Lista startowa

I Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO

Poznań, 26.05.2018
Dystans: 4,5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 260


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczewska Paulina 1981 Poznań
2. Adel Agnieszka 1977 Poznan
3. Andryszak Marcin 1996 Rąbczyn
4. Andryszak Radek 1974 Rąbczyn
5. Andrzejewska Zuzanna 1991 PO MEDALE ALBO WCALE
6. Augustyniak Sylwia Edyta 1986 Poznań
7. Bardzik Agata 2000 HERNIK TEAM
8. Bardzik Marzena 1977 Hernik Team
9. Baretton Gian Andrea 1995 Poznań
10. Bartkowiak Tomasz 1986 Biegający Wągrowiec
11. Bąk Joanna 1996 Fitness24seven
12. Biegańska Inez 1992 Mosina
13. Błaszczyk Iwona 1990 Poznań
14. Błociszewska- Starczyńska Anna 1978 1978
15. Błoński Marej 1993 Wałcz
16. Borcuch Dariusz 1970 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
17. Borucki Piotr 1976 Fire Service Łowęcin
18. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
19. Broniszewski Mariusz 1981 Grzybony
20. Bulawkin Joanna 1978 Studio Fitness Workout
21. Burlaga Marcin 1984 Poznań
22. Cibor Klaudia 1990 Poznan
23. Ciesielski Jakub 1976 Zico Racing Speed Team
24. Ciesielski Sebastian 1979 Kibole w biegu / Pakieciarze Team
25. Dembik Milena 1975 Poznań
26. Dembik Sandra 1990 Poznań
27. Dewo Ewa 1985 Poznań
28. Dobkowski Mateusz 2001 Kuna Kowanówko
29. Dolicher Robert 1972 RODO
30. Dominiak Arkadiusz 1973 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA
31. Drożdżyński Paweł 1990 Poznań
32. Dukat Patrycja 1975 KB Katorżnik Murowana Goślina
33. Dutkiewicz Krzysztof 1965 poznan
34. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko
35. Fajfer Jacek 1960 1960
36. Felczak Bogumiła 1963 Koziegłowy
37. Fenikowski Szymon 1976 Świerczewo Run
38. Frankowska Marta 1991 Drużyna Szpiku
39. Frąckowiak Karolina 1980 Kicin
40. Frontczak Marcin 1976 Koziegłowy
41. Gajewski Michał 1986 Poznań
42. Gajewy Szymon 1993 Oborniki
43. Gąsior Katarzyna 1989 Bożków
44. Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team
45. Glamowski Karol 1982 KB GSK fIT pioRUNy
46. Gorajska Magdalena 1998 Kwilcz
47. Gorajska Paulina 2000 Kwilcz
48. Gorynia Marcin 1983 KB UE POZNAŃ
49. Górny Robert 1983 Bridgestone
50. Graf Remigiusz 1969 Runners Leszno
51. Gryszkiewicz Pola 1982 4 żywioły
52. Grzelak Barbara 1963 Fitness24seven
53. Grześkowiak Aleksandra 1995 Zaniemyśl
54. Grzywaczyk Artur 1964 parkrun Poznań
55. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań
56. Harasimowicz Hania 1980 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
57. Hernik Krzysztof 1966 Hernik Team
58. Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team
59. Jakś Julia 1984 4 żywioły
60. Jakś Piotr 1985 4 żywioły
61. Janicka Justyna 1977 Miękowo
62. Jankowiak Miłosz 1987 Dąbrówka
63. Jarysz Piotr 1984 Poznan
64. JÓŹwiak Dariusz 1964 Hernik Team
65. Kaczmarek Łukasz 1973 Poznań
66. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
67. Karaśkiewicz-Majchrzak Karolina 1972 KB Katorżnik Murowana Goślina
68. Karczewski Paweł 1982 Jaraczewo
69. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team
70. Kaszuba Karolina 1989 Wałcz
71. Kaus Sławomir 1962 AKINARI TEAM
72. Kawicki Dariusz 1980 NIGHT RUNNER
73. Kędziora Anita 1976 Strefa Komfortu
74. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
75. Klak Joanna 1983 Słodziaki
76. Klemczak Tomasz 1990 Poznań
77. Klich Sylwia 1985 KB Katorżnik Murowana Goślina
78. Kłos Oliver 1993 Aga&olirun
79. Knast Maciej 1971 Poznań
80. Kogut Ewelina 1984 Gorlicka Grupa Biegowa
81. Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run
82. Kołodziej Marzena 1978 Murowana Goślina
83. Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
84. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
85. Kosiedowski Wojtek 1979 BGK
86. Kosmaczewska Małgorzata 1968 bbl
87. Kościelniak Marek 1977 Muay Running Team
88. Kotwica Hanna 1996 Pałuki Running Team
89. Kozajda Krystian 1993 Koziegłowy
90. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
91. Kryszewski Artur 1987 Poznań
92. Krzanowska Sandra 1992 poznań
93. Kujawa-Śliwinska Karola 1981 Stęszew
94. Kupczak Monika 1995 Buk
95. Kurzawa Milena 1990 Poznań
96. Lalka Rafał 1976 Night Runners Września
97. Lasak Krzysztof 1979 Hernik Team
98. Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
99. Lewandowska Natalia 1981 Skórzewo
100. Lewicki Włodzimierz 1959 Dziadek biega
101. Licznierski Marek 1984 gRUNwald Team Poznań/TRIATHLONISTA. COM/ Owoc Team
102. Lisiecka Aneta 1990 Plewiska
103. Lorenc Daria 1994 Oborniki
104. Lorenc Dominik 1989 Oborniki
105. Ludwiczak Krzysztof 1980 1980
106. Ludwiczak Monika 1982 Przeźmierowo
107. Łaźniak Agata 1986 Cardio Runners
108. Ługowski Piotr 1958 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/KLAS SZPOT
109. Maciejewski Paweł 1994 Poznań
110. Macyszyn Daniel 1976 Night Runners
111. Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze
112. Maćkowiak Henryk 1970 UAM
113. Maćkowiak Tomasz 1991 Witaszyce
114. Majchrzak Beata 1975 Mamy- Biegamy
115. Majchrzak Monika 1972 wkurw_team
116. Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
117. Majewska MaŁgorzata 1956 MM
118. Malicki PrzemysŁaw 1975 Biskupice
119. Malinowski Mateusz 1973 Poznań
120. Mamys Robert 1975 Poznań
121. Mańkowski Tomasz 1991 Witaszyce
122. Marek Magda 1976 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
123. Matecka Katarzyna 1983 Teraz Tulce
124. Matelska Karolina 1980 Poznań
125. Matyja Kamil 2001 Matyja Club
126. Mazur-Łuczak Joanna 1978 Speedy Squirrel
127. Melnyk Dominik 1984 POZNAŃ
128. Miciuła Zbigniew 1959 1959
129. Mielcarek Anna 1995 ŚRODA WIELKOPOLSKA
130. Mielczarek Piotr 1979 Pogromcy singletraków
131. Miklejewski Tomasz 1979 Kibolski KS
132. Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU
133. Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
134. Mucha Przemysław 1982 HERNIK TEAM
135. MusiaŁ Magdalena 1975 Poznan
136. Myślak Piotr 1990 TRIATHLONISTA.com #OwocBiega
137. Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 Ciastki.pz
138. Niewiarowska Aleksandra 1989 Poznań
139. Nowacka Magdalena 1984 wielichowo
140. Nowacka MaŁgorzata 1986 Poznań
141. Nowacki Paweł 1993 Poznań
142. Nowaczyk Sylwia 1977 Drużyna Szpiku
143. Nowaczyk-Gajewska Agnieszka 1986 Poznań
144. Nowak Michał 1991 Witaszyce
145. Nowak Piotr 1992 Zgrupka Team
146. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki
147. Nożewnik Mikołaj 1984 Poła Team
148. Ogrodowska Iwona 1994 Poznań
149. Olszewska Aleksandra 1995 Poznań
150. Owsianowski Piotr 1984 Poznan
151. Palwka Robert 1992 BARANOWO
152. Papierz Violeta 1966 Wielichowo
153. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota
154. Piekarski Radosław 1983 Poznań
155. Pieniowski Maciej 1983 Poznań
156. Piskorski Bartek 2000 Poznań
157. Pittner Katarzyna 1983 Kocham Outdoor
158. Pokorski Szymon 1996 WALKA KOSTRZYN
159. Pokotycki Denis 1990 Otomo STP / Programa.pl
160. Polaczyk Kasia 1983 Stęszew
161. Przybylska Agnieszka 1981 Muay Running Team
162. Przybyła Łukasz 1995 Fyrtel Północ/Kibole w biegu
163. Przybysz Grzegorz 1982 Popowo Kościelne
164. Przygocki Sebastian 1985 Nowe Worowo
165. Radke Adam 1984 AloneRuner
166. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team
167. Ratajczak Jacek 1978 Swarzędz
168. Ratajczak Jan 1993 Ludomy
169. Ratajczak Marcin 1982 Kotlin
170. Razik Wieslaw 1979 Bydgoszcz
171. Redziak Janusz 1970 sikorki run
172. Rekawek Izabela 1973 Poznan
173. Rogowski Paweł 1987 Płock
174. Rosada Michał 1981 Poznań
175. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run
176. Różowicz Konrad 1988 Poznań
177. Różowicz Monika 1992 Poznań
178. Rybarczyk Tomasz 1974 JTB
179. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
180. Schmidt Jacek 1966 Poznan
181. Schoener Łukasz 1980 Pogromcy Singltreków
182. Serafiński Mirosław 1976 Poznań
183. Sierzant Adrian 1989 Poznan
184. Skubiszak Andrzej 1966 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
185. Słapek Maria 1978 Poznań
186. Snuszka Adam 1970 PTR Partner BHP
187. Sojkin Wioleta 1979 Poznań
188. Sowiński Jarosław 1963 Tulce
189. Spławski Karol 1993 Witkowo
190. Stachowiak Maciej 1977 Pakieciarze Team
191. Stanke Cezary 1983 4 Żywioły
192. Staśkiewicz Martyna 1997 T-run.pl
193. Stawicki Adam 1966 Oborniki
194. Stengert Anna 1993 Poznań
195. Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
196. Stoiński Karol 1970 Poznań
197. Strzyżewska Marzena 1974 Maratończyk Poznań
198. Symieniszyn Andrzej 1979 Poznań
199. Szczepaniak Adam 1993 Ujście
200. Szczepaniak Agata 1995 Ujście
201. Szczęsna Ewa 1987 Poznań
202. Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUŻYNA SZPIKU
203. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
204. Szymańska Ewa 1979 Poznań
205. Szymański Krzysztof 1980 TKKF MPK POZNAŃ
206. Szymczak Marta 1978 Hernik Team
207. Szymkowski Czesław 1948 1948
208. Szyndlar Anita 1990 Poznań
209. Ślebioda Joanna 1995 Poznań
210. Ślęzak Małgorzata 1974 Muay Running Team
211. Ślęzak Wiesław 1977 Biegający Wągrowiec
212. Tabaczyńska Joanna 1985 Słupca
213. Targoński Sławomir 1980 Poznań
214. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz
215. Thomann Jolanta 1969 Brak
216. Tobys Agata 1990 TOPCAT team
217. Tomaszewski Dawid 1976 Komorniki
218. Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn
219. Tomczak Joanna 1982 Oborniki
220. Turek Karolina 1977 CZERWONAK
221. Urban Łukasz 1982 PTR Partner BHP
222. Walczewska Monika 1996 Poznań
223. Walerowska Maria 1978 Niepruszewo
224. Walerowski Maciej 1992 Czarnków
225. Wasilewska Magdalena 1988 Poznań
226. Wegner Adrian 1991 Poznań
227. Weltrowska Justyna 1969 UAM Poznań
228. Wichłacz Krzysztof 1964 KB Maniac Poznań
229. Wichłacz Krzysztof 1964 KB Maniac Poznań
230. Wieczorek Szymon 1966 Poznań
231. Wilczyński Krzysztof 1977 Błękitna Kropelka
232. Wiśniewska Dorota 1991 Zbąszynek
233. Wiśniewska Marlena 1979 MUAY RUNNING TEAM
234. Witkowska Ewelina 2000 ZSB nr1 Poznań
235. Witkowski Maciej 1977 Poznan
236. Witkowski Norbert 1993 Konin
237. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
238. Wlaszczyk Wiesław 1969 Pobiedziska- niezrzeszony
239. Wojtkowiak Grażyna 1960 Szybkie Ślimaki / Babcia Biega
240. Wojtkowiak Joanna 1991 Szybkie Ślimaki
241. Wojtkowiak Robert 1983 Szybkie Ślimaki
242. Woldańska Marta 1987 Września
243. Woldański Dominik 1984 Night Runners Września
244. Wolska Estera 1993 Konin
245. Wolska Ewa 1968 CZERWONAK
246. Woźniak Marcin 1987 Krosno
247. Wygoda PaweŁ 1966 HERBALFE POZNAŃ
248. Wyrwiński Leszek 1964 Wolsztyn
249. Wyszyński Mateusz 1995 Włocławek
250. Zalewska Anna 1978 BBL Zduńska Wola
251. Zamarlicka Monika 1989 Night Runners
252. Zawadzka Sylwia 1990 Poznań
253. Zdrojewski Remigiusz 1982 PTR Partner BHP
254. Zielecka Natalia 1993 1993
255. Zioło Andżelika 1993 Konin
256. Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
257. Zych Sylwia 1988 Poznań
258. Zyffert Anna 1984 Mamy-Biegamy
259. Żabierek Arkadiusz 1993 Konin
260. Żychlińska Marta 1984 Skórzewo