Lista startowa

II Półmaraton Szpot Swarzędz

Swarzędz 10.09.2017
Dystans: 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 521


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
225 Adamczyk Małgorzata 1973 KĘSY TEAM
435 Ancuta Wojciech 1967 niezrzeszony
296 Andrychiewicz Jarosław 1964 Biegoluby.pl/Miękowo
312 Andrzejczak Łukasz 1982 Szczecin
266 Andrzejczak Michał 1985 Wrocław
335 Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań
585 Andrzejewski Tomasz 1980 Zalasewo
443 Antoniak Sławomir 1962 TICON
500 Apanowicz Katarzyna 1988 kobietybiegaja.pl
469 Augustyniak Rafał 1985 BYLE DO METY
486 Awgul Kamila 1994 Poznań
319 Bagińska Paula 1991 Poznań
465 Balcerzak Agnieszka 1976 MARATOŃCZYK POZNAŃ
439 Barański Łukasz 1979 Topola Mała
151 Barczak Mariusz 1975 SWARZĘDZ
555 Bartczak Paweł 1982 Drużyna Szpiku
578 Bartkowski Sławomir 1963 Wariaty z OLP
238 Bartoszek Paweł 1979 Zalasewo
584 Basiński Michał 1971 WEBTAILOR
126 Basiński Michał 1971 WEBTAILOR
547 Basiński Tomasz 1984 Tomasz Basiński
180 Bernacik Jacek 1973 KLAS Szpot
371 Bestrzyńska Joanna 1971 Gądki
251 Biczyc Kazimierz 1949 poznan
131 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
542 Bieleń Agnieszka 1986 POZNAŃ
365 Bieniara Tomasz 1972 MJDOP
143 Bijas Piotr 1975 KB MANIAC POZNAŃ
583 Błaszak Monika 1982 Night Runners Września
150 Błaszczyk Jakub 1982 KLAS Szpot
464 Broś Łukasz 1980 Wrocław
354 Brudnicki Mikołaj 1983 Rokietnica Biega
110 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
499 Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega
400 Buchwald Hanna 1980 CZAPURY
460 Budkiewicz Adrian 1979 Night Runners Poznań
508 Byczyk Andrzej 1958 1994
244 Bzdręga Małgorzata 1989 Poznań
473 Chełkowski Bartek 1989 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
474 Chełkowski Tomasz 1964 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
268 Cholewińska Longina 1966 Hernik Team
472 Chraplewska Karolina 1981 Poznań
543 Chumski Dawid 1993 1993
135 Cichocki Paweł 1971 XXX
227 Cichowlas Marcin 1978 ŚRODA WIELKOPOLSKA
300 Ciebielski Wojciech 1987 Poznań
226 Ciemniak Rafał 1964 niezrzeszony
484 Ciesielski Krzysztof 1980 Suchy Las
589 Cieszyński Piotr 1972 Poznań
523 Ciołek Paweł 1981 Uks Tkd Kórnik
490 Crow Duncan 1963 Poznan
215 Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza
606 Cyraniak Urszula 1971 Parkrun Poznań
234 Czop Jan 1939 babimostbakcyl
573 Czub Andrzej 1967 Drużyna Zenka
293 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 Poznań
468 Daciuk Damian 1992 Szczecin
188 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
571 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły
431 Dobrowolski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
309 Domazer-Rosa Edyta 1984 Swarzędz
614 Dominiak Jarosław 1985 KLASzpot Swarzędz
307 Dorożała Maciej 1974 Golęczewo
331 Drgas Artur 1985 Poznań
255 Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica
493 Dubska Paulina 1988 KOŚCIAN TEAM
494 Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM
581 Duszyński Damian 1988 Poznań
457 Dutkiewicz Grzegorz 1964 Poznan
245 Dybizbański Paweł 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
235 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
236 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
495 Dziedzic Paweł 1982 brak
115 Eleganczyk Bartosz 1982 Ryanair Flying Team
182 Elminowski Jacek 1976 Wągrowiec
363 Ewertowska Agnieszka 1973 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SWARZĘDZU
461 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań
177 Fic Daniel 1978 SIL33
152 Fidecki Wiesław 1944 NIEZRZESZONY
337 Figiela Monika 1991 Idealnie Niedoskonali
174 Filipiak Basia 1980 Swarzędz
125 Foltyński Marcin 1977 KLASzpot
106 Frankowski Łukasz 1982 Poznań
170 Frąckowiak Justyna 1983 Poznań
492 Frączek Marcin 1998 KOŚCIAN TEAM
220 Galasiński Arkadiusz 1982 Luboń
405 Galminaite Viktorija 1988 Rokietnica
223 Gałęski Damian 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
549 Garasz Michał 1990 GaraszTeam
259 Garbowski Tomasz 1975 FEMAT
187 Gaszczyński Roman 1946 Park-Run Poznań
377 Gawlik Przemysław 1981 Poznan
209 Gierasińska Dagmara 1997 Pobiedziska
417 Gilgenast Jakub 1981 Fast Food&Slow Foot
458 Głowacki Jerzy 1951 Poznań
357 Głowacki Paweł 1966 Poznań
346 Gniot Aleksander 1979 Iniemamocni
332 Golda Wojtkowiak Katarzyna 1982 kęsy team
532 Golovatiuk Sergii 1981 Poznan
410 Gołębiewski Łukasz 1989 Toruń
356 Gorączkowski Wojciech 1988 Gowarzewo
364 Gorzejewski Szymon 1985 Naramowice Biegają
505 Gorzkowski Szymon 1991 Poznań
328 Gozdur Michał 1982 Damasławek
399 Górka Dariusz 1985 Kruszewnia
206 Górny Piotr 1981 Poznan-Szczepankowo
440 Grabowski Michał 1986 Swarzędz
103 Gracz Natalia 1993 Hernik Team
370 Grajek Joanna 1977 SWARZĘDZ
361 Grajek Piotr 1977 SWARZĘDZ
147 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
380 Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
402 Gromadziński Andrzej 1973 KPP Gniezno
545 Gryszkiewicz Łukasz 1977 Wolsztyn
510 Grząślewicz Beata 1963 Kościan Team
122 Grzegorczyk Marcin 1974 Poznań
530 Grześkowiak Aleksandra 1994 Pobiedziska
267 Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wielkopolska
420 Haremza Kinga 1973 Night Runners
546 Hejdysz Dorota 1984 Dobrzyca
146 Henicz Piotr 1965 ITACY BIEGACZE
501 Henschke Adam 1983 ParkKomorniki
104 Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
497 Hertmanowski Tomasz 1970 KOŚCIAN TEAM
163 Homa Marek 1965 Samodzielna jednostka biegająca
613 Hulewicz Michał 1988 Wierzbicki Running Team
401 Ignerska Rozalia 1982 AZAZEL
316 Iwaszczuk Krystyna 1986 Success in English Krystyna Iwaszczuk
199 Izydorek Wojciech 1983 night runners września
448 Jaciuk Dagmara 1980 Grodzisk Wielkopolski
429 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
519 Jamroszczyk Przemysław 1981 Team Pleszew
615 Janicki Wojciech 1984 Poznań
425 Janiszewska Anna 1971 Daszewice
569 Jankowski Dariusz 1992 XYZ
139 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
264 Jarzyński Jan 1984 Kancelaria Prawna J&N Team
149 Jasiński Łukasz 1991 Kicin
525 Jastak Łukasz 1984 Starzyści
437 Jaśkowiak Agnieszka 1977 Czmoń
416 Jeżowski Michał 1976 ------------------------------------------------
604 Jędraszyk Klaudia 1995 Paczkowo
385 Jędrzejko Dominik 1984 Jasin
198 Kaczmarek Marcin 1982 1982
279 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo Biega
191 Kaczmarek Mirosław 1970 KOŚCIAN TEAM
522 Kaczmarek Przemysław 1970 KOŚCIAN TEAM
314 Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team
208 Kaczorowski Grzegorz 1971 APETYT NA SPORT
270 Kamiński Kamil 1991 Kalisz
129 Kansy Grzegorz 1950 Poznań
536 Kapitańczyk Marian 1955 Malta-Poznań
261 Karasiewicz Piotr 1962 Altom Gniezno
444 Karasiewicz Przemysław 1980 Welnianka Kiszkowo
117 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
366 Kardach Marcin 1988 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SWARZĘDZU
201 Karnicka Małgorzat 1969 Zielona Góro Zacznij Biegać
291 Karolak Grzegorz 1968 Poznań
190 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
423 Kasprowicz Szymon 1970 Amator
561 Kasprzak Paweł 1989 Jasin
281 Kasznia Radosław 1986 Gniezno
224 Katarzyńska Monika 1985 Wrocław
393 Kawa Robert 1973 PAKAKAWY
551 Kaźmierczak Karolina 1981 Pobiedziska
538 Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
299 Kaźmierczak-Pućka Monika 1977 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
368 Każmierczak Marcin 1976 Old School Hooligans
513 Kędzierski Arkadiusz 1977 Trzemeszno
113 Kęsy Dariusz 1983 Swarzędz
537 Kijak Agnieszka 1987 Robakowo
592 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
108 Klamerek Dorota 1984 Jasin
342 Klapczyński Michał 1982 Redneck Runners
211 Kliks Dariusz 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
175 Klupś Mieczysław 1959 Suchy Las
197 Kłosiński Jarosław 1961 Poznan
212 Knapek Patrycja 1993 Zwola
531 Koch Antoni 1961 Śrem
173 Kociemba Marcin 1981 Naramowice Biegają
165 Koczorowska Sławomira 1965 Kobylnica
419 Kolebuk Tadeusz 1951 KB MARATON TUREK
233 Kolenda Mateusz 1985 Palędzie
204 Kołtuńczyk Tomasz 1974 Poznań
369 Kondej Mikołaj 1988 PwC
485 Konieczny Paweł 1993 Drużyna szpiku
447 Konikowski Pweł 1948 Niezrzeszony
562 Kopaczewska Irena 1985 Szybka i Wściekła
353 Koperska Katarzyna 1982 Rokietnica
247 Koralewski Krzysztof 1986 Poznań
599 Korczakowski Sławomir 1974 Luboń
154 Koroński Tadeusz 1970 Parkrun Poznań
325 Kosiński Maciej 1993 Poznań
184 Kosiorek Darek 1967 amator
612 Kosmaczewska Małgorzata 1968 Pobiedziska Letnisko
580 Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań
217 Kowol Łucja 1977 WROCLAW
340 Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
398 Kozak Roman 1974 CHEMPION MEN TIM
397 Kozak Tatiana 1975 CHEMPION MEN TIM
167 Kozłowski Artur 1981 niezrzeszony
128 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
512 Krajewska-Nadolna Anna 1978 Krosno
374 Krajewski Damian 1984 Poznan
432 Krakus Dariusz 1984 Poznań
317 Krawiec Joanna 1974 1974
527 Krieger Anna 1974 Poznań
566 Król Dariusz 1964 Aktywny Relaks
228 Królikowska Tomczak Anna 1978 Biegajnia Poznań
178 Kruk Marek 1977 SIL33
582 Krupa Mikołaj 1986 Chodzież
557 Krygier Mikołaj 1988 Czerniejewo Biega
596 Krymarys Owidiusz 1980 Klub piwowarów kaliskich
618 Krzak Marek 1988 KS GEPARD KĘPNO
488 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan Team
372 Kubiak Dominik 1980 GIMNAZJUM NR 2 SWARZĘDZ
229 Kubicki Piotr 1986 Dziki Zgon Kościan
617 Kubiś Karol 1975 Poznań
434 Kucharski Jakub 1979 jku1979
394 Kucharski Piotr 1963 Cybina Team
362 Kuchta Piotr 1982 Poznań
409 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
475 Kulas Bartosz 1974 Bydgoszcz
408 Kulesza Grzegorz 1967 Night Runners Września
446 Kuliński Czesław 1938 Poznań
498 Kupka Zbigniew 1962 Śmigiel
138 Kurczewski Andrzej 1974 Poznań
541 Kurzawski Jakub 1992 Poznań
137 Kuske Martyna 1984 Gniezno
222 Lamch Marcin 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
404 Langner Karol 1971 Swarzędz
323 Larweczka Dariusz 1968 Koscian Team
269 Laskowska Justyna 1975 Poznan
277 Laskowski Paweł 1972 Poznań
246 Laszczkowska Dagmara 1988 DWUJEZYCZNI.PL
210 Lehnhardt Wiesław 1970 Poznań
407 Lembicz Dariusz 1986 Palędzie
315 Leonarska Małgorzata 1987 Kancelaria Notarialna Artur Leonarski
252 Leporowska Anetta 1978 POZNAŃ
529 Leśniewski Dawid 1979 TKKF MPK POZNAŃ
389 Leśniewski Kazimierz 1942 Włocławek
593 Lewandowski Andrzej 1974 Luboński Klub Biegacza
260 Ligęza Piotr 1974 Poznań
221 Lisiak Dariusz 1973 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
326 Lizik Arkadiusz 1979 Gowarzewo
289 Lizik Maciej 1982 Swarzędz
526 Ludwikowska Marta 1992 Speed Feet'16
194 Lusiak Anna 1983 Poznań
120 Lusiak Wojciech 1973 Poznań
533 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
118 Łączyński Henryk 1951 AMATOR
219 Łukaszewicz Hanna 1988 8-pak Poznań
387 Maciejak Krystian 1978 Swarzędz
292 Maciejewski Piotr 1976 Poznań
169 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznań
162 Madajczak Jarosław 1973 Trzcianka
506 Majchrzak Monika 1972 run-log.com
155 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
520 Majłowska Irena 1953 KS.TEAM. Baryła
521 Majłowski Aleksander 1950 KS.TEAM.Baryła
276 Malewicz-Pełczyńska Alicja 1972 Rokietnica Biega
202 Malicki Czesław 1958 Swarzędz
136 Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza
308 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
351 Małek Mateusz 1974 Poznań
539 Mańkowski Andrzej 1965 Oborniki wlkp
413 Marach Łukasz 1978 Poznań
528 Marciniak Janusz 1952 NKB \"Chyży\"
186 Marciniak Przemysław 1976 TEAM PLESZEW
392 Marcinkiewicz Łukasz 1989 Shunter Team
382 Marcinkowski Andrzej 1972 Kicin
601 Marek Artur 1973 KS KROTOSZ Krotoszyn
480 Marek Krzysztof 1985 Poznań
576 Marek Piotr 1994 Poznań
552 Marzantowicz Karol 1991 Paczkowo
193 Masewicz Grzegorz 1980 KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski
524 Matuszak-Jastak Patrycja 1987 Starzyści
218 May Wiktor 1957 DzW2
213 Mendel Bartosz 1973 Rokietnica
375 Michalak Filip 1984 Poznań
455 Michalak Mirosław 1987 1987
352 Michalak Monika 1971 Zielona Góro Zacznij Biegać
133 Michalski Michał 1985 Swarzędz
550 Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań
230 Mielcarek Anna 1983 Poznań
391 Mieloszyk Wojtek 1983 Poznań
130 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
395 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem
595 Miga Błażej 1977 Qszczynskie Qny
373 Miller Małgorzata 1982 Poznań
355 Misiorny Radosław 1990 Leszno
390 Mrowińska Paulina 1994 Poznań
558 Mucha Rita 1980 Swarzędz
347 MÜller Andrzej 1958 Puszczykowo
343 Myszkowska Kamila 1977 Swarzedz
240 Nadobnik Beata 1972 WUEF Club Decathlon Swadzim
241 Nadobnik Zuzanna 1997 Kaźmierz
563 Napierała Paweł 1984 Luboń
414 Nater Urszula 1950 Luboń
232 Nater Urszula 1950 Luboń
441 Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań
619 Nienartowicz Łukasz 1986 Britenet
102 Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 kobetybiegaja.pl
121 Nitka-Grzegorczyk Joanna 1980 Poznań
256 Nosek Marcin 1976 Wrocław
181 Nowaczyk Piotr 1977 Polonia Środa
183 Nowak Józef 1955 BBC SKÓRZEWO
534 Nowak Martyna 1983 Wszystko o bieganiu
242 Nowakowski Adam 1986 Poznań
285 Nowakowski Ryszard 1976 Poznań
359 Nowicka Ewa 1970 Poznań
339 Obal Marcin 1982 KS KROTOSZ KROTOSZYN
572 Obarski Krzysztof 1982 DOMINOWO
553 Ochowiak Kazik 1974 okoń
253 Ogińska Małgorzata 1981 Poznań
597 Ogórkiewicz Maciej 1976 poznan
127 Olbryś Piotr 1974 Gruszczyn
477 Olbryś Stanisław Adam 1967 KB Legionowo
272 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZI Ziółkowo
567 Oleś Marcin 1982 Swarzędz
607 Orchowska Zuzanna 1992 Poznań
609 Osiadły Marcin 1985 Brygada RR
195 Osiewicz Przemysław 1979 Swarzędz
620 Osmólski Robert 1968 MJDOP
470 Ostajewski Tomasz 1975 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
575 Pachla Jacek 1971 KB Szamotuły
189 Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy
114 Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy
116 Patej Dawid 1983 SDS
568 Paul Przemysław 1967 Poznań
278 Pawlak Agnieszka 1986 Oborniki Wlkp.
384 Pawlak Danuta 1978 Stare Miasto
556 Pawlak Maciej 1972 3TEAM KONIN/MPEC-Konin
273 Pawlik Piotr 1987 ENEA Serwis
611 Pela Jakub 1987 Blokersi
376 Pempera Dominik 1987 Olsen Team
449 Perkowski Marcin 1983 Góra
482 Piazdecka Anna 1970 Poznań
471 piechowiak pawel 1971 koscian
327 Pieszała Maciej 1987 Poznań
303 Pietrzak Adam 1990 Gowarzewo
105 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
310 Piotrowski Michał 1988 Poznań
207 Plazinska-Wykurz Agnieszka 1983 FlexLink Running Team
171 Plewa Łukasz 1978 Swarzędz
164 Pluciński Radosław 1989 Swarzędz
334 Płatek Anetta 1991 Poznań
412 Podbylska Magdalena 1976 Luboń
386 Podgórski Bogusz 1986 EMITT NIERUCHOMOŚCI SWARZĘDZ
515 Podobiński Marek 1970 Poznań
445 Pohland Wojciech 1966 Poznań
452 Popiołkiewicz Łukasz 1989 Łęki Wielkie
265 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
196 Prabucki Krzysztof 1977 WITKOWO BIEGA
507 Prymas Przemysław 1979 1979
421 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
141 Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team
540 Przybylski Krystian 1981 Poznań
381 Przybysz Bartosz 1990 Swarzedz
282 Przybytkowski Krzysztof 1974 Drużyna Jezusa
383 Radke Adam 1984 FamilyTeam
517 Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team
205 Rekowski Robert 1969 Grodziszczko
574 Rezlewicz Karol 1985 Poznań
476 Rogalinski Jaroslaw 1979 1979
433 Rogaliński Marcin 1978 Owińska
463 Rosienkiewicz Maria 1985 Wrocław
288 Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM
378 Roszak-Surków Sylwia 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
479 Rowiński Tomasz 1976 Promnice
248 Rudziński Krzysztof 1988 DWUJEZYCZNI.PL
586 Rudzki Jan 1977 QUAY POZNAŃ
243 Rukszto Waldemar 1983 Lorenz Team
511 Rybak Rafał 1990 Września
158 Rybarski Rafał 1970 KB Leroy Merlin Polska
214 Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team
481 Rypiński Tomasz 1982 Poznań
144 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
570 Sarbinowska Anna 1980 Kościan Team
621 Sas Jacek 1985 Poznań
322 Schwarz Michał 1982 Kościan Team
456 Siberna Marcin 1976 Nekielka
157 Siennicki Mikołaj 1974 Poznań
450 Siepielski Łukasz 1983 Poznań
427 Sikora Robert 1980 Wolny Strzelec
518 Siołek Michał 1984 Night Runners
418 Siwczak Jakub 1989 Poznań
336 Siwecki Łukasz 1977 Plewiska
436 Siwek Daria 1991 Chomecice
396 Skibiński Przemysław 1974 Września
478 Skoczylas Marta 1976 Poznań
302 Skowrońska Aleksandra 1994 Duszniki
338 Skrzypczak Hanna 1967 Miłosław Fortuna Team
345 Skrzypczak-Gniot Anna 1975 Iniemamocni
358 Skurzyński Krzysztof 1956 Bydgoszcz
602 Słuja Jarosław 1962 Poznań
271 Smug Marcin 1989 Honey Stinger Runners
321 Smuga Łukasz 1985 CSWL Poznań
454 Sobalski Stanisław 1957 Gostyń
591 Sobecki Sebastian 1976 PRO366
329 Sobiak Jarosław 1979 Poznań
101 Sobiech Karol 1982 Night Runners
107 Sobiech Natalia 1987 Night Runners
367 Sobik Paulina 1983 ŚRODA WIELKOPOLSKA
179 Sobkowiak Mateusz 1989 Zakrzewo
428 Sobótka Damian 1988 Murowana Goślina
132 Sołtysiak Jacek 1996 Kleszczewo
172 Sowiński Jarosław 1963 TERAZ TULCE MY BIEGAMY
594 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
262 Stachowiak Danuta 1974 Rokietnica Biega
168 Stachowiak Marta 1988 Kościan team
514 Stachowiak Mirosław 1963 Kamieniec
516 Stafiniak Marek 1982 Advisor
430 Stańczyk Joanna 1977 swarzędz
491 Stasiak Adrian 1988 Obrzycko
587 Stasik Sonia 1993 Jasin
330 Stelmach Tomasz 1973 Swarzędz
453 Sterczewski Wojciech 1949 New Qrde Balance
349 Stęclik Przemysław 1979 Pakieciarze Team
112 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
554 Stolarski Artur 1987 Yanush Suspens TriTeam
320 Strulak Bogusz 1982 Biedrusko
535 Stryczyński Tomasz 1978 eFitness Racing Team
403 Stuczyński Marek 1950 Poznań
379 Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
489 Sworek Dawid 1988 poznan
616 Szantyr-Biedrzycka Anna 1967 Kicin
176 Szczepańska Katarzyna 1987 Vege Runners
496 Szczerbal Adam 1961 KOŚCIAN TEAM
462 Szczurek Anna 1977 Poznań
301 Szczurek Artur 1973 Poznań
111 Szpot Ireneusz 1961 Szpot
239 Szulc Szymon 1972 Kamionki
600 Szwabig Marcin 1978 Plewiska
231 Szwargot Marta 1988 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
275 Szydłowski Grzegorz 1958 Swarzędz
274 Szydłowski Leonard 1951 Swarzędz
344 Szymański Janusz 1951 POZNAŃ
605 Szymański Michał 1955 MaxAdam
483 Szymkowski Aleksander 1979 Poznań
466 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
305 Śmichurski Przemysław 1969 Kęsy Team
350 Śmiśniewicz Wojciech 1990 Wrocław
559 Taczała Bartosz 1974 Poznań
590 Tobolska Izabella 1997 Night Runners Września
424 Toboła Beata 1980 Swarzędz
388 Tomaszewski Dawid 1976 Dawid Tomaszewski
249 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
216 Tomczyk Rafał 1983 Wosiek Team
608 Topolewski Józef 1961 Brylant Kórnik
124 Trampnau Thomas 1967 Poznań
504 Trąbka Damian 1974 KURZA GÓRA
503 Trąbka Joanna 1976 STARY LUBOSZ
286 Tubacki Krzszysztof 1975 Gniezno
324 Tyliński Krzysztof 1973 poznań
134 Ubysz Jarosław 1971 Nochowo
306 Urbaniak Łukasz 1980 Trzemeszno
284 Urbaniak Natalia 1988 1988
313 Urbańczyk Zdzisław 1957 SZS "WIELKOPOLSKA"
318 Urbańska Anna 1989 Poznań
159 Urbańska Anna 1983 Poznań
298 Wala Artur 1971 Garbarzyńcy Team
406 Walczak Piotr 1976 Siekierki Wielkie
459 Walkowiak Grzegorz 1980 TKKF Płomień Pobiedziska/Tema Herbalife
237 Walkowiak Kamil 1996 Września
257 Warzych Magdalena 1977 KB Wartko
119 Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka
294 Wasielewska Anna 1971 WRZEŚNIA
283 Wasielewski Hubert 1979 Wilkowyja
295 Wasielewski Sebastian 1971 MANDELA ŁAJT PAŁER TIM
258 Wawrzaszek Paweł 1969 Krysiewicz
203 Wawrzyniak Leon 1955 TKKF Płomień-Pobiedziska
145 Weinert-Dudzińska Joanna 1959 Borowo-Młyn Team
311 Wesołowski Paweł 1984 Siła i Czosnek
548 Węgłowski Maciej 1971 Środa Wielkopolska
598 Wiejak Radosław 1978 Qszczynskie Qny
509 Wierzbowski Marek 1962 niezrzeszony
438 Wiktorowski Fabian 1976 Poznań
280 Winkel Alina 1984 POZNAŃ
200 Winowski Krystian 1984 Zalasewo
415 Wiśniewska Kalina 1984 Mamy biegamy
123 Wiśniewski Arkadiusz 1970 Poznań
360 Wiśniewski Jerzy 1967 Swarzędz
153 Witkowska Joanna 1989 Rogoziński Klub Biegacza
560 Włodarczyk Krzysztof 1975 3 Team MPEC Konin
185 Wodyński Grzegorz 1971 TEAM PLESZEW
467 Wojciechowska Helena 1982 Kobiety Górą
565 Wojciechowska Svetlana 1990 Runguru
487 Wojciechowski Jakub 1985 LION GROUP
579 Wojciechowski Paweł 1977 Kęsy Team
603 Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team
577 Wojnowski Leonard 1960 Metal-Studio
426 Wojtkowiak Ada 1996 Poznań
333 Wojtkowiak Radosław 1981 kęsy team
348 Woroch Przemysław 1980 Koziegłowy
287 Woźniak Adam 1983 Kibole w biegu
304 Woźniak Przemysław 1975 TKD Szakal Jezyce
160 Woźniak Tomasz 1980 Mamy-Biegamy
451 Woźniczak Artur 1987 Poznań
442 Wódkiewicz Maciej 1971 Maciejówka BIEGA
341 Wróbel Leszek 1975 Grodzisk Wlkp.
148 Wróbel Łukasz 1982 Swarzędz
142 Yokokura Iwona 1973 Biegacze Juniora
250 Zaborny Piotr 1984 Swarzędz
156 Zajac Magdalena 1972 Grupa Verbicom
109 Zakrzewski Adam 1972 WIRY
564 Zalita Paweł 1983 1983
140 Załuski Piotr 1973 Mosina Biega
411 Zamelczyk Grzegorz 1951 Wierzonka
297 Zapała Marek 1982 Zalasewo
263 Zaporowski Krzysztof 1975 Kancelaria Prawna J&N Team
192 Zawadzki Józef 1949 Poznań
588 Zawrotniak Daria 1969 Duda Cars
254 Zdanowski Marian 1956 Poznań
166 Zgoliński Marcin 1980 Września
422 Zgoła Przemysław 1971 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
161 Zieliński Maciej 1973 wilda biega
502 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
544 Zowczak Dorota 1993 Rawa Team
610 Zydorczak Iwona 1984 POZNAŃ
290 Żerko Marcin 1980 Oborniki