRomans
2024 Ratajczak Tomasz 1982 Terasz albo nigdy
1385 Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce
2675 Kasprzak Tomasz 1980 Teraz Tulce
2760 Matecki Grzegorz 1973 TERAZ TULCE
2476 Urbańska Magda 1977 Tęcza Ujście
2475 Urbański Kamil 2000 Tęcza Ujście
2534 Kisała Sławomir 1976 Tęcza Ujście
2617 Wentland Maciej 1976 Tęcza Ujście
1908 Wojciechowski Paweł 1971 TFP Sport Team
374 Szczutkowska Justyna 1966 TG Sokół Gniewkowo
568 Lewandowska Małgorzata 1966 TG. SOKÓŁ Gniewkowo
1524 Antoniak Sławomir 1962 TICON
1225 Madajczak Jarosław 1973 time
3 Sobańska Małgorzata 1969 time2run
1546 Bychowiec Łukasz 1986 Tip-Topol
1547 Bychowiec Joanna 1985 Tip-Topol
1855 Ochowiak Paweł 1985 TipTopol
219 Leśniewski Dawid 1979 TKKF MPK POZNAŃ
176 Szymański Krzysztof 1980 TKKF MPK POZNAŃ
378 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
2317 Talar Roman 1956 TKKF Płomień Pobiedziska
249 Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin
1958 Błaszyk Marcin 1982 TL HUB
1884 Nowak Paweł 1982 Tomahawk Village
2209 Nowak Anna 1983 Tomahawk Village
2648 Tomaszewski Damian 1998 Tomaszewski Damian
2727 Zagórny Marcin 1988 Tomato Krosno Odrzańskie
1280 Tobys Agata 1990 TOPCAT team
894 Sołtyszewski Bartosz 1990 Toruń
1282 Kurek Marcin 1994 Toruń
1381 Czuk Katarzyna 1988 Toruń
1383 Czuk Przemysław 1986 Toruń
672 Walczak Joanna 1985 trenujztrenerem.pl
211 Pohl Paweł 1974 Trepko Runners
2705 Zubowicz Maria 1981 TRI CHICAS
2573 Żuk Mateusz 1983 TriMind
2645 Fijałek - Żuk Małgorzata 1984 TriMind
804 Roszak Pawel 1966 Trucht Jarocin
2756 Kansy Piotr 1979 Trzek
841 Świątkowski Paweł 1981 Trzemeszno
1236 Socha Krzysztof 1980 Trzemeszno
2631 Piechnik Maria 1981 Trzemeszno
660 Brzezińska Justyna 1987 Tulce
661 Brzeziński Dawid 1984 Tulce
663 Mirek Kamila 1997 Tulce
1445 Napierała Igor 1984 Tulce
1446 Hardyk Szymon 1986 Tulce
1448 Sowiar Szymon 1982 Tulce
2031 Plaszczak Jarosław 1974 TULCE
2629 Górnik Piotr 1978 Tulce
2960 Lampka Robert 1968 Tulce
2437 Ratajczak Marek 1976 TULPLAST
803 Gólecki Krzysztof 1982 tym razem ją prześcignę
1308 Wojciechowski Jacek 1985 Uciekam od Żony
273 Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
274 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
2625 Soboń Tomasz 1975 Ujście
2845 Ponicka Izabela 1974 Ujście
2846 Ponicki Tomasz 1971 Ujście
2440 Nowak Wiesław 1962 UKS "SKOCZEK" Skoki
2215 Daniuk Kasia 1973 UKS CITYZEN_/BE3
1849 Radosz Zdzisław 1961 UKS Fala Swarzędz
2429 Hadas Krzysztof 1996 UKS FALA SWARZĘDZ
2561 Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las
933 Majchrzak Mikołaj 2000 UKS KUSY Dolsk
446 Olszewska Natalia 1977 UKS PAMIĄTKOWO
2443 Paluszak Olaf 2002 UKS Sportowiec Borowo
797 Głuszak Bartek 1999 UKS Szybki Lopes Nekla
2780 Szczepański Maciej 1991 UKS Szybki Lopes Nekla
1785 Olszewski Wojciech 2000 UMKS Iskra Wolsztyn
2528 Koczorowski Robert 1980 Unia Leszno DMP 2017
2502 Bytniewski Szymon 1991 Unia Swarzędz/Muay Running Team
175 Kamil Waleriańczyk Kamil 1985 Unstoppable Runners Piotrkowice
1307 Broniarczyk Grzegorz 1974 UTAL
1322 Stróżyna Mariusz 1988 UTAL LICENSE PLATE SOLUTIONS
1258 Wojciechowski Jacek 1948 UTAL TEAM
1259 Wojciechowska-Bogdziewicz Olga 1976 UTAL TEAM
1260 Choćba Witold 1977 UTAL TEAM
1262 Szambelan Tomasz 1969 UTAL TEAM
1263 Michalak Marzena 1984 UTAL TEAM
1264 Gronikowski Tomasz 1987 UTAL TEAM
1265 Bąk Karolina 1992 UTAL TEAM
1266 Wilusz Agnieszka 1972 UTAL TEAM
1321 Szóstak Jacek 1969 UTAL TEAM
1291 Skoczek Sebastian 1981 UTAL TEAM
1292 Socha Veronika 1981 Utal Team
1290 Saif-Lwowska Ella 1973 Utal Team
1293 Pytlewski Tomasz 1987 UTAL TEAM
1306 Blige Małgorzata 1973 UTAL TEAM
1261 Roszak-Surków Sylwia 1977 Utal Team
2305 Kalemba Daniel 1978 Vagabundan
955 Kaczmarek Piotr 1973 Velux PoverRun Gniezno
1227 Więckowski Jacek 1973 VELUX-GNIEZNO
2838 Zając Magdalena 1972 Verbicom
1711 Gwizdecka Edyta 1977 VOTUM S.A.
771 Sokół Bartosz 1978 VW
682 Olbryś Piotr 1974 VW Solidarność
1409 Węglarski Bartosz 1989 VWP
235 Dopierała Sławomir 1976 W drodze do celu
2924 Kęsik Łukasz 1986 W.P.I.P.
2930 Maliński Artur 1992 W.P.I.P.
2926 Goździejewska Natalia 1992 W.P.I.P.
2927 Baumgart Joanna 1983 W.P.I.P.
2928 Smura Ewa 1984 W.P.I.P.
2929 Maliński Robert 1989 W.P.I.P.
2925 Staruk Grzegorz 1977 W.P.I.P.
2931 Pilarczyk Sonja 1991 W.P.I.P.
2935 Rogodziński Maciej 1991 W.P.I.P.
2720 Mączyński Wacław 1979 Wacław Mączyński
2782 Paszkiet Karolina 1980 wagrowiec
137 Szymański Remigiusz 1957 Walka Kostrzyn
2340 Kapciak Mateusz 1990 Walka Kostrzyn
2359 Galewski Marcin 1992 Walka Kostrzyn
2499 Otto Marcin 1991 Walka Kostrzyn
2514 Kruczkowska Jowita 1994 Walka Kostrzyn
2819 Walkowiak Joanna 1990 Walka Kostrzyn
281 Piechota Mariusz 1968 WAŁCZ
10 Szczepański Artur 1975 Warszawa
221 Leonarska Małgorzata 1987 Warszawa
16 Potejko Piotr 1972 Warszawa
43 Kokoszka Jakub 1985 warszawa
2932 Sousa Bruno 1978 Warszawa
2937 Pidek Sousa Izabella 1980 Warszawa
1656 Borkowska Katarzyna 1985 Wataha Północy
1653 Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team
932 Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM
395 Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
1329 Mantaj Wojciech 1982 Wągrowiec
302 Klaja Aleksander 1986 Wągrowiec
2580 Szymczyk Monika 1986 Wągrowiec
2483 Smolny Janusz 1971 Wełnianka Kiszkowo
2736 Mirek Mariusz 1969 Wełnica
2348 Kubiak Sławomir 1982 Wesołe Wąsy
2364 Zimna Katarzyna 1991 Wesołe Wąsy
471 Grądziel Sebastian 1980 Węgierki
500 Szkudlarek Arkadiusz 1987 WGI PLUS
2300 Pietraszak Tomasz 1974 WGI PLUS
2066 Golczak Maciej 1969 WHISKY DRINKERS
1042 Purczyńska Agnieszka 1980 Wicher Siekierki
1636 Purczyński Michał 1980 Wicher Siekierki
101 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
318 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
1722 Wrona Józef 1938 Wieleń
1229 Chuda Sylwia 1972 Wierzyce
1230 Chudy Wojciech 1971 Wierzyce
2264 Zając Leszek 1957 Wijewo
2504 Zając Ludmiła 1959 Wijewo
742 Zielinski Maciej 1973 Wilda. Biega
1907 Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
599 Witkowski Robert 1971 Wiry
1650 Mańkowski Tomasz 1991 Witaszyce
1652 Nowak Michał 1991 Witaszyce
845 Piniarska Ewelina 1992 Witkowo
850 Kruger Bartosz 1991 Witkowo
146 Kruk Marek 1977 Witkowo
2531 Roszyk Paweł 1962 Witkowo
2700 Kalicki Jerzy 1951 WITKOWO
2905 Wojdyło Piotr 1972 Witkowo
136 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo biega
2439 Sterling Monika 1979 Witkowo Biega
2642 Włodarczyk Tomasz 1977 Witkowo Biega
2678 Czasak Grzegorz 1971 Witkowo Biega
2102 Jankowski Krzysztof 1994 Witobel
775 Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań
1147 Kulczyński Patryk 1990 WKS Grunwald Poznań
420 Hartwich Szymon 1986 WKS Owieczki
1791 Łuczak Marek 1976 WKS SZEWCE
2245 Gracz Robert 1995 Wkurw_Team
2115 Olszewska Izabela 1982 wkurw_team grupa wsparcia
520 Zagierski Wojciech 1990 wojtasTeam
619 Żygowski Tomasz 1975 wojtasTeam
620 Błoch Wojciech 1987 wojtasTeam
1032 Kowalska-Piśmienna Katarzyna 1988 WOJTEK TEAM
2959 Grzybowski Łukasz 1989 Wolin
763 Stępniak Krystyna 1965 wolny biegacz
895 Sikora Robert 1980 Wolny Strzelec
1727 Żok Jerzy 1960 Wolsztyn
1769 Olszewski Stanisław 1964 Wolsztyn
2323 Serwa Wojciech 1993 Wolsztyńska Akademia Biegowa
2624 Staniszczak Tomasz 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa
2237 Wolna Aleksandra 1956 WORUBA
1179 Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki
1039 Gabrielski Waldemar 1977 WPG Invest House
1556 Siódmiak Robert 1979 WROCHMET.PL
220 Gajewska Edyta 1987 Wrocław
582 Nosek Marcin 1976 Wrocław
743 Durmaj Bartek 1984 Wrocław
1444 Krawczyk Dariusz 1949 Wrocław
704 Purol Rafał 1974 Wronczynek
1601 Klonowski Dawid 1980 Wronczynek
2121 Purol Marta 1976 Wronczynek
343 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
2181 Śniegowski Sławomir 1971 wroniecki klub biegacza
187 Kaczmarek Tomasz 1978 Września
640 Gołębiewska Barbara 1979 września
768 Krzymiński Kamil 1991 Września
857 Skibiński Przemysław 1974 Września
912 Górski Tomasz 1977 Września
1156 Żebrowska Kasia 1985 Września
1691 Urbańczyk Łukasz 1987 WRZEŚNIA
1962 Kierzek Dariusz 1994 Września
2250 Filipczak Marcin 1985 Września
2713 Rzepka Lucyna 1983 Września
2824 Mikołajczak Weronika 1991 Września
1844 Wróblewski Adam 1948 WSTiRW WARTA
1203 Kapałka Grzegorz 1973 WT ŚREM
2839 Czuk Marek 1953 Wtorki Biegowe z Dethatlon Toruń
369 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team
492 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
493 Jagodzik Michał 1987 www.NRGBOX.pl
1050 Maciejewski Daniel 1976 www.pegaz.nieruchomosci.pl
1027 Szafrański Krystian 1992 Wybiegać Marzenia Team
1978 Skowroński Cezary 1980 Wybiegani Team
354 Górny Robert 1983 Wybite Jedynki
358 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
868 Przesławska Magdalena 1979 Wybite Jedynki
1183 Czarnecki Marcin 1977 Wycena Czarnecki
710 Kraska Anita 1976 Wymiatacze
442 Mania Agnieszka 1999 Wysogotowo
761 Seweryn Jarosław 1978 Wysoka
1328 Mantaj Agnieszka 1979 Wytrawni Sportocholicy
901 Smudziński Piotr 1982 WZDW
862 Szymański Wojciech 1971 Xnet Runners Team
15 Kmieciak Wojciech 1991 xRunners
1778 Czarnecki Adrian 2001 XVII LO POZNAŃ
1914 Brych Mirek 1966 XXX
1007 Andrzejewski Dominik 1986 YORKAD
2487 Frankowski Tomasz 1976 Zagórów
2489 Frankowski Mikołaj 2001 Zagórów
700 Radolak Maciej 1985 Zakwas team
102 Bigajczyk Paweł 1974 Zalasewo
229 Kaczmarski Michał 1990 Zalasewo
330 Jahns Tomasz 1985 Zalasewo
338 Rybarczyk Robert 1972 Zalasewo
512 Przepióra Michał 1987 Zalasewo
605 Kaliszan Karolina 1990 Zalasewo
613 Szydrowski Remigiusz 1962 Zalasewo
659 Koralewski Jacek 1977 Zalasewo
671 Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo
744 Humienny Jacek 1970 Zalasewo
825 Szurek Rafał 1974 Zalasewo
946 Gawroński Roman 1981 Zalasewo
1157 Dolata Michał 1984 Zalasewo
1149 Polak Anna 1976 Zalasewo
1240 Sapritonow Mirosław 1986 Zalasewo
1247 Laskowska Joanna 1986 zalasewo
1309 Gościniak Kinga 1980 Zalasewo
1312 Dolińska Marta 1995 Zalasewo
1421 Żmuda Krzysztof 1990 Zalasewo
1463 Atłas Leszek 1986 Zalasewo
1464 Piaskowski Krystian 1983 Zalasewo
1471 Ziobro Diana 1988 Zalasewo
1495 Kurowski Łukasz 1980 Zalasewo
1689 Potrzebowski Paweł 2000 ZALASEWO
1741 Kulej Marta 1984 Zalasewo
1419 Mielczarek Sławomir 1976 ZALASEWO
1817 Sabiniewicz Krzysztof 1971 Zalasewo
1982 Mazurkiewicz Michał 1985 Zalasewo
7 Henicz Mateusz 1990 Zalasewo
2078 Wasilewski Michał 1979 Zalasewo
2312 Cudo Arkadiusz 1989 Zalasewo
2361 Jankowski Michał 1986 Zalasewo
2418 Ochenduszko Wojciech 1974 Zalasewo
2426 Burda Tomasz 1977 Zalasewo
2441 Zapała Marek 1982 Zalasewo
2545 Stańczyk Marcin 1988 Zalasewo
2586 Przepióra Grzegorz 1978 ZALASEWO
2589 Michalski Robert 1982 Zalasewo
609 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
1732 Witek Mateusz 1982 Zalew Jerzykowo
104 Górka Piotr 1986 Zaniemyśl
1913 Broniarz Waldemar 1980 Zaniemyśl
2216 Urbas Maciej 1990 Zaniemyśl
2555 Kwintkiewicz Mateusz 1991 Zapierdalam bo lubie
2569 Grabowska Agata 1997 Zapierdalam bo lubię
718 Odrobny Jakub 1984 Zasutowo
610 Kielek Jakub 1992 Zawiani Kołobrzeg
2567 Wnuk Dominik 1992 Zawiani Kołobrzeg
2298 Niewiada Blazej 1991 Zawodowi amatorzy
1283 Nowakowski Leszek 1961 Zbąszyń
1186 Grodzki Wojciech 1977 Zephyr
2459 Nowak Piotr 1992 Zgrupka team
255 Respondek Anna 1983 Zielona Góra
2434 Ciszak Aneta 1977 Zielona Góra
2436 Huray Kasia 1978 Zielona Góra
1305 Banaszak Tomasz 1973 ZIELONY ZAKĄTEK
2470 Rzeczkowski Paweł 1984 ZiemniakiTeam
2471 Rzeczkowska Grażyna 1985 ZiemniakiTeam
2497 Garczyk Gerard 1980 Zimin
587 Stolarek Michał 1982 ziomale
2842 Szewczyk Krzysztof 1980 Ziomale
206 Jaworski Janusz 1963 ZŁAWIEŚ WIELKA
2584 Hoffmann Przemysław 1976 Złotkowo
1154 Majewska Iwona 1962 Złotniki
1374 Roszyk Piotr 1998 Złotniki
1940 Ziółkowski Maciej 1972 ZM TECHNIKA
192 Dybizbański Paweł 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
796 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
960 Kliks Jakub 1998 Zmęczeni już przed biegiem
423 Polus Madzia 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
439 Trojanowski Tomasz 1990 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1 Roszak Sandra 1992 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
293 Kaletka Marcin 1982 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
514 Dobrowolski Grzegorz 1969 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
515 Dobrowolska Iwona 1971 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
656 Różańska Magdalena 1985 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1085 Paszkiewicz Julia 1987 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
1138 Buchwald Hanna 1980 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
1161 Różański Michał 1979 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
1169 Podbylska Magdalena 1976 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
1472 Ossowska Emilia 1983 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1079 Zaremba Sylwester 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
1767 Marczyńska Monika 1980 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1808 Roszyk Andrzej 1967 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2190 Ossowski Adam 1983 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2314 Olkiewicz Daniel 1999 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2430 Konieczna Joanna 1979 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
604 Liszczyński Adam 1984 ZUTB BUDMECH GOSTYŃ
2709 Haupt Krzysztof 1978 ZZSK Suchy Las
2116 Dudziak Karol 1992 ŻMIGRÓD
869 Krych Joachim 1984 ŻW P-ń
2037 Ratajczak Michał 1982 ___
499 Jeżowski Michał 1976 _____________