Lista startowa

3. Półmaraton Szpot Swarzędz

Swarzędz 09.09.2018
Dystans: 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 334


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
257 Antoniak Sławomir 1962 TICON
131 Augustyniak Rafał 1985 BYLE DO METY
395 Bachorz Agnieszka 1980 Kościan TEAM
427 Baraniak Radosław 1972 Luboń
222 Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners
173 Baron Przemo 1982 Constravia
235 Bartkowiak Angelika 1996 Poznań
418 Bartoszek PaweŁ 1979 Zalasewo
175 Basiński Michał 1971 WEBTAILOR
400 Bąkowski Marcin 1973 Poznań
373 Bednarczyk Żaneta 1973 Wielichowo
127 Bednarek Marcin 1985 Poznań
115 Białek Mariusz 1969 Poznań
177 Biczyc Kazimierz 1949 Poznań
192 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
364 Bijas Piotr 1975 KB MANIAC POZNAŃ
372 Bilon Justyna 1989 Poznań
388 Bocian Julian 1980 AmiBelle
249 Brania Hieronim 1968 Team Pleszew
107 Broniarz Robert 1972 Poznań
102 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
194 Budzicz Pawel 1982 1982
122 Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa
380 Cal Piotr 1969 Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walki
366 ChalciŃska Izabela 1975 Ostrów Wlkp
110 Choryński Adam 1983 Swarzędz
415 Chudak Hanna 1982 Śmigiel
114 Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa
402 Cichy Jacek 1963 Poznań
379 Cwalina Dariusz 1980 1980
348 Cyraniak Urszula 1971 Czerwonak Biega
412 Ćwiek Tomasz 1982 Śrem
336 Dąbrowska Joanna 1983 Poznań
220 Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners
375 Dembecka Dosia 1982 Mamy-Biegamy
268 Dobak Stefan 1946 kb Szamotuły
193 Dolińska Marta 1995 Zalasewo
133 Donaj Adam 1974 Kościan
164 Dorożała Maciej 1974 Golęczewo
383 Drab Michał 1983 Gowarzewo
381 Dreczka Łukasz 1985 Poznań
123 Drewniak Maciej 1981 CSWLąd Poznań
291 Drgas Artur 1985 Poznań
321 Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica
407 Drwęska-Michalska Julia 1988 Biegacze Juniora - Runners Team
256 Dryjański Szymon 1990 Kalisz
334 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
394 Dudziak Grzegorz 1986 Bieganie na Śniadanie Smigiel
368 Dulemba Arkadiusz 1975 Kamionki
385 Duszyński Damian 1988 1988
396 Duszyński Łukasz 1991 Team Bieganie na Śniadanie Śmigiel
149 Działkowski Roman 1974 ROMARIO ONE MAN TEAM
389 Dzikowska Violetta 1973 Śrem
169 Elias Katarzyna 1965 Poznań
144 Elminowski Jacek 1976 Wągrowiec
416 Eszner Agnieszka 1978 Poznań
152 Ewertowska Agnieszka 1973 Gruszczyn
306 Fidecki Wiesław 1944 NIEZRZESZONY
382 Fijałek- Żuk Małgorzata 1984 Pani
124 Flens Tadeusz 1958 KB Wojtuś
172 Frankowski Łukasz 1982 Czapury
305 Frąckowiak Aneta 1982 Mamy-Biegamy
121 Fritzkowski Tomasz 1987 Skórzewo
261 Fryska Łukasz 1985 Finder Polska Team
215 Gajowy Rafal 1968 EPURO
145 Gawlik Przemysław 1981 Poznan
355 Gazda Michał 1992 Constravia
241 Gidaszewska Jolanta 1977 3 KREWETKI UPASIONE
341 Giers Robert 1979 Kościan TEAM
205 GŁÓw Tomasz 1970 KREISEL RUNNING TEAM
417 Głuchy Mikołaj 1994 Poznań
190 Gniot Aleksander 1977 Iniemamocni
325 Golak Adrianna 1996 Poznań
332 Gołębiewski Edward 1950 TKKF Płomień Pobiedziska
269 Gorczyńska Agata 1993 Poznań
101 Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners
423 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
236 Górka Dariusz 1985 brak
129 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
317 Gramala Maciej 1981 Night Runners
414 Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
240 Gupta Ganesh 1978 GCC GROUP
271 Gwałt Kamil 1977 Swarzędz
328 Gwara Łukasz 1972 GwaraTeam
254 Hałupka Magdalena 1986 Mamy-Biegamy
340 Hanaczewski Tomasz 1984 Poznań
247 Herman Artur 1970 31 BLT
352 Itkowiak Robert Itek 1969 Hernik Team
266 Jachnik Krzysztof 1988 Pokaż Pazur
155 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
367 Janowski Janusz 1983 biegam sam
136 Jarząbek Robert 1973 Strzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ
301 Jasinowska Emilia 1952 Międzychód
360 Jaskulski Arkadiusz 1975 Runner's Power
134 Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
433 Jędrzejczyk Marta 1992 Potulice
434 Jędrzejczyk Marzenna 1966 Potulice
265 Jóźwiak Mariusz 1967 Nekla
339 Jukiewicz Mateusz 1991 Poznań
299 Juszczak Andrzej 1957 Borówiec
338 Juszczak Jarosław 1980 1980
424 Kaczmarek Bartosz 1991 Koziegłowy
283 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo Biega
137 Kaczmarski Michał 1990 Zalasewo
156 Kaliszan Krzysztof 1995 AZS AWF POZNAŃ
140 KamiŃki Jerzy 1970 Magdalena
315 Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team
178 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
318 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
243 Karkowski Mieczysław 1978 KB Intrex Poznań
392 Kasierski PaweŁ 1964 Poznań
353 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
171 Kaszubiak Konrad 1983 Poznań
349 Kawa Robert 1973 1973
103 Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko
323 KĘbŁowski JÓzef 1956 Wataha
322 Klamerek Dorota 1984 Jasin
182 Klapa Zbigniew 1952 Grodzisk Wielkopolski
195 Kledecka Agata 1996 Orzeszek Laskowy
232 Klepadło Michał 1991 Poznań
344 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
231 Klupś Mieczysław 1959 Suchy Las
204 Koch Antoni 1961 1961
288 Kociemba Marcin 1981 Naramowice Biegają
196 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
250 Konarski Piotr 1974 Zalasewo
345 Kopacz Marcin 1991 1991
284 Kosiorek Darek 1967 amator
225 Kosmecki Robert 1966 night runners
420 Kossowski Mariusz 1974 Piątkowo na Biegowo
270 Kowalczyk Wioletta 1972 Swarzędz
159 Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
319 Kozanecki Adam 1976 1976
431 Kozłowski Marek 1981 Poznań
203 KozŁowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
274 Kraska Anita 1976 Wymiatacze
351 Król Bartosz 1975 Poznań
429 Kruk Marek 1977 SIL 33.BLTr
141 Krymarys Owidiusz 1980 Klub piwowarów kaliskich
148 Krysztofiak Slawomir 1965 BYDGOSZCZ
174 Krzymiński Kamil 1991 Września
286 Kubiak Dominik 1980 SP2
363 Kucharski Jakub 1979 jku1979
221 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
354 Kurczewski Andrzej 1974 Poznań
260 Kurczyński Rafał 1977 Wataha
359 Kurzajewska-Ożarowska Marta 1980 San Escobar Gruszczyn
213 Lange Maciej 1978 Poznań
371 Larsen Christian 1978 Poznan
104 Laszczkowska Dagmara 1988 Dwujezyczni.pl
132 Lehnhardt Wiesław 1970 1970
209 Lembicz Dariusz 1986 Hydac Poznań
289 Leonarska Małgorzata 1987 Kancelaria Notarialna Artur Leonarski
206 Leśniewski Kazimierz 1942 Włocławek
111 Ligęza Piotr 1974 Poznan
362 Ludwiczak Damian 1984 Swarzędz
154 Lusiak Anna 1983 Poznań
128 Lutomska Dorota 1982 Oborniki
393 Łeszyk Bartosz 1980 Poznań
272 Łukomski Michał 1986 Stowarzyszenie Historyczno - Kulturalne im hr Adolfa Bnińskiego
198 Maciejak Anna 1980 Swarzędz
199 Maciejak Krystian 1978 Swarzędz
295 Maciejewska Patrycja 1994 Patrycja Biega Private Club
304 Maciejonek Anna 1978 Kostrzyn
143 Madajczak Jarosław 1973 time
226 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
316 Malicki Przemysław 1975 Biskupice Wielkopolskie
408 Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM
313 Marek Daniel 1974 Cybina Team
181 May Marcelina 1986 Bieg dla Filipa
183 May Wiktor 1957 DzW2
374 Michalak Andrzej 1975 Poznań
310 Michalak Mirosław 1987 1987
106 Mielczarek Stanisław 1957 senior61
165 Mierzwa Mirosław 1975 Plewiska
166 Mierzwa Witold 1974 Darłowo
150 Milej Dominika 1992 Poznań
118 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
303 Müller Andrzej 1958 Puszczykowo
112 Musielak Marlena 1989 Swarzędz
200 Myćka Milena 1984 Swarzedz
311 Nejman Tomasz 1974 MJDOP
202 Nowaczyk Bartosz 1977 Straż Ochrony Lotniska P-ń Ławica
308 Nowak Grzegorz 1969 Swarzędz
212 Nowakowski Ryszard 1976 Poznań
188 Nowicz Konrad 1987 1987
413 Olbert Daniel 1980 Psarskie
120 Olbryś Piotr 1974 VW Solidarność
432 Olchowik Jakub 1982 Swarzędz
346 Opala Małgorzata 1973 WUEF Tri Team
242 Osiadły Marcin 1985 Brygada RR
157 Osiewicz Przemysław 1979 Swarzędz
263 Ostrowska Izabela 1994 Mieleszyn
282 Ostrowski Jakub 1976 Wronczynek
386 Ostrowski Sławomir 1983 Rokietnica biega
397 Ożarowski Cezary 1976 San Escobar
378 Pająk Monika 1982 1982
253 Pajor Krzysztof 1978 KB- SPOKO
126 Patalas-Szymkowiak Joanna 1974 Swarzędz
151 Pawlicki Tomasz 1986 Koszalin
279 PawŁowski Krystian 1980 Chwalibogowo
337 Perczak Janusz 1990 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo
125 Piaskowski Krystian 1983 Zalasewo
330 Piechocki Stanisław 1974 PIECHOCKI TEAM
255 Pieczyński Patryk 1978 Spin Force Runners
276 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
158 Plewa Łukasz 1978 Swarzędz
251 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team
264 Polcyn Krzysztof 1982 Kiszkowo
376 PopioŁkiewicz Łukasz 1989 Łęki Wielkie
218 PopŁawski Krzysztof 1980 Swarzędz
217 Porwich Henryk 1941 Tarnowo Podgórne Biega
267 Powałowski Sławomir 1983 Swarzędz
119 Prus Aleksander 1985 Poznań
227 Prus Marcin 1979 Bydgoszcz
187 Przewoźny Piotr 1983 Buk
324 Przybylak Dariusz 1977 Przybylak team
211 Przybylski Łukasz 1988 Finder Polska Team
234 Pszczółkowski Maciej 1995 Kostrzyn
296 Ptak Jarosław 1973 Lucky LUZers
357 Pucek Jarosław 1976 Siekierki Wielkie
168 Puk Adam 1976 Poznan
307 Pyziołek Katarzyna 1977 Mamy-biegamy
398 Rachwał Joanna 1993 Enea
275 Raczynska Marzena 1990 Poznan
108 Radke Adam 1984 AloneRuner
186 Radtke Robert 1969 Nowiny
161 Rajewska Anna 1974 Swarzedz
405 Ratajczak Hubert 1981 Bieganie na śniadanie
428 Rekawek Izabela 1973 Poznan
312 Respondek Anna 1983 Zielona Góra
219 Rogalski Marcin 1983 Poznań
350 Rogoziński Tomasz 1974 Bukowski Klub Biegacza
216 Romaniuk Bartosz 1988 Endorfina Wschowa
130 RosiŃski Adam 1984 KSE ON-SIGHT
146 Rostek Krzysztof 1954 Poznań
302 Roszak Robert 1984 Chodzież
390 Roth Łukasz 1979 Night Runners
160 Rowiński Tomasz 1976 Promnice
404 Rozwalka Dominika 1977 Bieganie na śniadanie
419 Różański Marek 1970 Runner's Power
105 Rudziński Krzysztof 1988 Dwujezyczni.pl
361 Rychlewski Adam 1985 Poznań
210 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
238 Sandomierz Maciej 1969 Olimpin
248 Sciepuro Karolina 1984 Gdańsk
365 Silski Artur 1991 Luboń
245 SkaŁa Tomasz 1975 poznań-ski
246 SkaŁa Wiktoria 1999 poznań-ski
326 Skoczylas Marta 1976 Poznań
191 Skrzypczak-Gniot Anna 1975 Iniemamocni
333 Smolarek Natalia 1981 Parkrun Poznań
290 Smuga Łukasz 1985 CSWL Poznań
421 Sniegocki PaweŁ 1978 Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy
153 Sobalski Stanisław 1957 Herkules
147 Sobiech Karol 1982 Night Runners
259 Spławski Maciej 1988 Creepy Colony
410 Stefaniak Agnieszka 1976 1976
117 Stępień Sławomir 1972 Poznań
176 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
280 Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team
281 Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team
387 Stolarek Michał 1982 1982
327 Strzelczyk Kasia 1983 KASIA
298 Sulkowska Wioleta 1983 Swarzędz
277 Sydoruk Michał 1977 PARKRUN POZNAŃ
293 Szafrański Dominik 1984 Oborniki
314 Szajek Bogdan 1953 MSICS Poznań
258 Szatarska Martyna 1990 Poznań
426 Szczeciński Piotr 1979 Zbąszyń
230 SzczeŚniak Piotr 1987 ekopalniki.pl
162 Szczygielska Justyna 1983 Plewiska
163 Szczygielska-Elmas Julia 1988 Gortatowo
273 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
384 Szewczyk Krzysztof 1980 Ziomale
285 Szewczyński Jacek 1987 Poznań
138 Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wielkopolski
139 Szkudlarek Łukasz 1988 Poznań
201 Szostak Marcin 1988 OSOm RUNNRS
184 Szulc Szymon 1972 RUNKAM
347 Szwanke Beata 1974 1974
406 Szwarc Konrad 1982 Bieganie na śniadanie
180 Szymański Janusz 1951 Parkun Poznań
179 Szymański Krzysztof 1980 TKKF MPK POZNAŃ
170 Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań
292 Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp.
223 Szymkowiak Mikołaj 1988 Czempiń
356 Szymkowski Aleksander 1979 Poznań
185 Ślebioda Przemysław 1982 Swarzędz
358 Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team
335 Talarski Przemysław 1975 Swarzędz
207 Tarchalski Piotr 1985 kb im. ks Jerzego Popiełuszki
224 Tomaszewski Dawid 1976 Komorniki
329 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
208 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
320 Tomicki Krzysztof 1984 Westahouse Sp. z o.o.
370 Tomkowiak Bartosz 1980 Robakowo
309 Tyliński Krzysztof 1973 poznań
430 Urbańska Anna 1989 Zalasewo
409 Walczak Krzysztof 1977 Poznań
244 Waligóra Jakub 1986 Pobiedziska Running Team
189 Walkowiak Lidia 1976 Runner's Power
142 Walkowiak Tomasz 1984 AdRunaLine Team
399 Warzybok Mateusz 1989 Murowana Goślina
297 Wasielewski Tomasz 1978 Poznań
109 Weber Ryszard 1962 KLAS Szpot Swarzędz
300 Wejman Beata 1977 swarzedz
113 Wieczorek Szymon 1966 Poznań
262 Wiercioch Bartosz 1978 Poznań
343 Wierzchowska Izabela 1981 Supermaraton Kalisz
342 Wierzchowski Adam 1978 Supermaraton Kalisz
391 WilczyŃski BŁaŻej 1978 Nesthorn
401 Wincenty-Cicha Grażyna 1963 Poznań
278 Włodarczyk Maciek 1981 verist
135 Wojciechowska Helena 1982 night runners
425 Wojciechowska Svetlana 1990 TeamGunOff
228 Wojtaszek Agnieszka 1990 Fit4Life
237 Woźniak Patryk 1992 Wilda
422 Woźniak Tomasz 1980 SPEEDY GONZALES TEAM
239 Wódkowski Mirek 1985 Poznań
377 Wróbel Leszek 1975 Grodzisk Wlkp.
116 Wróbel Łukasz 1982 Swarzędz
252 Wyszyński Cezary 1990 Poznań
287 Yokokura Iwona 1973 Biegacze Juniora
197 Zajączkowski Zbigniew 1981 DARPIO
167 Zalewska Katarzyna 1979 zbieram kilometry
229 Zamelczyk Grzegorz 1951 wierzonka
214 Zaranek Barbara 1971 KĘSY TEAM
233 Zawadzki Józef 1949 Poznań
294 Zawadzki Krzysztof 1982 Biskupice
369 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
411 Zięba Marek 1982 Oregano Project
331 Zimmer Dominik 1988 Zalasewo
403 Zjawiński Tomek 1972 Poznań