Lista startowa

7. Bieg 10km Szpot Swarzędz

Swarzędz 22.04.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 610


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
101 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
102 Bigajczyk Paweł 1974 Zalasewo
103 Skrzypczak Karol 1972 Poznań
104 Górka Piotr 1986 Zaniemyśl
105 Królik Filip 1982 Poznań
106 Nienadowski Mateusz 1978 M A T E Ł K A
107 Dąbrowska Joanna 1983 Poznań
108 Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań
109 Taborowska Malwina 1984 Poznań
110 Ntuli Anthony 1973 poznan
111 Szymoniak Bartosz 1984 Drużyna Szpiku
112 Baran Marcin 1988 LST
113 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel
114 Szustakiewicz Hanna 1968 Poznań
115 Szustakiewicz Mariusz 1970 Poznań
116 Konieczny Adrian 1980 Poznań
117 Dominiak Jan 1998 Owińska
118 Dudek Honorata 1980 Polonia Środa
119 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
120 Gąsiorowski Przemysław 1978 Gniezno
121 Arentowski Michał 1987 CYBINA TEAM
122 Koszarek Mateusz 1995 Paczkowo
123 Miller Małgorzata 1982 Poznań
124 Szczepański Artur 1975 Warszawa
125 Marciniak Aleksander 1983 Szpot
126 Van Dijk Jean Paul 1966 Poznań
127 Miller Piotr 1980 Poznań
128 Chojnicki Bartosz 1983 Poznań
129 Matusiewicz Robert 1973 DRUŻYNA Z GRUSZCZYNA
130 Purczyński Krzysztof 1994 Bogucin
131 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
132 Sobiech Karol 1982 Night Runners
133 Podwójski Tomasz 1971 Promienko
134 Bindas Monika 1991 Poznań
135 Piekielski Łukasz 1988 Poznań
136 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo biega
137 Szymański Remigiusz 1957 Walka Kostrzyn
138 Mierzwa Miroslaw 1975 Darłowo
139 Łukasik Michał 1989 Poznań
140 Królczyk Krzysztof 1985 Poznań
141 Gumienny Grzegorz 1978 Kobylnica
142 Gawarecki Tomasz 1977 RABOWICE
143 Pruszkowski Szymon 1973 Swarzędz
144 Lieske Monika 1977 Kobylnica
145 Przybysz Bartosz 1990 SALON URODY MONIKA
146 Mecler Sławomir 1981 Mielżyn
147 Frankowski Łukasz 1982 Poznań
148 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
150 Wojciechowski Jarosław 1969 Swarzędz
151 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
152 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznan
153 Rybarczyk Kasia 1981 BS BIEGA
154 Wiśniewski Tomasz 1973 Paczkowo
155 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
156 Kubiak Roksana 1989 Night Runners
157 Żurek Piotr 1986 Democo Running Team
158 Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
159 Kędzierski Albert 1990 Manieczki
160 Kossowski Mariusz 1974 KIMBALL ELECTRONICS POLAND
161 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
162 Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań
163 Podwójski Paweł 1968 sfinks
164 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
165 Michalak Filip 1984 Poznań
166 Michalak Grzegorz 1959 Looksfera/M-Tronic
167 Michalski Michał 1985 Swarzędz
168 Kotarska Elżbieta 1975 Kostrzyn
169 Stachowiak Kamil 1994 RZK Team
170 Strzałkowska Katarzyna 1981 Luboń
171 Witkowska Joanna 1989 Rogoziński Klub Biegacza
172 Krzyśka Tomasz 1981 Studzieniec
173 Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
174 Jańczak Łukasz 1985 Poznań
175 Kamil Waleriańczyk Kamil 1985 Unstoppable Runners Piotrkowice
176 Szymański Krzysztof 1980 Poznań
177 Szymański Janusz 1951 Poznań
178 Szymańska Ewa 1979 Poznań
179 Szumski Mariusz 1972 AMMM TEAM
180 Chmielewski Michał 1982 Poznań
181 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
182 Łączyński Henryk 1951 AMATOR
183 Komorowski Bartosz 1990 Poznań
184 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne
185 Dębski Jan 1952 Sołtys
186 Prabucki Krzysztof 1977 WITKOWO BIEGA
187 Kaczmarek Tomasz 1978 Września
188 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
189 Konarski Piotr 1974 Zalasewo
190 Rozwadowski Dominik 1977 Kostrzyn
191 Berwid Jakub 1980 DRAKAN
192 Dybizbański Paweł 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
193 Adamczyk Marek 1978 -
194 Kaliciak Andrzej 1965 Gorzów Wlkp
195 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
196 Lewandowski Jakub 1988 Poznań
197 Pawlikowski Sebastian 1989 KB Maraton Turek
198 Junkiert Janina 1978 Swarzędz
199 Włoszyński Marek 1972 LUBOŃ
200 Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela
201 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
202 Niczyporuk Ireneusz 1975 brak
203 Smuga Łukasz 1985 CSWL Poznań
204 Kowalski Przemysław 1979 Środa Wielkopolska
205 Patalas-Szymkowiak Joanna 1974 Swarzędz
206 Jaworski Janusz 1963 ZŁAWIEŚ WIELKA
207 Kamińska Ewa 1954 Adrenalina Fitness Team
208 Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina
209 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
210 Kostrzewski Marek 1978 Kos-Bud Gniezno
211 Pohl Paweł 1974 Trepko Runners
212 Krasiński Piotr 1975 Bydgoszcz
213 Krasińska Katarzyna 1981 Bydgoszcz
214 Ligęza Piotr 1974 Poznań
215 Ligęza Martyna 1974 Poznań
216 Tomczyk Andrzej 1971 ELEKTRIS
217 Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners
218 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 Poznań
219 Leśniewski Dawid 1979 TKKF MPK POZNAŃ
220 Gajewska Edyta 1987 Wrocław
221 Leonarska Małgorzata 1987 Warszawa
222 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
223 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
224 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
225 Filipowski Dariusz 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
226 Ratajczak Przemysław 1983 Swarzędz
227 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
228 Tykwic Maciej 1979 ELEKTRIS
229 Kaczmarski Michał 1990 Zalasewo
230 Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
231 Chyliński Dawid 1982 Gira się kręci
233 Szkudlarek Łukasz 1988 Poznań
234 Pawłowska Wioleta 1987 1987
235 Dopierała Sławomir 1976 W drodze do celu
236 Nowacki Bartosz 1984 Swarzęrdz
237 Jóźwiak Jarosław 1976 KP5M
238 Jóźwiak Marek 1952 KP5M
239 Wermiński Mariusz 1977 Fala Swarzędz
240 Juraszek Ewa 1985 Sympatyczny Salon Optyczny
241 Juraszek Kuba 1985 Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina
242 Załęski Krzysztof 1989 1989
243 Tomczyk Maciej 1975 Poznań
244 Janeczek Sara 1994 Biegiem na kebaba
245 Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba
246 Przybyła Przemysław 1982 Poznań
247 Wojcieszak Krzysztof 1984 Poznań
248 Skakun Michał 1998 PMI Runners
249 Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin
250 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
251 Wódkowski Łukasz 1981 Poznań
252 Kujawa Krzysztof 1984 Jaja Juncewo
253 Szyszka Ireneusz 1989 Daszewice
254 Rozmarynowski Krzysztof 1989 Kościelec
255 Respondek Anna 1983 Zielona Góra
256 Marek Przemysław 1981 ELEKTRIS
257 Gąska Michał 1984 Kobylnica
258 Bernacik Jacek 1973 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
259 Kot Grzegorz 1973 amator
260 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
261 Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś
262 Grześkowiak Weronika 1997 Śnieżna Gęś
263 Grześkowiak Beata 1969 Śnieżna Gęś
264 Buśko Tomasz 1980 Swarzędz
265 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
266 Łasek Bartosz 1984 Elektris
267 Gościniak Michał 1990 Elektris
268 Tomaszewski Dawid 1976 KOMORNIKI
269 Marciniak Joanna 1989 Poznań
270 Marciniak Maciej 1964 Poznań
271 Leśniak Tomasz 1978 PARKOWE BRACTWO
272 Rocławski Sławomir 1972 Parkowe Bractwo
273 Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
274 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
275 Żak Łukasz 1980 Poznań
276 Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC
277 Radzi Sławomir 1978 Czarnków
278 Przybył Romuald 1979 1979
279 Kupczyński Dawid 1984 Opalenica
280 Mułkowski Daniel 1984 Opalenica
281 Piechota Mariusz 1968 WAŁCZ
282 Piechota Elżbieta 1969 BIEGA DLA SIEBIE
283 May Marcelina 1986 Dzika Drużyna
284 May Wiktor 1957 DzW2
285 Różański Marek 1970 RUNNER'S POWER
286 Frankiewicz Krzysztof 1975 KRISTAL
287 Rezlewicz Karol 1985 Poznań
288 Najewski Marcin 1982 Poznań
289 Pawlicki Marcin 1982 Poznań
290 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz
291 Jachnik Łukasz 1980 Pysząca
292 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Komorniki
293 Kaletka Marcin 1982 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
294 Łaganowski Łukasz 1984 Rarámuri Sosnówiec
295 Kłak Ewa 1979 Swarzędz
296 Mandziak Rafał 1979 Poznań
297 Kujawa Iza 1983 Jaja Juncewo
298 Kolasiński Maciej 1983 STEICO
299 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
300 Kozanecki Adam 1976 Jasin
301 Laskowski Paweł 1979 Nekla
302 Dziabas Mirosław 1986 Czerwonak
303 Moszyk Dariusz 1976 16 Jarociński batalion remontu lotnisk
304 Teodorczyk Paweł 1965 Poznań
305 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz
306 Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
307 Łagódka Przemysław 1987 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
308 Gałęski Damian 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
309 Tomaszewski Adrian 1989 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
310 Sierzant Adrian 1989 Poznan
311 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
312 Bartkowiak Marek 1985 ŚREM BESTTEAM
313 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
314 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
315 Cieczka Piotr 1980 krzesiny team
316 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Wielkie
317 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
318 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
319 Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
320 Połomski Łukasz 1981 P&K TEAM
321 Judkowiak Michał 1979 Poznań
322 Gozdur Michał 1982 Damasławek
323 Machonski Bartosz 1974 HitCena.pl
324 Szaj Krzysztof 1970 Poznań/Kostrzyn
325 Kopa Jacek 1976 ---
326 Bednarczyk-Szaj Elżbieta 1975 KB Maniac Poznań
327 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
328 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power
329 Tomczyk Paweł 1996 ELEKTRIS
330 Jahns Tomasz 1985 Zalasewo
331 Bednarek Marcin 1985 Pajęczno
332 Hadrych Marek 1974 Swarzędz
333 Nowacki Przemysław 1984 Drużyna Rezerwistów
334 Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM
335 Wygoda Paweł 1966 HERBALFE POZNAŃ
336 Majchrzak Marcin 1990 człuchów
337 Kwiecińska Anna 1979 RÓŻOVE
338 Rybarczyk Robert 1972 Zalasewo
339 Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
340 Mikołajczak Damian 1991 Gądki
341 Iłowiecka Sandra 1990 Naramowice biegają
342 Młodziński Dawid 1989 Jarocin
343 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
344 Lenartowicz Zbigniew 1942 Niezrzeszony
345 Ostajewska Marta 1980 Pobiedziska
346 Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły
347 Janasiak Magdalena 1975 Szamotuły
348 Widelicka Marta 1990 Pobiedziska
349 Zimmer Dominik 1988 1988
350 Szmyt Michał 1984 Poznań
351 Skalski Przemysław 1981 Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
352 Cegielski Marcin 1983 Poznań
353 Kornaszewski Grzegorz 1981 Środa Wielkopolska
354 Górny Robert 1983 Wybite Jedynki
355 Ciechan Piotr 1978 33 BLTr.
356 Stańczyk Joanna 1977 Swarzędz
357 Stańczyk Krzysztof 1978 Swarzędz
358 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
359 Pietz Mikołaj 1979 parkrun Poznań, biegi wlkp.
360 Rogowski Paweł 1994 Swarzędz
361 Malicki Czesław 1958 Swarzędz
362 Kaczmarski Artur 1977 Gniezno
363 Kaczmarska Marzena 1978 Gniezno
364 Kasperczak Maciej 1976 HERNIK TEAM
365 Grabia Jacek 1971 Poznań
366 Suchorowski Jakub 1981 PRO366
367 Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań
368 Napierała Marcin 1980 MUAY Runnig Team
369 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team
370 Dębowski Krzysztof 1972 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
371 Borcuch Dariusz 1970 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
372 Płócienniczak Agata 1982 Night Runners Gniezno
373 Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
374 Szczutkowska Justyna 1966 TG Sokół Gniewkowo
375 Krajewski Krzysztof 1976 Biegam bo lubię :)
376 Wojciechowski Tomasz 1976 PRO366
377 Balcerowicz Tomasz 1982 KONINKO
378 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
379 Koterba Piotr 1975 BNIN
380 Wróbel Łukasz 1982 Swarzędz
381 Wróbel Fryderyk 1979 roz.BIEG.ane Białe Tygrysy Jarocin
382 Szczepankiewicz Bartosz 1984 Smart Fizjo
383 Rogalski Przemysław 1981 MJDOP
384 Pempera Dominik 1987 Olsen Team / Drużyna Lecha Poznań
385 Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań
386 Kopeć Julia 1996 Poznan
387 Herman Artur 1970 31 BLT
388 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
389 Występski Jarek 1979 Tanibórz/Tulce
390 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
391 Szczęch Bartosz 1981 Poznań
392 Stachowski Mateusz 1975 Biegnę bo chcę.
393 Barczak Mariusz 1975 SOLIDARNOŚĆ VWP
394 Dłoniak Edmund 1945 Sokół Gniewkowo
395 Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
396 Drgas Andrzej 1955 MOTOR LUBOŃ TEAM
397 Grocholewski Leszek 1963 MOTOR LUBOŃ TEAM
398 Szczęśniak Piotr 1983 Masarnia
399 Popiołkiewicz Łukasz 1989 Łęki Wielkie
400 Zalewska Katarzyna 1979 Biegam bo lubię
401 Tarnowska Małgorzata 1984 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
402 Razik Tadeusz 1952 -
403 Powałowski Sławomir 1983 Swarzędz
404 Proszowski Jarosław 1970 31 BLT
405 Rajewska Anna 1974 Swarzędz
406 Krysztofek Anna 1979 Gowarzewo
407 Friebe Kinga 1990 Rozpędzeni Wiatrem Golina
408 Orpel Paweł 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
409 Orpel Mariola 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
410 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
411 Czekaj Agnieszka 1982 Rozpędzeni Wiatrem Golina
412 Andrzejak Krzysztof 1978 SzyPcy i Wściekli
413 Waluszyński Łukasz 1997 SzyPcy i Wściekli
414 Rybarczyk Tomasz 1974 Poznań
415 Kasprowiak Izabela 1991 Poznań
416 Hołoga Aleksander 1980 Poznań
417 Świątkowska Beata 1983 Night Runners
418 Maćkowski Tomasz 1982 IDKFA IDDQD
419 Drabarek Agata 1989 Biegacze Świnoujście
420 Hartwich Szymon 1986 WKS Owieczki
421 Genstwa Anna 1984 Poznan
422 Gupta Ganesh 1978 GCC GROUP
423 Polus Madzia 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
424 Koszal Kacper 1994 Iskra Konin
425 Krygowski Maciej 1971 Cybina Team
426 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
427 Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
428 Cieczka Łukasz 1977 Jokers Team Poznań Krzesiny
429 Cieczka Aleksander 1993 Krzesiny Team
430 Woźniak Marcin 1980 Parkrun Poznań
431 Wiśniewska Sylwia 1976 Murowana Goślina
432 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
433 Śledzianowski Adrian 1977 ŚLEDZIKI
434 Zdanowicz Marcin 1991 Poznań
435 Kaczmarek Mirosław 1991 Śrem
436 Rybarczyk Marcin 1975 Poznań
437 Rakowicz Krzysztof 1971 KOŁO
438 Szrejbrowski Tymoteusz 1980 Poznań
439 Trojanowski Tomasz 1990 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
440 Roszak Sandra 1992 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
441 Komiński Dominik 1999 Husaria Race Team
442 Mania Agnieszka 1999 Wysogotowo
443 Morzyński Dariusz 1990 NICOLAUS POWIDZ
444 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
445 Minta Jakub 1981 Gniezno
446 Olszewska Natalia 1977 UKS PAMIĄTKOWO
447 Dzieciątkowski Piotr 1967 meritumobuwie.pl
448 Mańkowski Przemysław 1983 MANIEK TEAM
449 Garstka Witold 1976 Jasin
450 Jasiewicz-Garstka Anna 1973 Jasin
451 Weinert-Dudzińska Joanna 1959 Borowo-Młyn Team
452 Dudzińska Anna 1985 Masarnia
453 Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team
454 Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team
455 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
456 Nowak Józef 1955 BBC SKÓRZEWO
457 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki
458 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
459 Czechlewski Maciej 1987 Maciej Czechlewski
460 Kozłowska Karolina 1988 HANSA-FLEX
461 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
462 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
463 Szuberska Ada 1992 HANSA-FLEX
464 Książkiewicz Agnieszka 1986 Poznań
465 Czech Mirosław 1971 Słupca
466 Lisiak Patryk 1975 FRASTAŚ POZNAŃ
467 Naftyński Janusz 1967 Gniezno
468 Przyjemski Paweł 1973 Słupca
469 Grzesiak Artur 1974 Swarzędz
470 Pampuch Grzegorz 1975 Siekierki Wielkie
471 Grądziel Sebastian 1980 Węgierki
472 Targoński Sławomir 1980 Poznań
473 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
474 Zapiec Maciej 1976 Piła
475 Bełdzikowski Tomasz 1967 Swarzędz
476 Bełdzikowska Kasia 1970 Swarzędz
477 Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
478 Franzkowiak Mikołaj 1977 Poznań
479 Mieloszyk Wojtek 1983 poznan
480 Markiewicz Mariusz 1979 Łowęcin
481 Marzantowicz Karol 1991 Paczkowo
482 Nawrot Artur 1992 Piotrkowice
483 Grykiel Tomasz 1980 KS Julian
484 Słowiński Szymon 1971 Saturn Fit Poznań
485 Michalak Marcin 1987 Hansa Flex
486 Klupczyńska Karolina 1995 @strong_runnerka
487 Mucha Rita 1980 Swarzędz
488 Malczewski Adrian 1989 Poznań
489 Łuczewski Jędrzej 1989 Kibole w biegu
490 Osmólska Ilona 1980 Gruszczyn
491 Kacprowski Piotr 1980 Gruszczyn
492 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
493 Jagodzik Michał 1987 www.NRGBOX.pl
494 Ochowiak Kazik 1974 okoń
495 Ochowiak Julita 1975 okoń
496 Szeszuła Bartosz 1986 1986
497 Matuszak Mateusz 1991 Meblorz Swarzędz
498 Walkowiak Maciej 1974 Lema biega
499 Jeżowski Michał 1976 _____________
500 Szkudlarek Arkadiusz 1987 WGI PLUS
501 Plewa Łukasz 1978 Swarzędz
502 Szmagaj Paweł 1977 Pobiedziska
503 Lick Marek 1976 Poznań
504 Biczyc Kazimierz 1949 1949
505 Wozniak Tomasz 1957 1957
506 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
507 Kiciński Maciej 1980 NIGHT RUNNERS
508 Szymczak Elżbieta 1959 team ILT
509 Nowaczyk Piotr 1981 Dąbrowski Team
510 Sobczyk Marcin 1985 Środa Wlkp
511 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
512 Przepióra Michał 1987 Zalasewo
513 Lewandowska Anna 1989 Archery Games
514 Dobrowolski Grzegorz 1969 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
515 Dobrowolska Iwona 1971 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
516 Jamka Piotr 1985 Środa Wlkp.
517 Jamka Eliza 1990 Środa Wielkopolska
518 Chudy Piotr 1981 Archery Games
519 Rudnicki Marcin 1974 Piła
520 Zagierski Wojciech 1990 wojtasTeam
521 Maciejak Krystian 1978 Swarzędz
522 Maciejak Anna 1980 Swarzędz
523 Milkamanowicz Marek 1976 Free Runners
524 Piechota Maja 1982 Grodzisk Wlkp.
525 Fidecki Wiesław 1944 NIEZRZESZONY
526 Piechota Marcin 1982 Drużyna Szpiku
527 Nijak Rafał 1987 Swarzędz
528 Robakowski Paweł 1975 Concordia Runners Team
529 Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz
530 Schoelling Artur 1979 Hindenburg Extreme
531 Koralewski Krzysztof 1986 Poznań
532 Michalak Dorota 1975 Poznań
533 Głowacki Tomasz 1983 Poznań
534 Głowacka Anna 1986 Poznań
535 Kucharski Jacek 1978 Garby
536 Krysztofiak Sławomir 1965 BYDGOSZCZ
537 Krzanowski Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
538 Bomba Arkadiusz 1991 Koszalin
539 Spiżak Agnieszka 1981 DrużynaSzpiku
540 Pietrzak-Dyból Ilona 1978 Ostrów Wlkp
541 Jachnik Piotr 1981 Luboń
542 Szmyt Piotr 1977 Four runners group
543 Pempera Krzysztof 1987 Swarzędz
544 Stanisławska Natalia 1987 natalibre.com
545 Szymańska-Stawiak Iwona 1988 Dzikie Dziki
546 Stawiak Maciej 1988 Dzikie Dziki
547 Tomaszewski Paweł 1988 Kleszczewo
548 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
549 Nitka-Grzegorczyk Joanna 1980 Poznań
550 Piechowiak Paweł 1971 Koscian Team
551 Grzegorczyk Marcin 1974 Poznań
552 Baraniecka Karolina 1998 Swarzędz
553 Stankiewicz Wiktoria 1980 Śnieciska
554 Sznajder Zuzanna 1974 Swarzędz
555 Szcześniak Magdalena 1978 Swarzędz
556 Basińska Agnieszka 1974 PRO366
557 Basińska Marta 1995 PRO366
558 Arndt-Kufel Alina 1959 Luboń
559 Kucharzewski Marek 1989 Grodzisk Wielkopolski
560 Gmurowski Łukasz 1982 Otorowo
561 Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners
562 Bednarczyk Jakub 1972 BV
563 Pękalska Marta 1986 Poznań
564 Nowicki Marek 1978 Poznań
565 Jóźwiak Beata 1985 Swarzędz
566 Ostrowski Krzysztof 1978 Kórnik
567 Gola Grzegorz 1971 1971
568 Lewandowska Małgorzata 1966 TG. SOKÓŁ Gniewkowo
569 Bobrowski Łukasz 1981 Słynni Kenijczycy
570 Maj Jacek 1973 Gortatowo
571 Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem
572 Kiereś Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole
573 Stołowski Robert 1976 Amica
574 Bieleń Bartosz 1980 Lucky LUZers
575 Nowicki Piotr 1978 Swarzędz
576 Zachaś Mateusz 1980 1980
577 Miazek Tomasz 1987 Galopujące ślimaki :)
578 Dudek Natalia 1990 Swarzędz
579 Kapuściński Adrian 1989 Poznań
580 Czub Andrzej 1967 Drużyna Zenka
581 Piątek Tomasz 1986 Poznań
582 Nosek Marcin 1976 Wrocław
583 Krakowski Tomasz 1975 4ŻYWIOŁY
584 Wieczorek Monika 1982 4ŻYWIOŁY
585 Jakubiak Olimpia 1995 950109
586 Koliński Marcin 1994 Poznań
587 Stolarek Michał 1982 ziomale
588 Geisler Marek 1959 Poznań AIRPORT TEAM
589 Wichtowski Tomasz 1994 Swarzedz
590 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
591 Klimowska Beata 1967 FRASTAŚ POZNAŃ
592 Dera Mielna 1984 FRASTAŚ POZNAŃ
593 Warzych Magdalena 1977 KB Wartko
594 Roszak Zbigniew 1988 T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
595 Załóg Paweł 1980 1980
596 Żurek Jan 1960 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
597 Ratajczyk Michał 1984 Garby
598 Chrapek Piotr 1985 Środa Wielkopolska
599 Witkowski Robert 1971 Wiry
600 Wojnowski Leonard 1960 Metal-Studio
601 Fiedler Szymon 1986 Pro Patria
602 Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu
603 Chomik Przemysław 1976 FRASTAŚ POZNAŃ
604 Liszczyński Adam 1984 ZUTB BUDMECH GOSTYŃ
605 Kaliszan Karolina 1990 Zalasewo
606 Mierzejewski Maciej 1957 Piła
607 Klój Krzysztof 1962 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
608 Sajnaj Jarosław 1979 Lucky LUZers
609 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
610 Kielek Jakub 1992 Zawiani Kołobrzeg
611 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 San Escobar
612 Ożarowski Cezary 1976 San Escobar
613 Szydrowski Remigiusz 1962 Zalasewo
614 Wódkowski Mirek 1985 Poznań
615 Karolewski Maciej 1983 Krotoszyńska Grupa Biegowa
616 Krajewski Robert 1979 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
617 Ruciński Artur 1986 Rabowice
618 Rucińska Asia 1987 Rabowice
619 Żygowski Tomasz 1975 wojtasTeam
620 Błoch Wojciech 1987 wojtasTeam
621 Załuski Piotr 1973 Pecna Biega
622 Walkowiak Marek 1973 Pecna Biega
623 Kasprzak Anna 1991 Poznań
624 Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team
625 Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel
626 Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel
627 Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
628 Cichocki Marcin 1988 Poznań
629 Lasak Krzysztof 1979 Hernik Team
630 Lasak Maria 1983 Hernik Team
631 Kucharski Jakub 1979 jku1979
632 Pietrzak Marek 1980 CYBINA TEAM
633 Prokopczuk Adam 1984 Jokers Team
634 Radke Adam 1984 FamilyClub
635 Pluta Dawid 1990 Gruszczyn
636 Mazurkiewicz Piotr 1985 Siekierki Wielkie
637 Kopańska-Chomik Viola 1976 FRASTAŚ POZNAŃ
638 Greiveldinger Gilles 1971 Świat Biegacza Fehlau Run Team
639 Wojtysiak Anna 1980 poznań
640 Gołębiewska Barbara 1979 września
641 Zapaśnik Jolanta 1979 biskupice
642 Przybylski Łukasz 1988 Finder Polska Team
643 Malinowski Bartosz 1985 Poznań
644 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977 nic nie wpisuj
645 Wojciechowski Paweł 1977 Kęsy Team
646 Ptak Marek 1977 gniezno
647 Krzyżaniak Adrian 1984 Swarzędz
648 Sokołowska Katarzyna 1996 KLAS Szpot Swarzędz
649 Wojciechowska Helena 1982 Kobiety Górą
650 Skarbiński Arkadiusz 1976 TEAM JAMAJKA
651 Skarbiński Olgierd 2000 TEAM JAMAJKA
652 Skarbiński Bogdan 1951 TEAM JAMAJKA
653 Robak Beata 1971 TEAM JAMAJKA
654 Pluta Natalia 1990 TEAM JAMAJKA
655 Sobkowiak Ewa 1963 Brylant Kórnik
656 Różańska Magdalena 1985 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
657 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
658 Klamerek Dorota 1984 Jasin
659 Koralewski Jacek 1977 Zalasewo
660 Brzezińska Justyna 1987 Tulce
661 Brzeziński Dawid 1984 Tulce
662 Burchacki Paweł 1996 Środa Wlkp.
663 Mirek Kamila 1997 Tulce
664 Golański Grzegorz 1984 ORSP
665 Czechowska Anita 1976 TEAM JAMAJKA
666 Lusiak Anna 1983 Poznań
667 Czechowski Krzysztof 1974 TEAM JAMAJKA
668 Misiaczyk Robert 1976 -
669 Rybczyńska-Misiaczyk Iwona 1976 -
670 Drwęska-Michalska Julia 1988 Koziegłowy
671 Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo
672 Walczak Joanna 1985 trenujztrenerem.pl
673 Herman Jacek 1968 Poznań
674 Herman Grażyna 1966 Poznań
675 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 TEAM Kościan
676 Hertmanowski Tomasz 1970 TEAM Kościan
677 Frankiewicz Włodzimierz 1948 Lądek
678 Rzepka Lucjan 1970 Siekierki Wielkie
679 Grząślewicz Beata 1963 Kościan Team
680 Bębel Błażej 1984 Rataye
681 Mantyk Katarzyna 1982 Kęsy Team
682 Olbryś Piotr 1974 VW Solidarność
683 Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM
684 Janaszak Ewa 1960 Mamy-Biegamy
685 Kluza Tomasz 1982 Night Runners
686 Skodkowski Jacek 1973 SPWL Poznań
687 Ratajczak Daniel 1997 Radzewo
688 Gronowski Piotr 1960 Team Curie
689 Kanikowski Tomasz 1979 Gruszczyn
690 Szymaniak Michał 1993 o co biega
691 Górecka Patrycja 1998 O co biega
692 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
693 Tyczyńska Joanna 1980 Mamy-Biegamy
694 Tyczyński Krzysztof 1980 Czerwonak Biega
695 Chmielarczyk Iwona 1973 KĘSY TEAM
696 Kłosowicz Izabela 1972 KĘSY TEAM
697 Gajda Ewa 1968 Superior strefa rowery
698 Ligmanowski Robert 1980 Pobiedziska Running Team
699 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
700 Radolak Maciej 1985 Zakwas team
701 Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
702 Tyll Mateusz 1999 Skoki
703 Szurgot Paweł 1986 pozitive.pl
704 Purol Rafał 1974 Wronczynek
705 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły
706 Walkowiak Mateusz 1999 GOSTYŃSKI BIEGACZ . WIARA MIŁOŚĆ PASJA. TO ŁĄCZY BIEGACZY!
707 Skupio Tomasz 1985 Kiekrz
708 Jankowska Daria 1995 eRDe
709 Śmigielski Rafał 1978 eRDe
710 Kraska Anita 1976 Wymiatacze
711 Stratyńska Katarzyna 1980 Miłosław
712 Stawicki Bartosz 1986 Castorama Swarzędz