Lista startowa

II Półmaraton Szpot Swarzędz

Swarzędz 10.09.2017
Dystans: 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 1173


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
898 Stachowiak Agnieszka 1975 #Drużyna M
951 Żak Piotr 1970 #Drużyna M
894 Szary Kuba 1982 #DrużynaM
899 Kotecki Paweł 1992 #DrużynaM
896 Kamiński Krzysztof 1985 #DrużynaM
895 Wolak Jacek 1970 #DrużynaM
814 Krawczyk Paweł 1978 -
929 Koralewski Jacek 1977 -
944 Gruchała Dawid 1977 -
484 Górski Roman 1967 ---
416 Jeżowski Michał 1976 ------------------------------------------------
1006 Wozniak Tomasz 1957 1957
908 Krysztofiak Slawomir 1965 1965
1094 Pieczyński Robert 1970 1970
981 Offman Aneta 1971 1971
317 Krawiec Joanna 1974 1974
736 Samsel Dorota 1974 1974
886 Matusiak Jarosław 1974 1974
1192 Janoś Sylwia 1974 1974
645 Siwiaszczyk Tomasz 1975 1975
476 Rogalinski Jaroslaw 1979 1979
507 Prymas Przemysław 1979 1979
669 Krysztofek Anna 1979 1979
198 Kaczmarek Marcin 1982 1982
564 Zalita Paweł 1983 1983
1222 Lewandowski Marek 1986 1986
455 Michalak Mirosław 1987 1987
284 Urbaniak Natalia 1988 1988
543 Chumski Dawid 1993 1993
508 Byczyk Andrzej 1958 1994
1008 Stechlińska Monika 1994 1994
1022 Myszkiewicz Bartosz 1972 2plus2 Września Team
560 Włodarczyk Krzysztof 1975 3 Team MPEC Konin
556 Pawlak Maciej 1972 3TEAM KONIN/MPEC-Konin
1274 Kołc Paweł 1983 3W Team
219 Łukaszewicz Hanna 1988 8-pak Poznań
798 Kujawa Grzegorz 1976 Active Nekla
885 Kramski Tomasz 1974 Active NEKLA
516 Stafiniak Marek 1982 Advisor
272 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZI Ziółkowo
1076 Nawojska Joanna 1962 Akademia Zdrowia i Urody /ZGZB
566 Król Dariusz 1964 Aktywny Relaks
144 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
261 Karasiewicz Piotr 1962 Altom Gniezno
1217 Kozłowski Klaudiusz 1971 ALTOM Gniezno
1227 Pater Marcin 1987 Altom Gniezno
847 Olek Maciej 1989 Aluminium Konin
1231 Pernak Andrzej 1972 Aluplast
118 Łączyński Henryk 1951 AMATOR
184 Kosiorek Darek 1967 amator
423 Kasprowicz Szymon 1970 Amator
775 Chudzicki Waldemar 1959 amator
635 Mielcarzewicz Mariusz 1981 Ammigo Swarzędz
647 Jaśniewicz Mateusz 1987 Ammigo Swarzędz
208 Kaczorowski Grzegorz 1971 APETYT NA SPORT
1064 Piechocki Romuald 1971 Art.team Pegaz Teatr Wielki w Poznaniu
700 Filip Mirosław 1975 ASA-Poznań
401 Ignerska Rozalia 1982 AZAZEL
887 Krukowski Jarosław 1983 AZS UAM Judo Poznań
234 Czop Jan 1939 babimostbakcyl
1089 Furmańczyk Grzegorz 1973 Bambooco Club
768 Staniszewski Wojciech 1977 BARANOWO
695 Larsen Christian 1978 bb.larsen@gmail.com
183 Nowak Józef 1955 BBC SKÓRZEWO
1207 Dziurla Adam 1958 Beiersdorf Sport Team
1205 Bultrowicz Marcin 1977 Beiersdorf Sport Team
1206 Dziubek Marek 1987 Beiersdorf Sport Team
733 Kubicki Tadeusz 1990 Benders
778 Rawecki Robert 1977 BeOne
893 Burzyński Łukasz 1987 BGC Runners
1172 Kukułka Patrycja 1982 BGC Runners
1173 Kukułka Marek 1975 BGC Runners
320 Strulak Bogusz 1982 Biedrusko
1152 Sarama Arkadiusz 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
1154 Sutor Małgorzata 1966 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
228 Królikowska Tomczak Anna 1978 Biegajnia Poznań
644 Banaszczyk Anna 1977 Biegam bo lubię
905 Wenclewska Magdalena 1977 Biegam bo lubię
296 Andrychiewicz Jarosław 1964 Biegoluby.pl/Miękowo
836 Zawadzki Krzysztof 1982 Biskupice
1193 Bizan Łukasz 1979 BIZON`S CREW
611 Pela Jakub 1987 Blokersi
1224 Wojtyniak Leszek 1982 blokersi
145 Weinert-Dudzińska Joanna 1959 Borowo-Młyn Team
749 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team
750 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team
495 Dziedzic Paweł 1982 brak
660 Andrzejewski Waldemar 1961 brak
619 Nienartowicz Łukasz 1986 Britenet
900 Skubiszak Andrzej 1966 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
609 Osiadły Marcin 1985 Brygada RR
932 Nowicka Anna 1966 Brygada RR
933 Walczak Radosław 1981 Brygada RR
215 Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza
390 Sidorski Franciszek 1994 Bulk Buyers
358 Skurzyński Krzysztof 1956 Bydgoszcz
475 Kulas Bartosz 1974 Bydgoszcz
990 Graczyk Rafał 1973 Bydgoszcz
469 Augustyniak Rafał 1985 BYLE DO METY
1142 Serafin Robert 1987 BZ WBK Runners Team
1253 Dobroszewski Przemysław 1971 BZ WBK RUNNERS TEAM
622 Surmacz Rafał 1976 Cardio Runners
667 Jankowiak Patryk 1978 CDR " Jankowiak "
398 Kozak Roman 1974 CHEMPION MEN TIM
397 Kozak Tatiana 1975 CHEMPION MEN TIM
582 Krupa Mikołaj 1986 Chodzież
436 Siwek Daria 1991 Chomecice
712 Siedlarz Anna 1983 Chrośnica
868 Siedlarz Mariusz 1984 Chrośnica
1002 Pawłowski Krystian 1980 Chwalibogowo
1044 Filipczak Marcin 1985 Chwalibogowo
1279 Kotlarska Agnieszka 1975 Chwalim
1278 Kotlarski Waldemar 1973 Chwalim
1163 Swiatek Jarek 1983 Chyby
1238 Zawisna-Wojciechowska Justyna 1977 ciągle w biegu
1225 Poprawski Paweł 1984 COMVIS Paweł Poprawski
1161 Byczkowski Adam 1989 Constravia
1073 Tereszczyński Karol 1981 Coreclinic
654 Siemiaszko Kamil 1984 CSWLąd
1071 Mazur Zofia 1992 CUS Torino
394 Kucharski Piotr 1963 Cybina Team
688 Bogusz Paweł 1982 Cybina Team
400 Buchwald Hanna 1980 CZAPURY
728 Grzempowski Jakub 1981 Czapury
1248 Włodarczyk Beata 1975 Czapury
690 Nowak Józef 1969 Czerlejnko biega
557 Krygier Mikołaj 1988 Czerniejewo Biega
1091 Krovlaidis Sergii 1978 Czernigiw
1059 Czerwiński Jarosław 1959 Czerwonak
188 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
499 Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega
674 Kapler-Tęgowski Karina 1976 czerwonak biega
727 Siankiewicz Marzena 1973 Czerwonak Biega
437 Jaśkowiak Agnieszka 1977 Czmoń
709 Maciejewski Rafał 1983 Czmoń
870 Lasek Jakub 1981 Czmoń
328 Gozdur Michał 1982 Damasławek
130 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
966 Mierzwa Mirosław 1975 DARŁOWO
425 Janiszewska Anna 1971 Daszewice
388 Tomaszewski Dawid 1976 Dawid Tomaszewski
758 Wacowski Tomasz 1966 Dąbrowa Górnicza
783 Stokowski Marcin 1996 Dąbrowski Team/ Borowo-Młyn Team
1211 Bejma Tomasz 1976 Dąbrówka
1268 Łysiak Katarzyna 1985 Dąbrówka
1269 Łysiak Bartosz 1984 Dąbrówka
809 Musiał Aleksandra 1991 Deloitte Adventure Team
1017 Przepióra Mikołaj 1997 Dębiec
969 Melerowicz Jarosław 1967 Dębsko
546 Hejdysz Dorota 1984 Dobrzyca
994 Hejdysz Katarzyna 1981 Dobrzyca
572 Obarski Krzysztof 1982 DOMINOWO
380 Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
961 Antczak Arkadiusz 1980 Dopiewo
999 Błaszyk Leszek 1958 Dopiewo
723 Matysiak Karol 1974 DRUZYNA SZPIKU/ Oldschool Hooligans w Biegu
282 Przybytkowski Krzysztof 1974 Drużyna Jezusa
897 Czerwińska Arleta 1959 DRUŻYNA M
308 Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
485 Konieczny Paweł 1993 Drużyna szpiku
555 Bartczak Paweł 1982 Drużyna Szpiku
790 Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku
204 Kańduła Rajmund 1983 Drużyna szpiku
1019 Sierant Krzysztof 1995 DRUŻYNA SZPIKU
1128 Wojtkowiak Michał 1979 Drużyna Szpiku
1184 Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku
776 Piechota Marcin 1982 drużyna szpiku/Grodziski Klub Biegacza
1030 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz
573 Czub Andrzej 1967 Drużyna Zenka
588 Zawrotniak Daria 1969 Duda Cars
302 Skowrońska Aleksandra 1994 Duszniki
246 Laszczkowska Dagmara 1988 DWUJEZYCZNI.PL
248 Rudziński Krzysztof 1988 DWUJEZYCZNI.PL
1046 May Marcelina 1986 Dzika Drużyna
229 Kubicki Piotr 1986 Dziki Zgon Kościan
218 May Wiktor 1957 DzW2
535 Stryczyński Tomasz 1978 eFitness Racing Team
661 Nowicki Paweł 1985 EJBRY
1039 Stachowicz Robert 1977 Ejbry
1074 Frąckowiak Dariusz 1983 Emitt
386 Podgórski Bogusz 1986 EMITT NIERUCHOMOŚCI SWARZĘDZ
1232 Frąckowiak Jacek 1984 endoholics
273 Pawlik Piotr 1987 ENEA Serwis
235 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
236 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
1234 Radosz Zdzisław 1961 FALA SWARZĘDZ
383 Radke Adam 1984 FamilyTeam
417 Gilgenast Jakub 1981 Fast Food&Slow Foot
739 Mielcarek Tomasz 1980 Fat is Bad
962 Florek Monika 1981 Fehlau RUN Team
259 Garbowski Tomasz 1975 FEMAT
1004 Sobczyk Krystian 1988 Fit4Life
1005 Wojtaszek Agnieszka 1990 Fit4Life
207 Plazinska-Wykurz Agnieszka 1983 FlexLink Running Team
603 Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team
637 Leśniowski Andrzej 1981 For Run Team
1155 Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team
1197 Władczyk Jarosław 1976 Fregata Swimming
998 Wasiak Marcin 1973 Gabinet Psychologiczny Marcin Wasiak
549 Garasz Michał 1990 GaraszTeam
298 Wala Artur 1971 Garbarzyńcy Team
371 Bestrzyńska Joanna 1971 Gądki
651 Jaworska Magdalena 1977 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE
801 Gupta Ganesh 1978 GCC COIN
686 Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta
687 Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta
372 Kubiak Dominik 1980 GIMNAZJUM NR 2 SWARZĘDZ
137 Kuske Martyna 1984 Gniezno
281 Kasznia Radosław 1986 Gniezno
286 Tubacki Krzszysztof 1975 Gniezno
307 Dorożała Maciej 1974 Golęczewo
797 Okuniewska Dudziak Agnieszka 1978 GOŁAŃCZ
623 Malski Maciej 1975 Gortatowo
673 Maj Jacek 1973 Gortatowo
699 Kaźmierczak Michał 1978 Gortatowo
1107 Witkowski Marcin 1977 Gorzów Wlkp.
454 Sobalski Stanisław 1957 Gostyń
1260 Dzierla Michał 1992 GOSTYŃ
303 Pietrzak Adam 1990 Gowarzewo
326 Lizik Arkadiusz 1979 Gowarzewo
356 Gorączkowski Wojciech 1988 Gowarzewo
449 Perkowski Marcin 1983 Góra
729 Fajfer Damian 1975 Granowo
1203 Gratkowski Michał 1977 Gratki Team
816 Piechota Remigiusz 1985 GRIM Team
448 Jaciuk Dagmara 1980 Grodzisk Wielkopolski
777 Piechota Maja 1982 Grodzisk Wielkopolski
1102 Klapa Zbigniew 1952 Grodzisk Wielkopolski
341 Wróbel Leszek 1975 Grodzisk Wlkp.
881 Jaśkowiak Joanna 1977 Grodziski Klub Biegacza
882 Jaśkowiak Maciej 1974 Grodziski Klub Biegacza
991 Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza
205 Rekowski Robert 1969 Grodziszczko
441 Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań
636 Dąbrowski Jarosław 1970 gRUNwald team Poznań
156 Zajac Magdalena 1972 Grupa Verbicom
977 Chojnacki Maciej 1976 Grupa Verbicom
979 Ławniczak Rafał 1978 Grupa Verbicom
978 Chojnacka Agnieszka 1976 Grupa Verbicom
980 Kurzawski Bartosz 1971 Grupa Verbicom
117 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
127 Olbryś Piotr 1974 Gruszczyn
627 Kasprzak Ewelina 1981 Gruszczyn
786 Pluta Dawid 1990 Gruszczyn
909 Kwiatkowski Piotr 1968 Gutowo Małe
1090 Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ
104 Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
268 Cholewińska Longina 1966 Hernik Team
288 Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM
103 Gracz Natalia 1993 Hernik Team
271 Smug Marcin 1989 Honey Stinger Runners
337 Figiela Monika 1991 Idealnie Niedoskonali
345 Skrzypczak-Gniot Anna 1975 Iniemamocni
346 Gniot Aleksander 1977 Iniemamocni
665 Łowiński Łukasz 1981 Inteligentnafarma.pl
146 Henicz Piotr 1965 ITACY BIEGACZE
1121 Henicz Michał 1989 ITACY BIEGACZE
1281 Henicz Mateusz 1990 ITACY BIEGACZE
108 Klamerek Dorota 1984 Jasin
385 Jędrzejko Dominik 1984 Jasin
561 Kasprzak Paweł 1989 Jasin
587 Stasik Sonia 1993 Jasin
640 Sip Marta 1990 Jasin
1160 Piechota Tomasz 1973 Jasin
864 Skorupska Ewa 1989 Jelenia Góra
1014 Janiszewski Karol 1981 Jeżyce biegają
434 Kucharski Jakub 1979 jku1979
1095 Kozioł Leszek 1962 K2 Win ESKA Team
1096 Kozioł Karolina 1992 K2 Win ESKA Team
270 Kamiński Kamil 1991 Kalisz
634 Jagodziński Tadeusz 1945 Kalisz
639 Stasiak Mateusz 1980 Kalisz
937 Fursewicz Dałek Ludmila 1973 Kalisz
1112 Urbaniak Adam 1989 Kalisz
1201 Kazymyrova Olha 1975 Kalisz
514 Stachowiak Mirosław 1963 Kamieniec
239 Szulc Szymon 1972 Kamionki
643 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
263 Zaporowski Krzysztof 1975 Kancelaria Prawna J&N Team
264 Jarzyński Jan 1984 Kancelaria Prawna J&N Team
1066 Niemczewski Rafał Antek Julian 1978 Katarzynki
241 Nadobnik Zuzanna 1997 Kaźmierz
773 Przybył Władysław 1962 KB Aktywni Środa Wielkopolska
128 Kozłowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
1075 Przybył Tomasz 1988 KB DęBIEC
1010 Opałka Jan 1950 KB im.P.Sękowskiego
1106 Karkowski Mieczysław 1978 KB Intrex Poznań
1050 Szalaty Andrzej 1975 KB Kosynier Września
1266 Czerniak Elżbieta 1954 KB Kosynier Września
1267 Czerniak Henryk 1948 KB Kosynier Września
477 Olbryś Stanisław Adam 1967 KB Legionowo
158 Rybarski Rafał 1970 KB Leroy Merlin Polska
1153 Palej Elżbieta 1953 KB Lew Legnica
770 Graba Eugeniusz 1953 KB MANIAC
143 Bijas Piotr 1975 KB MANIAC POZNAŃ
718 Żółtkiewicz Natalia 1993 KB Maniac Poznań
746 Królikowski Edward 1970 KB Maniac Poznań
419 Kolebuk Tadeusz 1951 KB MARATON TUREK
752 Romanowicz Karolina 1989 KB Pilnujemy tyłów
753 Dąbrowski Julian 1987 KB Pilnujemy tyłów
571 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły
575 Pachla Jacek 1971 KB Szamotuły
594 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
1122 Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań
986 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań; KU AZS UE Poznań
1056 Fedorowicz Jacek 1970 KB Vamos Amigos Wrocław
257 Warzych Magdalena 1977 KB Wartko
698 Żurowski Maciej 1972 Kb Wartko
193 Masewicz Grzegorz 1980 KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski
1255 Pajor Krzysztof 1978 KB-SPOKO
225 Adamczyk Małgorzata 1973 KĘSY TEAM
305 Śmichurski Przemysław 1969 Kęsy Team
332 Golda Wojtkowiak Katarzyna 1982 kęsy team
333 Wojtkowiak Radosław 1981 kęsy team
579 Wojciechowski Paweł 1977 Kęsy Team
1181 Chmiel Grzegorz 1970 kgb kożuchów
287 Woźniak Adam 1983 Kibole w biegu
149 Jasiński Łukasz 1991 Kicin
382 Marcinkowski Andrzej 1972 Kicin
616 Szantyr-Biedrzycka Anna 1967 Kicin
710 Jasiński Hubert 1987 Kicin
860 Polcyn Krzysztof 1982 Kiszkowo
1157 Chelmikowski Damian 1991 kiszkowo
984 Kantorski Filip 1981 KLAS
150 Błaszczyk Jakub 1982 KLAS Szpot
180 Bernacik Jacek 1973 KLAS Szpot
538 Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
820 Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz
858 Szwierz Piotr 1967 KLAS Szpot Swarzędz
1051 Helak Rafał 1976 KLAS SZPOT SWARZĘDZ
1135 Sosna Rafał 1972 KLAS Szpot Swarzędz
1243 Ratajczak Piotr 1978 KLAS Szpot Swarzędz
1208 Don Robert 1974 KLASSZPOT
125 Foltyński Marcin 1977 KLASzpot
614 Dominiak Jarosław 1985 KLASzpot Swarzędz
740 Walewska Klaudia 1978 KLASzpot Swarzędz/WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
132 Sołtysiak Jacek 1996 Kleszczewo
892 Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo
221 Lisiak Dariusz 1973 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
222 Lamch Marcin 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
223 Gałęski Damian 1980 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
968 Tomaszewski Adrian 1989 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
1063 Pawłowski Marek 1964 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
757 Kruś Maciej 1978 Klub Jankowo Młyn
884 Kaczmarek Tomasz 1979 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo
596 Krymarys Owidiusz 1980 Klub piwowarów kaliskich
1143 Kleist Tomek 1971 Kłodawa
1246 Chwirot Kazimierz 1971 KM Lwówek Wlkp.
102 Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 kobetybiegaja.pl
793 Cyrson Agata 1974 kobiety biegają
830 Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają
835 Nowosielska Marta 1984 Kobiety Biegają
242 Najs Magdalena 1989 Kobiety Biegają
467 Wojciechowska Helena 1982 Kobiety Górą
500 Apanowicz Katarzyna 1988 kobietybiegaja.pl
165 Koczorowska Sławomira 1965 Kobylnica
1048 Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica
1216 Kubacka Anna 1982 Kobylnica
1226 Musielska Anna 1979 kobylnica
1249 Gąska Michał 1984 Kobylnica
1138 Mańkowski Przemysław 1983 KOCIAŁKOWA GÓRKA
964 Kosmaczewski Irek 1977 kodruk.net
1117 Wargacka Katarzyna 1979 Komorniki
511 Szafran Krzysztof 1981 Komorniki
834 Kozłowski Rafał 1977 Konin
471 piechowiak pawel 1971 koscian
323 Larweczka Dariusz 1968 Koscian Team
626 Strzelczyk Marlena 1989 Kostrzyn
629 Wesołowski Michał 1989 Kostrzyn
694 Kamiński Bronisław 1966 Kostrzyn
901 Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn
907 Nowak Robert 1973 Kostrzyn
950 Gawaecki Bartosz 1983 Kostrzyn
976 Tomczak Hubert 1992 Kostrzyn
1047 Stanicki Adam 1975 KOSTRZYN WLKP.
628 Nędza Rafał 1973 Kościan
704 Grześko Dariusz 1982 Kościan
168 Stachowiak Marta 1988 Kościan team
190 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
191 Kaczmarek Mirosław 1970 KOŚCIAN TEAM
314 Kaczmarek Sławomir 1969 Kościan Team
322 Schwarz Michał 1982 Kościan Team
488 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan Team
492 Frączek Marcin 1998 KOŚCIAN TEAM
493 Dubska Paulina 1988 KOŚCIAN TEAM
494 Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM
496 Szczerbal Adam 1961 KOŚCIAN TEAM
497 Hertmanowski Tomasz 1970 KOŚCIAN TEAM
510 Grząślewicz Beata 1963 Kościan Team
517 Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team
522 Kaczmarek Przemysław 1970 KOŚCIAN TEAM
570 Sarbinowska Anna 1980 Kościan Team
719 Hertmanowski Krzysztof 1972 KOŚCIAN TEAM
1200 Hildebrandt Tomasz 1982 KOŚCIAN TEAM
348 Woroch Przemysław 1980 Koziegłowy
120 Drwęska-Michalska Julia 1988 Koziegłowy
675 Łuczak Katarzyna 1980 Kórnik
828 Kuźma Jakub 1989 Kórnik
402 Gromadziński Andrzej 1973 KPP Gniezno
512 Krajewska-Nadolna Anna 1978 Krosno
949 Korzeniewski Jakub 1977 Krosno
1162 Jasiak Przemysław 1991 Krosno
399 Górka Dariusz 1985 Kruszewnia
258 Wawrzaszek Paweł 1969 Krysiewicz
1191 Cieczka Piotr 1980 Krzesiny Team
1000 Haupa Maciej 1979 KS Debiut Wieleń
618 Krzak Marek 1988 KS GEPARD KĘPNO
339 Obal Marcin 1982 KS KROTOSZ KROTOSZYN
601 Marek Artur 1973 KS KROTOSZ Krotoszyn
1199 Marciniak Jarosław 1976 KS KROTOSZ KROTOSZYN
520 Majłowska Irena 1953 KS.TEAM. Baryła
521 Majłowski Aleksander 1950 KS.TEAM.Baryła
1171 Nogaj Natalia 1979 KSHades
504 Trąbka Damian 1974 KURZA GÓRA
631 Mieszkowski Przemysław 1963 L&P Sprint-Trans Przemyslaw Mieszkowski
1098 Kowalski Karol 1990 Lapin Yliopisto
1219 Latanowicz Bernard 1984 Latech Bernard Latanowicz
1259 Kruszona Zbigniew 1976 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej
1099 Garstka Witold 1976 Lepszy Swarzędz
355 Misiorny Radosław 1990 Leszno
807 Mikołajewska-Bomba Lidia 1980 Lex est quod notamus
1028 Malak Damian 1991 Licheń Stary
487 Wojciechowski Jakub 1985 LION GROUP
1038 Talikadze Dawid 1985 LKS SANA Kościan
1241 Grajcar Łukasz 1983 Loft Fitness Team Extreme
1242 Grajcar Magdalena 1986 Loft Fitness Team Extreme
243 Rukszto Waldemar 1983 Lorenz Team
1273 Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń
220 Galasiński Arkadiusz 1982 Luboń
232 Nater Urszula 1950 Luboń
412 Podbylska Magdalena 1976 Luboń
414 Nater Urszula 1950 Luboń
563 Napierała Paweł 1984 Luboń
599 Korczakowski Sławomir 1974 Luboń
702 Szumiłowski Przemysław 1975 Luboń
714 Ptak Jarosław 1973 Luboń
779 Walczak Krzysztof 1988 Luboń
941 Kozłowski Dariusz 1968 Luboń
946 Krawczyk Robert 1969 Luboń
593 Lewandowski Andrzej 1974 Luboński Klub Biegacza
853 Gil Michał 1997 Luboński Klub Biegacza
452 Popiołkiewicz Łukasz 1989 Łęki Wielkie
442 Wódkiewicz Maciej 1971 Maciejówka BIEGA
817 Malinowski Jakub 1984 Maliniaki biegają
821 Dzierzkowska Aleksandra 1962 Malta Poznań
822 Kandulski Andrzej 1953 Malta Poznań
819 Baranowski Jarosław 1955 Malta Poznań
823 Kinastowski Piotr 1944 Malta Poznań
824 Sobczak Janusz 1960 Malta Poznań
975 Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań
825 Wysocki Marcin 1978 Malta Poznań/KLAS SZPOT
536 Kapitańczyk Marian 1955 Malta-Poznań
415 Wiśniewska Kalina 1984 Mamy biegamy
114 Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy
160 Woźniak Tomasz 1980 Mamy-Biegamy
189 Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy
862 Świątek-Twardowska Monika 1978 Mamy-Biegamy
1036 Kocialkowski Andre 1957 manchester
295 Wasielewski Sebastian 1971 MANDELA ŁAJT PAŁER TIM
465 Balcerzak Agnieszka 1976 MARATOŃCZYK POZNAŃ
945 Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań
849 Grabarczyk Monika 1981 Markowi Biegacze
691 Witkowski Mariusz 1981 Mawi Gniezno
605 Szymański Michał 1955 MaxAdam
726 Łuc Jan 1954 Mercedes -Benz-STS
577 Wojnowski Leonard 1960 Metal-Studio
214 Ryczak Tomasz 1985 Michałek & Marta Team
948 Szofer Łukasz 1978 Międzychód
1177 Mucha Jerzy 1959 Międzyrzecz
338 Skrzypczak Hanna 1967 Miłosław Fortuna Team
960 Wiliński Mariusz 1983 MISIO&BORYS
734 Ciołkiewicz Maciej 1979 Mitsubishi After Hours
365 Bieniara Tomasz 1972 MJDOP
620 Osmólski Robert 1968 MJDOP
663 Jakrzewski Krzysztof 1973 MJDOP
760 Rusinek Robert 1976 MJDOP
796 Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP
1018 Nowak Krzysztof 1973 MJDOP
764 Abucewicz Waldemar 1959 MKS Władysławowo
1244 Lis Katarzyna 1979 Mokronos Dolny
1186 Skrzypek Piotr 1979 Mornel.com
658 Grzesik Łukasz 1981 Mosina
840 Jądrzyk Piotr 1979 Mosina
1045 Gucenowicz Kacper 1999 Mosina
140 Załuski Piotr 1973 Mosina Biega
638 Madajewski Krzysztof 1982 mosina biega
1139 Rosół Anna 1969 Mosina biega/Adrenalina fitness team
851 Paluczek Zbyszko 1979 Motointegrator Running Team
889 Szajek Bogdan 1953 MSICS Poznań
953 Filipiak Marcin 1984 MUAY Running Team
428 Sobótka Damian 1988 Murowana Goślina
818 Łopińska Joanna 1996 Murowana Goślina
608 Hurysz Dariusz 1964 n/z
1168 Krupiński Andrzej 1965 Nakielski KB
680 Wegner Marcin 1980 Nakło nad Notecią
364 Gorzejewski Szymon 1985 Naramowice Biegają
982 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
1134 Harkiewicz Wiola 1987 Naramowice Biegają
1133 Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają
456 Siberna Marcin 1976 Nekielka
806 Czyżewski Paweł 1991 Nekla
810 Młodzik Monika 1991 Nekla
1080 Jóźwiak Mariusz 1967 Nekla
453 Sterczewski Wojciech 1949 New Qrde Balance
378 Roszak-Surków Sylwia 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
379 Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
703 Jaśniewicz Wojciech 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
711 Białas Aldona 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
1254 Przysiek Rafał 1981 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
827 Jarysz Hanna 1957 Niezrzeszona
152 Fidecki Wiesław 1944 NIEZRZESZONY
226 Ciemniak Rafał 1964 niezrzeszony
435 Ancuta Wojciech 1967 niezrzeszony
447 Konikowski Pweł 1948 Niezrzeszony
509 Wierzbowski Marek 1962 niezrzeszony
648 Lisewski Piotr 1963 niezrzeszony
706 Dudek Andrzej 1961 niezrzeszony
730 Kowalski Jarosław 1980 Niezrzeszony
754 Razik Tadeusz 1952 niezrzeszony
843 Mizerski Andrzej 1953 niezrzeszony
1132 Lenartowicz Zbigniew 1942 Niezrzeszony
1150 Zielonka Bogusław 1972 Night Runner Września
101 Sobiech Karol 1982 Night Runners
107 Sobiech Natalia 1987 Night Runners
420 Haremza Kinga 1973 Night Runners
518 Siołek Michał 1984 Night Runners
717 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
735 Kosmecki Robert 1966 night runners
738 Marciniak - Henc Aneta 1974 Night Runners
869 Skórnicki Leszek 1971 Night Runners
1058 Czerwińska Agnieszka 1982 Night Runners
1061 Kolski Jacek 1978 Night Runners
1077 Janiga Barbara 1984 Night Runners
351 Woźniak Łukasz 1981 Night Runners
1275 Walczak Krzysztof 1977 Night Runners
299 Kaźmierczak-Pućka Monika 1977 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
169 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznań
460 Budkiewicz Adrian 1979 Night Runners Poznań
550 Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań
924 Tonder Sławek 1966 Night Runners Poznań
199 Izydorek Wojciech 1983 night runners września
583 Błaszak Monika 1982 Night Runners Września
590 Tobolska Izabella 1997 Night Runners Września
927 Długosz Marcin 1985 Night Runners Września
1012 Popławski Tomasz 1982 Nightruners
409 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
528 Marciniak Janusz 1952 NKB \"Chyży\"
134 Ubysz Jarosław 1971 Nochowo
800 Szymaniak Michał 1993 o co biega
290 Żerko Marcin 1980 Oborniki
533 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
744 Stawicki Adam 1966 Oborniki
1174 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
1250 Prajs Bartosz 1979 Oborniki
539 Mańkowski Andrzej 1965 Oborniki wlkp
491 Stasiak Adrian 1988 Obrzycko
553 Ochowiak Kazik 1974 okoń
368 Każmierczak Marcin 1976 Old School Hooligans
376 Pempera Dominik 1987 Olsen Team
1021 Usowski Andrzej 1984 On-sight
787 Molata Olgierd 1972 OPalenica
1164 Śmigielska Agniszka 1981 Orchowo
829 Zbierski Damian 1991 Orzechowo
470 Ostajewski Tomasz 1975 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
474 Chełkowski Tomasz 1964 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
473 Chełkowski Bartek 1989 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU
1068 Szott Adrian 1990 OSP Zbąszyń
664 Kleczewski Piotr 1974 Ostrów Wielkopolski
971 Kalmarczyk Piotr 1978 Ostrów Wielkopolski
433 Rogaliński Marcin 1978 Owińska
552 Marzantowicz Karol 1991 Paczkowo
604 Jędraszyk Klaudia 1995 Paczkowo
811 Małecki Piotr 1979 Paczkowo
1020 Koszarek Mateusz 1995 Paczkowo
653 Bednarek Marcin 1985 Pajęczno
393 Kawa Robert 1973 PAKAKAWY
349 Stęclik Przemysław 1979 Pakieciarze Team
233 Kolenda Mateusz 1985 Palędzie
407 Lembicz Dariusz 1986 Palędzie
278 Pawlak Milena 1987 Pamiątkowo
872 Lasek Mikołaj 1985 PAN WUEFISTA
187 Gaszczyński Roman 1946 Park-Run Poznań
501 Henschke Adam 1983 ParkKomorniki
154 Koroński Tadeusz 1970 Parkrun Poznań
580 Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań
606 Cyraniak Urszula 1971 Parkrun Poznań
1228 Tomaszewski Grzegorz 1978 parkrun Poznań
1276 Rosiński Przemysław 1975 Parkrun Poznań
1239 Polaczek Robert 1973 parkrun Poznań/Szymonspeed Crew
646 Walkowiak Marek 1973 Pecna Biega
1202 Załuski Dominik 1998 Pecna Biega
917 Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo
904 Wenclewski Łukasz 1977 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
1257 Czerniak Agnieszka 1976 Piątkowo na Biegowo Poznań
642 Barabasz Weronika 1995 Piła
1131 Szukała Wiesław 1966 PIWNA STOPA
934 Rębiasz Wojciech 1960 Pleszew
336 Siwecki Łukasz 1977 Plewiska
600 Szwabig Marcin 1978 Plewiska
940 Gruszka Anna 1974 PLEWISKA
1263 Sznura Tobiasz 1978 Plewiska
105 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
209 Gierasińska Dagmara 1997 Pobiedziska
530 Grześkowiak Aleksandra 1994 Pobiedziska
551 Kaźmierczak Karolina 1981 Pobiedziska
624 Jóźwiak Piotr 1969 Pobiedziska
612 Kosmaczewska Małgorzata 1968 Pobiedziska Letnisko
181 Nowaczyk Piotr 1977 Polonia Środa
985 Konieczny Adam 1992 Polonia środa
1218 Kasprzak Maciej 1989 Polonia Środa
267 Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wielkopolska
1165 Gliński Jarosław 1966 Polska Biega
685 Stryjski Szymon 1976 Polski Dom Rolniczy
747 Błoch Krystian 1994 Porucznik Borewicz
910 Macki Tomasz 1974 Potasze
930 Silska Sylwia 1972 Potasze
197 Kłosiński Jarosław 1961 Poznan
251 Biczyc Kazimierz 1949 poznan
269 Laskowska Justyna 1975 Poznan
374 Krajewski Damian 1984 Poznan
377 Gawlik Przemysław 1981 Poznan
457 Dutkiewicz Grzegorz 1964 Poznan
489 Sworek Dawid 1988 poznan
490 Crow Duncan 1963 Poznan
532 Golovatiuk Sergii 1981 Poznan
597 Ogórkiewicz Maciej 1976 poznan
724 Mikulska Edyta 1980 poznan
780 Haise Sebastian 1975 Poznan
1025 Boryczka Paweł 1986 Poznan
206 Górny Piotr 1981 Poznan-Szczepankowo
106 Frankowski Łukasz 1982 Poznań
121 Nitka-Grzegorczyk Joanna 1980 Poznań
122 Grzegorczyk Marcin 1974 Poznań
123 Wiśniewski Arkadiusz 1970 Poznań
124 Trampnau Thomas 1967 Poznań
129 Kansy Grzegorz 1950 Poznań
138 Kurczewski Andrzej 1974 Poznań
147 Grajzer Mirosław 1956 Poznań
157 Siennicki Mikołaj 1974 Poznań
159 Urbańska Anna 1983 Poznań
170 Frąckowiak Justyna 1983 Poznań
192 Zawadzki Józef 1949 Poznań
194 Lusiak Anna 1983 Poznań
210 Lehnhardt Wiesław 1970 Poznań
230 Mielcarek Anna 1983 Poznań
244 Bzdręga Małgorzata 1989 Poznań
247 Koralewski Krzysztof 1986 Poznań
249 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
252 Leporowska Anetta 1978 POZNAŃ
253 Ogińska Małgorzata 1981 Poznań
254 Zdanowski Marian 1956 Poznań
260 Ligęza Piotr 1974 Poznań
277 Laskowski Paweł 1972 Poznań
280 Winkel Alina 1984 POZNAŃ
285 Nowakowski Ryszard 1976 Poznań
291 Karolak Grzegorz 1968 Poznań
292 Maciejewski Piotr 1976 Poznań
293 Dachtera - Janiuk Dobrawa 1983 Poznań
300 Ciebielski Wojciech 1987 Poznań
301 Szczurek Artur 1973 Poznań
310 Piotrowski Michał 1988 Poznań
318 Urbańska Anna 1989 Poznań
319 Bagińska Paula 1991 Poznań
324 Tyliński Krzysztof 1973 poznań
325 Kosiński Maciej 1993 Poznań
327 Pieszała Maciej 1987 Poznań
329 Sobiak Jarosław 1979 Poznań
334 Płatek Anetta 1991 Poznań
344 Szymański Janusz 1951 POZNAŃ
357 Głowacki Paweł 1966 Poznań
359 Nowicka Ewa 1970 Poznań
362 Kuchta Piotr 1982 Poznań
373 Miller Małgorzata 1982 Poznań
375 Michalak Filip 1984 Poznań
391 Mieloszyk Wojtek 1983 Poznań
403 Stuczyński Marek 1950 Poznań
413 Marach Łukasz 1978 Poznań
418 Siwczak Jakub 1989 Poznań
426 Wojtkowiak Ada 1996 Poznań
429 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
432 Krakus Dariusz 1984 Poznań
438 Wiktorowski Fabian 1976 Poznań
445 Pohland Wojciech 1966 Poznań
446 Kuliński Czesław 1938 Poznań
450 Siepielski Łukasz 1983 Poznań
451 Woźniczak Artur 1987 Poznań
458 Głowacki Jerzy 1951 Poznań
461 Feliksiak Sławomir 1968 Poznań
462 Szczurek Anna 1977 Poznań
472 Chraplewska Karolina 1981 Poznań
478 Skoczylas Marta 1976 Poznań
480 Marek Krzysztof 1985 Poznań
481 Rypiński Tomasz 1982 Poznań
482 Piazdecka Anna 1970 Poznań
483 Szymkowski Aleksander 1979 Poznań
486 Awgul Kamila 1994 Poznań
505 Gorzkowski Szymon 1991 Poznań
515 Podobiński Marek 1970 Poznań
527 Krieger Anna 1974 Poznań
540 Przybylski Krystian 1981 Poznań
541 Kurzawski Jakub 1992 Poznań
542 Bieleń Agnieszka 1986 POZNAŃ
559 Taczała Bartosz 1974 Poznań
568 Paul Przemysław 1967 Poznań
574 Rezlewicz Karol 1985 Poznań
576 Marek Piotr 1994 Poznań
581 Duszyński Damian 1988 Poznań
589 Cieszyński Piotr 1972 Poznań
602 Słuja Jarosław 1962 Poznań
607 Orchowska Zuzanna 1992 Poznań
610 Zydorczak Iwona 1984 POZNAŃ
615 Janicki Wojciech 1984 Poznań
617 Kubiś Karol 1975 Poznań
621 Sas Jacek 1985 Poznań
630 Kupczyński Igor 1987 Poznań
655 Jędraszczyk Marcin 1983 Poznań
662 Rozynek Małgorzata 1978 Poznań
670 Jędrzejczak Leszek 1959 Poznań
672 Śmigaj Bartłomiej 1978 Poznań
676 Gorczakowski Przemysław 1988 Poznań
678 Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
677 Smarzyńska Dominika 1992 Poznań
679 Krupa Waldemar 1957 Poznań
689 Wujewski Michał 1992 Poznań
692 Dębiec Michał 1984 Poznań
697 Bednarczyk Paweł 1988 Poznań
701 Sołtysik Sonia 1981 Poznań
705 Lick Marek 1976 Poznań
707 Dębska-Zeńczak Agnieszka 1984 Poznań
715 Jura Joanna 1989 Poznań
716 Szpakowski Marcin 1982 Poznań
720 Szymański Michał 1986 Poznań
737 Hałupka Magdalena 1986 poznań
743 Majchrzak Tomasz 1993 Poznań
745 Kłos Andrzej 1983 Poznań
748 Kuzak Bożena 1983 Poznań
755 Antczak Robert 1962 Poznań
756 Gembicka Natalia 1984 Poznań
759 Karwat Karol 1984 Poznań
761 Szymański Dariusz 1974 Poznań
767 Liczbański Piotr 1980 Poznań
781 Skrzypczak Krzysztof 1982 Poznań
771 Gwóźdź Wojciech 1989 Poznań
772 Cicha Agata 1990 Poznań
774 Jaskóła Jarosław 1984 Poznań
784 Koliński Marcin 1994 Poznań
788 Tadyszak Piotr 1973 Poznań
805 Król Grzegorz 1969 poznań
832 Hojny Tomasz 1979 Poznań
813 Granat Bartosz 1988 Poznań
833 Piotrowski Robert 1976 Poznań
838 Rudziewicz Sławomir 1980 Poznań
839 Mazurczak Łukasz 1980 Poznań
841 Starczewska Patrycja 1987 Poznań
846 Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
848 Kubanek Maciej 1957 Poznań
856 Wasiak Sławomir 1990 Poznań
857 Wasielewski Tomasz 1978 Poznań
861 Staszak Agata 1992 Poznań
863 Statek Mateusz 1992 Poznań
867 Lipińska Jagoda 1984 Poznań
878 Bajerlein Jarosław 1980 POZNAŃ
888 Sibila Tomasz 1978 Poznań
902 Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Poznań
911 Schaefer Tomek 1975 Poznań
915 Król Ewa 1988 Poznań
920 Gramala Maciej 1981 Poznań
926 Fojud Piotr 1970 Poznań
928 Romantowska Anna 1985 Poznań
935 Dobosz Leszek 1981 Poznań
936 Ratajczak Paweł 1985 Poznań
947 Nowaczyk Piotr 1981 Poznań
952 Miller Michał 1986 Poznań
957 Michalak Michał 1965 Poznań
974 Poszwiński Artur 1962 Poznań
963 Pawlak Grzegorz 1965 Poznań
965 Kumkowska Natalia 1989 Poznań
972 Grzelak Karol 1985 Poznań
973 Jaskulski Marcin 1983 Poznań
987 Kowalska Maria 1996 Poznań
988 Cichy Jacek 1963 Poznań
989 Wincenty - Cicha Grażyna 1963 Poznań
993 Kapela Basia 1988 Poznań
1001 Szymkiewicz Rafał 1995 Poznań
1003 Cwalina Dariusz 1980 Poznań
1011 Skrabania Remigiusz 1979 Poznań
1015 Szafrański Marcin 1998 Poznań
1016 Bartkowiak Jakub 1981 Poznań
1026 Walkowiak Maciej 1974 Poznań
1037 Wisła Piotr 1981 Poznań
1042 Baranowski Filip 1976 Poznań
1043 Michnikowski Maciej 1978 Poznań
1049 Bilon Justyna 1989 Poznań
167 Majewski Maciej 1966 POZNAŃ
1065 Brauze Damian 1955 Poznań
1078 Stoiński Karol 1970 Poznań
1081 Horowski Bartosz 1977 Poznań
1088 Domański Krystian 1992 Poznań
1097 Lewandowski Norbert 1976 Poznań
1104 Guzik Przemyslaw 1969 Poznań
1105 Abramowska-Guzik Alina 1967 Poznań
1108 Cichy Krzysztaf 1970 Poznań
1109 Miszta Sławomir 1960 Poznań
1114 Dzhula Andrii 1984 Poznań
1113 Pawłowska Dorota 1978 Poznań
1116 Zaród Mariusz 1983 Poznań
1123 Głubisz Bartosz 1988 Poznań
1124 Stęsik Konrad 1995 Poznań
1127 Stachowski Tomasz 1984 Poznań
217 Sobczak Tomasz 1976 Poznań
1136 Brożek Marcin 1982 Poznań
1137 Madoń Rafał 1989 Poznań
1140 Puchalski Tomasz 1983 Poznań
1146 Gałęzowski Wiktor 1984 Poznań
1147 Nowinowski Przemysław 1983 Poznań
408 Kulesza Katarzyna 1972 Poznań
1167 Piotrowski Leszek 1973 Poznań
1183 Kaczmarek Mariusz 1963 Poznań
1188 Ostrowicki Piotr 1971 Poznań
1190 Dobrodziej Damian 1984 Poznań
1236 Mieczyński Robert 1969 poznań
1194 Baszko Artur 1965 Poznań
1195 Baszko Alina 1965 Poznań
1196 Wódkowski Łukasz 1981 Poznań
1204 Konopiński Piotr 1978 Poznań
1212 Flejszman Marek 1972 Poznań
1213 Wegner Stachu 1983 Poznań
1220 Nowicki Jacek 1963 Poznań
1223 Stemplewski Rafał 1974 Poznań
1245 Wieczorek Robert 1973 Poznań
1247 Ławicki Marcin 1979 Poznań
1251 Cieslak Gosia 1984 Poznań
1256 Sielecki Szymon 1976 Poznań
1277 Schneider Krzysztof 1982 Poznań
769 Geisler Marek 1959 Poznań Airport Team
1258 Pierzchlewicz Miłosz 1984 Północniaki Poznaniaki
591 Sobecki Sebastian 1976 PRO366
1270 Starszak Beata 1975 PRO366
1101 Pałucka Marta 1989 Projekt Triathlon/Fitness24Seven
255 Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica
479 Rowiński Tomasz 1976 Promnice
1189 Boronski Przemyslaw 1972 Promnice
1111 Cieślik Agnieszka 1978 Przeźmierowo
141 Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team
1126 Cichocki Robert 1974 PSARSKIE
1085 Cichy Dariusz 1989 Psarskie też biega
1093 Rackowiak Kamil 1989 Psarskie Też Biega
799 Kowalczuk Tomasz 1978 PSP Żary
347 MÜller Andrzej 1958 Puszczykowo
625 Akuszewska Agata 1965 Puszczykowo
369 Kondej Mikołaj 1988 PwC
873 Jachnik Łukasz 1980 Pysząca
1054 Wojtkowiak Bogusława 1977 Pysząca
1237 Gawęcka Paulina 1975 PZU Sport Team
595 Miga Błażej 1977 Qszczynskie Qny
598 Wiejak Radosław 1978 Qszczynskie Qny
586 Rudzki Jan 1977 QUAY POZNAŃ
855 Koprucki Tomek 1986 RAEDA Logistics
544 Zowczak Dorota 1993 Rawa Team
1110 Machura Robert 1979 RED FITNESS / #RTM RED FITNESS Team
880 Piasecki Grzegorz 1975 REHAU TEAM
421 Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
721 Sznek Artur 1972 RK Athletics/CityZen Poznań
1057 Pawłowski Ariel 1991 RKM Siekiera Piła
537 Kijak Agnieszka 1987 Robakowo
1233 Organiściak Piotr 1963 Rogalinek
153 Witkowska Joanna 1989 Rogoziński Klub Biegacza
913 Maciejewski Bartłomiej 1982 Rogoziński klub biegacza
1280 Czarnecki Adrian 1983 Rogoziński klub biegacza
802 Gomulec Grzegorz 1973 ROGOŹNO
958 Kaźmierczak Witold 1986 Rogoźno
136 Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza
213 Mendel Bartosz 1973 Rokietnica
353 Koperska Katarzyna 1982 Rokietnica
405 Galminaite Viktorija 1988 Rokietnica
731 Pajak Marcin 1977 Rokietnica
262 Stachowiak Danuta 1974 Rokietnica Biega
276 Malewicz-Pełczyńska Alicja 1972 Rokietnica Biega
354 Brudnicki Mikołaj 1983 Rokietnica Biega
859 Kucharski Przemysław 1983 Rokietnica Biega
174 Podlecki Wojciech 1983 Rokietnica Biega
1032 Stachowiak Arkadiusz 1980 Roz(BIEG)ane Białe Tygrysy Jarocin
1264 Płócieniczak Łukasz 1988 RuffRunners
1024 Newski Dariusz 1972 Run Team Gołańcz
592 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
506 Majchrzak Monika 1972 run-log.com
565 Wojciechowska Svetlana 1990 Runguru
1060 Łakomiak Artur 1980 runners power
115 Eleganczyk Bartosz 1982 Ryanair Flying Team
865 Derda Piotr 1984 Rychwał
794 Sobolewski Szymon 1987 SADYŚCI
1271 Wyrwał - Soliwoda Katarzyna 1978 Saint-Gobain Squad
1169 Majzlik Piotr 1982 SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO
1170 Zatorski Dariusz 1970 SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO
656 Janowski Janusz 1983 Sam biegam
657 Dymiter Lucyna 1987 sama biega
163 Homa Marek 1965 Samodzielna jednostka biegająca
1040 Grzelczak Damian 1985 SAMOLEWSKI
650 Jóźwiak Marta 1988 SARBINOWO
116 Patej Dawid 1983 SDS
992 Walaszczyk Anna 1994 SDS
392 Marcinkiewicz Łukasz 1989 Shunter Team
110 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
406 Walczak Piotr 1976 Siekierki Wielkie
852 Bochyńska Magdalena 1978 Siekierki Wielkie
891 Stolarek Michał 1982 Siekierki Wielkie
1115 Kalinowski Przemysław 1969 Siekierki Wielkie
1235 Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
177 Fic Daniel 1978 SIL33
178 Kruk Marek 1977 SIL33
311 Wesołowski Paweł 1984 Siła i Czosnek
795 Nowak Jakub 1987 Siła i Czosnek
1230 Bernat Robert 1977 Skis team
942 Gąsecki Jarosław 1975 Skoki
1013 Belka Przemysław 1980 Skoki
837 Pawlak Maciej 1980 Skórzewo
1052 Czubak Wawrzyniec 1974 Słoń
1053 Kurkowska Dominika 1979 Słoń
1079 Oszmałek Agata 1986 snufkinbiega.wordpress.com
1159 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
526 Ludwikowska Marta 1992 Speed Feet'16
155 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
1083 Lenkowski Adam 1989 Sroda Wlkp.
1084 Lenkowski Jacek 1965 Sroda Wlkp.
1120 Sniegocki Paweł 1978 Stado Pędzących Ślimaków/WUEF CLUB DECATHLON
384 Pawlak Danuta 1978 Stare Miasto
765 Zieliński Szymon 1974 Stare Oborzyska
671 Starzyński Tomasz 1980 Stargard
503 Trąbka Joanna 1976 STARY LUBOSZ
524 Matuszak-Jastak Patrycja 1987 Starzyści
525 Jastak Łukasz 1984 Starzyści
1175 Nowaczyk Patryk 1991 Stęszew
866 Bednarczyk Zbigniew 1958 STR Poznań
139 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
1198 Jazikowski Paweł 1972 Strzeszyn Gojawiczyńskiej
316 Iwaszczuk Krystyna 1986 Success in English Krystyna Iwaszczuk
175 Klupś Mieczysław 1959 Suchy Las
343 Myszkowska Kamila 1977 Swarzedz
381 Przybysz Bartosz 1990 Swarzedz
751 Łojko Tomasz 1972 Swarzedz
996 Wejman Beata 1977 swarzedz
113 Kęsy Dariusz 1983 Swarzędz
131 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
133 Michalski Michał 1985 Swarzędz
148 Wróbel Łukasz 1982 Swarzędz
151 Barczak Mariusz 1975 SWARZĘDZ
164 Pluciński Radosław 1989 Swarzędz
171 Plewa Łukasz 1978 Swarzędz
195 Osiewicz Przemysław 1979 Swarzędz
202 Malicki Czesław 1958 Swarzędz
250 Zaborny Piotr 1984 Swarzędz
265 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
274 Szydłowski Leonard 1951 Swarzędz
275 Szydłowski Grzegorz 1958 Swarzędz
289 Lizik Maciej 1982 Swarzędz
309 Domazer-Rosa Edyta 1984 Swarzędz
330 Stelmach Tomasz 1973 Swarzędz
360 Wiśniewski Jerzy 1967 Swarzędz
361 Grajek Piotr 1977 SWARZĘDZ
370 Grajek Joanna 1977 SWARZĘDZ
387 Maciejak Krystian 1978 Swarzędz
404 Langner Karol 1971 Swarzędz
424 Toboła Beata 1980 Swarzędz
430 Stańczyk Joanna 1977 swarzędz
440 Grabowski Michał 1986 Swarzędz
466 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
502 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
558 Mucha Rita 1980 Swarzędz
567 Oleś Marcin 1982 Swarzędz
632 Wronka Małgorzata 1969 Swarzędz
708 Śliwińska Weronika 1997 Swarzędz
725 Kowalczyk Małgorzata 1978 Swarzędz
741 Prosianowski Adam 1974 Swarzędz
742 Kłak Ewa 1979 Swarzędz
782 Nowak Grzegorz 1969 Swarzędz
789 Kacprzycka Beata 1989 Swarzędz
792 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
804 Przybylak Dorota 1993 Swarzędz
812 Cichocka Kamila 1974 Swarzędz
815 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
831 Trojanek Adam 1975 Swarzędz
842 Szudobaj Agnieszka 1989 Swarzędz
845 Michalak Piotr 1966 Swarzędz
850 Nawrocki Krzysztof 1980 SWARZĘDZ
871 Błażej Mateusz 1983 swarzędz
879 Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz
903 Bełdzikowski Tomasz 1967 Swarzędz
938 Mądry Wojciech 1988 Swarzędz
939 Lembowicz Grzegorz 1976 Swarzędz
967 Borucka Daria 1987 Swarzędz
997 Mejziński Michał 1987 Swarzędz
1027 Cieśliński Tadeusz 1960 Swarzędz
1041 Rogowski Paweł 1994 Swarzędz
1055 Ratajczak Marek 1975 Swarzędz
1092 Kujawski Michał 1990 Swarzędz
1119 Ratajszczak Sylwia 1982 Swarzędz
1125 Nowakowski Tomasz 1979 Swarzędz
1130 Strzemecki Paweł 1976 SWARZĘDZ
1145 Cieśliński Telesfor 1955 Swarzędz
1151 Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
1176 Mucha Malwina 1989 Swarzędz
1178 Bury Tomasz 1985 Swarzędz
1179 Wiśniewski Łukasz 1977 Swarzędz
1180 Wiśniewska Katarzyna 1977 Swarzędz
1214 Andrzejczak Marek 1980 Swarzędz
1229 Kubiak Mirosław 1962 swarzędz
1252 Ledzion Grażyna 1965 Swarzędz
1215 Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły
312 Andrzejczak Łukasz 1982 Szczecin
468 Daciuk Damian 1992 Szczecin
766 Włodarczak Paweł 1962 SZCZECIN
921 Linkiewicz-Manna Eliza 1982 Szczecin
922 Manna Przemysław 1974 Szczecin
914 Sobczak Marek 1973 Szczytniki
366 Kardach Marcin 1988 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SWARZĘDZU
363 Ewertowska Agnieszka 1973 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SWARZĘDZU
1262 Rychtanek Janusz 1973 Szlachcin TEAM
111 Szpot Ireneusz 1961 Szpot
313 Urbańczyk Zdzisław 1957 SZS "WIELKOPOLSKA"
562 Kopaczewska Irena 1985 Szybka i Wściekła
1062 Kapela Marcin 1980 Szymkowiak Team
498 Kupka Zbigniew 1962 Śmigiel
531 Koch Antoni 1961 Śrem
954 Smolich Paweł 1976 Śrem
1148 Mikołajczak Tomasz 1979 Śrem
1149 Mikołajczak Barbara 1979 Śrem
1209 Grajcar Anna 1984 Śrem
227 Cichowlas Marcin 1978 ŚRODA WIELKOPOLSKA
367 Sobik Paulina 1983 ŚRODA WIELKOPOLSKA
548 Węgłowski Maciej 1971 Środa Wielkopolska
931 Bartkowiak Łukasz 1994 Środa Wielkopolska
1082 Zygmunt Michał 1977 Środa Wlkp
1187 Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
1261 Mokracki Mateusz 1991 Środa Wlkp.
874 Gotowski Mariusz 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team
876 Dratwa Sławomir 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
916 Kędziora Rafał 1977 świat biegacza fehlau run team
1035 Sąsiadek Sławomir 1965 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1072 Dybowska Joanna 1981 Świat biegacza Fehlau Run Team
1166 Fehlau Marcin 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team
1210 Greiveldinger Gilles 1971 Świat Biegacza Fehlau Run Team
762 Kaczor Marcin 1975 Święciechowa
983 Występski Jarek 1979 Tanibórz
431 Dobrowolski Robert 1974 Tarnowo Podgórne
1144 Myszkowski Daniel 1990 Tarzani Wrzeszczyna
119 Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka
185 Wodyński Grzegorz 1971 TEAM PLESZEW
186 Marciniak Przemysław 1976 TEAM PLESZEW
519 Jamroszczyk Przemysław 1981 Team Pleszew
919 Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce
172 Sowiński Jarosław 1963 TERAZ TULCE MY BIEGAMY
443 Antoniak Sławomir 1962 TICON
304 Woźniak Przemysław 1975 TKD Szakal Jezyce
1272 Mudziejewski Jarosław 1975 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
529 Leśniewski Dawid 1979 TKKF MPK POZNAŃ
459 Walkowiak Grzegorz 1980 TKKF Płomień Pobiedziska/Tema Herbalife
203 Wawrzyniak Leon 1955 TKKF Płomień-Pobiedziska
439 Barański Łukasz 1979 Topola Mała
854 Baksalary-Iżycka Katarzyna 1965 Tortora Runners
410 Gołębiewski Łukasz 1989 Toruń
925 Opalach Marcin 1995 Toruń
1067 Lis Rafał 1974 Triathlon Club Wrocław
1103 Umyszkiewicz Łukasz 1984 TRIGAR
162 Madajczak Jarosław 1973 Trzcianka
306 Urbaniak Łukasz 1980 Trzemeszno
513 Kędzierski Arkadiusz 1977 Trzemeszno
1087 Skubel Karolina 1984 TT-THERMO KING
1007 Siudak Anna 1980 Tulce
1141 Daniuk Kasia 1973 UKS CITYZEN_
1100 Hadas Krzysztof 1996 UKS FALA SWARĘDZ
666 Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las
523 Ciołek Paweł 1981 Uks Tkd Kórnik
1069 Majchrzak Tomasz 1988 Ultimate Riders
1070 Jęczmionka-Majchrzak Paulina 1988 Ultimate Riders
803 Łukasik Adrian 1987 Unilever Poznan
955 Jezierski Grzegorz 1964 Unilever Poznań
1086 Aleksandrowicz Krzysztof 1983 Unilever Poznań
681 Skoczek Sebastian 1981 UTAL
683 Broniarczyk Grzegorz 1974 UTAL
682 Stróżyna Mariusz 1988 UTAL
176 Szczepańska Katarzyna 1987 Vege Runners
959 Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu
1156 Junczyk Ewelina 1992 Velocity Warsztat treningu
633 Jagodziński Paweł 1979 VIKMED 3TEAM KONIN
696 Dopierała Sławomir 1976 W drodze do celu
578 Bartkowski Sławomir 1963 Wariaty z OLP
713 Mioduszewski Adrian 1990 Warszawa
906 Nowak Andrzej 1986 warszawa
182 Elminowski Jacek 1976 Wągrowiec
126 Basiński Michał 1971 WEBTAILOR
584 Basiński Michał 1971 WEBTAILOR
444 Karasiewicz Przemysław 1980 Welnianka Kiszkowo
912 Ignasiak Piotr 1979 Wicher Boruchowo
1221 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
112 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
890 Gajda Sebastian 1979 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
613 Hulewicz Michał 1988 Wierzbicki Running Team
411 Zamelczyk Grzegorz 1951 Wierzonka
791 Staszak Mariusz 1973 Wierzyce-moje miejsce na ziemi
875 Staszak Mariusz 1973 Wierzyce-moje miejsce na ziemi
161 Zieliński Maciej 1973 wilda biega
283 Wasielewski Hubert 1979 Wilkowyja
340 Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
109 Zakrzewski Adam 1972 WIRY
1033 Kalicki Jerzy 1951 WITKOWO
196 Prabucki Krzysztof 1977 WITKOWO BIEGA
279 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo Biega
956 Kaźmierczak Piotr 1981 Witkowo Biega
335 Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań
1129 Gracz Robert 1995 Wkurw_Team
427 Sikora Robert 1980 Wolny Strzelec
545 Gryszkiewicz Łukasz 1977 Wolsztyn
641 Burmistrzak Sara 1995 Wolsztyn
732 Mazij Łukasz 1982 Wołów
216 Tomczyk Rafał 1983 Wosiek Team
1029 Woźniak Dariusz 1971 Woźniaki
668 Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki
943 Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team
1118 Fleiszar Tymoteusz 1974 WÓJTOWICZ TRI TEAM
883 Rogalski Marcin 1983 Wracam po kontuzjach
224 Katarzyńska Monika 1985 Wrocław
256 Nosek Marcin 1976 Wrocław
266 Andrzejczak Michał 1985 Wrocław
350 Śmiśniewicz Wojciech 1990 Wrocław
463 Rosienkiewicz Maria 1985 Wrocław
464 Broś Łukasz 1980 Wrocław
166 Zgoliński Marcin 1980 Września
237 Walkowiak Kamil 1996 Września
294 Wasielewska Anna 1971 WRZEŚNIA
396 Skibiński Przemysław 1974 Września
534 Nowak Martyna 1983 Wszystko o bieganiu
231 Szwargot Marta 1988 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
240 Nadobnik Beata 1972 WUEF Club Decathlon Swadzim
422 Zgoła Przemysław 1971 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
995 Danecki Jacek 1969 www.HillInn.pl Poznań
652 Szafrański Krystian 1992 Wybiegać Marzenia
135 Cichocki Paweł 1971 XXX
569 Jankowski Dariusz 1992 XYZ
554 Stolarski Artur 1987 Yanush Suspens TriTeam
693 Marcińczak Zbigniew 1963 Zajączki biegną
1009 Zalewska Katarzyna 1979 Zakaz wyprzedzania
179 Sobkowiak Mateusz 1989 Zakrzewo
763 Liczbańska Agnieszka 1977 Zakrzewo
200 Winowski Krystian 1984 Zalasewo
238 Bartoszek Paweł 1979 Zalasewo
297 Zapała Marek 1982 Zalasewo
585 Andrzejewski Tomasz 1980 Zalasewo
684 Kaczmarski Michał 1990 Zalasewo
722 Dominiak Ewa 1986 Zalasewo
877 Sulowski Robert 1971 ZALASEWO
918 Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo
1023 Wasilewski Michał 1979 Zalasewo
1031 Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Zalasewo
1034 Konarski Piotr 1974 Zalasewo
1182 Przepióra Grzegorz 1978 Zalasewo
1240 Żminkowski Paweł 1976 ZALASEWO
1265 Leśniewski Radosław 1981 Zalasewo
808 Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
923 Makowski Bartosz 1995 Zamość
826 Szyrner Szymon 1974 Zduny
547 Sobański Marcin 1978 Zgrupka Luboń
201 Karnicka Małgorzat 1969 Zielona Góro Zacznij Biegać
352 Michalak Monika 1971 Zielona Góro Zacznij Biegać
785 Czarnecki Mirosław 1962 Złotów
844 Czarnecki Rafał 1989 Złotów
1158 Barczak Rafał 1975 Złotów
211 Kliks Dariusz 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
245 Dybizbański Paweł 1970 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
395 Mieszkowski Paweł 1968 Zmęczeni już przed biegiem
1 Trojanowski Tomasz 1990 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
342 Roszak Sandra 1991 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1185 Dobrowolski Grzegorz 1969 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
212 Knapek Patrycja 1993 Zwola