Lista startowa

8. Bieg 10km Szpot Swarzędz

Swarzędz 02.06.2019
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 2320


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1793 Abramczyk Dariusz 1984 Swarzędz
976 Adamczyk Edyta 1978 Strzałkowo
2061 Adamiak Aleksander 1974 Swarzędz
492 Adamiak Karolina 1976 Swarzędz
1336 Adamowski Tomasz 1982 SPEED FREAKS
1229 Adamski Adam 1985 Antysmog Swarzędz
1920 Adel Agnieszka 1977 Poznań
1478 Aftyka Krzysztof 1990 Byle do mety...
1373 Alejski Piotr 1981 Runtestico
1876 Ancukiewicz Magdalena 1986 Poznań
2032 Andrzejak Bogumiła 1969 Ruukki
203 Andrzejak Krzysztof 1978 Gniezno
2027 Andrzejak Rafał 1970 Brama W Biegu
1865 Andrzejak Robert 1976 DRONE AND MORE
1367 Andrzejewski Bartosz 1985 Nowak Run
1756 Andrzejewski Dominik 1994 Swarzędz
2268 Andrzejewski Jarosław 1964 KP5M
400 Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań
159 Andrzejewski Radoslaw 1992 Mieścisko
1358 Andrzejewski Waldemar 1961 poznan
922 Anioła Kasia 1988 DZIKIE WIEPRZE
799 Antczak Grzegorz 1973 MJDOP
588 Antczak Piotr 1970 UTAL TEAM
1493 Antkowiak Andrzej 1964 Rabowice
1492 Antkowiak Bartosz 1982 Rabowice
1353 Antkowiak Piotr 1982 Antkowiak Gębiak i Wspólnicy S.C.
785 Antoniak Sławomir 1962 TICON
566 Atłas Leszek 1986 Zalasewo TEAM
1524 Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają
377 Babicka Izabela 1980 Zalasewo
987 Badach Sylwester 1989 Sprinterzy Sigmeo
1983 Badora Tomasz 1982 Drezdenko
151 Baer Jacek 1974 FIKIMIKI
703 Bagińska Ania 1982 Paczkowo
1656 Bagińska Paula 1991 Poznań
702 Bagiński Marek 1980 Paczkowo
691 Bagrowski Tomasz 1990 Lądek
1199 Bahinskyi Oleksandr 1977 Bydgoszcz
830 Banach Artur 1975 Biegacz
1090 Banak Aleksandra 1989 Leszno
1643 Banasiak Jacek 1974 SCHURNIĘCI
1122 Banasik Monika 1993 Gniezno
996 Banaszak Anna 1990 Sprinterzy Sigmeo
1324 Banaś Daniel 1981 CASTORAMA
2228 Bandosz Hanna 1977 PRO366
2297 Bandosz Janusz 1992 Swarzędz
2270 Bandosz Marek 1980 PRO366
433 Barałkiewicz-Sokal Karolina 1975 Poznań
296 Baranowski Dawid 1983 Kung-Fu Małpy
2029 Barczak Małgorzata 1970 Rogalinek
399 Barczak Mariusz 1975 SWARĘDZ
927 Bardzinski Bartosz 1969 Art team pegaz Teatr Wielki Poznań
416 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
900 Baron Anna 1988 Zalasewo
1218 Barszcz Ania 1986 Kicin
1219 Barszcz Marcin 1985 Kicin
442 Bartkowiak Mariusz 1989 Miłosław Fortuna Team
1135 Bartkowiak Michał 1971 Odlew Poznań
654 Bartłomiejczak Agnieszka 1990 Poznań
91 Bartłomiejczak Daniel 1985 Golina
1813 Bartoszak Dawid 1998 VANK Team
1880 Bartoszak Marek 1961 Poznań
15 Bartoszak Piotr 1989 Poznań
1907 Barwiński Krzysztof 1981 Swarzędz
2287 Basińska Agnieszka 1974 PRO366
302 Baturo Artur 1973 Marcinowice Team
2234 Baumgart Mateusz 1991 NIGHT RUNNERS
1077 Bąbelek Wojciech 1966 Nowy Tomyśl
1764 Bączyk Michał 1974 Poznań
2260 Bąk Agnieszka 1971 Radziwojaki
592 Bąk Karolina 1992 UTAL TEAM
641 Bąkowska Joanna 1973 -
1167 Bechert Maciej 1969 Night Runners Gniezno
797 Bednarczyk-Szaj Elżbieta 1975 KB Maniac Poznań
620 Bednarek Marcin 1985 DoradcaRN.pl
2235 Bednarska Anna 1986 Poznań
1435 Bednarski Józef 1946 Night Runners
477 Bednarz Ireneusz 1975 Poznań
1441 Bednik Grzegorz 1964 RajSport Active
1495 Berliński Andrzej 1987 FSD RUN DREZDENKO
1499 Berliński Ryszard 1962 FSD RUN DREZDENKO
1267 Bernaciak Michał 1979 GNIEZNO
1302 Bernacki Ireneusz 1974 Swarzędz
1398 Bernat Tomasz 1996 Poznań
347 Berwid Jakub 1980 DRAKAN Jakub Berwid
1788 Besz-Malinowska Katarzyna 1973 Poznań
1285 Beym Jacek 1960 Puszczykowo
1819 Bezak Paweł 1986 PSB MRÓWKA
286 Bębel Bartosz 1973 Gortatowo
287 Bębel Małgorzata 1975 Gortatowo
2284 Biadała Hanna 1972 Kuzi Sport
496 Biczyc Kazimierz 1949 intrex
947 Bider Adrian 1989 Poznań
946 Bider Małgorzata 1990 For Run Team
1420 Biedalak Krzysztof 1984 Castorama Swarzędz
188 Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers
166 Bieleń Bartosz 1980 LuckyLUZers
329 Bieniara Tomasz 1972 MJDOP
678 Biernat Marcin 1991 Poznań
537 Bilińska Ewa 1976 ST RUNNERS
1911 Bilski Tomasz 1975 Active Nekla
2249 Binkowska Anna 1978 Luboń
2247 Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń
206 Bittner Dorota 1977 INVENTUM NIERUCHOMOŚCI
204 Bittner Łukasz 1977 INVENTUM NIERUCHOMOŚCI
205 Bittner Mateusz 2001 VIII LO Poznań
969 Blaszczyk Alfred 1972 Siekierki Wielkie
839 Blaszka Lidia 1986 Poznań
2114 Błachowiak Dominik 1980 Swarzędz
394 Błahut Michał 1983 CK DEZERTERZY
1842 Błaszczyk BartŁomiej 1960 Poznań
1533 Błaszczyk Daniel 1972 1972
1991 Błaszczyk Hanna 1982 Witaszyce
92 Błaszczyk Iwona 1990 Poznań
1971 Błaszczyk Jakub 1981 Mieszków
97 Błaszczyk Jonasz 1999 Swarzędz
970 Błaszczyk Jonasz 1999 Swarzędz
1992 Błaszczyk Paweł 1982 Witaszyce
905 Błaszkiewicz Filip 1994 Toruń
2404 Błaszyk Leszek 1958 Dopiewo
2213 Błaszyk Marcin 1982 Poznań
1094 Bobrowski Artur 1966 1966
1299 Bocheński Łukasz 1984 Hedgehog Runners Team
2086 Bocian Marta 1985 Swarzędz
1614 Bogacka Małgorzata 1982 Swarzędz
2251 Bojarczuk Tomasz 1994 Deloitte Adventure Team
2004 Bojarski Tomasz 1981 OIRP Poznań
1260 Bolewski Damian 1989 Czerniejewo biega
1160 Bonawenturczyk Bartosz 1991 Kobylnica
1157 Bonawenturczyk Joanna 1991 Kobylnica
1807 Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team
958 Borowczyk Katarzyna 1983 Skoki
18 Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz
322 Borowska Aleksandra 1994 Puszczykowo
820 Borucki Piotr 1971 Gniezno
790 Boryczko Błażej 1982 Gruszczyn
770 Borzym Marta 1984 Swarzędz
506 Brauze Damian 1955 Poznań
2226 Broda Angelika 1984 PGB Sportowa Paczka
116 Brodnicki Maciej 1976 Castorama Swarzędz
1556 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
1165 Broniarczyk Artur 1996 Miłosław
586 Broniarczyk Grzegorz 1974 UTAL TEAM
1412 Broniarz Waldemar 1980 WOJAKI TEAM
511 Bruch Lidia 1987 Witkowo Biega
317 Brungs Violetta 1965 Atlantic Athletic Club
1479 Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku
1256 Brych Mirosław 1966 Xxx
1243 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
1931 Brykczyński Błażej 1977 CASTORAMA SZCZECIN III
2219 Brylewski Mateusz 1986 Sklepbiegacza.pl Polonez Poznań
284 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Wielkie
283 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
2006 Bryza Beata 1976 amator
1447 Brząkowski Mateusz 1996 Castorama Gniezno
1437 Brzewiński Hubert 1993 Castorama Gniezno
1712 Brzezińska Dorota 1981 me&myself&I
2090 Brzezińska Justyna 1987 Gowarzewo
342 Brzoska Grzegorz 1972 poznań
341 Brzoska Katarzyna 1975 Poznań
915 Brzozowiec Krystian 1988 Castorama
756 Brzozowski Szymon 1972 Cybina Team
880 Brzuskiewicz Sławomir 1967 ARTCOP
2390 Bućko Karolina 1973 Tarnowo Podgórne Biega
1355 Bućkowska Maria 1982 Drezdenko
1918 Budner Waldemar 1962 KB UE Poznań
2026 Budnik Eryk 1987 Dębogóra
298 Budny Przemysław 1973 Sp 14 POZNAŃ
1740 Budzicz Magdalena 1978 Free Run
1739 Budzicz Paweł 1982 Free Run
651 Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa
2016 Bukowski Łukasz 1990 Rabowice
731 Buniak Joanna 1976 Swarzedz
1228 Burda Maciej 1979 Poznań
507 Bursiak Agnieszka 1976 Dziki z Polanki
508 Bursiak Marianna 2002 Dziki z Polanki
992 Bury Tomasz 1985 Castorama Team
567 Burzyński Łukasz 1987 BGC Runners
964 Buśkiewicz Tomasz 1976 Powers Partner
1566 Byczkowski Bartosz 1976 Gruszczyn
1394 Bykowski Bogdan 1949 BRACTWO BIEGACZY Z-GORA
851 Cajgler Honorata 1977 Wulkanizacja na Kawiarach
850 Cajgler Leszek 1973 Wulkanizacja na Kawiarach
123 Cal Elżbieta 1970 Cal Team Świebodzin
119 Cal Piotr 1969 Cal Team Świebodzin
2362 Cegielska Małgorzata 1979 CASTO WAŁBRZYCH
1803 Cegielski Michał 1978 Zagórów
2349 Chabros Karolina 1982 sklepbiegacza.pl
1170 Charmaciński Marcin 1974 HENRY TEAM
1686 Chasiński Tomasz 1986 Swarzędz
520 Cheba Ariel 1991 Rawicz
2158 Chlebowska Aurelia 1976 Bzyk Raider
27 Chłysta Joanna 1970 powiat poznański
405 Chmiel Piotr 1973 Brwinów
1652 Chojnacki Artur 1981 Cybina Team
380 Chomik Przemysław 1976 Poznań
665 Chorążyk Adam 1960 Nowosolska Grupa Biegowa
2028 Choremski Sławomir 1962 Poznań
122 Choryński Adam 1983 swarzedz24.pl
1148 Chrusciel Radek 1988 Vitrochem Team
1371 Chruszczewski Kacper 2001 Endorfina Wschowa
1149 Chruściel Natalia 1988 Vitrochem Team
1811 Chudy Jarosław 1979 Grupa Biegowa Intergen
457 Chudy Katarzyna 1985 Swarzędz
454 Chudy Piotr 1981 Archery Games
585 Chudzicki Marek 1985 UTAL TEAM
1300 Chudzicki Waldemar 1959 amator
1509 Chudziński Wojciech 1990 Pobiedziska
1582 Chwalisz Łukasz 1990 Night Runners
1760 Chwiałkowski Bartosz 1982 Chwiałkowski Team
1765 Chwiałkowski Henryk 1956 chwiałkowski team
565 Chyliński Dawid 1982 Gira się kręci
2206 Chyruk Aleksandr 1991 Poznań
984 Ciborowski Paweł 1983 Castorama Team
2066 Cichewicz Beata 1969 Kobiety Biegają
2188 Cichewicz Hubert 1998 wszystkoobieganiu.pl
1244 Cichocki Paweł 1971 Gorteam
2314 Cichowlas Przemysław 1991 Acitve Lifestyle
1220 Cichy Mateusz 1996 Etiopia Biega
2161 Cieczka Łukasz 1977 JOCKERS TEAM
1240 Cieczka Piotr 1980 Hermes team
1402 Ciepły Roman 1963 Poznań
1995 Cierniak Krzysztof 1968 PRO366
1306 Ciesielczyk Filip 1979 Pan
2239 Cieslak Dawid 1985 Komorniki
309 Cieślak Paweł 1984 Poznań
1189 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 Poznań
1515 Cieśliński Krzysztof 1986 Zalasewo
1730 Cieśliński Tadeusz 1960 Swarzędz
1633 Cieśliński Telesfor 1955 Swarzędz
2038 Ciupa Tomasz 1994 Castorama
584 Cudo Arkadiusz 1989 UTAL TEAM
1617 Cwalina Dariusz 1980 Poznan
652 Cwiek Marek 1977 Pan
1821 Czajka Michał 1981 3-M Triathlon Team
662 Czamański Zbigniew 1973 1973
227 Czarnecki Klaudiusz 2001 Kox
1558 Czarnecki Marcin 1977 B.O.R.N.
1293 Czaykowska Agnieszka 1988 Swarzędz
1901 Czech Mirek 1971 Slupca
1587 Czechlewski Maciej 1987 Biskupice
751 Czechowska Anita 1976 Cybina Team
752 Czechowski Krzysztof 1974 Cybina Team
2207 Czechowski Mateusz 1994 Poznań
1621 Czerniak Elżbieta 1954 KB Kosynier Września
1511 Czerniak Henryk 1948 KB Kosynier Września
40 Czerwińska Klaudia 1989 Warszawa
10 Czerwiński Kamil 1985 Warszawa
164 Czmok Robert 1977 Swarzędz
120 Czosnowska Magdalena 1980 Castorama Swarzędz
2210 Czub Marian 1967 Drużyna Zenka
1547 Czuk Marek 1953 Toruń
1746 Czuk Przemysław 1986 HPL
1960 Czyżykowski Grzegorz 1984 Dąbrówka
1986 Ćwiek Monika Juraś 1978 Kruszewnia Running Team
2208 ĆwikliŃski Michał 1984 LENOX TEAM
1600 Dachtera Adrianna 1990 Castorama Team
529 Dalka Maciej 1984 niezrzeszony
824 Danielak Dorota 1984 Poznań
542 Daniluk Michał 1979 Sobolowa Run
614 Daroszewski Maciej 1969 Swarzedz
1291 Dawidowska Inga 1999 Swarzędz
1570 Dawidziak Paweł 1985 KB I Love Ziemek
440 Dąbek Arkadiusz 1966 Gniezno
854 Dąbrowska Joanna 1974 Ludzie Borowe
1975 Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz
310 Dąbrowski Patryk 1981 Swarzędz
415 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
1644 Dehmel Roman 1951 Goggle Pro Active Eweayer
453 Deigsler Przemysław 1974 Poznań
1198 Deja Jacek 1979 Galopujące ślimaki :)
2117 Dekowski Paweł 1979 Poznań
1406 Derdas Sławomir 1979 Poznań
906 Deska Jan 1948 niezrzeszony
2354 Dewo Ewa 1985 PGB SPORTOWA PACZKA
308 Dębski Jan 1952 Sołtys
1731 Dębski Marcin 1976 FSD RUN DREZDENKO
2377 Długosz Marcin 1985 Night Runners Września
2316 Długowska Katarzyna 1984 SWARZĘDZ
792 Dłużyński Jakub 1980 ROKIETNICA
1893 Doberschutz Wojciech 2000 Królewskie Morsy Gniezno
885 Dobosz Marek 1981 Castorama Bronowice
660 Doman Janusz 1953 UKS Szabla BRZOZA
2273 Domań Joanna 1976 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2276 Domań Leszek 1975 Świat Biegacza Fehlau Run Team
2332 Domański Bartosz 1990 Swarzędz
1378 Domański Łukasz 1981 Mosina
2364 Domański Michał 1981 CASTO WAŁBRZYCH
2278 Domański Patryk 1991 #teambiegiwlkp
710 Dominiak Jan 1998 Owińska
497 Donaj Adam 1974 Kościan
1172 Donarski Krzysztof 1988 Zalasewo
2054 Dopierała Łukasz 1983 Żydowo
464 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
430 Drajerczak Marlena 1978 CYBINA TEAM
2177 Dratwa Sławomir 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
793 Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo
808 Drgas Andrzej 1955 MOTOR LUBOŃ TEAM
1158 Dróżdż Dariusz 1970 Poznań
1984 Drużbiak Arkadiusz 1980 Godziesze Wielkie
1982 Drużbiak Dariusz 1980 Godziesze Wielkie
2211 Dryjanska Krystyna 1966 1966
2134 Dryjański Szymon 1990 Kalisz
2257 Drzazgowski Łukasz 1980 Mogilno
2121 Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
2399 Duda Paula 1988 Poznan
1121 Dudek Monika 1984 Decora Running Team
81 Dudek Natalia 1990 Swarzędz
99 Dudek Rafał 1985 Orzechowo
467 Dudziak Monika 1982 Luboń
944 Dudzińska Anna 1985 Masarnia
1113 Dudziński Damian 1976 1976
1638 Dukaczewska Edyta 1974 FSD RUN DREZDENKO
1639 Dukaczewski Sebastian 1971 FSD RUN DREZDENKO
924 Durczak Sławomir 1977 Drużyna Szpiku
1752 Duszczak Marek 1986 Paczkowo
1153 Dworczak Jakub 1988 Leszno
353 Dwornikowska Beata 1981 LIGOTA
352 Dwornikowski Zbigniew 1973 LIGOTA
1000 Dylewski Michał 1992 Sprinterzy Sigmeo
874 Dymek Urszula 1980 Biegacze Józefa Noji
187 Działkowski Roman 1974 ROMARIO ONE MAN TEAM
776 Dziarski Marek 1977 Dziarski Moraczewo
1393 Dzieciątkowska Olga 1995 lub wybierz z listy
1392 Dzieciątkowski Piotr 1967 lemonplaza.pl
1602 Dziembowska Monika 1984 Lineafit - Dietetyk Swarzędz
1563 Dziembowski Maciej 1984 Lineafit - Dietetyk Swarzędz
17 Dzierzkowska Aleksandra 1962 KLAS Szpot Swarzędz
1972 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
2378 Dzikiewicz Krystian 1996 Swarzędz
916 Dziuba Adam 1982 Środa Wlkp.
2165 Dziurka JarosŁaw 1979 "GOJA"
2166 Dziurka MaŁgorzata 1981 "GOJA"
2003 Egler Michał 1965 Maratończyk Poznań
1481 Ekiert Agnieszka 1981 Suchy Las
1335 Elert Mariusz 1988 CASTORAMA
248 Elias Katarzyna 1965 Poznań
1416 Estrada Oscar 1978 Poznan
1072 Ewertowska Agnieszka 1973 Gruszczyn
1791 Faltyńska Edyta 1972 Ciastki
112 Feliksiak Łukasz 1982 OBORNIKI
476 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań
279 Fic Daniel 1978 Swarzędz
243 Fidecki Wiesław 1944 niezrzeszony
679 Fiedler Szymon 1986 Swarzędz
157 Filip Mirosław 1975 Swarzędz
2081 Filipczak Marcin 1985 Chwalibogowo
265 Filipiak Basia 1980 Swarzędz
744 Filipiak Marcin 1984 Cybina Team
499 Filipowski Lukasz 1976 Kaźmierz
1183 Filipowski Tomasz 1972 Kostrzyn
1309 Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TRITEAM
42 Fishea Getaye 1990 ATHLETICS
1264 Fleiszar Tymoteusz 1974 Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM
1781 Fleiszerowicz Piotr 1965 TKKF"ŁABĘDŹ"Zbąszyń
1862 Flejszman Marek 1972 Poznań
301 Fliszkiewicz Artur 1981 MJDOP
1519 Florczak Katarzyna 1976 Poznań
1923 Florysiak Edyta 1981 Castorama Team
706 Fludra Kamila 1993 Poznań
704 Fludra Sylwia 1972 Poznań
1311 Fluks Szymon 1983 Suchy Las
19 Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
680 Fordon Łukasz 1998 Czerlejno
2119 Fornalik Łukasz 1978 Poznan Race Team
162 Fortuna-Czmok Jolanta 1977 Swarzędz
1701 Franckowski Michał 1995 Warszawa
658 Frankiewicz Krzysztof 1975 KRISTAL
277 Frankiewicz Piotr 1983 Lądek
659 Frankiewicz Włodzimierz 1948 Lądek
198 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
197 Frankowski Łukasz 1982 Czapury
1962 Frankowski Mikołaj 2001 Zagórów
1186 Frankowski Piotr 1989 OSP Ocieszyn
1431 Frąckowiak Sandra 2001 Ś. K. E. BORY
2369 Frączek Bogdan 1975 CASTO WAŁBRZYCH
186 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
1502 Frysiak Patryk 1990 Gniezno
1659 Fryska Łukasz 1985 Finder Polska Team
1486 Fryske Sonia 1995 Wągrowiec
2330 Fuczpaniak Marcin 1991 Psary Polskie
2299 Fuczpaniak Przemysław 1990 Września
1951 Fuks-Makowska Katarzyna 1974 Komorniki
1683 Furmaniak Łukasz 1980 Szamotuły
73 Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel
1316 Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS
2041 Gabrielski Waldemar 1977 WPG Invest House Waldemar Gabrielski
2382 Gabrych Martyna 1996 SELEKCJA
1150 Gabryś Izabela 1976 castorama szczecin2
923 Gadomski Paweł 1991 WELCOME AIRPORT SERVICES
356 Gajda Ewa 1968 Superior
1248 Gajewski Krzysztof 1973 KB Debiec
344 Gajowy Rafał 1968 EPURO
558 Galanty Jarosław 1977 Galuś Poznań
408 Galas - Chruścicka Irmina 1986 Swarzędz
2315 Galecki Adam 1989 Wrzesnia
2093 Galewski Mariusz 1966 Kotlin
532 Galiśkiewicz Mariusz 1977 Poznań
498 Galor Mateusz 1991 Słupca
1966 Gałat Malwina 1989 Tulce
550 Gałdyński Bartosz 1976 1976
2115 GaŁkowski Marcin 1970 PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM
224 Gapska Ewa 1971 BIEGACZE JÓZEFA NOJI
226 Gapska Rozalia 1998 BIEGACZE JÓZEFA NOJI
223 Gapski Bogdan 1965 BIEGACZE JÓZEFA NOJI
1114 Gapski Piotr 1981 LOFTteamEXTREME
699 Gapski Sonislaw 1958 niezrzeszony
881 Garbaciak Krzysztof 1983 Zalasewo
1133 Garbacki Ryszard 1953 BATORY
482 Garbarczyk Maciej 1973 L-Team
1407 Garczyk Gerard 1980 Zimin
7 Garwacki Krzysztof 1990 Warszawa
690 Gaszczyński Roman 1946 Poznań
259 Gawarecki Tomasz 1977 Rabowice
1585 Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
1568 Gawęcki Maciej 1973 Podiceps
1604 Gąska Michał 1984 Kobylnica
1016 Gembalski Łukasz 1998 LESZCZYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA
1015 Gembalski MirosŁaw 1969 LUCKY LUKI
804 Genstwa Anna 1984 POZNAŃ
728 Gębiak Piotr 1984 Antkowiak Gębiak i Wspólnicy S.C.
2250 Gierka Aleksandra 1995 Kraków
1357 Gierka Michał 1987 Czapury
431 Gierszewska Barbara 1954 Poznań
812 Gierszewski Oskar 1990 Września
811 Gil Beata 1970 Bez klubu
1583 Gil Łukasz 1984 Daszewice
1433 Glapa Beata 1990 PRO366
971 Glowacki Pawel 1966 Poznań
825 Gluchowska Maja 1962 Klub Biegacza 100 jezior
2237 Gładysiak Klaudia 1993 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
1845 Głowa Magdalena 1989 Radaway Team
1854 Głowacka Daria 1984 Komorniki
939 Głowacka Magdalena 1979 Koziegłowy
1855 Głowacki Jacek 1981 RunForFun
115 Głowacki Radosław 1994 Poznań
1497 GŁowacki Tomasz 1980 KEBAB FC
1554 Głuchowska Agata 1989 Poznań
470 Gmerek Damian 1980 Leszno
772 Gmerek Ewa 1981 Leszno
1869 Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin
471 Gmerek Zofia 2002 Leszno
1673 Gocałek Dawid 1987 Pobiedziska
1694 Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska
1786 Gocyla Marcin 1995 Poznań
244 Godek Piotr 1964 KB Naniac Poznań
1491 Gola Grzegorz 1971 grzegorz gola
1007 Golański Grzegorz 1984 Zalasewo
2310 Golec Wojciech 1983 Golec Running Team
220 Gołdysiak Ewelina 1984 gRUNwald team
262 Gołębiewska Barbara 1979 Night Runners
462 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
1270 Gorączkowski Wojciech 1988 ZibiRunTeam
945 Gorzelańczyk Jakub 1991 Tour de Run
933 Gorzelańczyk Liliana 1987 Golęczewo
2304 Gosiewski Krzysztof 1988 1BrygadaLogistyczna/CWZS ZAWISZA Bydgoszcz
817 Gościański Mateusz 1991 Goggle par team
983 Gościniak Kinga 1980 Zalasewo
898 Gościniak Michał 1990 Elektris
1722 Gozdur Michał 1982 Poznań
1341 Gólecki Krzysztof 1982 Szybciej ni mogę
1418 Górecka Joanna 1987 Koziegłowy
406 Górecka Patrycja 1998 O co biega
1970 Górlaga Tomasz 1976 Szczytniki
2011 Górna Karolina 1979 Górni Górą
821 Górniak Elżbieta 1966 Gruszczyn
960 Górniak Jerzy 1965 Gruszczyn
148 Górnik Piotr 1978 Teraz Tulce
2019 Górny Marcin 1995 Miłosław
2319 Górny Marcin 1989 Borówiec
601 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
1297 Górny Robert 1983 Wybite jedynki
1859 Górny Sławomir 1966 GÓRNY TEAM
860 Górski Grzegorz 1975 Poznań
1611 Górzny Dariusz 1969 Chomęcice
1553 Graba Marcin 1990 FSD RUN DREZDENKO
2209 Grabarczyk Monika 1981 Markowi Biegacze
1578 Grabia Jacek 1971 Poznań
293 Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
1933 Grabowska Maria 1972 Fundacja Aktywne Trzemeszno
1932 Grabowski Grzegorz 1965 Fundacja Aktywne Trzemeszno
2052 Grabowski Konrad 1987 Witkowo Biega
2020 Grabowski Marcin 1988 Koty Poznań
787 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
2037 Graś Anna 1988 Drezdenko
251 Grądziel Sebastian 1980 Szybkie Węgierki
1006 Grądzielewska Obarzanek Izabela 1972 Castorama Swarzędz Klub
1197 Greiveldinger Gilles 1971 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1868 Grewling-Klak Joanna 1988 Rogoźno
807 Grocholewski Leszek 1963 MOTOR LUBOŃ TEAM
1672 Grodzki Wojciech 1977 Zephyr
1864 Gronikowski Rafał 1973 Poznań
998 Gronikowski Tomasz 1987 UTAL TEAM
622 Gronowski Maciej 1983 Poznań
1851 Gruch Andrzej 1988 Radaway team
1317 Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS
1608 Grudowski Konrad 1985 CASTORAMA SZCZECIN III
126 Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu !!!
426 Gruszka Dariusz 1965 Murowana Goślina
414 Grzegorek Janusz 1961 KB KOSYNIER
953 Grzelak Katarzyna 1977 Wieczorne bieganie w Szczecinie
1944 Grzelak Krzysztof 1974 Godziesze Wielkie
951 Grzelak Marcin 1976 Wieczorne bieganie w Szczecinie
967 Grzelak Mariusz 1970 Pneu
1690 Grzelczak Damian 1985 KKS LECH POZNAŃ
484 Grzesiak Jakub 1972 1972
170 Grzeszczak Bartosz 1984 Łubowo
1021 Grzeszczyk Jakub 1991 wkurw_team
2386 Grzeszczyk Jakub 1991 Wągrowiec
391 Grzeszkowiak Bogumiła 1969 NIEMA
2329 Grześkowiak Dawid 1993 Gniezno
118 Grześkowiak Joanna 1993 Swarzędz
1787 Grześkowiak Krzysztof 1989 Narodowy Bank Polski
1002 Grześkowiak Mariusz 1977 GSK fIT pioRUNy (gskit.pl)
666 Grześkowiak Weronika 1997 1997
2254 Grześkowiak Wojciech 1977 Kobylnica
1395 Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team
221 Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE
199 Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań
713 Gubański Mateusz 1993 -
1237 Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wlkp.
1470 Gupta Ganesh 1978 GCC GROUP
936 Guszczyński Marcin 1985 Lubochnia
33 Gut Sylwia 1989 Zalasewo
2336 Gutaj Bogdan 1991 Poznań
525 Guzik Aleksander 1992 Guziki
1718 Hać Łukasz 1990 Byle do mety...
143 Haise Sebastian 1975 Poznan
1426 Hajduk Rafał 1985 Czerlejno
648 Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel
636 Handke Dawid 1983 Swarzedz
2311 Harasimczyk Andrzej 1974 Swarzedz
246 Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team
2186 Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają
2187 Harkiewicz Wiola 1987 Naramowice Biegają
997 Heckert Patryk 1990 Sprinterzy Sigmeo
2023 Hejdysz Alicja 1982 Dobrzyca
2034 Hejdysz Katarzyna 1981 Dobrzyca
2320 Helak Rafał 1976 Paczkowo
653 Helsztajn Robert 1969 Pałuki Running Team
5 Henicz Michał 1989 Itacy Biegacze
4 Henicz Piotr 1965 Itacy Biegacze
2339 Henschke Adam 1983 ParkKomorniki
551 Herman Artur 1970 31 BLT
2331 Herman Grażyna 1966 Poznań
771 Hildebrand Daniel 1979 Zalasewo
2176 Hildebrandt Tomasz 1980 Swarzędz
382 Hoffmann Kasia 1998 Swarzędz
1428 Hoffmann Przemysław 1976 Złotkowo
108 Holak Jakub 1987 Poznań
2245 Homan Stanisław 1985 Rycerze Ortalionu
844 Horowski Bartosz 1977 Poznań
1526 Hudowicz Piotr 1992 Poznań
1477 Huk Oleksii 1993 Swarzędz
1967 Hulewicz Agnieszka 1985 Kobiety biegają
111 Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM
878 Humieja Krystian 1980 Klub Piwowarów Kaliskich
877 Huzarska Katarzyna 1986 ACTIVE TEAM
876 Huzarski Mariusz 1982 ACTIVE TEAM
66 Idziorek Barbara 1981 Pracownia BMI
999 Idziorek Marcin 1979 Radca sPrawny
1849 Ignasiak Izabella 1986 Radaway Team
2203 Ignasiak Marcin 1985 Gowarzewo
1829 Ignaszak Elżbieta 1971 Gniezno
930 Intrys Maria 1990 Poznań
218 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
217 Iwaniak Wioletta 1970 Ujście
121 Izydorek Wojciech 1983 Night Runners Września
1778 Jabour Sylwia 1993 ORGANIC FITNESS TEAM
134 Jaciuk Dagmara 1980 Zalasewo
612 Jackowiak Agnieszka 1985 Runner’s Power
613 Jackowiak Szymon 1980 Runner’s Power
1038 Jackowski Adam 1980 Tfp sport II
2126 Jadczak Mariusz 1983 Września
1334 Jagliński Lukasz 1979 Runtestico
270 Jahns Tomek 1985 IGA&ADA
1112 Jakrzewski Krzysztof 1973 MJDOP
2094 Jakubczak Magdalena 1991 Nowak Run
1676 Jakubiak Krzysztof 1954 MALTA POZNAŃ
1682 Jakubiak Olimpia 1995 Papi Team
810 Jakubowicz Rafał 1990 Grodzisk Wielkopolski
581 Jakubowska Natalia 1996 UTAL TEAM
1091 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
1151 Jakubowski Rafał 1984 Poznań
1269 Jakuszkowiak Zbigniew 1963 ZibiRunTeam
1663 Jałocha Tomek 1975 Gutowo Małe
897 Jałowska Julia 2003 Poznań
1382 Jamroszczyk PrzemysŁaw 1981 Team Pleszew
737 Janiak Małgorzata 1981 JUMP & FUN
1281 Janicki Albert 1976 1976
1049 Janicki Andrzej 1976 Plewiska
417 Janicki Piotr 1973 Wybite Jedynki
1287 Jankowiak Kasia 1979 KB DęBIEC/ORANGE POLSKA
1565 Jankowiak Tomasz 1976 PRO 366
1266 Jankowiak-Bernaciak Aleksandra 1981 GNIEZNO
2056 Jankowska Jagoda 1992 Hermes Team
268 Jankowski Arkadiusz 1996 KB Wartko
2356 Jankowski Dariusz 1992 PGB Sportowa Paczka
2001 Jankowski Jacek 1984 Gruszczyn
762 Jankowski Marcin 1977 Zalasewo
324 Jankowski Pawel 1973 RUN-POLE
1536 Jankowski Piotr 1986 Imon
1042 Jankowski Rafał 1993 Castorama Swarzędz
831 Janowicz Dominik 1980 Paczkowo
1171 Januchowski Henryk 1960 HENRY TEAM
1468 Janyga Adam 2002 Poznań
962 Jarmużek Aneta 1979 Castorama Murawa
846 Jarnecki Marek 1992 Castorama
1620 Jaroni Tomasz 1977 handex poznań
1759 Jarosik Dariusz 1973 Nowe Skalmierzyce
1464 Jarożek Milena 1990 Leszno
896 Jarysz Piotr 1984 Druzyna szpiku
241 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
1414 Jarzeński Jakub 1992 Poznań
859 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki
114 Jasicki Sebastian 1976 spontan
31 Jasiński Marcin 1978 Powiat Poznański
1010 Jastrząb Krzysztof 1990 Castorama
594 Jaśkowiak Michał 1978 Swarzędz
1380 Jaśniewicz Mateusz 1987 Swarzędz
2178 Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB
271 Jazikowski Paweł 1972 Poznań
2277 Jazikowski Paweł 1972 Poznań
1947 Jaźwiec Ewa 1981 Kalisz
2391 Jądrzyk Piotr 1979 Mosina
1714 Jedliczka Karolina 1983 Swarzedz
1404 Jelonek Artur 1975 CHŁODEX
540 Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY
1405 Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko
351 Jessa Andrzej 1971 Biegacze Józefa Noji
1305 Jeżowska Małgorzata 1978 ------------------
1304 Jeżowski Michał 1976 ------------------
512 Jędraszak Piotr 1984 www.extrawrzesnia.pl
2229 Jędryczak Joanna 1982 Swarzędz
1278 Jędrzejczak Bartosz 1977 Siekierki Wielkie
1379 Jędrzejczak Leszek 1959 Poznań
182 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
2185 Jędrzejko Dominik 1984 Biegam sobie
966 Jędrzychowski Jakub 1996 -
1020 Joanna Sawer 1974 castorama
1522 Jodko Paweł 1979 JBRT
1892 Jonik Maciej 1971 MJR
1896 Jonik Paweł 1997 Radio Meteor Poznań
105 Jopek Katarzyna 1973 Swarzędz
1824 Jóźwiak Beata 1985 Hermes Team
140 Jóźwiak Dariusz 1964 Poznań
1401 JÓŹwiak Piotr 1978 CZERLEJNKO
2012 Jóźwiak Tomasz 1982 Jmp s.a.
1527 Jóźwiak Wioletta 1967 Poznań
1726 Juchacz Krzysztof 1985 BE TRI
627 Jugo Lukasz 1977 Skórzewo
2402 Jurasz Zygmunt 1945 amator
1906 Jurdziński Maciej 1987 AKK Panta Rei
1352 Jurkowska Dominika 1990 Endorfina Wschowa
249 Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
571 Juskowiak RafaŁ 1983 ACTIVE LIFESTYLE
918 Juszczak Jakub 2001 BS Truchtacz Dobrzyca
2155 Kabat Szymon 1973 TeamRomans
2154 Kachlicka Zuzanna 1990 Poznań
796 Kacprowski Piotr 1980 Gruszczyn
977 Kaczkowski Hubert 1987 Promnice
938 Kaczkowski Jacek 1996 Castorama Swarzędz
1905 Kaczmarek Bartosz 1982 JSPA
1973 Kaczmarek Fryderyk 1997 Dąbrowski Team/WNPiD UAM
1607 Kaczmarek Katarzyna 1986 ----
1708 Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team
1312 Kaczmarek Marcin 1979 Poznań
179 Kaczmarek Mariusz 1976 WITKOWO BIEGA
1376 Kaczmarek Mariusz 1988 Pawłowo Running Krotoszyn
889 Kaczmarek Michał 1985 Oby do mety
1383 Kaczmarek Monika 1989 ASICS FrontRunner Poland
1480 Kaczmarek Rafał 1974 Środa Wlkp
701 Kaczmarski Michal 1990 Zalasewo
656 Kaczmarzewska Joanna 1987 Golina
2159 Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki
349 Kajper Aleksandra 1972 Poznań
2145 Kaleta Marta 1990 Gruszczyn
2164 Kaletka Marcin 1982 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1957 Kalinowski Przemysław 1969 Siekierki Wielkie
2194 Kalisz Magdalena 1992 Kórnik
2216 Kaliszan Dominika 1989 Poznań
1050 Kaliszan Krzysztof 1995 Zalasewo
871 Kałek Marcin 1978 WKU POZNAŃ - GOWARZEWO FAMILY
483 Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega
2082 Kałwińska Sylwia 1978 Castorama Swarzędz
1102 Kamela Maciej 1983 Philimon
2191 Kamiński Jacek 1973 Swarzędz
875 Kamiński Krzysztof 1978 Biegam dla zdrowia
887 Kamycki Henryk 1948 Poznań
1562 Kamycki Marcin 1974 Poznań
2266 Kamyszek Paweł 1987 Poznań
2269 Kamyszek Weronika 1994 Poznań
1155 Kandulski Andrzej 1953 Malta Poznań
989 Kaniewska Agnieszka 1979 Drużyna Szpiku
1288 Kaniewski Michał 1975 KB DęBIEC/Orange Polska
1191 Kanikowski Tomazz 1979 Gruszczyn
533 Kansy Grzegorz 1950 niezrzeszony
2204 Kantorski Filip 1981 KP5M
2282 Kapitan Agata 1978 Kórnik
1460 Kapitan Krzysztof 1977 Kórnik
358 Kapitańczyk Adam 1979 Radomsko
359 Kapitańczyk Paulina 1987 Radomsko
360 Kapitańczyk Robert 1984 https://szamanskibeben.pl
311 Kaptur Danuta 1968 ChampionMan Team
1366 Kaptur Izabela 1975 Castorama
671 Kaptur Krzysztof 1987 Święciechowa
312 Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team
82 Kapuściński Adrian 1989 Poznań
2288 Karasiewicz Piotr 1962 Altom Gniezno
472 Karczewski Hubert 1973 Drużyna Szpiku
2092 Karczyńska Eliza 1983 MUD GOATS
2162 Karczyńska Monika 1981 Power Training
1031 Kardach Kardi 1988 Nowy Tomysl
1615 Kardacz Norbert 1976 Podrzewie
2047 Karge Radosław 1983 Chrzypsko Wielkie
1213 Kasierski PaweŁ 1964 Poznań
1130 Kasołka Leszek 1972 swarzędz
463 Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci
740 Kasprowicz Michał 1963 Biegacze Celebryci
449 Kasprowicz Szymon 1970 Puszczykowo
1180 Kasprzak Adam 1990 Pudliszki team
2030 Kasprzak Artur 1995 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
1274 Kasprzak Ewelina 1981 Gruszczyn
1193 Kasprzak Maciej 1981 OD PONIEDZIAŁKU
2144 Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
365 Kasprzak Tomasz 1980 Teraz Tulce
2098 Kasyna Dorota 1982 Poznań
1674 Kaszak Dawid 1996 Koziegłowy
451 Kasztelan Anna 1984 1984
1164 Kaszubiak Anna 1983 Poznañ
1161 Kaszubiak Konrad 1983 Poznań
87 Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1678 Kaźmierczak Adrian 1984 Siekierki Wielkie
883 Kaźmierczak Hubert 1988 Parkrun Kościan
949 Kaźmierczak Kamil 1995 Castorama
2184 Kaźmierczak Karolina 1981 Pobiedziska
608 Kaźmierczak Konrad 1987 Zalasewo
16 Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
154 Kaźmierczak Piotr 1978 Cybina Team
435 Kaźmierczak Piotr 1981 Witkowo Biega
274 Kaźmierczak Rafał 2001 Poznań
890 Kaźmierczak Roman 1958 Sztafeta Ateńska
1163 Kaźmierczak Tomasz 1975 Falochron Lusówko
1658 Kaźmierski Maciej 1989 Poznań
1259 Kempiński Paweł 1971 Parkrun Poznań
2358 Kędzior Mateusz 1973 PGB Sportowa Paczka
694 Kędziora Alicja 1991 Poznan
2350 Kędziora Karolina 1993 Poznań
963 Kęsy Mateusz 1989 Poznań
1757 KiciŃski Maciej 1980 NIGHT RUNNERS
2007 Kiczelewski Tomasz 1986 31BLT
2150 Kida Tomek 1972 Wszystko o bieganiu
2388 Kiełbasiewicz Filip 1985 Poznań
708 Kiełczewska Monika 1977 Poznań
2105 Kiemel Krzysztof 1971 Poznań
545 Kiereś Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole
1698 Kierojczyk Łukasz 1981 Poznań
1883 Kierończyk Agata 1974 Poznań
1882 Kierończyk Jakub 1972 Poznań
2255 Kierzek Adam 1989 Fizjoterapia Adam Kierzek
481 Kierzek Dariusz 1994 Września
1783 Kierzek Edyta 1994 Swarzędz
985 Kierzek Magdalena 1993 Poznań
1917 Kierzek Marek 1963 Swarzędz
1912 Kierzek Sebastian 1993 Swarzędz
1914 Kierzek Żaneta 1965 Swarzędz
961 Kierzkowska-Walczak Jadwiga 1985 Łąkociny
1008 Kietliński Marcin 1978 ENEA Serwis
1858 Kijański Sławomir 1970 Ostrów Wielkopolski
1680 Kinastowski Piotr 1944 Malta Poznań
254 Kisała Sławek 1976 Dębe
758 Kister Blazej 1974 Godziesze
1216 Kiszka Sebastian 1973 Poznań
2323 Kitta Rafał 1992 Poznań
189 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
2018 Kjder Ewa 1969 SZALONY TEAM
724 Klamycki Krzysztof 1986 Bogucin
1551 Klapa Zbigniew 1952 Nadleśnictwo Grodzisk emeryt
1372 Klaszczyńska Izabela 1978 1978
2227 Kleczewski Łukasz 1977 PGB Sportowa Paczka
2050 Kleczkowski Jakub 1987 Gniezno
180 Kledecka Agata 1996 Biegające Dziki
1507 Kleinszmidt Ryszard 1970 Wierzyce
294 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
424 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
427 Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem
428 Kliks Jakub 1998 Zmęczeni już przed biegiem
1955 Kliks Przemysław 1981 Poznań
1958 Klim Piotr 1974 Cswl
836 Klimas Krzysztof 1981 Castorama Szczecin III
1296 Klimczak Arkadiusz 1972 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD
1295 Klimczak Weronika 2002 Poznań
602 Klonowski Dawid 1980 Wronczynek
1697 Klorek Antoni 2000 Poznań
1696 Klorek Ewelina 1973 Poznań
1695 Klorek Marcin 1973 Poznań
156 Klota Łukasz 1995 ZALASEWO
403 Klój Alina 1966 Globtroter Wielkopolska
402 Klój Krzysztof 1962 Globtroter Wielkopolska
1067 Klupczyńska Karolina 1995 Manufaktura Mieszkań
257 Kłak Ewa 1979 Swarzędz
258 Kłak Sebastian 1976 Swarzędz
1152 Kłeczek Klaudia 1994 Poznań
683 KŁos Natalia 1991 KOZIEGŁOWY
1115 Kłosowski Szymon 1992 Gortatowo
697 Kłossowska Jolanta 1978 Poznań
1014 Kmieciak Jarosław 1974 PRO366
395 Knasiak Anna 1976 Night Runners Września
133 Knast Izabela 1972 Wybite Jedynki
132 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
1837 Knast Slawomir 1986 Mogilno Team
2240 Kobiela Piotr 1994 Kuzi Sport
852 Kobielak Marcin 1979 Ludzie Borowe
2261 Kobus Angelika 2002 Września
1873 Kobus Grzegorz 1975 Września
2335 Kobus Kacper 2000 Night runners Września
1874 Kobus Karolina 1979 Night Runners Września
633 Kochanowska Aneta 1979 Jasin
1359 Koczorowski Mateusz 1991 Poznań
1539 Koebsch Tomasz 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team
375 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
425 Kokot Natalia 1991 Rogozno
894 Kolanska Magdalena 1989 Śrem
910 Kolasińska Kamila 2000 Zalasewo
907 Kolasiński Damian 1977 7831558783
1004 Kolasiński Maciej 1983 Oborniki
965 Kolasiński Marek 1973 Poznań
1681 Koliński Marcin 1994 Papi Team
364 Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta
2337 Kołodziejczak Damian 1982 Swarzędz
2152 Kołodziejczak Tomasz 1976 Targowa Górka
1653 Kołodziejczyk Katarzyna 1982 Plewiska
1649 Kołota Małgorzata 1981 Gruszczyn
456 Kominowski Krzysztof 1989 BBM
455 Kominowski Piotr 1953 BBM
1688 Komiński Arkadiusz 1969 Swarzędz
1684 Komiński Dominik 1999 Swarzędz
956 Komornicka-Dąbek Jolanta 1964 Gniezno
719 Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki
77 Konarski Piotr 1974 Zalasewo
2085 Konczalik Julita 1995 Castorama
1642 Kondej Mikołaj 1988 PwC / Mage.pl
1790 Kondratenko Vladyslav 1996 White Pride
1594 Konieczna Angelika 1978 Dopiewo
761 Konieczny Adam 1992 Polonia Środa
788 Konieczny Adrian 1980 Poznań
2127 Konieczny Waldek 1989 Night Runners
93 Konieczny Wojciech 1976 Poznań
819 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
1046 Kontor Aleksandra 1990 Czarna Furia
2042 Kopacki Damian 1986 Rabowice
1581 Kopaczewska Irena 1985 Promienko
1561 Kopczyk Marek 1965 KB Maraton Turek
1891 Kopczyńska Marta 1987 Kocham mojego męża najbardziej na świecie
1889 Kopczyński Filip 1986 Brodex Team Swarzędz
1719 Kopecki Łukasz 1981 Zalasewo
172 Koperski Grzegorz 1975 Bike&Run Friends
176 Koperski Jakub 2001 Bike&Run Friends
1936 Koralewska Aleksandra 1978 Zalasewo
1935 Koralewski Jacek 1977 Zalasewo
432 Koralewski Krzysztof 1986 1986
1934 Koralewski Wiktor 2003 Zalasewo
1034 Kordas-Kuczyńska Danuta 1978 Castorama
1484 Kordiak Justyna Marlena 1992 Rzgów
1143 Korpik Krzysztof 1979 Kolormax
2371 Korzeniowski Tomasz 1977 CASTO WAŁBRZYCH
509 Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
2267 Kosicki Tomasz 1971 KB Maniac Poznań
412 Kosmaczewska Małgorzata 1968 wszystkoobieganiu.pl
1555 Kosowicz Patrycja 1994 Kościan
1552 Koszal Marek 1980 Stare Miasto
212 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE
429 KoŚcielniak Marek 1977 CYBINA TEAM
1032 Kościelny Dariusz 1986 Castorama Murawa
2306 Kościńska Monika 1986 Jakobki
1136 Kot Grzegorz 1973 Amator Swarzędz
2301 Kotarska Elżbieta 1975 Kostrzyn
333 Koterba Piotr 1975 BNIN
1045 Kowal-Rybińska Agnieszka 1980 Plewiska
1534 Kowalczuk Grzegorz 1967 UKS TUCZNO
350 Kowalczyk Józef Grzegorz 1962 Starczanowo
1194 Kowalska Magdalena 1977 U STEFANA TEAM
2000 Kowalska Milena 1979 Radziwojaki
245 Kowalski Adam 1964 BARTYMAJOS
1529 Kowalski Daniel 1976 U Stefana Team
1785 Kowalski Filip 1996 Mielżyn
870 Kowalski Olaf 1985 OLAF
1490 Kowalski Paweł 1978 Kowal
872 Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
250 Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE
801 Kozak Krystyna 1967 LOB
2122 Kozakiewicz Rafał 1982 www.smart-look.pl
354 Kozanecki Adam 1976 1976
864 Kozdrowiecki Waldemar 1986 STRAŻ MIEJSKA W ŚWIDNICY
1289 Koziara Krystyna 1957 Poznań
225 Kozielczyk Katarzyna 1976 Poznań
142 Kozierska Natalia 1986 Hernik Team
2381 Kozioł Karolina 1992 Zielonka
867 Kozioł Paweł 1993 STRAŻ MIEJSKA W ŚWIDNICY
1666 Kozłowska Monika 1982 Night Runners Września
1801 Kozłowska Żaneta 1985 Babiak
1780 Kozłowski Artur 1972 Straż Pożarna
857 Kozłowski Gabriel 1973 Bóbr Tłuszcz
1665 Kozłowski Grzegorz 1983 Night Runners Września
183 Kozłowski Radosław 1975 Poznań
1797 Kozłowski Sebastian 1984 Poznań
1446 Kozłowski Tomasz 1988 Castorama Gniezno
445 KozŁowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
2383 Kramski Tomasz 1974 Active Nekla
1664 Krasniewski Tomasz 1977 Swarzędz
1609 Krauze Piotr 1994 SPURS
2305 Krawaczek Malwina 1986 Jasin
2309 Krawenda Krzysztof 1967 CYBINA TEAM
1476 KrĘŻelewski Wojciech 1975 fehlau run team
384 Krieger Tomasz 1979 Swarzędz
12 Krobski Jarosław 1981 Opel Szpot
1145 Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners
2389 Kroll Natalia 1995 Zalasewo
1771 Kroma Krzysztof 1980 Opalenica
1242 Kropidłowski Mateusz 1990 WKS Owieczki
1979 Kropiński Robert 1982 FSD RUN DREZDENKO
1337 Król Bartosz 1975 Poznań
2258 Król Darek 1967 HERNIK TEAM
769 Król Dariusz 1970 22 ODN
2083 Król Dariusz 1964 Aktywny Relaks
41 Król Maciej 1979 Poznań
1816 Królikowska Ilona 1980 Miniony Tatra Mountains Team
1338 Kruczkowska Agnieszka 1972 Familia Kruczkowskich
1339 Kruczkowska Jowita 1994 Walka Kostrzyn
1340 Kruczkowska Malwina 1998 Familia Kruczkowskich
149 Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team
1101 Krukowska Agnieszka 1975 Poznań
1275 Krupa Krystian 1986 EITALIA.pl
1364 Krupa Mikołaj 1986 Chodzież
1313 Krupa Waldemar 1957 Dziki
1030 Krupecki Michał 1981 Zalasewo
736 Kruszyńska Kusik Justyna 1988 Gira się kręci
1634 Kryger Renata 1988 Gogol MTB Team Wągrowiec
370 Krymarys Owidiusz 1980 Klub Piwowarów Kaliskich
1706 Krysiak Bartosz 1990 Jarocin
437 Krysiński Witold 1978 1978
1637 Krystkiewicz Łukasz 1981 Minionki Dachsera
510 KryszczyŃski Filip 1973 Czerwonak
1117 Kryszewski Artur 1987 Poznań
230 Krysztofek Anna 1979 Gowarzewo
1093 Krysztofiak Bartosz 1986 Krotoszyńska Grupa Biegowa
1196 Krysztofiak Sławomir 1965 1965
711 Kryślak Małgorzata 1981 Poznań
1061 Krzak Marek 1988 KS Gepard Kępno
1925 Krzanowski Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
1482 Krzemkowska Joanna 1996 Puszczykowo
1182 Krzyś Grzegorz 1982 Swarzędz
2031 Krzyworzeka Marek 1985 Biedrusko
774 Krzyżagórski Mateusz 1992 Poznań
1048 Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica
1037 Krzyżaniak Adrian 1984 Swarzędz
714 Krzyżaniak Maria 1964 Jerzykowo
207 Krzyżanowska Olga 1994 Poznań
763 Krzyżanowski Łukasz 1986 Bilety24
1138 Krzyżanowski Marcin 1988 Świat Maratończyka
2148 KsiĄŻczyk Barbara 1994 Mocni w Gębie
837 Kubacha Maciej 1979 Czempiń
2238 Kubacka Eliza 1982 PRO366
386 Kubacki Andrzej 1982 Gira się kręci
2022 Kubea Dawid 1981 Swarzędz
1996 Kubiak Danka 1973 Kamieniec
478 Kubiak Izabela 1985 Pobiedziska Running Team
1646 Kubiak Joanna 1979 Gruszczyn
2059 Kubiak Krzysztof 1990 Radaway
340 Kubiak Mirosław 1965 SWARZĘDZ
2172 Kubiak SŁawomir 1982 Drużyna Szpiku
1258 Kubiak Tomasz 1974 Falochron Lusówko
109 Kucharski Jacek 1978 Garby
304 Kuchta Piotr 1982 Rabowice
1866 Kucza Maciej 1971 Pniewy
1489 Kujawa Iza 1983 Pobiedziska Running Team
1485 Kujawa Krzysztof 1984 Pobiedziska Running Team
2252 Kujawa Michał 1986 karłowice
595 Kujawa Roger 1972 #slimakibarcin
931 Kujawski Michał 1990 Sportowy Team Żabki
937 Kulas Tomasz 1993 Poznań
609 Kulej Marta 1984 Zalasewo
161 Kulikowski Krzysztof 1991 Swarzędz
1111 Kulma Joanna 1990 nekla
2346 Kułaczkowski Paweł 2001 Ząbkowice Śląskie
957 Kuna Danka 1972 Zaniemyśl
1052 Kuna Robert 1972 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA
729 Kunowski Adam 1993 Poznań
1483 Kuraś Bartosz 1993 Swarzędz
461 Kurczewska Joanna 1977 Gruszczyn
1139 Kurek Marcin 1994 Poznań
1830 Kurowski Łukasz 1980 Zalasewo
617 Kurzajewska-OŻarowska Marta 1980 San Escobar
1513 Kurzawa Dorota 1965 Swarzędz
794 Kurzawa Natalia 1984 Warszawa
732 Kurzawski Łukasz 1982 RecArt Łukasz Kurzawski
734 Kusik Zbigniew 1982 Gira się kręci
267 Kuske Maciej 1988 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
2298 Kuske Martyna 1984 Night Runners Gniezno
2 Kuster Agnieszka 1973 Lucky LUZers
3 Kuster Roman 1970 Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
775 Kuszka-Brzychcy Natalia 1986 Zagórów
503 Kuźnik Katarzyna 1983 Swarzędz
1221 Kwarta Dobrochna 1997 Czerwonak biega
1175 Kwiatkowska Ania 1989 Prawnik w biegu
282 Kwiatkowska Julia 1994 ZALASEWO
1315 Kwiatkowska Monika 1980 2014
106 Kwiecińska Anna 1979 Różove
903 Lach Krzysztof 1972 Night Runners Września
1033 Lamperski Marcin 1992 mlamperski_run / Dąbrowski Team
926 Lampka Robert 1968 TriAlko Tulce
479 Lange Maciej 1978 LangeteamŚrem
78 Laskowski Paweł 1979 Nekla
1192 Latos Janusz 1962 Środa Wlkp
968 Lauer Mikołaj 1974 Zakrzewo
1632 Lauer Szymon 1977 Poznań
2130 Lawińska Małgorzata 1966 Night Runners
1705 Ledzion GraŻyna 1965 Swarzędz
1707 Ledzion Inez 1998 Swarzędz
2141 Lehmann Adrian 1979 FogtbikesTeam
1899 Lehmann Józef 1962 Środa Wielkopolska
1795 Lehwark Marcin 1978 VANK Team
2355 LemaŃski Grzegorz 1967 Hernik Team/PGB Sportowa Paczka
1448 Lemański Paweł 1993 Castorama Gniezno
1024 Lembowicz Grzegorz 1976 Swarzędz
1989 Leonarczyk Sebastian 1977 SWARZĘDZ
1853 Leonarczyk Wojciech 1992 Radaway team
252 Leonarska Małgorzata 1987 Warszawa
2179 Lepczyński Piotr 1987 Poznań
273 Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska
1347 LeŚniewski Jarosław 1987 Team Pleszew
1387 Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1715 Lewandowicz Grzegorz 1977 Poznań
538 Lewandowska Anna 1989 Archery Games
1528 Lewandowska Malgorzata 1966 TG Sokół Gniewkowo
438 Lewandowska Marta 1990 Września
1826 Lewandowski Jan 1975 MOGILNO TEAM
809 Lewandowski Marek 1986 Poznań
940 Lick Marek 1976 Poznań
306 Ligęza Piotr 1974 Poznań
297 Ligmanowski Robert 1980 Pobiedziska Runnig Team
524 Ligocki Radek 1980 ONEMANTEAM
1704 Lijewski Patryk 1981 Poznań
348 Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
655 Linkiewicz Sebastian 1979 KB DĘBIEC
505 Linkiewicz Tomasz 1972 L'Team
1622 Lipa Dariusz 1979 Mosina
1530 Lipiecki Leszek 1978 Środa Wielkopolska
1926 Lipski Jarosław 1977 Swarzędz
222 Lisiak Patryk 1975 FRASTAŚ Poznań
1677 Lisiak Stanisław 2003 FRASTAŚ Poznań
576 Lisowska Aneta 1975 HitCena.pl
2075 Lizik Marian 1954 Licheń
1457 Ludwiczak Stanisław 1978 śmigiel
865 Ludwik Bartosz 1984 STRAŻ MIEJSKA W ŚWIDNICY
879 Lusiak Anna 1983 Poznań
1593 Lwowska-Saif Ella 1973 UTAL
1027 Łabędzki Piotr 1984 PIMA-SPORT-TEAM
1510 Łakota Mariusz 1985 Szamotuły
677 Łasek Bartosz 1984 ELEKTRIS
786 Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team
682 Ławniczak Michał 1998 Poznań
1818 Ławniczak Rafał 1978 Poznań
14 Łącki Maksymilian 2003 Swarzędz
1168 Łączniak Anna 1983 Eko Pingwiny
1169 Łączniak Marek 1977 Eko Pingwiny
292 ŁĄczyŃski Henryk 1951 AKS AMATOR
150 Łączyński Piotr 1978 wszystkoobieganiu.pl
319 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
1916 Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań
2163 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1178 Łoda Dariusz 1978 WOJAKI TEAM
1227 Łojko Tomasz 1972 RUNSTETICO
96 Łopieńska Ania 1981 Forcom Runners
1461 Łożyńska Ewelina 1997 Inowrocław
1053 Łubkowska Kamila 1985 swarzedz
803 Łuc Jan 1954 Mercedes Benz STS
2290 Łucki Paweł 1979 KS ZAWAŁ
647 Łuczak Norbert 1999 Miłosław
1734 Łuczka Monika 1995 WSL
518 Łukasik Michał 1989 Poznań
623 Łukaszewicz Mikołaj 1985 Poznań
201 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
1241 Łukaszewski Piotr 1989 Szóste piętro
1377 Łukaszyk Łukasz 1976 Dąbrowa
583 Łyduch Hubert 1985 UTAL TEAM
1981 Macander Jakub 1994 Skierniewice
1232 Machiński Tomasz 1988 Gniezno
504 Machonski Bartosz 1974 HitCena.pl
981 Machowiak Dominik 1988 Machowiak Team
146 Maciejak Anna 1980 Swarzędz
145 Maciejak Krystian 1978 Swarzędz
314 Maciejczuk Kamila 1986 swarzedz
1929 Maciejewska Barbara 1977 biegać każdy może
2200 Maciejewska-Racka Inga 1991 1991
1724 Maciejewski Daniel 1976 www.pegaz.nieruchomosci.pl
1421 Maciejewski Grzegorz 1961 ZbiegiZGłównej
281 Maciejewski Kacper 2002 Gruszczyn
1159 Maciejewski Rafał 1983 Czmoń
1776 Macionga Jan 2001 Gruszczyn
1872 Macioszek Karol 1975 Nekla
253 Maciuk Krzysztof 1989 ACTIVE LIFESTYLE
266 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznań
1716 Maćkowiak Dorota 1990 Castorama Swarzedz
1717 Maćkowiak Maciej 1981 Castorama Swarzedz
634 Maćkowiak Wojciech 1997 Swarzędz
219 Madajczak Jarosław 1973 time
469 Madajczak Krzysztof 1992 Poznań
1689 Magdziak Łukasz 1987 Łowcy Wrażeń
1747 Magdziak Zbigniew 1969 KS Extreme Team Oborniki TRIATHLON
2005 Maj Jacek 1973 Gortatowo
1670 Maj Magdalena 1984 Grażynki OCR
20 Majchrowicz Izabela 1961 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz
1580 Majchrzak Tomasz 1993 Poznań
130 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
1921 Majzlik Piotr 1982 SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO
1910 Makowski Bartosz 1995 Zamość
1440 Makowski Maciej 1987 Castorama Gniezno
1950 Makowski Mikołaj 1974 Komorniki
1449 Makowski Rafał 1989 Castorama Gniezno
695 Malczewski Adrian 1989 Poznań
1733 Malej Adrian 1996 Poznań
1397 Malendowicz Witold 1976 Richard na start
1466 Malesza Alicja 1996 Szczypioreczki
1255 Malewska-Woźniak Anna 1985 Malewski team / zaliniamety
1099 Malewski Waldemar 1957 Koziegłowy
228 Malicki Czesław 1958 Swarzędz
1261 Malinger Waldemar 1991 Nekla
1974 Malinowski Dastin 2002 Swarzędz
2341 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
1458 Malski Maciej 1975 Gortatowo
2132 Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Klub Biegacza RTV Euro AGD
2017 Małecka Katarzyna 1992 Poznań
2091 Małecki Piotr 1979 Paczkowo
2225 Małyszka Kacper 1993 PGB Sportowa Paczka
1068 MaŁyszka Marek 1965 SWARZĘDZ
1396 Mankiewicz Mateusz 1993 Gortatowo
1749 Mańka Tomasz 1981 Swarzędz
300 Mańkowski Michał 1985 ORGANIC RUNNERS
1990 Marach Łukasz 1978 Poznań
2009 Marach Patrycja 1993 Nakło nad Notecią
1569 Marcinek Tomasz 1984 Drużyna Zbója
688 Marciniak Jakub 1989 KOŹMIN BIEGA
1321 Marciniak Janusz 1952 NKB " Chyży"
2347 Marciniak Joanna 1989 Poznań
547 Marcinkowski Roman 1965 kościan
1827 Marczak Agnieszka 1976 Night Runners
1254 Marczyńska Marta Łucja 1988 Urząd Miasta Luboń
2291 Marek Artur 1973 KS KROTOSZ KROTOSZYN
743 Marek Daniel 1974 Cybina Team
1462 Marjański Patryk 1993 Inowrocław
1273 Markiewicz Marek 1969 Poznań
232 Markiewicz Mariusz 1979 Łowęcin
129 Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu !!!
1071 Markowski Pawel 1979 bzyk raider
1345 Marona Maciej 1980 Drużyna Szpiku
1388 Marszałkiewicz Kuba 2001 Swarzędz
2218 Maruszewski Adam 1991 Poznań
1903 Marzec Aleksandra 1995 Poznań
1550 Marzyńska Barbara 1961 Gniezno
337 Maserak Sebastian 1979 Rabowice
1069 Maśliński Mikołaj 1989 Poznań
2274 Matecki Mikołaj 1997 Zalasewo
1318 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
749 Matuszak JarosŁaw 1981 Cybina Team
1885 Matuszak Kinga 1978 Kobylnica
436 Matuszak Krzysztof 1962 Turek
1817 Matuszewska Anula 1982 Miniony Tatra Mountains Team
1368 Matuszewska Joanna 1988 Poznań
79 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
2035 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
1438 Matuszyński Łukasz 1983 Castorama Gniezno
1571 Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
328 Matysiak Rafał 1972 Biegacze PMI
167 May Marcelina 1986 Poznań
216 May Wiktor 1957 DzW2
2363 Maziarz Alicja 1980 CASTO WAŁBRZYCH
366 Mazurek Piotr 1983 1983
158 Mądrawska Róża 1991 Koziegłpwy
1035 Mądry Dariusz 1962 Swarzędz
750 Mądry Wojciech 1988 Cybiną Team
32 Mądrzak Karolina 1979 POWIAT POZNAŃSKI
1669 Mąkosa Anna 1992 Poznań
1904 Meissner Ada 1988 HKT Azymut
515 Mejziński Michał 1987 Swarzędz
1251 Meller Daria 1985 Poznań
1343 Meller Łukasz 1978 Dwuosobowy Klub Sportowy
1204 Melnychenko Svitlana 1986 Galopujące ślimaki :)
410 Melnychuk Kirill 1991 Swarzędz
1671 Mendel Ewa 1970 Fogtbikes
24 Mendel Jarosław 1965 Klas Szpot
1573 Mendel Monika 1994 Poznań
1082 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet
596 Mermela Agnieszka 1974 UTAL TEAM
607 Mermela Maciej 1968 Swarzędz
934 Mężyński Dariusz 1982 Night Runners Gniezno
2055 Miazek Jan 1997 Swarzędz
1516 Michalak Grzegorz 1997 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1508 Michalak Krystian 1986 Swarzędz
573 Michalak Mateusz 1988 Bolechówko
1800 Michalak Michał 1965 Poznań
849 Michalak Mirosław 1987 Kościan
1429 Michalak Monika 1974 KB Dębiec
1779 Michalak Sylwia 1975 Poznań
725 Michalak Wojciech 1973 Jasin
2398 Michalik Marcin 1987 Plewiska
755 Michalowski Robert 1976 CYBINA TEAM
1399 Michalski Dariusz 1988 Biegacze Juniora-Runners Team
74 Michalski Michał 1985 Swarzędz
280 Michalski Robert 1982 Swarzędz
1036 Michalski Roman 1973 KB Carasco
1782 Michałowska Hanka 1974 Poznań
1987 Michałowski Henryk 1941 CityZen Poznań
2175 Michna Marcin 1989 Poznań
618 Miciukiewicz Piotr 1979 Swarzedz
2077 Mieczyński Maciej 1997 Swarzędz
2044 Mieczyński Robert 1969 poznań
1459 Miedziak Adam 1987 Neopunkt Mosina/Apteka Natura
1591 Miedziak Dobromir 1988 PUCHACZE
184 Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners
838 Mielcarek Adrian 1991 Minionki Dachsera
721 Mielcarek Krzysztof 1979 Wągrowiec
1298 Mielcarek Paulina 1986 Hedgehog Runners Team
1595 Mielcarek SŁawomir 1970 CHYBY TEAM
1422 Mielczarek Stanislaw 1957 niezrzeszony
1011 Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM
1294 Mielnik Kamil 1979 Poznań
1286 Mieloszyk Wojtek 1983 poznan
1443 Miemietz Patryk 1995 Castorama Gniezno
275 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
759 Mieszkowski PrzemysŁaw 1963 Zmęczeni już przed biegiem
1060 Mieśnik Kazimierz 1955 MIKA Paczkowo
1181 Mietlicki Robert 1975 Witkowo Biega
686 Mięsiak Piotr 1991 Vitalife Poznań
2157 Migdalski Marcin 1993 Śrem
523 Mika Józef 1960 Politechnika Poznańska
1635 Miklas Izabela 1988 Nowak Run
521 Mikołajczak Aleksandra 1984 Poznań
840 Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin
950 Mikołajczak Patryk 1981 Castorama Swarzędz
2008 Mikołajczak Roman 1967 Czempiń
1365 Mikołajczyk Dominik 1980 Środa Wielkopolska
318 Milanowski Marek 1976 Potasze
1235 Milczarek Norbert 1979 Cekanów
1445 Milejczak Artur 1990 Castorama Gniezno
288 Milewski Jakub 2003 Swarzędz
289 Milewski Tadeusz 1965 Swarzędz
1320 Miller Małgorzata 1982 Poznań
373 Miozga Artur 1976 suchylana
374 Miozga Joanna 1978 suchylana
1044 Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
782 Misiaczyk Robert 1976 Zalasewo
1548 Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
1212 Misiorna-Skalec Małgorzata 1979 Poznań
261 Misiorny Radosław 1973 Poznań
2295 Miś Zbyszek 1988 płomien zagorzyce
2080 Miśnik Wojciech 1979 Poznań
1022 Mizerski Andrzej 1953 Poznań
1518 Młynikowski Marek 1975 Młynki
1185 Modelski Rafał 1982 Swarzędz
2095 Modrzyńska Katarzyna 1983 Krotoszyn
2096 Modrzyński Jacek 1983 Krotoszyn
1444 Mokrzycki Łukasz 1988 Castorama Gniezno
392 Morchat-Pietrucha Magdalena 1987 Poznań
139 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
1774 Moskwa Marta 1994 Leszno
272 Moszyk Dariusz 1976 Jarocin
1546 Motała Kacha 1982 własna
1280 Możdżeń Maja 1983 Gniezno
862 Mroczkowska Magdalena 1978 Castorama Murawa
932 Mroczkowski Jakub 1984 AT Computers
2241 Mrówka Paulina 1982 Rumianek
2263 Mróz Marcin 1978 Dzikie Bobry / STR Poznań
911 Mróz Weronika 1997 1997
855 Mruczkiewicz Jakub 1990 Poznań
638 Mrugała Krzysztof 1989 Fresh Pizza Team
640 Mucha Andrzej 1975 Wrocław
991 Mucha Jerzy 1959 Ola Team
993 Mucha Malwina 1989 Castorama Team
909 Mucha Piotr 1968 Poznań
539 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd Poznań
447 Mucke Remigiusz 1977 Poznań
884 Mulawa Piotr 1985 Castorama Bronowice
434 Müller Andrzej 1958 Puszczykowo
1166 Murawska Zofia 1991 Poznań
2262 Musiatczenko Dmytro 1991 Ostrow Wlkp
2401 Musielak Adam 1989 PGB Sportowa Paczka
2352 Musielak Piotr 1970 PGB UP-P-N 56
1354 Muszynski Filip 1974 Zalasewo
917 Muszyński Andrzej 1953 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
829 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
1560 Muszyński Wojciech 1984 Castorama Murawa
305 Mydlarz Sylwia 1975 Jasin
1147 Myszkowski Jan 1958 1958
791 Nadobnik Mateusz 1987 1978
604 Naftyński Janusz 1967 Gniezno
2024 Nagórska Agnieszka 1973 Swarzędz
2025 Nagórski Paweł 1977 Swarzędz
473 Najewski Marcin 1982 Zalasewo
2317 Nalewajko Jacek 1977 Leszczyniok
2318 Nalewajko Justyna 1983 Leszczyniok
1238 Namysł Maciej 1979 Koźmin Biega
1598 Naparty Norbert 1994 Ruukki Polska
975 Napierała Mateusz 1990 Castorama Swarzędz
1118 Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo
34 Narożna Paulina 1990 Kobylnica
1234 Nawrocik Krzysztof 1977 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
1590 Nawrocki Olgierd 1977 Swarzędz
1948 Nawrot Artur 1992 Piotrkowice
995 Nawrot Radek 1982 Biegam bo lubię
35 Nduva Boniface Wambua 1984 Bydgoszcz
1292 Nejman Szymon 2003 Kruszewnia
1201 Nejman Tomasz 1974 MJDOP
1610 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366
367 Niedzielski Roman 1985 brak klubu
845 Niegolewski Krzysztof 1972 Promienko
1699 Nielipiński Marcin 1982 Chilli run Gniezno
1521 Niemiec Joanna 1979 JBRT
196 Nienadowski Mateusz 1978 Koziegłowy
1832 Niewiada Blazej 1991 zawodowi amatorzy
2361 Nita Katarzyna 1981 CASTO WAŁBRZYCH
1370 Niżnik Marcin 1989 lub wybierz z listy
178 Nogaj Marcin 1979 AZS Płaskostopie Wielkopolskie
1236 Nosal Krzysztof 1972 Poznań
334 Nosek Marcin 1976 niezrzeszony
543 Nowacki Bartosz 1984 Swarzędz
1307 Nowaczyk Agata 1987 Komorniki
863 Nowaczyk Krzysztof 1992 Castorama Murawa
2248 Nowaczyk Łukasz 1994 Poznań
1415 Nowaczyk Zygmunt 1963 BOLT Trzemeszno
1423 Nowak Adam 1980 K. S. "Czarnucha"
912 Nowak Agnieszka 1982 Oborniki
2058 Nowak Andrzej 1962 Poznań
2168 Nowak Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole
2101 Nowak Błażej 1987 Swarzędz
327 Nowak Dariusz 1973 Biegacze PMI
2353 Nowak Dariusz 1968 PGB SPORTOWA PACZKA
1501 Nowak Ewelina 1980 Nowak Team
593 Nowak Grzegorz 1974 Poznań
742 Nowak Grzegorz Paweł 1989 Cybina Team
1557 Nowak Irena 1966 Nowak Run
1190 Nowak Józef 1955 BBC Skórzewo
913 Nowak Krzysztof 1982 Oborniki
1425 Nowak Krzysztof 1997 POZNAŃ
1409 Nowak Łukasz 1988 Nowak Run
555 Nowak Marcin 1978 1978
1498 Nowak Mateusz 1979 Nowak Team
500 Nowak Mikołaj 1989 Poznań
421 Nowak Paweł 1975 Brachole
2385 Nowak Piotr 1992 Wkurw team
2013 Nowak Roman 1978 Dziad Drugi
942 Nowak Sebastian 1986 Głuszyński biegacz
147 Nowak Sławomir 1971 Siekiery Running Team
1319 Nowak Wiesław 1962 UKS "SKOCZEK" Skoki
210 Nowakowski Radosław 1989 poznań
681 Nowakowski Wojciech 1978 NIGHT RUNNERS
1589 Nowicka Ewa 1970 Poznań
1126 Nowicki Krystian 1979 Gniezno
1840 Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp.
169 Nowicki Maciej 1986 Poznań
1195 Nowicki Marek 1978 Galopujące Ślimaki
1106 Nowicki Mirosław 1985 KPP GNIEZNO
1878 Nowicki Paweł 1985 Ejbry
263 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
1384 Ntuli Anthony 1973 Poznan
1713 Nycz Joanna 1986 Suchy las biega
1001 Obal Marcin 1982 KS KROTOSZ Krotoszyn
1005 Obarzanek Joanna 1993 Ikano Industry
1154 Ochocki Krzysztof 1975 Kiekrz
1451 Ochotny Damian 1991 Castorama Gniezno
214 Ochowiak Kazik 1974 okoń
563 Ochranowicz Marika 1985 Poznan
2375 Odlanicka - Kierzek Wiktoria 1993 Fizjoterapia Adam Kierzek
448 Odrobny Jakub 1984 Zasutowo
1137 Offman Aneta 1971 Sulęcin
1980 Ogiela-Marsula Zofia 1982 POWER LIFE
948 Ogińska Anetta 1974 1974
2136 Ogórkiewicz Maciej 1976 Poznań
709 Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners
2368 Okpisz Marcin 1986 CASTO WAŁBRZYCH
2244 Okseniuk Oksana 1988 mk luchesk-lkb rudnik
2243 Okseniuk Serhii 1980 mk luchesk-lkb rudnik
575 Olbryś Piotr 1974 Solidarność VWP
1577 Olejniczak Patryk 1991 Poznań
2256 Oliinyk Pavlo 1988 Ostrow Wlkp
1215 Oliński Paweł 1984 Kibole w biegu
163 Olkiewicz Marek 1957 niezrzeszony
544 Olszański Krzysztof 1980 OFIX.PL BIKE TEAM
1342 Olszewski Dawid 1982 Szybciej nie mogę
1767 Olszewski Wojciech 2000 DANFLOR TEAM
1532 Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel
1909 Opalach Marcin 1995 Toruń
1828 Opielski Marcin 1985 Września
2151 Opitz Renata 1968 Luboń
2281 Oracz Mateusz 1988 Bez Litości
1333 Orłowski Piotr 1985 Runtestico
818 Orłowski Robert 1988 Biegnę do Mordoru
1741 Orpel Mariola 1968 Rozpędzeni Wiatrem Golina
1804 Orpel Paweł 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina
1822 Orzechowski Łukasz 1981 Kołbacz
1702 Orzechowski Marcin 1994 Poznań
1026 Osińska Agata 1985 Poznań
1029 Osiński Jacek 1977 Poznań
795 Osmólska Ilona 1980 Gruszczyn
127 Ostajewska Marta 1980 Stop Fajerwerkom
982 OstÓj Marek 1974 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
1434 Ostrowski Krystian 1987 Poznań
768 Ostrowski Krzysztof 1978 Kórnik
2118 Ostrowski Paweł 1979 Łubowo
2010 Osuchowski Marek 1977 GARMARZYNCY TEAM
1839 Oszmałek Agata 1986 snufkinbiega.wordpress.com
1360 Ott Jacek 1986 GSXR
1351 Otto Marcin 1991 Walka Kostrzyn
1430 Owczarczak Jarosław 1984 Poznań
2397 Owczarkowski Maciej 1962 Poznan
619 Owczarzak Waldemar 1983 Poznań
606 Ożarowski Cezary 1976 San Escobar
1184 Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
1391 Pacyna Marek 1970 BBKTS
888 Palonek Mateusz 1990 Castorama Bronowice
1531 Paluczek Zbyszko 1979 Motointegrator Running Team
491 Pałka Michał 1979 #slimakibarcin
2360 Panas Barbara 1975 CASTO WAŁBRZYCH
1208 Panek Błażej 1981 Tarnowo Podgórne Biega
1083 Paniączyk Magdalena 1969 Poznań
1084 Paniączyk Michał 1969 lub wybierz z listy
1142 Pankowski Norbert 1989 Kórnik
2374 Pańczak Maria 1939 Koalicja Polska
1720 Paprzycka Marta 1982 Night runners
1806 Paszkiewicz Filip 1992 Poznań
2259 Paszkiewicz Julia 1987 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
233 Patalas-Szymkowiak Joanna 1974 Swarzędz
1898 Patecki BronisŁaw 1956 POZNAŃ
466 Patej Dawid 1983 Luboń
853 Patelka Sławek 1975 Suchy Las
663 Pater Marcin 1987 Altom Gniezno
1514 Paterczyk Wojciech 1952 POZNAŃ
202 Paterka Marek 1984 TEAM Pleszew
1087 Patra Krzysztof 1977 Poznań
2265 Paulus Aleksandra 1981 Radziwojaki
1206 Paulus Jędrzej 1985 Night Runners
2343 Pawelczak Paweł 1994 Swarzędz
2302 Pawelec Paweł 1989 Rokietnica
363 Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba
2156 Pawlak Mariusz 1965 Pudliszki
1081 Pawlak Paweł 1975 Swarzędz
1943 Pawlak Sławomir 1970 Poznań
2193 Pawlicki Bartosz 1991 Lenox Team
443 Pawlik Arkadiusz 1982 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
444 Pawlik Katarzyna 1984 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
902 Pawlik Piotr 1987 ENEA Serwis
1825 Pawlikowski Marek 1996 KB DęBIEC
208 Pawlikowski Sebastian 1989 KB MARATON TUREK
873 Pawlisiak Natalia 1985 Dębno
834 Pawlisiak PaweŁ 1987 BBL Police
1225 Pawłowska Sylwia 1987 Poznan
1668 PawŁowski Fabian 1982 Active Nekla
1506 Pawłowski Karol 1973 REHAU Crossactive/Szymkowiak Team
841 PawŁowski Krystian 1980 CHWALIBOGOWO
2289 Pawłowski Krzysztof 1996 Września
175 Pawłowski Radosław 1990 Spuchlaki Team
1994 Pazoła Jarosław 1973 Runner’s Power
1751 Pelczyk Marcin 1987 Swarzedz
2097 Pempera Daniel 1991 FORMATIQ
336 Pempera Dominik 1987 Drużyna Lecha Poznań / Olsen Team
25 Perczak Janusz 1990 KLAS Szpot Swarzędz
493 Pernet Ewelina 1981 Poznań
494 Pernet Leonard 1956 Poznań
2285 Perz Dariusz 1986 Szczuczyn
2120 Perz Emilia 1990 Bukowiec
610 Perz Krzysztof 1989 KS Fabryka Biegania
1867 Pęcak Michał 1980 Gortatowo
1949 Pęczk Zbigniew 1987 Brzeziny
1056 Piasecki Bartosz 1986 Night Runners
346 Piaskowski Błażej 1997 Konin
136 Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team
528 Piaskowski Krystian 1983 Zalasewo TEAM
928 Piaskowski Mateusz 1992 Castorama
345 Piaskowski Piotr 1972 finanser.pl
378 Piątek Paulina 1984 Poznań
315 Piątek Tomasz 1981 Poznań
1753 Piątek Tomasz 1986 Poznan
1897 Piątkowski Artur 1975 Czmoń
2279 Piechnik Maria 1981 Trzemeszno
1063 Piechota Michał 1983 Poznań
1844 Piechota Remigiusz 1985 GRIM TEAM
2379 Piechowiak Piotr 1969 Wolf Team
1310 Piekarska Aleksandra 1995 Swarzedz
1107 Pieniowski Maciej 1983 Poznań (Poznań-Wilda)
1239 Pierzchlewicz Paula 1990 Poznan
372 Pietrowicz Ewa Maria 1984 Kobiety biegają
393 Pietrucha Mikołaj 1985 Poznań
882 Pietruszyński Gerard 1958 Międzychód
174 Pietrzak Anna 1972 Aleksandrów Łódzki
2137 Pietrzak Artur 1973 FEHLAU RUN TEAM
1253 Pietrzak Jacek 1965 Poznań
616 Pietrzak Marek 1980 CYBINA TEAM
1450 Pietrzak Patryk 1993 Castorama Gniezno
1976 Pietrzyk Agnieszka 1993 Biegiem do Lodówki.pl
1374 Pietrzyński Krzysztof 1979 Bolechówko
1998 Pilarski Paweł 1991 Poznań
1453 Piniarski Michał 1981 Mogilno Team
698 Piosik Marek 1984 Pointpack.pl SA
1613 Piosik Marek 1973 Poznań
1946 Piotrowska Agnieszka 1975 gułtowybiegają
1945 Piotrowski Jarosław 1972 gułtowybiegają
1375 Piotrowski Robert 1976 Poznań
1330 Pisarczyk Grzegorz 1989 Poznań
1723 Piskuła Maciej 1986 OPM
559 Piwowarski Paweł 1980 KB Maraton Turek
238 Plewa Łukasz 1978 Swarzędz
716 Plewa Natalia 1982 Oborniki
131 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team
2232 Pluta Dawid 1990 Gruszczyn
2231 Pluta Kinga 1992 Crocodigy
242 Płaczek Dawid 1976 Biskupice
1028 Pławiński Marcin 1977 Poznań
978 Płażalska Beata 1980 skoki
1762 Płochocki Ryszard 1961 SUPERMARATON KALISZ
800 Płócieniczak Sylwia 1975 Leszno
1798 Płuciennik Tomasz 1981 VANK Team
1887 Pniewski Tomek 1974 FSD RUN Drezdenko
1861 Pociecha Dariusz 1970 MAA
1559 Podbereski Bogdan 1968 POLGET TEAM DĘBNO
1452 Podlewski Marek 1997 Castorama Gniezno
1567 Podsadny Bartosz 1984 Poznań
285 Podwójski Tomasz 1971 MAKALI
726 Pogiel Artur 1977 Swarzędz
1890 Polaczek Robert 1973 Żabka Team, KB Biura Biegłego Sądowego
700 PolaŃski Piotr 1973 Gortatowo
1471 Polus Kamilla 1964 1964
101 Polus Magdalena 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
657 Połczyński Maciej 1981 Poznań
441 Połetek Agata 1988 Poznań
630 Połomski Łukasz 1981 Kancelaria prawna POŁOMSKI & KŁOBUCHOWSKI RADCOWSKA SP.P.
332 Pomykalska Iwona 1977 Gdzie Ta Meta
1630 Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
1805 Popiołek Renata 1985 PRO366
486 Popiołkiewicz Hubert 1993 Poznań
1902 PopioŁkiewicz Łukasz 1989 POPIOŁEK TEAM
1545 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
1074 Popowska Małgorzata 1988 Poznań
264 Porada Marek 1963 HERNIK TEAM
1089 Porwich Henryk 1941 Tarnowo Podgórne Biega
2036 Pospieszny Daniel 1983 Będziemy Miażdżyć Przeciwników
211 Powałowska Magdalena 1980 Swarzędz
213 Powałowski Sławomir 1983 Swarzędz
669 Poznański Martin 1993 Team run Gołańcz
76 Prabucki Krzysztof 1977 WITKOWO BIEGA
959 Prądzyński Paweł 1990 CSWLąd Poznań
192 Preiss Jarosław 1990 Dominowo
104 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
1205 Prentki Jarosław 1968 CityZen Poznań
1400 Prokop Marietta 1973 SUCHY LAS
2275 Prosianowski Adam 1974 Swarzędz
326 Proszowski Jarosław 1970 Poznań
541 Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica Biega
921 Prus Aleksander 1985 Poznań
1924 Prusimska Monika 1975 Cerekwica
1661 Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo
738 Prył Michał 1979 BBL
2135 Prymas Przemysław 1979 Swarzędz
1494 Prysiażny Wojciech 1981 FC Kebab
1455 Przepióra Grzegorz 1978 Zalasewo
295 Przesławska Magdalena 1979 Wągrowiec
1176 Przewoska Paulina 1984 PRAWNIK W BIEGU
1487 Przewoski Radosław 1984 Konin
2002 Przewoźniak Magdalena 1976 kobietybiegaja.pl
765 Przezwicki Maciej 1995 Szamotuły
1279 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
2180 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny
1505 Przybylak Aleksandra 1990 Poznań
103 Przybylak Dariusz 1977 Cybina Team
1954 Przybylak Dorota 1993 AdRunaLine Team
2321 Przybylak Mariusz 1986 Poznań
299 Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno
2242 Przybylak Rafał 1974 1974
1574 Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team
2325 Przybylak Weronika 1986 Poznań
1144 Przybylczak Joanna 1981 Poznań
1346 Przybylska Ewelina 1976 Endorfina Wschowa
1108 Przybylski Katarzyna 1980 PowerRun By Decathlon Gniezno
687 Przybylski Łukasz 1988 Finder Polska Team
2312 Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz
1721 Przybył Aron 1984 Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz, KWP Poznań
1303 Przybyła Tomasz 1977 Poznań
847 Przybysz Bartosz 1990 Swarzędz
1465 Przybysz Damian 1989 Szczypioreczki
2173 Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza
1070 Przybysz Maciej 2002 Brave Beavers
833 Przygocki Sebastian 1985 Torpol Running Team
2100 Przymusiak Jan 1997 Poznań
1245 Przystupa Edyta 1980 CASTORAMA
789 Psik Marzena 1969 Hernik Team
303 Ptak Adam 1972 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
153 Ptak Dorota 1972 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
278 Ptak Marek 1977 gniezno
1065 Puchalska Magdalena 1984 oddychajswobodnie.pl
1124 PuĆka Marek 1975 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
152 Purczyński Krzysztof 1994 Bogucin
1127 Purol Marta 1976 Poznań
1128 Purol Rafał 1974 Wronczynek
1736 Puszczykowski Aleksander 1986 BBL Inowrocław
1693 Puszkarek Mikołaj 1986 Czempiń
1685 Puszkarek Romana 1958 Czempiń
75 Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
1475 Pyszny Jakub 2001 Suchy Las
1474 Pyszny Przemysław 1970 Suchy Las
590 Pytlewski Tomasz 1987 UTAL TEAM
925 Rachwał Joanna 1993 ENEA Serwis
2201 Racki Bartosz 1989 Fałkowo
357 Raczkowska Anna 1973 O&U Club
757 Raczyńska Marzena 1990 SOSW Poznań
1728 Radke Adam 1984 POZnań
1835 Radke Jakub 1990 Naramowice Biegają
2246 Radke Sebastian 1993 Ślesin
628 Radomski Dominik 1984 Złotniki
1773 RadosŁaw Flitta 1971 MOGILNO TEAM
1584 Radosz Marcin 1985 Eurovent Athletics
1543 Radosz Zdzisław 1961 UKS Fala Swarzędz
489 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Club
2167 Radzimirski Wojciech 1955 Aleksandrów Kujawski
2253 Rajczak Jakub 1991 duo_raj Team
190 Rajczak Paulina 1992 duo_raj Team
191 Rajczak Ryszard 1960 Sapowice
2192 Rajewska Marta 1984 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1262 Rajmann Przemysław 1982 Poznań
2396 Rakowska Izabela 1975 Idea Getin Leasing
1356 Ratajczak Beata 1963 Kościan Team
1597 Ratajczak Jacek 1978 Swarzędz Biega
1427 Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team
766 Ratajczak Magdalena 1995 Swarzędz
643 Ratajczak Marcin 1981 Szczęśliwa Chwila Usługi Położnicze Magdalena Ratajczak
2351 Ratajczak Marcin 1978 Jarocin
767 Ratajczak Natalia 1999 Swarzędz
2307 Ratajczak Tomasz 1980 Rataj Killaz Boss
1863 Ratajczyk Aleksander 1998 Konin
21 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku / KLAS Szpot Swarzędz
1729 Ratajczyk Marcin 1976 JKB Swarzędz
1641 Ratajczyk Michał 1984 Garby
1250 Ratajewski Marek 1969 Night Runners Gniezno
2113 Ratajszczak Sylwia 1982 Swarzędz
642 Rączkowska Halina 1951 Biegający Wągrowiec
2196 Redos Alicja 1992 Bydgoszcz
2197 Redos Jacek 1995 Bydgoszcz
2198 Redos Małgorzata 1964 Bydgoszcz
1792 Regulski Rafał 1973 JAROCIN
1095 Reguła Bobrowska Danuta 1970 Poznań
177 Rekowski Robert 1969 Bukowiec
215 Reliszko Anna 1984 Swarzędz
1601 Rembecki Robert 1977 Zalasewo
1619 Rembielak-Taciak Anna 1977 Antoninek Poznań
955 Renkiel Michał 1987 Witkowo
1073 Robakowski Adrian 1993 Pogorzela
291 Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners
1908 Roeske Tomasz 1971 Mosina
85 Rogalinski Artur 1975 Kb Kosynier Września
229 Rogalińska Arleta 1971 Kb Kosynier Września
1389 Rogalski Marcin 1983 Poznań
1871 Rogalski Przemysław 1981 MJDOP
137 Rogodziński Paweł 1968 KB Maraton Turek
568 Rogowicz Paweł 1980 CTS
89 Rogowski Filip 1992 Swarzędz
128 Rogowski Mateusz 1991 ENEA - Biegamy, Zbieramy, Pomagamy
1687 Rogowski Paweł 1994 Poznań
1500 Rojek Stanisław 1970 Poznań
236 Rojewska Honorata 1986 NASTKA GWIAZDKA
235 Rojewski Mariusz 1986 NASTKA GWIAZDKA
2171 Romanowska Mirosława 1979 Swarzędz
1928 Ronert Lidia 1974 FSD RUN DREZDENKO
2195 RopiŃski Waldemar 1985 LENOX TEAM
2074 Rosa Maciej 1964 Poznań
1549 RosadziŃski SŁawomir 1969 PARKRUN LESZNO :)
117 Rosenberg Natalia 1987 Poznań
1846 Roszak Daniel 1978 Radaway Team
1018 Roszak Henryk 1968 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
832 Roszak Michał 2001 Zalasewo
869 Roszak Paweł 1966 Jarocin
256 Roszak Wojciech 1983 CK Dezerterzy
580 Roszak-Surków Sylwia 1977 Utal Team
1249 Roszyk Andrzej 1967 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1959 Roszyk Joanna 1992 Poznań
1952 Roszyk Krzysztof 1978 Skorzewo
1214 Roszyk Paweł 1962 JPBIEGAĆZPASJĄ
935 Rowiński Tomasz 1976 Costa Blanca
1850 Rozmiarek Marek 1981 Radaway Team
2395 Rozmiarek Paweł 1979 Ziomale
1572 Różak Paweł 1979 Poznań
1915 Różańska Magda 1985 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
1913 Różański Michał 1979 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
2400 Różański Robert 1976 -
2089 Rucińska Asia 1987 Rabowice
2088 Ruciński Artur 1986 Rabowice
86 Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team
1775 Rusek Damian 1984 Poznań
1626 Rusek Szymon 1986 Inowrocław
802 Rutkowski Marek 1957 Klub Biegacza 100 Jezior
474 Rybacka-Mossakowska Joanna 1983 Poznań
954 Rybarczyk Dariusz 1962 Poznań
2138 Rybarczyk Tomasz 1974 JTB
783 Rybczyńska-Misiaczyk Iwona 1976 Zalasewo
1799 Rybitwa Magda 1988 VANK Team
1988 Rychłowski Michał 1973 U Leniwej Danuty
413 Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team
1131 Rydlichowska Marta 1976 BACKTEAM
1132 Rydlichowski Rafał 1974 BACKTEAM
1657 Rzeczkowski Paweł 1984 Rokietnica
323 Rzepa Krzysztof 1979 31 baza lotnistwa taktycznego Poznań
2376 Rzepecki Michał 1977 Poznań
1023 Rzepka Krzysztof 1983 Wataha-łączy nas bieganie
1054 Rzepka Lucyna 1983 Psary Polskie
488 Rzeszewski Tomasz 1987 Poznań
901 Sabisz Krzysztof 1993 Swarzedz
705 Sacoto Daniel 1987 Poznań
1919 Sadowska Urszula 2000 Swarzędz-Zalasewo
385 Sadowski Maciej 1969 Swarzędz-Zalasewo
231 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
1328 Salke Arkadiusz 1978 Castorama
465 Salomon Dariusz 1986 Kibole w biegu
2333 Sarama Arkadiusz 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
1900 Sarbak Grzegorz 1999 PMI RUNNERS
2053 Sargalski Grzegorz 1978 Poznan
2308 Sawala Agnieszka 1979 Poznań
2300 Sawala Aneta 1976 TRANCE ONLY
173 Sawicki Marcin 1981 Śrem
389 Sawikowski Paweł 1985 CP Trade Poznań
814 Schlegel MichaŁ 1991 TreningSportowy.pl / Maratończyk Poznań
2142 Schlegel Piotr 1978 Family Team Lubon
2340 Schon Beniamin 1978 1978
842 Schrodter Robert 1971 Biskupice Wielkopolskie
355 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny
1419 Seliga Piotr 1977 SuSe-Ł
1930 Sendrowski Paweł 1981 Poznań
2183 Serafin Robert 1987 Santander Runners Team
1978 Sibila Tomasz 1978 Radziwojaki
562 Siebert Krzysztof 1955 KB MANIAC POZNAŃ
1263 Siebert Przemysław 1981 KB Maniac Poznań
1265 Siebert Sandra 1984 KB I Love Ziemek
994 Siebert-Termena Dorota 1979 Castorama Team
1231 Sieczkowski Maciej 1975 Poznań
553 Siedliński Kamil 1989 gRUNwald Team Poznań
28 Siejek Natalia 1988 POWIAT POZNAŃSKI
624 Sienkiewicz Dariusz 1983 Organic Team
625 Sienkiewicz Joanna 1981 Organic Team
1588 Siepa Kamil 1989 Kusociński Biega
1272 Sierachan Szymon 1987 Pabianice
1271 Sierachan Wioleta 1987 1987
1174 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
805 Sierant-Łęszczak Malwina 1990 Poznań
181 Sierzant Adrian 1989 S-BROTHERS
110 Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
693 Siwiaszczyk Paweł 2002 Poznań
692 Siwiaszczyk Tomasz 1975 Poznań
1537 Skakun Michał 1998 PMI RUNNERS
886 Skalniak Patryk 1986 Castorama Bronowice
487 Skalski Przemysław 1981 Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl
331 Skała Artur 1976 Platinum
36 SkaŁa Magdalena 1975 selekcja
37 SkaŁa Tomasz 1975 selekcja
38 SkaŁa Wiktoria 1999 selekcja
1814 Skapski Eryk 1980 Slupca
1815 Skapski Tomasz 1973 Slupca
396 Skarbiński Arkadiusz 1976 TEAM JAMAJKA
398 Skarbiński Bogdan 1951 TEAM JAMAJKA
397 Skarbiński Olgierd 2000 TEAM JAMAJKA
1812 Skąpska Ulka 1980 Slupca
1224 Skiba Włodzimierz 1964 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
1390 Skibiński Przemysław 1974 Września
974 Skirecka Justyna 1975 Poznań
615 Skoczek Sebastian 1981 UTAL TEAM
1098 Skoczylas Anita 1973 MUAY Running Team
670 Skoczylas Marta 1976 Poznań
1860 Skodkowski Jacek 1973 SPWL Poznań
735 Skolarus-Tomczak Marzena 1959 JUMP & FUN
193 Skornowicz Agnieszka 1971 Brygada Rumcajsa Rojbera
194 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team - poMOCNI
631 SkowroŃski Tomasz 1976 KB KOSYNIER WRZEŚNIA
2214 Skórnicki Leszek 1971 Night Runners
144 Skrzyński Filip 1994 Łubowo
195 Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań
530 Skrzypczak Marian 1959 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
2403 Skrzypczak Marta 1984 Paczkowo
1463 Skrzypczak Michał 1975 Hager Sport Team
621 Skubiszyński Bartłomiej 1982 Auxilio Ferendo
30 Skupio Tomasz 1985 POWIAT POZNAŃSKI
495 Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań
1770 Słaby Tomasz 1969 Goggle Pro Active Eyewear Team
452 SŁawczyŃski Kazimierz 1951 1951
730 SŁodecki Szymon 1984 MIŁOSŁAW
779 Słupianek Robert 1985 Mórkowo
84 Smektała Bartosz 1983 Poznań
990 Smętkowska Kinga 1966 Poznań
1411 Smolarek Natalia 1981 parkrun Pozań
1794 Smolarz Mateusz 1991 Chomik Team
1381 Smolich Paweł 1976 Śrem
1247 Smolik Dawid 1988 33 BLTR
29 Smolińska Joanna 1976 POWIAT POZNAŃSKI
1467 Smoliński Artur 1973 Gruszczyn
1956 Smolny Janusz 1971 wełnianka kiszkowo
422 Smudziński Piotr 1982 WZDW
255 Smuga Łukasz 1985 CSWLąd Poznań
2033 Smułczyński Mariusz 1992 VW-CS Września
712 Smura Ewa 1984 Poznań
307 Sobaszkiewicz Marta 1991 Swarzędz
667 Sobaszkiewiczlesińska Ania 1974 Swarzędz
1999 Sobczak Ewelina 1988 GLS Poland
1763 Sobczak Marek 1973 Szczytniki
1640 Sobczak Tomasz 1976 Poznań
2116 Sobczak Tomasz 1982 Dzikie Klocki
1810 Sobczyk Wioletta 1974 Velux Gniezno
1156 Sobczyńska Anita 1977 Gorzów Wlkp.
733 Sobecki Sebastian 1976 PRO366
135 Sobiech Karol 1982 Night Runners
1092 Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń
1120 Sobkowiak Ewa 1963 100 MARATHON CLUB POLAND
1386 Sobkowiak Tomasz 1987 Poznań
320 Sobocińska Anna 1981 Poznań
2272 Sobolewska Anna 1979 Radziwojaki
914 Sobolewski Paweł 1992 Castorama
1403 Soboń Tomasz 1975 Tęcza Ujście
514 Socha Agnieszka 1976 Abant
1766 Socha Krzysztof 1980 Trzemeszno
1809 Socha Rafał 1975 CASTORAMA SWARZĘDZ
1843 Socha Veronika 1981 UTAL
2286 Sokołowski Tomasz 1976 Kraków
1857 Sokół Bartosz 1978 Tulce
1856 Sokół Magdalena 1977 Tulce
2280 Solecka Agnieszka 1982 PRO366
1743 Sopata Julita 1975 Drezdenko
1742 Sopata Patryk 1995 Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
1968 Sordon Marta 1993 Swarzędz
1969 Sordon Tomasz 1993 Dębska Kuźnia
1940 Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
1941 Soska Joanna 1979 Biedrusko
22 Sosna Rafał 1972 KLAS Szpot Swarzędz
141 Sowa Robert 1979 RED BOX
200 Sowiński Jarosław 1963 Teraz Tulce
1085 Sowisz Adrianna 1995 SOWISZ TEAM
1283 Sójka Paula 1987 SMASH SLOTH
1047 Sówka Waldemar 1969 landsklep.pl
2387 Spachacz Bartosz 1995 Fc Owińska
1076 Spiżak Agnieszka 1981 Drużyna Szpiku
316 Sprenger Jarosław 1974 Poznań
1012 SpychaŁa Andrzej 1979 Poznań
560 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
1173 Sroczyński Jakub 1976 MieloneSroczki
1692 Stachecki Paweł 1981 Swarzędz
1784 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz
668 Stachowiak Marcin 1974 Krzywe dzidy
1123 Stachowiak Marta 1991 Gniezno
2334 Stachowiak Sławomir 1977 Team Run Gołańcz
1823 Stachowicz Robert 1977 Ejbry
1879 Stachowski Tomasz 1984 Poznań
1226 Stanicki Adam 1975 Kostrzyn
1847 Stanisławska Natalia 1987 Radaway Team
972 Stańczyk Joanna 1977 Team plutek
973 Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek
387 Starkiewicz Patryk 1995 Śrem
822 Starszak Beata 1975 Swarzędz
835 Starszak Roman 1972 Swarzędz
1051 Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team
1369 Stasiak Katarzyna 1973 Endorfina Wschowa
1057 Staszak Marcin 1989 Kiszol Team
661 Staszewska Katarzyna 1967 Browar Gzub
390 Staszewska Marta 1984 ORGANIC FITNESS SWARZĘDZ
459 Staszkiewicz Izabela 1997 Niechanowo
460 Staszkiewicz Teresa 1995 Niechanowo
290 Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny
1140 Stawicki Bartosz 1986 Castorama Swarzędz
1725 Stefaniak Marlena 1985 Swarzędz
39 Stefanowicz Krzysztof 1980 Stefanowicz Running Academy
1761 Stefański Dariusz 1961 Warszawa
2076 Stein Justyna 1986 Poznań
1086 Stelmach Tomasz 1973 Swarzędz
2125 Stempniak Joanna 1989 Swarzedz
2380 Stencel Maciej 1997 Swarzędz
1424 Stepczak Bartek 1988 Poznan
516 Sterczewski Wojciech 1949 New Qrde Balance
1456 Sterling Monika 1979 Witkowo Biega
1755 Stępczak Sławomir 1960 POZNAŃ
1894 Stęplowski Maciej 1997 Żabka Team, KB Biura Biegłego Sądowego
155 Stępniak Tomasz 1983 Luboń
1596 Stochaj Marcin 1996 BUK
339 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
2143 Stochaj Sara 1995 Wieleń
557 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team
556 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team
649 Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
727 Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team
1332 Stolarek Michał 1982 Ziomale
2294 Stożek Marek 1968 Skoki
2040 Stożek Oliwier 2003 Skoki
1327 Strach Paweł 1983 Csstorama
892 Stronka Marcin 1991 Kiekrz
2392 Strugała Ewa 1983 Wataha - Łączy nas bieganie
209 Struzik Piotr 1989 Baranowo
407 Strychalska Rysz Danuta 1989 Team Run Gołańcz
1301 Strzelczyk Piotr 1984 FLORAPROJECT
526 Strzelecka Alicja 1985 Swarzędz
569 Sturgulewski Paweł 1979 Sturgul Team
2222 Suchorowski Jakub 1981 PRO366
1836 Sudnik Dariusz 1979 Tulce
439 Sułkowski Marcin 2001 2001
2293 Surków Adrian 1982 parkrun Jezioro Swarzędzkie
1623 Suss Krzysztof 1979 Luboń
685 Sutuła Mirosław 1973 Sulęcinek
1768 Syc Eryk 1995 Leszno
1691 Szadziul Sławomir 1974 Swarzędz
778 Szafrańska Beata 1970 Bydgoszcz
777 Szafrańska Patrycja 1998 Bydgoszcz
2147 Szaj Luiza 1977 Luboń
1277 Szajda Tomasz 1979 Karkonosz Running Team
1750 Szajek Bogdan 1953 MSICS Poznań
517 Szalaty Andrzej 1975 KB Kosynier Września
1432 Szambelan Adrian 2000 Utal team
591 Szambelan Tomasz 1969 UTAL TEAM
369 Szamkuć Bogdan 1950 Wągrowiec
1884 Szary Adrian 1995 Murowana Goślina
1055 Szary Jacek 1970 Murowana Goślina
1939 Szczepaniak Klaudia 1987 Wataha
1041 Szczepaniak Łukasz 1982 www.smart-look.pl
1564 Szczepaniak Mariusz 1986 LKS Sana Kościan
2087 Szczepaniak Michał 1988 Castorama Team
574 Szczepaniak Zbigniew 1972 MJDOP
1326 Szczepanowski Andrzej 1972 Castorama
6 Szczepański Artur 1975 Warszawa
1442 Szczerbal Adam 1961 Kościan Team
2170 Szczerbal Jędrzej 2000 Kościan Team
1439 Szczerbal Marta 1991 Kościan Team
2236 Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team
107 Szcześniak Katarzyna 1986 Swarzędz
165 Szcześniak Sandra 1992 Swarzędz
1727 Szczot Krzysztof 1969 KS Gepard Kępno
1627 Szczudło-Skorupska Emilia 1992 Dachowa
1655 Szczygielska Julia 1988 Gortatowo
1325 Szczyrba Dorota 1977 Castorama
1268 Szeląg Maciej 1989 ZibiRunTeam
490 Szenknecht Adrianna 1976 Poznań
185 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
1019 Szepelak Krzysztof 1975 Castorama
2345 Szewczyk Krzysztof 1980 Ziomale
754 Szewczyk Marek 1955 Cybina Team
8 Szews Andrzej 1974 PKO Bank Polski
124 Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
1413 Szkudlarek Łukasz 1988 Poznań
531 Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
1838 Szlanga Jakub 1981 Poznań
1473 Szmania Jakub 1981 HKT Azymut
1472 Szmatuła Elżbieta 1994 Strzelno
1538 Szmatuła Joanna 1987 Poznań
411 Szmyt Michał 1984 POZNAŃ
741 Sznura Przemysław 1973 Cybina Team
1080 Szofer Łukasz 1978 Basket Międzychód
1606 Szopka Leszek 1986 Poznań
519 Szott Piotr 1958 Le-biega
561 Szóstak Remigiusz 1993 Luboń
2224 Sztelle Waldemar 1966 PGB sportowa paczka
2069 Szubarga Tomasz 1987 Rokietnica Biega
929 Szukalski Eugeniusz 1956 Jelonek
2372 Szukała Edyta 1967 PIWNA STOPA
2365 Szukała Wiesław 1966 PIWNA STOPA
2123 Szulc Mirosław 1951 Luboń
784 Szulc Szymon 1972 Runkam
753 Szulczewski Tomek 1984 Cybina Team
2271 Szuleta-Kosicka Agnieszka 1970 KB Maniac Poznań
1454 Szumski Mariusz 1972 AMMM TEAM
1937 Szurek Magdalena 1977 Zalasewo
1848 Szurgot Paweł 1986 Radaway team
502 Szuszczyńska Małgorzata 1975 2010
501 Szuszczyński Michał 1976 1976
1675 Szwarc Ryszard Marek 1953 Poznań
446 Szwedek Rafal 1969 Globtroter Wielkopolska
379 Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo
1059 Szydrowski Remigiusz 1962 Zalasewo
513 Szyfler Krzysztof 1982 Mosina
2182 Szymalak Dariusz 1974 KPP GNIEZNO
83 Szymaniak Michał 1993 o co biega
1503 Szymanski Maciek 1972 Pędzące Ślimaki
1217 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
746 Szymańczyk Bartosz 1989 CYBINA TEAM
2015 Szymańska Anita 1998 Anita biega bo lubi
1612 Szymańska Ewa 1970 Abant
2014 Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga
330 Szymański Janusz 1951 Parkun Poznań
1875 Szymański Przemysław 1982 Paczkowo
1576 Szymański Remigiusz 1957 Walka Kostrzyn
1802 Szymański Robert 1986 Poznań
234 Szymański Wojciech 1971 Xnet Runners Team
240 Szymczak Elżbieta 1959 ILT Team
313 Szymczak Krzysztof 1983 swarzedz
1125 Szymendera Katarzyna 1990 Polonia Środa
522 Szymkowiak Anna 1984 Swarzędz
2133 Szymkowiak Paweł 1965 Naramowice Biegają
1488 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
1540 Szymków Michał 1986 Poznań
635 Szymoniak Artur 1982 Poznań
1993 Szyngiel Grzegorz 1987 Rodzinka.pl on tour
1003 Szyrner Szymon 1974 Zduny
1408 Szyszka Adam 1965 Kicin
420 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
748 Ślęzak Łukasz 1988 Cybina Team
920 Śliwa Laura 2003 BS Truchtacz Dobrzyca
919 Śliwa Nikola 2001 BS Truchtacz Dobrzyca
1110 Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team
1109 Śmichurski Przemysław 1969 Cybina Team
644 Śmigielska Agnieszka 1981 Orchowo
98 Śramski Wojciech 1993 team run gołańcz
823 Średziński Andrzej 1971 Poznań
1017 Średziński Patryk 2002 Siekierki Wielkie
866 Świątek Rafał 1992 STRAŻ MIEJSKA W ŚWIDNICY
632 Świątek-Wolna Kinga 1981 Swarzędz
645 Świder Karol 1985 senseikapibara.com
1013 Świejkowski Rafał 1975 Plewiska
1667 Świerblewska Daria 1988 Castorama Swarzędz
1252 Świerczyński Piotr 1980 Zalasewo
1789 Świętek Wojciech 1963 gRUNwald Team poznań
579 Świt Błażej 1981 UTAL TEAM
2063 Taborek Janusz 1973 Poznań
1618 Taciak Sebastian 1976 Antoninek Poznan
684 Talar Roman 1956 TKKF"Płomień"Pobiedziska
401 Talarski Przemysław 1975 Swarzędz
325 Targoński Sławomir 1980 Zalasewo
1230 Teplik Paweł 1976 Runstetico
1525 Teretyka Dorota 1974 CASTORAMA TEAM
908 Tokarski Karol 1979 1979
715 Tokarski Przemyslaw 1977 betterlive
1119 Tomaszewski Dawid 1976 LódDziki Komorniki
2169 Tomaszewski Grzegorz 1983 Loft Decora
269 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
1841 Tomaszewski Paweł 1988 Kleszczewo
611 Tomaszewski Piotr 1982 Plewiska
1710 Tomczak Danuta Jadwiga 1957 Team Kościan
1977 Tomczak Przemysław 1987 Night Runners
321 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
419 Tomczyk Andrzej 1971 ELEKTRIS
1314 Tomczyk Maciej 1975 Elektris
856 Tomczyk Sylwester 1968 KB Maraton Turek
480 Tomicki Krzysztof 1984 Westahouse Sp. z o.o.
1329 Tomin Łukasz 1983 Castorama
895 Tomkowiak Dawid 1994 Swarzędz
893 Tomkowiak Jarosław 1970 Swarzędz
1888 Tomkowiak Marcin 1976 Siekierki Wielkie
1754 Tomkowiak Sławomir 1992 Kostrzyn Wielkopolski
1520 Tomys Robert 1970 Night Runners Września
1096 Tonder Marcin 1979 Run Forrest Run
260 Tonder Tomek 1987 Kung Fu Małpy od Chlania do biegania
564 Tonn Aneta 1983 Swarzędz
1586 Topolski Janusz 1959 Poznań
11 Torbicz Iwona 1968 Egzotyka
534 Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH
739 Trafankowska Małgorzata 1984 ZALASEWO
764 Trawka Mariusz 1975 Ślęzak Team
1257 Trojanek Adam 1975 Swarzędz
2217 Trojanowski Tomasz 1990 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
899 Trudzińska Justyna 1971 Czerwonak
2220 Tryk Anna 1975 Swarzędz
1058 Trzciński Artur 1978 Drużyna szpiku
1985 Trzepaczka Tomasz 2002 POWER LIFE
637 Tsvietkov Oleksandr 1986 Fresh Pizza Team
362 Tubacki Krzysztof 1975 gniezno
773 Tubacki Krzysztof 1975 Gniezno
554 Tunowski Jarek 1987 Komorniki
1322 Twardowska Anna 1984 KOZIEGŁOWY
1323 Twardowski Przemysław 1977 KOZIEGŁOWY
646 Twarowski Wojciech 1987 Poznań
2149 Tylak Janusz 1971 Stare Miasto
1870 Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
546 Tyliński Krzysztof 1973 Poznań
2153 Ubysz Jarosław 1971 Nochowo
1938 Uhura Bartosz 1986 KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE
376 Uhura Rafał 1978 #OwocBiega
2181 Urban Łukasz 1980 Spodenki Nisko Opuszczone
2367 Urban Mariusz 1987 CASTO WAŁBRZYCH
1308 Urbaniak Marcin 1991 Papu Fit/ Runner's Power Śrem
2233 Urbaniak Piotr 1992 Crocodigy
2230 Urbaniak Tomasz 1988 Crocodigy
1535 Urbanowicz Adrian 1986 Poznań
1922 Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team / AdRunaLine
1963 Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team
2129 Urbańczyk Łukasz 1987 Września
1769 Urbańczyk Zdzisław 1957 SZS ''WIELKOPOLSKA"
2359 Urbański Daniel 1975 PGB Sportowa Paczka
1062 Usatyi Vitalii 1991 Poznań
1679 Usowski Andrzej 1984 -
113 Van Dijk Jean Paul 1966 Minister Biega
404 Wach Szymon 1983 Libek Biega :)
650 Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu Sekcja Kaźmierz
2146 Wacławska Małgorzata 1970 Luboń
1200 Wala Artur 1971 Garbarzyńcy Team
1616 Walczak Anna 1984 Swarzędz
2202 Walczak Dariusz 1972 AD NIERUCHOMOŚCI
1605 Walczak Mariusz 1983 Poznan
1796 Walczak Wojciech 1966 Schurnięci
2313 Waleriańczyk Robert 1980 KKS Sporty Walki Poznań
2366 Waleriańczyk Tomasz 1977 CASTO WAŁBRZYCH
2215 Walerych Dariusz 1988 Marzenin
2327 Walkiewicz Marek 1985 Team Iga
943 Walkowiak Dawid 1982 Castorama
80 Walkowiak Maciej 1974 Lema biega
675 Walkowiak Marek 1973 Pecna Team
1732 Walkowiak Michał 1982 Swarzędz
745 Walkowiak Piotr 1994 Cybina Team
891 Walkowiak Robert 1973 BOBBY
806 Waluszyński Bogdan 1943 Gniezno
1777 Wańdoch Arkadiusz 1982 Antoninek United
2140 Waraczewska Zyta 1989 Promnice
1436 Waraczewski Krzysztof 1986 PartyPizza
1662 Wardęga Adrian 1986 Wardega Team
2348 Wargin Adam 1970 Wronki
2212 Wargin Dawid 1994 Niezrzeszony
335 Warzych Magdalena 1977 Rzepin
237 Warzycha Martyna 1990 Enea Biegamy Zbieramy Pomagamy
1927 Wasiak Sławomir 1990 Poznań
848 Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka
1737 Wasiakowski Norbert 1974 Orange Polska
816 Wasielak Joanna 1984 Swarzędz
639 Wasielewski Tomasz 1978 Poznań
95 Waśkowski Krzysztof 1988 Poznań
689 Watros Eryk 1986 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
696 Wawrzaszek Paweł 1969 Swarzędz
1542 Wawrzyniak Anna 1980 3:33 TEAM
2393 Wawrzyniak Joanna 1986 Idea Getin Leasing
626 Wawrzyniak Leon 1955 TKKF Płomień-Pobiedziska
1808 Wawrzyniak Patryk 1988 Nochowo
1541 Wawrzyniak Przemysław 1967 3:33 TEAM
450 Wawrzyński Piotr 1984 DALKI
589 Wąsowicz Martyna 1995 Red Fitness
868 Wąsowski Michał 1982 Poznań
1349 Wegner Adrian 1991 Poznan
26 Wełniak Przemysław 1981 KLAS Szpot Swarzędz
1075 Wełniński Jarosław 1968 TEAMOCHAL
826 Wentland Maciej 1976 Tęcza Ujście
2131 Wesołek Aleksandra 1966 Night Runners
1709 Wesołek Daniel 1988 biegaj ze Sławkiem
2048 Wesołek Magda 1985 Poznań
2045 Wesołek Przemek 1977 Poznań
1852 Wesołowska Karolina 1984 Radaway team
276 Węglarek Renata 1982 Chodów
1523 Wicher Romuald 1956 Swarzędz
1942 Wichtowski Tomasz 1994 Swarzedz
1162 Widelicka Marta 1990 Pobiedziska
2073 Widło Weronika 1994 Swarzędz
2160 Wieczorek Dawid 1979 1979
858 Wieczorek Krzysztof 1962 SCIM
1953 Wieczorek Wojciech 1980 DZIDA TEAM
1363 Wielgosz Włodzimierz 1963 FSD RUN Drezdenko
458 Wiercioch Bartosz 1978 Poznań
1290 Wierzbicka Maja 1999 RLTL ZTE RADOM
1284 WierzbiŃski Tomasz 1972 SWARZĘDZ
485 Wierzchowska Magdalena 1995 Murowana Goślina
2342 Wierzchowski Maciej 1995 Poznań
1997 Wietecka Marta 1997 Swarzędz
1207 Wilczyński Hubert 1983 Nowe Miasto nad Wartą
1088 Wiliński Mariusz 1983 SKIPPER&RICO
781 Wilson Kirsty 1971 East Hull Harries
577 Wilusz Agnieszka 1972 UTAL TEAM
2221 Wiorek Waldemar 1973 Dobiegniew
798 Wiśniewska Anna 1987 Krosno
2283 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins
1417 Wiśniewski Janusz 1973 Siedmiomilowe Buty SM7
1744 Wiśniewski Mariusz 1972 Poznań
720 Wiśniewski Tomasz 1973 Swarzędz
1703 Witczak Dariusz 1969 Poznań
2139 Witecki Tadeusz 1984 Poznan
664 Witko Dorota 1964 Nowosolska Grupa Biegowa
1350 Witkowska Aleksandra 1973 ALTO Kamionki
570 Witkowska Joanna 1984 Swarzędz
707 Witkowski Igor 1993 Poznań
2174 Witkowski Maciej 1975 KB STARY KALMAR
1066 Witkowski Marcin 1978 Czarne Stopy
2324 Witkowski Marek 1981 Biegnę,bo mi bracia kazali :-p
549 Witkowski Michał 1985 RAKSOPOL
1348 Witkowski Tomasz 1972 ALTO Kamionki
843 Wittig Adam 1983 Swarzędz
986 Wittke Przemysław 1987 CASTORAMA SWARZĘDZ
536 Wittke Sławomir 1975 Swarzędz
598 Wiza Anna 1982 Swarzędz
597 Wiza Tomasz 1978 Swarzędz
2124 Wlaszczyk Tomasz 1966 Swarzędz
599 Wlaszczyk Wiesiek 1969 niezrzeszony
1631 Wleklik Przemysław 1979 Tata Natalki
1660 Władysiak Michał 1987 Poznań
2373 Włodarczak Bartosz 1991 Śrem
552 WŁodarczak - Kukla Dominika 1980 Rokietnica
1544 Włodarczyk Beata 1975 Czapury
718 Włodarczyk Sebastian 1985 Night Runners Gniezno
1361 Włodarski Jacek 1968 Turek
1625 Włodarski Tomasz 1970 PIÓREX & TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO
2128 Włodkowski Dariusz 1984 Coraz bliżej mety
1504 Włoszyński Marek 1972 luboń
1097 Wodzień Przemysław 1977 Poznań
1772 Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
1025 Wojciechowicz Bartosz 1984 1984
1651 Wojciechowska Aneta 1988 Castorama Swarzędz
1043 Wojciechowska Helena 1982 night runners
1233 Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
1758 Wojciechowski Dariusz 1978 i-Sport
9 Wojciechowski Jacek 1948 UTAL TEAM
468 Wojciechowski Jarosław 1969 Swarędz
1146 Wojciechowski Krystian 1991 Jarocin
717 Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel
1629 Wojciechowski Paweł 1977 PRO366
1579 Wojciechowski Szymon 1979 Bzyk Raider
381 Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team
1603 Wojcieszak Karolina 1990 Poznań
1179 Wojcieszak Krzysztof 1984 Hermes Team
582 Wojdyło Mikołaj 1997 UTAL TEAM
1735 Wojnowski Leonard 1960 metalstudio
2049 Wojtalak Daniel 1990 Bukowski Klub Biegacza
1886 Wojtczak Justyna 1990 FSD RUN Drezdenko
2079 Wojtczak Przemysław 1993 HAGER SPORT TEAM
102 Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
383 Wojtkowiak Piotr 1973 Gortatowo
2328 Wojtkowiak Radosław 1981 Kęsy Team
247 Wojtysiak Anna 1980 Poznań
988 Wolff Łukasz 1986 Sprinterzy Sigmeo
1745 Wolgetan Paulina 1996 Poznań
2205 Wolna Aleksandra 1956 Poznań
2357 Wolny Hubert 1986 PGB Sportowa Paczka
2046 Wolska Paulina 1981 Biskupice
2021 Woltmann Diana 1989 Santander Consumer Bank
1877 Wołyńska Wioleta 1975 Poznań
2072 Woszczek Patryk 1990 AMB ANKA
572 Woźniak Jacek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
1410 Woźniak Jerzy 1984 Przebiegli & ZaLiniąMety
1100 Woźniak Mateusz 1991 Poznań
828 Woźniak Rafał 1977 Poznań
587 Woźniak Weronika 1992 UTAL TEAM
1599 Woźniak-Cieślar Joanna 1975 KMP Wrocław, IPA Region Wrocław
1362 Wódkowski Łukasz 1981 Poznań
1276 Wójcicki Bartłomiej 1986 Komorniki
672 Wójcik Kinga 1982 BBL Żagań /SM Żagań
904 Wójtowicz-Prus Joanna 1986 Poznan
1331 Wronikowski Alan 1985 E.T.
1040 Wronka Małgorzata 1969 1969
1129 Wróblewski Adam 1948 Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej "WARTA"
600 Wróblewski Jarosław 1979 Ruchy Kluchy
827 Wróblewski Paweł 1976 KB Maniac Poznań/Charty Chartowo
813 Wróblewski Radosław 1981 Velux
239 wróblewski Tomasz 1972 Runner’s Power
952 Wrólewski Sławomir 1985 Czempin
603 Wrzesińska Aleksandra 1987 Swarzędz
1624 Wyczkowska Małgorzata 1982 Poznań
1895 Wydymus Szymon 1986 HKT AZYMUT SWARZĘDZ
1064 Wypijewski Sebastian 1971 Bydgoszcz
1965 Wysocka Ewa 1986 Poznań
1964 Wysocki Arkadiusz 1972 Poznań
23 Wysocki Marcin 1978 Malta Poznań/KLAS SZPOT
2078 Występski Jarek 1979 Tanibórz
2104 Wytyk Piotr 1975 MASTERLEASE
94 Zabel Marcin 1981 Forcom Runners
1517 Zachaj Patrycja 1997 Drużyna Szpiku
2370 Zaczyk Dariusz 1993 CASTO WAŁBRZYCH
2394 Zadorożny Zdzisław 1953 Edi Team
1078 Zając Leszek 1957 Wijewo
1079 Zając Ludmiła 1959 Wijewo
1512 Zajkowski Marcin 1979 Poznań
1575 Zakrzewski Jerzy 1971 Poznań
1187 Zalejski Michał 1986 Zalasewo
361 Zalewska Aleksandra 1981 https://instytutnoble.pl
409 Zalewska Katarzyna 1979 Swarzędz
674 Załuski Dominik 1998 Pecna Team
673 ZaŁuski Piotr 1973 Pecna Team
1469 Zamelczyk Adam 1981 Poznań
527 Zamelczyk Grzegorz 1951 Wierzonka
88 Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1385 Zapłata Zofia 1979 Poznań
1496 Zarecki Piotr 1985 PAŁUKI RUNNING TEAM
548 Zaremba Janusz 1957 Złote Kłosy Kołaczkowo
780 Zaremba Magdalena 1981 East Hull Harriers
2264 Zaremba Sylwester 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
2070 Zasadziński Mirosław 1976 Duni Team
1246 Zataj Zdzisław 1956 Poznań
1650 Zaton Grzegorz 1981 Plewiska
2344 Zawada Adam 1972 AMP Polska
1961 Zawada Dorota 1992 Zalasewo
1628 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977 nic nie wpisuj
2326 Zawodniak Dorota 1972 brak
747 Zawodny Mateusz 1986 CYBINA TEAM
1738 Zaworska Agnieszka 1974 Jarocin
1592 Zborowski Paweł 1969 1969
1711 Zdanowicz Marcin 1991 ELSTAR
1177 Zdanowski Marian 1956 POZNAŃ
815 Zdrojewski Remigiusz 1982 Efiss
941 Zębik Kamil 1988 Gluszynski biegacz
535 Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
1881 Zieliński Grzegorz 1980 Suse-ł
1636 Zieliński Jacek 1986 Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie
90 Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners
1105 Zieliński Maciej 1973 Wilda Biega
629 ZieliŃski Szymon 1974 Kościan Team
1039 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
1282 Ziemnicki Tomasz 1980 Garby
168 Zięba Maciej 1982 Oregano Project
1134 Zięba Marek 1982 Oregano Project
1748 Ziętek Sławomir 1961 Szamotuły
722 Zimmer Dominik 1988 Zalasewo
1009 Zimowska Marlena 1983 Poznań
1210 Ziojła David 1990 Biegam bo lubię :-)
1211 Ziojła Natalia 1990 Biegam bo lubię :-)
1820 Ziojła Violetta 1971 Biegam bo lubię :-)
1209 Ziojła Zbigniew 1967 Biegam bo lubię :-)
1654 Ziółkowski Bartosz 1988 Poznań
388 Zmuda Krzysztof 1990 brak
160 Znoiński Dariusz 1969 SWARZĘDZ
605 Znojkiewicz Karol 1994 Swarzędz
1188 Zontek Piotr 1974 poznań
1104 Zowczak Dorota 1983 Rawa team
1103 Zowczak Maciej 1983 Komorniki
2384 Zwierzyński Mieczysław 1946 Poznań
13 Zydlewski Artur 1979 Jakobki
723 Zydorczak Marian 1946 Poznań
2296 Żabko Jarosław 1966 Drużyna Szpiku
418 Żarski Adam 1977 ESKADRA TECHNICZNA
138 Żebrowski Łukasz 1989 Swarzędz
861 Żerko Damian 1988 Gruszczyn
1700 Żminkowski Paweł 1976 SW
475 Żurawski Jakub 1974 Poznań
371 Żurek Piotr 1986 Democo Running Team
2051 Żygowski Tomasz 1975 wojtasTeam