Lista startowa

Bieg Szpot Swarzędz

9. Bieg 10 km SZPOT SWARZĘDZ
5. Półmaraton SZPOT SWARZĘDZ

Swarzędz 31.05.2020
Dystans: 10 km | 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 448


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
382 Andryszak Sławek 1972 Zalasewo 10 km
175 Andrzejak Krzysztof 1978 Gniezno 10 km
534 Andrzejczak Marek 1980 Maras 10 km
224 Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań / Rataje Dream Team 10 km
323 Andrzejewski Radosław 1992 Mieścisko 10 km
267 Antkowiak Bartosz 1984 Gruszczyn 10 km
242 Balcerzak Marcin 1985 Siekierki Wielkie 10 km
413 Banaszak Jakub 1989 Września 21,097 km
552 BarasiŃska Marta 1984 ostrów wielkopolski 10 km
328 Barczak Mariusz 1975 SWARZĘDZ 21,097 km
220 Baturo Artur 1973 Marcinowice Team 10 km
392 Bauman Tomasz 1992 Tanto 10 km
167 Bednarek Marcin 1985 doradcaRN.pl 10 km
195 Berwid Jakub 1980 Śrem 10 km
313 Bębel Bartosz 1973 Gortatowo 10 km
312 Bębel Małgorzata 1975 Gortatowo 10 km
411 Białkowska Ewa 1971 Browar Gzub 10 km
187 Biedalak Krzysztof 1984 Castorama Swarzędz 10 km
541 Bielecka Dorota 1974 Konstantynów Łódzki 21,097 km
372 Bijas Piotr 1975 KB MANIAC POZNAŃ 21,097 km
458 Binkowska Magdalena 1984 Poznań 10 km
283 Bittner Łukasz 1977 INVENTUM NIERUCHOMOŚCI 10 km
282 Bittner Mateusz 2001 INVENTUM NIERUCHOMOŚCI 10 km
423 Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz 10 km
109 Borsuk Damian 1985 Poznań 10 km
549 Brych Mirosław 1966 Xxx 10 km
349 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM 10 km
131 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Biegaja 10 km
133 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Biegaja 21,097 km
452 Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA 21,097 km
391 Buczyński Tomasz 1984 Poznań 10 km
173 Burda Maciej 1979 Poznań 21,097 km
164 Bursiak Agnieszka 1976 Dziki z Polanki 10 km
163 Bursiak Marianna 2002 Dziki z Polanki 10 km
268 Bykowski Bogdan 1949 BRACTWO BIEGACZY Z-GORA 10 km
436 Chmiel Dawid 1990 Rabowice 21,097 km
219 Chojniak Wiesław 1973 Cybina Team 21,097 km
386 Ciastowski Jarosław 1959 ciacha i czapy 10 km
278 Cichocki Paweł 1971 Gorteam 10 km
343 Cierniak Jarosław 1978 Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij ze mną 10 km
435 Ciesielski Sebastian 1979 Kibole w biegu / Pakieciarze Team 10 km
166 Daniluk Michal 1979 Sobolowa Run 10 km
383 Daroszewski Maciej 1969 Swarzędz 10 km
306 Dąbek Arkadiusz 1966 1966 10 km
307 Dąbrowska Bartosz 1983 Wałcz 21,097 km
179 Dąbrowski Patryk 1981 Swarzędz 10 km
498 Derezińska Krystyna 1989 Poznań 10 km
530 Dolicher Robert 1972 RODO 10 km
390 DomagaŁa Tadeusz 1960 KOŚCIAN TEAM 21,097 km
280 Dorna Jacek 1966 Swarzędz 10 km
528 Drewniak Maciej 1981 CSWL Poznań 10 km
350 Drobnik Błażej 1987 Opalenicki Klub Biegacza 21,097 km
480 DubiaŁ Halina 1955 Babcie Biegają 10 km
148 Duda Jadwiga 1957 #BIEGACZE 21,097 km
542 Dudek Monika 1984 Decora Running Team 10 km
275 Dudko Sergiusz 1984 Poznań 10 km
348 Durzyński Marcin 1988 Bejot Team 21,097 km
95 Dybizbański Paweł 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM 10 km
176 Dziedzic Karolina 1979 Poznań 10 km
196 Dzikiewicz Krystian 1996 Swarzędz 10 km
160 Eder Violetta 1969 Zalasewo 10 km
191 Egler Michał 1965 Maratończyk Poznań 21,097 km
231 Elias Katarzyna 1965 Poznań 21,097 km
295 Elminowski Jacek 1976 Wągrowiec 21,097 km
304 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań 21,097 km
134 Fiedler Szymon 1986 Swarzędz 10 km
361 Filipowski Tomasz 1972 Kostrzyn 10 km
544 Flens Tadeusz 1958 KB Wojtuś 21,097 km
184 Frankowski Andrzej 1959 Poznań 21,097 km
183 Frankowski Łukasz 1982 Czapury 21,097 km
199 Frąckowiak Justyna 1983 Poznań 21,097 km
321 Fryske Sonia 1995 Wągrowiec 10 km
394 Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS 21,097 km
136 Gacki Robert 1984 Gacusie Rabowice Team 10 km
122 Galińska Anna 1983 Poznań 10 km
251 Geisler Marek 1959 Ogniochron 21,097 km
358 Głuchy Mikołaj 1994 Poznań 21,097 km
470 Gmerek Damian 1980 Leszno 10 km
446 Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska 10 km
106 Gozdziewicz Filip 1991 FIFI&EMI 21,097 km
258 Górska Joanka 1976 Słupca 10 km
241 Greiveldinger Gilles 1971 Świat Biegacza Fehlau Run Team 10 km
214 Gronowski Maciej 1983 Poznan 10 km
300 Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu !!! 10 km
253 Grypczyński Robert 1969 Kuna Kowanówko 21,097 km
294 Grzelka Tomasz 1983 SPORTOWY KAŹMIERZ 21,097 km
455 Grześkowiak Bogumiła 1969 Nie ma 10 km
393 Grześkowiak Joanna 1993 Swarzędz 10 km
117 Grzywaczyk Artur 1964 CHMIELARZ TEAM 21,097 km
536 Guszczyński Marcin 1985 JW 3293 10 km
553 Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel 10 km
257 Henicz Piotr 1965 ITAKA 10 km
447 Hoffmann Marcin 1986 KWP POZNAŃ 10 km
427 idkowiak Dagmara 1996 - 10 km
157 Izydorek Wojciech 1983 Night Runners Września 21,097 km
430 Jacyna Kinga 1983 Swarzędz 10 km
466 Jaglinski Lukasz 1979 RUNSTETICO 21,097 km
467 Jaglinski Lukasz 1979 RUNSTETICO 10 km
250 Jahns Tomek 1985 Zalasewo 10 km
218 Jakrzewski Hubert 1988 Kamionki 21,097 km
316 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz 21,097 km
524 Jakubowski Maciej 1984 Szreniawa 21,097 km
324 Jankowski Marcin 1977 Zalasewo 10 km
538 Jankowski Michal 1983 JW 3293 10 km
471 Janowicz Dominik 1980 Paczkowo 10 km
198 Jarząbek Robert 1973 SGB 21,097 km
276 Jasicki Sebastian 1976 dla siebie 10 km
421 Jedrzejek Lukasz 1980 DFDS Polska Running Team 21,097 km
445 Jesiak Emilia 1999 Poznań 10 km
444 Jesiak Marek 1973 Poznań 10 km
188 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz 10 km
228 Józefiak Kamila 1982 Słupca 10 km
363 Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team 21,097 km
108 Jóźwiak Jarosław 1976 Parkrun Jezioro swarzędzkie 10 km
418 Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica 10 km
200 Jugo Łukasz 1977 Skórzewo 10 km
424 Jurgielewicz Beata 1992 Poznań 10 km
463 Juskowiak Rafał 1983 ACTIVE LIFESTYLE 10 km
165 Kaczmarski Artur 1977 RUN4FUN 21,097 km
226 Kaczmarski Michał 1990 Gruszczyn 21,097 km
265 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa 21,097 km
238 Kajper Aleksandra 1972 Poznań 10 km
264 Kałek Marcin 1978 Gowarzewo Family 10 km
208 Kałużna Małgorzata 1987 Zalasewo 10 km
367 Kaminski Jerzy 1970 Magdalena 21,097 km
246 Kaptur Danuta 1968 Czempiń 10 km
245 Kaptur Wojciech 1963 Czempiń 10 km
273 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn 21,097 km
535 Kasperski Robert 1968 Kościan Team 21,097 km
398 Kasyna Dorota 1982 Matki Amatorki 10 km
93 Kawa Robert 1973 1973 21,097 km
180 Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko 21,097 km
262 Kębłowski Józef 1956 Wataha-łącz nas bieganie 21,097 km
239 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team 10 km
240 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 21,097 km
263 Klamycki Krzysztof 1984 Wspólnota Postakademicka Syjon 10 km
374 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem 21,097 km
433 Klój Krzysztof 1962 Poznań 10 km
213 Klupś Mieczysław 1959 Suchy Las 21,097 km
227 Kluza Piotr 1967 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego 10 km
230 Kłos Natalia 1991 Koziegłowy 10 km
476 Kocik Przemysław 1988 Bukowski Klub Biegacza 10 km
439 Koguciuk Grzegorz 1989 Warszawa 10 km
197 Koliński Marcin 1994 Poznań 10 km
379 Kołodziejska Joanna 1997 Ślesin 21,097 km
254 Komorowski Stefan 1950 Lusówko 21,097 km
315 Kondratenko Vladyslav 1996 Straight Edge 21,097 km
380 Koralewski Damian 1994 Malanów 21,097 km
378 Kosińska Agnieszka 1982 Zalasewo 10 km
161 Kosiorek Darek 1967 Poznań 21,097 km
353 Kossowski Mariusz 1974 Lusowo 21,097 km
260 Kozak Krystyna 1967 LOB 21,097 km
217 Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań 10 km
178 Krajewski Krzysztof 1976 Swarzędz 10 km
440 Kratiuk Anna 1982 Warszawa 10 km
397 Krawaczek Malwina 1986 Matki Amatorki 10 km
416 Kropaczewska Marlena 1975 Swarzędz 10 km
405 Krukowska Agnieszka 1975 Poznań 10 km
314 Krzyżagórski Mateusz 1992 Poznań 10 km
291 Kubiak MichaŁ 1981 NIGHT RUNNERS 21,097 km
130 Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team 10 km
142 Kubiak Sławomir 1982 Drużyna Szpiku 10 km
443 Kucharski Jakub 1979 jku1979 21,097 km
341 Kuczka Mateusz 1992 Pyzdrzanie w biegu 21,097 km
481 Kujawska Anna 1990 - 10 km
360 Kurowski Łukasz 1980 Zalasewo 10 km
139 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 San Escobar 10 km
477 Kuske Maciej 1988 ALTOM GNIEZNO 21,097 km
216 Ladek Marcin 1989 grunwald Team Poznań 10 km
171 Lehnhardt Wiesław 1970 Poznan 21,097 km
110 Ligmanowski Robert 1980 Pobiedziska Runnig Team 10 km
368 Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ 21,097 km
370 Lis Bogusława 1977 Goniczki 10 km
255 Lisek Andrzej 1986 LISEK 21,097 km
362 Lusiak Anna 1983 Poznań 21,097 km
310 Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 KB DęBIEC 21,097 km
337 Łach Emilia 1989 Kotmaster 10 km
402 Łasek Bartosz 1984 Elektris 10 km
513 Łassa Karolina 1988 Poznań 21,097 km
514 Łassa Paweł 1987 Poznań 21,097 km
406 ŁĄczyŃski Henryk 1951 AKS AMATOR 10 km
352 Łoboda Mariusz 1953 Poznań 21,097 km
517 Łoś Wojciech 1980 Kibole W Biegu 21,097 km
94 Łukaszczyk Alicja 1986 Poznań 10 km
114 Łukaszenko Ewa 1980 Swarzędz 10 km
468 Łukaszewicz Katarzyna 1984 Poznań 10 km
271 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem 10 km
274 Machowiak Andrzej 1974 Słupca 10 km
354 Maciejewski Daniel 1976 www.pegaz.nieruchomosci.pl 10 km
385 Maćkowiak Wojciech 1997 Swarzędz 10 km
459 Maj Jacek 1973 Gortatowo 10 km
508 Majchrzak Jacek 1980 Kościan Team 21,097 km
491 Majchrzak Tomasz 1993 Poznań 21,097 km
101 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners 21,097 km
243 Malczewski Adrian 1989 Poznań 10 km
244 Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl 21,097 km
252 Malik Karol 1981 KGB Mosina 21,097 km
115 Malinowski Aleksander 1979 Malinowscy Team 21,097 km
409 Marach Patrycja 1993 Siekierki Wielkie 10 km
105 Marciniak Aleksander 1983 KLAS SZPOT SWARZĘDZ 10 km
301 Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu !!! 10 km
334 Martyniuk Katarzyna 1984 Gruszczyn 10 km
326 Marzec Aleksandra 1995 Poznań 21,097 km
357 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM 21,097 km
417 Matusiak Krzysztof 1964 Leszno 21,097 km
485 Matysiak Damian 1986 VELUX 21,097 km
272 Matysiak Krzysztof 1977 Śrem 21,097 km
355 May Marcelina 1986 HERNIK TEAM 21,097 km
233 May Wiktor 1957 DzW2 21,097 km
185 Mazur Robert 1990 Mieścisko 21,097 km
429 Mazurek Piotr 1983 Gostyń 10 km
500 Mączyńska Agnieszka 1975 Poznań 10 km
487 Mączyński Dominik 1975 Poznań 21,097 km
490 Mąkosa Anna 1992 Poznań 10 km
556 Meduna Zbigniew 1973 Poznań 21,097 km
309 Mejziński Michał 1987 Swarzędz 10 km
308 Michalak Andrzej 1975 PKO Bank Polski 21,097 km
472 Michalak Grzegorz 1959 - 10 km
384 Michalak Mateusz 1988 Bolechówko 10 km
121 Michalak Tadeusz 1978 Poznań 21,097 km
375 Michalski Hieronim 1963 Kościan Team 21,097 km
333 Mielcarek Sebastian 1988 Hart Skoki 21,097 km
492 Mieloszyk Wojtek 1983 poznan 10 km
494 Mierzwa Anna 1982 Siekierki Wielkie 10 km
496 Mierzwa Krzysztof 1980 Siekierki Wielkie 10 km
497 Mierzwa Mirosław 1975 Plewiska 10 km
499 Mierzwa Witold 1974 Darłowo 10 km
434 Mieśnik Kazimierz 1955 MIKA PACZKOWO 10 km
546 Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin 21,097 km
503 Milewski Jakub 2003 Swarzędz 10 km
504 Milewski Tadeusz 1965 Swarzędz 10 km
432 Miller Małgorzata 1982 Przebiegli Prawnicy Krotoski 10 km
551 Minta Krzysztof 1976 KEROZA 2017 10 km
478 Minta Michał 1986 OPALENICKI KLUB BIEGACZA 21,097 km
502 Mis Roman 1953 Drużyna Szpiku 10 km
193 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam ! 10 km
389 Moskwa-Syc Marta 1994 Leszno 10 km
448 Muchowicz Paweł 1974 Dziki z Moraska 21,097 km
322 Müller Andrzej 1958 PUSZCZYKOWO 21,097 km
194 Muminova Justyna 1991 Zalasewo 10 km
395 Musialska Anna 1980 Piątkowo na Biegowo 10 km
469 Muszyński Filip 1974 Zalasewo 21,097 km
169 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania 21,097 km
373 Muszyński Przemysław 1996 Poznań 10 km
317 Najewski Marcin 1982 Zalasewo 10 km
285 Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo 10 km
407 Nawrocka Martyna 1990 Grupa morsowo-górska 21,097 km
211 Nawrocki Olgierd 1977 Swarzędz 10 km
129 Nawrot Radek 1982 Tarnowo Podgórne 10 km
526 Nejman Szymon 2003 Kruszewnia 10 km
525 Nejman Tomasz 1974 MJDOP 10 km
172 Nienadowski Mateusz 1978 Koziegłowy 21,097 km
482 Nieszporek Jakub 1990 - 10 km
96 Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP 10 km
479 Nitschke Arkadiusz 1976 Chomęcice 21,097 km
207 Nogaj Marcin 1979 KB Rekonwalescenci 10 km
412 Nowaczyk Anna 1984 GRODZISK Wielkopolski 10 km
376 Nowaczyk Zygmunt 1963 BOLT Trzemeszno 10 km
249 Nowak Grzegorz Paweł 1989 Cybina Team 10 km
215 Nowak JÓzef 1969 Czerlejnko biega 21,097 km
279 Nowak Michalina 1988 Zalasewo 10 km
330 Nowak Monika 1981 Mustela altaica 10 km
270 Nowakowski Ryszard 1976 Poznań 21,097 km
248 Nowińska Ewa 1969 Bieg ojca Jonca 10 km
462 Ogrodowski Jarosław 1964 niezrzeszony 21,097 km
182 Olbryś Piotr 1974 Gruszczyn 21,097 km
521 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO 21,097 km
222 Olkiewicz Marek 1957 Niezrzeszony 10 km
520 Osiewicz Przemyslaw 1979 Run with WNPID UAM 21,097 km
145 Ostajewska Marta 1980 Stop Fajerwerkom 10 km
293 Owczarzak Katarzyna 1990 Czmoń 10 km
327 Owczraczak Monika 1984 poznań 21,097 km
143 Ożarowski Cezary 1976 San Escobar 10 km
518 Patalas-Szymkowiak Joanna 1974 Swarzędz 21,097 km
319 Pawlak Milena 1987 Przecław 21,097 km
475 Pawlak Paweł 1975 Swarzędz 10 km
298 Pawlik Piotr 1987 ENEA Serwis Departament Projektowania 10 km
150 Pawłowski Krzysztof 1996 Września 10 km
158 Piątek Dawid 1976 Wiry 10 km
120 Piątek Paulina 1984 Poznań 10 km
119 Piątek Tomasz 1981 Poznań 10 km
371 Piątkowski Wojciech 1953 Poznań 10 km
537 Piechalak Jacek 1969 Kuna Kowanówko 21,097 km
277 Piechowiak Paweł 1971 KOŚCIAN TEAM 21,097 km
202 Pieniowski Maciej 1983 Poznań 10 km
555 Pietrucha Mikołaj 1985 Poznań 10 km
170 Pigła Michał 1981 SPORTOWY KAŹMIERZ 21,097 km
311 Piosik Marek 1984 Pointpack SA 10 km
98 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska 10 km
141 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team 10 km
125 Pogiel Artur 1977 Tessent Runners 10 km
287 Pogorzelec Kamila 1977 Team Basniowa 10 km
288 Pogorzelec Piotr 1973 Team Basniowa 10 km
523 Polański Adam 1978 1978 Nowy Tomyśl 21,097 km
449 Popiołkiewicz Łukasz 1989 POPIOŁEK TEAM 21,097 km
465 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz 21,097 km
387 Pospieszny Daniel 1983 1983 10 km
111 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo 10 km
192 Przewoźniak Magdalena 1976 kobietybiegaja.pl 10 km
232 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM 10 km
516 Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny 21,097 km
210 Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team 21,097 km
159 Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno 10 km
511 Przybylski Łukasz 1988 Finder Polska Team 10 km
137 Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz 21,097 km
331 Ptak Marek 1977 gniezno 10 km
342 Raczkowska Anna 1973 O&U Club 10 km
344 Raczkowska Magdalena 1973 O&U Club 10 km
345 Raczkowski Przemyslaw 1973 O&U Club 10 km
221 Ratajczak Przemysław 1983 Swarzędz 10 km
527 Rekowski Robert 1969 Bukowiec 21,097 km
297 Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton 21,097 km
149 Rodzewicz Piotr 1979 SERPOL TEAM 21,097 km
400 Rogalinska Arleta 1971 KB Kosynier Września 10 km
399 Rogalinski Artur 1972 KB Kosynier Września 10 km
510 Rolirad Wojciech 1981 Poznań 21,097 km
505 Roman Rożkowski 1958 Śrem 10 km
225 Rosa Maciej 1964 Poznań 10 km
460 Rosińska Janina 1936 PABIANICE 10 km
296 Roszak Henryk 1968 Kompania Piwowarska 21,097 km
128 Rozmiarek Marek 1981 Cybina Team 10 km
522 Rusek Damian 1984 Poznań 10 km
529 Rybarski Bartek 1999 Krąplewo 10 km
346 Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team 21,097 km
453 Rymdejko Agnieszka 1993 Klub Wysokogórski w Poznaniu / UltraKaya Team 21,097 km
483 Rzeczkowska Grażyna 1985 Rokietnica 10 km
484 Rzeczkowski Paweł 1984 Rokietnica 10 km
335 Sacharczuk Wioletta 1978 Poznań 10 km
261 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 10 km
206 Setecki Dariusz 1978 Ostrów Wielkopolski 10 km
340 Siebert PrzemysŁaw 1981 KB MANIC POZNAŃ 10 km
339 Siebert Sandra 1984 KB I LOVE ZIEMEK 10 km
351 Siekierski Marek 1953 Poznań 21,097 km
302 Sierzant Adrian 1989 S-brothers 10 km
428 Skalski Mateusz 1990 Rehabalance Team 10 km
212 Skoczylas Marta 1976 Poznań 21,097 km
144 Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań 10 km
532 Sławczynski Kazimierz 1951 Swarzędz 10 km
442 Smektała Bartosz 1983 Poznań 10 km
512 Smyk Dominika 1996 Wągrowiec 21,097 km
140 Sobiech Karol 1982 Night Runners / Pobiedziska Running Team 21,097 km
426 Sobkowiak Ewa 1963 100Marathon Klub Poland 10 km
366 Sokół Bartosz 1978 Komorniki 21,097 km
365 Sokół Magdalena 1977 Komorniki 10 km
420 Sordon Marta 1993 Poznań 10 km
419 Sordon Tomasz 1993 BlackBeltRx.com 10 km
396 Sowiński Jarosław 1963 ORGANIC RACE TEAM 21,097 km
332 Sowiński Zbigniew 1983 Zalasewo 10 km
124 Sprenger Jarosław 1974 Poznań 10 km
356 SpychaŁa Krzysztof 1954 Poznań 10 km
403 Sroka Michał 1981 Swarzędz 10 km
515 Stani Robert 1974 GNIEZNO 10 km
474 Stanisławska Marta 2002 Swarzędz 10 km
410 Staszewska Katarzyna 1967 Browar Gzub 10 km
146 Staszkiewicz Izabela 1997 Niechanowo 10 km
531 Statek Mateusz 1992 SSB 30 21,097 km
138 Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki 21,097 km
209 Steinbauer Stefan 1985 Poznań 10 km
451 Stelmach Tomasz 1973 SWARZĘDZ 21,097 km
303 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań 10 km
203 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team 21,097 km
205 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team 21,097 km
347 Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton 21,097 km
174 Stolarek Grzegorz 1982 Zalasewo 21,097 km
336 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne 10 km
543 Sułkowski Marcin 2001 2001 10 km
286 Sutuła Mirosław 1973 Sulęcinek 10 km
388 Syc Eryk 1995 Leszno 10 km
401 Syroka Przemysław 1987 Poznań 10 km
425 Szambelan Szymon 1990 Września 10 km
104 Szeszuła Michał 1975 Night Runners 21,097 km
318 Szmania Jakub 1981 HKT Azymut 10 km
289 Szmid Łukasz 1993 Wałcz 10 km
550 Sznura Tobiasz 1978 Plewiska 21,097 km
181 Szofer Łukasz 1978 Basket PMI 10 km
533 Szopka Leszek 1986 Poznań 21,097 km
132 Szurek Magdalena 1977 Organic Race Team 10 km
113 Szymanek-Setecka Monika 1979 Ostrów Wielkopolski 10 km
381 Szymaniak Bartosz 1979 Kościan Team 21,097 km
155 Szymański Janusz 1951 Parkun Poznań 21,097 km
154 Szymański Krzysztof 1980 TKKF MPK POZNAŃ 21,097 km
486 Szymański Piotr 1984 Kamionki 10 km
266 Szymański Wojciech 1971 Xnet Runners Team 10 km
156 Szymendera Katarzyna 1990 Polonia Środa 10 km
493 Szymkowiak MikoŁaj 1988 Helios Czempiń Team 21,097 km
269 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz 10 km
123 Śniegocki Robert 1975 Środa Wielkopolska 10 km
377 Świerczyński Dariusz 1964 Jerzykowo 10 km
320 Talarkiewicz Mateusz 1993 Rabowice 10 km
461 Tarakankov Mykyta 1979 BC SPARTA-DNIPRO 21,097 km
189 Targoński Sławomir 1980 Zalasewo 10 km
488 Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska 21,097 km
422 Tomczak Maciej 1978 Swarzędz 10 km
506 Tomczak Tobiasz 1985 Grodzisk Wielkopolski 10 km
116 Tonn Aneta 1983 Swarzędz 10 km
450 Tupalski Kajetan 1978 Poznań 10 km
545 Twarowski Wojciech 1987 Poznań 10 km
438 Tyblewska Natalia 1985 Zalasewo 10 km
259 Tylak Janusz 1971 Żychlin 10 km
454 Tyszer Krzysztof 1988 SuzoHapp Team 10 km
408 Urbanowicz Piotr 1989 Grupa morsowo-górska 21,097 km
201 Walisiak Artur 1988 Przeźmierowo 10 km
256 Waraksa-Henicz Alicja 1989 ITAKA 10 km
369 Wasiakowski Norbert 1974 KB Orange Polska 10 km
299 Wasielak Joanna 1984 SWARZEDZ 21,097 km
162 Wełniak Przemysław 1981 KLAS Szpot Swarzędz 10 km
359 Wesołowska-Gronek Marta 1991 Gortatowo 21,097 km
547 Wiatr Dariusz 1972 Night Runners Września 21,097 km
456 Wiertel Łukasz 1989 Dietetyk Łukasz Wiertel 21,097 km
107 Wierzchowska Izabela 1981 Baster Team 21,097 km
489 Wiltos Agnieszka 1984 Big Dablju 10 km
495 Wiśniewska Marlena 1987 Poznań 10 km
540 Wiśniewski Łukasz 1986 Poznań 10 km
118 Witczak Eugeniusz 1960 Swarzędz 10 km
236 Wittke Waldemar 1970 Zalasewo 10 km
284 Włodkowska Beata 1982 Poznań 21,097 km
364 Wojciechowska Helena 1982 night runners 21,097 km
507 Wojciechowski Aleksander 1988 MLZA 21,097 km
554 Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel 10 km
329 Wojciechowski Michal 1982 Rabowice 10 km
168 Wojtaszek Agnieszka 1990 Run4Life 21,097 km
415 Wojtkowiak Mariusz 1970 MEXYK RYN TEAM 21,097 km
548 Wojtkowiak Piotr 1973 Swarzędz 10 km
135 Wolak Jacek 1970 Drużyna TAJ 21,097 km
204 Woźniak Adam 1983 ALUPLAST 21,097 km
464 Woźniak Jacek 1975 ACTIVE LIFESTYLE 10 km
247 Woźniak Mateusz 1991 Poznań 10 km
147 Woźniak Tomasz 1980 Komorniki 21,097 km
325 Wróbel Łukasz 1982 Gowarzewo 21,097 km
235 Wróblewski Adam 1948 Poznań 10 km
234 Występski Jarek 1979 Tanibórz 21,097 km
177 Zachara Bartosz 1988 Bussy Saint Georges 10 km
223 Zakrzewski Adam 1972 Wiry 21,097 km
437 Zamelczyk Grzegorz 1951 Wierzonka 21,097 km
281 Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:) 21,097 km
229 Zawadzki Józef 1949 Poznań 21,097 km
441 Zawadzki Krzysztof 1982 Biskupice 21,097 km
457 Zerko Violetta 1971 Swarzędz 10 km
190 Zgoliński Marcin 1980 Wrzesnia 21,097 km
519 Zgórecki Wojciech 1977 Gniezno 21,097 km
97 Zieliński Karol 1979 Swarzędz 10 km
431 Zieliński-Wronka Dariusz 1970 Swarzędz 21,097 km
237 Zimmer Dominik 1988 Zalasewo 10 km
112 Zyffert Anna 1984 Luboń 10 km
126 Żerko Damian 1988 Auto Warsztat Gruszczyn 10 km
127 Żerko Damian 1988 Auto Warsztat Gruszczyn 21,097 km
152 Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1973 Poznań 10 km
151 Żmuda-Trzebiatowski Paweł 1973 Poznań 10 km